آموزش بازی های زناشویی دونفره برای لذت و تحریک جنسی بیشتر زن وشوهرها در رابطه روزانه و شبانه!!

بازی جنسی زناشویی دونفره آموزش بازی های زناشویی دونفره برای لذت و تحریک جنسی بیشتر زن وشوهرها در رابطه روزانه و شبانه!!

روانشناسان خانواده تاکید دارند که برای برقراری تداوم در رابطه زناشویی، همسران باید اصل تنوع در برقراری رابطه لذت بخش را فرا بگیرند. نگران نباشید برای دانستن و یاد گرفتن این اصل مهم نیازی به درس و دانشگاه ندارید. اما دلیل ایجاب این اصل مهم در رابطه زن و شوهری چیست؟ چرا تنوع و بازی جنسی برای شروع رابطه زن و مرد لازم و ضروری است؟ متاسفانه در ایران وقتی حرف از رابطه زناشویی می آید همه هواس ها می رود سمت شب جمعه! و گاهی رابطه های 5 یا 10 دقیقه ای که ممکن است به ارضای جنسی متقابل نیانجامد. زن وشوهرهایی که روال کاریشان اینگونه است باید بدانند 70 درصد نیاز همسرانشان را نه می شناسند و نه تا بحال کوشیده اند تا برطرفش کنند. در جامعه اسلامی زن باید با حیا باشد اما قرار نیست این حیا را به اتاق خوابش ببرد و به شوهرش نشان دهد! مردها اغلب به فکر راضی شدن خودشانند و گاهی ممکن است تمام شب جمعه رویایی شان به 5 دقیقه هم نرسد! خانم ها معاشقه طولانی تر را می خواهند. آقایان رابطه جنسی و دخول طولانی تر! نتیجه اش هم غالبا به ضرر زنان است. معمولا زن ها ناکام می مانند و مجبور می شوند در توهمشان در تنهایی هایشان خیال پردازی کنند. که این امر تبعات بسیار غیرقابل جبرانی برای خانواده ها دارد. سوال اینجاست که چاره کار کجاست؟ چاره اش تنوع و بالا بردن جذابیت رابطه زناشویی است که این متنوع شدن نیاز به همکاری زن و شوهر دارد. این که عمیقا با هم مایل باشند از رابطه جنسی تکراری دوری کنند و با ایده های جدید و عاشقانه تری سیستماتیک یک رابطه جنسی شیرین و آرامش بخش را بچینند. مطمئن باشید اگر از ایده های جدیدی برای برقراری رابطه جنسی با همسرتان استفاده کنید هم رابطه طولانی تری خواهید داشت و هم هر دو به نسبت قابل قبولی به اوج لذت جنسی دست خواهید یافت. در همین مطلب از big20.ir بازیهایی را برای شما زن و شوهرهای گرامی معرفی می کنیم که علی رغم سادگی، بر لذیذتر کردن رابطه تاثیر گذارند. آیا آماده اید چند بازی هیجان انگیزانه عاشقانه یاد بگیرید؟!

 

دانلود : آموزش 365 مدل و حالت جنسی متنوع برای همسران (هر روز سال با یک پوزیشن)

 

با این بازیهای جنسی لذت بیشتری از رابطه ببرید

رابطه ی جنسی باید متنوع و جذاب باشد . تغییر پوزیشین ها ، تنوع در آرایش و تغییر روشهای تحریک جنسی میتواند به پر شور تر شدن رابطه ی جنسی میان زوجین کمک شایانی بکند . به گزارش ایران ناز برای خارج شدن از رابطه جنسی تکراری باید دست به خلاقیت بزنید و بازی جنسی ایجاد کنید  .در این مطلب از ایران ناز به روشهای خروج یک رابطه ی جنسی از سردی میپردازیم . عادی شدن پوزیشن‌های رابطه جنسی در هر رابطه زناشویی یک پیشامد بسیار محتمل است که زوج‌های زیادی نزد مشاورین خانواده از آن گله و شکایت می‌کنند.با ما در ایران ناز همراه باشید.

