مکان مناسب رابطه جنسی (برای نزدیکی زن و زوهر) چگونه باشد؟؟ رابطه زناشویی متنوع، هیجان انگیز با تحریک بیشتر و کاملا عاشقانه

http://bayanbox.ir/view/9060937324337121575/%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82-%D8%AF%D8%AE%D9%88%D9%84.jpg مکان مناسب رابطه جنسی (برای نزدیکی زن و زوهر) چگونه باشد؟؟ رابطه زناشویی متنوع، هیجان انگیز با تحریک بیشتر و کاملا عاشقانه..

قدیمیها فقط یک مکان را برای انجام رابطه زناشویی می شناختند آن هم اتاق خواب بود.. امروز اگر کسی بگوید ما فقط در اتاق خواب ارتباط زناشویی با همسرمان داریم شاید کمی کم لطفی و ناعاشقانه به نظر بیاید..البته این مسئله قابل قبول است که اتاق خواب امن ترین نقطه ی خانه برای نزدیکی و دخول همسرانه است اما در عصر مدرن و با مهم شدن روانشناسی خانواده باید باور کنیم که زندگی زناشویی(با اهمیت ترین مقوله ی آن یعنی رابطه جنسی با همسر) برای زن و شوهر باید تنوع و جذابیت داشته باشد. قبلا در پست های قبلی در مورد اینکه حالات مختلف نزدیکی را باید بیاموزیم صحبت کرده ایم که البته بیش از 365 حالت زناشویی یا همان پوزیشن در پکیج این سایت ارائه می شود که لینک آن را برای شما در زیر قرار می دهم.. صحبت متنوع بودن و عدم یکنواختی رابطه زناشویی صحبت بسیار مهمی است که اغلب خانواده ها از آن یا غافل هستند و یا دوست ندارند توجه داشته باشند.. مسئله ی مکان رابطه هم یکی از آن مواردی است که با توجه به آن می توانیم رابطه شاد و دلچسب و هیجان انگیزتری با همسرمان داشته باشیم.. معاشقه ی زن و شوهر مکان نمی شناسد منظورم این است که آدم با همسرش هر جایی می تواند در خانه خلوت کند. (خلوت دونفره و عاششقانه) و هر چه تنوع در مکان رابطه وجود داشته باشد زن و شوهر انگیزه ی بالاتری برای رابطه های مجدد و عاشقانه تر خواهند داشت. آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که فقط و فقط در اتاق خواب با همسرتان خلوت می کنید؟؟!! اگر چنین است پس این مطلب از big20.ir را از دست ندهید..

 

دانلود پکیج: بهبود جنسی آقایان + رفع زودانزالی + 365 پوزیشن نزدیکی با همسر

 

اتاق خواب خصوصی ترین محل خانه است .اما این بدان معنانیست که آمیزش لزوماً بایستی در اتاق خواب صورت بگیرد . محل انجام آمیزش می تواند در ایجاد یک رابطه بهتر، موثرتر لذت بخش تر، حتی متنوع تر نقش مهمی را ایفا نماید . شما معمولاً بایستی اتاق خوابتان را بر طبق فانتزیهای جنسی تان تزئین نمائید . برای برقراری آمیزش با کیفیت بالا می توان نکات زیر را در نظر گرفت :

1- هر از چند گاهی محل انجام آمیزش را تغییر دهید . این مکان می تواند صرفاً محدود به اتاق خواب نبوده و در مکانهای دیگر منزل نیز انجام شود . این به شرطیست که مکان مورد نظر آرامش و امنیت داشته باشد . گاهی انجام آمیزش برروی یک کاناپه راحت که در سالن پذیرایی خانه می باشد بسیار لذت بخش تر از مجلل ترین تختخوابهاست .

2- اتاق خوابتان را در بهترین قسمت منزلتان انتخاب نمائید به نحویکه هیچ مکان دیگری به آن مشرف نباشد .

3- حتماً برای اتاق خوابتان قفل و کلید جداگانه داشته باشید و به افراد دیگر اجازه ندهید که بدون اجازه شما وارد آن شوند .

4- اتاق خوابتان را بسیار جذاب و زیباتزئین نمائید و سعی کنید حتی المقدور و تا جائیکه امکانات مالی شما اجازه می دهد هر از چند گاهی دکوراسیون و رنگ آن را تغییر دهید .

5- تختخوابتان را طوری تزئین کنید که مرکز توجه قرار گیرد .

6- رطوبت و دمای اتاق خواب بایستی مناسب باشد .

