برای دوقلو باردار شدن چیکار کنیم؟ | آموزش کامل روش طبیعی افزایش شانس دوقلو زایی - شما فرزند دوقلو می خواهید؟

دو قلو باردار شدن دوقلو زایی

برای دوقلو باردار شدن چیکار کنیم؟ | آموزش کامل روش طبیعی افزایش شانس دوقلو زایی - شما فرزند دوقلو می خواهید؟

"خانومم پاشو کرده تو یه کفش که فقط دوقلو می خوام. میگه از بچه های دوقلو خیلی میاد مخصوصا اگه این دوقلوهامون پسر باشن وای خدا یعنی میشه؟؟؟ کلی ذوق زده میشه هربار و حتی اشکم می ریزه و بعد دوباره به من دستور میده که باید یکار کنیم فقط و فقط دوقلو بار بشم.. منم طبق معمول هیچی نمیگم و بحث یه جورایی منحرف میشه.. و من موندم و نق زدن های هر شب خانومم که فقط باید دوقلو داشته باشیم. البته جدیدا مامانش هم به کمپین دوقلوخاهان پیوسته و ایشونم مدام به من میگه پیگیری کن لطفا!! لطفا خوشحالمون کن.. تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه مگه درست منه اصلا؟ منظورم اینه که مگه میشه مثلا با خوردن چیزی دوقلو آورد؟!!!من موندم والله چکار کنم تورو خدا منو راهنمایی کنید."

 

این سوال و مشکل یکی از کاربران سایت هست که این هفته برامون ارسال کرده. سعی می کنیم در این مطلب از big20.ir به صورت کامل در مورد دوقلو باردار شدن و دوقلو باردکردن و روشهایی که درصد احتمال دوقلو زایی رو زیادتر می کنه بیشتر بحث کنیم..

 

دانلود آموزش: افزایش سایز و کلفتی آلت تناسلی آقایان (پکیج کامل)

 

ژنتیک نقش مهمی در دوقلو باردار شدن دارد اما عوامل دیگری مثل تغذیه، سن و قد بلند مادر در دوقلوزایی نقش دارند، پوزیشن رابطه زناشویی هم بی تاثیر نیست.

چگونه می توان دوقلو داشت ؟ تمام روش های پیشنهادی برای دوقلو دار شدن 

دوقلو باردار شدن به چند عامل بستگی دارد که اولین آنها داشتن سابقه در خانواده است که اگر این را نداشتید با راههایی که در این بخش می خوانید می توانید صاحب دوقلو شوید. بعضی از زوج ها می گویند که این شانس را دارند که دو نوزاد را متولد کنند و بقیه به روش کاملا متفاوتی واکنش نشان می دهند. اگر شما دوقلو هستید و یا دو خواهر برادر دوقلو دارید، پس کلا با بسیاری از افراد متفاوت خواهید بود. 

 

دوقلو باردار شدن

آیا دوقلوها شایع هستند؟

پیشرفت های تکنولوژیکی کشف کرده اند که این امر بسیار رایج است که بیش از یک جنین داشت و یا کاشته شود، اما اکثرا تنها یک جنین پایدار باقی و زنده می ماند.

 

دوقلو شدن جنین یا دوقلو باردار شدن چطور اتفاق می افتد؟

اگر شما مشتاق داشتن دو نوزاد هستید پس مهم است که بدانید دوقلوها چقدر ساخته می شوند. 

دو نوع دوقلو وجود دارند، هم سان و غیرهم سان:دو قلوهای همسان زمانی شکل می گیرند که یک تخمک با یک اسپرم بارور می شود و سپس به دو جنین مجزا تقسیم می شود. دوقسمت دقیقا تمام اجزای ژنتیکی و ساختار ژنتیکی را به طور یک سانی دارد.

دوقلوهای همسان همچنین جفت خود را به اشتراک می گذارندو دو قلوه ای غیرهم سان از دو تخم جداگانه که دو اسپرم جداگانه دارند شکل گرفته می شوند. این دوقلوها منحصر به فرد هستند و هیچ ترکیب ژنتیکی یک سانی ندارند. هر کودک با یک جفت تغذیه می شود و هر قل جفت خودش را خواهد داشت. 

