راهنمای شروع رابطه جنسی با همسر | چه کسی شروع کند بهتر است؟ آقا یا خانم؟! (آیا زن یا مرد برای رابطه پیش قدم شود؟) آغاز کردن عشق بازی زن و شوهر

http://s14.picofile.com/file/8407658626/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9_%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C_%D9%85%D8%B1%D8%AF_%DB%8C%D8%A7_%D8%B2%D9%86_%D8%B9%D8%B4%D9%82_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D8%B2%D9%86_%D9%88_%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1.jpg راهنمای شروع رابطه جنسی با همسر | چه کسی شروع کند بهتر است؟ آقا یا خانم؟! (آیا زن یا مرد برای رابطه پیش قدم شود؟) آغاز کردن عشق بازی زن و شوهر

آیا میدانید چرا زوجین برای شروع رابطه و عشق بازی زناشویی تعارف دارند؟! لطفا نگوئید همسرم خجالت می کشد که اصلا باورم نمیشود. زن وشوهری که همدیگر را پذیرش کرده اند و قرار است با هم زندگی کنند و با هم لذت ببرند هیچ گاه برای آغاز یک معاشقه رویایی خجالت نمی کشند!! خانم ها در این خیال هستند که همیشه ی خدا باید شوهرشان اولین بوسه و نوازش را ارائه کند! اما نمیدانند که اقایان برخی اوقات مخصوصا پس از مهمانی ها و مراسم دسته جمعی، دوست دارند خانمشان به گونه ای شیطنت انگیز برای شروع و ایجاد رابطه اصرار بورزد.. دستورالعمل خاصی در این که چه کسی باید اول رابطه را شروع کند موجود نیست چون روحیات زن و شوهرها مختلف است اما می شود آموزش دید که برای داشتن رابطه ای پر از احساس و خواهش در زندگی مشترک چه کارهایی باید انجام داد.. یادتان باشد اگر زن و یا مرد سرد شده اند یکجای کار می لنگد و این نشان می دهد زن و یا مرد وظایف جنسی خود را به خوبی انجام نداده اند! وظایف جنسی برای شروع کردن رابطه زناشویی چیست؟ آیا  فقط باید در اتاق خواب سکس کرد؟! آیا همیشه مردها باید شروع کننده این ماجرا باشند؟ اگر قرار باشد زن ها شروع کننده معاشقه باشند باید چگونه رفتار کنند؟ اصلا برای استارت رابطه جنسی چه مواردی باید رعایت کنیم؟!! ما قصد داریم در این پست جامع در big20.ir تمام نکات و آموزشهای راجع به این مسئله را برای زن و شوهرهای ایرانی آموزش دهیم. امیدوارم این نکات را جدی بگیرید و از همین امروز در زندگی زناشویی خود لحاظ کنید و از هر لحظه ی آن لذت ببرید..

 

دانلود آموزش: چگونه آلتی دراز تر و کلفت تر داشته باشیم؟؟ + (نسخه هایی برای زودانزالی)

 

چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ این صوالی است که برای بسیاری از زوجین بوجود میاید و در این مقاله آن را بررسی خواهیم کرد.

زوج‌هایی که از سکس باز می‌ایستند، معمولاً به خاطر کند شدن مرد است.

مرد به دلایل مختلف از شروع کردن سکس دست می‌کشد؛ ولی یکی از مهم‌ترین دلایلش شاید بیش از اندازه شروع شدن سکس از طرف زن باشد.

چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند؟

شروع کردن‌های مدام سکس از جانب زن نه تنها کم کم خود او را دچار احساس حرمان خواهد کرد، بلکه مرد نیز به تدریج به سکس داشتن با او بی‌علاقه می‌شود.

اکثریت زنان نمی‌داند اگر بیش از آنی که مردان در پی‌شان هستند، خودشان در پی مرد باشند،‌ مرد سرانجام منفعل می‌شود.

اگر گاه گاه کمی نواختن و سر در پی مرد گذاشتن مزه‌ی خودش را دارد و مرد می‌فهمد که زمان مناسبی است که زن را دنبال کند، ولی تکرار این عمل،‌ بی‌آن که مرد دربیابد علاقه‌ی او را به سکس خاموش می‌کند.

