چیکار کنم ((شوهرم)) دلش برام تنگ بشه..| چیکار کنم شوهرم پشتم باشه ؟؟؟

http://s13.picofile.com/file/8400801092/%DA%86%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D9%85_%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1%D9%85_%D8%AF%D9%84%D8%B4_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%85_%D8%AA%D9%86%DA%AF_%D8%A8%D8%B4%D9%87_%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1%D9%85_%D9%BE%D8%B4%D8%AA%D9%85_%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D9%87.jpg

چیکار کنم ((شوهرم)) دلش برام تنگ بشه..| چیکار کنم شوهرم پشتم باشه ؟؟؟ در این مقاله از big20.ir امرووز می خواییم درباره روشهایی با شما خانم ها حرف بزنیم که با آن روشها کاری کنید شوهرتان حتی سرکارشان دلش برای شما تنگ تنگ شود و همچنین راه حل هایی که با رعایت کردنشون همیشه شوهرتون پشت شما می مونه!!

 مرد‌ها هم در مورد احساسات‌شان حرف می‌زنند و هم با زبان بی‌زبانی آن را به ما نشان می‌دهند. فقط کافی است، زبان‌شان را بشناسید تا حرف دل‌شان را بفهمید. به این ۱۲ توصیه عمل کنید. نتیجه‌اش را خیلی زود خواهید دید.

ممکن است شما هم مثل خیلی‌های دیگر فکر کنید مرد‌ها دوست ندارند احساسات‌شان را به اشتراک بگذارند. اغلب ما گمان می‌کنیم که آن‌ها ذاتا همین‌طور هستند و با چنین شخصیتی به دنیا آمده‌اند و به همین دلیل هیچ کاری برای تغییر این جنبه از شخصیت‌شان نمی‌توانیم بکنیم اما کمی بیشتر به این موضوع فکر کنید. شاید دلیل این‌که شما و همسرتان نمی‌توانید در مورد احساسات با هم حرف بزنید شخصیت او نباشد بلکه باور‌های نادرست شما چنین فاصله‌ای را میان‌تان ایجاد کرده است.

 

تا زمانی که شما فکر می‌کنید صحبت کردن از احساسات برای یک مرد، یک مشکل بزرگ است، قطعا نمی‌توانید آن‌طور که باید به او نزدیک شوید و با نفوذ‌کردن در احساساتش حرف دلش را هم بشنوید. مرد‌ها هم در مورد احساسات‌شان حرف می‌زنند و هم با زبان بی‌زبانی آن را به ما نشان می‌دهند. فقط کافی است، زبان‌شان را بشناسید تا حرف دل‌شان را بفهمید. به این 12 توصیه عمل کنید. نتیجه‌اش را خیلی زود خواهید دید.

مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان درمیان نگذارند و یک‌تنه آن‌را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود. آن‌ها دوست دارند گاهی ژان‌والژان زندگی شما باشند. برای حل یک مشکل بزرگ دیر به خانه بیایند و به شما بگویند که سر کار بوده‌اند.

 

برای مردها: روشی سریع برای کلفت کردن آلت تناسلی

 

زن زندگی باشید تا حسش را به شما بگوید
حالا می‌خواهیم یک راز بزرگ را برایتان فاش کنیم. مرد‌ها نه دوست دارند خیلی‌خیلی رمانتیک و احساساتی باشند و نه این‌که احساسات‌شان را کاملا پنهان و سرکوب کنند. یک مرد برای این‌که از احساساتش حرف بزند، باید در مقابل همسرش احساس امنیت کند. او باید فکر کند، احساساتش برای شما ملموس و قابل‌پذیرش است و بدون این‌که در موردشان قضاوت کنید آن‌ها را می‌شنوید. در بسیاری مواقع مرد‌ها فکر می‌کنند، با همسرشان زبان مشترکی ندارند و حرف زدن از احساسات‌شان به قیمت یک سوء تفاهم بزرگ تمام می‌شود. به‌همین دلیل آن‌ها تا نشانه‌های درست نبودن این موضوع را در شما و زندگیشان نبینند، از آنچه درونشان می‌گذرد حرف نمی‌زنند.