در مورد دوقلوها در خانواده ها چطور؟

دوقلوها در خانواده ها ارثی هستند. اما استعداد ژنتیکی برای داشتن دوقلو فقط برای مادر صادق است.هر زنی می تواند دوقلوهای همسان داشته باشد و سابقه خانوادگی آن ها نقشی در این کار نداشته باشد. 

 

فاکتور شانس داشتن دوقلو چیست؟ 

  • در حال حاضر در استرالیا 1/6% از همه بارداری ها چند تولدی هستند و از این میزان، 98% دوقلو هستند.
  • دوقلوها یک بار در هر هشتاد و نه زایمان اتفاق می افتد.
  • اکثر دوقلوها که متولد می شوند غیرهم سان هستند و نتیجه دو عدد تخمک هستند.
  • برخی از دوقلوها خیلی شبیه هم هستند اما برخی از آن ها کمی باهم شباهت دارند در حالی که بقیه ممکن است حتی کوچک ترین شباهتی باهم نداشته باشند.

 

چه چیزی باعث افزایش بارداری دوقلو خواهد شد؟ 

داشتن سن بالا کمک می کند:

به نظر می رسد که قبل از ورود یک زن به دوران یائسگی، تخمدان ها شروع به آزاد کردن بیش از یک تخم در هر ماه می کنند.بالا بودن میزان هورمون استروژن نیز تحت تاثیر میزان هورمون قرار گرفته است. تحقیقات باروری ثابت کرده است که بارداری دوقلو در زنانی که بیش از 35 سال سن دارند بسیار رایج است اما این فقط در مورد دوقلوهای غیرهمسان صدق می کند. 

باروری آزمایشگاهی و یا باروری با دارو:

این کارها تخمدان را تحریک می کنند تا بیش از یکی از این تخمکها را در هر ماه آزاد کنند.نتیجه این است که بیش از یک تخم آزاد می شود.

ژنتیک خود را به دقت انتخاب کنید:

اگرچه همه ما می دانیم که این کار غیر ممکن است. اما اگر از خانواده ای بیایید که در آن دوقلوهای غیر هم سان وجود دارد، این معنی است که شما شانس بیشتری برای داشتن دوقلو دارید. اما دوقلوهای همسان ممکن است در هر خانواده ای اتفاق بیفتند.

 

نکات مهم در دوقلو باردار شدن

اصالت آفریقایی/آمریکایی:

زنانی با این اصالت از پیش زمینه نژادی بالایی از بارداری دوقلو برخوردارند. 

سابقه حاملگی قبلی:

زنانی که قبلا یک نوزاد یا دو فرزند داشتند، شانس بیشتری برای آبستن شدن با دوقلوها دارند. 

داشتن یک خانواده بزرگ:

این نظریه مبتنی بر محاسبات ساده است؛ بیشتر اوقات احتمال اینکه بیشتر از یک نوزاد را تصور کنید، بیشتر است.

باردار شدن در زمانی که قرص ضد بارداری مصرف می کنید:

این مساله می تواند میزان شیوع را در زنان افزایش می یابد ، سعی کنید درست بعد از توقف قرص آن را تصور کنید. نظریه این است که برای دو چرخه اول بدن زن از طریق فاز تنظیم مجدد هورمونی حرکت می کند. 

سابقه داشتن دوقلو:

احتمال آبستن شدن دوقلو در زنانی که قبلا آن ها را داشته اند بالاتر است. 

بالا بودن شاخص توده بدنی ( BMI ) یا چاقی:

برخی از محققان ادعا می کنند که زنی که اضافه وزن دارد، بیش از 30 درصد شانس بیشتری دارند اما این یک توصیه سالمی نیست. 

زنان قد بلند بیشتر احتمال داشتن دوقلو را دارند:

اما کاری وجود ندارد که شما بتوانید در مورد قد خود انجام دهید.