 

حتی مهیج‌ترین فرد در رابطه جنسی، اگر انجام رابطه جنسی برایش تکرار مکررات شده باشد از آن دلزده خواهد شد. این عادی شدن می‌تواند دو علت داشته باشد: استفاده از یک روش خاص برای ارضاء شدن که ممکن است در اثر اختلالات جنسی باشد (یکی از طرفین رابطه به خاطر این اختلال فقط انجام حرکت خاصی را از شریک جنسی خود خواستار می‌شود) و دیگری عادی، تکراری و قابل حدس شدن تمام حرکت‌ها و نحوه شروع و پایان که به تبع آن از میزان رضایت و کیفیت رابطه کاسته می‌شود. در این مطلب قصد داریم برای خروج از این وضعیت، راه حل‌های ساده و کارآمدی را به شما پیشنهاد نمائیم.

 

به ساخت بازی جنسی بپردازید

با وجود آن که اغلب، مردان ترجیح می‌دهند که حاشیه را کم کنند و سریع به اصل ماجرا بپردازند، ولی پس از مدتی لازم می‌شود که در رابطه جنسی به حاشیه و بازی‌ جنسی بیشتر توجه گردد. همچنین خانم‌ها نیز نسبت به آن نظر مثبتی دارند، در روایات نیز به این مهم پرداخته شده است که شایسته نیست مرد و زن به یکباره با هم نزدیکی کنند.

 

ایجاد تنوع در پوزیشن های رابطه زناشویی

متاسفانه درصد قابل توجهی از زوجین در نهایت به 3 الی 4 حالت جنسی بسنده می‌کنند و تمام روال انجام رابطه حالتی تکراری و قابل حدس پیدا می‌کند؛ از زمان شروع رابطه گرفته تا مکان و حالات و حرف‌های تکراری. برای خروج از این وضعیت لازم نیست تمام اینترنت را زیرو رو کنید؛ کافی است ذهن خلاق خود را بکار گیرید و به ایجاد بازی جنسی فکر کنید. تمام آن چیزهایی که دوست داشتید با شریک زندگی خود از آن لذت ببرید را حال به اجرا در آورید.

 

برای انجام یک رابطه جنسی دلچسب باید برنامه ریزی کنید، ایده‌های جدید بکار بگیرید تا بتوانید همسر خود را غافلگیر و خوشحال کنید. فکر کنید که امشب قرار است با همسرتان رابطه داشته باشید با انجام چه حرکت جدیدی می‌توانید او را سورپرایز کنید؟ بهتر نیست به جای اینکه همیشه یکجا رابطه داشته باشید در جاهای مختلف منزل و با حالات جدید تجربه کنید، هر حالتی که می‌تواند (مانند بوسیدن، دخول، معاشقه، رابطه جنسی دهانی و…) رفتارهای جنسی را شامل بشود و انجام آنرا میسر سازد.

 

مطمئنا خوب که فکر کنید حالات متفاوتی به ذهنتان می‌رسد، به‌ عنوان مثال اگر از اینکه شوهرتان بدن شما را بوبسد، نوازش کند و یا بلیسد لذت می‌برید می‌توانید مزه شیرینی را به شوهرتان تقدیم کنید: کمی خامه به سینه‌هایتان بزنید و از همسرتان بخواهید از روی سینه‌هایتان خامه‌ها را میل کند و یا رفتار مشابهی در مورد آلت جنسی مردانه. این‌ها همه بازی جنسی هستند که شما و همسرتان را برای یک رابطه شیرین به وجد می‌آورد.

 

عافلگیری با بستن چشمان

اگر می‌خواهید هیجان رابطه در حالت جدید بیشتر شود، چشمان همسرتان را ببندید تا نتواند حرکات بعدی شما را مشاهده کند در نتیجه غافلگیر می‌شود، بد نیست بدانید زمانی که چشم‌ها بسته باشند مغز بصورت غیر ارادی شروع به پردازش شرایط کرده و افکاری در ذهن شما شکل می‌گیرد که به موجب ان می‌تواند تحریک بیشتری نسیبتان شود.

