در حین رابطه جنسی از این کلمات (دیالوگ ها) استفاده کنید! هنگام (وسط] نزدیکی چه حرف هایی بزنیم؟ صحبت های-مکالمات تحریک کننده(عاشقانه) وقت دخول(آمیزش)

http://s12.picofile.com/file/8402030126/%D8%AF%D8%B1_%D8%AD%DB%8C%D9%86_%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA_%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF_%D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_%D8%AD%D8%B1%D9%81_%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C_%D8%AF%D8%AE%D9%88%D9%84.jpg

در حین رابطه جنسی از این کلمات (دیالوگ ها) استفاده کنید! هنگام (وسط] نزدیکی چه حرف هایی بزنیم؟ صحبت های-مکالمات تحریک کننده(عاشقانه) وقت دخول(آمیزش)

این پست ویژه متاهلین است اگر مجردید از پیج خارج شوید چون به درد شما نمی خورد...

صحبت ما با شما آقایی است که از رابطه جنسی و زناشویی فقط یک کار را بلدید آن همه دخول بلافاصه بدون هیچ معاشقه و کلمات محبت انگیز.. و همچنین روی دیگر حرفمان با شما خانومی است که به قول حاج آقای دهنوی مانند یک گوشت مرده بدون حرکت و لمس شده زیر مردتان می خوابید و منتظرید رابطه را تمام کند و خیالتان راحت شود!!! با این مقاله از big20.ir همراه شوید..

 

ویژه آقایان: چطور سایز آلتم را بزرگتر و کلفت تر کنم؟ افزایش طول و قطر دستگاه تناسلی مردان

 

در حین رابطه جنسی از چه کلماتی استفاده کنیم؟(ویژه زوجین )


شاید در برخورد اول ، بکارگیری واژه های شهوانی در کلام عاطفی و بعدها در نزدیکی های زوجین ، از نظر طرف مقابل شما خیلی خوشایند نباشد و شاید هم کلا" با این  نوع کلام، حتی درآینده هم مشکل داشته باشد.


شما همیشه می ترسید که مبادا بطور ناگهانی در ملاقات اول، این واژه ها به زبان شما جاری شود و در نتیجه ی آن، خود را به باد رسوایی دهید و تمام وجهه ی اولیه خود را در نگاه طرف مقابل از دست بدهید. در اینجا به نکاتی پرداخته ایم که با رعایت آنها، استفاده ی صحیح و به موقع از این کلمات را در روابط عاطفی و جنسی با همسر خود، فرا می گیرید :
نکته: برای شروع، لازمه ی بکارگیری این واژه ها، گذشت زمان است: پس از برقراری حس عاطفی و عاشقانه است که به زبان آوردن آنها خوشایند است نه قبل آن! بنابراین بگذارید چند صباحی بگذرد!!


و اما چطور باید به موقع و درست از این واژه ها استفاده کرد؟


 1- در واژه های  خود از عبارات مأنوس و جاری استفاده کنید.
اگر بخواهید دقیقا" همان کلماتی را که در فیلم ها دیده ایم را به زبان بیاوریم، خیلی مضحک به نظر می رسد. شاید تصور شما بر این است که استفاده از این واژه ها مهارت خاصی می خواهد. ولی حقیقت این است که این طرز صحبت، همان کلامی است که خودمان نیز می توانیم به راحتی به زبان بیاوریم و خیلی خوب هم از عهده ی آن بر می آییم! این واژه ها دقیقا" از درون ما بر می خیزند و خود ما با توجه به  وضعیت روحیمان باید طریقه ادای  آن را انتخاب کنیم.


2- ریتم آوای خود را بشناسید.
هر کسی خود می داند که با چه لحنی این کلمات را به زبان بیاورد، این بستگی به خود شما دارد، می توان با صدایی بم و  رومانتیک و برخی با تغییر در زیر و بم تن صدا و در مواردی هم به آرامی و نجواکنان، این کلمات را بکار برد. بسته به نوع شخصیت هر کس، در بعضی موارد، نحوه به زبان آوردن این واژه ها همان انعکاس نوع گفتار روزمره آن شخص است و در برخی دیگر به کلی متفاوت است. شاید هم در حین کلام خود، از تمامی حالات تن صدا برای ایجاد هیجان بیشتر در ادای واژه ها استفاده کنید تا نفر مقابل اصلا" نتواند حالت و واژه  بعدی شما را، حدس بزند و در نتیجه همیشه در حالتی هیجان زده منتظر کلمه بعدی شما خواهد ماند.