 

تغذیه ای برای دوقلو باردار شدن

خوردن صدف توسط مرد و اسید فولیک توسط زن : 

قبل از اینکه اقدام کنید، قرص اسید فولیک بخورید و همسر خود را تشویق کنید تا کمی صدف بخورد. افسانه ای در مورد صدف وجود دارد که بدون پایه و اساس نیست ؛ صدف روی زیادی دارد و این به تولید اسپرم کمک می کند.

هر چه اسپرم بیشتری داشته باشد احتمال آن بیشتر است که بتواند یک یا دو تخمک را بارور کند. توصیه می شود مردان 14 میلی گرم در روزمکمل بخورند. سبزیجات برگ سبز، غلات، نان، دانه ها و آرد نخودچی همگی از منابع عالی روی هستند. 

خودتان دوقلو بوده باشید:

مادرانی که دوقلو هستند احتمال دارد دوقلو داشته باشند. هیچ نفوذی از طرف مرد وجود ندارد، تنها مادر مهم است اما به نظر می رسد که پدران ممکن است این ژن دوقلویی را به دخترانشان منتقل کنند. 

شیر دادن به کودک بزرگتر تا کودک نوپای خود را حفظ کنید:

زنانی که ترشح پرولاکتین دارند و شیر می دهند احتمال بیشتری دارند که دوقلو داشته باشند.

 

بهترین راه برای باردار شدن دوقلو به طور طبیعی:

اگر می خواهید روش طبیعی دوقلوها را بدون متوسل شدن به هر درمانی امتحان کنید ، این گزینه ها را امتحان کنید : 

1. مصرف محصولات لبنی:

خوردن محصولات لبنی با حاملگی چندقلویی مرتبط است.زنانی که لبنیات مصرف می کنند پنج برابر شانس بیشتری دارند.برخی از دانشمندان بر این باورند که این تنها محصولات لبنی نیست، بلکه هورمون های رشد موجود در شیر است که به داشتن دوقلو کمک می کند.

 2. سیب زمینی شیرین بخورید :

سیب زمینی شیرین وحشی تخمدان را تحریک می کند که منجر به انتشار بیش از یک تخمک برای تخمک گذاری می شود.بنابراین شانس شما برای داشتن دوقلو را افزایش می دهد.

زنان آفریقایی شانس بیشتری برای داشتن دوقلو دارند، زیرا آن ها این را به عنوان بخشی از رژیم غذایی خود مصرف می کنند و قبیله یوروبا در غرب آفریقا بالاترین نرخ دوقلو را دارد.دیگر غذاهای غنی از پروتئین با خاصیت تحریک بیش تخمک گذاری سویا ، توفو، گندم کامل و دانه های کامل هستند.

3. قرص های کنترل بارداری را ترک کنید:

قرص های کنترل بارداری نقش مهمی ایفا می کنند. وقتی که داروی کنترل باروری می خورید، بدن شما کمی زمان می برد تا ریتم طبیعی خود را پیدا کند این باعث می شود که بدن یک شار هورمونی بالاتری داشته باشد. 

4. بین بارداری ها فاصله بدهید:

برای بالا بردن شانستان فاصله کافی بین بارداری ها را داشته باشید.

 

داشتن بهترین حالت رابط جنسی برای داشتن دو قلو:

اگر چه داشتن دو کودک در دستان شما نیست، اما ممکن است برخی از موقعیت های جنسی احتمال داشتن آن ها را افزایش دهند.  

1. موقعیت ورود عقب:

هم چنین به سبک داگی هم معروف است که در آن زن با خم کردن زانوها و همسرش از پشت به او نفوذ می کند. در این حالت، این زوج قادر خواهند بود که دوقلوها را ایجاد کنند زیرا به دهانه رحم بیشتر نزدیک است.

2. وضعیت ایستاده:

این یک سبک دیگر از داگی است که در آن شانس نفوذ عمیق وجود دارد. 

3. موضع مبلغ:

موقعیت برتر برای اسپرم ها که کمک می کند تا به راحتی به تخمک وارد شود و بهترین موقعیت جنسی برای تولید دوقلوها است. 

4. پهلو به پهلو: 

در اینجا، شریک از پشت وارد می شود و در این موقعیت اسپرم به دهانه رحم زن نزدیک می شود.