 

بازی جنسی با بدن همسر

اگر تا به حال برای بوسیدن نقطه‌ای از بدن همسر خود زمان زیادی می‌گذاشتید و بر آن تمرکز می‌کردید،‌ روند خود را عوض کنید؛ برای بوسیدن مدام وقفه ایجاد کنید و مجددا از نقطه دیگر از بدن آغاز کنید نه اینکه ادامه‌ی آنرا دنبال کنید. این کار را باعث می‌گردد قصد شما برای همسرتان قابل حدس نباشد و مجددا می‌توانید به نقطه اول بروید. به این حرکت، حرکت چرخشی می‌گویند. آغاز‌های بی پایان، وقفه و غافلگیری می‌تواند عطش هر زن و مردی را شعله‌ور سازد، تمامی نقاط بدن را مورد توجه قرار دهید. دقت داشته باشید که بوسیدن و لیسیدن ناحیه گردن باعث تحریک بیشتری در هر دو جنس می‌شود. موقع رابطه جنسی صحبت کنید اما صحبت‌های کوتاه و مرتبط؛ صحبت‌هایی در مورد لذتبخش‌ترین زمانی که می‌خواهید با همسرتان تجربه کنید.

 

لباس و آرایشی جدید برای همسر

همه می‌دانند که خانم‌ها برای رفتن به یک مراسم عروسی از چندین روز قبل به دنبال آن هستند که لباسی تهیه کنند که قبلا آنرا در مجلس‌های قبل بر تن نکرده‌اند و برای زیباتر شدن مدل موه و آرایش‌شان را در حد اعلا تغییر می‌دهند و هر چه در توان دارند بکار می‌گیرند تا جذاب‌تر از قبل باشند. این موارد هیچ اشکالی ندارد اما آیا برای رابطه با شوهرتان زمانی جهت متفاوت بودن و جذاب بودن آرایش جدید و لباس جدید صرف می‌کنید؟ و همینطور در تقابل آن آقایان موها و صورتی اصلاح شده لباسی مرتب و عطری خوشبو، آیا برای نزدیکی با همسرتان صورتتان را اصلاح می‌کنید؟ بدنتان را معطر می‌کنید؟ اگر نمی‌کنید چطور انتظار دارید رابطه شما همیشه جذاب باشد؟

 

لباس‌های محرک جنسی بر تن کنید از همسرتان در مورد سلیقه‌اش اطلاعات کسب کنید، یک بدن نیمه برهنه نسبت به بدنی کاملا عریان، برای مردان جذابیت جنسی بیشتری دارد. پس برای شروع رابطه جنسی بلافاصله همه‌ی لباس‌ها را از تن در نیاورید؛ اجازه دهید اندام‌های جنسی و نقاط تحریک پذیر بدن شما با لباس‌های محرک برای همسرتان بیشتر نمود کند.

 

بازی جنسی با رقص و عشوه‌گری!

براحتی دست یافتنی نباشید؛ ناز کنید، عشوه‌گری داشته باشید، برقصید، بازی کنید تا عطش شوهرتان بیشتر شود. اگر بلافاصله در بستر تسلیم شوید خیلی زود آتش جنسی شوهرتان فروکش می‌کند.

 

خانم‌ها خجالت نکشند، باید در رابطه جنسی بی‌حیا باشید

خانم عزیز، لطفا موقع رابطه جنسی با شوهرتان بی‌حیا باشید، گمان نکنید شوهرتان فکر بدی در مورد شما می‌کند و یا به گذشته شما شک می‌کند بی‌حیا بودن زن در رابطه جنسی یک توصیه دینی است که در روایات به آن اشاره شده است. هر چند توصیه بر این است که بعد از رابطه جنسی لباس حیا بر تن شود. خودتان را رها کنید اگر لازم است فریاد بزنید، لذت را به همسر خودتان تقدیم کنید و از او لذت ببرید. اگر قرار است یک رابطه 10 دقیقه‌ای داشته باشید ، بهتر است تا زمانی که بتوانید یک رابطه طولانی داشته باشید صبر کنید. هر چه مدت زمان بیشتری صرف بازی جنسی و حاشیه کنید تحریک و عطش شما و همسرتان بیشتر می‌شود. پس وارد یک رابطه کوتاه نشوید.

 

نکته: ازهمسرتان نپرسید که ارضا شدی یا نه؟ چرا که مطرح کردن این پرسش می‌تواند این ذهنیت را در همسر شما ایجاد کند که شما دیگر از ادامه رابطه خسته شده‌اید و صرفا برای ارضاکردن او تلاش می‌کنید و دیگر خودتان لذتی از این رابطه نمی‌برید. بنابراین ممکن است شما با پاسخ “اره ارضا شدم” یا “نه دیگه ادامه نده” مواجه شوید. با توجه به شناختی که از همسرتان پیدا می‌کنید این شما هستید که از حالات و نشانه‌ها باید متوجه شوید که او به ارگاسم نزدیک است یا خیر.

