آموزش رابطه عاشقانه با همسر | (نکات حفظ رابطه همسر) |محکم کردن رابطه با رفتار عاشقانه [معاشقه خاص زناشویی]

http://s12.picofile.com/file/8402198818/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%A8%D8%A7_%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1_%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D9%87_%D8%B9%D8%B4%D9%82_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C.jpg

آموزش رابطه عاشقانه با همسر | (نکات حفظ رابطه همسر) |محکم کردن رابطه با رفتار عاشقانه [معاشقه خاص زناشویی]

خیلی از زن و شوهرها فکر کردند که عشق ورزیدن و عاشقانه زندگی کردن با همسر همیشه شرایط ویژه و جیب پر پول احتیاج دارد!! غافل از اینکه با ساده ترین کارها می توانید نسبت به هم ابراز عشق کنید و یک معاشقه زناشویی کاملا دلچسبی را برای خود و همسرتان رقم بزنید. موضوع پست امروز big20.ir آشنایی با همین روشهای ساده ای است که عشق را در زندگی دونفره شما بیش از پیش می کند شاید قبلا این روشهای عشق ورزیدن به همسر را نمی دانستید شاید کسی تا کنون به شما آموزش نداده است که با کارهای کوچک اما مداوم میشود یک رابطه عاشقانه با همسر را همیشگی کرد! بعد از خواندن این مقاله کامل دیگر حق ندارید بگوئید: "من بلد نیستم به همسرم ابراز عشق کنم!!"

 

بخوانید:: چگونه نزدیکی طولانی داشته باشیم؟ (افزایش سایز آلت تناسلی + افزایش نعوظ و سفتی آلت + درمان زودانزالی)

 

رازهای مهم رابطه عاشقانه با همسر که باید بدانید

چرا گاهی احساس می کنید رابطه با همسرتان را آنجور که باید و شاید بلد نیستید ؟ کدامیک از اشتباهات شما در رابطه عاشقانه رنگ و روی واقعیت را از این رابطه دور می کند؟ بخشی از رابطه با همسر مربوط به برقراری روابط عاشقانه است که متاسفانه به علت عدم آگاهی کافی به مشکل برمی خورد. برای برقراری رابطه ای بلند مدت ، باید از انجام برخی کارها خودداری کنید که در بخش از نمناک چند نمونه از آنها را به شما معرفی می کنیم.

 

کارهایی ممنوع در رابطه عاشقانه با همس

وابسته بودن

اگر از همان اول رابطه تان خود را وابسته نشان دهید و مدام به او زنگ بزنید یا در حال چت کردن با او باشید،او را از خودتان خواهید راند . پس بهتر است به جای وابسته شدن به او که در نهایت منجر به ایجاد فاصله بینتان می گردد ، به انجام برنامه های کاری، ورزشی، هنری بپردازید و به خاطر او تمام مدت قید دوستانتان را نزنید و در کل جای این که دنیای خود را مطابق خواسته های طرف مقابل تان کنید، او را سازگار با دنیای خود نمایید. در نظر داشته باشید هر رابطه ای وابستگی می آورد اما این احساس با گذشت زمان بوجود می آید، پس با حفظ استقلال و اعتماد به نفس از همان ابتدا خودتان را وابسته نشان ندهید.

 

ادا در آوردن

اگر به دنبال رابطه ای بلند مدت و با دوام هستید ، نباید برای جلب توجه بیشتر طرف مقابل، تغییراتی به رفتار خود دهید و بهتر است خود واقعی تان را به او نشان دهید و با او صادقانه رفتار کنید.

مثلا اگر رفتارتان را طبق خواسته طرف مقابلتان تغییر دهید باید همیشه همین رفتار را داشته باشید و این رفتارها تا روزی ادامه می یابد که می بینید ازخود واقعی تان بسیار دور شده اید. اما اگراز همان ابتدا خود واقعی تان باشید، رابطه تان بادوام تر و حقیقی تر خواهد شد.

