رابطه سه نفره لذتش چیست؟ | دلیل گرایش زن و مرد به تری سام (رابطه جنسی چند نفره) | علت تمایل همسر به س ک س سه نفره چیست؟

http://s13.picofile.com/file/8399525168/%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%D8%B3%D9%87_%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%87_%D8%AA%D8%B1%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D9%85_%D8%AA%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84_%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1_%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84_%D8%B9%D9%84%D8%AA.jpg

رابطه سه نفره لذتش چیست؟ | دلیل گرایش زن و مرد به تری سام (رابطه جنسی چند نفره) | علت تمایل همسر به س ک س سه نفره چیست؟ خیلی از خانم های متاهل به ما گزارش داده اند که مرد زندگی شان ببارها به شوخی هم که شده به رابطه جنسی سه نفره اشاره کرده است و برای اینکه همسرشان از این تفکر وحشتناک ناراحت نشوند صحبت را به ( البته این فانتزیمه واقعی نیست) برگرداندند... واقعا عجیب است که ما ایرانیان با تمدن و فرهنگ اسلامی مان حتی فکر تری سام یا رابطه جنسی سنفره را به ذهنیتمان راه دهیم!!! راستی میدانید اصلا چرا مردان این تمایل برایشان به وجود می آید؟؟ اگر نمی دانید با این مقاله ویژه از سایت BIG20.IR همراه شوید.. تا جوابی برای همه سوال هایتان مبنی بر ترسام و رابطه جنسی چند نفره بیابید..

علت گرایش برخی افراد به سکس و رابطه جنسی سه نفره !

 با وجود اینکه بعضی زوجین به نظر می رسد که توانسته رابطه خوبی با یکدیگر در کنار رابطه جنسی ضربدری برقرار کنند اما در بعضی موارد ترسیم پایه های اصلی سبک زندگی از دلبستگی ها مشکل ساز می شود.

وارد شدن دیگران در روابط جنسی می تواند عوارض منفی داشته باشد. حسادت یک نتیجه مرسوم است و این حس حسادت معمولاً از ترس از اینکه روابط اصلی تحت خطر قرار بگیرد، ناشی می شود.

به عنوان یک مشاور روابط من آمار روز افزونی از زوج ها و افرادی را مشاهده می کنم که درگیر مبادله عشقی یا رابطه جنسی ضربدری به عنوان بخشی از سبک زندگی خود شده اند. هر چند گاهی اوقات این اصطلاح برای تجربه کلی در خصوص فعالیت های جنسی غیر تک همسری در روابط استفاده می شود اما برای اکثر افراد مبادله عشقی یا سکس ضربدری به طور خاص برای زوجینی استفاده می شود که شریک جنسی خود را به عنوان فعالیت اجتماعی با دیگران مبادله می نمایند.

 

مبادله عشقی یا رابطه جنسی ضربدری (یا چند نفره) چیست؟

اکثر افرادی که درگیر مبادله عشقی یا رابطه جنسی ضربدری هستند، بجز این مسأله افرادی عادی محسوب می شوند که انتخاب کرده اند عشق و سکس برای آنها موضوعاتی تقریباً جداگانه باشند. سکس علاوه بر نوعی نشان دادن علاقه درونی به شریک زندگی، می تواند به نوعی، تفریح نیز محسوب شود. در حالی که این افراد از رابطه خوبی با شریک زندگی خود برخودارند، به دنبال داشتن رابطه جنسی با سایرین برای تنوع و تجارب جدید می باشند. به عبارت دیگر، این یک مسأله اضافی برای رابطه با شریک زندگی شان محسوب می شود. پس از انجام این گونه روابط، این زوج ها از صمیمت لازم بهره مند بوده و ارتباط نزدیکی با شریک زندگی شان دارند.

 

اصطلاح شناسی

سبک زندگی مبادله عشقی یا رابطه جنسی ضربدری دارای یک سری اصطلاحات استاندارد می باشد که می تواند برای باز نگه داشتن کانال های ارتباطی با شریک زندگی و برقراری ارتباط با سایر زوجین مفید باشد. زوجین درباره یک سری قوانین نرم صحبت می کنند که مبنای انتظارات را تشکیل می دهند، در حالی که بعضی قوانین نیز قابل بحث و مذاکره نیستند. بعضی از این قوانین ممکن است شامل داشتن رابطه جنسی در یک اتاق مشترک برای حفظ اعتماد و نوعی حس تجربه مشترک یا داشتن رابطه و مبادله جنسی کامل و جداگانه باشد. نمونه هایی که در ادامه به آنها اشاره می نماییم، تمامی نام ها و نشانه ها تغییر یافته اند تا از حق محرمانگی مراجعه کنندگان به من دفاع شود.

