ویژگی های مردانه که زنان مخفیانه و یواشکی آنها را دوست دارند!! [جذاب و دیوانه و عاشق]

زنان چه مردی را دوست دارند؟ زنان عاشق چه مردی می شوند ویژگی های مردانه که زنان مخفیانه و یواشکی آنها را دوست دارند!! [جذاب و دیوانه و عاشق]

زنان همیشه آنگونه که هستند نمی یانانند! یعنی دلشان می خواهد مرد آنها گاهی رفتار و حالت هایی متفاوت با همیشه داشته باشد. تحقیقات و بررسی های زیادی در این زمینه توسط روانشناسان خانواده صورت گرفته است. ثابت شد که زنان حتی بدون توجه به شخصیت و اخلاق همسرشان دوس دارند گاهی فرکانس های جدیدی از مرد زندگیشان دریافت کنند! فرکانس هایی که شاید هیچ وقت آنها را نگویند. اما دوست دارند در مقابل آن رفتارها قرار گیرند! بر اساس نظرسنجی صورت گرفته در سایت مشخص شده است که زن ها صرفا عاشق و در به در (فردین بازی) دوست ندارند. پسرها چیزی که در فیلم ها می بینند را باور می کنند! فیلم ها برای تحریک عواطف صحنه سازی می شوند. واقعیت عاشقی و عشق بازی چیز دیگیری است. باور های نا درست در ایجاد رابطه عاشقانه این است که زن ها همیشه مرد شیک و پیک دوست دارند! یا اینکه همه دختر خانوم ها دوست دارند مرد آینده زندگی مشترکشان دست و پا بسته غلام آنها باشد و هر کاری که می خواهند را انجام دهد! بعضی پسرها که تازه ازدواج می کنند دائما رابطه جنسی را به تعویق می اندازند که نکند: همسرم فکر کند من فقط برای رابطه و شهوت با او ازدواج کرده ام!! بی خبر از اینکه زنان در دلشان چیز دیگری می خواهند و ممکن است هیچ گاه در مورد تمایلات جنسی شان دم نزنند. با مثلا پسران معمولا فکر می کنند اگر به دختر آرزوهایشان بگویند پدرم و خانواده ام پولدار هستند و موقعیت بالایی دارند آنها بی چون و چرا تسلیم شان می شوند و به درخواست شان (بله) می گویند! برای همین است که اغلب نوجوانان و جوانان پز خانواده هایشان را به هم می دهند. نکته مهمی که می خواهیم به شما بگوئیم این است که در ایجاد رابطه با جنس مخالف (دختر) یکهو تمام احساسات خود را تخلیه نکنید. دخترها سورپرایز شدن های تدریجی را ترجیح می دهند تا این که هر بار همه عواطف و احساسات را به صورت تکراری و زودگذر با شما داشته باشند.. قبلا هم در مطالب گذشته عرض کردیم که دائما در دسترس بودن خیلی خطرناک است و ممکن است به جدایی و ناسازگاری بیانجامد..

 

دانلود کنید:  آموزش و تکنیک های جنسی برای آقایان (بزرگتر، سفت تر، دیرتر و هیجان انگیز تر)

 

خیلی سخت است که بتوان بر طبق خصوصیات اخلاقی که جنس مخالف آنها را میپسندد رفتار کرد. معمولاً هنگامیکه زمان قرارهای ملاقات فرا می رسد، خانم ها از هر نظر به خودشان می رسند، اما در مقابل آقایون همان چهره خسته و عرق کرده باشگاه را ترجیح می دهند. نکته مهمی که آقایون نباید هیچ گاه از نظر خود دور کنند این است که خانم ها همیشه آنطور که وانمود می کنند، نیستند و هیچ گاه حقیقت چیزهایی را که دوست دارند در همسر خود ببینند را به زبان نمی آورند. شاید برخی از خانم ها نسبت به بعضی از خصوصیات اخلاقی همسرشان دل خوشی نداشته باشند و همیشه از او ایراد بگیرند و به او غر بزنند؛ اما بد نیست که در این قسمت از برخی خصوصیاتی که می تواند یک خانم را همواره علاقمند به شوهرش نگه دارد نیز چیزهایی بدانیم. شاید خانم ظاهراً از تعدادی از رفتارهای بخصوص آقا رضایت نداشته باشد، اما واقعیت این است که او در باطن خود، از زور خوشحالی در حال انفجار میباشد. تعجب آور است؟!