 

روش های باروری برای دو قلو باردار شدن:

درمان های باروری فرصت های بهتری برای داشتن دوقلوها فراهم می کنند. پزشک شما بهترین گزینه را برایتان پیشنهاد می کند. با این حال، متخصصان چندین نوزاد را از طریق درمان های باروری انجام می دهند. 

 

روش های نوین جراحی برای دوقلو باردار شدن 

ا IVF (لقاح مصنوعی):

زنانی که لقاح مصنوعی انجام می دهند 20-40 درصد شانس بیشتری دارند اما به طور عمده به تعداد جنین کاشته شده در رحم بستگی دارد. 

ا IUI (تلقیح مصنوعی):

در این روش اسپرم با استفاده از سرنگ به رحم تزریق می شوند با این حال ، IUI به تنهایی احتمال داشتن چندقلویی را افزایش نخواهد داد. زنانی که تحت این روش درمانی قرار می گیرند، داروهای باروری را نیز مصرف می کنند.

 

مکمل های باروری برای باردار شدن دو قلویی:

قرص ها و مکمل ها ممکن است کمی شانس باردار شدن دوقلویی را بهبود بخشند. 

1. مکمل های اسید فولیک:

یک مطالعه استرالیایی نشان داد که شانس یک زن برای داشتن دوقلو با خوردن اسید فولیک در قبل از بارداری افزایش می یابد. 

2. گونادوتروپین:

این دارو احتمال داشتن دوقلو را افزایش می دهد چون سلامتی کلی تخم ک و رشد آن ها را افزایش می دهد.گونادوتروپین انتشار بیش از یک تخم ک را در یک زمان تحریک می کند. 

3. پروژسترون:

پروژسترون پوشش رحم را تقویت می کند و به همین دلیل شانس دوقلویی را بهبود می بخشد.زمانی که بیش از یک تخم بارور می شود، شانس بیشتری برای چسبیدن به دیواره رحم و ایجاد یک دوره بارداری سالم وجود خواهد داشت.

 

گیاهان باروری برای دوقلوها و دوقلو باردار شدن :

همچنین گیاهان ویژه ای وجود دارند که به بهبود باروری و به ویژه برای داشتن دوقلو یا چندقلو کمک می کنند . 

1. روغن پامچال شب:

روغن پامچال به خاطر رشد باروری خود قرن ها مشهور است و به ترویج تولید سالم مخاط گردنه رحم که در دستگاه تناسلی جریان دارد کمک می کند.مخاط سالم به اسپرم اجازه می دهد تا مدت بیشتری در تخمدان دوام بیاورد. توصیه می شود که در زمان اوج قاعدگی، روغن پامچال شب را در زمان اوج قاعدگی بزنید تا زمان تخمک گذاری انجام شود. 

2. شیرین بیان:

این گیاه ، چرخه قاعدگی را منظم می کند و برای شما آسان تر می شود تا زمان تخمک گذاری خود را حفظ کنید. شیرین بیان به کنترل سطح هورمونی تستوسترون و استروژن کمک می کند و در نتیجه کل فرآیند لقاح را حمایت می کند.

3. روغن بذر کتان:

روغن بذر کتان توانایی زیادی برای افزایش باروری در زنان به طور طبیعی را دارد. تولید هورمونی را منظم می کند و یک چرخه قاعدگی منظم را حفظ می کند.این کار باعث ایجاد تعادل مناسب بین پروژسترون و هورمون های استروژن می شود. 

4. کاساوا شیرین:

این گیاهی است که به خاطر تاثیر آن بر باروری مشهور است.شانس شما را نسبت به داشتن دوقلوها افزایش می دهد. فیتواستروژن قوی موجود در این گیاه به تنظیم هورمون های زنانه کمک می کنند. 