 

کوتاه آمدن مدام

اگر برای نگه داشتن فرد مورد علاقه تان ، چشم هایتان را به روی تمام بدی های او ببندید و مدام در مقابل کارهایش کوتاه بیایید ،به خودتان بی احترامی کرده اید. مثلا اگر او سعی در کنترل مداوم شما داشت و یا فیزیکی و روحی شما را مورد اذیت و آزار قرار داد و به شما بی احترامی کرد، ساکت نمانید و در مقابل این بی حرمتی ها بایستید.

باید بدانید این رفتارها برگرفته از شخصیت طرف مقابل تان است که تغییر آن غیر ممکن است. بهترین راه شناخت طرف مقابلتان، رفتارهای گذشته او است. پس فردی که با شما با احترام رفتار نمی کند را کنار بگذارید.

 

عجله داشتن

برای شروع یک رابطه رمانتیک لازم است که مراحلی را پشت سر بگذارید . شما باید برای شناخت شخصیت فرد مورد علاقه تان قدم به قدم جلو بروید و در موقعیت های مختلف او را بشناسید و سپس برای آغاز یک رابطه جدی تصمیم بگیرید. مثلا قبل از شناخت کامل او ، به معرفی او به خانواده و دوستان تان نپردازید. اگر می خواهید رابطه ای مستحکم و همیشگی داشته باشید، صبوری را بیاموزید.

 

نگران بودن

نگرانی و استرس تاثیرات منفی زیادی برای خود فرد و به رابطه می گذارد .نگرانی و استرس نشانه هایی مانند سردرد، فشار خون بالا، اختلال خواب و کاهش وزن دارد و تاثیر مستقیم بر خود فرد و غیر مستقیم بر رابطه عاطفی می گذارند.

عدم سلامت کامل روحی و جسمی سبب عصبانیت، افسردگی و نگاه منفی به اطراف می شود. اگر می خواهید رابطه ای آرام داشته باشید ، نگرانی را دور بریزید و بگذارید سرنوشت آنچه می خواهد برایتان رقم بزند.

 

مقایسه کردن

یکی از نبایدهایی که منجر به از هم پاشیدن رابطه تازه شکل گرفته شما می شود ،مقایسه کردن طرف مقابل با دیگران یا عشق قبلی زندگی تان است. این کار شما نشان دهنده این است که هنوز هم درگیر گذشته تان هستید و همین کارشرایط سخت تری را برای برقراری ارتباط و رابطه خواهد ساخت. بنابراین برای خوشحالی خود و شادی طرف مقابل و رابطه ای که در آن هستید فرد را با کسی مقایسه نکنید.

 

دروغ گفتن

برای داشتن رابطه ای بلند مدت با طرف مقابل تان صادق باشید زیرا صداقت زیر بنای هر رابطه محکمی است و اگر پایه رابطه تان بر مبنا دروغ باشد ، این رابطه به زودی شکست خواهد خورد.

برای آغاز رابطه ای سالم ، افکار واقعی خود را با شریک زندگی تان به اشتراک گذارید مثلا اگرهمیشه با او موافقت کنید تنها به این علت که بحثی میان شما بوجود نیاید، بین شما فاصله به وجود می آید. گاهی بحث کردن سبب رشد رابطه می شود زیرا شما را با روش های حل مشکل و درست صحبت کردن با یکدیگر آشنا می کند.

 

جدی نگرفتن رابطه

جدی نگرفتن رابطه از اشکالاتی است که افراد در ابتدای رابطه مرتکب می شوند. اگر می پندارید رابطه تان دوام نخواهد داشت ، تاثیر منفی بر رفتارهایتان گذاشته اید. در واقع انتظارات ما بر رفتار و نوع رابطه مان تاثیر می گذارد. به جای افکار منفی، اجازه دهید که رابطه راه خودش را برود چون شما هیچ خبری از آینده ندارید.