این مبحث از سایت big20.ir را بخوانید تا ببینید کدامیک از رفتارهای "مردانه" تان حس علاقه همسرتان را بر می انگیزد و برای تغییر آنها مجددا فکر کنید.

 

1. مرد مردها

هر چند خانم ها ادعا می کنند که از مردهای مرتب و تمیز و شیک پوش خوششان می آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس های ورزشی کج و کوله جلوی آنها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در کوچه فوتبال بازی کنید، شاید به نظر خانم ها خیلی جذاب تر هم جلوه کنید. او بدش نمی آید که هر چند وقت یکبار برای نجاتش تلاش کنید، و یا اگر از عهده تعمیر برخی وسایل بر می آیید این کار را انجام دهید، و یا حتی با دوستان خود گپ بزنید.

 

یک خانم با یک آقا قرار نمی گذارد تا بر سر این موضوع که کدامشان کفش ها و یا موهای شیک تری دارند با او به رقابت بپردازد؛ بلکه این تفاوت های موجود میان شما دو نفر است که منجر به اتصال هر چه بیشتر شما به هم می شود. البته نباید فراموش کنید که زمانیکه برای مشاهده تئاتر و یا صرف شام به بیرون می روید، او از شما انتظار دارد که لباسهای مناسب و آراسته ای به تن کنید، اما در عین حال باید در نظر داشته باشید که در بقیه ساعات بیشتر از حس مردانگی شما لذت می برد - هر چند این امکان وجود دارد که هرگز به این موضوع اعتراف نکند- همیشه لازم نیست شیک ترین لباس ها را به تن کنید و درهای مختلف را پیش از او برایش باز کنید، فقط کافی است که آروغ های بعد از نوشیدنی را در زمان مناسب و هنگامیکه با دوستانتان هستید بزنید.

 

2- نه گفتن

شما باید تصمیماتی که به ذهنتان را می رسد را انجام دهید و بر طبق آنچه عقلتان به شما دستور می دهد، عمل کنید؛ حتی اگر این کار سبب عصبانی شدن خانم شود. آقایون تصور می کنند که دخــترخانم ها به دنبال نامزدهایی می گردند که او را بتوانند روی یک انگشت خود بچرخانند و هر چه که می گویند انجام دهد. اگر بخواهید همیشه مطابق آنچه به شما دیکته می شود، عمل کنید، دیری نخواهد گذشت که رابطه تان کــسل کننده و ملال آور می شود. خانم ها به دنبال مردی هستند که چیزی برای ارائه کردن در دست داشته باشد و بتواند عقاید و ملاحظات شخصی خود را در بحث ها وارد کند. آنها به دنبال مردی هستند که شخصیت منحصر بفردی داشته باشد. اگر تمام زندگی یک مرد را تنها "همسرش" تشکیل دهد، آنگاه دیگر چیزهای زیادی برای گفتن ندارد و برایش سورپرایزهای زیادی باقی نمی ماند که بتواند در مواقع ضروری آنها را رو کند.

 

حتی اگر همسر شما از آن دست خانم هایی باشد که دوست دارند قدرت و کنترل خانواده را بدست بگیرند، باز هم بدش نمی آید که گه گاه با شما قدرت آزمایی و جدلی برابر داشته باشد. بنابراین اگر تا به حال تصور می کردید که باید کنترل تمام امور را به دست او بسپارید، بهتر است از این به بعد دست از این کار بردارید؛ به منظور حفظ رابطه و نگه داشتن او حتماً نباید خودتان را به یک خدمتکار خانگی دست آموز تبدیل کنید.

