حرکات ورزشی کششی میل جنسی زنان و مردان را زیادتر می کند! تضمین افزایش میل جنسی آقایان و خانم ها

تمرینات کششی در منزل ورزشی آقایان بانوان مردان زنان حرکات ورزشی کششی میل جنسی زنان و مردان را زیادتر می کند! تضمین افزایش میل جنسی آقایان و خانم ها

کرکت هایی شامل ورزشهای کششی هستند اولا که ساده و آسانند به این مفهوم که همه در هر شرایط سنتی ای می توانند آنها را انجام دهند و دوما شدیدا بر روی تقویت تمایلات جنسی زوجین در زندگی مشترک تاثیر گذار می باشد. در پایان همین مطلب از big20.ir چند حرکت ساده و مفید کششی برای اقایان و خانم ها ارائه می شود که پیشنهاد می کنیم در هفته چند روز را به انجامشان اختصاص دهند. این حرکات بسیار ساده و در کمترین زمان قابل انجام توسط شما هستند. البته پیشنهاد بهتر ما این است که در این زمینه کاملتر و بهتر تحقیق کنید. حرکات کششی محدود نیستند و تعدادشان بالاست. امروزه فیلم ها و کلیپ های مختلفی در این زمینه در شبکه ها و رسانه های اجتماعی دیده می شود. قدرت تمرین های کششی را برای بالا بردن قابلیت های جنسیتان دست کم نگیرید. حرکات کششی فواید بی شماری برای بدن شما دارند. مانند رفع خستگی، بهبود عضلات، سرعت بخشیدن به گردش خوب در ماهیچه ها و مفاصل و .. . اگر جز تنبل ها هم باشید با چند حرکتی که ما به شما یاد می دهیم بر روی رختخوابتان صبح ها بعد از بیدار شدن می توانید آنها را انجام دهید. این حرکات ورزشی شما را در طول روز شارژ می کنند.

 

بیشتر بخوانید:    ورزشهای آلت تناسلی برای افزایش سایز و قطر

 

آیا می دانید حرکات کششی که در ورزش انجام می دهید چه تاثیری بر میل جنسی شما دارد؟ورزش آثار مفید متعددی در حفظ و ارتقای سلامت جنسی مردان دارد. بررسی‌ها نشان داده‌اند مردانی که به‌طور منظم ورزش می‌کنند، به علت خون‌رسانی بهتر به اعضای مختلف بدنشان، سلامت جنسی و لذت جنسی بیشتری را در مقایسه با مردانی که اهل ورزش نیستند، تجربه می‌کنند...

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند 30 دقیقه ورزش در روز نه فقط باعث بهبود سلامت جنسی می‌شود، بلکه توان و بنیه افراد را افزایش می‌دهد و باعث بهبود عملکرد قلب و گردش خون می‌شود و در نتیجه خون به بهترین نحو جریان پیدا می‌کند. حتی ورزش باعث تحریک حواس پنج‌گانه می‌شود.

 

ورزش‌های قلبی و عروقی، تحمل و توان فرد را بالا می‌برند و باعث می‌شوند بنیه جسمی فرد به حدی قوی شود که دیگر مانند قبل به سرعت خسته و درمانده نشود. ورزش به تناسب اندام فرد کمک می‌کند و درنتیجه جذابیت جنسی وی بیشتر می‌شود. افرادی که به طور منظم ورزش می‌کنند، احساس خوبی درباره خودشان دارند و حس می‌کنند جذابیت آنها بیشتر و احساس رضایت آنها از وجود خود و زندگی مشترک بیشتر می‌شود.

 

از سوی دیگر، مردانی که ورزش در برنامه روزانه زندگی آنها جایی ندارد، سطح پایین‌تری از هورمون تستوسترون در خون خود دارند و این امر بر سلامت جنسی آنها تاثیر نامطلوب می‌گذارد. پزشکان بر این باورند که مردان، به ویژه پس از 40 سالگی، برای اینکه میل جنسی خود را در حد مطلوبی نگه دارند، باید در یک برنامه ورزشی منظم و منطبق بر اصول علمی شرکت کنند. کم‌تحرکی می‌تواند به بروز دیابت، پرفشاری خون و چاقی منجر شود که همه این بیماری‌ها کاهش میل جنسی و اختلال‌های جنسی را در پی خواهد داشت.

