آموزش اولین رابطه جنسی در شب زفاف ((نحوه آماده کردن زن برای رابطه زناشویی در شب اول عروسی))

http://s13.picofile.com/file/8404365442/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86_%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C_%D8%B2%D9%81%D8%A7%D9%81_%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C.jpg

آموزش اولین رابطه جنسی در شب زفاف ((نحوه آماده کردن زن برای رابطه زناشویی در شب اول عروسی))

آیا میدانید دخترها از اولین شب عروسی و داشتن اولین رابطه با همسر می ترسند؟؟؟ این ترس از رابطه آغازین زندگیشان حتی گاهی تا حدی زیاد است که به همسر خود می گویند امشب و فرداشب و .... را با صحبت و معاشقه بگذرانند و گاهی دیده شده است این فردا و پس فردا کردن برای پاره شده بکارت خانم ها ماه ها طول می کشد!!! وظیفه مردها (شوهران) در مواجهه با ترس زنان از اولین رابطه چیست؟؟ خیلی از مردها به زور و فشار قصد دارند در اولین ساعات تنها شدنشان شروع به رابطه کنند. و برایشان احساسات همسرشان اصلا مهم نیست..صحبت ما به آن آقایانی است که فکر کرده اند با زور و اجبار می توانند شروع دلنشینی داشته باشند: مرد حسابی قرار است اولین رابطه زناشویی خود را در دفتر زندگی مشترک ثبت کنی!! ایا دوست داری بعد ها که این شب را به یاد می آورید خوشحال شوید و یا از مرور خاطرات شب اول عروسی تان متنفر باشید؟؟؟ انتخاب با شماست.. در big20.ir امروز به شما زوجین محترم یاد می دهیم که اولین رابطه جنسی تان را در شب زفاف خاطره انگیز و رویایی تر کنید..

 

لینک دنلود:  هر آنچه که برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان باید بدانید!!!

 

 

توضیحاتی درباره پاره شدن پرده بکارت

پاره شدن پرده بکارت ، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز زنانگی و پایان دوشیزگی شمرد. تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی ” شرم ” نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.

در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.

این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد.بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است.

 

آیا به زور و جبر باید در همان شب اول عروسی رابطه برقرار کرد؟؟

معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور ، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند. در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه ، چندان او را خسته و دل آزرده می کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.

 

تبعات بد و ناپسند اجبار رابطه (بدون حس خوب) در شب اول

از نظر روانشناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری ، غم و اندوه مزمن می گردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته می ماند.

در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمی برند آن است که در شب زفاف ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده اند و این تالمات در ضمیر پنهان آنها مانده و اختلالات جسمی و روانی بعدی را با خود آورده است.

بسیاری از امراض دیگر چون پریشان خیالی و بیماریهای عصبی غالبا در اثر همین رویدادهای به ظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می شود و گاهی این عوارض روحی به قدری پیچیده و شدید می شود که روان پزشک باید مدتها وقت صرف کند تا پس از جلب اعتماد و اطمینان بیمار ، شاید موفق به کشف ریشه اصلی اختلال گردد. این است که باز تکرار می کنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیچ نباید کوتاهی کرد.

هیچ دختری فطرتا مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه می خواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد ، زفاف را به عقب انداخت تا عروس به تماس جسمانی خو بگیرد و با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود.

عمر انسان آن قدر کوتاه نیست که چنین شتابکاری لازم باشد و به خصوص در این دوره ، صبر و متانت و حوصله به پیروزی و کامروایی خواهد انجامید.

در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر نحو عمل را انجام دهد به نتیجه نمی رسد و لازم است اصرار در این باره خیلی ملایم و صبورانه باشد.

اصولا زن وقتی هم حاضر و راغب به تسلیم است طبیعتا می خواهد بر او ظفر یابند ولی بین فتح عاشقانه و استیلای وحشیانه تفاوت بسیار است و مرد باید با فراست دریابد که هنگام دخول فرا رسیده است.

 

چه وقت برای پاره کردن بکارت عروس اقدام کنیم؟؟

به طور کلی در هفته های اول ازدواج برای نزدیکی نباید پافشاری کرد جز آن که عروس خود ابراز تمایل کند.شوهر اگر عیبی در بدن زن مشاهده کرد ، هرگز نباید آن را آشکار کند یا اظهار تعجب کند مبادا زن اندوهگین شود و آن را مایه حقارت پندارد.

شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.

منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست . چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه میکنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ازاله بکارت میشود . یعنی زمانی که دختر ، پرده بکارت خود را از دست میدهد .

ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه رابطه جنسی از راه واژن را می آزمایند.

همانطور که میدانیم تمامی زخمها ، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند . به عنوان مثال اگر دست شما با دیوار زبری (مثل کنیتکس) برخورد کند ، درد به حد زیادی غیر قابل تحمل است . این حالت دقیقا برای دختران مصداق دارد. آنها درد بسیار زیادی را در ضمن پاره شدن پرده بکارت تجربه میکنند. و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی در داخل واژن (دخول) خواهند داشت.

 

اول برای روشن شدن قضیه علت درد را مرور میکنیم.

دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

۱- درد به علت پارگی پرده بکارت .

این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها میباشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است . این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال د رزمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمیکند یا درد بسیار جزئی خواهد بود .

 

۲- درد به علت دخول

این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن میباشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس میکند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

 

روشهای آمیزش بدون درد و عالی برای زوجین

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

۱- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم

۲- استفاده از ژل لوبریکانت

۳- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.

۴- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد

۵- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

 

پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمیشود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید.

تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

 

برای شروع عجله نکنید

زن و مرد باید قبلا عالم هر یک را به خوبی شناخته باشند یعنی باید بدانند در دنیای جنس مخالف چه می گذرد

وقتی زن ها و مردها با هم ازدواج کرده و وارد دنیای جدید زندگی مشترک می شوند هر دو، اهداف و برنامه های مشترکی دارند: هر دو می خواهند که روابطشان عاشقانه و دوستانه باشد و این ارتباط قوی همچنان ادامه پیدا کند. تا اینجای مسئله که ظاهرا مشکلی وجود دارد اما یک موضوع مهم و اجتناب ناپذیر هم وجود دارد و آن هم رابطه جنسی است که جزء جدایی ناپذیر زندگی مشترک محسوب می شود، و درست در همین مورد بسیاری از مشکلات شروع می شود وزن یا مرد حس می کنند رابطه آنها در زندگی مشترک مورد دلخواه شان نیست و یا در زندگی خود موفق نبوده اند. برقراری رابطه جنسی سالم در دوران زندگی مشترک موضوع بسیار مفصلی است و ما در این قسمت تنها به بخشی از آن می پردازیم یعنی شروع رابطه جنسی در اوایل ازدواج که ممکن است برای زن و شوهر (هردو) کمی مشکل ساز باشد.

معمولا علت مشکل بودن این شروع و آغاز این است که زن و مرد هنوز به هم عادت نکرده و به عبارتی کمی از هم خجالت می کشند. گاهی این وضعیت در ابتدا باعث ناامیدی طرفین می شود چون هنوز نمی دانند که از نظر روحی به چه آمادگی هایی احتیاج دارند. در این شرایط اگر نسبت به جنس مخالف (زن نسبت به شوهر و بالعکس) حس خوبی وجود داشته باشد به راحتی می توان ارتباط موثر برقرار کرد و گر نه کار مشکل تر خواهد شد. نکته مهم دیگر این است که زن و مرد باید قبلا عالم جنس مخالف را به خوبی شناخته باشند یعنی باید با مطالعه بدانند در دنیای جنس مخالف چه می گذرد؟ احساساتش چگونه است؟ به عنوان یک زن یا مرد چگونه باید با عواطف او برخوردی مناسب داشته و هزاران مورد دیگر که باید قبل از ازدواج و در دوران آشنایی برای ازدواج برای این سئوالات پاسخی مناسبی پیدا شود. اگر شناخت شرایط روحی و عاطفی طرف مقابل به طور کامل انجام نشده باشد در این صورت رابطه جنسی به یکی از بزرگترین سرچشمه های سوء تفسیر از شریک زندگی تبدیل خواهد شد.

 

شاید بهتر باشد مدت کمی از ازدواج بگذرد و بعد طرفین از یکدیگر انتظار داشته باشند؛ چون اقدام فوری برای رابطه جنسی در بعد از ازدواج ممکن است برای شریک زندگی و به خصوص خانم ها با احساس و تجربه بدی همراه باشد. اگر مراحل پس ازدواج را به چهار مرحله آشنایی بیشتر، ارزشیابی طرف مقابل، ایجاد احساس قوی و ثابت و ورود به خلوت و حالات روحی خصوصی طرف مقابل تقسیم کنیم، رابطه جنسی باید در مرحله چهارم صورت بگیرد. یعنی باید بتوان با صمیمیت به خلوت و شرایط روحی کاملا منحصر به فرد طرف مقابل وارد شد، یک رابطه جنسی خوب و موثر برقرار کرد در غیر این صورت به یک تجربه ناگوار و ناخوشایند اجباری تبدیل می شود. در این مرحله بسیار مهم است که هر دو طرف بدانند دیگری نسبت به حوزه خصوصی زندگی خودش و طرف مقابل چه حسی دارد؟

