چگونه پسری که دوست دارم را در یک نگاه عاشق و دیوانه ی خود کنم؟! جذب پسر برای ازدواج نه رابطه و سوء استفاده!!

چگونه پسری را در یک نگاه عاشق خود کنیم؟؟ چگونه پسری که دوست دارم را در یک نگاه عاشق و دیوانه ی خود کنم؟! جذب پسر برای ازدواج نه رابطه و سوء استفاده!!

آن ایام قدیم بود که دختر در خانه می نشست و اجازه نداشت از حانه بیرون رود. حتی حق نداشت در مورد مسائل خارج از خانه اظهار نظر کند. در زمان های دور به دلایل مسائل ناموسی اکثر خانواده ها دوست نداشتند دخترانشان یا نوامیسشان با هیچ مرد غریبه ای روبرو شود. چه برسد بخواهد شیفته اش شود و یا در مورد ازدواج با او پدر و مادر خود صحبت بکند! والدین بد می دانستند که دختر حق انتخاب داشته باشد و منتظر می ماندند تا پسری با خانواده اش از راه برسد و به صورت کاملا رسمی آشنایی صورت بپذیرد. شاید درآن زمان ها سبک زندگی جامعه ایجاب می کرد آنگونه باشیم. نه این که الان در زمان حاضر بی غیرت باشیم. نه؛ اشتباده نکنید. اما با پیدا شدن علوم جدید و صنعتی شدن جوامع و تغییرات سبک زندگی و متاسفانه گاها فاصله های شدید  طبقانی و مسایل دیگرری مانند سطح تحصلات متقابل.. شغل و حتی درآمد و .. این مسئله واجب می شود که دختر و پسر قبل از ازدواج کمی با هم آشنایی داشته باشند. اگر به آن دوران قدیم برگردیم همه به یاد داریم که اغلب، آقا پسرها برای خواستگاری و ازدواج پیش می گذاشتند و استپ های اولیه ی آشنایی را پسران برمیداشتند. اما گاهی هم باید این حق را به دختران بدهیم که به عنوان نصفه ی اثر گذار جامعه، خودشان انتخاب کنند. دخترهای امروزی دوست دارند پسری را جذب کنند که دقیقا مطابق خواسته هایشان باشد. داخل پرانتذ باید عر کنیم که این مورد هم نمی تواند صد در صد اتفاق بیافتد ولی خب همین که احساس خوب متقابل ایجاد کند می تواند تا حد گسطرده ای برای دختر و پسر مفید باشد. این مقدمه را گفتیم که به اینجا برسیم. دخترهای امروزی دلشان می خواهد پسری را که دوستش دارند را به خود جذب کنند. پسران فکر می کنند چراغ قرمزهای دخترانه برای دوست بودن های بی اساس و هرزه گی و خوش گذرانی بیهوده است. اما اینگونه نیست. دخترها تا به کشی احساس نداشته باشند آن را بوروز نخواهند کرد. در این مطلب از big20.ir بررسی می کنیم که ایا می شود با ترفندها و راه کارهایی پسر مورد علاقه مان را جذب کنیم؟ دیروز شنیدم دختری برای اینکه دل دوست پسرش را برای ازدواج به دست بیاورد متوسل به دعا و جادو و جنبل و طلسم شده است!! دختران باید بدانند که این مسیرها جز پول خود را هدر دادن و احساس بد پیدا کردن نیست. ما در اینجا راهکارهای روانشناسانه ای برای جذب کردن پسرها برایتان آورده ایم که قوی تر از همه چیز عمل می کنند!!

 

دانلود جعبه ابزار زناشویی برای آقایان (افزایش سایز و قطر + درمان انزال زودرس)

 

تکنیک های دلبری

روشهای درجه یک و آسان برای دیوانه کردن پسران

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم؟

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم؟

چگونه برای یک پسر دلبری کنیم؟

راه های عاشق کردن مرد چیست؟

 

روانشناسی عشق

برای اینکه بدانیم چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم باید با روانشناسی عشق آشنا باشیم زیرا از این طریق می توانیم تکنیک هایی را بیاموزیم که به ما کمک می کند پسری را به خود جذب کرده و عاشق کنیم. 

