نقش (لباس زیر فانتزی زنانه) در رابطه جنسی و زناشویی | چه لباس زیری بپوشیم که همسرمان تحریک شود؟!

لباس زیر فانتزی و اسپورت- چه لباس زیری باعث تحریک همسر میشود- چه لباس زیری بپوشیم نقش (لباس زیر فانتزی زنانه) در رابطه جنسی و زناشویی | چه لباس زیری بپوشیم که همسرمان تحریک شود؟!

طبق آمار و ارقام هم در ایران و هم در سایز کشورها ثابت شده است که تنوع در لباس پوشیدن خانم ها در هنگام رابطه جنسی (و حتی در خلوت همسرانه) میزان تمایل و اشتیاق مردها را برای دوست داشته شدن فوق العاده زیاد می کند! اگر باور ندارید امتحانش کنید. این دفعه که به خرید رفتید 5 مدل لباس زیر مختلف (با شرایطی که در همین مطلب big20.ir  به شما می گوئیم) را خریداری کنید و با خود به خانه بیاورید و برای اولین بار جلوی آینه برای خودتان آنها را بپوشید. طبیعتا خودتان هم حس خوبی خواهید داشت. نمیخواهیم بگوئیم که عشق در لباس و رنگارنگ بودن زن معنا می شود. هدفمان این است که یاد بگیرید که با پوشیدن لباس های مختلف برای شوهرتان فانتزی مورد علاقه او را کشف کنید. بسیاری از مردان ممکن است در کتابها و در فیلم ها از لباسهای زنانه ای خوششان بیاید و توقع داشته اشند همسرشان آنان را کشف کند. پس اگر تا امروز شوهرتان دقت زیادی بر لباس پوشیدن شما نداشته است دلیلش کوتاهی شماست! شما هیچ گاه مدلها و رنگ های مختلف را برایش امتحان نکرده اید.. مطمئن باشید اگر شما که همسرش هستید برایش تماشایی و تحریک کننده نباشید او راه های دیگری را مخفیانه در پی خواهد گرفت. می دانم که دوست دارید توجه شوهرتان تمام و کمال فقط و فقط تا آخر عمر بر روی خودتان باشد. پس یاد بگیرید چگونه برای او همیشه تماشایی و جذاب و خواستنی ظاهر شوید. قبول کنید که رنگ و مدل لباس زیر زنانه و اینکه دائما تکراری نباشند، میتواند شعله ور کننده امیال جنسی مردها باشد. تاثیر لباس زیر در رابطه زناشویی کاملا به اثبات رسیده است. در این مورد شک و شبه ای وارد نیست. اما سوال انیجاست که چه لباس زیر هایی برای تحریک بیشتر همسرتان باید به تن کنید؟!

 

با کلیک بر روی تصویر زیر از کامل ترین فروشگاه آنلاین لباس زیر دیدن کنید..

http://bayanbox.ir/view/7165876322807742817/%D8%B3%D9%88%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7.jpg

 

بیشتر بخوانید:   روشهای طبیعی برای درمان زودانزالی آقایان + افزایش سایز و قطر دستگاه تناسلی

تاثیر لباس زیر زنانه در رابطه جنسی با شوهر

لباس زیر زنانه در زیبایی و بهتر دیده شدن زن بسیار کمک میکند و همچنین نقش مهمی در تحریک شوهر در رابطه جنسی دارد پس برای تحریک شوهر لباس زیر نقش مهمی دارد. ولی باید نکات استفاده از لباس زیر را حتماً بدانید :

نقش مهم لباس زیر زنانه در تحریک مردان

1 – استفاده از پارچه های نخی و سبک.

2 – استفاده از رنگ های روشن و متنوع «سفید،زرد،قرمز،سبز،آبی و…»جهت ایجاد روحیه شاداب و با نشاط در خود و همسرتان.

3 – لباسهایی که در دوختشان از پارچه کمتری استفاده شده تا نمایشگر زیبائیهای بدن زن باشد.

4 – سعی کنید لباسهایی دوخت کمتری در انها بکار رفته باشد انتخاب کنید.

