تمام روش های تحریک مرد در دوران عقد | عوامل ، جملات و کلماتی که باعث تحریک مردان می شود!! (نقاط تحریک پذیر مردان) تحریک رابطه جنسی مردان

http://s13.picofile.com/file/8399920226/%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%DA%A9_%D9%85%D8%B1%D8%AF_%D8%AF%D8%B1_%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8%B9%D9%82%D8%AF_%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%84_%D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA_%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA_%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86_%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B7.jpg

تمام روش های تحریک مرد در دوران عقد | عوامل ، جملات و کلماتی که باعث تحریک مردان می شود!! (نقاط تحریک پذیر مردان) تحریک رابطه جنسی مردان .. این کاملا طبیعی است که دختران دم بخت و نوعروسان ایرانی بلد نباشند در دوران عقد و نامزدی عشق بازی کنند و کاملا طبیعی است که از همان ابتدا مهارت های تحریک کردن جنسی شوهر و نامزدشان را نداشته باشند.. اما نکته ای که اهمیت والایی داره اینه که باید خیلی زود این مهارت های را با مطالعه یاد بگیرند مردان دوست دارند خانمشان آنها را در اتاق خواب تحریک کند... شما خانمی که به تازگی عقد کردید و یا در استارت نامزدی هستید آیا میدانید چطور باید مرد زندگیتان را تحریک کنید؟ آیا میدانید چطور باید شوهرتان را به سمت رابطه جنسی هل دهید؟؟ از کلمات و جملاتی که در تحریک کردن آقایان معجزه گر هستند اطلاع دارید؟ این پست از big20.ir یک کلاس 20 دقیقه ای است برای آماده سازی ذهن شما برای یاد گرفتن تحریک مرد زندگیتان.. لازم است این تکنیک های گفته شده برای تحریک مردها را هر چه سریع تر یاد بگیرید...

 

موثرترین روشهای “تحریک مردان” قبل از رابطه جنسی

راههای صحیح تحریک جنسی مردان در رابطه جنسی

رابطه جنسی نقش ویژه ای در ازدواج دارد و از فاکتورهای مهم فاکتورهای زندگی موفق به شمار می رود. اهمیت رابطه جنسی در ازدواج برای زن و مرد بر کسی پوشیده نیست اما رابطه جنسی برای مردان اهمیت ویژه تری دارد و از مهم ترین معیارهای ازدواج به شمار می رود بنابراین لازم است زنان توانایی تحریک جنسی مردان برای رابطه جنسی به دست آوورند و بتوانند نیازهای جنسیشان را تامین کنند. در این بخش از سلامت جنسی  شما را با روش هایی که زنان باید برای تحریک مردان به کار ببرند آشنا می کنیم.

 

بهترین روش های تحریک کننده جنسی مردان

روش هایی برای تحریک مردان در رابطه جنسی

داشتن روابط جنسی رضایت بخش بین زوجین یکی از اهداف مهم تشکیل زندگی مشترک است . برای این که روابط جنسی بین زن و مرد رضایت بخش باشد باید زنان در رابطه جنسی بتوانند نیازهای همسرشان را بشناسند و برطرف سازند .

مردان در رابطه جنسی زودتر از زنان برانگیخته می شوند که این ویژگی ، یک خصوصیت مثبت در مردان است و زنان می توانند به راحتی با روش هایی که می گوییم همسرشان را برای رابطه جنسی آماده کنند و موجب استحکام روابط زن و شوهر و کانون خانواده گردند.در ادامه این مطلب با روش های تحریک مردان آشنا شوید.

 

چگونگی تحریک مردان در رابطه

کشف امیال جنسی برای تحریک مردان

اولین مرحله برای تحریک مردان که با همسرتان درباره چیزهایی که موجب تحریک او می گردد صحبت کنید و بدانید چه کارهایی موجب برانگیختگی شهوت همسرتان می شود. برخی از مردان با صحبت های عاشقانه و دلربا و برخی دیگر با رابطه فیزیکی تحریک می شوند. شما می توانید با پرسیدن از او بفهمید چه چیزی او را برای آمیزش آماده می کند.