یادتان نرود که مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از این‌که احساساتی که به زبان می‌آورند بعد‌ها به‌عنوان یک مدرک جرم علیه‌شان استفاده شود، می‌ترسند. آن‌ها فکر می‌کنند، یک حرف ساده می‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پیدا کند و زندگی را از این‌که هست سخت‌تر کند.

صادقانه بشنوید
به همین دلیلی که گفتیم، ممکن است شما احساسات خصمانه‌تان را پنهان کنید و در لحظه‌ای که او از احساساتش حرف می‌زند وانمود کنید که درکش می‌کنید و همه چیز برایتان قابل پذیرش است اما باید بدانید که این بدترین راه است.

اگر او بفهمد که همدردی شما صادقانه نیست و قضاوت دیگری روی حرف‌های او دارید اما نشان نمی‌دهید، قطعا از آن به بعد روی احساساتش سرپوش خواهد گذاشت. او این نقاب دروغین را روی صورت شما تشخیص خواهد داد و به محض دیدنش از شما فاصله خواهد گرفت. به جای این کار، اجازه بدهید که او حتی آسیب‌پذیریتان را ببیند و به جایش نوعی حس اعتماد را در شما تشخیص دهد. خب، حالا حتما این سوال برایتان پیش می‌آید که اگر احساساتی مثل سردرگمی، عصبانیت یا ناامنی در شما ظاهر شد باز هم باید آن‌ها را نشان دهید یا نه. در مرحله بعد جواب این سوال‌تان را خواهید گرفت.

پرونده‌سازی‌ نکنید
اگر همسرتان فکر کند که نشان دادن احساساتش می‌تواند شروع یک جنگ خانگی باشد، قطعا روی آن‌ها سرپوش خواهد گذاشت. یادتان نرود که مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از این‌که احساساتی که به زبان می‌آورند بعد‌ها به‌عنوان یک مدرک جرم علیه‌شان استفاده شود می‌ترسند. آن‌ها فکر می‌کنند، یک حرف ساده می‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پیدا کند و زندگی را از این‌که هست سخت‌تر کند. به همین دلیل ترجیح می‌دهند، ترس‌های‌شان از روزهای سخت زندگی، مشکلات مالی، مسائل کاری و حتی اختلافات‌شان با شما را برای یک فرد کاملا غریبه شرح دهند تا این‌که با گفتن‌شان برای شما فاصله میان‌تان را بیشتر کنند.

 

رفتارهایش را تحلیل کنید
مرد‌ها ترجیح می‌دهند، احساسات‌شان را از طریق حرکات و رفتار‌های‌شان به شما نشان بدهند، نه این‌که بگوییم هیچ‌وقت از زبان یک مرد «دوستت دارم‌» را نمی‌توانی بشنوی اما اگر فکر می‌کنید او قرار است هر روز با یک دسته گل به خانه بیایید و بعد از سلام این جمله را بگوید در اشتباهید. اگر همسرتان عاشق‌تان باشد، در بیشتر شدن تلاش و انگیزه‌اش برای پیشرفت، حمایت کردن و مراقبت از شما و میلش برای تفریح از شیوه‌های شما و بودن با آدم‌های مورد علاقه‌تان نشان داده خواهد شد. عشق از نظر یک مرد یعنی تلاش بیشتر برای ساختن یک زندگی آرام‌تر؛ زندگی‌ای که در آن همسرش بتواند بدون دغدغه و با آرامش در کنارش بماند. پس اگر او در کارش پیشرفت می‌کند، اگر سعی می‌کند که عادت‌هایی که شما دوست ندارید را کنار بگذارد، ‌اگر به فکر پس‌انداز یا خرید خانه‌ای بهتر است یا این‌که برای مسافرت 2 نفره‌تان بدون اصرار شما و خودخواسته برنامه‌ریزی می‌کند... پس یعنی به زبان بی‌زبانی می‌گوید که دوست‌تان دارد.

