دلایل دوری زن از شوهر در رابطه زناشویی | علت سرد شدن و بی میلی جنسی زنان | همسرم باهام سرده!

زنم ازم سرد شده دلایل دوری زن از شوهر در رابطه زناشویی | علت سرد شدن و بی میلی جنسی زنان | همسرم باهام سرده!

در مقابل خانم هایی که شکایت می کنند شوهرشان از آنها سرد شده است و دیگر مانند روژهای اول دوستشان ندارد، هستند مردهایی که از زن زندگی شان گلایه مندند:

زنم افسرده شده!

زنم ازم سرد شده!!

زنم از من متنفر شده!!!

زنم باهام حرف نمی زنه!!!

زنم به من محبت نمی کنه!!!!

چرا زنم از من دوری می کنه؟!!!!!

زنم رابطه جنسی رو نیمه کاره متوقف می کنه!!!

و گلایه هایی از این قبیل که اقایان در مواجهه با مشاور زناشویی آنها را مطرح کرده اند. مشاوران معمولا برای بررسی دقیق تر این دلایل دوست دارند در جریان کیفیت روابط جنسی آنها قرار بگیرند. متاسفانه خیلی از آقایان رابطه با کیفیت جنسی را صرفا در همان چند دقیقه ای تعریف می کنند که به تمام تمرکزشان روی برطرف نمودن نیاز خودشان است! اما اینگونه نیست. زندگی مشترک قوانینی نچندان پیچیده ای دارد که زن و شوهر در سالهای اولیه با رفتار و خصوصیات اخلاقیشان برای هم وضع می کنند. بله درست متوجه شدید. بنا به تحقیقات فراوان بین زوج های مختلف تقریبا ثابت شده است که واکنشهای زنانه از کنش هایی است که برایشان دردآور و اصطلاحا اعصاب خورد کن بوده است. خیلی از آقایان که در خلال زندگی زناشویی هستند اصلا نسبت به این مسئله بی تفاوت هستند تا جایی که از دوست دارند بدانند: " از کجا بدانیم زنمان خیانت می کند!" فارغ از اینکه که خودشان درب و پنجره های خیانت را برای همسرشان باز نگه داشته اند! اما اقایانی هستند که مایلند که کاستی های گذشته خود را اصلاح نمایند. که خوشبختانه تعدادشان در کشور ما بسیار زیاد است. در این مطلب از big20.ir  تمام دلایلی که باعث میشود زن از شوهرش خسته، سرد و بی تفاوت شود را واضح و شفاف بیان می کنیم که دستتان بیاید بعد از چگونه رفتار کنید که مثل روزهای اول او را وابسته و عاشق خود کنید. اگر سوال شما هم این است که : "چگونه زنم ازم راضی باشه؟؟" با این مطلب همراه باشید..

 

دانلود کنید:  آموزش رابطه جنسی طولانی و متنوع و هیجان انگیزتر

 

علت امتناع همسرتان از رابطه جنسی چیست؟

برای بسیاری از همسران، اوایل ازدواج یک دوران رویایی است. این را وقتی به زبان می آورند که چندی از روزگارشان گذشته باشد و گذر ایام، کم یا زیاد، حرارت زندگی شان را کم کرده باشد. همین موقع است که حسرت ها سر باز می کنند و دو نفر برای دوام آوردن در برابر تندباد کاستی ها، به خاطره آن روزهای طلایی پناه می برند؛ زمانی که هر وقت میلی بود و دست نیازی، «نه»ای در کار نبود.

 

اجابت همیشگی درخواست های جنسی یکدیگر یکی از به یاد ماندنی ترین اتفاقات آن روزهاست که اگر نگوییم به طور ناگزیر اما به هر حال در طی فرآیند بلندمدت زندگی زناشویی، با موانع و دست اندازهایی مواجه می شود. طرد جنسی از جانب شریک زندگی، کسی که قرار بوده صمیمی ترین و نزدیک ترین فرد دنیا باشد، یکی از تلخ ترین تجربیات همسران است که متاسفانه معمولا بعد از گذشت چند سال کم کم به زندگی زناشویی راه پیدا می کند؛ اما چه عواملی در تبدیل شیرینی آن روزها به تلخی این روزها موثرند؟!