به عنوان مثال، یک زوج که من به تازگی با آنها ملاقات داشتم، جما و مارک، توافق کرده بودند که تنها در یک اتاق مشترک با دیگران رابطه داشته باشند که این مسأله از نظر آنها باعث ایمن تر شدن رابطه می شود در حالی که کریسی و تئو قوانین نرم تری داشتند و تصمیم گرفته بودند که مبادله جنسی کامل داشته باشند با این توافق که هیچ تماسی با سایر زوجین بجز در حضور یکدیگر نداشته باشند. رابرت می خواست اینکه همسرش کلاریسا یک رابطه جنسی MFM (دو مرد و یک زن) داشته باشد را نگاه کند.

 

دلایل: چرا افراد به مبادله عشقی (رابطه جنسی سه نفره) روی می آورند؟

مشترک ترین دلیل گزارش شده از جانب زوجینی که تمایل به مبادله عشقی دارند این است که رابطه خود را به نوعی تنوع و جذابیت ببخشند. هر چند در مورد سایر روابط از جمله روابط جنسی چند نفره مورد مذاکره قرار گرفته است. بعضی از زوجین درباره هیجانی که در انتخاب یک زوج یا انتخاب یک نفر برای رابطه سه نفره صحبت می کنند. در واقع، بعضی از افراد اعلام می کنند که شکار برای یافتن یک مورد بسیار بهتر از خود رابطه جنسی بعد از آن می باشد.

بعضی دیگر رابطه جنسی سه نفره را به عنوان روشی برای رسیدن به فانتزی های جنسی خود که نمی توانند در روابط موجود به آنها دست یابند اعلام می کنند در حالی که بعضی دیگر اعلام می کنند یک راز مشترک می تواند آنها را به یکدیگر نزدیکتر نماید. بعضی نیز نداشتن سازگاری در میل جنسی و یا داشتن مشکلات جنسی را عامل شرکت در مبادله جنسی اعلام می کنند. بسیاری از افراد این را یک پادزهر برای خیانت می پندارند.

 

دلایل عمیق تر و عامل های کمک کننده دیگری درباره این که چرا و چگونه زوجین مایل به داشتن رابطه جنسی مشترک با دیگران می شوند وجود دارد. یکی از این دلایل وقتی است که فرد یا زوجی می تواند بخش هایی از خودش را از وجودش جدا نموده و با دیگران به اشتراک گذارد. جداسازی یک اصطلاح روانشناختی درباره توصیف یک مکانیسم انطباق است که معمولاً ار دوران کودکی رشد می یابد.

 

نقض اعتماد

دیوید و فیونا چندین وقت پیش به مشاوره ازدواج مراجعه کرده بودند. آنها با خوشبختی 15 سال پیش ازدواج کرده بودند و از این رابطه مطمئن بوده و احساس امنیت می کردند. فیونا یک پزشک داروساز و دیوید صاحب یک کسب و کار موفق می باشد. 2 فرزند آنها نیز نوجوان می باشند. آنها سالها سبک زندگی رابطه جنسی ضربدری را تجربه کرده و انتخاب زوجین را با دقت انجام داده و برای هر دو آنها ملاقات با سایر زوجین جالب بوده و از سفرهای بین ایالتی به عنوان بخشی از موفقیت ازدواجشان نام می برند. با سپری شدن موفق این سالها، در آخرین سفرشان آنها جذب همسر یک زوج جوان شده بودند اما فیونا شوهر آن زن را نپسندیده بود.

قوانینی که آنها تعیین کرده بودند به این صورت بود که در صورتی که هر دو جذب یک زوج شده باشند کار را ادامه دهند اما دیوید فیونا را ترغیب کرد تا کار را ادامه دهند و یک رابطه جنسی ضربدری داشته باشند و او پذیرفت. در هفته های بعدی رفتار فیونا تغییر کرد و نسبت به دیوید حس سرخوردگی پیدا نموده و به سرعت عصبی می شد. او شروع به صحبت با دیوید درباره کنار گذاشتن رابطه جنسی ضربدری نمود. زمانی که آنها برای ملاقات من آمدند، فیونا احساس مورد سوء استفاده قرار گرفتن و خیانت از جانب دیوید را داشت. دیدیو احساس می کرد که فیونا او را درک نمی کند و حالت تدافعی گرفته بود زیرا از نظر او فیونا قبول کرده بود که آن رابطه را ادامه دهند اما فیونا نمی توانست دیوید را برای شکستن قوانین ببخشد.