 

ورزش از طریق کاهش استرس و هیجان‌های روانی نیز به سلامت جنسی مردان کمک می‌کند. مشخص شده است که مردان کم‌تحرک یا بی‌تحرک سطح بالاتری از استرس را در مقایسه با مردان پرتحرک تجربه می‌کنند که این استرس با تاثیر بر هیپوتالاموس و هیپوفیز مغز باعث کاهش ترشح هورمون تستوسترون و در نتیجه اختلال عملکرد جنسی در مردان می‌شود. کاهش میزان تستوسترون، در مردان کم‌تحرک می‌تواند باعث اختلالات نعوظ، کاهش میل جنسی، خستگی، ضعف و کاهش لذت جنسی شود. از دیگر فواید ورزش این است که فرد ورزشکار تصویر ذهنی بهتری از بدن خود دارد که این امر تاثیر مثبتی بر عملکرد جنسی او می‌گذارد.

 

تاثیر ورزش بر میل جنسی

نتیجه یک تحقیق، نشان داده‌ است که 80 درصد مردان و 60 درصد زنانی که دست‌کم هفته‌ای 2 تا 3 بار در یک برنامه ورزشی شرکت می‌کنند، میل جنسی‌شان بیشتر از حد میانگین است. ورزش منظم، سن جنسی افراد را کاهش می‌دهد. به عنوان نمونه، در یک مطالعه، سن جنسی در افراد 60 ساله‌ای که به طور منظم شنا می‌کنند، حدود 2 دهه کمتر از سن شناسنامه‌ای آنها است.

 

همچنین در یک مطالعه دیگر مشخص شد مردان بیش از 50 سالی که به طور منظم ورزش می‌کنند، 30 درصد کمتر از دیگر همسالان غیرفعال‌شان به ناتوانی جنسی دچار می‌شوند. افزون بر این، ورزش منظم باعث آزاد شدن مقدار زیادی ماده اندروفین در بدن می‌شود که این امر به نوبه خود باعث لذت‌ جنسی بیشتر در فرد می‌شود. از سوی دیگر، ورزش منظم باعث افزایش استقامت قلبی-عروقی و استقامت عضلانی می‌شود و رابطه زناشویی را تقویت می‌کند و باعث می‌شود فرد در این رابطه، کمتر به ضعف و خستگی دچار شود. همچنین نتایج یک تحقیق دیگر نشان داده است که یوگا تاثیر بسزایی در ارتقای سلامت جنسی مردان و بهبود قوای جنسی و میل جنسی آنها دارد.

 

نسخه‌ای برای ارتقای سلامت جنسی

برای بهره‌مند شدن از آثار سودمند ورزش در سلامت عمومی و سلامت جنسی، بهتر است در یک برنامه ورزشی مبتنی بر اصول علمی شرکت کنید. البته نباید فراموش‌ کرد که نسخه ورزشی هر فرد همانند نسخه دارویی او باید دقیقا براساس ویژگی‌ها، نیازها و عوامل‌ جسمانی و فیزیولوژیک وی تجویز شود.

 

برنامه ورزش هوازی:

از جمله ورزش‌های هوازی می‌توان به مواردی نظیر پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، دویدن آهسته، طناب زدن،‌شنا و استفاده از تردمیل یا دوچرخه ثابت اشاره کرد.

طبق دستور‌العمل کالج پزشکی ورزشی آمریکا،‌ همه افراد و از جمله مردانی که قصد دارند برای حفظ سلامت جنسی خود ورزش کنند باید دست‌کم 150 دقیقه فعالیت ورزشی با شدت متوسط در هفته یا 90 دقیقه فعالیت ورزشی شدید در هفته داشته باشند که می‌توان این مدت را به جلسات 30 دقیقه‌ای در روزهای مختلف هفته تقسیم کرد. برای افرادی که آمادگی جسمانی کمی دارند می‌توان در شروع برنامه ورزشی، جلسات را به دوره‌های 10 دقیقه‌ای تقسیم کرد.

 

برای تعیین شدت مناسب ورزش در افراد، متخصصان پزشکی ورزشی از شیوه‌های مختلفی بهره‌ می‌گیرند که در این میان می‌توان به مواردی نظیر تعیین شدت براساس ضربان قلب هدف، معیار درک خستگی و تست تکلم اشاره کرد. به‌طور کلی شدت ورزش در هر فرد با توجه به شرایط جسمی و فیزیولوژیک وی و براساس نتایج آزمون‌های سنجش آمادگی جسمانی تعیین می‌شود.

 

ورزش‌های کششی:

همه افراد، از جمله مردانی که قصد دارند برای حفظ سلامت جنسی خود ورزش ‌کنند، باید هر روز گروه‌های مختلف عضلانی خود را تحت کشش قرار دهند و کشش هر عضله باید دست‌کم 15 تا 30 ثانیه طول کشیده و برای هر گروه عضلانی 3 تا 5 بار در هر دوره تکرار شود.