5 – در طول روز و ساعاتی که طبق معمول مردها در خانه نیستند بهتر است هر زنی لباسی را بپوشد که تنها باب میل خود اوست.

6 – برای ایجاد روحیه رضایتمندی از تن خود زن لباسهای آزاد و یا لباسهای بدن نما که کمتر بدن زن را می پوشاند بسیار موثر می‌باشد.

7 – پوشیدگی بدن زن زمانی باعث ایجاد جذابیت و کنجکاوی همسر می‌شود که لباسی زیبا زیبائیهای بدن را پوشانده باشد.

۸ – برهنگی کامل بدن زن بیشتر زمان قبل از شروع و یا هنگام انجام آمیزش دارای جذابیت است.

9 – از لباسهای به ظاهر پوشاننده ولی تحریک کننده نگاه همسران، شامل لباسهای چاک دار، نازک، دارای عکسهای تحریک آمیز، نمایش دهنده بخشی ازبدن است «لباسهای چشمک زن» استفاده کنید.شورت های لیز ، چسبان و بسیار لطیف محرکند . به ویژه لباسهای زیر خانمها بسیار متنوع و رنگارنگ است و به اهداف مختلفی ساخته میشوند. برخی برای ایام پریود ، برخی دیگر برای حالت پیدا کردن اندام و برخی دیگر برای زیبایی بیشتر.

 

چه لباس زیری باعث تحریک بیشتر همسرم میشود

عده ای از رنگ های لباسهای زیر وقتی پوشیده می‌شوند با ترکیب رنگ بدن شخص، بسیار محرک و هوس برانگیز میشوند. پوشیدن اینگونه لباس زیر توصیه نمی‌شود، فقط اگر متاهلید و آن هم در زمان کوتاهی که می‌خواهید با همسر خود عمل جنسی انجام دهید ، مجازید برای تحریک خود یا همسرتان از این لباسهای زیر استفاده کنید ؛و گرنه اینگونه لباسهای زیر زمینه مساعدی را برای خودارضایی فراهم می آورند.

 

علاوه بر این طبق معمول در ساخت آن گونه لباس زیر به جنبه بهداشتی آن توجهی ندارند، لذا موجب حساسیت ، ایجاد عفونت و … در اندام جنسی میشود.لباس زیر زنان نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد.

 

همیشه سعی کنید قبل از انجام عمل جنسی با همسرتان لباسهای زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید که پوشیدن آن گونه لباسهای زیر به طور شگفت انگیزی همسرتان را تحریک میکند و وی را برای انجام یک عمل لذتبخش جنسی آماده میکند.پس بهترین لباس زیر ، لباسی است که جنس آن از نخ معمولی باشد . هر چه درصد ترکیبات پلاستیکی و مواد شیمیایی این لباس ها کمتر باشد ، برای سلامتی و عدم حساسیت شما مفید تر است .

 

البته این توصیه برای تمام اشخاص است «نه فقط آنان که مشکل خود ارضایی دارند».

 

برای ورود به فروشگاه لباس زیر زنانه کلیک کنید..

خرید آنلاین شورت و سوتین لباس زیر دخترانه و زنانه

 

لباس زیر خود را چگونه انتخاب کنید

همان اندازه که با انتخاب صحیح یک لباس و پوشیدن آن زیبایی شما افزایش مییابد،به همان اندازه با یک انتخاب غلط در خرید لباس و پوشیدن آن باعث می‌شوید که ظاهرتان بد بنظر برسد.

 

مساله ی لباس زیر حتی مهم تر از انتخاب لباس می‌باشد زیرا اگر شما لباس زیر بدی را انتخاب کنید حتی اگر لباس فوق العاده رابه تن داشته باشید اما بازهم بد جلوه میکنید.

 

لباس زیر هایی با جنس دانتل،یا لباس زیر های که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت برای لباس زیر هستند.

چه لباس زیری مناسب است؟ چه لباس زیری بپوشیم؟؟

لباس زیر هایی که به طور روزمره ودر طول روز از انها استفاده میکنیم باید دارای چه مشخصاتی باشند؟
برای لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آن ها استفاده کنید توصیه میکنیم لباس زیر هایی باشند که دارای جنس طبیعی باشند،از لباس زیری که ازجنس های دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استقاده ننمایید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب میخواهید از این لباس زیر استقاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.