 

وقتی بر خلاف عادت گذشته، زنی درخواست جنسی شوهرش را و یا شوهری درخواست جنسی زنش را قبول نمی کند و یا آن را به وقتی دیگر موکول می کند، برای چسباندن برچسب اختلال به او نباید عجله کرد، چه بسا دلایلی پشت این امتناع ناگهانی وجود داشته باشد که زوج طرد شده، خود بتواند با شناسایی و رتق و فتق به موقع آن ها زندگی زناشویی را به حالت مطلوب معمول در آورد. در ادامه به این دلایل پرداخته می شود.

 

1- به مقدمات رابطه جنسی توجهی ندارید

کسی نمی داند این تصور که برای برقراری رابطه زناشویی، فقط زمان و مکانی لازم است، از کجا آمده، اما واقعیت این است که رابطه جنسی که یکی از پیچیده ترین و پررمز و رازترین روابط انسانی است، برای به ثمر نشستن به چیزی بیش از این ها نیاز دارد.


اگر با کمی اغماض، این چیز را همان «پیش نوازش» معروف بنامیم، باید این را هم اضافه کنیم که این کار می بایست از ساعت ها قبل از برقراری رابطه آغاز شده باشد و اگر هم ابراز عشق و علاقه نسبت به همسر، باز هم باید خیلی پیش از رابطه جنسی شروع شده باشد. بنابراین شوهری که می خواهد در ساعات پایانی روز با خانمش رابطه جنسی برقرار کند، باید از صبح با رفتارهای کلامی و غیرکلامی خود، به تدریج وی را برای زمان مقرر آماده کرده باشد.


در گذشته، عقیده بر این بود که احساس صمیمیت در پاسخ مثبت زنان به درخواست های جنسی شوهرانشان، بیش از پاسخ دهی مثبت مردان به درخواست زنانشان موثر است؛ اما امروزه بر نیاز هر دو جنس یعنی اظهار عاطفه تاکید می شود. اگر این ابراز صمیمیت نباشد یا کافی نباشد به طرد جنسی از سوی زوج مقابل منجر می شود. احساس دوست داشته شدن و مورد علاقه همسر بودن مهم ترین مقدمه رابطه جنسی است. شاید به همین دلیل است که متخصصین امور جنسی، ذهن را قدرتمندترین عضو جنسی بدن می شناسند.

 

یکی دیگر از مقدمات مهمی که باید فراهم شود، اطمینان از رضایت بخش بودن ارتباط بین فردی با همسر است. یعنی که اگر اختلاف، رنجش، خشم و یا تعارضی با همسر یا یکی دیگر از اعضای خانواده، وارد ارتباطات زوجین شده باشد، باید تا قبل از زمانی که برای رابطه جنسی در نظر گرفته شده حل و فصل شود. بر این نکته مهم تاکید می کنیم که نباید مسائل درست قبل از زمان هم بستر شدن مطرح شوند، بلکه باید از مدتی قبل برای آن ها فکری کرد.

 

2- از انتظارات همسرتان آگاهی کافی ندارید

رابطه جنسی با همسر، شامل انتظارات بعضا متفاوت زوجین از همدیگر است. انتظاراتی که اگر از سوی یکی از زوجین برآورده نشوند، احتمال پس زدن رابطه جنسی را در دیگری افزایش می دهند.


- انتظار تنوع در رفتار جنسی: یکنواختی آفت رابطه جنسی است چرا که این نوع رابطه مانند رابطه های دیگر نیاز به تنوع دارد. گاهی انتظاری که زوج طردکننده از طرف درخواست کننده دارد، به سادگی ایجاد تغییر در شیوه های برقراری رابطه جنسی، مکان یا زمان آن است. ایجاد این تغییرات، گرچه شاید هم به عنوان یک شیوه بلندمدت چندان به کار زوجین نیاید، اما به عنوان یک رفتار جدید به امتحان کردنش می ارزد.