متاسفانه اکثر خانم ها و آقایان فکر می کنند تنها جذابیت ظاهر برای ایجاد رابطه جنسی موفق کافی ست. البته آمادگی ظاهری شرط مهمی است اما کافی نیست. ممکن است آقا یا خانم حس کنند با وجود آمادگی ظاهری دیگر مشکلی وجود ندارد، اما این طرز فکر صحیح نیست و ممکن است طرف مقابل (اکثرا خانم ها) آماده نبوده و شدیدا از نظر روحی آسیب ببیند. خانم ها معمولا به مدت زمان بیشتری احتیاج دارند تا آمادگی این کار را پیدا کنند و معمولا بعد از ازدواج بیشتر به این مسئله فکر می کنند که چطور می توان زندگی مشترک را تقویت کرد و چطور می توان رابطه ای محکم تر و قوی تر برقرار کرد. در نتیجه برای برقراری روابط جنسی باید به آنها فرصت داد. در اوایل ازدواج مهم نیست که چقدر زن و مرد جذابیت جنسی دارند بلکه نکته قابل توجه آن است که اگر در این دوران به سرعت و بدون دادن فرصت به طرف مقابل وارد مرحله جنسی شوید عین آن است که آب یخ روی سر یکدیگر ریخته باشید! مثل اینکه هنوز شروع جاده و راه را طی نکرده یکباره به آخر راه برسید. باید آقایان این فرصت را به خود بدهند تا کاملا مورد تایید همسرشان قرار گرفته و مهلتی هم به خانم ها داده شود تا فارغ از تفکرات جدی در مورد زندگی و آینده برای برقراری رابطه جنسی آماده شوید. اگر این اتفاق خیلی سریع و زود رخ دهد امکان دارد تا مدتی طرفین از هم رانده شوند. معمولا هورمون های مردانه باعث می شود آقایان خیلی سریع برای رابطه جنسی آماده شوند و گاهی این آمادگی سریع باعث می شود به ناچار بدون آمادگی لازم تن به این کار داده و به هیچ وجه از این رابطه لذت نبرند.

 

البته منظور ما این نیست که به هیچ وجه در اوایل زندگی مشترک (بخصوص روزهای اول) نباید رابطه جنسی برقرار شود. گاهی طرفین به خوبی برای اینکار آمادگی دارند و مشکلی پیش نمی آید. اما اگر تمایل برقرار شود. گاهی طرفین به خوبی برای این کار آمادگی دارند و مشکلی پیش نمی آید. اما اگر تمایل دارید رابطه زناشویی شما پایدار بوده و طولانی مدت از قدرت کافی برخوردار باشد بهتر است کار را مرحله به مرحله انجام دهید. اگر ذهنتان را باز و آزاد نگهدارید و فقط تفکر برقراری رابطه جنسی فکرتان را پر نکرده باشد آن وقت خودتان و طرف مقابل را بهتر ارزیابی کرده و فرصت کافی به خودتان و او می دهید. هر چه همدیگر را بیشتر بشناسید برقراری رابطه جنسی راحت تر بوده و مشکلات تان کمتر می شود. حتی اگر در آن زمان آنقدر از خودتان مطمئن باشید که فکر کنید شما یک روح در دو جسم هستید باز هم باید مدت زمان لازم سپری شود تا واقعا با روحیات یکدیگر آشنا شوید.

 

اگر هم حس کردید در این رابطه با مشکلاتی روبرو هستید یا احساس رضایت نمی کنید باز هم راه چاره وجود دارد. فکر نکنید علم ارتباطات زناشویی مثل پرواز یک آپولو سخت و دشوار است! وقتی زن و مرد در این زمینه احساس ناراحتی می کنند بر این تصور هستند که به آخر خط رسیده اند. این در حالی است که در مورد مسائل جنسی هم می توانید از دیگران کمک بگیرید. پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت کنید بدون خجالت و رودربایستی سئوالات خود را در زمینه مسائل جنسی از پزشک و یا هر فرد متخصص دیگر در این زمینه بپرسید. مطمئن باشید آنها بهتر از در و همسایه شما را راهنمایی می کنند.