 

3- داشتن شهوت جنسی jensiiiii

کاملاً روشن است که اگر یک رابطه، تنها به برقراری روابط ج * ن * س * ی محدود شود، طرف مقابل احساس می کند که مورد سوء استفاده قرار می گیرد؛ اما از سوی دیگر باید این امر را نیز در نظر گرفت که یک خانم زمانیکه می بیند شوهرش در مقابل او کنترل خود را از دست میدهد و ابزار علاقه می کند انگار دنیا را به وی داده اند. اگر همسر شما شاغل است و شب هنگام پس از یک روز سخت کاری و سرو کله زدن با ارباب رجوع و همکاران او را در خانه می بینید هیچ چیز جز معاشقه نمی تواند او را خوشحال کند؛ این امر سبب می شود که او خودش را در راس تمام شادی های جهان قرار دهد. اگر او شغل حساس و با ارزشی دارد و در سمت مهمی قرار دارد، بهتر است شما شروع کننده ارتباط جنسی باشید. این امر به او اجازه می دهد که با خیال راحت از رابطه خود لذت ببرد.

 

4- مستقل بودن

شاید همیشه خانم ها به این دلیل که همسرشان ادعا می کنند سرشان بیش از اندازه شلوغ است، به آنها توجه کافی مبذول نمی دارند، وقت زیادی را در محل کار خود سپری می کنند و یا با دوست های خود خوش گذرانی می کنند، ناراحت می شوند. باید توجه داشت باشید که اگر می خواهید همسرتان در کنارتان باقی بماند، باید مانند یک پرنسس با او رفتار کنید؛ اما از طرف دیگر، همواره در نظر داشته باشید که اگر سرگرمی، تفریح و کارهای دیگری برای انجام دادن نداشته باشید، ممکن است خانم احساس کند که در حال خفه شدن در رابطه است. همان اندازه که شما در رابطه نیاز به فضا دارید، خانم ها نیز از آزادی خود لذت می برند و شدیداً به آن محتاج هستند. یک مرد مستقل و متکی به نفس در نظر خانم ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. یک مرد محتاج و بدون آرزو های بزرگ، برای بیشتر خانم ها هیچ گونه جذابیتی ندارد. بنابراین شما مجاز هستید که با دوستان مختلف خود قرار ملاقات بگذارید و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتان را داشته باشید.

 

5- حسود بودن

حسادت یکی از احساسات قوی به شمار می رود. هر چند انسان ها نمی توانند میزان دقیق حسادت خود را کنترل نمایند، اما مقدار کمی حسد، آن هم به طور گاه گاه و اتفاقی، به راحتی می تواند حس جاذبه شما را در نظر او افزایش دهد. اگر شما نسبت به مردهایی که با اوصحبت می کنند، هیچ گونه عکــس العملی از خود نشان ندهید، او تصور می کند که به هیچ وجه برایش ارزش قائل نیستید، به همین دلیل به دنبال کــسی می رود که این خلا را برایش پر کند. اگر او در مورد یک همکار مذکر خیلی صمیمی و یا مربی اش بازخواست نمایید، شاید در ظاهر به شما غر بزند، اما در باطن لبخندی بر لب هایش نقش خواهد بست. توجه: زمانیکه نوبت به حسادت می رسد، مقدار کمی از آن می تواند مثمر ثمر واقع شود، پس در خرج کردن آن به شدت صرفه جویی کنید. از قدرت فوق العاده آن با خبر شوید: او می تواند عاشق مردی شود که نسبت به دارایی های شخصی او حساس بوده و از آنها محافظت کند.

 

6- آسیب پذیری گاه به گاه

هر انسانی دوست دارد که احساس کند دیگران به وجود او نیازمند هستند و از آنجایی که کمتر اتفاق می افتد یک خانم بتواند از شوهر خود محافظت کند، بد نیست که به او اجازه دهید این کار را از طریق روش های دیگر به شما اثبات کند. برای مثال بد نیست که به او اجازه دهید تا به شما گوشزذ کند نیاز به جوراب های بیشتری دارید، یا اینکه همیشه یادتان می رود رخت ها را به خشک شویی ببرید، و برای بستن کروات خود به کمک او احتیاج دارید.