5. کوهوش سیاه:

این گیاه سنتی می تواند به طور موثر علایم مرتبط با سندرم پیش از قاعدگی ( PMS ) و یائسگی را کاهش دهد. این گیاه ماهیچه های رحمی را تقویت می کند و برای زنانی که دارای لگن ضعیفی هستند مفید است.اگر چه این کار به طور مستقیم شانس داشتن دوقلوها را افزایش نمی دهد، اما میزان باروری را بهبود می بخشد، که ممکن است احتمال دو نوزاد را افزایش دهد.

6. گیاه پنج انگشت:

این گیاه به درمان زنانی که از سندرم پلی کیستیک تخمدان ( PCOS ) رنج می برند، گفید است.این گیاه به منظم کردن سطح هورمون ها کمک می کند و به تخمک گذاری سالم هم کمک می کندو این کار برای بهبود احتمال دو نوزاد مفید است چون شانس زن را دو برابر می کند. 

7. ریشه ماکا:

ریشه ماکا عملکرد باروری سالم را در بدن زن ترویج می دهد. ریشه ماکا باروری کلی در مردان و زنان را بهبود می بخشد و در نتیجه به طور غیر مستقیم احتمال تولید دوقلو را بهبود می بخشد. 

همانطور که در بالا اشاره شد، همه اینها تنها تلاش هایی برای حاملگی دوقلویی است ولی در کل هیچ راه مطمئنی برای داشتن دوقلوها وجود ندارد پس شانس خود را با یک یا چند روش امتحان کنید.

 

منبع:

namnak.com

 

 

دوقلو زایی چگونه اتاق می افتد؟ دوقلویی معمولا به دو صورت اتفاق می‌افتد: تک‌تخمکی و دوتخمکی؛ در واقع دوسوم از موارد دوقلوزایی دوتخمکی هستند و یک‌سوم تک‌تخمکی.
زایمان زن,زنان وزایمان,زایمان طبیعی ,بارداری چند قلو اضافه وزن و بارداری سن بارداری,رژیم غذایی دوران بارداری,روش های کمک باروری,نوزاد نارس,دوقلوزایی,چند قلو زایی ...
- شایع‌ترین راه برای دوقلوزایی استفاده از داروهای کمک‌باروری مثل قرص کلومیفن سیترات و آمپول‌های HMG است. این داروها باعث تحریک تخمک‌گذاری ...
- دوقلو های یکسان و دوقلوهای غیر یکسان. حال ببینیم دلیل دوقلوزایی چیست؟ نزدیک به یک سوم از دوقلوها یکسان هستند، که به عنوان دوقلوهای مونوزیگوت ...
آیا دوقلوزایی ارثی است؟‎ - آیا دوقلوزایی ارثی است؟ احتمال دوقلوزایی در سن بالای سی سال ویتامین ها و دوقلوزایی چه بخوریم تا دوقلو باردار شویم دوقلوزایی ...
اما عامل‌های متعددی شانس بارداری دوقلوی غیرهمسان را افزایش می‌دهد. سابقه خانوادگی و وراثت. اگر مادر خود دوقلو باشد یا دوقلوزایی در خانواده ارثی باشد، احتمال بارداری دوقلو در ...
قم - یک مادر مبتلا به بیماری کرونا در یکی از بیمارستان‌های قم فرزندان دوقلو خود را سالم به‌دنیا آورد. ۱۳۹۹-۰۱-۲۹ ۱۷:۱۶ · نقایص قلبی در دوقلوهای لقاح مصنوعی چهار ...
دوقلوزایی راهکارهای متعددی دارد، همانند استفاده از داروهای تحریک کننده تخمک گذاری، استفاده از روش های کمک باروری و ... ، در این مطلب راه های طبیعی برای افزایش احتمال ...

داروهای باروری یکی از معروفترین راه ها برای چند قلو زایی هستند. این داروها با تحریک تولید اسپرم و تخمک، باروری را افزایش میدهند. اگر تخمک های بیشتری تولید شوند، ... چه عواملی احتمال دوقلو زایی را افزایش می دهد؟ سابقه‌ی خانوادگی‌تان. سبک زندگی. تعداد بچه‌هایی که دارید. سن مادر. اهل کجا هستید. درمان‌های باروری. وزن. سن بالا در بارداری ...

