از کجا سایز [ کاندوم ] را بفهمیم؟ (انتخاب صحیح و درست سایز کاندوم) | سایز بندری کاندوم چگونه است؟! (راهنمای سایز و خرید گاندوم)

http://s13.picofile.com/file/8400570792/%D8%A7%D8%B2_%DA%A9%D8%AC%D8%A7_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2_%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85_%D8%B1%D8%A7_%D8%A8%D9%81%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%85_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF_%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7_%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8.jpg

از کجا سایز [ کاندوم ] را بفهمیم؟ (انتخاب صحیح و درست سایز کاندوم) | سایز بندری کاندوم چگونه است؟! (راهنمای سایز و خرید گاندوم). برای همه ما بسیار پیش آمده است که کاندم خریداری کرده ایم و یا از سایت های اینترنتی کاندوم های مختلفی سفارش داده ایم اما موقع استفاده متوجه شده ایم که سایز کاندوم برای آلت تناسلی ما مناسب نیست. یا خیلی تنگ و کوچک است و گاها هم بزرگ و گشاد!!! این مسئله که باید همشه کاندوم سایز خودمان را انتخاب و مصرف کنیم نکته بسیار پر اهمیتی است. کاندوم های تنگ و کوچک که آنها را خیلی با فشار و زور بر روی آلت مان می کشیم احتمال پاره شدن و سوراخ شدن را دارند و کاندمی که برای آلت آقایان گشاد است ممکن است در حین رابطه جنسی از آلت خارج شود و شما را اذیت کند. لپ کلام این است که شما باید کاندومی را انتحاب کنید و سفارش دهید که قاپ آلت تناسلی تان باشد.. اما چطور؟ از کجا باید بفهمیم سایز آلت و کاندوم ما چقدر است؟؟ اگر جواب این سوال را می خواهید این مقاله از big20.ir را تا آخر بخانید..

 

بیشتر بخوانید: چگونه در کمترین زمان قطر آلت تناسلی را افزایش دهیم؟؟

 

چگونه سایز کاندوم را درست انتخاب کنیم؟

انتخاب صحیح سایز کاندوم یکی از دغدغه‌های آقایان محسوب می‌شود و آن‌ها را با چالش روبرو می‌کند. برای بسیاری از آقایان مشکل است که بفهمند چگونه باید سایز مناسب آلت خود را برای انتخاب کاندوم بدانند. زیرا اگر کاندومی که خریداری کرده‌اند، برای آن‌ها تنگ باشد احتمال پارگی آن زیاد است؛ یا اینکه اگر کاندوم خود را گشادتر از آلت تناسلی خود انتخاب کنند، ممکن است که در هنگام آمیزش مشکلاتی را برایشان به وجود بیاورد. کاندوم یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از بیماری‌های مراقبتی و بارداری ناخواسته است، اما مشکلاتی را نیز مانند انتخاب سایز مناسب با خود همراه دارد. برای اینکه کاندوم بتواند از این موارد جلوگیری کند، باید سایزی متناسب با آلت فرد داشته باشد.
در این مقاله ما به شما راه‌های شناخت اندازه مناسب کاندوم را معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده آن را تهیه کنید.

 

انواع سایز کاندوم

کاندوم‌ها در سایزهای مختلفی وارد بازار می‌شوند تا افراد بتوانند با توجه به ‌اندازه‌ی آلت تناسلی خود، مناسب‌ترین آن را انتخاب کنند. با توجه به سایزهایی که در این بخش به شما ارائه می‌دهیم می‌توانید سایز کاندوم صحیح را انتخاب کنید.

کاندوم سایز کوچک:

این کاندوم در اندازه‌ای به طول  ۱۵ تا ۱۷.۵ سانتی‌متر است و قطری به اندازه ۴.۲۵ تا ۵ سانتی‌متر دارد.

کاندوم سایز متوسط:

کاندوم متوسط که بیشتر آقایان از آن استفاده می‌کنند، اندازه‌ای به طول ۱۷.۵ تا ۱۹ سانتی‌متر دارند و قطر آن‌ها کمی بیشتر از ۵ سانتی‌متر است.

کاندوم سایز بزرگ:

این نوع از کاندوم برای افرادی که اندازه آلت تناسلی آن‌ها ۲۰ سانتی‌متر و بیشتر است، طراحی شده است. در این سایز کاندوم ۵ تا ۶ سانتی‌متر برای قطر در نظر گرفته شده است.

