افزایش مدت زمان رابطه جنسی | کنترل زمان انزال (استوری امروز: رازهای سربازی که مدت زمان نعوظ و انزال و رابطه شما را زیادتر می کند)

افزایش مدت زمان رابطه جنسی و جلوگیری از انزال زودرس بین زوجین

افزایش مدت زمان رابطه جنسی | کنترل زمان انزال (استوری امروز: رازهای سربازی که مدت زمان نعوظ و انزال و رابطه شما را زیادتر می کند) تعدادی از خانم ها مراجعه کردند و می گویند اصلا تا بحال ارضا نشدند و تجربه اوج لذت جنسی را نداشته اند تعدادی هم از زمان کم رابطه جنسی با همسرشان شاکی هستند و دوست دارند زمان آن بیشتر باشد .. خیلی ها فکر می کنند آقایان خود خواه هستند و برای زنان اهمیتی قاعل نیستند همین که خودشان سریع به مرحله اوج جنسی برسند کافی است!!! اما همیشه این طور نیست.. شاید باورتان نشود تعداد مراجعین مردان خیلی بیشتر از خانم هاست. اکثر آقایان به دنبال راه کارهایی می گردند که بتوانند تایم رابطه جنسی با همسرشان را بیشتر و بیشتر کنند.. big20.ir امروز می خواهد شما را چه آقا و چه خانم چه پیر و چه جوان.. با متدها و تکنیک های افزایش مدت زمان رابطه جنسی آشنا کند. طبیعتا با یادگرفتن این راهکارهای آسان براحتی زمان معاشقه و رابطه جنسی با همسر را افزایش خاهید داد..

 

افزایش زمان انزال در مردان

افزایش زمان انزال در مردان موضوعی است که برای بسیاری از زوجین حائز اهمیت است. زنان معمولا دیرتر از مردان به ارگاسم می‌رسند. این موضوع و همچنین زود انزالی مردان سبب بروز مشکلاتی در زندگی مشترک مانند احساس نارضایتی، پرهیز از رابطه جنسی، سرد شدن روابط زناشویی و خیانت در زوجین میشود. البته روش‌های البته روش‌های مختلفی برای برقراری رابطه جنسی با زمان بیشتر وجود دارند. در این مقاله راهکارهایی جهت افزایش زمان انزال در مردان که باعث افزایش رضایت زناشویی نیز می‌شود، ارائه می‌دهیم. با وجود اطلاعات ذکر شده در نظر داشته باشید که برای درمان اختلالات جنسی هرگز بدون مشورت متخصص از دارویی استفاده نکنید.

 

میزان زمان مناسب برای رابطه جنسی

رابطه جنسی کامل از پیش نوازی و معاشقه، آمیزش و پس نوازی تشکیل می‌شود. چرخه پاسخ جنسی در زنان و مردان متفاوت است. توجه به میزان میل و برانگیختی در رابطه و زمان مناسب برای دخول به منظور داشتن رابطه با کیفیت و رساندن زن به اوج لذت جنسی حتی با زمان دخول کم اهمیت دارد. طبق نظر متخصصین زمان مناسب آمیزش بین 7 تا 10 دقیقه هست که این زمان با توجه به ویژگی‌های فردی قابل افزایش است. البته این زمان تنها مرحله دخول را شامل می‌شود، رابطه جنسی کامل با مدت زمان بیشتری همراه است.

 

الف: روش‌های فردی افزایش زمان انزال در مردان

در این روش فرد به تنهایی می‌تواند تکنیک‌ها را انجام دهد و در نتیجه رابطه جنسی طولانی‌تری را تجربه کند. برخی راهکارهای ارائه شده در درمان زود انزالی نیز کاربرد دارند.