 

شاید احمقانه به نظر برسد اما گاهی اوقات همین موارد ساده و پیش پا افتاده سبب می شود که او احساس بهتری نسبت به خودش پیدا کند و بیش از پیش جذب شما شود. البته این امر بدان معنا نیست که سعی کنید از او برای خود یک مادر بسازید - هر چند او از این کار بدش نمی آید - اما این امر شاید جزء آخرین چیزهایی باشد که او انتظارش را از شما دارد؛ فقط زمانیکه نیاز به کمک داشتید و احساس می کردید که او می تواند به شما کمک کند، از او درخواست همکاری کنید. با این کار بدون شک به او احساس قدرت، سودمند واقع شدن، و مهم بودن دست خواهد داد. اغلب مردها تصور می کنند که برای کشاندن خانم ها به سمت خود باید از خودشان یک قهرمان دست نیافتنی بسازند، اما این امر صحت ندارد. مقداری نیازمندی و کمک خواستن سبب می شود که شما در نظر او تا حدی آسیب پذیر جلوه کنید، و در چنین موقعیتی تمام خانم ها حاضر ایستاده اند تا به داخل رابطه شما آمده و به شما کمک کنند.

 

7- پنهان کردن احساسات

شاید او همیشه اعتراض می کند که چرا نباید بداند که شما در حال فکر کردن به چه موضوعی هستید. شاید دوست داشته باشد بداند که در طول روز و در محل کار برای ما چه اتفاقاتی رخ داده، شاید همیشه از شما بخواهد تا در مورد همه چیز با او صحبت کنید، و به اصطلاح سفره دلتان را برای او باز کنید تا بتواند به عمیق ترین نقطه از احساساتتان دسترسی پیدا کند. شما می دانید که خانم ها با دوست های دخــتر در مورد جزییات تمام مسائل به خصوص در مورد نگرانی های خود، صحبت می کنند. به همین دلیل اگر بخواهید تمام احساست خود را در مقابل او بازگو کنید، خیلی راحت می تواند به شما نمره دهد.

 

در برخی مواقع اگر کمی از او دوری کنید و خود را کمی اسرار آمیز جلوه دهید، او علاقه بیشتری به شما پیدا خواهد کرد. نکته جالب اینجاست که خودش به شخصه برای پیدا کردن حقیقت تلاش می کند. خانم ها لذت می برند تا بدون اینکه شما به آنها چیزی بگویید، خودشان بتوانند از اسرار شما سر در بیاورند. شاید آنقدرها هم که شما تصور می کنید از این کار متنفر نباشد.

 

8- سرتاپای او را وارسی کنید

خانم ها به اندازه آقایون دوست دارند که دیگران آنها را به خاطر توانایی های ذهنی و عملی شان تحسین کنند، و زمانیکه کاری را درست انجام دادند مورد تشویق قرار بگیرند؛ آنها در چنین حالتی انتظار ترفیع رتبه و تشویقی نیز دارند. اگر یک خانم با حالت جذابی صحبت میکند دلش می خواهد مورد توجه قرار بگیرد. البته این امر به شرایط و کــسانیکه به او توجه می کنند هم بستگی دارد.

 

اما زمانیکه نوبت به مردی می رسد که خانم دوستش می دارد، با کمال میل به او اجازه می دهد که کلیه متعلقاتش را چک کند. خانم ها هم مانند آقایون از تعریف و تمجید لذت می برند. اگر به او توجه کنید او واقعا خوشحال می شود و این خوشحالی شما را به هر کجا که بخواهید خواهد رساند.

 

9-همیشه بهترین رفتارهایتان را رو نکنید

هر چند خانم ها در بیشتر موارد، زمانی که غر زدن هایشان را شروع می کنند کاملاً جدی هستند، (به ویژه زمانیکه آشغال غذاهای خود را روی میز بگذارید و یا جوراب هایتان را برندارید) اما باید این امر را هم در نظر داشته باشید که اگر بخواهید همیشه با او موفقت کنید و مطابق خواسته هایش رفتار کنید، او دلش برای خود واقعی شما تنگ خواهد شد.

 

این دست رفتارها به دو قسمت تقسیم می شوند: آنهایی که خود واقعی شما را نمایان می سازند و آن دسته ای که شما را به او نشان می دهند. از آنجایی که ما کاملاً واقف هستیم که خانم ها نیازمند توجه هستند و همین توجه باعث جذب خانمها به آقایون می شود، این احتمال وجود دارد که برخی رفتارهای منحصر بفرد شما باعث شود تا گل لبخند را بر روی لب های او بنشاند و در وجود او جذابیت بیشتری نسبت به شما ایجاد نماید. بنابراین هیچ گاه نباید به ظاهر صحبت های او توجه کنید؛ در بیشتر مواقع او شما را فقط به خاطر وجود خودتان دوست می دارد.