کاندوم خیلی بزرگ:

این نوع کاندوم برای افرادی مناسب است که قطر آلت تناسلی آن‌ها بیش از ۶ سانتی‌متر است. در این سایز کاندوم طول کمتر از ۲۰ سانتی‌متر طراحی شده و در برندهای مختلف متفاوت است.

 

انواع جنس کاندوم

کاندوم‌ها از نظر جنسی که دارند، به دو دسته مختلف طبیعی و مصنوعی طبقه‌بندی می‌شوند. در ادامه با ویژگی‌های این کاندوم‌ها آشنا می‌شوید.

کاندوم‌های طبیعی

لازم است بدانید که کاندوم‌های طبیعی از جنس لاتکس طبیعی و پلاستیک ساخته می‌شود. کاندوم‌های طبیعی به دلیل خاصیت کشسانی بالا که تا ۸۰۰ درصد بیشتر از اندازه خود کش آمده و پاره نمی‌شوند؛ بهترین و مؤثرترین راه برای پیش‌گیری از بیماری‌های مقاربتی محسوب می‌شوند. توجه داشته باشید که کاندوم‌های جنس طبیعی، نباید با روغن یا لوسیون استفاده شوند.
اگر آلت تناسلی با روغن یا لوسیون بدن آغشته باشد و از این نوع کاندوم استفاده کنید، امکان پاره شدن آن‌ها بالا می‌رود. برای انتخاب سایز مناسب کاندوم از این جنس دقت زیادی به اندازه درج شده روی محصول داشته باشید. به دلیل خاصیت کشسانی بالای این نوع کاندوم سایز انتخابی باید دقیق و متناسب با اندازه آلت باشد.

جالب است بدانید که برخی افراد به لاتکس حساسیت دارند و نمی‌توانند از این جنس کاندوم استفاده کنند.

کاندوم‌های مصنوعی

کاندوم‌های مصنوعی خود به دو دسته تقسیم می‌شوند. گروه اول از این نوع کاندوم‌ها از جنس پلی اورتان (Polyurethan) ساخته شده‌اند و بسیار نازک هستند. اما کاندوم‌های گروه دوم از جنس رزین AT-10 و پلی ایزوپرن (Polyisoprene) ساخته می‌شوند که ضخامت بیشتری دارند. مزیت‌هایی که این نوع کاندوم دارند این است که افراد کمتری به آن حساسیت دارند و نگهداری از آن راحت‌تر است، زیرا کاندوم‌های مصنوعی در مقابل حرارت و اشعه ماورا بنفش مقاومت بیشتری دارند.

عیب این نوع کاندوم‌ها این است که در بعضی از آن‌ها انعطاف‌پذیری پایین می‌آید و با فشار احتمال پارگی آن‌ها بالا می‌رود. توصیه ما به شما استفاده از کاندوم هایی با جنس رزین و پلی ایزوپرن است. زیرا این نوع کاندوم‌ها انعطاف‌پذیری بهتری دارند و حساسیت کمتری ایجاد می‌کنند.

 

البته این نوع کاندوم‌ها را نمی‌توانید همراه با روغن یا لوسین استفاده کنید. ضخامت این نوع از کاندوم نیز بالاست و احتمال پارگی آن کمتر است. در انتخاب سایز کاندوم مورد نظر که از جنس رزین و پلی ایزوپرن است، می‌توانید به سایز مندرج روی بسته محصول توجه کرده و با توجه به اندازه‌های کوچک، بزرگ و … انتخاب بهینه‌ای داشته باشید.

 

راه‌هایی برای اندازه‌گیری سایز آلت

برای اینکه بتوانید سایز کاندوم مصرفی را به دقت تعیین کنید، باید در ابتدا آلت تناسلی خود را اندازه‌گیری کنید. برای این اندازه‌گیری راه‌های مختلفی وجود دارد که ما در این بخش به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

اندازه‌گیری با متر:  

شما می‌توانید اندازه‌های آلت تناسلی خود را به راحتی با استفاده از متر انجام دهید. این روش اندازه‌گیری کاملاً دقیق است و با استفاده از آن می‌توانید به صورت دقیق‌تر سایز کاندوم را انتخاب کنید.در این روش متر (متر پارچه‌ای یا خیاطی) را بر روی آلت تناسلی خود که در حالت نعوظ است، قرار دهید و از ابتدا تا انتهای آن را به صورت طولی اندازه‌گیری کنید.

برای اینکه قطر یا همان محیط آلت خود را اندازه‌گیری کنید باید متر را دور قسمت میانی آلت خود بگیرید ( به صورتی که دقیقاً یک دور کامل بپیچد).  عددی که بر روی متر پس از یک دور پیچاندن مشخص می‌شود،  قطر آلت شماست.