 

1- شروع / توقف

در تکنیک استارت استاپ فرد در حین آمیزش برای لحظاتی توقف می‌کند. اعتقاد متخصصان بر این است که در سطوح بالای برانگیختگی فرد به انزال می‌رسد. پس در این روش پیش از رسیدن به سطوح بالا آمیزش را متوقف کنید. این کار سبب می‌شود که برانگیختگی از حالت اوج خود خارج شود. این روش شما را آماده می‌کند که لحظه انزال را کنترل کند.

 

2- انزال استثنایی

پرینه نقطه ای بین مقعد و بیضه است. فشار دادن پرینه به طرزی استثنایی باعث به تاخیر افتادن انزال می‌شود. البته از همسرتان نیز می‌توانید تقاضا کنید تا این کار را برایتان انجام دهد..

 

3- توجه به کلیتوریس

 افرادی که در حین آمیزش به کلیتوریس می‌پردازند، رابطه ای فوق العاده را تجربه می‌کنند. توجه به کلیتوریس از دو جهت حائز اهمیت است؛ اولا که سبب می‌شود خانم سطوح بالاتر برانگیختگی را تجربه کند و زودتر ارضا شود. دوما که تحریک کلیتوریس با آلت باعث تاخیر در انزال می‌شود. تحریک این ناحیه در عین اینکه با لذت جنسی همراه است مرد را به سطوح بالای برانگیختگی نمی‌رساند و فرد می‌تواند رابطه طولانی‌تری را تجربه کند.

 

4- انتخاب پوزیشن‌های مناسب

 پوزیشن‌های مختلف با سطوح متفاوت برانگیختگی همراه هستند. عموما برقراری رابطه جنسی در هنگامی که طرفین به پهلو خوابیده‌اند، یا هنگامی که آقا به صورت طاق باز می‌خوابد و خانم روی آلت می‌نشیند می‌تواند سبب طولانی‌تر شدن رابطه شود. چرا که در این پوزیشن‌ها فرد سطوح قابل کنترل برانگیختگی را تجربه می‌کند. همچنین حالت قرار گرفتن آلت تناسلی روی میزان برانگیختگی و زمان انزال تاثیر گذار است.

 

5- اول خانم‌ها Lady’s First

در برقراری رابطه جنسی بهتر است ابتدا به خانوم‌ها پرداخته شود. تحریک کافی باعث می‌شود زمان ارگاسم در زنان کوتاهتر شود. همچنین در صورتی که ابتدا بانوان ارضا شوند توانایی ادامه رابطه را دارند، درست برعکس مردها که پس از ارضا با کاهش میل جنسی روبرو می‌شوند.

 

6- راه کارهای ذهنی برای افزایش زمان انزال در مردان

در ادامه به بررسی روشهای ذهنی که در افزایش زمان انزال در مردان موثر است اشاره میکنیم:

1- به زمان فکر نکنید: توجه بیش از حد به زمان رابطه می‌تواند باعث استرس و اضطراب شود. استرس از عوامل تاثیر گذار بر روی ارضای جنسی زودهنگام است.

 

 

2- به صمیمیت بپردازید: ابراز صمیمیت می‌تواند به صورت کلامی یا فیزیکی باشد. استفاده از الفاظ و جملات مناسب در حین رابطه جنسی و نوازش و تحریک مناسب از جمله عواملی هستند که باعث لذت بیشتر می‌شوند.

 

3- رابطه جنسی کامل داشته باشید: همانطور که اشاره شد رابطه جنسی فقط آمیزش نیست. توجه به تحریک مناسب پیش از آمیزش و نوازش‌های پیش و پس از آمیزش باعث می‌شود رابطه طولانی‌تر و کامل‌تر شود.

 

4- بر روی سطح برانگیختگی تمرکز کنید: میزان برانگیختگی بین یک تا ده نمره گذاری شود. نمره یک کمترین میزان و نمره ده بیشترین میزان برانگیختگی است. توجه به میزان برانگیختگی کمک می‌کند افراد پیش از ارضا بتوانند خود را کنترل کنند و برای طولانی‌تر شدن رابطه سطح برانگیختگی را به دور از ارضا نگه دارند.