 

-انتظارات متفاوت در تعداد دفعات رابطه زناشویی: یکی از علت های پس زدن درخواست جنسی همسر می تواند احساس نیاز کمتر فرد طردکننده باشد. این در حالی است که طرف مقابل به دلیل احساس نیاز بیشتر و نیز نبود آگاهی کافی از انتظارات و نیازهای دیگری، پس زده شده و دچار سرخوردگی و احساس بی کفایتی می شود.

 

- انتظار اولویت دادن به رابطه جنسی: برای بعضی از زنان و مردان مهم است که اولویت دادن همسرشان به رابطه جنسی را به چشم خود ببینند. برای مثال خانمی که شوهرش در دفعات قبل به دلایلی مثل کار درخواست او را به وقتی دیگر موکول کرده، به خاطر عدم اطمینان از میزان اهمیت و معنای رابطه برای مرد، احتمالا درخواست او را در خواهد کرد.

 

- انتظار حفظ استقلال جنسی: گاهی اوقات علت پس زدن درخواست رابطه جنسی توسط همسرتان، خطری است که طرف طردکننده نسبت به استقلال جنسی خود احساس می کند. به این صورت که زوج دریافت کننده درخواست برای انتخاب این که چه وقت و چه میزان رابطه داشته باشد احساس آزادی و اختیار نمی کند. در نتیجه هرچقدر درخواست کننده برای نزدیکی به او بیشتر تلاش می کند، با قدرت بیشتری او را پس می زند.

 

انتظارات متفاوت در زمان بندی برقراری رابطه جنسی: این مورد درباره زنان که از زمان بندی مشخصی برخوردارند، اهمیت بیشتری پیدا می کند. البته همه زنان یک الگوی یکسان زمانی ندارند.

 

انتظار گیرنده بودن: این نیز یکی از مواردی است که می تواند به پس زدن درخواست جنسی همسر منجر شود. به این ترتیب که اگر زوج درخواست کننده به جای این که رابطه جنسی را یک مشارکت برد- برد بداند، با نگرش گرفتن لذت به آن بنگرد، خاطره خوبی از خود در ذهن همسرش به جا نگذاشته و احتمال مثبت شدن پاسخ وی به درخواست های بعدی خود را کاهش می دهد.
برای مثال مردی که به محض رسیدن خودش به ارگاسم و بدون توجه به زمانی که زن برای رسیدن به این مرحله نیاز دارد، رابطه را تمام شده می بیند و یا بعد از رابطه جنسی از پس نوازش غفلت می کند، شانس زیادی برای اجابت درخواست های بعدی خود نخواهد داشت.

 

3- عوامل تهدیدکننده سلامت روان زوج طردکننده

گاهی اوقات، پس زدن درخواست جنسی همسر، به دلیلی غیرجنسی و غیرعاطفی اتفاق می افتد و آن زمانی است که زوج طردکننده با گرفتاری های سلامت روان دست به گریبان باشد. برای مثال همسری که افسرده شده، حوصله رابطه جنسی را نخواهد داشت. یا کسی که اضطراب دارد یا به وسواس مبتلا شده، به راحتی تن به رابطه جنسی نمی دهد. عزت نفس کم و تصور بدنی ضعیف نیز دو عاملی هستند که پذیرش رابطه جنسی را به خصوص از سوی زنان کاهش می دهند.

 

 

4- خستگی

خستگی نیز یکی از عوامل رد درخواست رابطه جنسی همسرتان است. با این که این مورد هم برای زنان قابل استناد است و هم برای مردان، اما به دلیل نیاز بیشتر زنان به خواب و نیز اشتغال بدون فراغت آن ها به خانه داری و تربیت و درس فرزندان، در مورد زنان بیشتر مورد تاکید قرار می گیرد.