 

بعد از رابطه جنسی

بعد از پایان یافتن رابطه، راجع به آن صحبت کنید و یکدیگر را در آغوش بگیرید. به یکدیگر بگویید که از کدام حرکات لذت بیشتری برده‌اید، به همسرتان بگویید فوق العاده بود و او را تحسین کنید، اثرات مثبت یک رابطه زناشوئی کامل، بسیار زود نمایان می‌شود. همانطور که اثرات منفی یک رابطه نامناسب زود مشخص می‌شود.

 

سرگرمی های جنسی زناشویی که باید هر زن و شوهری بداند!

عروس و دامادها نیازی به این موارد ندازند زیرا که شور و هیجان آنقدر در آن ها زیاد است که نیازی به بازی های جنسی قبل مقاربت ندارند. اما این شور و هیجان با گذشت زمان بین زن و شوهر کاهش پیدا می کند و امر رابطه زناشویی تبدیل به یک روند تکراری و بدون هیجان می شوند. در این موارد اکثر مشاوران خانواده بر این نظر هستند که برای تزریق شور و هیجان جنسی به زندگی و روابط زناشویی شان از یک سری روش ها استفاده کنند که سرگرمی های جنسی یا همان بازی های که از نوع جنسی هستند بپردازند.

این بازی ها و سرگرمی ها می تواند بسیار متنوع باشد و زن و شوهر با کمی خلاقیت این بازی ها را متناسب با حال و روحیات یکدیگر خلق کنند و یا اینکه از مشاوران در این زمینه مشاوره دریافت کنند.  ما در اینجا چند بازی و سرگرمی جنسی زناشویی را گرد آورده ایم.

 

ممکن است خیال کنید این کارها مخصوص زوج های بسیار جوان است اما برعکس، هر چه از عمر یک رابطه بیشتر بگذرد آن رابطه به ایجاد تنوع احتیاج بیشتری دارد. زنهای باهوش امتحان کردن رابطه ی جنسی در اوقات مختلف روز یا مکانهای متفاوت بسیار دوست دارند. آنها دوست ندارند برای هم تکراری شوند.

برقراری رابطه روی فرش ابریشمی دست بافت یادگاری، یا یک رابطه ی سریع وقتی بچه ها وسط روز به کلاس زبان رفته اند، می تواند رازهای دونفره ی دلچسبی باشد که بخاطر آوردن آنها لبخند را روی لب زن و شوهر بنشاند.

۱- نسخه هیجان انگیز بازی “آیا ترجیح می دهید …”

شما می توانید از این بازی الهام بخش، هیجان و سرگرمی در رابطه خود به وجود بیاورید. برای ایجاد صمیمیت با شوهر خود، هر کدام از شما باید برای طرف مقابلتان که شریک جنسی شماست دو گزینه قرار بدهید که بتواند از بین آن دو یکی را انتخاب کند. برای مثال، از شوهر خود بپرسید: «آیا ترجیح می دهی یک حمام دو نفری یا رقص هیجان انگیز داشته باشی؟» اگر او رقص هیجان انگیز را انتخاب کند، باید به درخواست او پاسخ دهید.

و نوبت طرف مقابل پس از انجام کار خواسته شده فرا میرسد که می تواند خواسته خود را بپرسد. البته، خواسته ها باید شامل موارد هیجان انگیز و لذت بخش باشند  مثل تلاش برای روابط جنسی جدید و یا فعالیت های عجیب و غیر منتظره که قبلا انجام نداده اید.

 

۲- بازی دستبند در رختخواب

در این بازی زن و شوهر با توافق یک دیگر برای بسته شدن به تخت انتخاب می شود. شریک جنسی اش او را به تخت قفل میکند و حرکاتی که دوست دارد بر روی شریک جنسی شان انجام می دهد. به این صورت که سوال های از طرف مقابل می پرسد اگر جواب درست داد، حرکتی که فرد بسته شده می گوید بر روی او اعمال می شود اما اگر جوا نادرست داد هر حرکتی که فرد مقابلش دوست دارد را بر روی شریک جنسی اش که به تخت بسته شده است انجام میدهد.