وقتی زن بیش از حد مسئولیت آغاز کردن سکس را به عهده گیرد، باعث کاهش تدریجی انگیزه‌ی مرد می‌شود.

زن مرتباً بخش مردانه‌اش را نشان می‌دهد؛‌ پس مرد به سمت بخش زنانه و پذیرنده‌ی خود رانده می‌شود. چنین عدم تعادلی به تدریج شور و حرارت جنسی را در زندگی زناشویی می‌فرساید.

معمولاً مرد حتی نمی‌فهمد که چه بر سر شور و حرارت جنسی‌اش آمده؛‌ و بدتر این که ممکن است به اشتباه فکر کند دیگر همسرش برایش جذابیتی ندارد. توجه دارید!

یک فقدان تعادل ساده می‌تواند به بحرانی جدی بینجامد. بنابراین، زن با علامت فرستادن و به طور غیرمستقیم سکس خواستن، به درستی می‌تواند از بخش مردانه‌ی شوهرش حمایت کند- بخشی که زن آرزوی آن را دارد و در خیالِ دنبال شدن توسط آن به سر می‌برد.

جالب است که خود مردان نیز نمی‌دانند سماجت زیاد زن یا پیش‌ دستی‌ اش در سکس می‌تواند موجب افول انگیزه‌ی آنان شود.

بعضی از مردان در ابتدا از سماجت زن خیلی خوششان می‌آید؛‌

منتها پس از چندی متحیر می‌شوند که چرا دیگر مجذوب آن زن نیستند یا چرا ناگهان زنان دیگر برایشان جذاب‌تر می‌شوند.

زنی که در سکس سمج است، در ابتدا عالی به نظر می‌رسد.

شاید به خاطر این که مرد به این طریق از خطر رد شدن و طرد شدن در امان می‌ماند؛ ولی این کافی نیست.

مرد از ماهیت خود دور شده، مسیر اشتباهی را جلوی خود گرفته، پس صدمه‌اش را خواهد دید.

زنان معمولاً شکایت می‌کنند که مایل به پیش‌دستی برای شروع سکس نیستند،‌ ولی وقتی می‌بینند مرد هم منتظر همین نشسته، خود را ناگزیر به آن می‌بینند.

توصیه‌ام این است که به جای شروع کردن سکس، زن می‌تواند توجه‌اش را به فرستادن این پیام برای مرد معطوف کند که اگر مرد سکس را شروع کند، با خطر طرد شدن رو به رو نیست.

هر از گاه شروع کردن سکس برای زن مسئله‌ای ندارد.

مسئله وقتی آغاز می‌شود که شروع کردن‌هایش مستمر شود. در این صورت، سکس خواستن مرد کمتر و کمتر شده،‌ و در طی زمان، علاقه‌اش را از دست می‌دهد.

 

چگونه آغاز گر رابطه جنسی باشیم؟

راهنمای زنان برای پیش قدم شدن در عشق بازی زناشویی

اکثر مردها دوست دارند بدانند که جذاب و خواستنی هستند و برداشتن قدم اول برای سکس با آنها این اطمینان را به آنها می‌دهد. متاسفانه، اینکار برای خیلی از خانم‌ها سخت است. می‌توانید با دنبال کردن مراحل زیر اولین قدم‌ها را برای سکس با همسرتان بردارید:

 

 1. تمایلات جنسی خود را بپذیرید. برای خانمها طبیعی است که به اندازه مردها از عشق بازی زناشویی لذت ببرند. خودتان را یک موجود جنسی بدانید و برحسب احساساتتان عمل کنید. حداقل نصف زمان‌هایی که حس و میل به سکس داشتید، خودتان برای برقراری رابطه با همسرتان پا پیش بگذارید.
 2. نترسید. مردها و زنها به یک اندازه از طرد شدن واهمه دارند. مردها بدشان نمی‌آید که هر از گاهی برای اینکارها همسرشان از آنها درخواست کند و مطمئن باشید که مقاومتی نخواهند کرد. آرامش خاطر داشته باشید و اعتماد به نفستان را از دست ندهید.
 3. ساده بگیرید. برای شروع عشق بازی زناشویی لازم نیست حتما تلویزیون را روی کانال‌های سکسی ببرید. مطمئن کنید برای مردتان، یک نگاه خیره و یک بوسه دلچسب بیشتر عمل می‌کند؛ مخصوصا اگر به ندرت برای سکس پا پیش می‌گذارید.
 4. با جریان پیش روید. فقط به خاطر اینکه شما پا پیش گذاشته‌اید به این معنی نیست که خودتان باید کل رابطه را در دست گیرید. اولین حرکت با شما بوده تا مردتان بداند که به سکس علاقمند هستید. بعد دیگر باید بگذارید که طبیعت کار خود را بکند.
 5. از این مهارت جدید لذت ببرید. اگر هر از گاهی برای سکس با همسرتان پا پیش بگذارید، رفته رفته اعتماد به نفس جنسی شما افزایش می‌یابد و بارقه‌ای نو به زندگیتان می‌دهد.
 • یک رمز، یک حرکت یا اشاره خاص، یک آهنگ خاص یا یک تکه لباس را بعنوان نشانه خود به او منتقل کنید.