 

منبع : سلامت ایران  

tanzimekhanevadeh.com

 

شب زفاف، شب زفآف چیست، دستمال شب اول ازدواج، زفاف، شب حجله، دستمال خونی شب ... زن و شوهر است که دوران امیزش را مشخص میکند ، چرا که امکان دارد موکول کردن رابطه ... مهم ترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و ...

آماده سازی زن در شب زفاف. ... معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده ... ۴- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد

- رسیدن زن و شوهر به اوج لذت جنسی (ارگاسم) ، یکی از علائم انجام شدن موفقیت ... مبارکی آن از این جهت است که در روایت آمده مؤمن با ازدواج و عروسی کردن ... در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. ... در هنگام جماع (نزدیکی) تعجیل نکند و زن را برای آن آماده کند تا او هم کاملاً لذت ببرد.
- برچسب ها: شب زفاف اولین رابطه جنسی پاره شدن پرده بکارت · # پیشنهاد شده ... اصول پیش نوازی و آماده کردن زن برای سکس و رابطه جنسی.
در شب زفاف، عروس در حجله ای آماده و منتظر خواهد بود که داماد با رسومات خاص و طی ... قبلاً هم بیان کردیم،شب زفاف با ارتباط جنسی و پاره شدن پرده بکارت زن همراه خواهد بود. ... یکی از مهم ترین مباحث در مقاله آموزش شب زفاف صحبت کردن است،با هم حرف بزنید.
دخول و نزدیکی باید برای زن و شوهر بسیار راحت و مناسب زوجین باشد بیشتر افراد ... آماده کردن زن دختر برای سکس ، آموزش پاره کردن پرده بکارت در شب زفاف ، آموزش ...
- مرد باید اولین نکته براش راحتی و آرامش همسرش باشه و زن به جای اینکه ... مهم ترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و ...
- شب زفاف، شبی است که اولین آمیزش کامل دختر و پسر(زن و شوهر) انجام ... دلایل عرفی و روان شناختی نیز، موکول کردن این امر را به شب عروسی، تأکید می کنند. ... حالات روحی همسر توجه شود و او از لحاظ جسمانی و روانی به طور کامل آماده شود.
اون موقعی که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میشوند ... ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه ... قصدتان کمی نوازش و بعد خوابیدن و استراحت کردن باشد هرچند ممکن است که چیز های ... یعنی درواقع انرژی بگیرن و محیط مناسبی برای پرورش و آماده شدن اسپرم فراهم بشه.
آیا دوست دارید یاد بگیرید که چگونه یک زن را به اوج لذت برسانید و در... ... قبل از برقراری رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنید تا او را برای برقراری رابطه جنسی آماده کنید. عشق بازی برای یک ... یکی از دلایل مهم آن، عدم اطلاع و آگاهی مردان از آناتومی بدن زنان و نحوه ارضا کردن آنان است. ... شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین.
آیا دوست دارید یاد بگیرید که چگونه یک زن را به اوج لذت برسانید و در... ... قبل از برقراری رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنید تا او را برای برقراری رابطه جنسی آماده کنید. عشق بازی برای یک ... یکی از دلایل مهم آن، عدم اطلاع و آگاهی مردان از آناتومی بدن زنان و نحوه ارضا کردن آنان است. ... شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین.

شب زفاف اصولا به اولین رابطه جنسی همراه با دخول زوجین اطلاق می‌شود و معمولا در شب ... دست به دست می‌کند و مادر زن پشت در اتاق می‌ایستد تا داماد دستمال خونی را تحویل دهد. ... مواردی نظیر خوشبو بودن، مسواک زدن و حمام کردن پیش از ارتباط جنسی در کیفیت ...

*مهمترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و روانی ... در اصل این پرده بکارت یکنوع ترمز برای حفظ پاکی و عفت زن محسوب می شود هر ...
شب زفاف( شب اول عروسی) شبی است که که عروس و داماد نخستین رابطه جنسی خویش ... میکند و مادر زن پشت در اتاق می ایستد تا داماد دستمال خونی شب اول ازدواج را تحویل دهد. ... مهم ترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و ...
در شب اول زفاف چه کاری را انجام دهیم از اکثر امام ها نقل قول شده هست که گذشته از ... رها کردن زن دراین حالت باعث می‌شود مشکلات جسمی زیادی از جمله ایجاد درد در ناحیه کمر و ... و گذشته از آمیزش، همسرش را با تحریک نقاط حساس زن ، وی را برای اینکار آماده کند.
اون موقعی که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میشوند ... ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه ... قصدتان کمی نوازش و بعد خوابیدن و استراحت کردن باشد هرچند ممکن است که چیز های ... یعنی درواقع انرژی بگیرن و محیط مناسبی برای پرورش و آماده شدن اسپرم فراهم بشه.
عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و روانی شما و متقابلا همسرتونه که این کار در مورد شما از طرف شوهرتون باید بخوبی انجام بشه.
زفاف-شب زفاف،نکات مهم در شب زفاف،شـب اول عروسـی،شب زفاف و آموزش شب ... ترش منع کن (زیرا رحم زن بر اثر خوردن این چهار غذا، سرد شده برای باروری آماده نمی شود.).
این خونریزی در اثر پاره شدن جهاز تناسلی این تازه عروس در شب زفاف رخ داده بود. ... ۶- آماده کردن عروس خانم : توجه کنید که زنها نسبت به بدنشان خیلی حساس میباشند پس ...
- شب زفآف چیست، شب زفاف، شب اول ازدواج، شب اول عروسی, شب عروسی، فیلم ... می‌کند، چرا که ممکن است موکول کردن رابطه جنسی به زمان خاص، لذت‌بخشی آن را کاهش دهند. ... ها و ملاعبه های مکرر، همسرش را برای یک آمیزش موفق و رضایت بخش آماده کند. ... گاهی اوقات به علت ناشی گری و بی صبری مرد، در شب زفاف، زن دردی را ...
پس در این مطلب، شب زفاف را زمانی می‌گوئیم، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از ... در این نوع آمیزش زانوها و کف دستان زن روی زمین قرار می گیرد و دستها بصورت ... اساساً آماده کردن همسر برای برقراری رابطه جنسی با پیش نوازی، ابراز عشق و علاقه و ...
آموزش اولین رابطه جنسی با عروس در شب زفاف رابطه جنسی در شب زفاف باید از روی ... رها کردن زن در این حالت باعث می شود؛ مشکلات جسمی زیادی از جمله ایجاد درد در ناحیه کمر ... را برای یک آمیزش موفق و رضایت بخش آماده کند تا همسرش خیلی متحمل درد نشود.
در شب زفاف می بایست اقداماتی از سوی مرد و زن انجام شود و هر دو مکلف به انجام این اقدامات ... مهم ترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و ...
آموزش نکات شب اول عروسی برای نو عروس ها دانستنی های مهم ،آموزش شب اول ... شب زفاف،آموزش دخول،نکات همبستری برای عروس و داماد،نکات شب زفاف برای تازه ... انواع مدل مو عروس و تاج عروس 2020 + نکات مهم رنگ کردن مو ... پیش قدم شدن زن در رابطه جنسی (روش ها، نکات مثبت و اهمیت پیش قدم شدن) ... چگونه بهترین قهوه ترک را آماده کنیم؟
 
- مهم ترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی ... گاهی اوقات به علت ناشی گری و بی صبری مرد، در شب زفاف، زن دردی را ...
۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «آموزش کامل شب زفاف» ثبت شده است - دفترازدواج389 تهران. ... مبارکی آن از این جهت است که در روایت آمده مؤمن با ازدواج و عروسی کردن نیمی از ... کند و قبل از آمیزش ، همسرش را با تحریک نقاط حساس زن ، او را برای این کار آماده کند.
آماده سازی همسر برای رابطه زناشویی در شب زفاف ... کارشناسان سامانه هم‌اکنون آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند. ... علت ارضاء نشدن زن با انجام عمل دخول چیست؟

شب ازدواج و شب اول ازدواج و روابط زناشویی و شب زفاف و آداب زناشویی را در نمناک مشاهده نمایید. ... مبارکی آن از این جهت است که در روایت آمده مؤمن با ازدواج و عروسی کردن نیمی از ... در هنگام جماع تعجیل نکند و زن را برای آن آماده کند تا او هم کاملاً لذت ببرد. 2.

- شب زفاف چیست و آَشنایی با اینکه شب زفاف چیست و چگونگی شب ... بارداری و زناشویی اولین شب ازدواج را شب زفاف می گویند که اعمال مخصوص به خود دارد و زن و ... *مهمترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن ...
آشنایی با کارهای شب زفاف با همسر 20 نکته برای زن و شوهر در شب زفاف دانستنی ... مهمترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و روانی ...

مطالب عالی بود 

مطالب عالی بود 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020