 

۳-نقاشی بر روی بدن

افراد خلاق با بازی نقاشی روی بدن و ایده های متفاوتی که در ذهنشان دارند هیجان بالایی را دریافت می کنند. زوجین هم می توانند با اجرای این بازی اوقات بسیار هیجان انگیزی را برای خودشان و شریک جنسی شان رقم بزنند.

این بازی رابطه احساسی بین زوجین را به شیوه ای بسیار خاص تقویت می کند. پوست بدن یکدیگر را رنگ کنید. نیازی به ایجاد یک اثر هنری نیست مهم لذت حس قلم مو و کشیده شدن رنگ روی بدن است. از رنگهای طبیعی که باعث واکنش آلرژیک پوست نمی شوند استفاده کنید.

 

۴- بازی توئیستر بدون لباس

این بازی شرایطی برای هر دو ایجاد میکند که تجربه بسیار لذت بخشی را رفم میزند. درست مثل بازی کلاسیک پاهای خود را روی نقاط قرمز رنگ بگذارید ولی تفاوت اینجاست که باید این بازی را بدون لباس انجام می دهید.

بازی تویستر یک اسپینر دارد و یک صفحه بزرگ با نقاط رنگی. اسپینر را می چرخانند تا حرکت دست و پا و رنگ آن مشخص شود. سپس آن را اعلام می‌کنند و بازیکن باید سعی کند حرکت را اجرا کند. برای مثال اگر داور دست راست، قرمز را اعلام کند هر بازیکن باید سعی کند که دست راستش را در هر دایره قرمز خالی ای که می تواند قرار دهد.

 

۵- بازی جنسی زناشویی زندان و زندان بان

در این یازی جنسی فرد شریک جنسی خود را که قبول کرده است زندانی باشد به تخت می بندد. یا اینکه دست های شریک خود را به یکدیگر می بندد. یک موقعیت هیجان انگیز که شریکتان باید بی حرکت و بی دفاع تمام و کمال خود را در اختیار شما قرار دهید.

در اغلب موارد از وسیله ای برای بستن زندانی استفاده می شود ولی می تواند در شیوه های دیگری چون حبس در اتاق انفرادی و یا بازجویی نیز نقش بازی کرد. زندانی باید بدون شکایت حکمی که برایش صادر شده را بپذیرد.

زندان بان می تواند با استفاده از لب ها، دست ها یا سایر وسایل شروع به کشف زندانی کند.

 

منابع:

irannaz.com

chargoosheh.com

 

 

عشق بازی چیست؟ عشق‌ بازی یا معاشقه یا مغازله به مجموعه‌ای از حرکات و رفتارهای روانی و یا جسمی میان دو یا چند فرد، گفته می‌شود که منجر به انگیزش جنسی آنان گشته، و ...

در این بازی مهیج مراحلی هست که باید با همسرتان انجام دهید، مراحلی که به پیوند عاطفی شما و همسرتان کمک شایانی می کنید درا ین بازی ممکن است شما بری عبور از یک ...بازی های جنسی با همسر،تنوع در حالات جنسی،حاشیه ها و بازی های جنسی،ارضای جنسی،عشق بازی،معاشقه،نزدیکی جنسی، رابطه زناشوئی،ارگاسم،لذت جنسی.

عشقبازی یا به عبارتی معاشقه با همسر یکی از موثرترین راه های ایجاد گرمی و لذت در روابط زناشویی است. عشق بازی مقدمه یک رابطه جنسی خوب محسوب می شود. علت...
دانستنی های جنسی و زناشویی ... در این نوع روابط زناشویی ، عمل دخول صورت نمی گیرد و از این رو برای زنان محسوس ... آموزش عشق بازی و تحریک همسر ...
دانستنی های جنسی و زناشویی. آموزش عشق بازی و تحریک همسر. شنبه، 24 اسفند ... مردان نیز از بازی کردن با دستانشان لذت می برند . این نکته را در ...
Kamasutra یک برنامه رایگان است که برای تسهیل زندگی جنسی شما و شریک زندگی شما طراحی شده است: در ماشین و در اتاق خواب. رابطه شما باید بهبود یابد! بیش از 100 ...