 

ورزش‌های قدرتی یا مقاومتی:

این‌گونه ورزش‌ها به منظور افزایش استقامت و قدرت عضلانی تجویز می‌شوند و از جمله آنها می‌توان به ورزش‌های ایزومتریک و ایزوتونیک، کار با ماشین‌های وزنه و کشش‌های ورزشی اشاره کرد. همه افراد، از جمله مردانی که قصد دارند برای حفظ سلامت جنسی خود ورزش می‌کنند، باید دست‌کم هفته‌ای 2 بار گروه‌های بزرگ عضلانی خود را تقویت کنند که این کار در ابتدا با تعداد دوره‌های کمتر و با 8 تا 15 بار تکرار در هردوره شروع می‌شود و به تدریج تعداد دوره‌ها یا میزان وزنه‌ها با توجه به شرایط فرد اضافه می‌شود.

 

ناگفته نماند که همه افراد، به ویژه افرادی که سن بیش از 45 سال دارند یا به بیماری خاصی دچارند، باید پیش از شروع یک برنامه ورزشی حتما با یک متخصص پزشکی ورزشی مشورت کنند تا برنامه ورزشی مناسب و متناسب با شرایط جسمانی و فیزیولوژیک خود را دریافت کنند.

 

چند حرکت ساده کششی برای تقویت میل جنسی که همه می توانند در خانه انجام دهند:

 

این کشش های ساده را به روتین روزمره ی خود اضافه کنید تا انعطاف پذیری و زندگی جنسی تان را بهبود بخشید. هرچه بدن شما انعطاف پذیرتر باشد، انجام یک حرکت خاص و جلوگیری از گرفتگی ماهیچه ای در طول رابطه ی جنسی آسان تر خواهد بود.

 

Standing Toe Touch

دستان خود را بالا ببرید، شانه هایتان را بلند کنید و دنده های خود را تا جایی که می توانید از هم دور کنید. تا جایی که می توانید خود را بکشید، سپس به جلو خم شوید و نوک انگشتان پا را لمس کنید. این حرکت موجب کشش همسترینگ و آزاد شدن قسمت پایین کمر می شود. در همین وضعیت بمانید و سر خود را بالا و پایین ببرید. چند بار بازوهای خود را بچرخانید و به آرامی به حالت اولیه بازگردید.

Knee Drops

به پشت دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید و کف پایتان را صاف روی زمین بگذارید. چشمان خود را ببندید تا ذهن و بدن شما آرام بگیرد. سپس زانوهایتان را به سمت راست، وسط و چپ ببرید. این حرکت آرام موجب آزاد کردن قسمت پایین کمر، رهایی از استرس و آماده شدن برای رابطه ی جنسی بهتر می شود.

Butterfly

به پشت دراز بکشید، کف پاهای خود را به هم بچسبانید و پاهای خود را از بغل به سمت پایین ببرید. هرچه پاشنه های پای خود را به وسط بدن نزدیک کنید، کشش بیشتری را در قسمت داخلی پاها احساس خواهید کرد. برای افزایش کشش می توانید دست ها را در کنار بدن قرار دهید یا آنها را بالای سر ببرید.

Side Split

پاهای خود را به سمت بالا ببرید و دست های خود را به حالت T در آورید. به آرامی پاهایتان را به بغل ببرید. از طرفی به طرف دیگر نچرخید و اجازه ندهید یکی از پاهای شما بیشتر از دیگری کشیده شود. پاهای خود را به سمت بدن بالا بکشید تا کشش بیشتری را در ساق ، کف و قوزک پای خود احساس کنید. اگر برای این کشش نیاز به تکیه گاه بهتری دارید، از دیوار استفاده کنید و یا آن را در حالت نشسته انجام دهید.

تماشای فیلم آموزشی تمرینات کششی در منزل

 
منبع:

alamatiran.com

 

