چرا آقایان از (رابطه های جنسی زناشویی) سرد می شوند؟! (دلایل دلسرد شدن مردان از روابط با همسر) | علت سرد شدن مردان بعد از ازدواج

http://s11.picofile.com/file/8407537550/%DA%86%D8%B1%D8%A7_%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B2_%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C_%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C_%D8%B3%D8%B1%D8%AF_%D9%85%DB%8C_%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF_%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC.jpg چرا آقایان از (رابطه های جنسی زناشویی) سرد می شوند؟! (دلایل دلسرد شدن مردان از روابط با همسر) | علت سرد شدن مردان بعد از ازدواج

مگز زنان گاهی از شوهرشان سرد نمی شوند؟؟ پس زیاد هم تعجب ندارد.. نکته مهم و غابل توجه در این مشکلات، این است که با دانستن و رعایت نکاتی می شود شرایط را به حالت قبل خود برگرداند.. همیشه اینجور نیست که شما فکر کنید پای زن دیگری در میان است و قصد دارد شما را ترک کند! یعنی به طور اطمینان ثابت شده است که 90 درصد اینگونه نیست.. جتما می پرسید پس چرا رابطه شوهرم با من سرد شده است؟؟ چرا دیر به خانه میاید؟ چرا دائم با دوستانش به تفریح می رود؟ چرا در اتاق خواب به من پشت می کند؟! چرا بعد از دو هفته با من رابطه جنسی برقرار نمی کند؟!! و چراهای دیگر. نگران نباشد ما در این مقاله کامل جواب تمام این چراها را در big20.ir امروز برایتان جمع آوری کرده ایم. کافی است با مرور آنها دلایل این سردی (موقتی) را کشف کرده و در جهت رفع آن پیش قدم شوید.. بله شما.. گاهی شما باید برای خیلی از مسائل زندگی زناشویی تان قدم اول را بردارید. گاهل لازم است مدیریت جنسی و .. را شما خانم خانه به عهده بگیرید.. در زندگی مدرن امروزی رابطه ها یکسان و یکنواخت شده است تا به حال از خود پرسیده اید چرا من و شوهرم همیشه با یک حالت جنسی(پوزیشن) رابطه داریم؟ تا بحال به دنبال ایده های عاشقانه ای بوده اید که هم برای خودتان و هم برای شوهرتان الهام بخش تازگی یک زندگی مشترک عاشقانه باشد؟؟ هز زن و شوهری ممکن است اختلالات جنسی هر چند کوچکی داشته باشد، آیا تا بحال به فکر پیدا کردن راهی برای درمان و رفع اختلالاتی مثل زودانزالی.. مشکلات نعوظ و ارگاسم و سا حتی کاهش استرس و .. بوده اید و یا کاملا بی توجهید و دوست دارید خیلی عالی و تکراری مانند همیشه باشید و تغییر نکنید؟؟ گاهی در مسائل زیادی از زندگی مشترک خودمان را باید بازبینی تعمیر کنیم.. انسان ها و اطاعات و رفتارشان هم مانند هر چیز دیگری نیاز به آپدیت هایی دارد که هر از چند گاهی باید در زندگی(جنسی و زناشویی) اعمال شوند!!

 

شگفت انگیز: با دانلود این پکیج مشکلات جنسی همسرتان را برطرف می کنید

 

چرا آقایان از روابط زناشویی سرد میشوند؟


زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند.


مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو کرد، وقتی که مردان از قدیم الایام ( نه حالا در عصر فمنیسم!) وظیفه داشتند تا کارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یکسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمیشد، هیچ غذایی شکار نمیشد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض میشد ! لذا میبینیم که این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی است و برای حفظ بقا و تکامل بشریت باید در کنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.


مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت به معنای دیکتاطوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست! بلکه قدرت به این معنا است که مرد باید در روابطش با جنس مخالف احساس کرامت و موثر بودن بکند، برای هضم این جملات باید به این مثل از یک استاد روانشناصی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره کنم که میگفتند: « مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینکه با وجود اینکه مرد باید فقط یک مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل کار در دست دیگری باشد اما باید کرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یکی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود.(ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید!)


همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میکنیم که همواره اگر بخواهید بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله  (دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان) استفاده کنید، سرد کنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود که مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میکند، یا کار را برای همیشه تمام کند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینکه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میکند و شما را از آنچه که در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.


سرد کننده های جنسی مردان

خانمهای عزیز از این 19عمل نحس بپرهیزید، زیرا عواقبش در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد !
1. زنهایی که به گونه ای رفتار میکنند که گویی از معاشقه خوششان نمی آید.
2. زنهایی که هیچ وقت شروع کننده نیستند.
3. زنهایی که نسبت به بدن مردها شناخت کافی ندارند.
4. زنهایی که بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میکنند.

5. زنهایی که در خلوت مثل پلیس رفتار میکنند.
6. زنهایی که منفعل و بی عکس العمل میباشند.
7. زنهایی که در خلوت زیاد حرف میزنند.
8. زنهایی که زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند.

9. زنهایی که خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میکنند.(مسلم است که اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید)
10. زنهایی که بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.
11. زنهایی که دوست ندارند معاشقه دریافت کنند.
12. زنهایی که خیلی شکننده رفتار میکنند.

13. زنهایی که بیش از حد جدی هستند.
14. زنهایی که بیش از حد به مردشان وابسته هستند.
15. زنهای سطحی نگر
16. زنهایی که فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.
17. زنهایی که با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.
18. زن هایی که به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.

 

علت تنفر مرد از همسرش بسیار متعدد است و ناآگاهی زنان در این زمینه می‌تواند زندگی مشترک زوجین را به خطر بیاندازد. برخی از زنان سکوت کرده و در مقابل سرد شدن شوهرشان هیچ اقدامی نمی‌کنند. برخی دیگر هم به دنبال علت و راهی برای حل مشکل می‌گردند. و اما دسته سوم، زنانی‌اند که می‌خواهند از این رخداد پیشگیری کنند. مردان به دلایل مختلفی ممکن است نسبت به همسرشان سرد شده و از او متنفر شوند؛ شناخت علل سرد شدن مردان از رابطه به شما کمک می‌کند تا در جهت پیشگیری و یا حل آن حرکت کنید. ولی زمانی که از علت تغییر رفتارهای او آگاهی نداشته باشید، ممکن است فاصله میان شما بیشتر شده و ناراحتی‌تان دو چندان شود. در این مقاله به بررسی علت سرد شدن مردان در روابط زناشویی می‌پردازیم

اغلب زنان با گذشت مدتی از ازدواجشان ظاهر خود را فراموش می‌کنند؛ به طوری که همسرشان آن‌ها را تنها در شرایطی که به مهمانی و یا بیرون می‌روند، زیبا و آراسته می‌بیند. درحالی که در خانه نامنظم بوده و به آراستگی خود اهمیت نمی‌دهد. عدم رعایت بهداشت فردی مانند دوش نگرفتن یا اپیلاسیون نکردن می‌تواند برای مردان منزجر کننده باشد. لازم نیست که همیشه آرایش‌های غلیظ داشته باشید ولی مرتب بودن و استفاده از عطرهای خوشبو به پایدار ماندن رابطه تان کمک شایانی می‌کند.

از طرفی بسیاری از زنان بعد از ازدواج به رژیم غذایی و ورزش خود اهمیتی نمی‌دهند. زیبایی فیزیکی نشان دهنده سلامتی زنان است. مهم‌ترین عامل راه انداز و تحریک جذابیت در مردان از طریق بینایی است؛ پس مراقبت از پوست، موها و اندام از اهمیت زیادی برخوردار است. دلایل سرد شدن رابطه متنوع است اما با توجه به جزئیات می توانید مانع از بدتر شدن رابطه شوید.

علت تنفر مرد از همسرش | نداشتن تنوع در روابط جنسی

مردان تنوع را دوست دارند. یکنواختی در رابطه جنسی باعث می‌شود که آن‌ها به تدریج علاقه خود را در رابطه از دست بدهند. سعی کنید هرازگاهی تغییراتی در ظاهر، لباس و پوزیشن‌های رابطه جنسی تان ایجاد کنید، سعی کنید رابطه جنسی خود را با نوآوری، تجربیات جدید و ماساژهای جنسی، هیجان انگیز کنید.