زنان سنگین‌وزن هم نسبت به زنان لاغر، شانس بیشتری برای دوقلو زایی دارند. سن بالای ۳۵ سال افزایش سن، احتمال دوقلوزایی را بالا می‌برد. زنانی که سنشان از ۳۵ گذشته، ...
- در این جا به بررسی عواملی که در دوقلوزایی موثر هستند، می پردازیم. افزایش شانس دو قلو زایی. عوامل بسیاری هستند که کمک به افزایش شانس دو قلو ...
- زن و شوهر هندی رکورد پیرترین مادر باردار جهان را با به دنیا آمدن یک دوقلوی دختر به نام خودشان ثبت کردند.
- مصرف داروها برای باروری تنها دلیل چندقلویی زایی نیست. ... آمارها نشان می‌دهد که نرخ دوقلوزایی 11.4 درصد در زنانی که به بچه‌شان شیر داده‌اند نسبت به ...
دوقلو یا همزاد به دو فرزندی می‌گویند که از یک دوره بارداری به دنیا می‌آیند. دوقلوها می‌توانند تک تخمکی یا همسان باشند یا دوتخمکی و غیر همسان. قطعاً در هنگام حاملگی دوقلوهای ...

ﮔﺮوه ﻣﻮرد ﺷﺎﻣﻞ. 151. ﺧﺎﻧﻢ ﺑﺎردار ﺣﺎﻣﻠﮕﯽ دوﻗﻠﻮ. ﺑﻮد ﮐﻪ ﺟﻬﺖ زاﯾﻤﺎن. ﺑﻪ. ﺑﯿﻤﺎرﺳـﺘﺎن ﻣـﺮاﺟﻌﻪ ﻧﻤـﻮده ﺑﻮدﻧﺪ . ﺑﯿﻤﺎرﺳﺘﺎن ﻣﺤﻞ ز. اﯾﻤﺎن، ﺗﻌﺪاد ﺑﺎرداری، ﺳﻦ ﻣﺎدر. و. ﺳﺎﺑﻘﻪ دوﻗﻠﻮزاﯾﯽ در ﺧﺎﻧﻮاده. آﻧﻬﺎ ﺑﺮرﺳﯽ و ﺛﺒﺖ ﮔﺮدﯾﺪ.

برخی مادران از ما در مورد دوقلوزایی می‌پرسند و سؤال بیشتر آنها این است: «درست است که دوقلوزایی ارثی است؟» جواب به این پرسش برای دوقلوهای همسان درست نیست اما در ...
- زنجان (پانا) - دوقلوزایی نوعی زایمان است که طی آن مادر، دو فرزند را در یک آبستنی به دنیا می‌آورد‌. این دو ممکن است هم‌جنس و یا ناهم‌جنس باشند‌. اصطلاح ...
 
 
 