به او حس امنیت دهید
شما دوست دارید که در لحظه‌ای که سکوت کرده‌اید و در لاک خودتان فرو رفته‌اید، ‌همسرتان کنارتان بنشیند و در مورد حسی که در این لحظه دارید با شما حرف بزند. حتی دوست دارید بپرسد که چرا در روزهای گذشته آرام بوده‌اید و چه چیزی شما را آزار می‌دهد. این جرقه کافی است تا شما از تمامی احساساتی که در این ماه‌ها به شما هجوم آورده‌اند صحبت کنید و ذهن‌تان را آرام کنید اما در مورد مرد‌ها این‌طور نیست. آن‌ها مثل شما نمی‌توانند در اتوبوس، مترو و شهربازی و حتی مراکز خرید از حس‌شان حرف بزنند. آن‌ها یک مکان امن می‌خواهند و یک زمان مناسب. مرد‌ها دوست ندارند که مدام در مورد حس‌شان پرس‌وجو کنید. فقط دوست دارند که شرایطی امن را فراهم کنید تا خودشان این واقعیت‌های درونی را بیرون بریزند.

احساسات‌تان را بدون مقصر دانستن او نشان دهید
شما اجازه دارید که احساسات‌تان را نشان دهید اما واکنش‌های خشمگینانه یا سرزنش را نه! حتی نباید برای به اشتراک گذاشتن حس درونی‌تان به او بگویید که باید یک‌تنه اوضاع را تغییر دهد و در غیر این صورت عواقب این کار رامی‌بینید. پس اگر حتی یک‌بار دیگر خواستید به او بگویید که چه بکند و چه نکند، حتما خودتان را متوقف کنید و جلوی بیان کردن چنین جملاتی را بگیرید.

برای این‌که از پس این مرحله بر‌بیایید باید احساسات خودتان را بشناسید. ترس، خشم، ناامنی و حتی خستگی می‌تواند باعث بروز واکنش‌های کنترل نشده‌ای شود اما اگر شما روی بدن و ذهن‌تان کنترل داشته باشید، می‌توانید بدون نشان دادن واکنش‌های هیجانی حس‌تان را بیان کنید یا اگر به جای این‌که بگویید از امشب باید زودتر به خانه برگردی، بگویید این روز‌ها کمی غمگینم و دوست دارم وقت بیشتری را با تو بگذرانم. در این شرایط، این‌که شما حس‌تان را از راهی امن با او درمیان می‌گذارید به او احساس آرامش خواهد داد و باعث خواهد شد که او هم بدون ترس از قضاوت شدن یا سرزنش شدن با شما حرف بزند. می‌بینید؟ شما کار عجیبی نکرده‌اید. فقط احساسات‌تان را بدون این‌که او را مقصر بدانید یا بخواهید به‌خاطر ترس از واکنش‌های شما اوضاع را تغییر دهد، بیان کرده‌اید.

 

حرف‌هایش را باور کنید
برخلاف زن‌ها که برای نشان‌دادن حس‌شان برنامه می‌ریزند یا نارضایتی‌شان را به زبان بی‌زبانی می‌گویند، مرد‌ها خیلی ساده آنچه در دل‌شان هست را نشان می‌دهند. در اغلب موارد دل و ذهن آن‌ها یکی است و اغلب مرد‌ها ‌دلیلی نمی‌بینند که با نشان دادن احساسات دروغین همسرشان را فریب دهند. شاید شما فکر کنید که او تظاهر به دوست داشتن‌تان می‌کند اما در دلش چیز دیگری می‌گذرد. باید بگوییم که در اغلب موارد این تصور اشتباه است. اگر مرد شما می‌گوید که دوست‌تان دارد یا این‌که همانطور که گفتیم، در رفتار‌هایش این را نشان می‌دهد، پس حتما دوست‌تان دارد.