 

چه موقع رابطه جنسی ضربدری بر رابطه زوجین تأثیر می گذارد؟

با وجود اینکه بعضی زوجین به نظر می رسد که توانسته رابطه خوبی با یکدیگر در کنار رابطه جنسی ضربدری برقرار کنند اما در بعضی موارد ترسیم پایه های اصلی سبک زندگی از دلبستگی ها مشکل ساز می شود. وقتی یک یا هر دو نفر از زوجین شیوه های دلبستگی غیر مطمئنی داشته باشد، وارد شدن دیگران در روابط جنسی می تواند عوارض منفی داشته باشد. حسادت یک نتیجه مرسوم است و این حس حسادت معمولاً از ترس از اینکه روابط اصلی تحت خطر قرار بگیرد، ناشی می شود. به جای داشتن فعالیتی مشترک با همسر خود، این تبدیل به نوعی مقایسه و منشاء بروز حسادت می شود بخصوص اگر به نظر برسد که لذت یکی از زوجین در این گونه روابط از لذت موجود بین زن و شوهر بیشتر است.

 

مردانی که شیوه زندگی دلبستگی اجتناب ناپذیر دارند ممکن است مخالفتی با رابطه جنسی ضربدری نداشته باشند اما نمی دانند که آنها در واقع به دنبال این شبه رابطه جنسی برای فاصله گرفتن از شریک زندگی شان می باشند و در نتیجه این مسأله باعث تقویت جدایی احساسی آنان می شود. برای دیگران آنچه به نظر تنوع طلبی می رسد ممکن است از مسائل هویتی و خودباوری نشأت گرفته باشد نه ایجاد تازگی در روابط جنسی. به طور کلی زنانی که شیوه های دلبستگی اضطرابی دارند ممکن است به دنبال دیگران باشند تا بتوانند به آزادی جنسی یا برابری دست یابند اما در سطح عمیق تر این ممکن است در واقع شکلی از اعتباربخشی به حس دوست داشتنی و ارزشمند بودن آنها باشد.

در بعضی موارد، رابطه جنسی ضربدری ممکن است باعث ایجاد نوعی حواس پرتی شود که باعث شود زوجین به مشکلاتی که در روابطشان دارند، زیاد فکر نکنند یعنی نوعی حواس پرتی اغواکننده برای مطمئن بودن که از حس کنجکاوی و هیجان تغذیه می کند، اما نهایتاً نیازمند ارتباط و همکاری می باشد. در عمل، وقتی رابطه اصلی دچار مشکل باشد، داشتن این گونه مبادله های عشقی به سختی انجام پذیر است.

تابو (منع مذهبی یا اخلاقی) نیز ممکن است مسأله ساز شود. اکثر زوجینی که روابط جنسی چند نفره دارند، انتخاب های سبک زندگی خود را از خانواده یا دوستانشان پنهان می نمایند چون از قضاوت یا درک نشدن درست از جانب دیگران می ترسند و این امر می تواند باعث ایجاد فاصله بین زوجین و افرادی که مورد اعتماد می باشند، شود.

 

محرک ها هر چه باشند بسیاری از زوجین وارد این نوع روابط می شوند بدون اینکه به طور کامل سطح ارتباطات و تعهدات مورد نیاز برای حفظ رابطه اصلی در حالتی که فشار از دست دادن رابطه جنسی مشترک و داشتن رابطه با دیگران افزایش یافته است، را درک کنند. آنها همچنین آمادگی لازم برای احساستی که بروز می کنند را ندارند. علاوه بر این موارد، رابطه جنسی باعث تولید اکسیتوسین و واسوپرسین به عنوان هورمون های پیوندی می شود که باعث ایجاد حس صمیمیت حتی در قابل افراد غریبه می شوند. عجیب نیست که بسیاری از زوجین بیان می کنند که احساساتی بسیار شبیه به روابط جنسی با همسر واقعی خود را با وجود اینکه مطالب زیادی درباره زوجین مقابل نمی دانند، تجربه کرده اند.

 

در 15 سال تجربه به عنوان مشاوره زوجین و درمانگر خانواده، من زوج های فراوانی را در مراحل مختلف سبک زندگی رابطه جنسی چند نفره مشاهده کرده ام که معمولاً در وضعیت کنار گذاشتن این سبک زندگی به من مراجعه داشته اند. در این زمان، زوجین بایستی صمیمیت بین خودشان را از نوع بازسازی کرده و با وضعیت تقسیم نکردن روابط جنسی شان با دیگران کنار بیایند. بعضی از زوجین نوعی احساس شکست یا غم را تجربه می کنند که شباهتی به از دست دادن فردی مورد علاقه در طول این فرآیند مبادله عشقی ندارد.