 

 

5- استرس های شغلی
این مورد به خصوص برای کسانی که تمامیت طلبند و یا موقعیت شغلی را با احساس خود ارزشمندی شان مساوی می بینند، مانع مهمی به شمار می رود. استرس ناشی از احساس عدم امنیت شغلی نیز از مواردی است که حتی در بستر نیز فرد را ترک نخواهدکرد. معلوم است که کسی که درگیر این گونه افکار استرس آمیز است دل و دماغی برای برقراری رابطه جنسی با همسرش نخواهد داشت.

 

چند راهکار برای اینکه همسرتان رابطه جتسی را پس نزند

- اولویت بدهید: رابطه جنسی با همسر را در اولویت های زندگی تان قرار دهید و این مهم را برای او عینی کنید.
- پیش نوازی یادتان نرود: از تدارک مقدمات عاطفی و ارتباطی غفلت نکنید. هرچه مقدمات رابطه جنسی بهتر باشد، احتمال قبول درخواست شما بیشتر!

 

- تحت فشارش نگذارید: در آغاز، حین و پایان رابطه، طوری رفتار کنید که احساس استقلال و آزادی همسرتان را تقویت کند و در هیچ مرحله ای به هیچ وجه او را تحت فشار نگذارید.

 

- ریلکس باشید: فنون ریلکسیشن را یاد بگیرید و با همسرتان آن را انجام دهید. می توانید این روش ها را به تدارک مقدمات اضافه کنید.

 

- انتظارتان را بگویید: درباره انتظارات جنسی خود در ابعاد مختلف با همسرتان گفت و گو کنید. البته شاید در نگاه اول کار آسانی به نظر نیاید اما سختی آن در برابر تبعات ناگفته ماندنش، به مثابه تحمل تلخی دارو در برابر سینه پهلو کردن است.

 

- استرس همسرتان را کم کنید: به هر نحوی که می توانید استرس، خستگی و فرسودگی همسرتان را کم کنید. برای مثال  اگر ممکن است، بعضی از کارهای خانه را به عهده بگیرید. مثلا خواباندن بچه ها، قصه گفتن برای آن ها، پخت و پز یا شستن ظرف ها را نوبتی کنید. یا اگر امکانات مالی خانواده اجازه می دهد، کسی را برای کمک به انجام امور خانه استخدام کنید. کمک به افزایش درآمد خانواده و قناعت نیز از راه هایی است که می تواند مفید باشد.

 

- رابطه جنسی تعامل معنادار است: افق دید خود را نسبت به رابطه جنسی وسعت ببخشید. رابطه جنسی یک «داد» یا «ستد» نیست، بلکه داد و ستدی متقابل، عاشقانه و معنادار است.

 

- با همسرتان همدلی کنید: اگر همسرتان به دلیل علاقه ای که به شغلش دارد، از رابطه با شما کم می گذارد، به جای این که شغل او را هووی خود ببینید، سعی کنید اطلاعاتتان را در آن زمینه افرایش دهید و گوی سبقت را از رقیب بربایید.


- خاطره های روزهای خوب را زنده کنید: به جاهایی بروید که آن ایام پاتوق خلوت های عاشقانه دو نفره تان بود، حرف های آن روزهایتان را مرور کنید و دوباره آن ها را نثار هم کنید. وقتی زنده شدن محبت را در دلتان احساس کردید، برای اجابت بی درنگ درخواست های جنسی یکدیگر تلاش کنید؛ درست مثل آن روزها.

 

 

دلایل تنفر زنان از شوهر

همیشه این سوال برای مردان وجود دارد که خواسته ی واقعی یک زن از همسرش چیست و چه ویژگی هایی در مردان وجود دارد که زن ها ازآن متنفرند . اگر از یک زن این را بپرسید که از چه چیزهایی درمورد مردها بدشان می آید، لیستی بی انتها جلو رویتان می گذارند که در ادامه این بخش از نمناک به بیان برخی از این خصوصیات می پردازیم.

علل تنفر زنان از شوهر را بشناسید

 

متعهد نشدن

زن ها از مردانی که برای رسمی نمودن رابطه شان تعلل می کنند و از متعهد شدن می ترسند ، متنفرند زیرا زنان توقع دارند که در صورت جدی شدن رابطه ، طرف مقابلشان خود را محدود به او کند و او را بازیچه خود قرار ندهد.