7- تخت یا رختخواب شما بایستی همواره راحت و پاکیزه باشد .

8- رنگ اتاق خوابتان را از رنگهای آرام بخشی مثل آبی و سفید و صورتی انتخاب کنید . اگر به رنگهای گرمتر علاقه مندید رنگهائی مثل نارنجی یا قرمز عنابی بسیار رویائی هستند .

9- آویختن پرده های کافی و زیبا با رنگ های صورتی، نارنجی، یا قرمز ( به تناسب رنگ اتاق و دکوراسیون آن ) علاوه بر حفظ خلوت شما به مهیج ترین شدن اتاق خواب شمانیز کمک می کنند .

10- بهتر است نور اتاق خواب شدید و مستقیم نباشد . ترجیحاً از آباژورها یا لامپهایی کم نور با نور ملایم قرمز استفاده کنید .نورپردازیی که فضائی به رنگ غروب خورشید ایجاد می نمائید مناسب به نظر می رسد . استفاده از شمع های معطر علاوه براینکه فضای رومانتیکی ایجاد می کند هوارا نیز عطر آگین می نماید

11- حتماً آیینه بزرگ و قدی در اتاق خوابتان تعبیه نمائید .

12- هرگز لباسهایتان را به در و دیوار اتاق خواب آویزان نکنید و از آن به جای انباری خانه استفاده نکنید .

13- سعی کنید فضای اتاق خواب بسیار مرتب و جالب توجه باشید .
14- وسایلی نظیر تلویزیون کامپیوتر و یا وسایل کارتان را از اتاق خواب خارج کنید . فراموش نکنید که شما در دفترکارتان نمی خوابید و قرار نیست در اتاق خوابتان وظایف حرفه ایتان را انجام دهید و یا به سرگرمی های تلویزیونی بپردازید
15- حمام و دستشوئی در اتاق خواب وجود داشته باشد امکانات زیر را در اتاق خوابتان تعبیه نمائید
وسایل کامل آرایش و عطریات انواع لباسهای خواب و لباسهای زیر دستمالها و نوارهای بهداشتی وسایل آرایش مو و ملحفه های تمیز

 

از مکان های عجیب و غریب  تا مکان هایی که قبلا آزمایش شده، ما 17 مورد از بهترین مکان برای داشتن رابطه جنسی را برای شما گردآوری کردیم. اگر برای تغییر کارهای معمول به کمی الهام نیاز دارید، به خواندن این مطلب ادامه دهید تا بهترین مکان های انتخابی ما را برای سکس کشف کنید.

17 مکان جدید و جالب برای رابطه جنسی و رهایی از یکنواختی

1. رابطه جنسی در حیاط خلوت

رابطه جنسی در فضای بیرون از منزل، به لطف عناصر شگفت آوری مانند شب پر ستاره یا عطر گل هایی که توسط یک وزش نسیم به مشام می رسد، می تواند به طور شگفت آوری تحریک کننده باشد. انجام این کار بر روی تاب بزرگ در ایوان خانه، پتوی پیک نیک، یا تخت های حمام آفتاب به شما اجازه می دهد تا رابطه جنسی را در بیرون از فضای داخلی خانه و بدون ترس از چشم فضول ها انجام دهید، تنها مطمئن شوید که همسایگان نمی توانند داخل حیاط خانه شما را ببینند.

2. سکس در ساحل

مطمئنا، شن ها به طور اشتباه در همه مکان ها پخش می شوند، اما آیا می توانید بدون حداقل یک بار تجربه رابطه جنسی در ساحل زندگی کنید؟ اگر در ساحل تنها بودید، یک پتو برداشته و مشغول شوید. هیچ چیز مانند داشتن رابطه جنسی در زیر آسمان پهناور همانطور که موج ها در پشت سر شما به ساحل برخورد می کنند، وجود ندارد.

3. رابطه جنسی در داخل اتومبیل

اگرچه تماس های جنسی ناشیانه در داخل اتومبیل ممکن است حس بازگشت به روزهای دبیرستان را به شما القا کند، اما کشیدن شریک جنسی به یک مکان خلوت و داشتن رابطه جنسی با او جالب و بسیار هیجان انگیز است. اگر می خواهید فضای گسترده تری در اختیار داشته باشید، از صندلی های جلویی استفاده کرده و صندلی را به عقب برانید، با این امید که توسط عابری در حال عبور (یا توسط یک راننده کنجکاو) گیر افتاده اید، هیجان بیشتری به کار خود بدهید، و این می تواند یک رابطه جنسی تحریک کننده را ایجاد نماید.