 

اگر شما و همسرتان تصمیم به وارد شدن به حوزه اینگونه روابط جنسی و مبادله عشقی به عنوان بخشی از رابطه خود گرفته اید، بایست چندین مطلب را مدنظر داشته باشید. در گام اول، دلایل اصلی شما برای علاقمندی به وارد شدن به این حوزه چه می باشد؟ آیا می خواهید شریک زندگی تان را با دیگران به اشتراک گذارید یا نیازهای برآورده نشده ای در رابطه شما وجود دارد که می تواند به بهترین نحو در بین شما حل و فصل شود؟ آیا به اشتراک گذاشتن همسرتان با دیگران باعث ایجاد یک نوع فاصله و حس ایمنی را در شما می شود که برای حفظ رابطه اصلی تان به آن نیازمند می باشید؟ آیا این کار را برای لذت بخشیدن به شریک زندگی تان و از دست ندادن وی انجام می دهید؟ و مهمتر از همه، آیا به اندازه کافی ارتباط کارآمدی با یکدیگر دارید که بتوانید پیچیدگی احساسی دیدن همسرتان که از رابطه جنسی با فرد دیگری لذت می برد بدون اینکه اعتماد و صمیمت موجود بین شما از بین برود را مدیریت نمایید؟ آیا آمادگی مواجهه با احساساتی که به دلیل به اشتراک گذاشتن همسرتان با دیگران پدید می آیند را دارید؟

 

فانتزی تری سام و رابطه سه نفره خطرناک ترین فانتزی جنسی است...

استفاده از فانتزی های جنسی همونقدر که می تونه در بهبود روابط جنسی زوجین موثر باشه و به رابطه جنسی عمق ببخشه، در بعضی موارد هم می تونه بسیار مخرب باشه. فرهنگ، عرف، مذهب، سن و بسیاری از عوامل دیگه مسائلی هستن که در ایجاد و یا نوع یک فانتزی جنسی تاثیر گذار هستن. یکی از فانتری های جنسی که اخیرا بسیار باب شده و حتی گاهی باعث تخریب روابط بین زوجین هم شده، و در موردش از کارشناسان سکستراپیست اپلیکیشن “بپرس” هم سوالاتی شده، داشتن یک رابطه جنسی سه نفره است.

 

به طور معمول پیشنهاد رابطه جنسی سه نفره در زوجین، از سوی مردان داده میشه، البته در بیشتر مواقع مردان مایل هستن که نفر سوم این رابطه یک زن باشه، اما گاها دیده شده که منظور از نفر سوم، وجود یک مرد دیگه در رابطه جنسی باشه.

 

مشکلات داشتن یک رابطه سه نفره

در رابطه جنسی سه‌ نفره ریسک ابتلا به بیماری‌های مقاربتی  مثل هرپس، سوزاک، سیفیلیس و… بیشتر می‌شه.

در این نوع روابط فرد، همسر خودش رو با یک مرد یا زن غریبه می‌بینه؛ شاید در همون لحظه اول این مسئله براش لذت‌بخش باشه اما به‌مرور زمان می‌تونه بر روی افکار فرد تأثیر منفی بگذاره. در صورتی که این رابطه از سوی یک مرد پیشنهاد شده باشه، همسر این فرد اعتماد به ‌نفس خودش رو از دست می‌ده و این مسئله به مرور باعث ایجاد افسردگی در وی میشه.

مرد یا زنی که این نوع اختلالات جنسی رو در خودشون  پرورش میدن؛ به مرور از این روابط ارضا نمی‌شن و سعی می‌کنن فانتزی‌های جنسی خودشون رو  تغییر بدن و با افراد بیشتری، رابطه جنسی داشته باشن. در این صورت اختلالات جنسی در اونها افزایش پیدا میکنه و ممکن هست به خیانت منجر بشه.

تنوع و تجربه حالات جدید یا همان فانتزی گرایی در رابطه جنسی، یکی از مهم‌ترین دلایلی هست که افراد تن به یک رابطه سه‌ نفره می‌دن. از نظر سکستراپیست ها این تنوع نوعی اختلال اضطرابی در فرد هست که قصد داره از طریق این رابطۀ گروهی و تنوع طلبانه، نوعی فانتزی جنسی داشته باشه. 

رابطه جنسی سه نفره

گاهی اوقات تمایل یکی از طرفین به رابطه جنسی سه‌ نفره تنها در ذهن فرد شکل میگیره و فرد تنها سعی میکنه با خیال پردازی در این مورد، از رابطه جنسی خودش لذت ببره و لزوما قرار نیست نفر سوم به طور واقعی وارد رابطه بشه. اما گاهی این فانتزی واقعا عملی میشه و فرد تنها در این صورت هست که از رابطه اش لذت میبره. به‌هرحال عملی کردن یک رابطه جنسی سه‌نفره و یا فکر کردن به اون در هر دو صورت نوعی اختلال جنسی هست و فرد دچار مشکل و انحراف جنسیتی شده که باید درمان بشه. یکی دیگه از دلایلی که باعث میشه فرد تمایل به رابطه جنسی سه‌نفره داشته باشه، بای سکشوال یا کشش جنسی به هر دو جنس زن و مرد است. در واقع فرد می‌خواد که در رابطه جنسی خودش هم یک مرد حضور داشته باشه و هم یک زن. این اختلال در صورتی پدیدار میشه که مرد از همسرش بخواد یک رابطه سه‌نفره با یک مرد دیگه داشته باشن (این اختلال در زنان هم دیده میشه) که در این صورت فرد باید حتما برای درمان نزد یک سکستراپیست برود.

