از شب زفافم خجالت می کشم!! | شب زفاف از توهمات تا ترس و خجالت های زنانه..(شما شب زفافتون چطوری بودش؟؟)

از شب زفافم می ترسم و خجالت می کشم چه کار کنم؟

از شب زفافم خجالت می کشم!! | شب زفاف از توهمات تا ترس و خجالت های زنانه..(شما شب زفافتون چطوری بودش؟؟) همش به نامزدم می گفتم عزیزم اصلا ترس نداره ما با هم ازدواج کردیم و این یه امر طبیعیه اما اون همش می گفت لطفا چند رز دیگه الان نه و همش بهونه میاورد و می گفت خیلی استرس دارم شنیدم خیلی درد داره حتی احساس کردم داره کم کم گریه می کنه از شدت نگرانی . بهم گفت می ترسم. اما برام واقعا عجیب بود آخه پاره شدن پرده بکارت مگه ترس داره؟ این اوضاع خیلی طول کشید چند هفته و من به شماور مراجعه کردم و درخواست کردم راهنماییم کنن. اونجا بود که تازه فهمیدم چه چیزهای مهمی رو درباره خانم ها و حس اولین رابطه و پاره شدن پرده شون نمی دونستم. برام روشن شد که این حس ترس و نگرانی برای خانم ها اینقدر پیچیده است که حتی خودشون هم نمیدونن !!! تازه فهمیدم اشتباه می کردم و با دید بهتر و متفاوت تری به این قضیه نگاه کردم.. ما 4 ساله ازدواج کردیم و صاحب دوقلوهای قشنگی هستیم..

بعد از این مقدمه در این پست از big20.ir مرور می کنیم و یاد می گیریم که چطور باید با این ترس و هراسهای ورود به دنیای زنانگی دختران برخورد کنیم..

 

شب زفاف و پیچیدگی آن برای زنان

پاره شدن پرده بکارت ، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز زنانگی و پایان دوشیزگی شمرد.
تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی " شرم " نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.
در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.
این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد.بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است.

معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور ، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند. در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه ، چندان او را خسته و دل آزرده می کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.

از نظر روانشناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری ، غم و اندوه مزمن می گردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته می ماند.

در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمی برند آن است که در شب زفاف ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده اند و این تالمات در ضمیر پنهان آنها مانده و اختلالات جسمی و روانی بعدی را با خود آورده است.

بسیاری از امراض دیگر چون پریشان خیالی و بیماریهای عصبی غالبا در اثر همین رویدادهای به ظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می شود و گاهی این عوارض روحی به قدری پیچیده و شدید می شود که روان پزشک باید مدتها وقت صرف کند تا پس از جلب اعتماد و اطمینان بیمار ، شاید موفق به کشف ریشه اصلی اختلال گردد. این است که باز تکرار می کنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیچ نباید کوتاهی کرد.

هیچ دختری فطرتا مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه می خواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد ، زفاف را به عقب انداخت تا عروس به تماس جسمانی خو بگیرد و با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود.

عمر انسان آن قدر کوتاه نیست که چنین شتابکاری لازم باشد و به خصوص در این دوره ، صبر و متانت و حوصله به پیروزی و کامروایی خواهد انجامید.

در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر نحو عمل را انجام دهد به نتیجه نمی رسد و لازم است اصرار در این باره خیلی ملایم و صبورانه باشد.

اصولا زن وقتی هم حاضر و راغب به تسلیم است طبیعتا می خواهد بر او ظفر یابند ولی بین فتح عاشقانه و استیلای وحشیانه تفاوت بسیار است و مرد باید با فراست دریابد که هنگام دخول فرا رسیده است.