منبع:

shamiim.ir

 

مردانی که زنان عاشقشان می شوند. زنان مردانی با این ویژگی ها را دوست دارند. 1. مهربان. زنان مردان مهربان را به عنوان بهترین دوست برای خود در نظر می گیرند و در ذهن خود مردان ...

- زنان همیشه در ذهنشان تصویری از یک مرد رویایی قرار دارد، تصویری که احتمالا ... زنان از مردانی که اعتماد به نفس آنها را خدشه‌دار می‌کنند، دوری می‌جویند. ... گام بلند وسپهر با حضور سهامداران جدید/ همه شرکت‌های گروه مالی سپهر بورسی می‌شوند.
مردانی که زنان عاشقشان می شوند زنان عاشق افرادی می شوند که دوستشان داشته باشند و به دنبال چند ویژگی مهم در مردان هستند اگر می خواهید بدانید که مردانی که زنان ...
درخواست ازدواج از طرف مردانی که فقط عاشق ظاهر و قیافه‌ آنها هستند خسته کننده است ... آن مرد آنگونه رفتار می‌کند، دختران عاشقشان می شوند، باید بدانید که پول تنها ملاک ...
- یک زن نیاز دارد بداند که این تغییرات زندگی با قدرت و کرامت در کنار مردشان هدایت می‌شوند. هنگامی‌که هیچ حمایتی وجود نداشته باشد، زن بلافاصله ...
آیـا تـا به حال فکر کرده اید که چرا همیشه بعضی از مردها در ارتـبـاطات خود با خانم ها از سایرین موفق تر ... چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن ها جذب مردهای مطمئن می شوند.
چطور می توان یک زن را شیفته و عاشق کرد؟ رفتارهای مردانه ای که زنان را جذب می کند و خصوصیات مردانی که زنان عاشق شان می شوند چیست؟
- طبق یک بررسی جدید که توسط محققان لهستانی انجام شده، جذابیت، به ظاهر شما ... محققان در گذشته دریافته بودند که افراد معمولا جذب کسانی می‌شوند که ...
- زنان عاشق افرادی می شوند که دوستشان داشته باشند و به دنبال چند ویژگی مهم در مردان هستند اگر می خواهید بدانید که مردانی که زنان عاشقشان می شوند چه ...
زنان جذب چه مردانی می شوند | ویژگی های مردانه که زنان دوست دارند ،زنان چه مردانی را ... خود کنیم،مردانی که زنان عاشقشان می شوند،چگونه دخترها را جذب کنیم،ویژگی های جذاب ...
مهمترین عاملی که باعث میشود زنان جذب یک فرد شوند و به شدت به او علاقمند شوند، دقیقا ... آنها عاشق مردانی هستند که کنترل همه چیز را بر عهده دارند و کاملا قدرتمند و با ...
- بسیاری از خانم ها اذعان می کنند به مرد حساسی علاقه مندند که از بیان مداوم ... لازم نیست کژپنداری کنید و فکر کنید که زن ها به دنبال پدری برای ...

- اگر چه گفته می‌شود که زنان از طریق گوششان عاشق می‌شوند، اما سبک لباس ... اما اگر زن مذکور مردان عینکی را از قبل مردانی کاریزماتیک، باهوش و متعهد ...