 

ناراحتی از داشتن رابطه جنسی سه نفره

اگر شما هم با چنین مشکلی دست و پنجه نرم میکنین و همسر و یا شریک جنسیتون به شما پیشنهاد داشتن یک رابطه سه نفره رو داده و این مسئله باعث شده که ذهنتون درگیر بشه و سرتون پر از سوالهای بی جواب باشه، اما برای مراجعه به یک سکستراپیست فرصت کافی رو ندارین و یا هزینه مراجعه براتون مهم هست، میتونید پاسخ سوالاتتون رو از طریق عضویت در اپلیکیشن “بپرس” به دست بیارید.

 

شما میتونید خیلی راحت و از هر کجا که هستید با صرف کمترین هزینه ممکن تمام سوالات و دغدغه هاتون رو با سکستراپیست های اپلیکیشن “بپرس” در میون بذارید، و پاسخ ها رو در کمترین زمان ممکن و باخیال راحت از قابل اعتماد بودنش، به دست بیارید.

فانتزی جنسی زنان را می دانید؟آیا می دانید فانتزی جنسی چیست؟انتظارات زنان در رابطه جنسی چیست؟زنان همچون مردان دارای تفکرات جنسی مختلفی هستند که از آنها به عنوان فانتزی های  جنسی در ادامه مطلب یاد خواهیم کرد،زنان در رابطه چه می خواهند؟با ما همراه باشید در این مطلب از تنظیم خانواده

 

غرایز آشکار و نهان زنان و مردان :

تا حالا خیلی شندیده ایم که زنان وقتی در مورد مردان صحبت میکنند میگویند مردان همه ی فکرو ذهنشون در رابطه جنسی خلاصه میشه و فقط به دنبال غریزه جنسی خود هستند و همینطور شنیده ایم که مردان نیز در مورد زنان می گویند زنان همیشه به دنبال قرو فر خودشون هستند و خلاصه اینگونه حرفها آنچه مسلم است هم زنان و هم مردان هم دارای میل جنسی هستند و هم مایلند به سر و وضع خود برسند اما تفاوت در اینست که  نیازهای انسانها به دو نوع تقسیم می شود نیازهای آشکار و نیازهای نهان یا پنهان ، غریزه جنسی در مردان از نیازهای بارز یا آشکار انها میباشد و در عوض حس خودنمایی و ظاهر آرایی از نیازهای نهان آنها این در حالیست که میل جنسی در زنان از نیازهای نهان و میل به خودنمائی از نیازهای آشکار آنها به شمار میرود اما وجه مشترک این دو گروه اینست که هر دوی انها چه زن و چه مرد هخر دو نیاز را دارا می باشند .

 

پس تا اینجای مطلب به این نتیجه رسیدیم که نیاز جنسی در هر دو جنس زن و مرد قرار داده شده و هیچکس نمیتواند ادعا کند میل جنسی جنسی در او وجود ندارد چرا که خداوند غریزه جنسی را در وجود همه ماها قرار داده است.

 

تفکرات جنسی زنان و شخصیتی که از آنها میبینیم

فانتزی جنسی زنان

زنان همچون مردان دارای تفکرات جنسی مختلفی هستند که از آنها به عنوان فانتزی های  جنسی در ادامه مطلب یاد خواهیم کرد  اما این تفکرات جنسی برگرفته از نیازهای روحی و روانی آنهاست رابطه جنسی بین زن و شوهر از چه جهت مقدس است ؟ آیا فقط به خاطر اینکه با انجام یکسری اعمال فیزیکی به ارضای جنسی برسیم ؟

 

مسلما اگر اینگونه بود پس از لحظاتی یا ساعاتی مجددا نیاز جنسی  به حد اول خود برمیگشت و انگار نه انگار پس هدف از رابطه جنسی بین زن و شوهر ارضای جنسی و ارضای روحی روانی میباشد ارضای روحی و روانی تاثیرات دراز مدتی برروی رفتارهای زن و شوهر در زندگی زناشویی دارد و این همان مقدس بودن رابطه جنس ببن زن و شوهر می باشد حال آنکه اکثر افراد متاسفانه فقط بخش اول که همان ارضای جنسیست را دنبال می کنند و اگر به دنبال ارضای جنسی و روحی هر دو باشند لذتی چندین برابر و البته ماندگار در آنها شکل میگیرد . پس با ارضای روحی و روانی آشنا شدیم حالا هر انسانی برای رسیدن به ارضای روحی و روانی تفکراتی در سر دارد که همان تفکرات جنسی میباشد این تفکرات جنسی یا همان فانتیزی های جنسی کاملا متفاوت از شخصیت برونی افراد است  که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

 

تعریف فانتزی های جنسی

 به اعمال و رفتاری که  در مورد رابطه جنسی در ذهن افراد دشکل می گیرد که از آنها تحریک و ارضا می شوند، که بیشتر جنبه روانی دارد فانتزی جنسی گفته می شود  که در افراد مختلف متفاوت میباشد به عبارتی  تفکراتی  که مردان و زنان  را تحریک میکند و در رابطه جنسی به دنبال رفع نیاز آن میباشند. که البته همانطور که گفته شد در افراد مختلف متفاوت است.