به طور کلی در هفته های اول ازدواج برای نزدیکی نباید پافشاری کرد جز آن که عروس خود ابراز تمایل کند.شوهر اگر عیبی در بدن زن مشاهده کرد ، هرگز نباید آن را آشکار کند یا اظهار تعجب کند مبادا زن اندوهگین شود و آن را مایه حقارت پندارد.
شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.
منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست . چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه میکنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ازاله بکارت میشود . یعنی زمانی که دختر ، پرده بکارت خود را از دست میدهد .
ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند.
همانطور که میدانیم تمامی زخمها ، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند . به عنوان مثال اگر دست شما با دیوار زبری (مثل کنیتکس) برخورد کند ، درد به حد زیادی غیر قابل تحمل است . این حالت دقیقا برای دختران مصداق دارد. آنها درد بسیار زیادی را در ضمن پاره شدن پرده بکارت تجربه میکنند. و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی در داخل واژن (دخول) خواهند داشت .
اول برای روشن شدن قضیه علت درد را مرور میکنیم.
دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :
1- درد به علت پارگی پرده بکارت .
این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها میباشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است . این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال د رزمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمیکند یا درد بسیار جزئی خواهد بود .
2- درد به علت دخول
این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن میباشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس میکند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :
1- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم
2- استفاده از ژل لوبریکانت
3- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.
4- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد
5- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمیشود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید.
تا 3 روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.
برای شروع عجله نکنیدزن و مرد باید قبلا عالم هر یک را به خوبی شناخته باشند یعنی باید بدانند در دنیای جنس مخالف چه می‌گذرد
وقتی زن‌ها و مردها با هم ازدواج کرده و وارد دنیای جدید زندگی مشترک می‌شوند هر دو، اهداف و برنامه‌های مشترکی دارند: هر دو می‌خواهند که روابطشان عاشقانه و دوستانه باشد و این ارتباط قوی همچنان ادامه پیدا کند. تا اینجای مسئله که ظاهرا مشکلی وجود دارد اما یک موضوع مهم و اجتناب‌ناپذیر هم وجود دارد و آن هم رابطه جنسی است که جزء جدایی ‌ناپذیر زندگی مشترک محسوب می‌شود، و درست در همین مورد بسیاری از مشکلات شروع می‌‌شود وزن یا مرد حس می‌کنند رابطه آنها در زندگی مشترک مورد دلخواه‌شان نیست و یا در زندگی خود موفق نبوده‌اند. برقراری رابطه جنسی سالم در دوران زندگی مشترک موضوع بسیار مفصلی است و ما در این قسمت تنها به بخشی از آن می‌پردازیم یعنی شروع رابطه جنسی در اوایل ازدواج که ممکن است برای زن و شوهر (هردو) کمی مشکل‌‌ساز باشد.
معمولا علت مشکل بودن این شروع و آغاز این است که زن و مرد هنوز به هم عادت نکرده و به عبارتی کمی از هم خجالت می‌کشند. گاهی این وضعیت در ابتدا باعث ناامیدی طرفین می‌شود چون هنوز نمی‌دانند که از نظر روحی به چه آمادگی‌‌هایی احتیاج دارند. در این شرایط اگر نسبت به جنس مخالف (زن نسبت به شوهر و بالعکس) حس خوبی وجود داشته باشد به راحتی می‌توان ارتباط موثر برقرار کرد و گر نه کار مشکل‌تر خواهد شد. نکته مهم دیگر این است که زن و مرد باید قبلا عالم جنس مخالف را به خوبی شناخته باشند یعنی باید با مطالعه بدانند در دنیای جنس مخالف چه می‌گذرد؟ احساساتش چگونه است؟ به‌عنوان یک زن یا مرد چگونه باید با عواطف او برخوردی مناسب داشته و هزاران مورد دیگر که باید قبل از ازدواج و در دوران آشنایی برای ازدواج برای این سئوالات پاسخی مناسبی پیدا شود. اگر شناخت شرایط روحی و عاطفی طرف مقابل به طور کامل انجام نشده باشد در این صورت رابطه جنسی به یکی از بزرگترین سرچشمه‌های سوء تفسیر از شریک زندگی تبدیل خواهد شد.