رفتار عاشقانه با همسر با ۱۷ ایده جذاب و رویایی

مهربانی‌های کوچک که به آنها رفتارهای عاشقانه هم می‌گویند، می‌توانند ابراز علاقه‌ی ‌کلامی یا غیرکلامی، توجه یا محبت دائمی باشد. از نمونه‌های عالیِ رفتارهای عاشقانه می‌توان به کارهایی نظیر: دادن حوله گرم به همسر پس از حمام یا غافلگیر کردن همسر با استخدام پرستار بچه، اشاره کرد. این رفتارهای به ظاهر ساده و کم اهمیت، نیروی حیات و دوام رابطه‌ی زن و مرد هستند. این رفتارها به هر دو شریک زندگی نشان می‌دهند که برای یکدیگر ارزش دارند و رابطه‌شان مهم است.

رفتارهای عاشقانه هنگام شروع یک رابطه

رفتار عاشقانه با همسر در ابتدای هر رابطه‌، به طور خودکار بروز داده می‌شوند. این مراحل را معمولا فاز رمانتیک یا فاز ماه عسلِ می‌نامند.

چند لحظه به روزهای اول رابطه‌تان فکر کنید و آن رفتارهای ساده اما مهم خود در قبال همسرتان را به یاد بیاورید. به آن لحظات شیرینی که به نیازهای همسرتان، پیش از خودش توجه می‌کردید، فکر کنید: انتخاب و درست کردن یک کارت دعوت بی‌نظیر و بی‌نقص؛ درست کردن شیرینی مورد علاقه‌اش که همیشه از آن حرف می‌زد؛ ماساژ دادن او.

چه چیزی باعث می‌شود که به مرور زمان، تعداد این رفتارهای عاشقانه و احساسات خوب همراه آنها کم می‌شود؟ پاسخ در کمال تعجب بسیار ساده است. کم شدن این رفتارها در نتیجه‌ی غفلت و بی‌توجهی به‌وجود می‌آید. افراد به مرور زمان به همسر و رابطه‌ مشترک‌شان، توجه کافی نشان نمی‌دهند. البته باید گفت، این رفتار هرگز از روی کینه‌توزی نیست. زوج‌ها به دلیل اینکه در مورد ماهیت یک عشق بادوام، اشتباه فکر می‌کنند، دست از این رفتارهای محبت‌آمیز برمی‌دارند.

باورهای مخرب رفتارهای عاشقانه

۱. این رفتارهای «کم اهمیت»، در رابطه‌ی طولانی‌مدت، تا حدی احمقانه و بی‌معنی هستند

همه‌ی افراد دوست دارند که همسران‌شان، نه‌تنها در ابتدا و شروع رابطه، بلکه تا پایان عمر، برای آنها ارزش قائل شوند. چه چیزی می‌تواند مهم‌تر از این باشد که همسرتان احساس کند گرامی‌، باارزش و مهم‌ترین فرد زندگی‌تان است؟

۲. از آنجاکه چشمه‌ی رفتارهای عاشقانه در ابتدا جوشان است، بنابراین در آینده هم به همین منوال خواهد بود

بیشتر زوج‌ها به این حرف اعتقاد دارند. آنها می‌گویند، «اگر برای اینکه عشقم را ثابت کنم، باید این همه تلاش کنم، پس حتما مشکلی در این رابطه هست.» یا « آیا عشق به خودی‌خود مشخص نیست؟»

بسیاری از مردم فکر می‌کنند، این گونه برنامه‌ریزی‌ها و رفتارهای عاشقانه از دل مسائل مختلف به‌وجود می‌آید و لازم نیست خودشان برنامه‌ریزی خاصی در این مورد داشته باشند. اما باید گفت گاهی اوقات برنامه‌ریزی خاص در این زمینه موجب افزایش رفتارهای عاشقانه می‌شود. در واقع برنامه‌ریزی برای انجام دادن رفتارهای عاشقانه، شرایط بهتری در حفظ علاقه به‌وجود می‌آورد. بودن در کنار همسر و انجام دادن کاری خاص برای او، زندگی‌تان را خواستنی‌تر می‌کند. ایده‌آل فکر کردن در مورد اینکه رفتارهای عاشقانه باید خودبه‌خود پیش بیایند، خطرناک است.