 

راه های تحریک کردن مردان برای خانم ها در رابطه جنسی

ظاهری زنانه برای تحریک مردان

مردان عاشق زنانگی و کارهای ظریف خانم ها هستند و زنانی که خصوصیات مردانه دارند را نمی پسندند. زنانگی خانم ها سبب جذب مردها می شود زیرا خانم هایی که ظرافت زنانه دارند ظاهری آراسته و مرتب دارند و به خود بی توجه نیستند.

زنانگی، فقدان توانایی ها و خصوصیات مردانه است و سبب می شود که زنان از خصوصیاتی مانند خشونت، قابلیت، کارایی و قدرت مردانه به دور باشند.

 

روش های اصولی برای تحریک مردان در رابطه

راهکارهای برای یافتن ظاهر زنانه مناسب برای تحرک مردان

جنس لباس:

جنس های ظریف و کاملا زنانه مانند ابریشم، ساتن، مخمل، اورگاندی ، کتان، پشم لطیف، لینن، بافت های ظریف را برای لباس هایتان انتخاب کنید و این پارچه ها مطابق مد روز و به شکل امروزی بدوزید.

رنگ لباس:

لباس های شما باید روشن و قوی و کمرنگ و لطیف باشد و رنگ های طوسی و خاکستری و یکنواخت و خسته کننده برای رنگ لباس زنان مناسب نیستند و فقط زمانی می توانید این رنگ ها را به کار ببرید که جنس پارچه، برش و سبکی زنانه داشته باشد.

 

عوامل تاثیرگذار برای تحریک مردان

تحریک مردان با ظاهری مورد پسند آقایان

زیورآلات:

استفاده از زیور آلات می تواند به شما جلوه زنانه تری ببخشد . بهتر است برای زنانه تر نشان دادن خود زیور آلات شما همهنگ با لباستان باشد .

آرایش:

یکی از کارهایی که موجب جلوه بیشتر زنانگی شما می شود آرایش کردن است اما باید در این کار افراط نکنید و با مهارت آن را انجام دهید .

 

چه چیزی باعث تحریک مردان می شود؟

راه های غیر فیزیکی برای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

پوشیدن لباس های زیر جدید و مهیج و تحریک کننده

برای تحریک جنسی مردان می توانید لباس های زیری انتخاب کنید که زیبا باشد و اندام های خصوصیتان را بیشتر نمایان سازد تا موجب برانگیختگی مرد شود . هیچ گاه مردان از دیدن بدن برهنه زنان آنقدر تحریک نمی شوند که با دیدن لباس زیر زیبا با رنگی جذاب که اندام های آنان را نمایان تر می سازد تحریک می گردند.

برجستگی های بدن زنان

بیشتر مردان با دیدن برجستگی های بدن همسرشان تحریک می شوند پس لازم است لباس هایی بپوشید که این برجستگی ها را بیشتر نمایان سازد.

 

چه عواملی مردان را تحریک می کند؟

تحریک مردان با راه های عالی و ساده

رعایت مسائل بهداشتی و نظافتی

یکی از نشانه هایی که نشان دهنده اهمیت رابطه جنسی و شریک جنسی برای شماست آرایش و زدن موهای زائد شرمگاهی است . شما می توانید از عطر نیز استفاده کنید.

پیش قدم شدن برای رابطه جنسی

در اغلب مواقع مردان برای شروع یک رابطه جنسی پیش قدم می شوند ولی اگر گاهی اوقات همسرشان برای برقراری رابطه پیش قدم شود آن ها بیشتر تحریک می شوند زیرا پیش قدم شدن زنان نشانه میزان علاقه یشان به همسر خود است.

 

ترفندهایی بینظیر برای تحریک مردان

چه رفتارهایی باعث تحریک مردان می شود؟

رفتارهای زنانه

یکی از کارها و رفتارهایی که موجب تحریک مرد می شود رفتارهایی مانند عشوه و ناز زنانه قبل از آغاز نزدیکی است . از دیگر رفتارهای زنانه که موجب تحریک مرد می شود عبارتند از :

رفتار مهربانانه با همسر ، حرف های عاشقانه ، نگاه های پر عشوه و معنا دار ، نوازش، ماساژ و تحریک آلت تناسلی برای تحریک مردان

اگر فکر می کنید تنها زنان هستند که به معاشقه قبل از ازدواج احتیاج دارند در اشتباهید بلکه مردان دوست دارند زنان عشق خود را با تحریک آن ها قبل از برقراری رابطه به آن ها ثابت نمایند . یکی از معاشقاتی که زنان می توانند برای تحریک مردان انجام دهند و احساسی خوب را در آنان ایجاد کنند ، نوازش، ماساژ و تحریک آلت تناسلی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم .

 

راهکارهای عالی برای تحریک کردن مردان

پنج تمرین برای تحریک مردان در رابطه جنسی

مالش پشت:

برای تحریک همسر خود می توانید حرکات ساده ای مانند قلقلک ملایم ، ماساژ شانه ها ، لغزاندن دستتان روی پوست نوشتن عبارات عاشقانه مانند دوستت دارم بر روی پشت و نوازش بازو و صورت قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید . چنین نوازش هایی سبب تحریک همسرتان و ثابت شدن عشق شما به او می شود.

ماساژ دادن:

فضای اتاق خواب را با گذاشتن یک موزیک آرام بخش و زدن خوشبو کننده هوا رمانتیک کنید از همسرتان بخواهید دوش کوتاهی بگیرد و به پشت رو تخت در حالی که یک حوله نرم در زیرش و چندین بالش زیر پاها و سرش قرار دارد ؛ بخوابد . آن گاه کمی روغن مخصوص ماساژ کف دستتان بریزید و تمام بدنش را با ملایمت ماساژ دهید . این کار باعث تحریک او و نفوذ نمودن انرژی شما درون او می گردد.

 

تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

ایده های اتاق خواب برای تحریک مردان

ماساژ و لمس آلت تناسلی شوهر:

یکی از مهم ترین و موثرترین کارها در تحریک مردان لمس و ماساژآلت تناسلی آن هاست که اغلب زنان از آن خجالت می کشند.

لمس و ماساژآلت تناسلی با دست بسیار ساده و اینگونه است که از مردتان می خواهید روی یک صندلی بنشیند و شما روی زمین و در بین پاهای او قرار بگیرید. سپس با روغن یا کِرِم آلت او را چرب کنید و به روش های مختلف ماساژ دهید و در حین این کار عکس العمل های او را زیر نظر بگیرید تا بفهمید از کدام ماساژ بیشتر لذت می برد و یا سوال کنید که چه طور ماساژ بدهم بهتر است؟

برای ماساژ آلت انگشتان خود را دور آلت او حلقه بزنید و کمی فشار دهید سپس دستتان را جلو و عقب کنید یا مثل گاز موتور سیکلت آن را بپیچانید سپس جای خود را تغییر دهید مثلا کنار او قرار بگیرید یا در حالی که آرنج شما روی سینه او قرار گرفته و ساعد دست شما روی شکمش است همان کارها را تکرار کنید.

 

بیشتر بخوانید: روشهای افزایش سایز و قطر آلت تناسلی مردها بدون دارو ودستگاه (کاملا طبیعی)

 

 

تحریک مردان با بهترین ایده های جنسی

فوت و فن هایی فوق العاده برای تحریک مردان 

تحریک دهان به دهان:

یکی از روش های تحریک جنسی که آغازگر فرایند آمیزش جنسی می باشد تحریک دهان به دهان یا بوسیدن است . بوسه سبب ارتباط نزدیک زوجین به یکدیگر و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس ها می شود و برای معاشقه قابل اهمیت و ضروری است.

تحریک آلت شوهر با زبان و دهان:

این روش از روش های موثر در تحریک مردان است اما هرکسی آن را نمی پسندد . برای فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، ابتدا از او بخواهید به حمام برود و نظافت خود را رعایت کند سپس برای انجام رابطه جنسی دهانی از او سوال کنید. 

 

منبع:

namnak.com

 

 

روشهای تحریک جنسی، دانستنیهای جنسی، تحریک جنسی همسر، راه های تحریک جنسی زنان، تحریک جنسی خانم ها، تحریک جنسی، تحریک جنسی مردان، تحریک جنسی زن، ...
- دوران عقد و نامزدی دورانی است که اگر چه زوجین زن و شوهر رسمی، قانونی هم ... رابطه‌ی جنسی، زن و مرد را بی‌درنگ در کنار هم قرار می‌دهد تا این‌که همسران در ...