شاید بهتر باشد مدت کمی از ازدواج بگذرد و بعد طرفین از یکدیگر انتظار داشته باشند؛ چون اقدام فوری برای رابطه جنسی در بعد از ازدواج ممکن است برای شریک زندگی و به‌خصوص خانم‌ها با احساس و تجربه بدی همراه باشد. اگر مراحل پس ازدواج را به چهار مرحله آشنایی بیشتر، ارزشیابی طرف مقابل، ایجاد احساس قوی و ثابت و ورود به خلوت و حالات روحی خصوصی طرف مقابل تقسیم کنیم، رابطه جنسی باید در مرحله چهارم صورت بگیرد. یعنی باید بتوان با صمیمیت به خلوت و شرایط روحی کاملا منحصر به فرد طرف مقابل وارد شد، یک رابطه جنسی خوب و موثر برقرار کرد در غیر این صورت به یک تجربه ناگوار و ناخوشایند اجباری تبدیل می‌شود. در این مرحله بسیار مهم است که هر دو طرف بدانند دیگری نسبت به حوزه خصوصی زندگی خودش و طرف مقابل چه حسی دارد؟
متاسفانه اکثر خانم‌ها و آقایان فکر می‌کنند تنها جذابیت ظاهر برای ایجاد رابطه جنسی موفق کافی‌ست. البته آمادگی ظاهری شرط مهمی است اما کافی نیست. ممکن است آقا یا خانم حس کنند با وجود آمادگی ظاهری دیگر مشکلی وجود ندارد، اما این طرز فکر صحیح نیست و ممکن است طرف مقابل (اکثرا خانم‌ها) آماده نبوده و شدیدا از نظر روحی آسیب ببیند. خانم‌ها معمولا به مدت زمان بیشتری احتیاج دارند تا آمادگی این کار را پیدا کنند و معمولا بعد از ازدواج بیشتر به این مسئله فکر می‌کنند که چطور می‌توان زندگی مشترک را تقویت کرد و چطور می‌توان رابطه‌ای محکم‌تر و قوی‌تر برقرار کرد. در نتیجه برای برقراری روابط جنسی باید به آنها فرصت داد. در اوایل ازدواج مهم نیست که چقدر زن و مرد جذابیت جنسی دارند بلکه نکته قابل توجه آن است که اگر در این دوران به سرعت و بدون دادن فرصت به طرف مقابل وارد مرحله جنسی شوید عین آن است که آب یخ روی سر یکدیگر ریخته باشید! مثل اینکه هنوز شروع جاده و راه را طی نکرده یکباره به آخر راه برسید. باید آقایان این فرصت را به خود بدهند تا کاملا مورد تایید همسرشان قرار گرفته و مهلتی هم به خانم‌ها داده شود تا فارغ از تفکرات جدی در مورد زندگی و آینده برای برقراری رابطه جنسی آماده شوید. اگر این اتفاق خیلی سریع و زود رخ دهد امکان دارد تا مدتی طرفین از هم رانده شوند. معمولا هورمون‌های مردانه باعث می‌شود آقایان خیلی سریع برای رابطه جنسی آماده شوند و گاهی این آمادگی سریع باعث می‌شود به ناچار بدون آمادگی لازم تن به این کار داده و به هیچ وجه از این رابطه لذت نبرند.

البته منظور ما این نیست که به هیچ وجه در اوایل زندگی مشترک (بخصوص روزهای اول) نباید رابطه جنسی برقرار شود. گاهی طرفین به خوبی برای اینکار آمادگی دارند و مشکلی پیش نمی‌آید. اما اگر تمایل برقرار شود. گاهی طرفین به خوبی برای این کار آمادگی دارند و مشکلی پیش نمی‌آید. اما اگر تمایل دارید رابطه زناشویی شما پایدار بوده و طولانی مدت از قدرت کافی برخوردار باشد بهتر است کار را مرحله به مرحله انجام دهید. اگر ذهنتان را باز و آزاد نگهدارید و فقط تفکر برقراری رابطه جنسی فکرتان را پر نکرده باشد آن وقت خودتان و طرف مقابل را بهتر ارزیابی کرده و فرصت کافی به خودتان و او می‌دهید. هر چه همدیگر را بیشتر بشناسید برقراری رابطه جنسی راحت‌تر بوده و مشکلات‌تان کمتر می‌شود. حتی اگر در آن زمان آنقدر از خودتان مطمئن باشید که فکر کنید شما یک روح در دو جسم هستید باز هم باید مدت زمان لازم سپری شود تا واقعا با روحیات یکدیگر آشنا شوید.