 

مثال :برخی مردان از موی بلند همسر خود لذت میبرند و تحریک می شوند  این در حالیست که شاید موی بلند اصلا برای مردی دیگر جلب توجه نکند چه برسه به اینکه تحریک بشود .

 

فانتزیهای جنسی زنان :

زنان دوست دارند لمس شوند  ، زنان از اینکه از آنها به عنوان ابزاری برای ارضای غریزه جنسی  نگاه شود تنفر دارند . بطور کلی رشته های عصبی که سنسورهای تحریک و لذت جنسی زن را در تمامی نقاط بدن آنها گسترش داده  زنان از حاشیه در رابطه جنسی لذت میبرند زنان عاشق نوازش شدن هستند . اکثر زنان از مردانی که بدن آنها همچون زنان میباشد بیزارند طبق آمار گیری که از 1000 زوج بدست آمده اکثر خانمها از اینکه سینه های شوهرشان مو داشته باشد بیشتر لذت میبرند . اکثر زنان از مرد ان چاق و مردان لاغر بیزارند آنها مردی میخواهند نه خیلی هیکلی و عضلانی و نه خیلی لاغر مردی کاملا متوسط در فانتزیهای جنسی خود عموما مردانی را تجسم میکنند که قد نسبتا بلندی دارند .اکثر زنان از مردانی که رفتارهای زنانه دارند بیزارند از مرداین که موهای پای خود را اصلاح میکنند از مردانی که ابروهای خود را بر میدارند البته نا گفته نماند از مردان شیک پوش و خوش تیپ لذت میبرند . اکثر زنان ازمرداین که صورت نیمه اصلاح شده دارند بیزارند منظور این نیست که همه ریش و سبیل خود را بتراشند منظور اینست که مرتب باشید .

 

برای یک معاشقه میتوانید همسر خود را غافلگیر کنید اما اکثر زنان دوست دارند در بهترین وضعیت از نظر ظاهری با همسر خود رابطه جنسی داشته باشند زنان بر روی اندام خود حساس هستند آنها دوست ندارند زمانی که موهای پای آنها مشخص است با شوهرشان همبستر شوند و تجیح میدهند در حالت smooth کامل با شوهر خود همبستر شوند  پس از قبل به آنها آمادگی لازم را بدهید  مسئله بعدی به علت فعل و انفعالات هورموینی رابطه جنسی بر روی زنان تاثیر روحی و روانی بیشتری دارد تا بر روی مردان پس انها از نظر روحی هم باید امادگی برقراری رابطه را داشته باشند .

برای معاشقه زمانی را مشخص نکنید اما توصیه می شود رابطه جنسی  شب باشد .

 

زنان تمایل دارند شوهر انها پس از رابطه جنسی به همان گرمی قبل ازرابطه باشد و او  را در آغوش بگیرد پس آقایان بعد از رابطه جنسی پشتشونو به همسر خود نکنند و با خیال راحت بخوابند طوری که انگار همسرشون وسیله ای برای ارضا بوده و حقی ندارد .

زنان تمایل دارند در حین رابطه جنسی با آنها به ارامی صحبت شود

. تفاوت عمده مردان و زنان در حین رابطه جنسی اینست که مردان به دنبال نقطه پایانی هستند و زنان تمایل دارند پایانی وجود نداشته باشد  از دیگر تفاوت مردان و زنان در حین رابطه جنسی اینست که زنان به رفتارهای قبل و بعد از رابطه جنسی اهمیت میدهند اما مردان فقط و فقط به رابطه جنسی . اکثر مواقع مردان زود ارضا می شوند و این در حالیست که همسر آنها درست زمانی که تحریک میشود باید رابطه جنسی خود را به خاطر ارضا شدن شوهر خود رها کند چرا که مردان پس از ارضای جنسی شدیدا احساس خستگی میکنند . به همین علت است که بارهای گفته می شود  به پیش نوازی و معاشقه پیش از رابطه جنسی اهمیت زیادی بدهید .

زنان به بوی بدن و بوی عطر حساسند مردان کمتر به این مسائل توجه میکنند . زنان تمایل دارند در رابطه جنسی هم رده شوهر خود باشند نه اینکه فقط به پوزیشن ها و خواسته های شوهرشان تن در دهند.