4. سالن سینما

سعی کنید تا در ردیف آخر نشسته و توجه بیشتری به همدیگر نسبت به فیلم داشته باشید. اگر سالن سینما خالی است (یا تقریبا خالی است)، این می تواند برای شما فرصتی به وجود بیاورد تا از سیستم کنترل صحنه های نامناسب عبور نمایید.

5. آشپزخانه

خود را بر روی پیشخوان آشپزخانه یا میز ناهارخوری قرار دهید و خوب، رابطه جنسی داشته باشید. شما همچنین می توانید به میز کابینت وسط آشپزخانه تکیه داده یا حتی خود را درست در جلوی یخچال قرار دهید.

6. در اتاق لباس شویی

اگرچه ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما اتاق لباس شویی یک مکان عالی برای شروع رابطه جنسی و شهوانی شدن است. چیزی در مورد ارتفاع ماشین لباس شویی، ارتعاشات و خشک کن با چرخش متوسط وجود دارد که یک ترکیب فوق العاده سکسی ایجاد می کند. اگر ارتفاعات با هم مطابقت ندارد، سعی کنید تا از چارپایه استفاده کرده تا ارتفاع چیزها را هم تراز کنید. شما همچنین می توانید نشستن یا دراز کشیدن بر روی ماشین لباس شویی و یا همراه با شریک جنسی خود نشستن در بالای آن را ضمن اینکه پاهای شما به دور کمر او پیچیده شده، امتحان نمایید. نکته حرفه ای: سعی کنید که این کار را در هنگام شست و شو گرم ماشین لباس شویی برای کمی گرمای بیشتر امتحان کنید و از تنظیم شست و شو پارچه های پنبه ای برای طولانی ترین و سریع ترین چرخش و بیشترین لرزش استفاده نمایید.

7. حمام، گزینه ای برای رابطه جنسی

در اینجا امکانات بسیاری وجود دارد، که از نشستن روی پیشخوان حمام شروع شده تا تکیه دادن خود به دیوار حمام ادامه دارد. چه چیز خاصی در مورد انجام این کار در حمام جذاب است؟ آینه های بزرگ به شما اجازه می دهند که به منظره اشراف داشته باشید. و البته، رابطه جنسی در زیر دوش حمام نیز وجود دارد: گرم و مرطوب است و به شما اجازه می دهد که وحشیانه عمل کنید؛ زیرا صدای جاری شدن آب (در اکثر اوقات)، هر صدای دیگری را در خود غرق می کند. سعی کنید این کار را با خم کردن خود انجام دهید و شریک جنسی تان از پشت وارد عمل شود، این کار به خوبی در حمام جواب می دهد؛ زیرا می توانید دست های خود را برای تکیه گاه بیشتر بر روی ماهیچه پا خود قفل کنید. نکته مفید: هر زمان که کاملا شهوانی شده اید، از روان کننده هایی از جنس سیلیکونی استفاده کنید. روان کننده های سیلیکونی ضد آب هستند، شما باید بعدا آن را با آب و صابون بشوئید؛ اما تا زمانی که کار شما تمام نشده، شسته نمی شود.

8. تجربه رابطه جنسی در سونا

دفعه بعدی که شما، دو نفری در سونا تنها باشید، همه چیز شدیدا شهوانی می شود. اگر شما سونا در خانه دارید (خوشبختانه!)، این کار کاملا آسان است. اگر آن را در یک سالن ورزشی یا یک باشگاه سلامتی تجربه کنید، ممکن است کمی سخت تر شود. در هر صورت، شما هرگز یک رابطه جنسی عرق کننده نخواهید داشت (فقط مطمئن شوید که سونا بیش از حد گرم نمی شود).

9. طبیعت بکر

برقراری رابطه جنسی در فضای بیرون از منزل واقعاً به طرز حیرت انگیزی حس رهایی می دهد. تصور کنید: شما در جنگل ها قدم می زنید، و کاملاً خنک است که به وضوح نیاز دارید راهی برای گرم کردن خود پیدا کنید. یک چیز دست به دست چیز دیگر می دهد، و قبل از آنکه بدانید، با استفاده از آنچه طبیعت در نظر گرفته شده است، رابطه جنسی برقرار می کنید (یک درخت، یک تخته سنگ - دیوانه می شوید).