اگر هم حس کردید در این رابطه با مشکلاتی روبرو هستید یا احساس رضایت نمی‌کنید باز هم راه چاره وجود دارد. فکر نکنید علم ارتباطات زناشویی مثل پرواز یک آپولو سخت و دشوار است! وقتی زن و مرد در این زمینه احساس ناراحتی می‌کنند بر این تصور هستند که به آخر خط رسیده‌اند. این در حالی است که در مورد مسائل جنسی هم می‌توانید از دیگران کمک بگیرید. پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت کنید بدون خجالت و رودربایستی سئوالات خود را در زمینه مسائل جنسی از پزشک و یا هر فرد متخصص دیگر در این زمینه بپرسید. مطمئن باشید آنها بهتر از در و همسایه شما را راهنمایی می‌کنند.

منبع : ایران سلامت

tanzimekhanevadeh.com

 

دستمال خونی شب عروسی-عروس و داماد در شب عروسی چه میکنند. سلام. من کمتر از یه هفته دیگه برای عروسیم مونده. خودم 19 ساله و همسرم 25 ساله هستند. راستش من دو تا ...
- در مورد برطرف شدن احساس ترس و احساس خجالت در مورد شب زفاف توضیح دهید . پاسخ : سلام احساس ترس شما کاملا طبیعی هستش . بالاخره می خواید قدم در ...
در کلیپ زیر به کمک خانم دکتر فرخی به مسدله ترس دختر خانم ها در شب زفاف پرداخته و اینکه آیا می توان در یک شب دیگر رابطه جنسی بر قرار کرد. شب عروسی. شبی که ...
- ... شب عروسی را گذرانده اید، و همسرتان اجازه نزدیکی نداده است، یا اینکه هنوز شب عروسی شما نیامده است و خانمتان اظهار ترس از شب زفاف در آینده کرده است.
آیا راهی برای بر طرف کردن خجالت زنان از رابطه در ارتباط با همسرشان وجود دارد؟ ... در این مقاله درباره علل و تاثیر خجالت زنان از نزدیکی بر روابط زناشویی صحبت خواهیم کرد. ... ترس از قضاوت شوهر ... شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین.
احساس ترس و خجالت از شب زفاف · اولین رابطه جنسی برای زن و مرد یکی از خاطره انگیز ترین رابطه هاست. و همه ی زو ها آن را به یاد دارند. اولین نزدیکی برای زن و مرد تجربه ...
- رکنا: زن جوان سرنوشت شومی دارد از 13 سالگی شوهر کرد و وقتی مادردوقلوها بود برای سیرکردن شکم بچه هایش کیف قاپی کردو به زندان افتاد.
جالب بود که فکر می کردن از خجالت اینطوری شدم ولی از ترس بود از شرم و حیا بود . ... از عمه های علی بودن منو بردن تو یه اتاق خلوت تا رسم و آیین شب زفاف رو بهم یاد بدن.
این ترس گاهی اوقات این قدر شدید میشه که دختر در شب زفاف پاهاش به هم قفل میشه یا ... وقتی دختر و پسر با هم عقد می بندند و نامزد میشن هر دو طرف یه احساس خجالت رو در ...

ترس زنان از اولین رابطه جنسی با همسرخود و پایان باکرگی (شب زفاف). مقاله از : علی سلطانی مجد ( محقق). شب عروسی. شبی که از سن 6 سالگی به آن فکر میکنیم ، شبی ...... همسرم رابطه جنسی رو شروع نکردیم چون شب عروسی که خسته بودم گفتم باشه شب بعدش این کارو انجام بدیم ولی نشدمن خیلی می ترس موضوع 10203.