وقتی برای اولین بار متوجه می‌شوید که آن احساسات روزهای اول رابطه‌تان را ندارید، ممکن است دچار ترس و وحشت شوید. ممکن است مشکلی در رابطه‌تان پیش آمده باشد! شاید رابطه نباید شروع می‌شده است. ممکن است شما واقعا به او علاقه‌مند نبوده‌اید یا رفتار شریک زندگی‌تان تغییر کرده است. البته به این موضوع هم فکر کنید که شاید به دلیل اینکه رفتارهای ساده‌ای را که پیش از این برای حفظ رابطه و همسرتان انجام می‌دادید کنار گذاشته‌اید و احساسات‌ خودتان نسبت به این رابطه تغییر کرده است. اما اگر مشکل خاصی در زندگی‌تان نیست، یادتان باشد که نباید دست از رفتارهای عاشقانه برداشت. وجود این رفتارها برای گرم نگهداشتن روابط‌تان، بسیار ضروری است.

۳. نباید برای عشق ورزیدن، تلاش خاصی کرد

بسیاری از مردم تصور می‌کنند که برای حفظ عشق، لازم نیست تلاش کنند. عشق باید معجزه‌وار رخ بدهد. اما باید گفت، عشق نیازمند تصحیح دائم مهارت‌های اصلی حفظ رابطه است. مهارت‌هایی مانند شنیدن و درک کردن، ابراز احساسات خود با مهربانی و همچنین حل مشکل بدون انتقاد از یکدیگر، از مهارت‌های اصلی حفظ رابطه‌اند. زن و شوهرها، اوایل زندگی مشترک از این مهارت‌ها با دست‌ودلبازی استفاده می‌کنند. اما به مرور زمان این مهارت‌ها را کنار می‌گذارند و بیش از پیش منفعل می‌شوند و به همین اندازه هم به میزان نارضایتی و رنجش‌شان افزوده می‌شود. آنها از کارهایی که ابتدای رابطه‌شان با خوشحالی و رغبت انجام می‌دادند، دست می‌کشند.

فهرستی از ایده‌ها برای داشتن رفتار عاشقانه با همسر

فعالیت‌هایی که همسران باید انجام بدهند، مانند «مشق شب» است و آنها باید فهرستی از «رفتارهای عاشقانه» تهیه کنند و هر روز حداقل یکی از این رفتارها را انجام بدهند.

در ادامه فهرستی از گزینه‌های پیشنهادی برای داشتن رفتار عاشقانه با همسر ارائه شده است. این فهرست برگرفته از کتابی با عنوان «روشنی بخشیدن به قلب: گام‌هایی در مسیر داشتن ازدواجی معنوی‌تر» است. برخی از کارهای آن ممکن است خنده‌دار باشد و چندان جالب به نظر نیایند. اما برخی دیگر بسیار خوب و عالی هستند. البته با خواندن این فهرست، می‌توانید ایده‌های خودتان را به آن اضافه کنید و کار دلخواه خود و همسرتان را انجام بدهید.

۱. ورزش

 • با همسرتان، دست در دست، به پیاده‌روی بروید. یا اجازه بدهید، همسرتان نیز وقتی برای خود داشته باشد و به تنهایی به پیاده‌روی برود.
 • موسیقی بگذارید و با همسرتان برقصید.
 • در کنار هم یوگا یا حرکات کششی انجام بدهید.

