از زندگی مشترکم خسته شدم و راضی نیستم! چطور زندگی مشترک خوب و موفق تر شادتر و بهتر و شیرین تر داسته باشیم؟؟

از زندگی مشترکم خسته شدم. از زندگی مشترکم خسته شدم و راضی نیستم! چطور زندگی مشترک خوب و موفق تر شادتر و بهتر و شیرین تر داسته باشیم؟؟

انگار دنیا به آخر رسیده است! آنچنان میگوئید که از زندگی مشترک با او خسته شده ام که انگار فراموش کرده اید روزهای اول آشنایی به عشقولانگی و دیوانگی او دچار بوده اید! شما همانی هستید که در آن روزهای اول برای نفس هم می مردید. بدون هم چیزی از گلویتان پایین نمی رفت. ترجیح میدادید با اشک و زاری او همیشه پیشتان باشد و فقط و فقط با او همصحبت باشید. لطفا نگوئید که اشتباه کردم و خام بودم که اصلا منطقیتی در این حرف وجود ندارد. حالا با یک تلنگری نامهربان شده اید و قطعا همدیگر را تحمل می کنید! حتی اگر ظاهرا به او نگوئید که از زندگی مشترکانه اش دلزده شده اید ولی دلتان می گویئ دیگر نمی توانم . خسته شده ام. هر چند به شما حق میدهم چون هر کسی دلایل خودش را برای خسته شدن از زندگی زناشویی و مشترک با همسرش دارد. اما این خستگی از زندگی دونفره فقط برای دل شما پیش نمیآید. فراموش کرده اید وقتی کوچک بودید پدرو مادرتان با هم بگو مگو می کردند؟ قرار نبود با هر مسئله ی اعصاب خورد کنی که بر وفق مراد زن و مرد نباشد زندگی بی قرار و ناپایدار و پاشیده شود. احساسات شما قابل درک می باشد. شما آقا و یا خانمی که چند سال با هم زندگی کردید و خاطرات خوبی را با هم در زندگی دونفره تان ثبتیده اید حالا می گوئید از با هم بودن خسته شده ام. گاهی دلایلش را نمی دانیم و فقط میخواهیم مثل مداد پاک کن سریعا مسئله را پاک کنیم. گاهی هم دلایلش را می دانیم و آنقدر یکدنگی در ما غوقائیده است که می گوئیم فقط حرف من من من من! گاهی هم دلایل این خستگی ها و گسستگی ها را میدانیم و با مطالعه گذشته و حال خودمان سعی می کنیم موارد مسئله ساز این دلخستگی زندگی مشترک را برطرف و بهبود دهیم. شما از کدام ها هستید؟ میدانم. شاید اینقدر عصبانی هستید که جوا میدهید راه حل ما فقط جدایی است. اما دست نگه دارید. برای آماده شدن برای توصیه هایی که در این مطلب big20.ir برایتان داریم زمان بگذارید و آلبوم عکسهای روزهای خوش اولیتان را مرور کنید و به ضمیر ناخودآگهتان یادآوری کنید که ما همانیم. من همانم. او همان هست.. زندگی رسم خوشایندی است...

 

بخوانید: دانلود پکیج بهبود جنسی مردان + ایده های عاشقانه

 

چه عواملی باعث می شود آن همه رعایت احترام و حفظ حریم و حرمت ها ، فداکاریها و مهربانی های دوران نامزدی و عقد پس از مدتی به دلسردی ، خستگی و مشاجره های مختلف منجر شود ، ‌امید است مطالبی که در ادامه خواهد آمد بتواند راه های پایداری و دوام صمیمیت و یک ارتباط با نشاط زناشویی را بیان کند.

 

برسی تمام علت های خسته شدن از زندگی مشترک

از خودتان شروع کنید

اگر از یک ارتباط زناشویی که دلخواه شما نیست رنج می برید اولین گام این است که خود را اصلاح کنید . در یک ارتبا ط دو طرفه کمتر می توان فقط یک نفر را بعنوان مسئول مشکلات و مشاجرات معرفی کرد . شما مجبور نیستید در شرایط توأم با تحقیر ، سرزنش و خستگی سر ببرید ، از هم اکنون سرنوشت خود را به دست بگیرید و برای تغییر زندگی و روابط زناشویی خود برنامه ریزی کنید .