شب زفآف چیست، شب زفاف، شب اول ازدواج، شب اول عروسی, شب عروسی، فیلم شب ... 1- قبل از شب زفاف زن و مرد باید خجالت، یا رودبایسی را کنار بگذارند و با هم راحت ... 4- اضطراب، هیجان، ترس، عصبی بودن، تهدید، فشار و اجبار برای هریک از زوجین ...
- ... خواهش میکنم سریع جواب بدین بخدا دیگه دارم از شوهرم خجالت میکشم ... و اینجوری میشه که در خانوم ها ترس از دخول و موضوع واژینیسم پیش میاد ... خانواده پشت در وایسن و زن و شوهر اونجا شب زفاف رو انجام بدن و دستمال خونی رو نشون بدن!
قبل از شب زفاف زن و مرد باید خجالت، یا رودبایسی را کنار بگذارند و با هم راحت باشند تا ... اضظراب، هیجان، ترس، عصبی بودن، تهدید، فشار و اجبار برای هریک از زوجین ...
- راهکارهایی برای شب زفاف و ترس از رابطه زناشویی ... از اینکه کاری رو اشتباه انجام بدین بترسین، یا از اینکه شما رو برهنه ببینه خجالت بکشین.
ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه ... هیچ وقت با پسری حتی خود شما نبوده به او اطمینان بدهید تا ترس و اضطرابی نداشته باشد . ... یا ترس یا ارتجاعی بودن پرده ،خجالت شما ،کوتاه بودن آلت و در نهایت نداشتن پرده .
شاید بهتر باشد سوال شما را به دو بخش تقسیم کنیم: ترس از عمل جنسی در زنان و ترس از عمل جنسی در دختران(دوشیزگان). ... مثلا برخی از اقوام، در شب زفاف، پشت در اتاق عروس و داماد منتظر می مانند تا عروس از باکرگی در بیاید و ... واقعا خجالت آور نیست؟
- من میترسم ازدواج کنم چون خجالت میکشم سکس داشته باشم برای شب اول. چیکار کنم؟ با این جور ... همچنین ترس از یک حس ناشناخته و انجام عملی برای اولین بار در همه انسانها یک مورد طبیعی است . ... شب زفاف و آمیزش دفعه اول(مقالات) شب زفاف ...
- من یک سال و چهار ماهه که ازدواج کردم ولی به دلیل ترس همسرم هنوز موفق به انجام شب زفاف نشدیم به پزشک هم مراجعه کردیم شما چه پیشنهادی ارائه می کنید که ...

آموزش شب زفاف و هر آنچه که در مورد شب زفاف است - Duration: 8:47. کانال دنیای معلومات 19,552 views · 8:47 · عواملی که باعث صدمه زدن به پرده بکـ.

- 5 / 5 ( 1 vote ) شب عروسی یا “شب زفاف” همان شبی که داماد، عروس آرزو هایش را با خود به خانه میبرد، ... سکوت و ترس و خجالت در این میان جایی ندارد.
- یا چرا خواسته‌ای که شب هنگام در رختخواب دارید را به صورت غیر مستقیم در این پیام جا نمی‌دهید؟ مطمئن باشید که همسر شما منظور شما را خواهد فهمید. گفتن ...
- پیرو سوالات زیادی که در رابطه با شب زفاف و اولین رابطه جنسی در سایت ... چرا که خستگی زیاد ، استرس و از همه مهمتر ترس و عدم آمادگی دختران از برقراری ... کوچک گرفته تا سنین بالا به شما نگاه می کنند واقعا این خجالت آور نیست ؟
- در مورد برطرف شدن احساس ترس و احساس خجالت در مورد شب زفاف توضیح دهید . پاسخ :سلاماحساس ترس شما کاملا طبیعی هستش . بالاخره می خواید قدم در ...
- حتما که نباید همون شب عروس بشی بنداز یه ردز دیگه وقتی خودتو شوهرت ارومین ... ترس نداره خیلی ام عالیه ... شب زفاف کم ازصبح پادشاهی نیست.
ترس از قضاوت باعث اضطراب اجتماعی و خجالت کشیدن می شود. ... از اهمیت شب عروسی و مراسم آن هر چه بگوییم شاید کم باشد، اتفاقی که روند آینده زندگی ما را مشخص ...
- هنوز که هنوز است وقتی می‌روم عروسی، شب که می‌آیم خانه تا صبح برای آن ... او معتقد است: «بسیاری از خانم‌ها به دلیل ترس یا خجالت، معاینات دوره‌ای ...
چرا می ترسی انقدر درد زیاد خو نداره ـ ایا تابه حال شنیدی که فلان دختر در شب عروسی از درد زیاد بیهوش شده باشه و یا کدام کار دیگر شده باشه.اگرحالت شما اینگونه دوام ...
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020