البته در این مقاله منظور از چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم این است که چگونه پسری را با قصد ازدواج به خود علاقه مند کنیم. وقتی موضوع دیوانه کردن یه پسر یا راه های عاشق کردن یک مرد به قصد جذب وی به ازدواج است یا به دنبال علاقه مند کردن یک دوست معمولی مثل دوست پسر همجنس خود هستیم باید به سراغ علم روانشناسی برویم.

 

اما قبل از هر چیز باید به این نکته توجه داشته باشید که ما به دنبال دیوانه کردن دیگران نیستم و حتی داشتن چنین قصد و نیتی نشانه مثبتی ندارد . اما می توانیم روش هایی را یاد بگیریم که به اندازه کافی طرف مقابل را عاشق کردن و بتواند خیلی زود رابطه ما را به ازدواج برساند.

یادگیری چنین تکنیک هایی نه فقط در ارتباط حضوری بلکه به ما می آموزد چگونه در چت دلبری کنیم و پیام های جذب کننده ارسال کننده کنیم.

اشاره به این نکته ضروری است که هدف از اجرای این تکنیک ها چه برای دلبری در چت و چه برای وابسته کردن دیگران باید با هدف ایجاد رابطه پایدار و همیشگی باشد و اگر رابطه شما به قصد روش های دلبری از دوست پسر است به شما توصیه می کنم بازنگری در مورد رابطه خود داشته باشید.

بازگردیم به موضوع عاشق کردن و چذب پسران. با جست و جوی واژه ” چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم” یا ” چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم” با انبوهی از سایت ها مواجه خواهیم شد که نکاتی ساده و تکراری را در اختیار ما می گذارند.

اما امروز در نوین بینش می خواهم در مورد روش های ساده ای صحبت کنم که می تواند به ما یاد بدهد چه از طریق چت و چه از هر طریق دیگری چگونه پسری را دیوانه خود کنیم؛ روش هایی که جدید بوده و بر اساس روانشناسی عشق نوشته شده است.

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

یکی از مراجعه کننده های سایت نوین بینش که از تکنیک ها استفاده کرده بود به من گفت تکنیک های روانشناسی عشق برای او مثل یک طلسم عمل کرده و باعث شده دوست پسرش که قصد ازدواج با او را داشته وابسته و دیوانه او شود.

آنها اکنون با هم ازدواج کرده اند و زندگی خوبی را تجربه می کنند.  تکنیک هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم همچنین به ما کمک می کند بفهمیم چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم، چگونه برای یک پسر دلبری کنیم و یا چگونه یک پسر را تور کنیم.

1. طبیعی باشید! بدون آرایش و بی آلایش

یکی از راه های دیوانه کردن پسری که به او علاقه دارید و تسخیر قلبش این است که طبیعی باشید. آرایش کردن زیبایی شما را بیشتر می کند اما زیبایی طبیعی بیشتر از هرچیزی می تواند به ما کمک کند دوست پسر خود را وابسته کنیم.

2. او را مجبور کنید برای به دست آوردنتان تلاش کند

همانطور که در کتاب کتاب مدار جذب و ازدواج توضیح داده ام برای دیوانه کردن یک پسر و وابسته کردن او یکی از بهترین راهکارها این است که او را مجبور کنید برای به دست آوردن شما تلاش کند. به او نشان دهید که باید به گونه ای رفتار کند که سزاوار شما باشد و ارزشتان را در چشم او بالا ببرید .

3. خودتان باشید

اگر بخواهیم به این پرسش که چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم بهترین پاسخ را بدهیم باید بگویم نباید مانند کس دیگری رفتار کنید زیرا در این صورت زنی هستید که از خودش ناامید شده است و این مورد اصلا باعث وابسته شدن دوست پسر یا دیوانه کردن پسران نمی شود. برای اینکه برای یک پسر دلبری کنید خودتان باشید اما تصویری موفق، باهوش و زیرک از خود نشان دهید که از پس هر کاری بر می آید.