رفتارهای غلط خود را اصلاح کنید و بعضی از وظایفی که فراموش کرده اید از سر بگیرید.

 

استقبال از اختلاف نظرها

خداوند انسانها را مثل هم نیافریده است و البته این تفاوتهای بین فردی است که سبب جاذبه بیشتر بین انسانها می گردد . بنابراین نباید سعی کنید که طرف مقابل را به گونه ای تغییر دهید که مثل شما فکر کند و مطابق نظر شما رفتار کند ، در حقیقت، اختلاف نظر ها اگر چه ممکن است سبب تضاد یامشاجره گردد ، اما همین مشاجره نیز فرصتی برای بیان عقاید طرفین است و منجر به شناسایی بیشتر هر یک از دیگری می گردد . اما در بیشتر موارد خیلی از مشاجرات و جروبحث‌‌ها ‌به دلایل نادرستی، اتفاق‌می‌افتند؛ به گونه ای که طرفین، به آسانی نمی‌توانند خود را کنترل کنند.  این دستورالعمل می‌تواند شما را برای جلوگیری از ایجاد این نوع اتفاق‌ها، کمک‌کند.

برای این کار در آینده، وقتی شما احساس می‌کنید که یک برخورد جدیدی ممکن است پیش‌بیاید، این سئوال‌ها را دقیقا از خود بپرسید:

 

احساس‌های شما

1-آیا شما بیش از حد احساساتی شده‌اید و واکنش تند نشان می دهید؛ به دلیل اینکه خسته و مضطرب‌هستید؟

2-آیا این خشم باعث‌شد که احساس کنید درگیر با کسی یا چیز خاصی‌شده‌اید‌ که نسبت به آن حساسیت‌دارید؟

احساسات همسر‌شما

1-آیا همسر‌شما خیلی‌احساساتی برخورد می‌کند چون خسته و مضطرب‌است؟

2-آیا شما می‌دانید که این احساس‌ عصببیت ‌همسرتان در موارد دیگری نیز بروز‌می‌کند؟

در بیشتر موارد خیلی از مشاجرات و جروبحث‌‌ها ‌به دلایل نادرستی، اتفاق‌می‌افتند؛ به گونه ای که طرفین، به آسانی نمی‌توانند خود را کنترل کنند

 

وجدان شما

1-آیا احساس تدافعی‌شما در مورد گفته ‌همسرتان یا کاری که او انجام داده، بخاطر این است که شما احساس‌گناه دارید؟

2-آیا شما برخورد‌دفاعی دارید زیرا می‌خواهید از اینکه بگویید متاسف هستید، اجتناب‌کنید؟

3-آیا شما کینه‌ای را نسبت به همسرتان با خود حمل می‌کنید که نیاز‌دارید به این ترتیب، با اظهار خشم تان از آن رها شوید؟

4-اگر شما بخواهید یک بحثی را گسترش دهید، آیا مطمئن‌هستید که این بحث، موضوع اصلی است که شما را ناراحت کرده؟(این مسئله را به طور واقعی بررسی‌کنید.)

5-اگر می‌خواهید  بحثی را شاخ و برگ دهید، آیا مطمئن‌هستید که آن،  ارزش خطرکردن ایجاد یک مشاجره بالقوه را دارد؟

6-اگر می خواهید بحثی را طولانی کنید، آیا دستورالعملی برای اینکه بحث‌مفیدی را دنبال کنید، بکار‌می‌برید؟

 

تغییر در نگرش به رفتار و خصوصیات طرف مقابل

ممکن است شما علاقمند ، به ورزش و تماشای مسابقات ورزشی باشید و همسر شما علاقمند به خواندن روزنامه مثل صفحه حوادث یا صفحه گزارشات سیاسی باشد ، لازم نیست تلاش کنید علاقمندی خودتان را نادیده بگیرید یا او را مجبور کنید که سرگرمی اش مثل شما باشد بلکه هر کدام باید به دیگری اجازه دهیم به آنچه دوست دارد بپردازد ، در این صورت می بینید که در یک خانواده هم بحث های ورزشی می شود و هم بحث های سیاسی و ... یعنی باز هم شما می توانید همدیگر را کامل کنید .