روش اول رابطه جنسی در دوران عقد تفخیذ یا لاپایی می باشد ... نماند در مورد مردان ناحیه باسن، گردن، سینه ، ران و اندام تناسلی تحرک آمیز بوده و لمس این نقاط می تواند زمینه ساز تحریک مردان باشد ... مواردی که در دوران عقد برای تحریک همسر نباید بکار ببرید.

- برای رسیدن به این هدف مردان باید راه های تحریک جنسی زن قبل از رابطه ... روش خوب دیگر این است که بازی دوران بچگی خود را تکرار کنید که در آن ...
- پس باید در این دوران چه کار کرد که تا حدودی به بر طرف شدن نیازهای عاطفی و حتی جنسی خود کمک کنیم؟ ترفندهایی برای تحریک کردن مردان قبل از ...
- دوران عقد بهترین دوران شناخت است زیرا افراد با ارتباط عاطفی و زناشویی ... رابطه‌ی جنسی، زن و مرد را بی‌درنگ در کنار هم قرار می‌دهد تا این‌که همسران در ...
- دوران نامزدی یکی از دوران های مهم و سرنوشت ساز در زندگی دختران و پسران است. در این مقاله قصد داریم شما را با رازهایی دخترانه برای جذب مرد مورد علاقه ...
البته با توجه به ویژگی دوران عقد، نکاتی را باید مد نظر قرار داد که در ادامه تقدیم ... و دوران عقد و نامزدی بهتر است به بازی های عاشقانه و ملاعبه (لمس قسمت‌های حسی و تحریک ... از جمله حقوقی که مرد نسبت به همسر خود دارد تمکین است یعنی زن وظیفه دارد نیاز ...
- یکی از شیرین ترین خاطرات دوران نامزدی، خاطره اولین معاشقه همسران است که اگر مهارت های ... به طور کلی در دوره نامزدی، پس از اینکه دختر و پسر به واسطه عقد، محرم ... این زمینه سازی در مورد خانم ها مصداق قوی تری پیدا می کند؛ یعنی مردها برای تحریک جنسی، نیاز ضروری به آمادگی عاطفی ... تفاوت زنان و مردان در مسایل جنسی.
عکس پوزیشن های دوران نامزدی و عقد برای ارضای بدون دخول زن و مرد در رابطه جنسی ... در دوران نامزدی می‌توانید از تحریک ناحیه کلیتوریس زنان، ماساژ آلت تناسلی مردان و ...
- در روابط زناشویی در دوران عقد ، برای ارضا شدن خانم ها بدون دخول ابتدا مرد می تواند با استفاده از حرکت ملایم انگشت قسمت تناسلی زن را تحریک کند .
آیا نزدیکی در دوران عقد یا دوران نامزدی اشتباه است؟ ... بر این هستند که اگر دختر در این زمان تن به رابطه جنسی بدهد، باعث طولانی شدن دوره عقد می‌شود و مرد انگیزه‌ای برای ...
آموزش تحریک شوهر , روش تحریک شوهر در دوران عقد , روش مناسب تحریک شوهر چیست؟ شیوه و طریقه تحریک شوهر و روش های تحریک کننده مردان برای داشتن رابطه جنسی.
- رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند. در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح ...
چطور در دوران عقد با عشقم معاشقه کنم؟ ... به یاد داشته باشید که در رابطه جنسی خانم‌ها با گوش خود و مردها با چشمانشان تحریک می‌شوند. ... اما اگر به عنوان یک مرد می‌خواهید نظر همسرتان را جلب کنید، سعی کنید گاهی برای او هدیه‌ای هر چند کوچک مثل یک شاخه گل ...
با سلام پسری 29 ساله هستم که چند روزی است عقد کرده ام . ... درد بیضه دوران نامزدی به دلیل تحریک بدون ارضا - پرسش 73957 ... شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از ...