 

ب: راهکارهای کمکی افزایش زمان انزال در مردان

شیوه‌هایی وجود دارد که می‌توان به واسطه آن به افزایش زمان انزال در مردان دست بافت و رابطه جنسی را بهبود بخشید. از جمله روش‌های کمکی استفاده از دارو‌ها، کاندوم، ژل‌ها هستند که در اینجا به معروف‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

1- دارو‌ها: قرص های تاخیری سبب می‌شوند پیام‌ها از اعضا به مغز و از مغز به اعضا با تاخیر منتقل شوند. به این ترتیب ارضای جنسی با تاخیر همراه می‌شود. مصرف این دارو‌ها حتما باید زیرنظر متخصص باشد.

 

2- کاندوم‌ها: بسیاری از کاندوم‌ها خاصیت‌های تاخیری و بی حسی دارند.

 

3- ژل‌ها: بسیاری از ژل‌ها سبب بی حسی در اعضای جنسی می‌شوند. این ژل‌ها کاری مشابه دارو‌ها انجام می‌دهند. ریسک و عوارض مصرف ژل‌های موضعی کمتر از داروهاست. معروفترین ژل‌ها عبارتند از پریلوکائین و لیدوکائین.

 

ج: شیوه‌های تخصصی افزایش انزال در مردان

متخصصانی که در این زمینه می‌توانند به فرد کمک کنند عبارتند از سکس تراپیست‌ها، روان‌درمانگران و روانپزشک‌ها. استفاده از هر کدام از روش‌های فردی یا راهکار‌های کمکی ذکر شده زیر نظر متخصص با بازدهی بالاتری همراه است. دریافت مشاوره جنسی به  منظور کاهش استرس و اضطراب همچنین یادگیری تکنیک‌هایی که در افزایش زمان انزال در مردان موثر است می‌تواند کمک کننده باشد.

 

نکات مهم در تلاش برای افزایش زمان انزال در مردان

استفاده از روش‌هایی که در این مقاله به منظور افزایش انزال در مردان اشاره کردیم در افزایش رابطه جنسی با کیفیت بالاتری موثر است، ولی بررسی دلایل کیفیت پایین رابطه یا نارضایتی از رابطه کمک بیشتری به برطرف کردن موانع می‌کند. به دلیل تفاوت‌های فردی در زمینه ژنتیک و تجارب محیطی، معمولا هر فردی از راهکار خاصی پاسخ خواهد گرفت، پس شیوه های متفاوت را امتحان کنید. همچنین استفاده همزمان از چند روش می‌تواند به بهبود کیفیت رابطه جنسی با همسرتان نیز منجر شود.

 

منبع:

honarehzendegi.com

 

 

این روش‌ها به شما یاد می‌دهد چطور زمان انزال را تنظیم کنید. افرادی که دچار انزال زودرس هستند، با انجام این روش‌ها می‌توانند پس از مدتی زمان انزال را بالا ببرند.

... فرد برای به تأخیر انداختن ارگاسم یا ارضای جنسی از آن استفاده می‌کند تا از عمل انزال جلوگیری نماید. به کمک این روش‌ها می‌توان مدت زمان لذت رابطه جنسی را افزایش داد.افزایش مدت زمان رابطه جنسی و جلوگیری از انزال زودرس بین زوجین. یکی از رایج ترین سوالاتی که در مبحث ارتباط جنسی مطرح می گردد به شرح زیر می باشد: ...