 

زنان از چه مردانی متنفرند؟

زنان از چه مردانی بدشان می آید؟

 

قسم دروغ

بیشتر خانم ها از آقایانی که به دروغ و برای اینکه آنها حرف هایشان را باور کنند قسم می خورند بیزارند اما از قسم خوردن آقایان هنگامی که خودشان ناراحتند بدشان نمی آید .

 

نرسیدن به خود

زنان از مردانی که به موهای خود نمی رسند و نظافت شخصی خود را رعایت نمی کنند متنفرند . آنها از کسانی که موهای ژولیده و نامرتب دارند ، ناخن هایشان بلند است و بوی عرق می دهند ، دهانشان بو می دهد و لباسهایشان نامرتب و چروک است و اندامشان متناسب نیست ، گریزانند زیرا آنها بر این گمانند که این مردها حتی به خود احترام قائل نیستند و انگیزه و نظمی در زندگی ندارند .

 

سلطه گری

زنان از مردان حمایتگر و کسانی که به آنها احساس امنیت می دهند ، خوششان می آید اما از آقایانی که قصد کنترل دارند و به دنبال دیکتاتوری و دستور دادن به آنها هستند متنفرند و از آنها می ترسند و گریزانند.

 

تنفر زنان از شوهری که دستور می دهد

علت تنفر زنان از شوهرشان چیست؟

 

رمانتیک نبودن

زن ها دوست دارند مردها رابطه عاطفی همراه با عشق واقعی با آنها برقرار کنند اما از مردانی که به علت برقراری رابطه جنسی به سراغ آنها می آیند متنفرند و خیلی زود از آنان دور می شوند .

 

قابل پیش بینی بودن

زنان از مردانی که همه کارهایشان طبق روتین روزانه است و هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی دهند بدشان می آید و آنها مردانی را دوست دارند که قابل پیش بینی نیستند.

 

وابستگی

از ویژگی هایی بسیار جذاب در آقایان اعتماد به نفس و استقلال است و زن ها دوست ندارند مرد زندگیشان وابستگی شدید داشته باشد به طوریکه در روابط، کار و دوستی هایش نیاز به تایید دائمی دیگران داشته باشد و از عدم اعتماد به نفس رنج ببرد.

 

وابستگی شدید مرد از دلایل تنفر زن از شوهر

دلایل تنفر زنان از شوهر را بدانید

 

اولویت دادن به دوستانشان

اگرالویت شما برای گذراندن وقت با دوستانتان است و دوست ندارید ساعتی را به گردش دونفره با همسرتان بپردازید ، مشکلی بزبحثی ادامه دار م رگ در زندگی شما وجود دارد.

 

مدام بحث کردن

زن ها از مردانی که از هر موضوع پیش پا افتاده و کوچکی ، بحثی ادامه دار می سازند و نسبت به هر صحبتی گارد می گیرند بیزارند.

 

دید زدن خانم های دیگر جلو چشم آنها

خانم ها از آقایانی که جلوی چشم آنها به خانم های دیگر نگاه می کنند و چشم چرانی می کنند متنفرند با اینکه نگاه کردن به خانم ها برای برخی آقایان مسئله ای عادی است ، اما اینکار را نباید جلو زن زندگیتان انجام دهید .

 

تنفر زنان از شوهری که چشم چرانی می کند

 

مردان همیشه در سفر

زنان از مردانی که بدون آنها همیشه به سفر می روند چندان ناراضی نیستند؛ اما گاهی اوقات رفتن به سفرسبب می شود بیشتر قدر یکدیگر را بدانند.

 

مردان بچه صفت

زنان از مردانی که نسبت به خانواده بی خیال و بی توجهند و آینده نگر و مسئولیت پذیر، نیستند و حاضر به پذیرش ضعف های خود نیستند و هنگام انتقاد به آنها مثل بچه ها با عصبانیت می گویند:همینه که هست، متنفرند.

