تنوع طلبی مردان، مجرد و متاهل ندارد! دلایل تنوع طلبی جنسی آقایان (بهترین راهکارهای مقابله و جلوگیری از تنوع طلبی مردان)درمان تنوع طلبی مردانه

تنوع طلبی مردان ،تنوع طلبی مردان هلاکویی،تنوع طلبی مردان ،تنوع طلبی مردان در اسلام،تنوع طلبی مرد،تنوع طلبی مرد متاهل،دلیل تنوع طلبی مردان متاهل،علت تنوع طلبی مردان،چگونه از تنوع طلبی مردان جلوگیری کنیم،جلوگیری از تنوع طلبی مردان،علت اصلی تنوع طلبی مردان،برای جلوگیری از تنوع طلبی مردان چه باید کرد،راههای جلوگیری از تنوع طلبی مردان،راهکار جلوگیری از تنوع طلبی مردان،برای جلوگیری از تنوع طلبی مردان،علت تنوع طلب بودن مردان،بیماری تنوع طلبی مردان،بیماری تنوع طلبی در مردان،مقابله با تنوع طلبی مردان،راههای مقابله با تنوع طلبی مردان،راه جلوگیری از تنوع طلبی مردان،علت تنوع طلبی مردان چیست،دلیل تنوع طلبی مردان چیست،علت تنوع طلبی در مردان چیست،حس تنوع طلبی مردان،درمان تنوع طلبی در مردان،علت تنوع طلبی در مردان،دلایل تنوع طلبی در مردان،روانشناسی تنوع طلبی در مردان،کنترل تنوع طلبی در مردان،روانشناسی تنوع طلبی مردان،راههای درمان تنوع طلبی مردان،راه درمان تنوع طلبی مردان،علت تنوع طلبی مردان متاهل،کاهش تنوع طلبی مردان،تنوع طلبی زنان نی نی سایت،راه های درمان تنوع طلبی مردان،

تنوع طلبی مردان، مجرد و متاهل ندارد! دلایل تنوع طلبی جنسی آقایان (بهترین راهکارهای مقابله و جلوگیری از تنوع طلبی مردان)درمان تنوع طلبی مردانه.. مگه نمیدونستید آقایان همیشه شیفته ی تنوع هستند؟؟!! آیا این جمله درسته به نظرتون؟ مردها واقعا در رابطه جنسی و زناشویی دنبال تنوع هستند؟ اگه هستند چرا و دلایل این تنوع طلبی مردا چیه؟؟ علم جامعه شناسی و روانشناسی خوشبختانه برای مشخص کردن و پیشگیری از این تنوع طلبی های آقایان در رابطه پیشنهاداتی داشته و خیلی از این پیشنهادها مانند یک نسخه ی درمانی می توانند مشکل را ریشه ای حل و فصل کنند.. خب بهتره دیگه حاشیه نریم و بریم سر اصل مطلب امروز big20.ir که مربوط میشه به مقوله ی تنوع دوستی و تنوع طلبی مردان در رابطه و خانواده..

تنوع طلبی در مردان و اشک های بی پایان زنان

یکی از سخت ترین روابط عاشقانه، رابطه ای است که در آن مرد، یک هوسباز بالفطره یا به عبارتی زن‌باره است. تنوع طلبی در مردان شامل برقراری رابطه با زنان متعدد، چه به صورت عاطفی یا جنسی، می شود در حالی که یک رابطه مهم دیگر مانند ازدواج را نیز در زندگی خود دارند.

زنی که با چنین مردی ازدواج می کند، دچار آزارهای عاطفی شدید و طولانی مدت می شود که به احساس مورد خیانت واقع شدن، طرد و شرمساری می انجامد.

با این حال، هستند زنانی که با وجود علائم و حتی اعتراف همسر، حاضر به قبول این واقعیت نیستند. این بدان دلیل است که برای پذیرش این مشکل در همسرشان باید قبول کنند که در ازدواجشان شکست خورده اند و این شاید تنها چیزی باشد که آن زن دارد.

مردان هوس باز معمولا جذاب هستند، هم در شخصیت و هم در ظاهر. او از جذابیت های خود برای برقراری ارتباط با زنان استفاده می کند و توجه و تحسین آنها را جلب می کند.

اگر احساس می کنید، همسرتان دلبری های خود را تنها در زمان حضور زنان استفاده می کند و تمام تلاشش را می کند تا آنها را تحت تاثیر قرار دهد، بهتر است مراقب باشید.