10. بالکن

اگر بیشتر آدمی اهل خانه ماندن هستید، اما هنوز هم می خواهید هیجان داشتن رابطه جنسی در بیرون از خانه را تجربه نمایید، بالکن خود را در نظر بگیرید! اگر بالکنی محصور با کمی فضا در اختیار دارید، می توانید چند پتو در آن قرار داده و از هوای تازه نیز لذت ببرید. و یا هنگامی که شریک جنسی شما در موقعیت پشت شما قرار می گیرد، سعی کنید که به بالکن تکیه دهید.

11. سکس روی مبل

همانطور که در جست و جو ماجراهای جنسی هستید، نیمکت ها و صندلی هایی که اشیاء زیاد روی آنها انباشته شده را فراموش نکنید. آنها راحت و آسان یک پشتی تکیه گاهی برای شما فراهم کرده و در ارتفاع کم (در مقایسه با تخت خواب ها)، طیف وسیعی از پوزیشن های سکس را برای شما فراهم می کنند. حالتی که مرد نشسته یا دراز کشیده و زن بر روی زانوهای او می نشیند را با استفاده از کوسن های نرم برای پشتیبانی خود امتحان نمایید. اگر کوسن ها نمی توانند به شما کمک کنند، شریک شما می تواند کمی زانوهای خود را بالا برده و شما را با کمی تلاش به بالا و پایین بفرستد. هنگام بالا رفتن خود، دست های همدیگر را بگیرید تا بتوانید کمی بیشتر به عقب خم شوید- این کار یک سطح تکیه گاهی ایجاد می کند که امکان تکان خوردن و غلت زدن بیشتر را فراهم می کند.

12. اتاق خواب

چیزی در مورد راحتی اتاق خواب وجود دارد (و تخت خواب شما)، که به شما این امکان را می دهد که آسوده بوده و از لحظه لذت ببرید. ما قصد داریم تا چیزها را تغییر دهیم، اما هیچ لیستی از بهترین مکانهای رابطه جنسی بدون اتاق خواب خوب شما کامل نخواهد بود.

13. کنار یک شومینه روشن

آیا هرگز تجربه دیوانه بازی بر روی آتش (یا در نزدیکی آن) را تجربه نکرده اید، آن را از دست می دهید. چیزهای کمتری عاشقانه تر از غلت زدن بر روی فرش در کنار جذب گرمای آتش خروشان وجود دارد. درخشش پوست معشوقه شما و درخشش در رنگ های زرد و نارنجی است.

هنگام رابطه جنسی، می توانید دمای طبیعی اتاق را امتحان کنید. در حالی که سایه ها چهره تحریک شده جنسی شما را خنک می کنند؛ شعله های آتش، مجاری جنسی شما را گرم می کنند. و پس از آن می توانید در دهان خود شیرکاکائو گرم پر کرده و به دهان همدیگر بدهید و عشق بازی کنید.

14. چرخ فلک

همه چرخ فلک ها یکسان ساخته نمی شوند. بسیاری از چرخ فلک ها کابین های خصوصی دارند. برخی حتی کابین چرخان با فضای داخلی از جنس مخمل داشته و شامپاین ارائه می دهند. تقریبا مانند این است که از شما می خواهند رابطه جنسی داشته باشید. گاهی اوقات، هر چه بیشتر پرداخت کنید، مدت سوار شدن به چرخ و فلک برای شما طولانی تر می شود و مدتی که می خواهید سوار چرخ و فلک می شوید. در اکثر چرخ و فلک ها، شما 15 دقیقه زمان برای انجام این کار دارید (که طول زمان «کافی» برای انجام این کار است). راهنمایی های سرپرست ممکن است این زمان را برای شما کمی طولانی تر کند.

بهترین پوزیشن رابطه جنسی در چرخ و فلک، لاو سیت (Love Seat) است. این پوزیشن، ضمن حداقل رساندن لرزش، عمق دخول را بیشتر می کند. هنگامی که با چرخ و فلک به ارتفاع بالا می روید، از منظره لذت برده و شامپاین بخورید.

15. داخل آسانسور

آسانسور با آغوش باز پذیرنده عملیات شماست. شما اگر در جعبه شیشه ای که در معرض دید صدها نفر قرار دارد، هستید، نمی توانید رابطه جنسی داشته باشید. اما در صورتی که در آسانسور کسی نیست و دوربین نظارتی وجود ندارد، موقعیت مناسب است. شاید شما فقط با یک انسان فوق العاده جذاب تنها هستید و باید سریعا کار را انجام دهید. این یک مکان مناسب برای انجام چیزهای سریع بین جلسات تجاری است. همچنین گزینه ای عالی برای «سندروم بیش از حد شهوتی» است، که بیشتر با نام انزال زودرس شناخته می شود. هنگامی که تنها شما از سه تا بیست طبقه برای انجام کار خود در پیش دارید، آسانسور یک پوشش عالی است.