راهنمای مردان برای پیش قدم شدن در عشق بازی زناشویی

دیدگاه مردها و زنها به سکس کاملا متفاوت است. مردها دوست دارند خیلی سریع کار را شروع کنند اما خانم‌ها به ناز و نوازش بیشتری نیاز دارند. اگر سعی دارید با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید، باید کم کم توجه او را جلب کنید. به هیچ عنوان مستقیما سر حرکت اصلی نروید و بیشتر به ناز و نوازش او بپردازید. مطمئن باشید که ارزشش را خواهد داشت.

 

 1. زمانی را انتخاب کنید که با همسرتان تنها هستید. یک شام رمانتیک یا حتی یک شام معمولی و چند ساعتی زمان فراغت در کنار همدیگر.
 2. تلویزیون را خاموش کنید. شاید مردها بتوانند حتی باوجود سر و صدای تلویزیون هم تحریک شوند اما برای خانم‌ها مقدور نیست.
 3. با او حرف بزنید. قبل از شروع کار، کمی با او صحبت کنید.
 4. موها یا گونه‌هایش را نوازش کنید. سریع به سراغ اعضای جنسی وی نروید. او را آرام و طولانی ببوسید. دستتان را پشتش یا روی شانه‌هایش قرار دهید، نه جای دیگر.
 5. در گوشش جمله‌های عاشقانه زمزمه کنید. اینکه چقدر عطرش خوشبوست یا مزه لبانش خوشمزه است!
 6. کم کم نوازش‌های جنسی را شروع کنید. دقت کنید که "کم کم". یکدفعه بلوزش را از تنش درنیاورید.
 7. از او بپرسید که می‌خواهد با هم به طبقه بالا/داخل اتاق/حمام/ یاهر جای دیگر بروید. این احتمال وجود دارد که اگر تا حالا کارتان را درست انجام داده باشید و عجله نکرده باشید، به شما پاسخ مثبت بدهد.
 • غافلگیرانه به او گل هدیه کنید. وقتی یک عصر زیبای تابستانی شاخه گلی گرفته و سر کار دنبالشان بروید، مطمئن باشید که همیشه در قلب او خواهید ماند.

منابع:

fa.parsiteb.com

vista.ir

مجله اینترنتی وب

 

- به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از پارسی طب،چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ این سوالی است که برای بسیاری از زوجین بوجود ...

- وقتی زن بیش از حد مسئولیت شروع کردن رابطه جنسی را به عهده گیرد، باعث کاهش تدریجی انگیزه‌ی مرد می‌شود. زن مرتباً بخش مردانه‌اش را نشان می‌دهد؛‌ ...

چرا زن ها کمتر از مردها برای درخواست رابطه جنسی از همسرشان پیش قدم میشوند؟ ... این است که برای برقراری رابطه جنسی چه کسی بهتر است ابتدا پیش قدم شود؟ ... به همین دلیل ترجیح میدهد تا حد امکان از رابطه زناشویی دوری کند و هرگز شروع ... در این صورت حتما باید موضوع به صورت تخصصی پیگیری شده و با مشاور در میان گذاشته شود.چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند،چندین روش جالب برای شروع رابطه جنسی لذت بخش،شخصیت مردان در رابطه جنسی،ماساژ جنسی را فراموش نکنید ماساژ جنسی بدن زن.