عجیب تر آنکه، مردان تنوع طلب شاید خود باخبر نباشند که با اعمال و رفتارشان به شدت همسرشان را آزار می دهند. برخی دیگر نیز با سوءاستفاده از برخی موضوعات مانند شرعی بودن چند همسری، فطری بودن تنوع طلبی در مردان و مواردی از این قبیل رفتارهای بیمارگونه خود را توجیه می کنند.

دسته دیگری از مردان نیز وجود زنان متعدد در زندگی شان را به جذابیت و محبوبیت خود ارتباط می دهند و خود را در آن دخیل نمی دانند.

مرد هوسباز با خائن متفاوت است:

لازم است که بین یک مرد زن‌باره و مرد خائن تفاوت قائل شویم.

مرد هوس باز یا زن‌باره به کسی گفته می شود که الگوی مداومی از خیانت را تکرار می کند. چنین فردی صرفا به داشتن روابط متعدد علاقه مند است و داشتن یک رابطه معنی دار و پایدار برای او اهمیت ندارد. این در حالی است که مرد خائن ممکن است با یک زن دیگر وارد رابطه شود و با او تا آخر عمر ادامه دهد.

هر چند هیچ یک مورد تایید نیست، اما نباید از فاکتورهای تکراری بودن، سوءاستفاده کردن، و بیمارگونه بودن رفتارهای یک مرد هوسباز غافل بود.

یک مرد تنوع طلب سوءاستفاده گر است:

چنین مردی از روش های مختلف برای جلب زنان با نیازهای مختلف استفاده می کند. برای زنی با غریضه قوی، یک مرد زن‌باره، آسیب پذیر و کودک به نظر می رسد.

شاید برای جذب یک زن جوان و جذاب از هدیه های ریز و درشت استفاده کند.

اگر می خواهد زنی جدی و بالغ را به خود جلب کند، رو به شوخی های سرگرم کننده می آورد و به او نشان می دهد که می تواند چه اوقات خوبی را با او داشته باشد.

نکته اینجاست که ماهیت تنوع طلبی در مردان باعث می شود که سعی کنند از نیازها و احساسات مختلف زنان استفاده کنند تا آنها را وارد رابطه کنند.

یک مرد تنوع طلب دروغگوی ماهری است:

دروغگویی اصل مهم انجام اعمال غیراخلاقی است و به همین دلیل مردی که هوسباز باشد باید برای پوشاندن ردپا و دوام زندگی دوگانه اش دائما دروغ بگوید.

تنوع طلبی در مردان باعث ایجاد حس عدم امنیت در آنان می شود. به خاطر تمام جذابیت های ظاهری و اعتماد به نفس به ظاهر بالا، این فرد عمیقا احساس ناامنی می کند.

شاید حتی خود نیز به خاطر ناتوانی در حفظ یک رابطه و داشتن روابط متعدد ناراضی باشد.

اما به دلیل عزت نفس و اعتماد به نفس پایین، هر چقدر هم که از سوی زنان تاییدیه و عشق دریافت کند باز هم بیشتر نیاز دارد.

هیچ وقت زنان کافی نیستند و هیچ وقت داشتن رابطه برای او کفایت نمی کند.

حل مشکل تنوع طلبی در مردان:

اگر با یک مرد تنوع طلب ازدواج کرده اید، چند راه برای حل مشکلتان وجود دارد.

با او حرف بزنید:

اگر همسرتان به تازگی رو به معاشرت افراطی با زنان آورده است، شاید بتوانید با حرف زدن او را متوجه اشتباهش بکنید. وقتی هر دو در آرامش هستید، با همسرتان حرف بزنید. او را سرزنش نکنید و او را به چشم چرانی متهم نکنید. با او با آرامش حرف بزنید و به او نشان دهید که رفتارهایش شما را ناراحت می کند.

به او بگویید که دوستش دارید، اما نمی توانید وجود زنان دیگر را در زندگیش تحمل کنید.

به او کمک کنید خودش را باور کند:

تنوع طلبی در مردان تا حد زیادی به خاطر جبران ناامنی های عمیق روحی و خلاهای روانی است.

به دنبال راهی باشید تا او را از ارزش هایش مطمئن کنید. به او کمک کنید توانایی هایش را به شکل مثبت در مسیری نشان دهد که توجه مثبت جلب کند.

اگر او ببیند که می تواند به جز جذابیت های جنسی، به خاطر چیز دیگری نیز مورد توجه قرار گیرد، رفتارهایش را کنار می گذارد.