آیا دوقلو باردارم،آیا دوقلوهای همسان در یک کیسه هستند،آیا دوقلوزایی ارثی است،آیا دوقلو داشتن خوب است؟،از کجا بفهمیم دوقلو بارداریم؟،از کجا بفهمیم دوقلو بارداریم؟ نی نی سایت،از کجا بفهمم دوقلو باردارم،از کجا بدانیم دوقلو بارداریم،از کجا بدونم دوقلو باردارم،از کجا بفهمیم دوقلو باردار هستیم،از کجا بفهمیم دوقلو داریم،از کجا بفهمم دوقلو دارم،برای بچه دوقلو چه باید کرد،برای بچه دوقلو،برای دوقلوزایی چه باید کرد،برای دوقلوزایی چه بخوریم،برای دوقلوزایی چه قرصی بخوریم،برای دوقلوزایی چه کنیم،برای دوقلویی چه کنیم،برای دوقلوزایی چه کار کنم،چرا دوقلوها به هم میچسبند،چرا دوقلوها پخش نمی شود،چرا دوقلوها شبیه هم هستند،چرا بچه دوقلو می شود،چرا بعضی دوقلوها شبیه هم نیستن،چرا بچه دوقلو میشه،چرا جنین دوقلو میشود،چرا بچه دوقلو،چطور دوقلو حامله شویم،چطور دوقلو بیاریم،چطور دوقلو بیارم نی نی سایت،چطور دوقلو زا شویم،چطور دوقلو باردار بشیم نی نی سایت،چطور دوقلو به دنیا بیاوریم،معیشتی دوقلوها چقدر است،یارانه دوقلوها چقدر است،وزن دوقلوهاتون چقدر بود،دوقلوها چند هفتگی به دنیا میان،دوقلوهاتون چند هفته بدنیا اومدن،دوقلوها چند هفته به دنیا میان،دوقلوها چند هفته به دنیا می آیند،دوقلوها چند هفته بدنیا میان،دوقلو چند جفت دارد،دوقلوهاتون چند کیلو بودن،دوقلوها چند هفتگی بدنیا میان،با چند تا فولیکول دوقلو باردار شدین،دوقلویی چه زمانی مشخص میشود،دوقلوها چه ویژگی هایی دارند،دوقلو چه زمانی مشخص می شود،دوقلو چه علائمی دارد،دوقلویی چه زمان مشخص می شود،چه کنیم دوقلو باردار شویم،چه زمانی دوقلو بودن جنین مشخص میشود،چه جوری دوقلو باردار شویم،چه روزی روز دوقلوهاست،در چه ماهی دوقلو بودن مشخص می شود،از چه ماهی دوقلو بودن جنین مشخص میشود،چه مقدار بتا در بارداری دوقلو،چه موقع دوقلو بودن جنین مشخص میشود،چه موقع دوقلو باردار میشویم،چه موقع بچه دوقلو می شود،چه موقع میفهمیم دوقلو بارداریم،چه موقع مشخص میشه دوقلو بارداریم،چه موقع متوجه میشویم دوقلو بارداریم،چه چیز باعث دوقلوزایی میشود،چه چیزی باعث دوقلوزایی می شود،چه چیزی باعث دوقلو شدن بچه می شود،چه چیزی باعث دوقلو زایی میشه،چه چیزی باعث دوقلو شدن جنین می شود،چه چیزی باعث دوقلو میشود،چه چیزی باعث دوقلو دار شدن می شود،چه چیزی باعث دوقلویی می شود،چه چیزی باعث دوقلو شدن میشود،چه کسانی دوقلو باردار می شوند،چه کسانی دوقلو باردار می شود،چه کسانی دوقلوزا هستند،چه کسانی میتوانند دوقلو باردار شوند،چه کنم دوقلو باردار شوم،چه کنم دوقلو بیارم،چه کار کنم دوقلو باردار شوم،چه کنم بچم دوقلو بشه،چه کار کنم دوقلو باردار بشم،چه کنم تا دوقلو باردار شوم،چه کار کنم دوقلو حامله شم،چه کنم فرزندم دوقلو شود،چگونه دوقلو پسر دار شویم،چگونه دوقلو باردار شویم،چگونه دوقلو باردار شویم طب سنتی،چگونه دوقلو باردار شوم،چگونه دوقلو دختر و پسر داشته باشیم،چگونه دوقلو پسر دار شویم نی نی سایت،چگونه دوقلو باردار شویم نی نی سایت،چگونه دوقلو داشته باشیم،دوقلو چیست،دوقلویی چیست،سرکلاژ چیست دوقلو،اعداد دوقلو چیست،علائم دوقلوزایی چیست،قرص دوقلوزایی چیست،جمع دوقلو چیست،کیلر دوقلو چیست،کدام دوقلو بزرگتر است،دوقلو کدام ماه است،کدام یخچال دوقلو بهتر است،کدام بازیگران دوقلو دارند،کدام دو برادر دوقلو هستند که دیواری بین انهاست،کدام دو برادر دوقلو هستند که دیواری،کدام یخچال فریزر دوقلو بهتر است،کدام مارک یخچال دوقلو بهتر است،کی دوقلو داره،کی دوقلو بارداره،کی دوقلو داشته،دوقلویی کی معلوم میشه،دوقلویی کی مشخص میشود،دوقلو کی مشخص میشه،دوقلویی کی مشخص میشه،دوقلوها کی به دنیا میان،

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020