چگونه دیر ارضا شویم،دیر ارضا شدن،انزال زودرس,بهترین روش دیر ارضا شدن،درمان ... و کم کم زمان هر تحریک افزایش می یابد تا فرد حس میکند زمان طولانی تری را صرف هر ...
رابطه جنسی،مدت زمان رابطه جنسی،زمان رابطه جنسی،رابطه جنسی ایده آل,چگونگی رابطه جنسی،رابطه جنسی زن ومرد،رابطه جنسی موفق،رابطه جنسی لذت بخش,درباره رابطه ...
- در این مقاله راهکارهایی جهت افزایش زمان انزال در مردان که باعث افزایش رضایت ... دخول را شامل می شود، رابطه جنسی کامل با مدت زمان بیشتری همراه است.
با افزایش سن و تجربه جنسی، اغلب مردان یاد می گیرند که چگونه به ارگاسم رسیدن را ... ممکن است زود انزالی در موارد و شرایط خاص و یا در حالتی که از آخرین انزال مدت زمان ...
- افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی , علاوه بر لذت بخش تر کردن رابطه ی زناشویی ... انـزال زودرس (زودانزالی) بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می شود که ...
روش های افزایش زمان انزال در مردان و رابطه لذتبخش ،چگونه دیر ارضا شویم،راه های دیر ارضا شدن مردان،روش های ارگاسم طولانی در مردان،ارگاسم آقایان.
- این کار باعث می شود بتوانید مدت زمان طولانی تری نعوظ داشته باشید و در نتیجه رضایت مندی شما از رابطه جنسی افزایش پیدا کند. انجام تمرینات کف لگن برای ... مشکل انزال زودرس در این مردان همیشگی بود. این نتیجه باید شما را برای ...

برای افزایش زمان نزدیکی و کنترل انزال زودرس روشی موثر توسط مسترز و جانسون ... جنسی دست بکشید و مدت زمان کوتاهی هیچ کار تحریک کننده ای انجام ندهید و سپس ...

- افزایش مدت انزال در مردان | انزال تخلیه مایع منی (معمولاً حاوی اسپرم) از دستگاه تولید مثل مرد است که معمولاً با ارگاسم همراه است. این آخرین مرحله و هدف.

- ضمن اینکه نتایج دراز مدت آن در درمان زود انزالی نامشخص است. ... در این زمان بایستی تحریک متوقف شود و صبر کرد تا احساس شروع انزال برطرف شود و ... در روش دیگر به مرد آموزش داده می شود تا علائم افزایش برانگیختگی جنسی خود را ...

- نتایج این پژوهش نشان داد که با گذشت زمان و بالا رفتن سن، میل جنسی، هم در زنان ... مشکل در ارتباط با شریک جنسی; افزایش سن; حاملگی و شیردهی; داروها; مصرف ... متوسط زمان انزال برای مردان در حین رابطه جنسی پنج دقیقه و نیم بود بود.
- البته این زمان تنها مرحله دخول را شامل می شود، رابطه جنسی کامل با مدت زمان بیشتری همراه است. روش های افزایش زمان انزال در مردان. روش های افزایش زمان ...
- در همان زمان روانپزشکان دیگری مسئله درمان طبی- دارویی را پیشنهاد ... داروی زود انزالی در اصل برای افزایش مدت یا حجم انزال در مردان استفاده می شود.
- در حالت نرمال زمان مقاربت از 3 دقیقه تا 10 دقیقه بین افراد از زمان دخول ... های زمینه ای ایجاد کننده انزال زودرس را درمان و حذف کرد و به عنوان مثال افزایش ...
اما بطور کلی تکنیکــــ " وقفه " در رابطه جنسی میتواند در افزایش مدتــــ زمان انزال موثر باشد @zanashoee ○ همچنین در ابتدای فرایند دخول از پوزیشنهای نزدیکی که ...
البته عوامل تأثیر گذاربر مدت تداوم فاز تهییج (excitement phase) مانند سن، ... اما کسانی که دچار این بیماری نیستند و فقط میخواهند زمان انزال را افزایش دهند یک نسخه ...
راه‌های افزایش طول مدت زمان رابطه جنسی‌ در مردان! | تلگرام : salempro@. محصولات ارگانیک و طب سنتی خانه سلامت. 7.3 هزار بازدید 9 ماه پیش. 1:02 ...
- 68 Likes, 13 Comments - فروشگاه محصولات زناشویی (@followmy.ir) on Instagram: “ افزایش زمان انزال در مردان ❤️دوام نعوط کامل برای مدت طولانی ...
۱- زمان انزال مرد ۴ دقیقه است و همسرش نیز در همین مدّت به ارگاسم می رسد: مشکلی وجود ندارد ... 6- نکته نهایی این که انزال زودرس چیزی است و زیاده خواهی مرد برای افزایش مدّت ...
- در مورد فاصله زمانی دخول تا انزال باید زمان طبیعی رسیدن به ارگاسم در مـرد ... در عضلات آلت تناسلی به طور چشـمگیری مـدت زمان انزال را افزایش می دهد.
- زمان طبیعی برای انزال و مدت زمان دخول چقدر است. یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از زنان و مردان را درگیر می کند زمان مناسب یک رابطه جنسی و انزال ...
- در عرض 15 سال گذشته، تعداد مقالات منتشر شده افزایش یافته که در مورد درمان های ... IVELT ،تعداد و زمان دخول و انزال، حد ارضای جنسی دوطرف و کنترل اختیاری انزال. ... گزارش های محدودی در مورد پریاپیسم ( نعوظ طولانی مدت بدون تحریک ...