به او اجازه ندهید که بهانه ای پیدا کند:

اگر همسرتان به تنوع طلبی عادت کرده باشد، نتیجه دادن تلاش های شما برای تغییر دادن او بعید به نظر می رسد. اجازه ندهید که او شما را به دام انکارها، دلایل و بهانه هایش بیاندازد تا رفتار هایش را توجیه کند. و مهمتر از همه، به یاد داشته باشید که هیچ یک از اینها تقصیر شما نیست.

افرادی که از هر نوع اعتیادی رنج می برند، معمولاً در انداختن تقصیر به گردن دیگران بسیار ماهر هستند.

مطمئن باشید که تنوع طلبی در مردان به هیج وجه ارتباطی با زنانگی همسر آنها ندارد.

شاید برخی از مردان به دلیل ضعف های شخصیتی همسر خود خیانت کنند (هر چند باز هم قابل توجیه نیست)، اما همان طور که در بالا تفاوت آن را با تنوع طلبی توضیح دادیم، زنبارگی و هوسبازی مرد به هیچ وجه تقصیر همسر او نیست.

به دنبال کمک باشید:

اگر همسرتان بیش از حد در الگوهای رفتاری تنوع طلبی غرق شده است، می توانید از یک مشاور کمک بگیرید. مشاوران و روانشناسان معتقدند که تنوع طلبی در مردان و داشتن روابط عاطفی متعدد نوعی اعتیاد است که به درمان نیاز دارد.

تنها کسی که می تواند به یک مرد تنوع طلب کمک کند، خودش است. او باید خودش به این نتیجه برسد که رفتارهایش را تغییر دهد.

روانشناسان انواع اعتیاد را با کمک رفتاردرمانی شناختی، همراه با مشاوره اعتیاد درمان می کنند.

 

آیا باید او را ترک کنید؟

تصمیم در مورد جدایی از یک همسر هوسباز بر عهده شماست. اگر سالها سوءاستفاده عاطفی را متحمل شده اید و احساس می کنید به صورت مجرد یا در کنار یک همسر متعهدتر خوشحال تر خواهید بود، شاید بهترین گزینه طلاق باشد.

اما اگر می خواهید به ازدواجتان یک شانس دوباره دهید، بهترین کار دریافت مشاوره زوج درمانی و مشاوره فردی برای همسرتان است.

ممکن است اصلاح تنوع طلبی در مردان غیرممکن به نظر برسد. اما با آگاهی، زمان و تعهد کاملا قابل حل است.

 

سخنی با مردان:

چرا تنوع طلبی در مردان پسندیده نیست؟

احتمالا شما هم این کلیشه را شنیده اید که مردان به طور فطری نمی توانند با یک زن زندگی کنند و تک همسری در ذات آنها نیست.

این مسئله شاید تا حدی درست باشد، اما با توجه به مشکلاتی که برای روحیه، سلامت روان، زندگی شخصی و اجتماعی فرد در جامعه امروز به وجود می آورد، می توان گفت که دیگر مصداق ندارد.

میل جنسی درست همانند میل به مواد غذایی است. هر دو آنها دارای کارکرد و مکانیسم مشابهی در مغز هستند.

به این مثال دقت کنید:

تصور کنید شما به مواد غذایی مختلفی میل دارید. اما به دلیل وجود بیماری و عوارض جسمی باید از برخی از آنها پرهیز کنید. برای مثال، به دلیل مشکل دیابت یا چاقی، با وجود میل و هوس شدید از مصرف شیرینی خودداری می کنید.

تنوع طلبی نیز به همین ترتیب است. تا زمانی که به آن پر و بال ندهید و افسار آن را در دست داشته باشید، نمی تواند بر شما غلبه کند.

داشتن زن های متعدد در زندگی شما را با مشکلات و تنش های زیادی رو به رو می کند که خودتان هم می دانید و نیازی به تکرار نیست.

پس درست مانند پرهیز از شیرینی ها به خاطر مشکل دیابت و ترس از عوارض جسمی، باید از داشتن روابط متعدد عاطفی نیز به خاطر حفظ آرامش روحی و پرهیز از بروز مشکلات جدی در زندگی پرهیز کنید.