علت تنفر مرد از همسرش | زایمان در زنان و تولد فرزند

ممکن است مردان بعد از زایمان همسرشان به دلایل مختلف نسبت به رابطه سرد شده و روابط گرم قبل از این دوران را نداشته باشند. البته این مساله تا حدودی طبیعی است، چرا که زن دل مشغول فرزند تازه متولد خود بوده و به گونه ای که از همسرش غافل می‌شود.

از دیگر علت تنفر مرد از همسرش می‌توان به احساس منفی برخی از زنان نسبت به اندام خود بعد از زایمان، اشاره کرد. ترک‌های پوستی، اضافه وزن و تغییر فرم واژن به نگرانی‌های زنان درباره دیدگاه همسرشان دامن می‌زند. در صورتی که در بیشتر مواقع مردان این تغییرات را درک کرده و اهمیتی به آن‌ها نمی‌دهند. 

ترس از درد رابطه جنسی بعد از زایمان نیز مردان را نسبت به همسرشان سرد می‌کند. ترس و اجتناب به برقراری رابطه اگر طولانی مدت شود، سلامت رابطه زناشویی را به خطر می‌اندازد. پس هر چه زودتر برای بر طرف کردن مشکل اقدامی انجام دهید.

فشار و استرس بالای مردان

استرس بخش جدایی ناپذیر زندگی مردان امروزی است. فشارهای مالی و شغلی باعث می‌شود که مردان استرس زیادی را تحمل کنند. در این حالت آنقدر ذهنشان درگیر مشکلات می‌شود که انرژی‌شان تحلیل رفته و میل جنسی کاهش پیدا می‌کند. پس شاید دیگر مثل قبل از رابطه شان لذت نبرند. در واقع می‌توان گفت که در این شرایط اولویت زندگی شان تغییر می‌کند.

علت تنفر مرد از همسرش | بی احترامی به شوهر

یک مرد هر چه هم عاشق باشد، نمی‌تواند بی احترامی همسرش را تحمل کند و اگر مجبور به انتخاب بین همسر و نیاز به احترام باشد، به احتمال قوی شما را رها خواهد کرد. پس اگر می‌خواهید زندگی مشترک تان پایدار بماند احترام به همسرتان جدی بگیرید. او را در جمع دوستان و خانواده مورد انتقاد قرار ندهید و توانایی‌هایش را زیر سوال نبرید. زمانی که توانایی‌های شوهرتان را (حتی در امور بی اهمیت) زیر سوال می‌برید، او با خود فکر می‌کند که شما به او اعتماد ندارید. در صورت بی احترامی نباید از سرد شدن رابطه‌تان شکایتی داشته باشید.

اعتیاد جنسی مردان به پورنو گرافی

تماشای فیلم‌های پورنوگرافی باعث تغییراتی در نگرش و توقعات مردان از رابطه جنسی می‌شود. این آثار خود را در بلند مدت نشان می‌دهند. ماهیت این فیلم‌ها تنها جنبه مالی داشته و از هر ابزاری برای جذاب‌تر کردن و فروش بیشتر استفاده می‌کنند. متاسفانه در نتیجه دیدن فیلم‌های پورنوگرافی، شاهد بسیاری از کژکاری‌های جنسی هستیم. مشاوره جنسی از راه‌های موثر برای درمان انواع اختلالات جنسی است.

وابستگی بیش از حد زنان

مردان معمولا از زنانی خوششان می‌آید که برنامه‌ها و اهداف شخصی خود را دنبال می‌کنند. این اهداف صرفا تحصیلی یا کاری نیستند و حتی دنبال کردن برنامه‌های ورزشی تا داشتن برنامه‌های تفریحی را نیز شامل می‌شود. نداشتن برنامه‌ای برای زندگی و سرگرمی، برای مردان بسیار غیر جذاب است. لازم نیست به گونه ای برنامه ریزی کنید که بیست و چهار ساعت شبانه روز را درگیر باشید. کافیست آرزوهای خود را تصور کرده، اهداف و جاه طلبی‌هایتان را دنبال کنید و یک زمانی را فقط برای خودتان اختصاص دهید. پس اگر به دنبال علت تنفر مرد از همسرش می‌گردید، به میزان وابستگی خود در رابطه نیز توجه کنید.