3- تعداد این واژه ها  را در حافظه ی  خود افزایش دهید.
بیشتر ما سعی می کنیم از بکارگیری دشنام و ناسزا جلوگیری کنیم. اما تغییر در نحوه ی کلام خود با همسرمان، فرصتی است تا خود را  در زمان مناسب از چهارچوب ادبی حرف زدن بیرون بیاوریم. باید اینقدر از نظر این لغات قوی باشیم که در حین این نوع کلام از لغتهای بالینی استفاده نکنیم ( مثل آلات جنسی و کلمات مستهجن دیگر ). اگر فقر لغوی در این زمینه دارید می توانید از طریق کتاب های آموزشی  و سایتهای اینترنتی، و یا فیلم هایی در این زمینه، اطلاعات خود را افزایش دهید. ( اگرچه برداشت از این فیلم ها خیلی موثر و موثق نیست)


4- در تنهایی با خود تمرین کنید.
کارول کوئین نویسنده کتاب "بروز احساسات شهوانی " در مطالب خود همواره توصیه کرده است که در تنهایی با خود کلمات شهوانی را تکرار کنید تا در حین نزدیکی با همسر خود نیز بتوانید بر زبان خود جاری کنید. تنها با تکرار این واژه ها در ذهن خود، قادرید بعد ها آنها را با صدای بلند نیز بیان کنید.


5- قوانین خاصی را بین خود و همسرتان مقرر سازید.
بعضی اوقات خیلی از افراد از ترس تمسخر نفر مقابل، این واژه ها را به زبان نمی آورند. بنابراین قبل از شروع به برقراری آنها، بین خود و طرف مقابلتان قوانینی بگذارید، بطور مثال، هیچ کدام از دو طرف نباید در هنگام جاری ساختن این کلمات به یکدیگر بخندند یا ایراد بگیرند و تمسخر کنند. مادامی که این واژه ها از دهان بیرون می آید خیلی تحت اختیار نیستند و قابل اشتباه و در این بین هر دو طرف باید از اینکه مورد تمسخر دیگری قرار نمیگیرند کاملا" مطمئن باشند.


6- آهسته قدم بر دارید.
نگران نباشید، بکارگیری این کلمات حتما" نباید پشت سر هم و بی ایراد باشد. یکی از منابع واژه ها، به زبان آوردن همان مراحل رابطه جنسی است که دقیقا" در همان لحظات اتفاق می افتد. هر عملی که در این بین، برای طرفین ارضاء بخش است باید به زبان بیاید و با این کار می توانند احساس رضایت خود را از هر صحنه و حتی تقاضای تکرار دوباره ی آن بیان کنند.

 

7- تمرین به روی لحن صدا و سرعت آن
برای بکارگیری موثر این واژه ها، باید بر چگونگی لحن صدای خود و سرعت آن و یا وقفه های لازم بین کلمات تمرین کنید. توازن در سرعت ادای این کلمات بسیار مهم است، نباید بصورت مسلسل وار از دهان خارج شوند، بلکه باید متنوع بیان شوند، بطور مثال با لحن ملایم در صدا یا آهنگی نجواکنان و یا حتی گاهی اوقات بالابردن تن صدا همراه باشد. می توانید لحن صدای خود را بصورت دستوری یا خواهشانه تغییر دهید  و خیلی حالات دیگر در این بین.


8- بگارگیری واژه ها توسط دو طرف
از آنجایی که بیشتر شما معمولا" برای ادای این کلمات یک ناامنی و ترس در وجود خود احساس می کنید، ادای این واژه ها را دو طرفه کنید، شما به غیر از به زبان آوردن آنها، نیاز به شنیدن معادل آن از زبان همسر خود نیز دارید. همزمان با هم این کلامات را جاری کنید و سعی کنید تقریبا" همزمان نیز به آنها خاتمه دهید، حتی در این بین ممکن است از دهان همسر خود واژه هایی جدید تر یاد بگیرید که قبلا" نشنیده باشید!