منبع:

futurescopes

simiaroom.com

 

 

تنوع طلبی جنسی معمولا زمانی نمود پیدا می کند که عشق در روابط زناشوئی کم رنگ و ارضای جنسی ناقص باشد. محرک های زیادی (پورنوگرافی، فیلم های نامتعارف، سایت...
تنوع طلبی,تنوع طلبی شوهر, تنوع طلبی مردانه,تنوع طلبی مردان در ازدواج,تنوع پذیر بودن شوهر,تنوع‌ طلبی جنسی, دلایل تنوع‌ طلبی جنسی.
با این روشها از تنوع طلبی شوهرتان جلوگیری کنید تنوع طلبی,تنوع پذیر بودن شوهر, استقبال از شوهر ... از نظر روابط جنسی کلا مردان همسری مطیع را خواهان می باشند.

جلوگیری از تنوع طلبی مردان، درمان تنوع طلبی مردان،زیبایی و اندام خوب تنها برای مدتی میتواند برای شوهرتان جذاب باشد ، برای حفظ یک مرد باید رفتار زنانه داشته ...

نکته‌ی مهم تنوع‌طلبی و خیانت چه در مردان و چه در زنان یک دلیل ندارد عوامل مختلف تاثیر می‌گذارند تا کسی انتخاب کند که تک‌همسری را تجربه نکند، یا بخواهد که هی به ...
- کبری ایمان‌نژاد، کارشناس ارشد روان‌شناسی ریشه اصلی تنوع‌طلبی جنسی بخصوص در مردان را نرسیدن به ارضای کامل جنسی عنوان می‌کند و می‌گوید: ...
پرسشگر گرامی؛ حتماً تعجب خواهید کرد اگر بشنوید عقیده رایج روانشناسان و فیلسوفان اجتماعى غرب بر این است که مرد چند همسرى آفریده شده و تک همسرى بر خلاف ...
آیا تنوع طلبی جنسی در مردها، طبیعی است یا خیر؟ آیا یک نوع بیماری است؟ علل و زمینه های پید.
- البته برخی دیگر، این موضوع را با دلایل هیجانی و اخلاقی هم تفسیر می کنند و براساس همین تفسیرها، عقیده تنوع طلبی مردان، در میان جوامع شایع شده ...
- با مرد تنوع طلب چه باید کرد؟ بعد از حدود سه ماه از ازدواج مان، شروع کرد به رد و بدل کردن پیامک با خواهرم که ازدواج کرده بود و البته با شوهرش بگومگو ...
انتشارات ما و شما تنها نماینده رسمی و انحصاری آثار دکتر هلاکویی در ایران ناشر مورد تاییددکتر فرهنگ هلاکویی در ایران تلفن تماس:.
- درمان تنوع طلبی مردان.
- در بحث زندگی مشترک تنوع طلبی به این مفهوم است که مرد پس از مدتی از ظاهر و رفتار همسر خود خسته شده و به اصطلاح رفتار او برایش یکنواخت می ...

علت های خیانت مردان متاهل به همسرانشان. علت های رایج برای خیانت مردان به زنان. تنوع طلبی. بسیاری از مردان با اینکه ادعای عاشقی نسبت به همسر خود دارند به او خیانت می ...

- پژوهش‌ها گزارش می‌کنند که مردان نسبت به زنان تنوع طلب‌تر هستند و به برقراری روابط جنسی متنوع گرایش بیشتری نشان می‌دهند. اصلی‌ترین علت ...
- جنس مذکر، به پیچیدگی جنس مونث نیست و اکثر رفتار‌های جنس مذکر، برون‌ریز است و نیاز به کنجکاوی ندارد. سوالی که مطرح است آیا مردان ...
- آیا مردها بیشتر مبتلا به تنوع طلبی جنسی هستند یا زن ها؟ آیا تنوع طلبی درمان دارد ؟ ... 5-تنوع طلبی جنسی در مردان بیشتر است یا زنان؟ LivIcons ...
- تنوع طلبی مردانی که با آنها رابطه داشته‌ام خیلی آزارم داده است | رازها و نیازها ... دکتر هلاکویی - علل تنوع‌طلبی جنسی در مرد | تبعیض علیه زن ...
- نیز اعتقاددارند بخش اعظمی از مردان و زنان تنوع طلب، با این مشکلات روان شناختی و یا زیست شناختی، ازقبیل ناتوانی جنسی، زودانزالی، مقاربت ...
- وی با اشاره به این‌که تنوع‌طلبی در ذات وجودی مردها نیز گاهی اوقات منجر به ازدواج مجدد آن‌ها می‌شود، ادامه داد: در فقه و شریعت اسلامی این مجوز برای مرد صادر شده ...
- ایجاد روحیه تنوع طلبی جنسی شاید تنها یکی از اثرات مخرب شبکه های ... اگر چه این هم یکی از دلایل است؛ اما صحنه های متعدد و متنوعی که مرد یا زن و یا ...
علی ملازمانی دکترای روانشناسی گفت: اصلی ترین علت گرایش به همسر دوم و بحث تنوع طلبی در برخی مردان به دلیل وجود نیاز های برآورده نشده است. وی افزود: متاسفانه ...
نمیدونم چرا دخترم اینقدر تنوع طلب شده در زندگی و این رو هم بگم که هنوز بچه ای نداره .نمیدونم چطوری سرعقل بیارمش کمکم کنید./وبسایت مشاوره۲۴ جواب مشاور: سلام.
تنوع طلبی این روزها مد شده است. نه فقط در نوع پوشیدن لباس بلکه از نظر جنسی نیز مردان و زنان تنوع طلب شده اند. تعداد مردانی که با وجود داشتن همسر اول تن به ازدواج دوم ...
- قرارداد عقد موقت یا صیغه که بر اساس قوانین اسلامی مجاز شمارده شده آیا قراردادی است اخلاقی که رابطه زن و مرد ر...