دوست داشتن بدون شرط

برای دوست داشتن کلمه ”‌ اگر ”‌  را فراموش کنید. همسر شما نزدیکترین فرد به شماست او را بدون هیچ قید و شرطی دوست بدارید . بگذاریم هر کسی خودش باشد و همانطور که هست دوست داشته شو د . شرط گذاشتن برای دوست داشتن ، بیشتر استفاده از طرف را القاء میکند تا دوست داشتن او . شروطی مثل اگر پول دار بودی ، اگر تلاش بیشتری می کردی و ... به هیچ وجه مشکلی را حل نمیکند بلکه موجب رنجش میگردد .

 

ممکن است سئوال کنید چطور کسی را با داشتن صفات یا رفتار ناپسند دوست داشته باشیم ، همانطور که قبلاً اشاره شد بسیاری از صفات افراد خوب یابد بودنش نسبی است و شما با تغییر نگرش خود میتوانید به همسرتان نزدیک شوید .یادتان باشد که اگر به کسی احساس ارزشمندی وشایستگی بدهید ، سعی می کند خودش را در حد انتظار شما نگه دارد .

 

++ به مشکل حمله کنید نه به همسرتان ، اگر بادیدن ریخت و پاش بودن منزل ناراحت می شود بگوئید من از این وضعیت عصبانی می شوم به جای اینکه بگوئید تو آدم شلخته ای هستی. هنگامیکه طعم غذا با شما سازگار نیست به خاطر نزدیکترین فرد به شما آن را تحمل کنید و غر نزنید .

 

فراموش نکنید که برای داشتن یک زندگی با نشاط ، موفقیت در کار ، معاشرت خوب اجتماعی و تربیت صحیح فرزندان ابتدا باید آرامش و آسایش در خانواده را فراهم کنید

این را هم بدانید که ..

اگر تاکنون روابط دوستانه ای بین شما و همسرتان نبوده است با انجام رهنمودهای فوق انتظار نداشته باشید که سریعاً او عوض شود بلکه باید به او فرصت دهید تا در شرایط جدید خود را بیابد و به وظیفه اش عمل نماید .

فراموش نکنید که برای داشتن یک زندگی با نشاط ، موفقیت در کار ، معاشرت خوب اجتماعی و تربیت صحیح فرزندان ابتدا باید آرامش و آسایش در خانواده را فراهم کنید.

 

زندگی مشترک را چگونه شیرین کنیم؟

نو عروس ها و تازه دامادها انتظار دارند که سال اول زندگی شان هم درست مانند ایام ماه عسل شیرین و بدون هر گونه مشکل، دعوا و جر و بحثی باشد.

اگر شما هم جزو این دسته هستید جدا دچار سوء تفاهم شده اید! اغلب زوج ها در این دوازده ماه روزهای سختی را سپری می کنند و اگر بلد نباشند که چطور رابطه شان را مدیریت کنند و از پس مشکلات بربیایند دچار مشکلات جدی می شوند. مهم ترین این مشکلات در سال اول ازدواج چیست؟ ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

1- یک لحظه هم از من جدا نشو!

بعد از ماه عسل معمولا مردها توقع دارند که زندگی شان روال عادی خودش را پیدا کند. حالا که مراسم عروسی تمام شده و سعی کنید به جای نشان دادن واکنش منفی تلاش خود را بکنید تا با همسرتان همراه شوید و کم کم می بینید که علاقه تان به این ویژگی خاص از همسرتان سرجای خودش بر می گردد

 

دیگر درگیر جزئیات مراسم و خرید و... نیستند دلشان می خواهد بعضی وقت ها باشگاه بروند، دوستانشان را ببینند در حالیکه معمولا نوعروس ها می خواهند شوهرشان هر ثانیه از وقت هایی را که سرکار نیستند با آنها بگذرانند و اگر احساس کنند که حواس همسرشان حتی برای چند دقیقه معطوف به موضوع دیگری شود ناراحت می شوند و حتی بهشان بر میخورد.