 

چطور می توانید در هنگام نزدیکی با ادای این واژه ها ، حس شهوانی را بالا ببرید :


و حالا سوالی که در ذهن شما نقش بسته است این است که چطور باید از این واژه ها جهت بالا بردن حس نزدیکی استفاده کرد، در اینجا به چند نکته برای این امر اشاره شده است که با رعایت آنها، ادای آنها برای شما آسان تر می شود. با بکارگیری صحیح و به موقع، متوجه تأثیرات مفید و بسزای آن در رابطه ی خود خواهید شد و می بینید که چطور حس عاطفی و تمایل نزدیکی در هر دوی شما بالا می رود.

شما نیز می توانید مانند خیلی از زوج های دیگر  از این واژه ها برای بالا بردن حرارت جنسی خود استفاده کنید. اجازه ندهید که ترس و خجالت، شما را از داشتن یک نزدیکی گرم و لذت بخش محروم سازد.


اولین گام این است که در کمال آرامش، شما و همسرتان بنشینید و در مورد این که تمایل دارید از کدام  واژه ها استفاه کنید، به توافق برسید. روراست باشید و خجالت نکشید. با این کار حدود یکدیگر را برای به زبان آوردن کلماتی مشخص می کنید که شاید برخی از آنها از نظر یکی از طرفین خیلی قبیح باشد و در نتیجه نه تنها از آن حالت یخ بودن در می آیید، بلکه از وقوع برخی از حالات و کلام ناخوشایند از نظر یکی از طرفین حین عمل نزدیکی جلوگیری می کنید.

گام دوم: و حالا نوبت عملی کردن تمرین های کلامی است، به یاد داشته باشید که باید آنقدر این واژه ها را در آیینه با خود تمرین کرده باشید که براحتی به هنگام نزدیکی به زبان بیاید. خجالت نکشید مطمئن باشید که تمامی انسانها یک روی خبیث نیز دارند و حالا نوبت نمایش آن روی شما است.

 

گام سوم :  حتی می توانید بدون داشتن لغات در ذهن خود، با توصیف تک تک مراحل نزدیکی از زبان خود و تعریف و تمجید به نزدیکی خود هیجان بیشتری ببخشید. هر انسانی از تعریف لذت می برد و مایل است بداند که شما در حین انجام مراحل نزدیکی و صحنه های جدید و هیجان انگیز آن، چه احساسی دارید.


این مقاله را جدی بگیرید، شاید منشائی برای اصلاح، افزایش و یا حتی تقویت حسی عمیق در روابط جنسی شما باشد.

منبع : سایت مردمان

beytoote.com

 

 

 

 

 

- کلمات می توانند یک عامل مؤثر قدرتمند باشند و اغلب به اندازه کافی مورد استفاده ... اوربوچ می گوید: «به طور کلی مردان تمایل دارند که از طریق رابطه جنسی، ... چند خطی وجود دارد که باید در هنگام رابطه جنسی بعدی خود از آنها استفاده کنید: ...
برای شروع رابطه جنسی، لازمه ی بکارگیری این واژه ها، گذشت زمان است. ... طرف نباید در هنگام جاری ساختن این کلمات به یکدیگر بخندند یا ایراد بگیرند و تمسخر کنند.
افزایش آمار طلاق، ناهنجاری های اخلاقی و رفتاری زوجین، روابط ضربدری، تنوع طلبی جنسی و بسیاری از مشکلات دیگر ریشه از عدم آگاهی از نحوه روابط زناشوی.
در حین رابطه جنسی از چه کلماتی استفاده کنیم؟پیش‌نیاز رابطه ... زنان دوست دارند که در هنگام رابطه جنسی سر سینه های آنها را به آرامی بفشارید و یا گاز بگیرید.
همچنین می توانید لیست کلمات و جملات عاشقانه مخصوص رابطه جنسی را در این نوشتار بخوانید. قبل از رابطه جنسی و دخول یک معاشقه خوب رو با حرفهای عاشقانه هنگام دخول ...
- شفا آنلاین>سلامت جنسی>به کار بردن کلمات رکیک هنگام رابطه برای بسیاری از افراد لذت بخش و برای تعدادی دیگر ناراحت کننده است؛ بنابراین ...
کلماتی که مردان را تحریک می کند شامل دو دسته کلی می شوند کلماتی که پیش از رابطه جنسی می بایست بیان شود و کلماتی که در هنگام رابطه زناشویی بهتر است به ...