- معجون طب سنتی امساک سید عطار به منظور به تأخیر انداختن انزال رودرس ، درمان انزال زودرس و افزایش مدت زمان رابطه جنسی در مردان مورد استفاده قرار می ...

- این هورمون همچنین سبب افزایش حجم عضله و توده استخوانی در مردان می‌شود. ... محققان در سال‌های اخیر به بررسی اثرات کوتاه مدت و بلند مدت خودارضایی بر جنبه‌های ... استروژن ۲۴ ساعت پس از جفت‌گیری یا انزال د ...
زودانزالی زمانی رخ می‌دهد که مرد کنترل زمان انزال را از دست می‌دهد و قبل از اینکه او و یا ... داروی زود انزالی ، ورزش، تکنیک‌های افزایش استقامت و طول مدت جلوگیری از انزال و ...
- مطالب و حرف‌های زیادی در مورد مدت زمان طبیعی سکس پیش از انزال مردان وجود دارد. ... استفاده از کاندوم تاخیری سبب افزایش زمان رسیدن به اوج لذت جنسی ...
- برای مثال لیدوکائین (Lidocaine) و پری لوکاین (Prilocaine) می تواند باعث بهبود و افزایش مدت زمان رسیدن به ارگاسم قبل از انزال شود. با این حال ...

- برای درمان این عارضه در آقایان و افزایش مدت زمان نزدیکی ، استفاده از اسپری ... طولانی شدن نعوظ و تاخیر در انزال و ارضا طرفین در رابطه جنسی می شود.

ﻣﻮﺿﻌﯽ. ﻧﺎم دارو. ﻧﺤﻮه ﻣﺼﺮف. دوز ﺑﺮ ﺣﺴﺐ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم. ﭼﻨﺪ ﺑﺮاﺑﺮ اﻓﺰاﯾﺶ در زﻣﺎن اﻧﺰال. داﭘﻮﮐﺴﺘﯿﻦ. -1. 2. ﺳﺎﻋﺖ ﻗﺒﻞ از ﻧﺰدﯾﮑﯽ. 30. -. 60. 2,5. -3. ﭘﺎروﮐﺴﺘﯿﻦ. روزاﻧﻪ. 10. -. 40. 8. ﭘﺎروﮐﺴﺘﯿﻦ. روزاﻧﻪ ﺑﻪ ﻣﺪت.
با ایجاد تاخیر در انزال و ارضاء آقایان و با افزایش مدت زمان نزدیکی سبب بالا رفتن حس لذت و ارضاء کامل بویژه در بانوان می شود. فضای بسیار رمانتیک و معطر و از همه ...
افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی بدون نیاز به قرص ها و دارو های تاخیری درمان انزال زودرس در اقایون بیشتر مردها حداقل برای مدت کوتاهی زود انزالی رو در طول زندگیشون ...
منظور از زودانزالی یا زود ارضا شدن این است که انزال قبل از دخول یا فقط چند ثانیه یا چند ... ناراحتی و خشم در پی انکار وجود مشکل و سکوت درباره آن به سرعت رو به افزایش می‌گذارد. ... عدد میانه برای مدت زمان سکس در تمام گروه‌های سنی حدود 5.4 دقیقه بود.
- دکتر والی پور روانپزشک درمان زودانزالی فرد باید توانایی کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن از انزال زودرس جلوگیری بعمل آورده و نهایتاً مدت ...