16. زیر آب

برخی از بهترین مکان ها برای داشتن رابطه جنسی در زیر آب، جکوزی ها، اقیانوس و یک استخر است، در صورتی که به مکان های خصوصی آنها دسترسی داشته باشید (انجام این کار در استخرهای عمومی زننده است).

جکوزی بسیار عالی است؛ زیرا نیمکت های عالی برای استفاده از پوزیشن های فوق العاده سکس وجود دارند. نازل های جکوزی ها میزان بسیار زیادی آب گرم و هیجان را برای تحریک بیشتر فراهم می کنند. دریای آزاد و استخرها میزان بسیاری موج های خروشان را برای بازی و سرگرمی مهیا می کنند. و شاید کمی خفگی در زیر آب اتفاق بیافتد. هر زمان که با نمک، شن یا کلر سر و کار دارید، حتما از روان کننده استفاده کنید.

17. قایق

من به شما پیشنهاد نمی کنم که بر روی قایق تفریحی بزرگ بپرید تا مانند یک تیر رها شده از اسلحه باشید. من بیشتر به یک قایق کوچک بدون بادبان، قایق ماهی گیری، یا یک قایق پدالی فکر می کنم. قایق های کوچک دو نفره (یا سه نفره)، شدیدا تحریک کننده است.

شریک خود را با پارو زدن در قایق به دریاچه برده و او را تحریک کنید، مراقب باشید تا قایق واژگون نشود. از جهت حرکت «اقیانوس» به نفع خود استفاده کنید. برای حرکت بیشتر، در جهت حرکت طبیعی امواج حرکت کنید.

 

منابع:

glamour

salamdonya.com

salamatnews.com

 

 

یک زمان مناسب برای توسعه دادن ذهن خودتان و گسترده کردن تجربیاتتان زناشویی و جنسیتان با همسرتان. مکان ها مناسب زیادی برای برقراری رابطه جنسی وجود دارند که شامل ...

چه مکانهایی برای رابطه جنسی مناسب نیستند،هنگام روابط زناشویی علی الخصوص هنگام انعقاد نطفه طبق آدابی که در روایات آمده است، مکان زوجین در حین، قبل و بعد از ...

- مکان‌های تحریک پذیر در زنان در هنگام روابط جنسی به بیش از ۲۰ مورد می‌رسد که می‌خواهیم آن‌ها را بررسی کنیم تا برترین روابط جنسی را تجربه کنید.
بااینکار دیگر هیچکدام از شما با یک زمان یا مکان جدید سورپرایز نخواهید شد. "پنج شنبه شب، ساعت نه و نیم، در تختخواب". مطمئناً هیچکس از یکنواختی در رابطه جنسی ...
- در زندگی زناشویی یکی از مهم ترین فاکتور ها تنوع است. وقتی صحبت از مکان رابطه جنسیمیشود طبیعتا همه یاد تخت خواب میافتند اما رابطه جنسی در ...
- محل انجام آمیزش می تواند در ایجاد یک رابطه بهتر، موثرتر لذت بخش تر، حتی متنوع تر نقش مهمی را ایفا نماید.
- یکی از مسائلی که در آمیزش جنسی همسران جایگاه مهمی دارد،آرامش روان است که بخشی از آن مربوط به مکانی است که می خواهد این ارتباط در آنجا انجام شود.
مکان مناسب جهت رابطه جنسی. اطاق خواب خصوصی ترین محل خانه و مکان مقدسی است . اما این بدان معنانیست که سکس لزوماً بایستی در اتاق خواب صورت بگیرد . محل انجام ...
مکان رابطه زناشویی میتواند کاملا متنوع باشد اغلب مردم فکر میکنند محل رابطه زناشویی فقط تخت خواب است اما در ادامه 9 محل رابطه جنسی جدید به شما معرفی میکنیم.
مکان های جذاب برای داشتن رابطه جنسی داشتن رابطه جنسی در مکان های متنوع و خاص و خارج از اتاق خواب نقش مهمی در داشتن یک رابطه زناشویی داغ و پر حرارت دارد .
۱۷ مکان جدید و تحریک کننده برای برقراری رابطه جنسی و ایجاد تنوع در زندگی زناشوییگاهی اوقات رابطه زناشویی دچار یکنواختی بیش از حدی می‌شود. اما چه کار می‌توان ...
- بهترین ها در رابطه جنسی. بهترین مکان، محل خلوت و دور از دید دیگران و بهترین زمان برای آمیزش، معمولا پس از کمی خواب و در نیمه های شب است که اگر ...