هدف پژوهش حاضر، ارایه مدل ساختاری برای تبیین تنوع طلبی جنسی بر اساس طرح واره های ناسازگار اولیه، سبک های فرزندپروری و خلق و خو بود. بدین منظور، 422 مرد متاهل ...ﺗﻨﻮع. ﻃﻠﺒﻲ ﺟﻨﺴﻲ، ﻃﺮح. واره. ﻫﺎی ﻧﺎﺳ. ﺎزﮔﺎر اوﻟﻴﻪ، ﺳﺒﻚ. ﻫﺎی ﻓﺮزﻧﺪﭘﺮوری. ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﺑﺮ اﺳﺎس ﻧ. ﻈﺮ ﺳﻨﺠﻲ اﺳﻤﻴﺖ، اﻟﻜﺎﻟﻲ، آﻟﻴﻚ، آﻳﻠﺖ و ﻫﻤﻜﺎران. از،. 16. ﻫﺰار ﻧﻔﺮ از. 52. ﻛﺸﻮر ﺟﻬﺎن،. 25. درﺻﺪ از ﻣﺮدان، ﺧﻮاﻫﺎن ...

- خانم ایمان نژاد، کارشناس ارشد روان شناسی ریشه اصلی تنوع طلبی جنسی بخصوص در مردان را نرسیدن به ارضای کامل جنسی عنوان می کند و می گوید:

اگرچه تنوّع طلبی جنسی، از نیازهای فطری مردان است، و واقعیّت وجودی آنها چنین چیزی را اقتضا می‌کند، اما اگر کسی در همین مسئله بخواهد از حد اعتدال خارج گشته و این حس ...

 

تنوع طلبی مردان خانواده برتر،تنوع طلبی مردان هلاکویی،تنوع طلبی مردان نی نی سایت،تنوع طلبی مردان در اسلام،تنوع طلبی مرد،تنوع طلبی مرد متاهل،دلیل تنوع طلبی مردان متاهل،علت تنوع طلبی مردان،چگونه از تنوع طلبی مردان جلوگیری کنیم،جلوگیری از تنوع طلبی مردان،علت اصلی تنوع طلبی مردان،برای جلوگیری از تنوع طلبی مردان چه باید کرد،راههای جلوگیری از تنوع طلبی مردان،راهکار جلوگیری از تنوع طلبی مردان،برای جلوگیری از تنوع طلبی مردان،علت تنوع طلب بودن مردان،بیماری تنوع طلبی مردان،بیماری تنوع طلبی در مردان،مقابله با تنوع طلبی مردان،راههای مقابله با تنوع طلبی مردان،راه جلوگیری از تنوع طلبی مردان،علت تنوع طلبی مردان چیست،دلیل تنوع طلبی مردان چیست،علت تنوع طلبی در مردان چیست،حس تنوع طلبی مردان،درمان تنوع طلبی در مردان،علت تنوع طلبی در مردان،دلایل تنوع طلبی در مردان،روانشناسی تنوع طلبی در مردان،کنترل تنوع طلبی در مردان،روانشناسی تنوع طلبی مردان،راههای درمان تنوع طلبی مردان،راه درمان تنوع طلبی مردان،علت تنوع طلبی مردان متاهل،کاهش تنوع طلبی مردان،تنوع طلبی زنان نی نی سایت،راه های درمان تنوع طلبی مردان،

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020