 

این مساله در مورد زوج هایی رخ می دهد که از نظر شخصیتی با هم متفاوتند. یعنی مرد می خواهد کمی فضای به اصطلاح تک نفره در اختیار داشته باشید و همسرش می خواهد هر طور شده در هر ساعتی از شبانه روز تمام حواس مرد را به خودش جلب کند و مدام در تلاش برای حفظ رابطه است. برای این که این مسئله اسباب دردسرتان نشود حتما درباره انتظاراتی که از همسرتان دارید با او صحبت کرده و البته هر دو نفرتان هم تفریحات و سرگرمی های منحصر به فردی برای خودتان داشته باشید و گاهی اوقات اجازه دهید طرف مقابل وقتش را با دوستانش بگذارند.

 

2-چرا مرد من اینقدر اعصاب خردکن است؟

همیشه آن ویژگی همسرتان که در اولین دیدار تبدیل به آهن ربایی برای جذب شما به او شده معمولا جزو اولین خصوصیات اخلاقی اوست که در سال اول ازدواج برای تان آزار دهنده می شود. علتش هم این است که مامعمولا جذب آن خصوصیت یا ویژگی طرف مقابل مان می شویم که خودمان آن ویژگی را نداریم. این مساله خیلی هم طبیعی است و در واقع یکی از مراحلی است که باید برای تطبیق دادن خودتان با هم طی کنید. پس سعی کنید به جای نشان دادن واکنش منفی تلاش خود را بکنید تا با همسرتان همراه شوید و کم کم می بینید که علاقه تان به این ویژگی خاص از همسرتان سرجای خودش بر می گردد.

 

3- باید همیشه طرف من را بگیری

یکی از مسائلی که زوج های جوان در سال اول ازدواج خود با آن رو به رو می شوند و واقعا نمی دانند که باید چه عکس العملی نشان بدهد، توقع طرف مقابل از آنهاست تا در همه مسائل خانوادگی طرف همسرشان را بگیرند و از او دفاع کنند. بد نیست این طور وقت ها در مورد مسائل خانوادگی با هم صحبت کنید و به این نتیجه برسید که چطور می توانید این موقعیت ها را بدون دشمن تراشی مدیریت کنید.

 

4- چرا دیگر میلی به من نداری؟

خیلی از نوعروس ها می گویند چه اتفاقی افتاده که همسرشان دیگر شور و حرارت دوران عقد را ندارد و هر روز هوس نزدیکی کردن به سرش نمی زند! خیلی ها به اشتباه شروع به سرزنش کردن خودشان می کنند و مدام دنبال عیب و ایرادی در وجودشان می گردند که باعث سردی شوهر شده است. اما آیا این فکرها واقعیت دارد؟ این مساله تا حدی طبیعی است چون پس از ازدواج اولویت های دو طرف تا حدی تغییر می کند. معنایش این نیست که رابطه زناشویی اهمیتی ندارد یا فراموش شده است ولی موضوع این است که رابطه جنسی یکی از اولویت های زندگی در کنار کار و مسئولیت های خانوادگی و... است.

 

5- چرا ما هیچ علاقه مشترکی نداریم؟!

دو نفری که با هم ازدواج می کنند لزوما علاقه مندی های مشترکی ندارند و اگر برای یافتن زمینه های مشترک بیش از حد تلاش کنند فقط خودشان را خسته می کنند. یادتان باشد که ازدواج شما لزوما بر پایه علاقه‌مندی‌های مشترک بنا نشده و اگر احساس می کنید ازسرگرمی های همسرتان خوشتان نمی آید یا دوست ندارید در آنها سهیم شود، نگران نشوید که مبادا ازدواج تان در حال از بین رفتن است.

 

انتظارات خود را مدیریت کنید..