۲. مطالعه

 • داستانی را که هر دو دوست دارید، در رختخواب بخوانید.
 • همسرتان را با خرید کتاب یا نشریه‌ی مورد علاقه‌اش، غافلگیر کنید و زمانی را در اختیارش قرار دهید تا بتواند آن را مطالعه کند.
 • برای همسرتان شعر بخوانید.

۳. موسیقی

 • برای همسرتان ترانه‌ای عاشقانه بخوانید (حتی اگر صدای خوبی ندارید).
 • برای رفتن به کنسرت یا برنامه اجرای موسیقی، بلیت بخرید و همسرتان را غافلگیر کنید.
 • موسیقی‌ای برای همسرتان پخش کنید که مفهوم ویژه‌ای برایش دارد و با موسیقی‌هایی که همیشه گوش می‌کنید متفاوت است.

۴. مدیتیشن

 • کاری کنید که همسرتان بتواند کمی در سکوت، تنها بماند.
 • برنامه‌ای خارج از منزل ترتیب بدهید تا بتوانید در کنار همسرتان لحظاتی آرام بگذرانید یا مدیتیشن انجام دهید.

۵. استراحت

 • وقتی مشغول آماده کردن صبحانه و بیدار کردن کودکان‌تان هستید، اجازه بدهید همسرتان نیم ساعت بیشتر بخوابد.
 • همسرتان را تشویق کنید یک کم چرت بزند یا هر دو کنار هم استراحت کنید.
 • بگذارید همسرتان روی تختخواب و بالشت نرم و گرم بخوابد، موهایش را نوازش کنید و قبل از خواب او را ببوسید.

۶. سرگرمی

 • او را تشویق کنید تا به دنبال سرگرمی مورد علاقه‌اش برود.
 • به همسرتان کارت هدیه بدهید یا وقت اضافه در اختیارش قرار دهید که بتواند به سرگرمی مورد علاقه‌اش بپردازد.
 • برنامه‌ای برای بیرون از خانه و مرتبط با سرگرمی مورد علاقه همسرتان ترتیب بدهید.

۷. موسیقی/ تلویزیون

 • همسرتان را با خرید دی‌وی‌دی فیلم محبوبش، غافلگیر کنید (البته زمانی آرام و بی‌صدا برای تماشای آن، در نظر بگیرید).
 • برنامه‌ی جذابی مربوط به دوران کودکی‌تان را در کنار هم تماشا کنید.
 • برای شب برنامه‌ی تماشای فیلم در سینما ترتیب بدهید و البته فیلمی را انتخاب کنید که همسرتان مشتاق به دیدنش است.

۸. حمام

 • وان حمام عالی برای همسرتان آماده کنید.
 • حمام را صبح‌، قبل از اینکه همسرتان از خواب بیدار شود، برای او گرم کنید.
 • حوله گرم برای همسرتان آماده کنید.

۹. غذا

 • غذای مورد علاقه همسرتان را آماده کنید.
 • اگر می‌دانید همسرتان یک روز طولانی پرکار خواهد داشت، برای او خوراکی میان‌وعده آماده کنید.
 • می‌توانید برخی از خوراکی‌هایی که درست می‌کنید، مانند شیرینی، شکل قلب آماده کنید.
 • با هم به پیک‌نیک بروید.
 • به بستنی‌ فروشی بروید و با همدیگر بستنی بخورید.

۱۰. طبیعت

 • در دل جنگل کنار هم راه بروید و پیاده‌روی کنید.
 • کنار هم به ستارگان خیره شوید.
 • به تماشای پرنده‌ها بنشینید.
 • با همدیگر گیاهی در باغچه بکارید.

۱۱. مذهبی/ معنوی

 • در کنار هم به یک مکان مقدس و مذهبی بروید.
 • با همدیگر ادعیه بخوانید یا مدیتیشن انجام دهید.
 • در کنار هم داستان‌های معنوی و الهام‌بخش بخوانید.