طی دهه های اخیر داروهای مهارکننده های بازجذب سروتونین در درمان انزال زودرس مورد. استفاده قرار گرفته اند که به طور مؤثری باعث افزایش زمان تأخیر انزال درکوتاه مدت می ...

- برای افزایش مدت زمان نزدیکی و درمان موقت زودانزالی می توانید از اسپری و ژل های تاخیری استفاده کنید. استفاده از کاندوم های تاخیری برای افزایش ...

 

مدت زمان. انزال کم. تر از یک دقیقه از شروع دخول؛. 2. ـ عدم توانایی در به تأخیر. انداختن. انزال؛ ... عامل خطر. ایجاد اختالالت جنسی در نظر گرفت به طوری که با افزایش شدت.

- انزال دیررس: وقتی مدت زمان انزال بیش از حد طولانی شود یعنی به 15 تا 20 ... برای اطلاعات شما، مکمل روی باعث اختلال در عملکرد جنسی و افزایش سطح ...

افزایش مدت زمان تحریکات قبل از آمیزش جنسی موجب می شود رابطه بهتری شکل گیرد بنابراین بهتر است برای رسیدن به لذت و رضایت جنسی سریع وارد رابطه نشوید و ...

- اما در صورت مداوم بودن و تکرار آن برای مدت زمان طولانی انزال زودرس نیاز به ... دمان زود انزالی از روش های طبیعی مانند افزایش دفعات رابطه جنسی در طول ...
- رابطه خود ارضایی (استمناء) با انزال زودرس : نکاتی در مورد خودارضائی ... خودارضائی را بعنوان راه جلوگیری از شیوع بیماریهای مقاربتی و افزایش تعداد حاملگی ... مدت زمان کمتر و با تحریکات جنسی کمتر و با توجه به کاهش آستانه انزال, ...
مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ی رابطه جنسی بردارد و این زن است که به زمان ... قطره اسپانیش فلای که با تبلیغات کاذب دال بر افزایش میل جنسی زنان به فروش می رود ... خانمی که هرگز ارگاسم نداشته ممکن است هیچ گاه یادنگرفته که چگونه و چه مدت ...
- انزال زودرس حدود یک سوم مردان را درگیر کرده و باعث ایجاد احساسات ناخوشایندی همچون ... نکته توجه داشته باشد که نتایج مثبت این روش ها به مرور زمان و با صبر حاصل خواهد شد. ... هندوانه برای افزایش میل جنسی و درمان زود انزالی مفید است.
ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻫﺮﺩﻭ ﺭﻭﺵ ﺩﺍﺭﻭﻳﻲ ﺯﻣﺎﻥ ﺗﺎﺧﻴﺮ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺭﺍ ﺑﻄﻮﺭ ﻣﻌﻨﻲ ﺩﺍﺭ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﻭﻟﻲ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﮔﺮﻭﻩ ﺑﺤﺚ ﻭ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﮔﻴﺮﻱ: ﺩﻭﻡ ﺑﺎ ﺍﺧﺘﻼﻑ ... ﻛﻨﺘﺮﻝ ﻗﺒﻞ ﻳﺎ ﻣﺪﺕ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﺧﻮﻝ ﻭﺍژﻳﻨﺎﻝ ﺍﻃﻼﻕ ﻣﻲ ﮔﺮﺩﺩ. (6).
- پیدا کردن یک زمان مشخص برای تعریف انزال زودرس نیز مشکل است. ... در حالی که در مصرف بلند مدت در همین افراد منجر به افزایش زمان انزال شده است.