شما می‌توانید از مدلهای مختلف لباس زیری که تمایل دارید در طول روز استفاده نمایید تا بتوانید به اسانی و بدون اذیت شدن به کارهای روزمره تان برسید.

 

لباس زیر ی که برای رفتن به یک جشن باید استفاده کنید باید دارای چه شرایطی باشند ؟

اگر لباسی راکه قصد دارید بپوشید دکلته و یا لباس هایی دراین سبک می باشد بهتر است از لباس زیر ی با جنس دانتل استفاده نمایید

 

زیرا این جنس باعث میشود که بالاتنه شما جالب تر و بهتر بنظر برسد.

 

اگر لباسی که می‌خواهید بپوشید دارای بالا تنه ی لختی می‌باشد و شما بالا تنه ی کوچکی دارید توصیه میکنیم از لباس زیر هایی استفاده نمایید که مخصوص بالاتنه کوچک هستند زیرا دراین لباس زیر ها لایه ها و پوشش های خاصی وجوددارد که باعث میشود،کمی بالاتنه شما بزرگ‌تر به نطر برسد.زیرا در لباس ها که دارای بالا تنه ی لختی هستند بیشترین و نخستین قسمتی که دیده میشود بالاتنه شما می باشند.

 

برای وزود به گالری آنلاین لباس زیر مجلسی و فانتزی اینجا کلیک کنید...

خرید سوتین اسفنجی قرمز و زرد و مشکلی دخترانه و زنانه فشرده فانتزی

نحوه ی نگهداری از لباس زیر

لباس زیر خودرا با دست بشویید یا اگر توسط خودرو لباس شویی اینکار انجام می‌دهید بهتر است برنامه ی اتومبیل لباس شویی را بر روی لباسهای حساس قرار دهید زیرا اگر برنامه ی و دمای بالاتری را انتخاب کنید باعث می‌شود تا بافت لباس زیر تان آسیب ببیند و زود از بین برود.

 

آدم برای این که تمیز و مرتب بنظر برسد طبق معمول سعی می‌کند ظاهری آراسته داشته باشد و لباس هایی مرتب و تمیز بپوشد ولی متخصصان پوست معتقدند که لباس زیر هم به همان اندازه در سلامت و بهداشت افراد موثر است.لباسهای زیر در تماس نزدیکی با پوست ما هستند و این باعث می‌شود که درصورت رسیدگی نکردن به آن ها منشأ انواع حساسیت ها و عفونت های قارچی شوند.

 

در کشور های توسعه یافته،تمهیدات و استاندارهای خاصی را برای تولید لباس زیر رعایت میکنند؛ مثلاً بهترین الیاف را جهت بافت پارچه های لباس زیر تهیه کرده و با مواد کاملا بهداشتی و استاندارد، رنگ و تکمیل می نمایند.

 

بهمین دلیل، قیمت این لباس ها بالا میرود. لباس زیر هایی با جنس دانتل یا آنهایی که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت محسوب میشوند. اگر با این جنس لباس زیر آسان نیستید، ما انواع نخی رابه شما پیشنهاد می‌کنیم که حساسیت پوستی کمتری ایجاد میکند.

 

لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آنرا زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید، آنرا زود به زود عوض میکنید و به اسانی هم آنرا دور می‌اندزید.

 

خیلی ها بدلیل این که لباس زیرشان در دسترس دید دیگران نیست، آنرا تا چند سال به بدترین وضع نگه می دارند. شما خیلی ارجمند اید و لباس زیرتان هم باید در شأن تان باشد. هر از گاهی لباسهای زیر خودرا بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود.

 

لباس زیر خودرا تعمیر کنید و همچنین میتوانید برای خود لباس زیر بدوزید. در عین حال می‌توانید برای از بین بردن میکروب های آن لباس زیرتان را بعد از شستشو و پیش از پوشیدن اتو کنید.