۱۲. مرتب کردن خانه

 • بخش‌هایی از خانه را تمیز کنید یا بخشی از کار خانه را که مدت‌ها در سر همسرتان بود یا فراموش کرده بود، خودتان انجام دهید.
 • یک گوشه دنج از خانه را برای همسرتان در نظر بگیرید (مثلا، اگر او عاشق طراحی است، یک گوشه از خانه را برای کارهای طراحی او درنظر بگیرید)
 • به خانه یا محل کارش گل بفرستید.

۱۳. بیرون رفتن

 • همسرتان را با گردش شبانه یا بردن به مکانی تفریحی دور از خانه، غافلگیر کنید.
 • فرزندان‌تان را بیرون ببرید و اجازه دهید همسرتان در سکوت خانه، مدتی تنها بماند و استراحت کند.
 • اگر همسرتان همیشه برنامه‌ریزی‌ها را انجام می‌دهد، این بار خودتان یک برنامه دقیق برای تعطیلات یا آخر هفته، ترتیب دهید.

۱۴. بازی

 • به پارک بروید و تاب بازی کنید.
 • مثل یک کودک، بادباک هوا کنید.
 • مونوپولی یا شطرنج بازی کنید.
 • حباب‌بازی کنید.
 • با گچ روی زمین طراحی کنید.

۱۵. لمس کردن

 • همسرتان را با یک بغل یا بوسه‌ای غیر از جای همیشگی، غافلگیر کنید. مثلا پشت گردن یا پیشانی‌اش را ببوسید.
 • دست یا پای همسرتان را ماساژ دهید.
 • شانه‌های همسرتان را ماساژ دهید.

۱۶. رایحه خوش

 • در فصل رشد گیاهان به گلفروشی محل‌تان بروید و همه‌ی گیاهان معطر پر از شکوفه را در کنار هم بررسی کنید و یک نوع گل را به خانه بیاورید و در باغچه بکارید.
 • یک شمع خوشبو روشن کنید.
 • برای همسرتان یک شاخه گل خوشبو بخرید.
 • کنار هم بیرون از خانه و در مکانی خوش آب‌وهوا بنشینید و از استشمام هوای تازه لذت ببرید.

۱۷. حیوانات

 • اگر حیوان خانگی، مانند سگ دارید، در کنار هم، حیوان را به گردش ببرید.
 • به تماشای باغ وحش‌های محل زندگی‌تان بروید.
 • با هم به مزرعه‌ی پرورش اسب بروید. می‌توانید وانمود کنید که می‌خواهید یک اسب زیبای عرب بخرید یا فقط اسب‌ سواری کنید.

وقتی در حق همسرتان محبتی می‌کنید، بی‌سروصدا آن را انجام دهید و برای آن هیاهو به راه نیندازید. و مهم‌تر اینکه اگر همسرتان کاری برای شما انجام داد، به آن توجه نشان بدهید و حتما قدردانی کنید. این بخشی از لذت موجود در این رفتارهای عاشقانه است. می‌توانید با خودتان بگویید، «او این فنجان قهوه را برایم آورد، برای اینکه می‌خواهد به من محبت کند.» با توجه نشان دادن به این رفتارها، یاد می‌گیرید به‌جای تمرکز روی رفتارهای منفی‌ همسرتان توجه‌تان را به تمام کارهای مثبتی که انجام می‌دهد، معطوف کنید.

مطمئن باشید، این رفتارهای عاشقانه، تفاوت بسیار زیادی در روابط‌تان به وجود می‌آورد و هردو نفرتان از زندگی‌ مشترک‌ خود لذت خواهید برد.

 

منابع:

namnak.com

chetor.com

 

 

رابطه خوب با همسر و نکات حفظ رابطه خوب با همسر و راههای نزدیک شدن به همسر و برقراری ... مهم ترین نکات برای داشتن رابطه خوب با همسر ... برای بهتر شدن روابط عاشقانه ...