4. همیشه برای تماس گرفتن شما اقدام نکنید

اگر به دنبال دیوانه کردن پسر خاصی هستید نباید فقط شما برای تماس گرفتن پیش قدم شوید. البته اصلا اشتباه نیست که شما اول تماس بگیرید اما این مسئله نباید همیشگی باشد. اینکه بخواهید در مقابل تماس گرفتن با او یا پیام دادن به او مقاومت کنید کمی سخت است اما اگر می خواهید پسر مورد علاقه تان را دیوانه وار وابسته خود کنید باید این مقاومت را داشته باشید.

5. با دوستانش صمیمی باشید

فراموش نکنید پسر مقابلتان تازه با شما آشنا شده است اما دوستانش را مدت زیادی می شناسد. پس اگر می خواهید پسری را وابسته خود کنید باید با دوستانش نیز رابطه خوبی داشته باشید. پس کلید تور کردن پسر مورد علاقه این است که ارتباط خود را با دوستانش به درستی مدیریت کنید.

6. حسادت نکنید

اگر می خواهید پسری عاشق و وابسته شما شود (به خصوص اشخاص مغرور) باید حسادت را کنار بگذارید. حسادت می تواند رابطه ی شما را به نابودی بکشاند. اگر موضوعی باعث ایجاد حسادت در شما می شود بهتر است وابستگی خود را کم کنید که موجب نشان دادن حساسیت در شما نشود. در عوض با دیوانه کردن پسر خورد علاقه تان حس حسادت و وابستگی را در او افزایش دهید.

7. او را بخندانید

برای دیوانه کردن و جذب پسر مورد علاقه  یکی از بهترین و ساده ترین راه ها این است که او را بخندانید. با این کار یکی از اصلی ترین نیازهای ناخودآگاه او را برطرف می کنید. برای اینکه حس طنز را در خود پرورش دهید، برنامه های طنز و استندآپ کمدی تماشا کنید و سپس سعی کنید بامزه بودن را جلوی آینه تمرین کنید.

8. زندگی شخصی خود را فراموش نکنید

اگر می خواهید پسری را عاشق و دیوانه خود کنید باید زندگی شخصی خود را حفظ کرده و آن را فراموش نکنید. زنی که فقط به فکر ازدواج باشد برای هیچ مردی جذاب نیست. پس توجه و احترام به خود از مهمترین اصول دلبری از پسران است. برای اینکار اهداف و برنامه های خود را همیشه حفظ کنید.

9. خودتان را همانطور که هستید حفظ کنید

هیچ وقت برای چیزی که هستید شرمنده نباشید. اگر می خواهید پسری را وابسته خود کنید و برای او دلبری کنید تا دیوانه شما شود هیچ وقت اجازه ندهید طرف مقابلتان از شما فرد دیگری بسازد. این مورد به خصوص در پسر های مغرور خیلی حساس تر است.

10. کمی حسادت در او به وجود آورید

در این مورد به کلمه ی “کمی” دقت کنید. اگر ازدواج کرده اید ایجاد حسادت چندان صحیح نیست. اما اگر در دوران آشنایی پیش از ازدواج هستید و می خواهید دوست پسرتان را برای ازدواج به خود وابسته کنید کمی حسادت در او به وجود آورید. این مسئه میزان اهمیتی را که به شما می دهد مشخص خواهد کرد.

11. مرموز باشید

اگر می خواهید مردی را به خود وابسته کنید تا دیوانه تان شود باید تا می توانید مرموز باشید. پس همه ی اسرار زندگی تان را برای او آشکار نکنید. هر چقدر رازهایی که در مورد شما وجود دارد بیشتر باشد دوست پسرتان را بیشتر دیوانه خود می کنید.