رفتار‌هایش را در جمع ببینید
شیوه‌ای که او در میان جمع با شما برخورد می‌کند یکی از مهم‌ترین نشانه‌هاست. آیا در مقابل ادعاها یا برخورد‌های نادرست دیگران از شما حمایت می‌کند؟ یا این‌که وقتی دوست شکست خورده‌اش از زندگی تلخ و همسر ناسازگارش می‌گوید، او دلداری‌اش می‌دهد و می‌گوید که همه زنان اینطور نیستند و همسر خودش را مثال می‌زند؟ آیا بعد از هر مهمانی از شما قدردانی می‌کند و به خاطر این‌که در مقابل دیگران او را سربلند کرده‌اید از شما تشکر می‌کند؟ اگر این‌طور باشد باید بگوییم که او یک مرد عاشق است.

زیادی از احساسات‌تان حرف نزنید
شما فکر می‌کنید که اگر احساسات‌تان را با او قسمت کنید، او هم از احساساتش با شما صحبت خواهد کرد و به همین دلیل با وجود مقاومت‌های او هر روز و هر لحظه می‌خواهید حس‌تان را با او در میان بگذارید.

 این درحالی است که مردها روند احساسی متفاوتی دارند و این راهی که در پیش گرفته به‌هیچ‌وجه در مورد او کارگر نخواهد شد.

گفتن بی‌وقفه از احساسی که دارید می‌تواند نتیجه برعکسی داشته باشد چون که مرد شما وقتی این قدر زیاد و اغراق شده در معرض حس‌تان قرار می‌گیرد نه تنها تمایلی برای شنیدن آن نخواهد داشت و آن را جدی نخواهد گرفت بلکه خودش هم گارد بیشتری می‌گیرد و سعی می‌کند آنچه در او می‌گذرد را با شما در میان نگذارد.

به راز‌هایش نزدیک نشوید
اگر فکر می‌کنید که راه نزدیک شدن به یک مرد کند و کاو در گذشته‌اش است اشتباه می‌کنید.

درست است! شما دوست دارید او را بیشتر بشناسید و از آنجایی که نسبت به او نوعی احساس مالکیت دارید،‌ دلتان می‌خواهد که از همه راز و رمز‌هایش باخبر شوید اما دست نگه‌دارید. حتی اگر پذیرش این موضوع سخت باشد باید باور کنید که آدم‌ها برای زنده بودن به تعداد کمی راز احتیاج دارند. اجازه بدهید که برخی از گوشه‌های گذشته‌اش برای او مثل یک راز باقی بماند. مطمئن باشید تا آنجا که برایش ممکن باشد از زندگی گذشته‌اش برایتان حرف خواهد زد اما اگر در مواردی سکوت می‌کند،‌ نباید او را به دروغ‌گویی متهم کنید یا با قهر و تحت فشار قرار دادنش او را مجبور به فاش کردن راز‌هایش کنید. زندگی او از زمانی که با شما آشنا شده متعلق به شماست، پس بگذارید که گذشته در گذشته باقی بماند. اگر این راه را بروید، می‌توانید اعتماد او را بیشتر به سمت خودتان جلب کنید و باعث شوید که در تمام مراحل زندگی مشترک‌تان با شما صادق باشد و برای گفتن حرف‌هایش همیشه به شما پناه بیاورد.