 

اندازه لباس زیر هم مهم است

لباس زیر زنانه-لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت تاثیر قرار داده ودر قسمت هایی مانع گردش صحیح خون می‌شود به خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن، زانو، سینه و حلقه آستین ها باشد.

 

همین اختلال جریان خون باعث همان عارضه شایع لباسهای تنگ میشود، یعنی کوفتگی و خستگی. البته گاهی این تنگی به حدی زیاد می‌شود که قسمت هایی از پوست کبود میشود. یکیدیگر از مشکلات لباسهای تنگ مشکلات گوارشی است.

 

درواقع لباس تنگ حرکات دودی «حرکات کرم گونه» دستگاه گوارش را مختل میکند و موجب تجمع گاز در معده و نفخ شکم می‌شود که طبق معمول با درد شکم همراه است.

 

همچنین پوشیدن لباس زیر تنگ و بدون تبادل هوا باعث افزایش احتمال ابتلا به عفونت مثانه در زنان می‌شود. یکیدیگر از عوارض لباسهای تنگ نوعی کهیر به نام کهیر فشاری است. این نوع کهیر در اثر فشار موضعی بر بدن مثل پوشیدن لباسهای تنگ ایجاد می‌شود.

 

برای انتخاب لباس زیر زنانه بروید سراغ الیاف طبیعی

لباس زیر هایی که قصد دارید در طول روز از آن ها استفاده کنید بهتر است دارای جنس طبیعی باشند. از جنس هایی که دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استفاده نکنید چون شما یک مدت طولانی از صبح تا شب میخواهید از این لباس زیر های استفاده کنید این جنس باعث می‌شود که شما در طول روز احساس ناراحتی داشته باشید.

 

فرار از باکتری و قارچ

هرروز لباس زیرتان را عوض کنید و منتظر حمام رفتن نمانید؛ در غیر این صورت به اسانی دچار انواع قارچ های پوستی و خارش و حساسیت خواهید شد.قارچ ها در محیط گرم و مرطوب به اسانی رشد می‌کنند بهتر است برای کاهش دادن احتمال ابتلا به این قارچ های پوستی از محلول های ضدعفونی کننده ویژه بانوان و آقایان استفاده کنید و پس از استفاده از آب از دستمال کاغذی استفاده کنید تا رطوبت محیط را نیز کاهش دهید.

 

از سوی دیگر بهتر است لباس زیر بانوان و آقایان جدا از هم شسته و خشک شود ودر صورت امکان در نور مستقیم آفتاب خشک شود تا میکروب های آن بیشتر از بین بروند.

 

لباس های زیر زنانه نایلونی نخرید

لباس زیر نایلونی بعلت ایجاد تعریق زیاد امکان ابتلا به قارچ پوستی را افزایش میدهد.لکه های ناشی از قارچ طبق معمول به رنگ قهوه ای روشن است و حدود دو یا سه سانت قطر داشته و حالت پوسته دهی مختصری نیز دارد.

 

امکان بروز این بیماری در اطفال و جوانان شایع تر است. تشخیص این بیماری از طریق نمونه برداری از سطح پوست و بررسی آن به وسیله میکروسکوپ امکانپذیر است. درمان لکه های ناشی از قارچ با استفاده از شامپوها و داروهای پوستی و موضعی ضدقارچ انجام می‌شود، درصورت گستردگی بیماری، استفاده از داروهای خوراکی ضدقارچ نیز برای درمان ضروری است. برای درمان ریشه ای بیماری قارچ ممکن است به یک دوره طولانی نیاز باشد.

 

برای خرید جدیدترین شورت و سوتین های فانتزی-مجلسی (اسپورت و جک دار) کلید کنید...

خرید آنلاین سوتین جک دار اسپورت دخترانه زنانه برای جلوگیری از افتادگی سینه

نکات بهداشتی در ارتباط با لباس زیر زنانه

۱- هرروز لباس زیر خودرا عوض کنید.

۲- لباس زیر خودرا جدا از سایر لباسها و جدا از لباسهای زیر دیگران بشوئید.

۳- به هیچ عنوان از لباس زیر دیگران حتی نزدیکان استفاده نکنید.

