کدامیک از روشهای {افزایش-سایز-آلت} ، قطعی و صد در صد موثرند؟؟

افزایش طول و قطر آلتتت کدامیک از روشهای {افزایش-سایز-آلت} ، قطعی و صد در صد موثرند؟؟

اگر گاها مخاطب شبکه های تلویزیون خارجی باشید حتما بارها و بارها تبلیقات افزایش سایز آلت تناسلی را دیده اید. آگهی های تبلیغاتی برخی محصولات افزایش اندازه آلت تناسلی مردان اولا کمی غیر منطقی است و دوما بسیار اغراق آمیز است و سوما به نظر میرسد هیچکدامشان را متخصصین تایید نمی کنند.

 

وکیوم بزرگ کننده و حجم دهنده آلت تناسلی

بیشترین وسایل و تجهیزاتی که برای بزرگ شدن آلت در رسانه ها تبلیغ می شود پمپ آلت یا دستگاه وکیوم نام دارد. این دستگاه با فشار زیادی که به دستگاه تناسلی وارد می کند ممکن است بسیار خطرناک باشد تا افزایش دهنده. متاسفانه مردان زیادی سالانه از این دستگاه ها استفاده می کنند و دچار آسیب های غیرقابل جبرانی در ناحیه تناسلی خود می شوند. دستگاه های مختلفی از این قبیل وجود دارند مانند خلاء و دستگاه های کششی (Penile traction devices)

 

قرص افزایش سایز اندام تناسلی

شما بهتر از ما می دانید که هیچ دارو و قرصی بدون عوارض نیست. مردان قبل از رابطه جنسی با همسر اولین چیزی که به ذهنشان می رسد قرص است. قرص برای شدیدتر شدن نعوظ و افزایش سایزآلت گزینه ی هوشمندانه ای نیست. چرا اولا باید عوار شیمیایی بودنش را به جان بخرید و دوما بعد از مدت ها مصرف علاوه بر آسیب به ارگان های اصلی بدن مانند مغز و قلب، باعث خواهد شد اثرش برایتان طبیعی شود و دیگر مانند قبل برایتان جوابگو نباشد.

 

افزایش طول آلت تناسلی با استفاده از وزنه!

حتی تصورش برایم مشکل است. ایا واقعا مردهایی پیدا می شوند تا با وصل کردن یک وزنه ی 3 یا 5 کیلویی به آلتشان، انتظار این را داشته باشند که آلت کشیده و درازتری داشته باشند؟!!! این یک ایده ی بسیار خطرناک است. الت تناسلی بر اثر کشیده شدن ممکن است دچار پارگی رگ های عصبی شود. این امر باعث خواهد شد تا یک مرد دیگر نعوظ را تجربه نکند و استفاده از وزنه برای افزایش طول آلت میتواند مشکلات خیلی جدی در زندگی جنسی یک مرد به وجود بیاورد. هیچ مردی حاضر نیست چنین حماقتی را انجام دهد.

 

افزایش طول و قطر اندام تناسلی با جراحی

یکی از معتبر ترین روشهای رهایی از کوچکی و کوتاهی آلت مرد، جراحی است. هستند آقایانی که اندازه آلت تناسلی شان کوچکتر از حد نرمال است و برقراری رابطه زناشویی برایشان دشوار است. که جامعه پزشکی این مسیر را سر راه این مردان گذاشته است. بیشتری کاربرد جراحی آلت تناسلی، برای بزرگ شدن، مربوط به مسایل پزشکی و سلامت فرد است و این روش برای مردهایی که دوست دارند با جراحی آلت بزرگ و جذابتری بسازند از سمت هیچ سازمانی پیشنهاد نمی شود.

 

ماساژ و تمرین های ورزشی برای بزرگ و کلفت کردن آلت

این ها شامل یک سری تکنیک هستند که در تحقیقاتی بین برخی مردان مورد آزمون قرار گرفته اند. منابعی قید کرده اند که با استفاده از برخی ماساژ و تمرین های سبک، میشود سلول سازی بافت های اسفنجی آلت تناسلی افزایش داد و مورد تحریک قرار داد.بسیاری از مردان این روشها را امتحان کرده اند. اما شواهدی وجود ندارد که برای همه مردان این روشها عملی باشند. اکثر آقایان مایلند این روشها و تمرین های افزایش دهنده طول و قطر را امتحان کنند حتی برای مدتی محدود. این تکنیک ها برای درمان و کنترل زودانزالی مردها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

شریک زندگی من در مورد اندازه آلتم چه نظری دارد؟

تبلیغات داروها و دستگاه های افزایش سایز، بسیار وسوسه برانگیز است. احساس می شود مردان ذهنشان دائم درگیر بزرگ سازی آلتشان است. هدف رسانه ها نیز از تبلیغ این داروها و دستگاه های افزای دهنده و حجم دهنده آلت این است که مردها باور کنند تمام لذت زندگی زناشویی، اندازه و قطر بیشتر آلت است!!! مبلغین اینگونه کالاها میخواهند بگویند که زنان در زندگی مشترک، بسیار به سایز و حجم آلت همسر توجه دارند و مسئله پراهمیتی برایشان است. اما واقعیت اینطور نیست. بهتر این است که اگر کوچکی و کوتاهی آلت شما باعث نگرانی شده است، حتما با همسرتان در این مورد صحبت کنید. دقت داشته باشید که ارضای نیازهای زنان در زندگی مشترک صرفا آلت بزرگ لازم ندارد. زنان با درگیر شدن احساسات و معاشقه های طولانی تر از رابطه، لذت می برند. پس عادلانه است افزایش سایز الات را پلی برای بهتر شدن رابطه با همسرتان ندانید و در مورد موانع لذت جنسی متقابل و اصلاحشان قدم بردارید. بهبود رابطه همین است.

بیشتر بخوانید: 13 نقطه تحریک پذیر زنان در رابطه زناشویی

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020