 

رازدار باشید
در بعضی مواقع هم مرد‌ها به خاطر ترس از فاش شدن راز‌ها و حتی همین احساسات ساده‌شان برای دیگران، دوست ندارند در موردشان برای شما حرف بزنند. آن‌ها فکر می‌کنند که ابراز عشق، دعواهای بزرگ و کوچک و مشکلات و خوشی‌های زندگی‌شان در یک چشم به هم زدن به دیگران مخابره می‌شود و روی قضاوت‌شان تاثیر می‌گذارد. به همین دلیل ترجیح می‌دهند به جای حرف‌زدن از احساسات مثبت و منفی‌شان، آن‌ها را در دل‌شان نگه دارند و با شما قسمت‌شان نکنند.

بگذارید مرموز بماند
در تمام این بخش‌ها سعی کردیم از راه‌هایی صحبت کنیم که با کمک‌شان می‌توانید مردتان را به حرف بیاورید و راهی را برای آشکار کردن احساساتش کشف کنید اما در این قسمت به شما می‌گوییم که بهتر است گاهی به این محدوده وارد نشوید. شاید تعجب کنید و بگویید به عنوان همسرش حق دارید همه چیز را در مورد زندگی‌اش بدانید و از این طریق می‌خواهید بارش را سبک‌تر کنید. ولی گاهی مرد‌ها با بیان نکردن احساسات  یا مشکلاتشان، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند. اگر بخواهیم این موضوع را ساده‌تر توضیح دهیم، باید بگوییم که مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان درمیان نگذارند و یک‌تنه آن‌را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود.

 

آن‌ها دوست دارند گاهی ژان‌والژان زندگی شما باشند. برای حل یک مشکل بزرگ دیر به خانه بیایند و به شما بگویند که سر کار بوده‌اند. به یکی از دوستان‌شان پول قرض بدهند و به شما بگویند که نمی‌دانند چرا از حسابشان پول کسر شده و حتی برای خرید یک هدیه مرخصی بگیرند و به شما بگویند سرکارند. اگر به مرد‌تان اعتماد دارید، همیشه به حیطه خصوصی‌اش وارد نشوید و بگذارید با این تصور که بخشی از زندگی و اتفاقاتش را به تنهایی مدیریت می‌کند،‌احساس بهتری پیدا کند. بعید نیست که شما با توجه به شناختی که از او دارید همه این پنهان‌کاری را کشف کنید اما نباید به او بگویید که سر از پنهان‌کاری‌هایش درآورده‌اید.

منبع:

bartarinha.ir

 

 

 

سلام من یه خانوم ۲۳ ساله و متاهل هستم، ۳ ساله که ازدواج کردم خدا رو شکر مشکلی تو زندگیم ندارم ولی یه مسئله ای هست کمی ناراحتم میکنه، اونم اینه که من اساسا آدم احساسی ...
چیکار کنم همسرم دلش برام تنگ بشه شاید از خودتان سوال کرده اید که : برای اینکه همسرم دلتنگم شود چه کاری باید انجام دهم؟ یا مثلا ممکن است از خودتان بپرسید چرا همسرم ...
- چیکار کنم دلش خیییلی برام تنگ بشه و تشنه بودن بامن بشه ؟ ... اما من گاهی تو خودم باشم شوهرم خیلی نازمو میکشه البته این کار هم باید گاهی باشه ...
Oct 12, 2018 - بچه ها من دارم بعد جن وقت میرم خونه بابام اینا شوهرم انگار عروسی داره میگ ۳و ۴ ماه بمون ی ذره براش مهم نیست کنارش باشم بهم میگ من ک خیلی بهم خوش ...
- چطوری بفهمم هنوزم به من فکر می کنه و دلش برام تنگ میشه یا نه؟ ... ممکنه بعد از جدایی دلتون برای عشقتون تنگ بشه و با خودتون فکر کنید: “یعنی ...

چطور شوهرم عاشقم بشه , چکار کنم شوهرم به حرفم باشه حرفمو گوش بده , چکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟ چطور شوهرم عاشقم بمونه و دلش برام تنگ بشه.

لطفا راهنماییم کنید که چی کار کنم. بار اول هست که در زندگیم یک نفر به دلم نشسته.