رابطه جنسی مراحل قبل از شروع رابطه جنسی آموزش رابطه جنسی,آموزش روابط ... مبادرت به اینکار می کنند که نه تنها لذت زیادی نمی برند بلکه دچار سرخوردگی جنسی - سرد ... محل مناسب انجام عمل جنسی به عادات و سلیقه های هر کس بر می گردد و یک فرمول کلی ...
اما در یک رابطه سالم زناشویی چه کسی باید برای برقراری رابطه پیش قدم شود و ... و کند می‌کند، بیش از اندازه پیش قدم شدن همسرش در شروع رابطه جنسی زناشویی است.
اکثر زنان و مردان در برقراری رابطه جنسی صحیح منتظر می شوند تا همسرشان اقدام به تمایل کند. اما شروع رابطه جنسی نباید با یک نفر باشد.
زوج‌هایی که از سکس باز می‌ایستند، معمولاً به خاطر کند شدن مرد است. مرد به دلایل مختلف از شروع کردن رابطه جنسی دست می‌کشد؛ ولی یکی از مهم‌ترین دلایلش شاید بیش از ...
- چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ زن یا مرد] زوج‌هایی که از سکس باز می‌ایستند، معمولاً به ...
- چه کسی باید سکس شهوانی لذت بخش با همسر را شروع کند؟ برای رابطه جنسی کدام یک باید آغاز کند؟ آموزش مسائل جنسی و زناشویی در این رابطه چگونه ...
چه کسی باید رابطه جنسی را شروع کند ؟ زن یا مرد + عکس زوج‌هایی که از سکس باز می‌ایستند، معمولاً به خاطر کند شدن مرد است. مرد به دلایل مختلف از شروع کردن...
بعضی زنان از داشتن رابطه جنسی با همسر خود خجالت می‌کشند. ... آن‌ها معمولا این مشکل خود را با کسی مطرح نمی‌کنند. ... است اما اگر این خجالت ادر روابط بعدی نیز وجود داشته‌باشد در روند شروع رابطه زناشویی و ادامه‌ی آن اختلال ایجاد می‌کند. ... زن و مرد برای برقراری یک رابطه جنسی با کیفیت، باید به لحاظ جنسی احساس نزدیکی زیادی کنند.
برای شروع یک رابطه عاشقانه پیش از آن که کسی را برای چنین ارتباطی کاندید کنید، لازم است ... همچنین می‌توانید برای اطلاع از رابطه جنسی پیش از ازدواج کلیک کنید. ... یک رابطه عاشقانه مانند بذری است که باید به تدریح رشد کند و شکوفا شود.
مرد باید در آغاز رابطه جنسی ذهن و فعالیت خود را متوجه تحریک و آماده کردن زن نماید. ... به محض شروع ارضا از طرف زن، مرد نیز میتواند خود را ارضا کند. ... واقعا فقط بلدی چطور بزرگ شدن خوب ارضا شدن بگید کسی وجود نداره که بگه اقا با وضع افتضاح الان که ...
ویژگی‌های رابطه جنسی در دوران نامزدی ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ - ۱۲۴۷۶۰ بازدید ... ارضای غریزه جنسی از این راه، عبادت محسوب می شود و حتی در روایتی آمده است اگر کسی عمل ... سوی دیگر انگیزه زوجین را در برداشتن موانع ازدواج و شروع زندگی مستقل تقویت می کند. ... در حقیقت، روابط زناشویی و ارضای صحیح غریزه و نیاز جنسی، باید یک رابطه دو طرفه ...

همیشه من شروع کننده رابطه هستم شروع نزدیکی بعد از قهر کلماتی که مردان را تحریک میکند چﮔﻮﻧﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺭﺍ ﺑﮑﻨﻢ دخول چیست با عکس چگونه آغازگر رابطه باشیم کلمات ...

- نگاه جنسی مردان چه ابعادی را شامل می شود و چطور باید با آن برخورد کرد؟ ... آیا او بیشتر از شما به رابطه جنسی فکر می کند؟ ... در حالی که برای زنان تمایل به رابطه جنسی از مغز، حافظه یا احساسات عاطفی شروع می شود، رابطه جنسی از نگاه ...