 

مردانی که بیش از حد در کار خود غرقند

زنان عاشق مردان آینده نگر، مسئولیت پذیر را دوست دارند اما دوست ندارند همسرشان دائما در حال کار کردن باشد و نسبت به همسرش بی تفاوت باشد یا او را فراموش کند. زنان از این که شوهرشان توجهی به دغدغه های و سلامت روح و روان آنها نکند و تمام فکر و ذکرش معطوف به کار خود باشد ، ناراحت می شوند.

 

مردان زخمی

زنان از مردانی که پس از یک عشق شکست خورده و در پی التیام زخم هایشان به آنها روی می آورند بیزارند.

 

مرد ساده لوح

زن ها از مردانی که طرز برخورد با یک زن را بلد نیستند و آنها را دست کم می گیرند و مثل مردها با آنها رفتار می کنند و جنس لطیف زنانه را نمی شناسند ، فراری هستند.

 

مردانی که تعادل روانی ندارند

زنان از مردانی که تعادل روانی ندارند و هر ساعت با آنها رفتار مغییری دارند بیزارند . این مردان ، گاهی زن خود را بی همتا می خوانند و گاهی به او اتهاماتی می زنند . گاهی از او دوری می جویند؛و گاهی همه مسائل زندگی را با آنها درمیان می گذارند .

 

مردهایی که نمی خندند

مردهایی که نمی خندند یا به ندرت می خندند، این احساس را به شما می دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل اند.

 

مردهایی که به موضوعات بی اهمیت می پردازند

اگرمرد زندگیتان درباره موضوعی که مورد علاقه ی شما باشد صحبت کند خیلی هم عالیست اما اگرهمیشه از چیزهایی حرف بزند که فقط برای خودش جالب هستند، احساس ناخوشایندی به شما دست می دهد.

 

 

منابع :

ماهنامه سپیده دانایی

bartarinha.ir

beytoote.com

namnak.com

 

و علت نفرت زن از شوهر و دلایل تنفر زنان از شوهر و علت تنفر زنان از مردان را در نمناک ... گاهی از او دوری می جویند؛و گاهی همه مسائل زندگی را با آنها درمیان می گذارند .

دور شدن مردها از زنها،دلایل دور شدن مردها از زنها،علل دور شدن مردها از زنها،دور شدن همسر،دور شدن همسر در زندگی زناشویی،دلایل فاصله گرفتن مرد از زن،مرد‌ها از چه زن‌هایی دوری ...

علت امتناع همسر از رابطه جنسی علت پس زن رابطه جنسی رابطه جنسی نزدیکی,علت کاهش ... وقتی بر خلاف عادت گذشته، زنی درخواست جنسی شوهرش را و یا شوهری درخواست ...

دلایل فاصله گرفتن مرد از زن (چرا عشقم ازم دوری میکنه؟) فاصله گرفتن یک مرد از همسر یا شریک عاطفیش راهی منفعلانه-پرخاشگرانه برای کنار آمدن با مشکلات طولانی ...
دلایل سرد شدن رابطه عاطفی بین زن و شوهر ... ضعف حمایت عاطفی از جانب همسر می‌تواند دلیل دوری کردن شما و بی‌میل بود‌ن‌تان نسبت به عقایدش باشد.
ارضا نشدن زن توسط شوهر،حکم ارضا نشدن زن توسط شوهر،مردی که زنش را ارضا نکند ... در حرام بیافتد پس بنابر احتیاط واجب باید با همسر قبل از این مدت همبستر شود یا ...

آیا زن شوهردار می تواند صیغه شود ؟ حکم شرعی شوهری که زنش را ارضا نمی کند چیست ؟,حکم مردی که با زنش همبستر نمیشود.Dec 15, بنابراین اگر معاینه شوید مشخص می شود که بیش از 3 هفته است که ارتباط جنسی نداشته اید اما تخمین مدت زمانی که رابطه نداشته اید امکان پذیر نیست. ... حکم-مردی-که-زنش-را-ارضا-نمیکند · حکم-مردی-که-با-زنش-همبستر-نمیشود.