صحبت های تحریک کننده هنگام آمیزش جنسی. صحبت های تحریک کننده هنگام آمیزش. حرفهای تحریک کننده موقع رابطه جنسی،کلمات و عبارات تحریک کننده هنگام آمیزش ...

- صدای زن در رابطه جنسی و کلماتی که در حین آن استفاده می کند خود به تنهایی از ... مثلا استفاده درست از جملات عاشقانه هنگام دخول در رابطه باعث می شود ...

اغلب مردان هنگام رابطه جنسی آن چیزی نیستند که وانمود می کنند. متاسفانه این ... چنانچه زن لذت ببرد می‌توان از کلمات رکیک سکسی هم استفاده کرد. 5. مرد سعی کند عمل ...

- صحبت های تحریک کننده هنگام رابطه جنسی. رابطه جنسی یکی از پایه های اصلی هر زندگی زناشویی است. یکی از موارد مهم برای یک رابطه جنسی لذت ...
- ستاره | سرویس زناشویی - در هنگام رابطه جنسی چند اصول مهم را باید ... سخنان نیش دار و گزنده: بعضی از زن‌ها دوستدار کلمات و سخنان نیش‌دار و گاهی حتی ...
- سلام وقتتون بخیر همسرم در رابطه زناشویی از من میخاد ک اسم واقعی آلت و اندامشو صدا بزنم و ... جنسی هستن؟چجوری میشه رفعش کرد؟و ریشه در چه چیزی ...
زن ها دوست دارن موقع رابطه جنسی چه حرف هایی بشنوند؟ کلمات در حین رابطه- ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻋﺸﻖ ﺑﺎﺯﯼ حرفهای زشت و تحریک کننده- جملات شهوتی کننده کلماتی که.
برای تمام خانم ها ،تحریک جنسی پیش از دخول آلت در مهبل لازم است واین تحریک نه تنها به صورت ... همراه با اظهار علاقه از جانب شوهر و بیان کلمات عشق آفرینی است که حاکی از زیبایی زن ،تعلق او به ... دیده شده است که مرد به هنگام خود ارضایی ،گوش را تجسم می کرده است . ... او فقدان رابطه ی جنسی را احساس خواهد کرد و آن را بیشتر خواهد خواست.
- مکان‌های تحریک پذیر در زنان در هنگام روابط جنسی به بیش از ۲۰ مورد می‌رسد ... احساساتشان رابا کلمات عاشقانه در حین سکس بیان کنند، به این مضمون ...
هنگام رابطه جنسی این کلمات را بگویید ،عشق بازی با هسمر،کلمات شهوت آمیز،گفتن کلمات شهوت آمیز به همسر،آماده کردن همسر رابطه جنسی،جمله های شهوت آمیز،آمیزش ...

10 مورد از اشتباهات رابطه زناشویی و رفتار نادرست مردان در رابطه جنسی. اشتباه اول ... بنابراین هنگام برقراری رابطه جنسی با پرسیدن سوالاتی مانند ” این حس خوبی می دهد؟” یا ” خودت ... اشتباه هشتم بدون یک کلمه حرف، پیش به سوی رابطه جنسی. خیلی از ...

بعضی زنان از داشتن رابطه جنسی با همسر خود خجالت می‌کشند. ... هنگام رابطه جنسی از تغییراتی که در چشم‌ها ایجاد می‌شود می‌توان به میزان تحریک، لذت ... کلمات کلیدی :.

 

سلام، عالی بود فقط اگه فیلم یادگیری ماساژ دادن الت و بذارین خیلی عالی تر میشه  . 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020