12. از خودتان مراقبت کنید

برای اینکه مردی را دیوانه وار عاشق خود کنید باید نه تنها از نظر فیزیکی بلکه از نظر احساسی و عاطفی و روحی نیز از خودتان مراقبت کنید. ورزش و شنا کردن را در برنامه ی روزانه ی خود قرار دهید. هر چقدر آرام و با اعتماد به نفس بیشتر باشید مرد مورد علاقه تان را بیشتر به سمت خود می کشانید.

13. از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

از فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام استفاده کرده و عکس ها و متن های مختلفی را به اشتراک بگذارید. این کار باعث می شود دوست پسرتان بیشتر کنجکاو شده و به شما فکر کنید. درگیر شدن فکر نیز باعث وابستگی می شود

14. علایق او را کشف کنید

از مرد مورد علاقه تان بخواهید در مورد خودش صحبت کند. با این کار می توانید او را حتی در یک روز دیوانه خود کنید. مردان عاشق زنانی هستند که به آن ها گوش می کنند. در مورد خانواده اش، سرگرمی هایش، غذای مورد علاقه اش و … از او سوال کنید.

15. با او به ماجراجویی بپردازید

اگر می خواهید یه پسر را چنان دیوانه خود کنید که خیلی زود به شما پیشنهاد ازدواج بدهد پس این موقعیت را ایجاد کنید که وی شما را در شرایط و مکان ها مختلف ببیند. یک قرار شام، سینما، پیاده روی و مهمانی می تواند این امکان را در اختیار او و شما قرار دهد.

16. به لباس پوشیدنتان توجه کنید

اگر می خواهید یه پسر مناسب را وابسته خود کنید به نوع لباس پوشیدن خود دقت کنید. سعی کنید لباس هایی انتخاب کنید که در عین آراسته بودن شما را زیبا تر نشان دهد و مناسب وضعیت جسمانی تان باشد ( به اصطلاح به شما بیاید).

17. او را اولویت اول خود قرار ندهید

اگر می خواهید مردی را به سمت خود بکشانید او را در همه ی زندگی و همه چیز اولویت اول خود قرار ندهید. در واقع کاری کنید مرد  مورد علاقه تان برای اینکه اولویت اول شما باشد تلاش کند.

18. برای او آشپزی کنید

شنیدید می گویند عقل پسران  در شکمشان است؟

اگر می خواهید پسری وابسته تان شود یکی از ساده ترین راه ها این است که برای او غذای مورد علاقه اش را درست کنید.

19. باهم خرید کنید

خرید کردن در کنار یکدیگر حتی یک خرید کوچک و ساده برای پسران جذاب است و می تواند او را عاشق شما کند.

20. خودتان را دوست داشته باشید

برای اینکه مردی را دیوانه وار عاشق خود کنید باید قبل از هرچیز خودتان به خود عشق بورزید.

21. لبخند بزنید

به پسر مورد علاقه تان لبخند بزنید، گاهی اوقات یک لبخند زیبا بیش از هر کلمه ی دیگری می تواند تاثیر گذار باشد.

22. به ظاهرتان اهمیت دهید

برای اینکه پسری را دیوانه خود کنید به ظاهرتان اهمیت دهید زیرا اولین مرحله ی جذابیت شما در ظاهرتان آشکار خواهد شد.

23. قدردانی کنید

قدردانی کردن از پسران  می توان آن ها بیش از هر چیز دیگری عاشق و دیوانه ی شما کند.

24. دست نیافتنی باشید

اینکه بدانید چطور برای مرد مورد علاقه خود دست نیافتنی شوید بسیار مهم است. باید دقت کنید همزمان هم دست نیافتنی باشید و هم مرد مورد علاقه تان را از رسیدن به خود ناامید نکنید. زیرا انسان ها عاشق کسی می شوند که امید داشته باشند او را به دست می آورند .

 

سخن پایانی

این مقاله بر اساس کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند نوشته شده است و برای افرادی نوشته شده است که به دنبال جذب و عاشق کردن پسری هستند که با او در دوران اشنایی به سر می برند تا بتوانند سریع تر به مرحله ازدواج برسند.