اندازه‌گیری با دستمال:  

یکی از راه‌های اندازه‌گیری آلت مردانه به وسیله دستمال توالت است. شما می‌توانید با استفاده از یک برگ دستمال کاغذی، به راحتی آلت خود را اندازه‌گیری کنید.

در این روش یک برگ دستمال توالت را بردارید و دور آلت خود که در حالت نعوظ قرار دارد، بگذارید. اگر دستمال پیچیده شده فضای خالی داشت، سایز شما کوچک است. اگر کاملاً این دستمال محیط آلت شما را احاطه کرد، پس شما سایز متوسط هستید. اگر هم قسمتی از آلت شما خالی باقی ماند، شما باید از سایز کاندوم بزرگ استفاده کنید.

این روش اندازه‌گیری با اینکه بسیار دقیق  نیست اما می‌تواند پاسخگوی نیاز شما برای انتخاب اندازه درست کاندوم باشد.

اندازه‌گیری با نوار پارچه‌ای :

شما می‌توانید با استفاده از یک نوار پارچه‌ای آلت خود را اندازه‌گیری کنید. برای این کار تنها کافیست که با استفاده از یک نوار پارچه‌ای طول و محیط آلت خود را روی آن علامت بزنید. سپس نوار  را روی یک خط کش قرار داده و علامت‌ها را روی خط کش اندازه‌گیری کنید.

 

راهنمایی برای خرید کاندوم

در این قسمت ترفندها و راهنمایی‌هایی که برای خرید کاندوم نیاز دارید را به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید سایز کاندوم مناسب خود را به راحتی انتخاب کنید.

  1. زیرا طول کاندوم برای بیشتر آقایان اندازه است و عامل پارگی آن، تنگ بودن قطر کاندوم محسوب می‌شود.

  2. تنها ۶ درصد از آقایان احتیاج به کاندوم‌های سایز بسیار بزرگ دارند و درصد بالایی از مردان از سایز متوسط کاندوم استفاده می‌کنند.

  3. اگر سایز آلت شما بین دو اندازه سایز کاندوم بود، شما باید هردوی اندازه‌ها را امتحان کنید و خودتان تصمیم بگیرید که کدام سایز کاندوم برای شما مناسب است.

  4. به دلیل اینکه کارخانه‌های متعددی کاندوم می‌سازند و اندازه‌های مختلفی را ارائه می‌دهند، شما می‌توانید بر روی جعبه هر کاندوم اندازه‌های دقیق آن را مشاهده کنید و با اندازه‌های آلت تناسلی خود مقایسه کنید.

  5. متأسفانه برخی از داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها، کاندوم‌های تاریخ گذشته یا با انقضای نزدیک را به افراد می‌فروشند. کاندوم‌ها پس از مدتی خواص خود را از دست می‌دهند. برای اینکه در دام این نوع کلاه‌برداری‌ها نیافتید، حتماً در هنگام خریداری به تاریخ انقضای آن توجه کنید.

در آخر برای اینکه بتوانید کاندوم مناسبی تهیه کنید، باید به تاریخ انقضا، علامت استاندارد، سایز  و جنس آن توجه کنید.

 

ختم کلام:

اولین گام برای اینکه بتوانید سایز کاندوم درست را انتخاب کنید، باید اندازه آلت خود را اندازه‌گیری کنید. در این مقاله به شما راه‌های اندازه‌گیری آلت تناسلی مردانه، انواع جنس کاندوم و همچنین اندازه‌های آن را معرفی کردیم.برخی افراد نمی‌توانند از کاندوم لاتکس استفاده کنند، برای همین بهتر است که از جنس‌های مصنوعی آن استفاده کنند.
برای اینکه محافظت بیشتری در هنگام رابطه جنسی داشته باشید، بهتر است که لوسیون و مواد روغنی قبل از استفاده کاندوم مصرف نکنید.
در ساخت بیشتر کاندوم‌ها از مواد لغزنده برای سهولت مصرف استفاده می‌شود، بنابراین نیاز به استفاده از محصولات روغنی ندارند.
در هنگام خرید از خجالت کشیدن پرهیز کنید و تمامی سؤالاتی که ممکن است در مورد کاندوم داشته باشید را از فروشنده بپرسید.

 

منبع:

teamapp.app

 

۱ ۲ ۳ . . . ۳۱ ۳۲ ۳۳
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020