هیچکس همسر کاملی نیست و هیچ کسی پیدا نمی شود که دقیقا نیمه دوم شما باشد. مناسب بودن همسرتان موضوعی نسبی است و شما نباید توقع داشته باشید که تفاهمی کامل با هم داشته باشید یا از تمام حرکات و افکار همسرتان راضی باشید. گاهی در مورد موضوعاتی پیش پا افتاده باید کوتاه بیایید و یا به موضوعی عادت کنید. این موضوعات می تواند طریقه مسواک کردن همسرتان و یا عادت صحبت کردن باشد. حتی ازدواجی که با عشقی عمیق شروع شده است در همان ماه های اول روی دیگر خود را نشان می دهد، تفاوت های جزیی در رفتارها گاهی شما را عصبانی می کند. هروقت دچار چنین مشکلاتی شدید نفسی عمیق بکشید، سعی کنید در همان لحظه بحث نکنید، به خوبی های همسرتان فکر کنید. بعد ازمدتی اگر نتوانستید با موضوع کنار بیایید، با آرامش آن را با همسرتان مطرح کنید.

 

وفادار باشید

بعد از ازدواج، همسرتان مهمترین شخص در زندگی تان است و مهم ترین دغدغه ذهنی تان است. شما باید کمی مرزهایتان را با خانواده، دوستان و همکارانتان پر رنگ کنید تا در آن میان یک سرزمین با مرزهای مشخص برای خودتان و همسرتان داشته باشید و برای تحکیم ارتباط و استقلالتان تلاش کنید. از این به بعد باید در مراحل زندگی با هم باشید و خوشی های مشترکی را تجربه کنید و در سختی ها کنار هم باشید. یکی دیگر از جنبه های وفاداری این است که هیچگاه با هیچ کس در مورد کمبودها و مشکلات و بدی های همسرتان صحبت نکنید. اگر در زندگی مشترکتان دچار مشکلی شدید در مورد آن تنها با همسرتان صحبت کنید، نه با دوستان و یا خانواده تان.

 

زبان مشترک پیدا کنید

در رابطه زناشویی مرزی برای ارتباط وجود ندارد. نباید از هم خجالت بکشید و چیزی از احساساتتان را پنهان کنید. یاد بگیرید

 

هیچگاه با هیچ کس در مورد کمبودها و مشکلات و بدی های همسرتان صحبت نکنید. اگر در زندگی مشترکتان دچار مشکلی شدید در مورد آن تنها با همسرتان صحبت کنید، نه با دوستان و یا خانواده تان

 

چگونه به بهترین وجه به همسرتان بفهمانید که در یک لحظه حوصله ادامه بحث را ندارید و یا موضوعی برای شما جالب نیست. ابراز احساسات کنید، از او تشکر کنید و یا معذرت خواهی کنید و هربار این جملات را به کار ببرید. سعی کنید مکالمات تان تا آنجا که می تواند پر از شوق و مثبت اندیشی باشد.

 

از یکدیگر حمایت کنید

سخنان حمایتی شیرین تر از انتقاد است، پس سعی کنید انتقاد را با محبت همراه کنید. باید تلاش کنید که هر چند اندک زندگی روزمره همسرتان را ساده و شیرین تر کنید. در طول روز، زمانی هر چند کوتاه را برای توجه به هم و گفت وگو باهم در نظر بگیرید. با این کار احساس بهتری نسبت به هم خواهید داشت. سعی کنید هروقت که برایتان ممکن است در کارها به هم کمک کنید. گاهی شما ظرف ها را جمع کنید و یا حمام را بشویید. هیچگاه منتظر نباشید که کاری را که به طور مشخص وظیفه هیچکدامتان نیست را همسرتان انجام دهد، سعی کنید پیش دستی کنید. شاید این توصیه ها بسیار ساده و ابتدایی به نظر بیایند اما همین نکته های جزیی رابطه تان را می سازد.