۴- لباس زیر خودرا حتماً در آفتاب خشک کنید چرا که آفتاب بهترین ضدعفونی کننده است درصورت عدم امکان با اتوی داغ آن ها را اتو کنید.

۵- بهتر است که لباس زیر به رنگ روشن-مخصوصا سفید- باشد تا تغییرات ترشحات به سهولت تشخیص داده شود.

 

منبع:

talab.org

 

 

لباس زیر زنانه لباسهای زیر زنانه جنس لباس زیر زنانه,جنس لباس زیر زنانه,انتخاب لباس زیر,بهداشت لباس زیر.
در منزل ، لباس زیر را جدا از لباسهای دیگر بشویید و از پوشیدن لباس زیر ... شوید آنها را بپوشید تا رابطه جنسی لذت بخشی را برای شریک جنسی خود به ارمغان بیاورید .
- در این مقاله قصد داریم حقایق دیگری از سلامت جنسی و بیماری های مربوط به آن را بازگو کنیم: یعنی نقش لباس زیر در روابط جنسی و حساسیت های ناشی ...
- شلوار یوگا نیز مانند کفش پاشنه بلند در زمره لباس هایی باعث تحریک مردان می شوند ... نقش لباس زیر های سکسی و تحریک کننده در رابطه جنسی ...
- انتخاب لباس زیر جذاب برای رابطه جنسی: اولین نکته در انتخاب لباس زیر شناخت کافی از اندام خود است. برای نتیجه بهتر از لباس‌هایی استفاده کنید که ...
- لباس زیر نقش بسیار مهمی در تحریک جنسی داشته و می‌تواند برای لذت دادن بیشتر و ایجاد هیجان در رابطه جنسی موثر باشد. در این مطلب با نکاتی در ...
پارگی لباس زیر ، موجب دسترسی سریع و مستقیم به قسمت حساس اندام جنسی می شود. ... چگونه با همسر خود عشق بازی کنیم و تحریک زن در رابطه جنسی و زناشویی ...
لباس زیر زنانه , نقش لباس زیر زنانه در رابطه جنسی همسران , عکس لباس زیر زنانه , لباس زیر زنانه راهی است برای تحریک جنسی مردان و همچنین زیبایی هرچه بیشتر.
- آموزش انتخاب لباس زیر زنانه برای گرمتر شدن روابط بین زن و شوهر همراه با پیشنهاد خرید بهترین لباس خواب ها با تخفیف از دیجی کالا ...
لباس زیر مرد باید نرم و به شکلی باشد که اندامهای جنسی او در آن خوب جلب توجه کند.هنگامرابطه جنسی خود را تسلیم احساستان کنید و قبلاز انجام نزدیکی از لمس بدن ...
نقش لباس زیر در تحریک جنسی بسیار پر اهمیت می باشد که خیلی از مواقع آن را فراموش می کنند ، تا انتهای مطلب با فروشگاه لباس زیر انسی همراه باشید.
پارگی لباس زیر ، موجب دسترسی سریع و مستقیم به قسمت حساس اندام جنسی می شود. ... زمانی که رابطه شما با همسرتان قدری پایدارتر می شود، و زندگی مشترکتان را در ...
- شناخت لباس هایی که باعث تحریک مردان می شوند می تواند برگ برنده شما ... را تحریک می کنند میتوانند به افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک زیادی کند. ... با این که تور فقط لباس های زیر زنانه را سکسی نمی کند، اما مردان عاشق آن هستند ...
اما در نظر داشته باشید برای تحریک جنسی نیاز است از لباس های زیر فانتزی استفاده نمایید. انواع شورت و سوتین ... نکات مهمی در رابطه با لباس زیر. مهر ۲۱, ۱۳۹۲ /در ...
- دانستن چطور تحریک کردن همسر خود نوعی هنر است. هر فردی می‌تواند با پوشیدن یک لباس زیر مناسب، هنر خود را جهت داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش نشان ...
نقش لباس زیر در تحریک جنسی بسیار حائظ اهمیت است. لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس های زیر زیادی ...
5 توصیه به زوجین برای رابطه جنسی در دوران نامزدی ... اگر شما هم به هیچ وجه نمی‌توانید از لباس زیر نخی استفاده کنید، بهتر است سراغ مدل‌هایی بروید که حداقل ... بعد از انتخاب لباس زیر زنانه مورد علاقه‌تان که با توجه به نکات بالا هم جنسی مناسب و هم سایز ...
- قبل رابطه جنسی لباس زیر تنگ و تحریک کننده ترجیحآ به رنگ قرمز بپوشید پوشیدن اینگونه لباسهای بسیار محرک و هوس برانگیز است و مرد را ...