- چیکار کنم بهم اس بده غرورم نمیزاره ک من بهش اس بدم ... و یه ساله که ازدواج کردم شوهرم هروقت منو بغل می کنه یه دنیای دیگه رو تجربه می کنم عاشقشم ... من همون شب دلم براش سوخت و پشیمون شدم و می دونستم که یه روزی خدا باهام همون کاری رو ... امید وارم همه ی بروبچ چه اینجا چه جای دیگه مشکلاتشون حل بشه و به وصال محبوب خود ...

- زنگ بزنید دلبری کنید و مثلا بگید دلم برات تنگ شده بود و این حرفا. با این حرفا دلشو میبرید و وقتی بعدش جواب تلفن نمیدید ذهنشو درگیر می ...
- بچه ها شوهرم خیلی ب خانواده اش وابسته اس هر چی میگن گوش میکنه ... مهریه ام زیاده هیچ چی هم ندارم چیکار کنم برام راهنمایی کنید لطفا ... اونایی که میگن زن باید رام و مطبع مرد باشه تا مرد عاشقش بشه دقیقا فازشون چیه ؟ ... هم هست نمیدونم چیکار کنم که بیات خونمون دلم براش تنگ شده قبلا میمومد یه مشکلی پیش اومد میگه نمیام.
چکار کنم شوهرم دلش برام تنگ بشه. نمایش یک نتیجه. مرتب سازی پیش فرض, مرتب سازی بر اساس محبوبیت, مرتب سازی بر اساس میانگین رتبه, مرتب سازی بر اساس ...
فرضی در گفت‌وگویی در خصوص فلسفه گفتن دلم برات تنگ شده، اظهار کرد: زمانی که ... می‌زند؛ قلب منشا حرکات نبض است که باعث می شود انسان احساس دلتنگی کنیم.
- با عشقم چطوری برخورد کنم که محبتش به من کم نشه؟ ... ولی اون میگه من نمیخوام انقدر دوستم داشته باشی نمیدونم چیکار کنم چجوری باهاش رفتار کنم قبلا خییلی باهم راحت ... اتفاقا یه وقتایی باید بذاری ازت دور باشه و دلش برات تنگ بشه، اینجوری محبت اون هم به تو بیشتر میشه! ... شوهرم نمیتونه منو تو رابطه راضی کنه !

چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه سلام دوستان من حدود 10 ماه پیش با پسر عموم عقد ک. ... به نظر من خودتم امتحانش کن باهاش تماس نگیر ببین دلش برات تنگ میشه ... تا جواب بده تشویقش کنید تا به حرف بیاد و به ارتباط جذب بشه