 

زنان تمایل دارند مورد توجه قرار گیرند پس مردی موفق است که به کوچکترین جزییات و تغییرات در نوع پوشش آرایش و رفتار زن خود دقت کند . تا میتوانید رابطه جنسی خود را طولانی کنید عجولانه برخورد نکنید به همسرتان ارامش دهید . متاسفانه اکثر روابط جنسی بین زوجین شاید 30 دقیقه به طول بیانجامد در صورتی که بیشترین زمان باید فقط صرف تحریک کردن یکدیگر شود

 

زنان به محلی که رابطه جنسی را با همسر خود تجربه میکنند اهمیت زیادی میدهند یعنی شرایط محیطی بر روی آنها تاثیر گذار است . رفتار شما پس از رابطه جنسی نیز برای همسر شما اهمیت دارد . حتی اسلام نیز در این زمینه توصیه هایی داشته موفق باشید.

منبع:

saednews.com

tanzimekhanevadeh.com

 

- رابطه جنسی سه نفره ؟ سلام آقای دکتر با تشکر از سایت خوب شما بنده 7 سال است که ازدواج کردم و اخیرا با پیشنهاد غیر منتظره همسرم مواجه شدم.
- لایو دکتر آذرتاش در مورد رابطه جنسی سه نفره و نامتعارف و دلایل آن آیا سکس گروهی و چند نفره مجاز است؟ رابطه جنسی سه نفره از نظر روانپزشکی ...
- بعضی دیگر رابطه جنسی سه نفره را به عنوان روشی برای رسیدن به فانتزی های جنسی خود که نمی توانند در روابط موجود به آنها دست یابند اعلام می کنند ...
- رابطه جنسی سه نفره (ترویلیسم) یا کاکولدیسم لذت جنسی در اثر دیدن شریک خود در هنگام فعالیت جنسی با یک شخص دیگر یا دانستن این که ...
سلام. من از شوهرم خواستم با یک زن دیگه سکس سه نفره داشته باشیم. اونم نه به دلایل انحرافات جنسی به دلیل اینکه مرد موجود تنوع طلبیه و ما 6 سال از ازدواجمون میگذره.
- رابطه جنسی 3 نفره چه مضراتی دارد؟ ورود نفر سوم به رابطه زناشویی تصمیمی بسیار خطرناک است که می تواند تاثیرات بدی بر اعتماد، صداقت و صمیمت ...
البته رابطه سه نفره صرفا به تماشای آن محدود نمی شود و در خیلی از موارد داشتن رابطه جنسی زن و مرد همراه با یک فرد خارج از رابطه ( یک زن یا یک مرد دیگر) متداول می باشد.

- سوء استفاده جنسی و احساسی این روزها با پیچیدگی روابط، شکل‌های زیادی دارد. با عزیزی همراهیم که با درخواست یک رابطه جنسی سه نفره، ضربه‌ی ...- تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره،سلام،تشکرا ز کانال خوبه تنظیم خانواده،آقای دکتر من 7 ساله ازدواج کردم 32 سالمه و شوهرم 34 سالشه، تا یکسال پیش ...

امروزه فانتزی های جنسی، عضو جدای ناپذیر روابط جنسی را تشکیل می دهند. اما علت تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره چیست؟ با مقاله ما همراه باشید تا بیشتر بدانید.
عشق سه‌نفره (انگلیسی: Ménage à trois‎) یا عشق‌بازی سه‌نفره نوعی قرار میان سه نفر برای ایجاد رابطه‌ای بین آنها است که طی آن هر سهٔ آنها بین یکدیگر رابطه عشقی یا ...
آمیزش جنسی سه‌نفره یا تری‌سام (به انگلیسی: Threesome) گونه‌ای از آمیزش جنسی است که به‌طور همزمان در بین سه نفر انجام می‌شود. این سه نفر ممکن است سه مرد، سه زن، دو ...

به طور معمول پیشنهاد رابطه جنسی سه نفره در زوجین، از سوی مردان داده میشه، البته در بیشتر مواقع مردان مایل هستن که نفر سوم این رابطه یک زن باشه، اما گاها دیده شده که ...

علت تمایل مردها به رابطه ی جنسی سه نفره چیست؟ رابطه جنسی سه نفری خطرناک است یا نه؟ گرایشات زوجین برای چنین روابطی با تصویر.
- رابطه جنسی سه نفره با من و دوستش، شرط ادامه رابطه‌ست! (سوء استفاده جنسی و عاطفی). 14,407. علی عربی 74 دنبال‌ کننده. 14,407 بازدید. 123.
- بسم الله الرحمن الرحیمبا سلامشیطان از راه های مختلفی در خانواده ما شریک میشه مثلا از طریق مال حرام در بچه ای که قرار نطفه اش منعقد بشه شریک میشه.
در بعضی موارد، این اتفاق می تواند به یک رابطه جنسی سه نفره تبدیل شود. یک مطالعه اخیر نشان داده است که تعداد بیشتری از افراد درگیر این فتیش جنسی می شوند و ...
- تمایل به رابطه جنسی سه‌نفره یکی از اختلالات جنسی است که در برخی از زوج‌ها مشاهده می‌شود. درواقع زن و شوهر یا یکی از آن‌ها تمایل دارد تا فرد سومی (چه زن و ...