بدبینی بیش از حد زنان نسبت به آینده

مردان دنبال زنی هستند که شاد و با انگیزه باشد، مشوق او برای جاه طلبی هایشان بوده  و او را در مسیر رسیدن به رویاهای دو نفره همراهی کند. پس اگر از جمله آن افرادی هستید که همیشه نیمه خالی لیوان را می‌بینید و اشتیاق همسرتان را در رسیدن به اهدافش از بین می‌برید، این شما هستید که او را به سمت سرد شدن در رابطه سوق داده‌اید.

نداشتن اعتماد به نفس زن

زمانی که شما به عنوان یک زن به خودتان اطمینان نداشته و به زیبایی‌ها و توانایی هایتان باور نداردید، یعنی احساس عدم امنیت می‌کنید. این عدم اطمینان باعث می‌شود که به صورت ناخودآگاه، همسرتان را در مقامی بالاتر از خود ببینید. فکر می‌کنید در این شرایط چه اتفاقی می‌افتد؟

جایگاه شما در نظر همسرتان پایین می‌آید و حس می‌کند که ارزش بیشتری نسبت به شما دارد. در واقع مردان می‌خواهند با کسی در ارتباط باشند که حداقل همسطح آن‌ها باشد. پس دوست داشتن خود را یاد بگیرید و به خودتان اهمیت دهید اما خودخواه نباشید، در این صورت همسرتان هم شما را فردی ارزشمند می‌بیند.

سخن آخر

همانطور که گفته شد دلایل بسیار زیادی هستند که باعث تنفر مرد از همسرش می‌شوند. اگر متوجه تنفر همسرتان شده‌اید باید هرچه سریع‌تر برای خل آن اقدام کنید و زندگیتان را به حالت قبل برگردانید. و اگرهم در ابتدای مسیر ازدواج هستید بهتر است که برای پیشگیری از این احساسات چاره‌ای بیندیشید و زندگیتان را تضمین کنید. مشاوره می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند و راهکارهای موثری ارائه دهد.

منبع : tanzimekhanevadeh.com

www.beytoote.com

honarehzendegi.com

 

 

دل سردی مردان از زنان شکایت اصلی مرد رواننشاسی زناشویی زن همیشه زیبا و سالم ... است و این یکی از دلایل معمول سرد شدن مرد از زن در روابط می باشد؛ پس مراقب باشید.

... پای زن دیگری در میان است درحالیکه برای سرد مزاجی آقایان دلایل جسمی و روحی بسیاری وجود دارد. بنابراین اولین و درست‌ترین قدم پیدا کردن علت سرد شدن همسر است.