- مردان عاشق زنی با این خصوصیات می شوند!! ... مردان عاشق چه زنانی می شوند؟ ... نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد که مردان و زنان بیشتر از آن که متفاوت باشند با هم شباهت ... ولی تحقیقات نشان می‌دهد مردانی که احساس می‌کنند باید سرسختانه از ...
- زن‌ها بیشتر شیفته مردهای انسان‌دوست می‌شوند تا مرد‌های خوش‌قیافه. ... طبیعی است که زنان به صورت ناخودآگاه بیشتر جذب مردانی شوند که پدر خوبی در ...
- در این مطلب به 10 خصوصیت خانم‌ها که مردان را شیفته می‌کند اشاره شده و به توضیح دقیق آن‌ها می‌پردازیم.
مردانی که زنان عاشقشان می شوند. زنان مردانی با این ویژگی ها را دوست دارند. 1. مهربان. زنان مردان مهربان را به عنوان بهترین دوست برای خود در نظر می گیرند و در ذهن خود مردان ...
- زنان به مردی که برای جلب رضایتشان تلاش کنند بسیار علاقمند می شوند. ۳ زنان از یک مرد ... مردانی که می دانند که چه کسی هستند، امشب باید چه کاری انجام دهند،و برای زندگی باید چه کاری انجام دهند. ... زنان می خواهند که مردان عاشقشان باشند .
شواهد نشان می دهد آنها ازدواج را بیشتر جدی می گیرند ولی ممکن است مدت طولانی تری طول بکشد تا احساس خود را بیان کنند زیرا می خواهند مطمئن شوند کاری که انجام می دهند، ...
- احمدی ادامه داد: تعداد این دخترها خیلی زیاد نیست پس چرا به نظر می‌رسد که همه ... که به آنها نیازی ندارند خوششان‌ می‌آید؛ درخواست ازدواج از طرف مردانی که فقط ... آنکه آن مرد آنگونه رفتار می‌کند، دختران عاشقشان می شوند، باید بدانید که پول ...

- نتیجه این بود که زنان بیشتر جذب مردانی شدند که نظرشان درباره‌ی آنها نامشخص بود ... در حالت‌های بسته و گرفته بیشتر برای آشنایی انتخاب می‌شوند.

- لبخند زدن:مطالعه‌ای که در داشنگاه بریتیش کلمبیا انجام شد نشان داد مردها بیشتر جذب زنهایی می‌شوند که بیشتر لبخند می‌زنند.مردها راحت تر به سمت زن ...
- زنان جذب چه مردانی می شوند و از چه مردانی بدشان می آید؟ زنان از چه تیپ مردهایی خوششان می آید و چه تیپ مردهایی آن ها را دور می کند؟ مردانی که زنان عاشقشان ...

مردها به خاطر ویژگی های هورمونی شان بیشتر معطوف به شهوت هستند و زن ها متمایل به ... برای همین ازدواج هایی که با عشق رمانتیک آغاز می شوند شانس تداوم بیشتری دارند. ... به مردانی که مورفین دریافت نکرده اند عکس صورت زنان را جذاب تر تلقی می کنند.نه‌تنها در برخورد با مردان، که در همه جا، این کتاب به زن‌ها کمک می‌کند که از گفتن واژه «نه» نهراسند و اجازه ندهند کسی از سادگی یا مهربانی آن‌ها بهره نادرستی ببرد. کتاب زنان ...کتاب صوتی «زنان و مردان عاشق چه کسی می‌شوند» اثر دکتر «اصغر کیهان نیا» است. ... ما همیشه دیده و شنیده‌ایم که مردان و زنان در طول زندگی‌شان عاشق شخصی می‌شوند که ممکن ... مردانی که باگذشت سنی از آن‌ها هنوز هم تحت حمایت و کنترل خانواده هستند هیچ‌گاه ...

- زنان دائماً اظهار می دارند که خواسته شان این است که مردها فعال باشند و ... اگر موفق شوند، مردان مورد سرزنش قرار می گیرند که آنان مردانی نیستند که عاشق ...

اگر تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که چطور می توانید همسر آینده‌تان را پیدا کنید با ... بسیاری از زنان هستند که همیشه با این ذهنیت زندگی کرده‌اند که باید از طرف مردها به ... در ادامه نویسنده با چند نکته به زنان می‌آموزد که چطور می‌توانند بر اوضاع مسلط شوند و ... من متوجه شدم در دنیا مردانی هستند که با ابراز احساسات من هماهنگاند و با یادگیری ...

- بسیاری از زنان فکر می‌کنند که برای اینکه مردی عاشقشان شود باید مانند یک ... حقیقت این است که بیشتر مردان جذب مهربانی، فروتنی، و تفکرات عالی یک زن می‌شوند و همواره ... مردانی زنانی را دوست دارند که همیشه “در دسترس” نیستند.
در اینجا دلایلی که سبب می شود یک زن با تمام عشق و علاقه ایی که به زندگی و همسرش ... که ممکن است سبب شوند زنان رابطه ایی را که دوست دارند تمام کنند، اما تمام زنان در ...

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020