برای داشتن زندگی زناشویی ای محکم تر باید یک رابطه جنسی لذتبخش و دلنشین با همسرتان داشته باشید. نزدیکی زن و شوهر عملی است که ضمن تامین نیاز جنسی باعث ...
داشتن رفتار عاشقانه با همسر و برقراری ارتباط عاطفی مناسب با او مسئله‌ بسیار تأثیرگذار در کیفیت روابط زوجین است. بسیاری از همسرانی که به جلسات زوج درم...
- با اینکه عشق پایه و اساس هر رابطه‌ی عاشقانه است ولی کافی نیست. برای داشتن رابطه‌ای سالم، هر دو طرف باید بخواهند که برای آن تلاش کنند. اینجا 18 ...
- عشق و عاشقی یکی از لوازم زندگی زناشویی است. به کمک عشق می‌توانیم زندگی و روابط باهمسر خود را زیباتر کنیم. برای اینکه بدانید چطور می‌توانید ...
Jump to پیام هایی با محتوای جنسی برای همسرتان ارسال کنید‎ - شاید برخی از جوانان نمی‌دانند که چطور باید زن یا شوهر خود را برای برقراری رابطه جنسی آماده ...
فواید سکس برای زن و شوهر- آیا رابطه جنسی با شوهر برای زن فایده دارد؟ فواید نزدیکی سالم برای زوجین- مزیتهای رابطه زناشویی با همسر.
در حدیثی می‌خوانیم: «مِن أَخلاقِ الأنبیاءِ حُبُّ النِّساءِ» محبت به همسر، از ویژگی‌های اخلاق پیامبران است. باید برای پالایش روح و تعالی عشقتان، از رابطه جنسی استفاده ...
من 6 ماهه که عروسی کردم . شوهرم خیلی با من نزدیکی میکنه. البته من هم اینکار رو دوست دارم ول.
- آداب برقراری رابطه جنسی با همسر. حال اگر اطمینان داشته باشید که همسرتان واقعاً دوستتان دارد و به شما توجه می کند ، با انجام اینکارها بهتر میتوانید او ...
- داشتن رابطه جنسی و برطرف شدن نیاز های جنسی زن و مرد از جمله مهم ترین علل ازدواج و همچنین پایبند بودن زن و مرد به زندگی زناشویی است.
- مسئله اجبار به رابطه جنسی با همسر قانونی را از سال ۱۹۸۱، دیوان عالی آمریکا غیرقانونی کرده و سال ۱۹۹۳ بوده که تمام ایالات آمریکا رابطه جنسی [در ...

مشاوره رابطه جنسی:چگونه خانمها برای رابطه جنسی با همسر پیش قدم شوند؟ 2,475. moshavereh24 70 دنبال‌ کننده. 2,475 بازدید. 25. دانلود ویدیو.

- اما هیچ کس نمی تواند ما را سرزنش کند؛ زیرا چون منفی بسیاری در مورد روابط عاشقانه وجود دارد. ما در مورد پایداری و دوام هیچ رابطه عاشقانه ای نمی توانیم با ...
داشتن رابطه جنسی با همسر تا چه حد طبیعی است داشتن رابطه جنسی با همسر میزان داشتن رابطه جنسی رابطه جنسی زن و مرد رابطه جنسی زن و شوهر حد و اندازه رابطه جنسی.
به گزارش ایران ناز اگر روز سخت و طولانی سر کار داشته‌اید یا هیمنطوری کمی احساس استرس می‌کنید، رابطه ‌جنسی به شما کمک خواهد کرد کمی ریلکس شوید و س.

با توجه به بررسی های صورت گرفته لازم است خانم ها ضمن بدست آوردن اطلاعات جامع در خصوص دنیای جنسی مردان ، روشهای تحریک کردن و ارضا نمودن همسر خود را نیز ...

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020