سرد مزاجی مردان ... ازدواج گذشته باشد و مسایلی مانند نگهداری از فرزندان، عادی شدن روابط و الگوهای جنسی روزمره و تکراری نیز به آن اضافه شده باشد. ... دلایل سرد شدن مردان ...
- با خودتان فکر می کنید که علت سرد شدن مرد از زن چه می تواند باشد؟ در این مقاله نگاهی به ۱۰ موردی می اندازیم که باعث می شود مردان علاقه ی خود نسبت به ...
- مردان همیشه از لحاظ روحی و جسمی دارای یک حس خشن بودن هستند. این حس از گذشته های بسیار دور تا بحال وجود داشته است. اگر روحیه مرد ها خشن نبود.
در این مطلب به علل علت سرد شدن رابطه و یا سرد شدن مرد نسبت به زن، یا به طور کلی سرد شدن مرد در رابطه پرداخته ایم که شما را از این مخمصه دور می کند.
- طرد جنسی (عدم پذیرش سکس)، بیشتر برای مردان اتفاق می‌افتد. زنان به دلیل باورهای غلط نه تنها برای سکس پیش‌قدم نمی‌شوند بلکه باعث سرد شدن ...
- اولین دلیل سردی مردان. علاوه بر خصوصیات ظاهری طرفین، ویژگی که در شروع یک رابطه دو طرف را جذب یکدیگر می‌کند حس احترام و دیده شدن نقاط قوت و ...
- چنین افرادی همیشه دوست دارند فاصله‌ی خود را با دیگران حفظ کنند و برای شناخت و نزدیک شدن به طرف مقابل هیچ کوششی نمی‌کنند. تنها بودن و به تنهایی ...
- ... به سردی می‌گذارد شوهر خود را عامل اصلی سرد شدن زندگی مشترک می‌دانند و ... واقعیت اینجاست که رفتار و افکار زنان موجب می‌شود مردان رفتاری سرد از ...
سرد شدن بعد از رابطه جنسی,سرد شدن مردها,سرد شدن مردان بعد از نزدیکی,خوابیدن مردها بعد از رابطه,خواب بعد از نزدیکی,چرا مردها بعد از رابطه جنسی سرد می شوند.
- رفتار زنان که باعث سرد شدن مردان میشود،رفتار نا مناسب زنان،برخود اشتباه ... اگر چه همه ما تشویق شدن و تحسین شدن را دوست داریم اما برای یک مرد ...
- دلایل مختلفی می تواند موجب سرد شدن رابطه بین زن و شوهر شود اما...
- دلایل سرد شدن مردها در زندگی و مهمترین دلایل سرد شدن مردها در زندگی و دلایل سرد شدن مرد از زن در روابط را در نیک صالحی بخوانید.
- به یاد داشته باشید که سرد شدن آقایان در رابطه، منجر به دور شدن آنها از رابطه جنسی نیز میشود پس هرچه سریع تر علت را جویا شده و درصدد حل آن برآیید.
مطالب و نتایج جستجوی عبارت 'سرد شدن مرد'
- مردان متفاوت فکر می کنند! گاهی چیزهایی که شما دوست دارید ممکن است یکی از دلایل سرد شدن رابطه برای آنها باشد. آیا از چیزهایی که آنها دوست ندارند، ...
- زمانی که یک دختر کاری کند که یک مرد احساس کوچکی کند، می توان گفت که دیگر همه چیز تمام شده است و این یکی از دلایل معمول سرد شدن مرد از زن در ...
- چنین افرادی همیشه دوست دارند فاصله‌ی خود را با دیگران حفظ کنند و برای شناخت و نزدیک شدن به طرف مقابل هیچ کوششی نمی‌کنند. تنها بودن و به تنهایی ...
- ... به سردی می‌گذارد شوهر خود را عامل اصلی سرد شدن زندگی مشترک می‌دانند و ... واقعیت اینجاست که رفتار و افکار زنان موجب می‌شود مردان رفتاری سرد از ...
سرد شدن بعد از رابطه جنسی,سرد شدن مردها,سرد شدن مردان بعد از نزدیکی,خوابیدن مردها بعد از رابطه,خواب بعد از نزدیکی,چرا مردها بعد از رابطه جنسی سرد می شوند.
- رفتار زنان که باعث سرد شدن مردان میشود،رفتار نا مناسب زنان،برخود اشتباه ... اگر چه همه ما تشویق شدن و تحسین شدن را دوست داریم اما برای یک مرد ...
- دلایل مختلفی می تواند موجب سرد شدن رابطه بین زن و شوهر شود اما...
- دلایل سرد شدن مردها در زندگی و مهمترین دلایل سرد شدن مردها در زندگی و دلایل سرد شدن مرد از زن در روابط را در نیک صالحی بخوانید.
- به یاد داشته باشید که سرد شدن آقایان در رابطه، منجر به دور شدن آنها از رابطه جنسی نیز میشود پس هرچه سریع تر علت را جویا شده و درصدد حل آن برآیید.
مطالب و نتایج جستجوی عبارت 'سرد شدن مرد'
- مردان متفاوت فکر می کنند! گاهی چیزهایی که شما دوست دارید ممکن است یکی از دلایل سرد شدن رابطه برای آنها باشد. آیا از چیزهایی که آنها دوست ندارند، ...
- زمانی که یک دختر کاری کند که یک مرد احساس کوچکی کند، می توان گفت که دیگر همه چیز تمام شده است و این یکی از دلایل معمول سرد شدن مرد از زن در ...

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020