حکم شرعی و قانونی مردی که زنش را ارضا نمیکند چیست؟ نظرات مراجع تقلید درباره حکم مردی که زنش را ارضا نمیکند یا با همسرش همبستر نمیشود را در ...

در فقه تکلیف شده که زن در صورتی که توسط شوهر مورد ظهار قرار گیرد که ... مواردی که عسر و حرج در دادگاه احراز گردد، محکمه می توان با استناد آن حکم ...

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «حکم مردی که با زنش همبستر نمی شود» ثبت شده است - وکالت امور حقوقی ، کیفری و خانواده.

 

آگاهی از دلایل سرد شدن زنان به رابطه جنسی بسیار کاربردی و الزامی است. گاهی زنان از باردار شدن می ترسند، گاهی افسردگی دلیل سردی رابطه است و در...
حال دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی را در رفتار مردها جستجو کنیم.مردهایی با خصوصیات زیر باعث سردی همسرشان در رابطه ی جنسی میشوند: ۱. دلایل ...
سرد شدن رابطه عاشقانه و دلایل سرد شدن رابطه عاشقانه و نشانه های سرد شدن رابطه عاشقانه و جلوگیری از سرد شدن رابطه عاشقانه زن و شوهر در نمناک. خرید محصولات جنسی زناشویی
... زنان به برقراری رابطه جنسی دلایل مختلفی دارد که این دلایل ریشه در تغییرات بدنی زنان و رفتارهای مردان دارد. اگر شما نیز به تازگی دچار کم شدن میل جنسی و سرد ...
دل سردی مردان از زنان شکایت اصلی مرد رواننشاسی زناشویی زن همیشه زیبا و سالم ... است و این یکی از دلایل معمول سرد شدن مرد از زن در روابط می باشد؛ پس مراقب باشید.
اگر می خواهید درباره دلایل سرد مزاجی خانم ها و روش های رفع این مشکل بیشتر ... زن و شوهر در اوج گرمی اول ازدواج هستند که به تدریج احساس می کنند سردی به ... شان را نیز در نظر بگیرند و با شناسایی رفتارهایی که موجب سرد شدن رابطه شان ...
بی میلی جنسی زنان و علت بی میلی زنان به رابطه زناشویی و تاثیر مزاج روی بی میلی جنسی زنان و درمان بی میلی جنسی در زنان را در نمناک ببینید.
بی میلی جنسی زنان علت بی میلی زنان نسبت به آمیزش جنسی رابطه جنسی,علت کاهش میل جنسی زنان,دانستنیهای جنسی,روابط زناشویی.
اگر در رابطه تان بحث و دعوا دارید، روابط جنسی کم خواهند شد. عدم اطمینان نیز یک علت اصلی میل جنسی کاهش یافته است. به محض متوجه شدن مشکل به یک سکس ...
دلایل بی‌میلی به سکس چیست؟ ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷. صد زن ... روابط زناشویی طولانی‌تر از یک سال یکی از عوامل موثر در از دست دادن علاقه زنان به سکس است. line ...
با ادامه و عدم درمان سردمزاجی زنان، مشکلات جدی در روابط زناشویی ایجاد می شود. متاسفانه این اختلال در نهایت منجر به جدایی زوجین می شود. علل زیادی برای بی میلی زنان ...سرد مزاج بودن زنم
بی میلی جنسی در زنان یا سرد مزاجی زن یک اختلال شایع است که طبق تحقیقات انجام شده در ... و تشخیص علت بروز اختلال میل جنسی در زنان در واقع نیمی از درمان است. ... بیماری های روحی و جسمی همگی در ردیف علل بی میلی زنان در روابط زناشویی می باشند.
۴- خواب کم و بی میلی جنسی زنان. برای اغلب خانم ها از موقعی که روابط زناشوئی اونها شروع شده… شروع به خواب قبل از مقاربت انجام میشه.. ۵- ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020