مرد می تواند با استفاده از حرکت ملایم انگشت قسمت تناسلی زن را تحریک کند . در این حالت و به احتمال خیلی زیاد اندام تناسلی زن از قبل مقداری خیس شده است و لزج است.

روابط صحیح زن و مرد ... در دوران عقد رابطه جنسی و شوخی جنسی مزیت هم دارد؟ ... زن باید در زمان دخول به تحریک سینه و کلیتوریس خود ، تا زمان رسیدن به ارگاسم بپردازد!
- مردان و زنانی که پیش از ازدواج فقط با هم رابطه جنسی داشته اند کیفیت زناشویی‌شان به مراتب بهتر از کسانی بوده که تجارب جنسی زیاد با پارتنرهای ...
- صحبت کردن راجع به تمایلات جنسی در دوران عقد میتواند به این شناخت ... خانم هایی که بر این باورند که تنها نقطه تحریک آمیز بدن مرد اندام جنسی اوست ...
- اگر در دوران عقد هستید احتمالاً رابطه جنسی کامل نداشته اید و روابط شما در ... لذت جنسی در مردان چندان پیچیده و مشکل نیست، با تحریک آلت تناسلی، ...
- رابطه جنسی، دوران عقد، رفت و آمد، خانواده، رسم و رسومات ... اجتناب بورزند اما در مورد نیازهای جنسی خود آزادانه صحبت کنند و در این صحبتها سعی در تحریک یکدیگر نداشته باشند. ... قبل از ازدواج با مرد کوچکتر از خودتان حتما بخوانید.
چرا زوج های جوان بعد از گذشت مدّتی از آغاز زندگی دیگر آن شور و شوق دوران نامزدی را ندارند ... اما در مدت عقد دائم هر نوع استفاده و لذت بری مرد از زن و بالعکس بسیار نیکو است و زن حق ... معمولا دیر تحریک میشوم یا اصلا هنگام معاشقه ی همسرم تحریک نمیشوم؟
- قرارداد عقد موقت یا صیغه که بر اساس قوانین اسلامی مجاز شمارده شده آیا قراردادی است اخلاقی که رابطه زن و مرد ر... ... چطور در این جوامع مردها تحریک نمی‌شوند؟ پس بنابراین یک جای قضیه اشکال دارد. برای حل این مشکل باید جایِ دیگری ...

*رفتار تحریک آمیز داشته باشید : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزدیکی سبب تحریک شدید مرد می شود * با آرامش و مهربانی با او رفتار کنید : خشن و عجول نباشید .

از بین بردن بکارت در دوران عقد چه با رضایت هر دو طرف چه با خواست مرد باشد، در بین مردم خیلی زشت به نظر می آید و اگر فامیل به این مطلب پی ببرند خیلی ناراحت ...
- رابطه‌ی جنسی، زن و مرد را بی‌درنگ در کنار هم قرار می‌دهد تا این‌که همسران در تمامی فعالیت‌های دیگر نیز با هم باشند. دوران عقد از طرفی، دوران بسیار ...

 

 

تحریک مرد در دوران عقد،تحریک مردم عراق توسط خمینی،تحریک مرد نی نی سایت،چ چیزی باعث تحریک مرد میشه،تحریک شدن مرد روزه را باطل میکند،روش تحریک مرد در دوران عقد،آیا تحریک شدن مرد روزه را باطل میکند،علت تحریک مرد،جملاتی ک باعث تحریک مردان می شود،کلماتی ک باعث تحریک مردان می شود،عواملی ک باعث تحریک مردان میشود،کلماتی ک باعث تحریک مرد میشود،کدام قسمت مرد تحریک میشود،نقاطی که باعث تحریک مرد می شود،تحریک نشدن مرد نی نی سایت،روش تحریک مردان نی نی سایت،روش تحریک یک مرد،نقطه ی تحریک مرد،مردان بیشتر از کجا تحریک میشن،چند جمله برای تحریک مرد،چه لباسی باعث تحریک مرد می شود،چه کلماتی باعث تحریک مردان میشود،چه چیزای باعث تحریک مردمیشود،چه کارهای باعث تحریک مرد میشود،چه دارویی باعث تحریک مردان میشود،چه چیز باعث تحریک مرد میشه،کدام قسمت مرد تحریک میشود

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020