 

این سه گانی، به وفور به طور سری در یک رابطه زناکارانه باز آفرینی می شود و در بعضی اوضاع در قالب یک رابطه سه نفره (menage atrois) عملی می گردد. نیازی نیست که ...

- سلامم من با دوست پسرم هشت ماه هستیم وخیلی عاشق هم هستیم بعد پریروز بهم پیشنهاد سکس سه نفره داد ... ولت کنم چیکار میکنی ؟به نظرتون ما باید ...
- تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره،سلام،تشکرا ز کانال خوبه تنظیم خانواده،آقای دکتر من ۷ ساله ازدواج کردم ۳۲ سالمه و شوهرم ۳۴ سالشه، تا یکسال پیش ...
- شاید رابطه جنسی سه نفره به نظر تجربه‌ای هیجان انگیز و جالب به نظر برسد، اما این نوع رابطه می‌تواند پیامدهای منفی داشته باشد. بنابراین پیش از ...

... الاسلام و المسلمین غلام حسین محسنى ازهاى در رابطه با یرونده محمد رضا رحیمى معاون ... در رابطه با یرونده رحیمى ادامه داد: یس از آنکه اتهامات تا حد زیادى براى هیأت سه نفره ...

معمولا دو فرد ازسه نفری که با هم وارد رابطه جنسی سه نفره می شوند با هم شریک دایمی (زوج) هستند. گاه رخ میدهد که یکی از طرفین رابطه وقتی متوجه می شود که شریکش ...
شوهرم چون از اندامم خوشش میاد میگه دلم میخاد سکس سه نفری داشته باشیم میگه دلم ... اساسا تمایل به حضور شریک جنسی دیگر ( رابطه سه نفره یا بیشتر ) چه هم جنس چه از ...

اعضا باید رابطة خود را منحصر به فرد و غیرقابل جایکزین بدانند . ارتباط اعضاى جنین ... به : کروه دونفره ‏)‏ دربارةً کروههاى سه نفره نیز کند وکاو کرده است . این کروه کروهى ...رابطه جنسی سه نفره یک مرد با دو زن. یکی از پژوهشها نشان داده فانتزی جنسی اول مردان در امریکا این نوع رابطه است نظر شما در مورد این نوع رابطه چیست.

- اگر سوالات حقوقی درباره رابطه جنسی سه نفره دارید وارد صفحه درستی شده اید. دادراه این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با مرور سوالات حقوقی در ...
 
 

تریسام،تریسام چیست،تری سام زدن چیست،تری سام یعنی،تری سام استر،تری سام چیست،تری سام کیست،تری سام نی نی سایت،تری سام انگلیسی،تری سام درخشانی،تری سام چیه؟،تری سام فرانک عمیدی،تری سام به چه معناست،تری سام اسلامی،تری سام اینستا،تری سام در اسلام،تری سام در اینستا،تری سام در اینستاگرام،انواع تری سام،اصطلاح تری سام،آتری سامسونگ،گوشی آتری سامسونگ،قیمت گوشی آتری سامسونگ،تری سام ب چ معناست،تری سام سرویس بندرعباس،برنامه تری سام،علاقه به تریسام،تری سام تتلو،تری سام تهران،تجربه تری سام،ترجمه تریسام،سامسونگ ج تری،تری سام چیست ویکی پدیا،تری سام چیست نی نی سایت،تری سام یعنی چه،تری سام یعنی چی،رابطه تری سام چیست،حالت تری سام،حکم تریسام،حرکت تریسام،تری سام دانلود،درباره تری سام،درمان تری سام،رمان تریسام،روانشناسی تریسام،تری سام سام درخشانی،تری سام فورسام،اس تری سامسونگ،اس تری سامسونگ قیمت،طرح تری سام،تری سام عکس،عکسهای تریسام،تری سام فارسی،تری سام و فورسام چیست،تری سام و فورسام،فانتزی تری سام چیست،فواید تری سام،فورسام تریسام،تری سام واتپد،واژه تری سام،تری سام یعنی چی؟،تری سام یعنی،رابطه ی تری سام،رابطه ی تری سام چیست،معنی کلمه ی تری سام،رابطه سه نفره نی نی سایت،رابطه سه نفره در اسلام،رابطه شب زفافی که سه نفر شد،رابطه ی سه نفره نی نی سایت،،

 

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020