با توجه به یافته های علمی بهترین زمان داشتن رابطه جنسی چه ساعتی است؟ رابطه ی جنسی یک امر قدرمند است و فواید بسیاری دارد ، علاوه بر بهبود خلق و خوی شما، حتی می ...

این مکان می تواند صرفاً محدود به اتاق خواب نبوده و در مکانهای دیگر منزل نیز انجام شود . این به شرطیست که مکان مورد نظر آرامش و امنیت داشته باشد . گاهی انجام آمیزش ...
... بسیار مهم است. می‌توان از راه تنوع دادن به نحوه برقراری رابطه، سلامت سکس و روابط جنسی را .. ... سعی کنید در مکان سکس نیز تنوع به خرج دهید. البته این مورد برای ...

الگوهای مقاربت در رابطه جنسی‎ - ارتباط جنسی یکی از روابط مهم و با ارزش بین زن و مرد به حساب می آید. هیچ کس نمی تواند منکر تاثیر رابطه زناشویی بر ...

اگر می خواهید بدانید بهترین های رابطه جنسی چه چیزهایی هستند با ما همراه باشید. – ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻣﮑﺎﻥ برای داشتن رابطه جنسی ، ﻣﺤﻞ آرام و خلوت ﻭﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺩﯾﺪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺯﻣﺎﻥ برای ...
- مکان های تحریک پذیر در زنان در هنگام روابط جنسی به بیش از 20 مورد می رسد که می خواهیم آن ها را بررسی کنیم تا برترین روابط جنسی را تجربه کنید.
یکی از شرایط روابط جنسی میان زن و مرد آن است که باید سعی شود در انجام این عمل هیچ گونه تحریکی برای افراد دیگر و کودکان خانواده بوجود نیاید.اسلام برای وصول به ...
روابط جنسی در گردشگری به گردشگری به قصد داشتن روابط یا فعالیت جنسی با روسپیان گفته می‌شود این موضوع برای جذب گردشگر از کشورهای ثروتمند نیز در نظر ...
Kamasutra یک برنامه رایگان است که برای تسهیل زندگی جنسی شما و شریک زندگی شما طراحی شده است: در ماشین و در اتاق خواب. رابطه شما باید بهبود یابد! بیش از 100 ...
غریزه جنسی یکی از غرایز طبیعی انسان برای بقای نسل و تولید مثل بوده و ... از جمله آداب زناشویی می‌توان به انتخاب زمان و مکان مناسب اشاره کرد. ... چنین افرادی هر‌چه زودتر باید ازدواج کنند و در این رابطه با روان‌پزشک و مشاورین مربوطه مشورت نمایند.
آیا حدیث: «خون در افزایش هلال ماه افزایش می‌یابد و در کاهش هلال کاهش می‌یابد»، با اوقات و روزهایی که برای آداب آمیزش جنسی زن و شوهر قرار داده شده، ارتباط دارد؟
- رابطه جنسی در انظار عمومی مجازات تظاهر به عمل حرام در انظار عمومی از گذشته تاکنون جرائم منافی عفت بـه دلیل تعرض بـه حیات مادی و معنوی افراد از ...
- امروزه اکثریت خانم‌ها معتقدند که رابطه جنسی بدون احساس، خسته کننده و بیهوده است. هیچ خانمی دوست ... اما نگران نباشید راه حل شما تغییر مکان است.
مکان برقراری رابطه جنسی و اتاق خواب تاثیر بسزایی در ایجاد یک آمیزش خوب دارد. نزدیکی زن و شوهر عملی است که ضمن تامین نیاز جنسی باعث آرامش روح و روان آنها می ...
سایت زناشویی روابط ،آموزش رابطه جنسی - سایت زناشویی روابط ، اموزش روابط زناشویی آموزش روابط زناشویی آموزش روابط جنسی آموزش تصویری روابط زناشویی روابط ...
... مثل امامان معصوم(ع) در رابطه با برقراری روابط جنسی بین همسران نگاه کارشناسانه ... مکانی خلوت در زمانی بی سرو صدا، با دلی آرام شرایط مناسبی برای هم بستری است.

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020