 

به زندگی شخصی تان اهمیت بدهید

درست است که رابطه زناشویی مهمترین رابطه شما است اما شما نقش های دیگری نیز در جامعه دارید. یکی از بزرگ ترین دغدغه های ذهنی زوج های جوان چگونگی نگاه داشتن ارتباط قدیمی شان بعد از ازدواج است. ازدواج هیچگاه نباید باعث شود که شما با خانواده و دوستان قطع رابطه کنید. این در مورد علاقه ها و فعالیت‌های شخصی تان نیز صدق می کند. نیازی نیست که شما تمام سرگرمی هایتان را کنار بگذارید، بلکه باید توجه کنید که با ازدواج شما در مورد رابطه تان مسئولید و باید مسئولانه زندگی تان را برنامه ریزی کنید و در مورد آنها باید همراه همسرتان تصمیم بگیرید.

 

 

منابع سایتهای :  دنیا دات نت/جام جم آنلاین/ تبیان / تنظیم خانواده/ نمناک

tanzimekhanevadeh.com

yjc.ir

 

از زندگی با همسرم خسته شدم. خسته شدن از زندگی مشترک. چه عواملی باعث می شود آن همه رعایت احترام و حفظ حریم و حرمت ها ، فداکاریها و مهربانی های دوران نامزدی و عقد پس از ...

- دوساله ازدواج کردم ی بچه ی ۶ ماهه دارم الانم یک ماهه دوباره باردارم افتادم به بچه داری دانشگاه رو ول کردم اصلا حس دانشگاه رفتنو نداشتم تو دوران مجردیم ...
از زندگی خسته شدم | مشاوره رایگان > مشاوره خانواده. ... خیانت نیز شناسایی شود و ایشان سعی کنند که به زندگی مشترک خود متعهد باشند و رد این تعهد ثبات داشته باشند ...
سوال: سلام پسر ۲۸ ساله هستم که خیلی نگران همسرم هستم که ۲۷ سالشه دختر بسیار خوبیه و با محبت. اصلا حاضر نمیشه یک جلسه مشاوره یا هر چیز دیگه ای رو امتحان کنه.

- برچسب ها: و, م, مشترک, از, بیزار, خسته, زندگی ... شوهرم تحصیلاتش و موقعیت شغلیش از من پایینتره خانواده شم که اصلا قابل مقایسه با خانواده و ...

- منم خسته شدم.اصلا نه محبت میبینم نه توجه.دیگه نمی خواهم بهش محبت کنم چون حس میکنم دلش بامن نیست.داره جونیم تباه میشه. 0 ...
از زندگی زناشویی خسته شدم,چگونه به همسرم علاقمند شوم؟,از همسرم متنفر شده ام. چه کنم؟,مدتی است از همسرم و رفتارهایش متنفر شده ام هر کار می کنم نمی توانم دوستش ...
- سلام از دست زنم خسته شدم الان حدود 6سال ازدواج کردیم از اون اول بحث داشتیم ... و جالب اینکه من خودم هم بعد از هفت سال زندگی مشترک و بعد جدایی الان 6 ...
سوال سلام من 28 سالمه و 2 ساله که ازدواج کردم و الان حدود 1 سال که احساس می کنم افسردم زندگی خوبی ندارم هر روز با شوهر دعوا دارم سر چیزهای بیخود . خسته شدم از این همه ...
- اگر گاهی احساس می‌کنید زندگی چنان سخت است که ارزش زیستن ندارد، مطلب ... منم دیگه خسته شدم ۲ تا بچ دارم همش شوهرم میگه دوست دارم اما میدونم دروغ ...
با سلام مدت 3 ماهه که ازدواج کردم ، از ابتدای زندگی مشترک با همسرم ، رفتارهای ... من میرم سمتش و میخوام تمومش کنیم چون از جنگ اعصابی که چندوقته باهم داریم خسته شدم .
روابط زناشویی دلزدگی و خستگی از روابط با همسرخستگی از روابط با همسر,حرف زدن همسران,خستگی همسران از یکدیگر ,دلمردگی و خسته شدن از همسر.
از همه چی خسته شدم (ارتباط شوهرم با خانم های نامحرم) ... آسیبهای زندگی زناشویی ... بسیاری از مردان پس از مدتی زندگی زناشویی عشق و علاقه خود را به همسرشان از دست ...
سلام خسته نباشید من خیلی خسته شدم از زندگیم ناراضیم تازه 19 سالم شده و یه پسر 9 ماهه دارم من ... خواهش میکنم اگ ممکنه با من تماس بگیرین دلم خیلی ...
از همسرم خسته شدم . خیلی بی مسئولیت هست. نویسنده: ... hosein۶ در 08:28 - 1398/08/18. والا من که اصلا هیچ چیز عجیبی ندیدم اینا طبیعی هست توی زندگی زناشویی.
ولی دیگه ازش خسته شدم . ... یا خیلی کوتاه میگه بیخیال یا زندگی همینه یا .... دیشب خیلی اعصابم ازش خرد ... زندگی مشترک محل لجبازی وخودخواهی نیست. درک اش بکن.
چیکار کنم از شوهرم طلاق بگیرم به خدا خسته شدم الان5 ساله که خودمو به درو ... و اجرت المثل ایام زندگی مشترک هم درخواست بدید شاید اهرم فشار باشد