 

آقایان در رابطه جنسی خواسته هایی را از شریک خود دارند که به علت انتقاد پذیری کم خانم ها آن ها را مطرح نمی کنند و با بی میلی وارد رابطه جنسی می شوند. ... بسیاری از مردان دوست دارند گاهی همسرشان در شروع رابطه جنسی پیش قدم شوند و آغازگر رابطه باشند اما نمی دانند این خواسته را چگونه ... 8 کاری که زنان بعد از رابطه جنسی باید انجام دهند.

- رابطه جنسی خوب به هر دو نفر بستگی دارد و باید قبل از شروع، در حین رابطه و ... برخی زنان این طور می‌پندارند که این مردان هستند که باید رابطه جنسی را مدیریت کنند، اما بیشتر مردان دیدگاه ... یادتان باشد بدن هیچ کسی ایده‌آل نیست.
۲ - ارضا در مردان و زنان(استمنا در اسلام) ۳ - درمان سرد مزاجی بانوان ۴ - تاثیرات بوسه در روابط زناشویی ۵ - ناتوانی جنسی، علل و راههای پیشگیری.
نکته مهمی که باید بدان توجه داشت این است که برای اغلب مردانی که درگیر ... سواد زندگی؛ سواد عاطفی- رابطه جنسی، یکی از اضلاع روابط همسران است و از این رو، ... صحبت های خود را بر اساس انتظاراتی که دارید شروع کرده و در انتخاب جملات دقت کنید. ... 14 - تماشای فیلم های پورن می تواند در گذر زمان به روابط زناشویی آسیب های جدی وارد کند.
شروع و مراحل رابطه زناشویی به صورت مرحله به مرحله تا ارضای کامل زن و شوهر ... لازمه تحریک جنسی خانم ها احساسات و عواطف انها می باشد حس آرامش در زنان باید از ساعتها ... گله می کنند، اما این تفکرات تا آنجا که به کسی ضربه ای وارد نکند، مشکلی ندارد.
زوج‌هایی که از سکس باز می‌ایستند، معمولاً به خاطر کند شدن مرد است. مرد به دلایل مختلف از شروع کردن رابطه جنسی دست می‌کشد؛ ولی یکی از مهم‌ترین دلایلش شاید بیش از ...
ولی آمیزش جنسی جهت بچه دار شدن به توصیه پزشکان صرفاً باید به صورت چهره به چهره ... در زنان، مهبل شروع به انجام یک سری انقباضات منظم می‌کند و در مردان آلت مردانه نیز به ... افزایش رابطه جنسی در میانسالی ممکن است انسان را باهوش‌تر کند و اثرات مخرب ... حداقل نیمی از کسانی که برای انعقاد ازدواج به روحانیون مسیحی مراجعه می‌کنند، در ...
- ... برقراری رابطه جنسی امن باید از آمیزش با کسانی که دارای علائم اولیه ابتلا به بیماری کوید-۱۹ هستند، حداقل به مدت یک هفته اجتناب کند؛ این علائم ...
- پیش قدم شدن زن برای درخواست رابطه جنسی، ایرادی دارد؟ چرا بعضی از خانم ها فکر می کنند که اگر به همسر خود بگویند که به نوازش و رابطه با او نیاز دارند. ... با اینکه در مورد اینکه چه کسی باید شروع کننده باشد باید خاصی وجود ندارد، با ...
- به بیان دیگر همیشه برای رابطه جنسی با او آماده و پذیرا باشد، چه خودش حقیقتاً این رابطه ... کسانی حتی تمکین را بی‌شباهت به تجاوز قانونی در چارچوب زناشویی ندانسته‌اند. ... مثلاً اگر مرد از تمکین تخطی کند و به او خرجی ندهد و به او نرسد، زن باید برود پیش قاضی. ... از هر جایی که شروع می‌کنید به یک جای دیگر می‌رسید.
با این حال، افسردگی پس از زایمان می تواند برای هر کسی اتفاق افتد و این تقصیر شما ... حدود یک سوم از زنان مبتلا به افسردگی پس از زایمان شروع علائمشان در طول دوران ... دلایل متعددی برای از دست دادن علاقه به رابطه جنسی بعد از بچه دار شدن وجود دارد. ... اگر جوابهای شما احتمال داشتن افسردگی پس از زایمان را مشخص می کند، شما باید دکتر ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020