اگرچه آشنایی پیش از ازدواج مشکلی ندارد اما توصیه می شود از دوستی قبل از ازدواج با هر پسری پرهیز کنید و فقط با هدف ازدواج وارد رابطه شوید.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

 

منبع:

novinbinesh.com

 

 

چگونه پسری را عاشق خود کنیم؟ هر دختری در زندگی ممکن است این سوال را از خود بپرسد؛ زمانی که برای اولین بار شخصی را می‌بیند و احساس می‌کند از او خوشش آمده. ...

میخوام توجه عشقمو جلب کنم چکار کنم؟- چطوری نظر پسر موردعلاقمو جلب کنم؟- برای جلب توجه مردها باید چکار کرد؟- پسرا بهم توجه نمیکنن چطوری جلب توجه کنم؟چطوری پسری را عاشق خودمان کنیم. چطور پسری را عاشق خودمان کنیم. چطور یک پسر را عاشق خود کنیم،جذب کردن پسران. پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم در دنیای امروز دنیای ارتباطات است کمتر کسی را می توان که پیدا کرد که رابطه عاطفی نداشته باشد. از این روی افراد زیادی دنبال.
- هدف نوین اطلسنوین اطلس یک وبسایت پژوهشی است که موضوع مطالب خود را بر اساس جست و جوی کاربران خود انتخاب می کند. سپس گلچینی از بهترین ...
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم، چطور پسر را عاشق کنیم. هنگامی که بحث یک رابطه عاشقانه پیش می آید. یکی از رموز پایداری رابطه حس دلتنگی برای یکدیگر است.
- اگر شما با مردی به قصد ازدواج در ارتباط هستید و دوست دارید بدانبد چگونه یک پسری را دیوانه خود کنیم فایل صوتی زیر را گوش بدید. در این فایل ...
جذب یک مرد ؛ چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم ؟ یادتان باشد، هرگز سعی نکنید از دوستانتان که اطلاعات روانشناسی صحیحی ندارند کمک بگیرید.

شناخت نشانه های پسر عاشق واقعی از روی رفتار و صحبت کردن. نشانه های پسری که عاشق شماست و قصد دارد از شما خواستگاری کند را با رفتارها و حرکات او در حین ...

چطوری پسری را عاشق و وابسته خود کنم؟ چگونه پسری را دیوانه خود کنیم؟ چگونه قلب پسزی را به دست آورم؟ چطور دوست پسرمو عاشق خودم کنم؟ روش های جذب یک پسر ...
در این مطلب می‌خوانید: تفاوت اصلی بین جذابیت و زیبایی، چگونه دیگران را جذب کنیم، توجه ویژه به افرادی که قصد جذب آن‌ها را دارید، برای اینکه جذاب‌تر باشید خودتان ...
برای دختر جایز نیست که با مردی نامحرم رابطه داشته باشد حتی اگر قصدشان ازدواج باشد، زیرا الله تعالی خلوت با نامحرم و دست دادن با او و نگاه کردن به او را ـ مگر از روی ...
- همه دخترها مایل هستند توجه پسری که دوست دارند به خود جلب کرده و او را جذب کنند و احتمالا بخواهند با روش های دیوانه کردن یک پسر آشنا شوند. حسود بودن ...
- همه دخترها مایل هستند توجه پسری که دوست دارند به خود جلب کرده و او را جذب کنند و احتمالا بخواهند با روش های دیوانه کردن یک پسر آشنا شوند. حسود بودن ...
- دختر 20 ساله پس از قرار عاشقانه ای که با یک پسر در لارستان داشت بلای هولناکی سر این جوان آورد. قاتل جنازه رهاشده Ø.
- می خواهیم در مورد پسر عاشق حرف بزنیم. شاید عشق تو و کسی که با او در ارتباط هستی و احتمالا قول ازدواج به هم داده اید و اسم بچه های تان را هم مشخص کرده ...
چطور پسری را عاشق خودمان کنیم. چطور یک پسر را عاشق خود کنیم،جذب کردن پسران. پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند. آیا شما عاشق پسری شده اید که دوست ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020