... رابطه زناشویی و تقویت قوای جنسی و افزایش میل جنسی و بهبود عملکرد جنسی در ... انجام حرکات کششی باعث از بین رفتن چیز هایی می شود و جریان خون به ناحیه لگن ...
انجام حرکات هوازی می تواند موجب شود شما و همسرتان از رابطه خود لذت بیشتری ببرید. ... اضافه وزن میل جنسی را پایین تر می آورد، به خصوص مردان چاق مبتلا به اختلال نعوظ ... کشش لگن باسن شما را نیز خوش فرم میکند، بنابراین شما احساس خوبی خواهید ...
ورزش که بخش مهمی از یک زندگی جنسی موفق است، می‌تواند میل جنسی را تقویت کند، ... حرکات کششی که در ادامه توضیح داده می‌شوند، به نرم و انعطاف‌پذیر شدن ماهیچه‌های ...
با این حرکات قبل از رابطه جنسی زناشویی می توانید کیفیت رابطه جنسی خود را ... نگرو، کارشناس فیتنس، پیشنهاد میکند که بعضی از حرکات کششی را انجام دهید تا ... می‌شود خون دربخش هایی از بدن تان بیشتر جریان یابد که میل جنسی شما بالا برود؟
مردان می‌توانند از طریق تمرینات ورزشی، قوای جنسی خود را تقویت کنند. ... باشد؛ زانوها را کمی خم کنید و لگن خود را به جلو فشار دهید، تا وقتی احساس کشش کنید. ... تمرینات استقامتی که به شکلی حرکات رابطه جنسی را شبیه‌سازی می کنند، ... سلام وقت بخیر ،من مرد و حدود ۳۴ سال سن دارم در این دو سال حس میکنم میل جنسیم ...
در این مطلب با ۶ حرکت یوگا که تأثیری مثبت بر بهبود رابطه جنسی شما ... افزایش استرس، تأثیرات منفی بسیاری روی بدن دارد که یکی از آنها کاهش میل جنسی است. ... این حرکت از حرکات معروف است که به کشش ماهیچهٔ سرینی و قسمت ...
آیا می دانید حرکات کششی که در ورزش انجام می دهید چه تاثیری بر میل جنسی شما دارد؟ورزش آثار مفید متعددی دØ.
رابطه ی بین حرکات کششی در ورزش و میل جنسی. ورزش آثار مفید متعددی در حفظ و ارتقای سلامت جنسی مردان دارد. بررسی‌ها نشان داده‌اند مردانی که به‌طور ...
... افزایش شق شدگی آلت تناسلی,,رابطه ی بین حرکات کششی در ورزش و میل جنسی. ... مسلما هیچ کدام از مصرف کنندگان این دارو دوست ندارند که میل جنسی اونها کم بشه.
رابطه جنسی, تمریناتی برای رابطه جنسی بهتر, افزایش میل جنسی, افزایش لذت جنسی, تمرینات کگل, رابطه ... این حرکات عضلات کف لگن را تقویت می کنند و به شما اجازه می دهند تا لذت جنسی بیشتری داشته ... این کشش احساس آرامش خوبی به شما می دهد.
یوگا ، حرکات کششی ، وزنه برداری ، ایروبیک – همه آنها نوعی ورزش هستند و همه برای شما مفید هستند. اما ، آیا همه آنها همان افزایش میل جنسی را در اتاق خواب ...
بسیارند افرادی که از کمبود، کاهش یا تحلیل میل و قوای جنسی خود رنج می‌برند، اما به ... انجام حرکت کششی پشت بازو برای تقویت عضلات گردن، شانه ها، دست و بازوها. ۵.
حرکات کششی که در ادامه توضیح داده می شوند، به نرم و انعطاف پذیر شدن ماهیچه های ... از آن جا که این حرکات ممکن است میل جنسی شدیدی در شما ایجاد کنند، بهتر است آن ها را ...
در این مقاله به برخی از حرکات ورزشی که به بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک ... همچنین این ورزش می تواند موجب زندگی جنسی موفق افراد شود و میل جنسی را تقویت ... کشش لگن باسن شما را نیز خوش فرم میکند، بنابراین شما احساس خوبی ...
رابطه جنسی بهتر با تمرینات ورزشی | تمرینات ورزشی کاردیو | تمرینات ورزشی پلانک | هر زوجی ... وزن مضراتی مانند کاهش میل جنسی و اختلال نعوظ دارد، شنا به بهبود رابطه جنسی کمک می‌کند. شنا ... این تمرین کششی یکی از تمرینات ورزشی یوگا است.
میل جنسی. تکنیک هایی برای ترغیب همسر در برقراری رابطه زناشویی. رسولی ۰۲ ... اثرات ورزش های کششی بر تقویت میل جنسی آیا می دانید حرکات کششی که در ورزش ...
ورزش زیاد و شدید می تواند در میل جنسی و باروری مردان تاثیر بگذارد. ورزشهای شدید و ... رابطه بین میل جنسی حرکات کششی ورزش. رابطه بین میل ...
در رابطه جنسی عضلات زیادی درگیر هستند و ما در این مقاله، به چند حرکت ورزشی عالی ... ادراری جلوگیری می‌کند و باعث بهبود زندگی جنسی و تقویت میل جنسی شود. ... کشش لگن، باسن شما را خوش فرم می‌کند، بنابراین شما خوش اندام به نظر می‌رسید و ...

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020