- سلام، من سه سال پیش ازدواج کردم و تواین مدت بخاطر ساعات زیادی از روز که ... 6روزه رفتم و انتظار داشتم وقتی برمیگردم دلش برام تنگ شده باشه ولی ...
- به نظر من بهتره بچه دار بشن، بعدا اگه بازم علاقمند نشد، یه فکر دیگه بکنه ... صد در صد دلش جای دیگه است ... نمیدونم چیکار کنم از طرفی عاشقانه منو دوس داره و هرکاری برام انجام میده ولی 4 سال زندکی بی ثمر بی عشق و ... شدیدا دلم واسش تنگ شده موقه ای ک شوهرم بوداصلادلم واسش تنگ نشده بود الان ک ازدست دادمش فهمیدم من ...
- خیلی به شوهرم وابسته ام و انتظار محبت زیادی دارم اما شوهرم اینجوری نیست ... یه کم حال ندارم مراقبم باشه توی جمع بهم توجه کنه هروقت دلم براش تنگ شد برام وقت بزاره و… ... خواندن چطور بر خودم مسلط باشم و شوهرم را بیشتر جذب کنم ... من فردا عروسیمه بلد نیستم باید چیکار کنم که شوهرم دوست داشته باشه بامندخول کنه ...
- احساس می کنم شوهرم نسبت به من بی اهمیت است و برایش فرقی نمی کند که من ... وی افزود:حتی وقتی سرکار هم نیستم باز هم شوهرم با من تماس نمی گیرد. ... لحظه به لحظه به شوهرش زنگ نزنه اجازه بده مرد هم دلتنگ بشه به خدا چیزی نمیشه شما زنها ... غرورتون ارزشتون پایین نیارین اینطوری هم مرد دلش واسه زنش تنگ میشه هم محبت ...
شوهرم با کوچک‌ترین حرفی ناراحت می‌شود و قهر می‌کند، حتی اگر خودش هم مقصر باشد، ... اگر من مقصر باشم باید چیکار کنم‌که به اشتی کردن ختم بشه و غرورمم هم پایمال نشه ... چیکار کنم،دلیل این قهرم این هست که من از مادرش ناراحت بودم و با شوهرم بحثم شد اونم دست ... رو قبول نمی کنه و تقصیر رو گردن من میندازه، ولی الان خیلی دلم براش تنگ شده.
سلام. من یه خانوم ۲۳ ساله و متاهل هستم، ۳ ساله که ازدواج کردم خدا رو شکر مشکلی تو زندگیم ندارم ولی یه مسئله ای هست کمی ناراحتم میکنه، اونم اینه که من اساسا آدم احساسی ...
- وقتی دلت برای کسی تنگ می شه که نمی تونی ببینیش چکار می کنی؟ ... ولی دلم یاد گرفته که دیگه نباید برای کسی تنگ بشه. انجام هر گونه حواله ... خودم دور کردم اما... اما وقتی کسی دلش برای ما تنگ نمیشه . ... اگر کاری داشتید برام پ.
- میخوای توو لاغر شدن اراده ات قوی تر بشه، این روش جوابه! ... نمیدونم چیکار کنم فقط میدونم اونم ازدواج نکرده هنوز من شوهرم و دخترم و ... که آرزوش رو داشتیم باهم انجام دادیم هرچی حسرت به دلش بود براش انجام دادم ... همه چی تقریبا خوب بود تا اینکه ی شب بیخودی بهونه گرفتم وباهاش دعوا کردم اخه دلم برا عشقم خیلی تنگ شده بود.
عشقم رفته میخوام برگرده اما هر کاری می کنم بی نتیجه هست! ... نیازه تا عشقتون عاشق شما بشه پس اول باید بدونید چیکار کنم عشقم عاشقم بشه، پس ... منم شکستم و برگشتم اما الان با خوندن این متن تصمیم گرفتم یه مدت بحال خودش بذارمش بلکه دلش تنگ شده. ... سلام ماچندوقتی باهم بودیم ولی سرمشکلاتی که برام پیش اومدوخدمت سربازی ...
... تپینگ شوهرم بهم محبت نمیکنه ، ای اف تی چه کنم محبت شوهرم بهم زیاد بشه ، ای اف تی چیکار کنم شوهرم دلش برام تنگ بشه ، ای اف تی چیکار کنم شوهرم پشتم باشه ...
- شوهرم مرد بدی نبود ولی الآن که فکر می کنم، من خیلی در سن کمی ازدواج کردم و ... هرکی زنش بشه خون به دلش می کنن همسرم بارها اینو گفته و هردومون با وجود علاقه ... دلم براش تنگ شده واقعا می خوامش اما چکار کنم که دیر شده خودم ازدواج کردم اما ...
- اگه دوستش داری ونمیخواهی زندگیت فنا بشه صبر کن عشقش تمام میشه (40858) ... سلام،من هفت ساله ازدواج کردم یه پسرچهارماهه دارم،شوهرم بم بارهاخیانت ... تماس نگرفته یعنی دلش برام تنگ نشده چی توسرش نمیدونم چیکارکنم (17669).

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020