بهترین روش دیر ارضا شدن ,درمان انزال زودرس,دیر انزالی ,زود انزالی, درمان انزال ... ی آن دیر ارضا شود یا به عبارتی از انزال زودرس جلوگیری به عمل آورده و نهایتاً مدت زمان ... تا ۲ مرتبه در هفته کنترل جنسی آنها بالا میرود و زمان نزدیکی را می توانند افزایش دهند.

قدرت را افزایش می دهد. در مبارزه با انزال زودرس کمک می کند. نعوظ را تقویت می کند و حدت احساسات جنسی را بهبود می بخشد. مدت زمان مقاربت جنسی را به میزان قابل توجهی ...
انزال زودرس به این معنی است ‌که در طول مقاربت جنسی، انزال مرد زودتر از زمان ارضاء زن رخ ... از مردان به دلیل عدم رابطه جنسی برای مدت زمان طولانی، دچار انزال زودرس می‌شوند. ... (پروستاتیت); مشکل اعصاب; داروهایی که باعث افزایش تحریک جنسی می‌شوند.
- زود انزالی (انـزال زودرس) بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می‌شود که قـبـل ... روش بیشتر صورت گیرد، مدت زمان رابطه جنسی نیز افزایش خواهد گرفت.
لازم به ذکر است ارگاسم در مردان با احساس ذهنی غیر قابل اجتناب بودن انزال شروع شده و ... حرکات غیر ارادی و ارادی عضلانی، زیاد شدن فشار خون و افزایش تعداد ضربان قلب ... ۶) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسیار کوتاه چندین مرتبه، پشت سر هم، انزال را ...
- هرچه تمرین این روش بیشتر صورت گیرد، مدت زمان رابطه جنسی نیز افزایش خواهد گرفت. به این صورت که سیستم جنسی به طور ناخودآگاه یاد می‌گیرد ...
- 5) خانم ها می توانند میزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی، افزایش دهند. 6) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسیارکوتاه چندین مرتبه، پشت ...
- گروهی از این کاندوم های خاردار باعث افزایش زمان انزال برای افرادی که دچار زود انزالی هستند می شود و لذا مدت زمان رابطه ی جنسی را افزایش می دهد.این دسته ...
هرچه تمرین این روش بیشتر صورت گیرد، مدت زمان رابطه جنسی نیز افزایش خواهد گرفت. به این صورت که سیستم جنسی به طور ناخودآگاه یاد می گیرد که دیرتر تحریک ...
آموزش ارضا شدن صحیح حین رابطه جنسی و افزایش مدت زمان رابطه جنسی و جلوگیری از انزال زودرس بین زوجین - جدیدترین وجالب ترین اخبارروزاعم ازکل نیازمندیهای مردم ...
هنگام انزال، جهش مایع حامل اسپرم کمک می‌کند که بخش زیادی از اسپرم‌ها در نزدیکی دهانۀ ... در روز‌های باروری که روزهای نزدیک به زمان تخمک‌گذاری است، یک روز در میان نزدیکی ... اگر بعد از رابطۀ جنسی به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به پشت دراز بکشید و باسن خود را ...
- افزایش لذت و مدت زمان عشق بازی در رابطه جنسی‌ یکی از راه‌های‌موثر در درمان زود انزالی‌است چرا که مردان به مرور می‌توانند هیجاناتشان را بهتر کنترل کرده ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020