بازی های جنسی با همسر یک مبحث جدیده که خیلی از زوج ها متاسفانه از اون آگاهی لازم رو ندارند و به همین دلیل سراغ ابزارهای مخربی مثل فیلم های پورن ...

آنها برای این کار وقت می گذارند و علاوه بر یاد گرفتن بازیهای جنسی با خلاقیت خود بازیهای جدیدی اختراع می کنند. بازیهایی که فقط مخصوص آنها و ...
در اینجا بازی های زناشویی جنسی و هیجان انگیز است که می تواند با شریک زندگی خود برای ایجاد یک رابطه صمیمی مورد استفاده قرار گیرد . بازی کارت.
نقش بازی کنید. یا تخیلات تحریک‌کننده و هیجان‌انگیز دیگر را تجربه کنید. لازم نیست هر بار در هر رابطه جنسی خود هدفمند پیش بروید. بهتر است ...
زیررده‌ها. این ۶ زیررده در این رده قرار دارند؛ این رده در کل حاوی ۶ زیررده است. ا. ◅ اسباب‌بازی جنسی زنانه‏ (۶ ص). ت. ◅ تجهیزات بی‌دی‌اس‌ام‏ (۱ ر، ۱۴ ص). ◅ تولیدکنندگان ...
بازی های جنسی میتواند به رابطه زناشویی رنگ و بویی جذاب و تنوع بخش بدهد به شرط آنکه با اصول و با رعایت احترام و حرمت زن و مرد باشد.
برای دسترسی سریع و مجدد به این صفحه کافی است در گوگل عبارت «قیمت زناشویی ترب» را سرچ کنید. ترب قیمت هزاران فروشگاه اینترنتی معتبر را برای هر کالا جمع ...
در کتاب نوازش در روابط زناشویی به نویسندگی دکتر علی شمیسا شما با انواع نوازش‌ها در حوزه روابط زناشویی آشنا می‌شوید. نوازش در هر رابطهٔ زناشویی‌ای، بسیار مهم و ...
برخی از زوجین برای عشق بازی زناشویی و برقراری رابطه جنسی منتظر می‌مانند تا همسرشان پیش قدم شود. در این گونه روابط همیشه یکی از طرفین با میل و رغبت تمایل ...
بازی‌های روانی در زندگی زناشویی (چگونه اتفاقات ساده به فاصله روانی بین زن و شوهرها منجر ... وقتی زن و شوهر، به صورت پررنگ، به بازی‌های روانی بد پا می‌گذارند، روابط ...
عشق بازی در رابطه جنسی مخصوصا برای خانم‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که آنها نسبت به مردها کمی دیرتر برای رابطه زناشویی آمادگی پیدا می‌کنند. رابطه ...
با سلام گاهی موقع ارتباط جنسی همسرم تقاضا می کنه که من از دست خودم برای بازی کردن با ... می خواستم بدانم این افکار در حین رابطه زناشویی از نظر شرعی اشکال دارد؟
بازی شهر عشق,love city,خرید بازی شهر عشق,بازی زناشویی,بازی جنسی,بازی شهر عشق ( اولین بازی زناشویی در ایران)
جنسی زناشویی · This media ... عشق بازی و معاشقه در دوران قاعدگی از دردهای زنان ... ضمن اینکه بازی کردن با کلیتوریس یا سینه ها با یکی از دستای آزاد در حین س...ک.
داستان اسباب بازی ۱. فیلم. فراتر از یک بازی. فیلم. اسباب بازی حلبی. رایگان. اسباب بازی حلبی. فیلم. آزاد برای بازی. فیلم. داستان اسباب بازی ۳. فیلم.
... روانی در توانایی برای رسیدن به اوج لذت جنسی نقش مهمی بازی می‌کنند. ... بسیاری از زوج‌ها به دلیل داشتن مشکل در روابط زناشویی خود آنورگاسمی را ...
بازی. های. جنسی(. را. حداقل. به. مدت. 20. ثانیه. قبل. و. بعد. از. رابطه. جنسی. با. آب. و. صابون. بشویید،. از. طریق. استمناء. گسترش. نخواهد. یافت.

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020