حتی همین یک دلیل هم کافی است تا موضوع بهداشت لباس زیر از هر نظر مسئله با ... که موضوع بهداشت لباس زیر با دقت بیشتری رعایت شود و اهمیت رابطه لباس زیر و انواع ... به همین سبب بهتر است برای پوشاندن این ناحیه با لباس زیر، جنسی انتخاب شود ...

لباس زیر فانتزی،لباس زیرورو مجلسی،لباس زیرورو حریر،لباس زیرم خیس میشه نی نی سایت،لباس زیر فانتزی مردانه،لباس زیر ارزان قیمت،لباس زیر بچه گانه،لباس زیر برند بارون،لباس زیر بازار تهران،ست لباس زیر فانتزی،ست لباس زیر اسپرت،ست لباس زیرعروس،ست لباس زیر کلوین کلین،ست لباس زیر فانتزی دیجی کالا،چه لباس زیری باعث تحریک بیشتر همسرم میشود،چه لباس زیری مناسب است،چه لباس زیری بپوشیم،چه نوع لباس زیری بپوشیم،چه رنگ لباس زیری بپوشیم،چه رنگ لباس زیری به پوست سبزه میاد،لباس زیر خرید اینترنتی،لباس زیر خیابان دولت،لباس زیر عمده تهران،لباس زیر عمده اینستا،لباس زیر فانتزی دخترانه،لباس زیر فانتزی عمده،لباس زیر کلوین کلین،لباس زیر کاستوم چیست،لباس زیر لباس عروس،لباس زیر لاسنزا،مد لباس های زیر،تولیدی جوراب و لباس زیرمقدم استان اصفهان، اصفهان،لباس مجلسی زیر 15 سال،لباس کودک زیر 10 سال،لباس مجلسی دخترانه زیر 15 سال،لباس مجلسی دخترانه زیر 10 سال،لباس مجلسی دخترانه زیر 12 سال،مدل لباس دخترانه زیر 12 سال،مدل لباس کودک زیر 10 سال،مدل لباس کودک زیر 1 سال،مدل لباس دخترانه زیر 3 سال،لباس مجلسی زیر 50 تومن،لباس دخترانه تابستانی زیر 5 سال،لباس مجلسی دخترانه زیر 5 سال،مدل لباس جدید زیر 5 سال،لباس مجلسی دخترانه زیر 7 سال،مدل لباس دخترانه زیر 7 سال،آیا سوتین جک دار ضرر دارد،آیا سوتین اسفنجی باعث کوچک شدن سینه میشود،آیا سوتین باعث سرطان میشود،آیا سوتین در بارداری ضرر دارد،از کجا سوتین ورزشی بخرم،از کجا سایز سوتین را بفهمیم،سوتین از کجا بخرم نی نی سایت،چه سوتینی برای لباس مجلسی مناسب است،چه سوتینی برای ورزش مناسبه،چرا سوتین باعث سرطان میشود،چرا سوتین نبستین؟،چرا سوتین اسفنجی باعث کوچک شدن سینه میشود؟،آهنگ چرا سوتین نبستی،چرا از سوتین استفاده می کنیم،چند ساعت سوتین ببندیم،تعبیر خواب چند سوتین،چه سوتینی خوبه نی نی سایت،چه سوتینی استفاده کنیم،چه سوتینی بخریم،چگونه سوتین اسفنجی را بشوییم،چگونه سوتین ساده درست کنیم،کاپ سوتین چیست،خواب سوتین چیست،معنی سوتین چیست،کاربرد سوتین چیست،کار سوتین چیست،چسب سوتین چیست،عوارض سوتین چیست،سایز سوتین کجا نوشته می شود،

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020