... بیکار زن شاغل و از بیکاری شوهرم خسته شدم و دعا برای مرد بیکار و شوهرم تنبله ... عاشق او و زندگی تان هستید و برای حفظ زندگی مشترکتان از انجام هیچ کاری دریغ ...

از زندگی با شوهرم خسته شدم تمرین ای اف تی برای وقتی که از زندگی با همسرم خسته شدم - ای وقتی که از زندگی با همسرم خسته شدم - با وجودیکه از اول همشون به درآمد من ف.

- هم زنان و هم مردان در سیر رابطه شان سوالاتی در مورد طرف مقابل و احساسات شان نسبت به یکدیگر دارند.

چطور همسرم را آرام کنم؟ وابستگی عاطفی ... همسر شاد,تأثیر همسر شاد در زندگی زناشویی,چگونه یک همسر شاد داشته باشیم ... راهکارهایی برای زندگی شیرین ... چطور سیگار را ترک کنیم؟ ... پیوند مشترک زن و مرد , رابطه با همسر,حقوق متقابل زن و شوهر ...
- اغلب زوج ها در سال های اول زندگی مشترک روزهای سختی را سپری می کنند اما چه کنیم که سال اول زندگی شیرین باشد؟ ... اغلب زوج ها در این دوازده ماه روزهای سختی را سپری می کنند و اگر بلد نباشند که چطور رابطه شان را مدیریت کنند و از پس ...

اگر می‌خواهید یک زندگی مشترک موفق را تجربه کنید، باید برای زنده نگه‌داشتن ... سعی می‌کنیم با مطرح‌کردن موارد مهم، به شما برای داشتن زندگی مشترک موفق کمک کنیم. ... یک یادداشت جذاب و شیرین برای او روی آینه بچسبانید، توصیه می‌کنم تأثیر این ...

روانشناسی اگر در زندگی مشترک یکی از طرفین ناراضی باشد کم کم روابط ... امروز می خواهیم روش هایی برای شیرین شدن زندگی به شما معرفی کنیم.

بهداشت روانی همسر خود را تأمین کنیم زیرا اگر جسم و روان همسرمان سلامت باشد ، می ... در زندگی مشترک طوری رفتار نماییم که الگوی خوبی برای همسر و فرزندان خود باشیم. ... یک راه عالی برای صحبت در مورد طرح ها و رویاها برای آینده و اینکه چطور آن ها را انجام دهید ... با بیاد آوردن لحظات شیرین زندگی بدبینی را از زندگی مشترکتان دور کنید، ...

در چنین شرایطی خانم باید بداند چطور می توان استرس مردان را مدیریت کرد؛ ابتدای زندگی مشترک میزان تستوسترون در اوج قرار دارد چون مرد انگیزه زیادی ...
چطور بعد از یک دعوا دوباره آشتی کنیم؟ با چهار سیاست ...
زندگی مشترک فقط به کنار هم بودن و زیر یک سقف زندگی کردن نیست. ... ۵- مثبت‌نگر باشیم با بیاد آوردن لحظات شیرین زندگی بدبینی را از خود دور کنیم، به ... رفتار من چنین برداشتی کردی یا اینکه چطور با خودت فکر کردی که اگر ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020