مردان از ما [زن ها] چه می خواهند؟؟ | آقایان از (خانم ها) دقیقا چی می خواین؟؟؟؟آنچه مردها میخواهند و نمی گویند!! (مردها چه زنی می خواهند)

http://s13.picofile.com/file/8398841676/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86_%DA%86%D9%87_%D8%B2%D9%86%DB%8C_%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D9%86%D8%AF_%D8%A7%D8%B2_%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86_%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87.jpg

مردان از ما [زن ها] چه می خواهند؟؟ | آقایان از (خانم ها)  دقیقا چی می خواین؟؟؟؟آنچه مردها میخواهند و نمی گویند!! (مردها چه زنی می خواهند) .. تا بحال به این فکر کرده اید که واقعا مردان از کجای زنان خوششان میاید؟ یا اگر بهتر بخواهم بگوئم این است که مردها از چه نوع زن هایی بیشتر خوششان میاید و دوست دارند زن زندگی آنها چه خصوصیات و ویژگیهایی داشته باشد.. برخی زن ها معتقدند مردها تنوع طلب هستند!! اما آیا واقعا همین طور است؟ یا مثلا خیلی از دخترها فکر می کنند همه آقایان دنبال ظاهر زیبا و رمانس می گردند و جذابیت برایشان خیلی مهم است یا خیلی ها هم بر این باور به سر می برند که مرد جماعت از اندام زیبا و دل ربا و فیت زنان خوششان میاید!! شاید همه آنها یه جورهایی درست باشد در این پست از big20.ir مواردی که مردها در زن ها می خواهند یافت شود را برایتان می گوییم. مهم این است که همه این ها برای دختر ها و زنان دست یافتنی است..

 

آقایون از خانم ها چه می خواهند؟

مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟

++ اول از همه مردها به دنبال کسی هستند که تشنه عشق و محبت باشد.

شاید این حرف بسیاری از خانم ها را غافلگیر کند اما مردها دوست دارند مورد دوست داشتن قرار بگیرند و خودشان نیز کسی را دوست بدارند. مشکل اینجاست که خانم ها برخورد بی احساس و سردی با آنها دارند. پیدا کردن خانمی که قابل دوست داشتن باشد کمی مشکل است و مردها از اینکه بفهمند دختر رویاهایشان را پیدا کرده اند خوشحال می شوند.

++ مردها دنبال خانمی می گردند که در نظرشان جذاب باشد.

خانم ها اغلب تصور میکنند که مردها خیلی سطحی نگر بوده و تنها چیزی که برایشان اهمیت دارد وضعیت ظاهری خانم می باشد. مردها لزوما به دنبال خانم های کمر باریک نمی گردند و اکثر آنها از خانم های چهل کیلویی خوششان نمی آید، بلکه آنها می خواهند کسی را داشته باشد که به وضعیت ظاهری خود افتخار کند (البته این کار را نباید بیش از اندازه انجام دهد). مردها از داشتن نامزدی که قیافه خوبی داشته باشد لذت می برند و من فکر نمی کنم که مردی چیزی جز این به شما بگوید.

++ مردها به دنبال خانم هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند.

کسی که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، کسی که بتوانند به او ایمان داشته باشند. شاید برایتان عجیب باشد اما برخی از خانم ها قابل اعتماد نبوده و بسیار بی وفا هستند. همین امر باعث می شود که مردها محتاط تر عمل کنند. بوسه روز عید و یا عشق بازی ها اصلا به حساب نمی آیند و این جزئی از خصوصیات خانم هاست. آقایون به شدت از بی وفایی و بد قولی بیزار هستند و به دنبال کسی می گردند که بتوانند از صمیم قلب به او اعتماد کنند.

++ مردها می خواهند برای خود تشکیل زندگی خانوادگی دهند

و به دنبال شریکی هستند که بتواند با او در خانه زندگی کند. خانم هایی که در محیط های اجتماعی فعالیت می کنند برای مردها قابل قبول تر هستند چرا که آقایون تصور می کنند خیلی بهتر می توانند با این گونه افراد ارتباط برقرار کنند و ارتباطشان پایدار تر خواهد بود.

++ مردها به دنبال خانم هایی با روحیه زنانه و مهربان می گردند

زیرا چنین خصوصیاتی باعث می شود که یک زن بتواند مادر بهتری برای بچه هایش باشد. البته این امر بدان خاطر نیست که مردها انتظار دارند خانم ها آنها را نیز تر و خشک کنند بلکه بدان خاطر است که دوست دارند فرزندانشان در آغوش مادر مهربان و دلسوزی پرورش پیدا کنند.

++ مردها به دنبال خانم های خوش مشرب هستند.

بعضی از خانم ها خیلی سخت گیر بوده و برای جزئیات اهمیت بیش از اندازه ای قائل می شوند. آیا تا به حال دختر هایی را دیده اید که دارای خلق و خوی پسرانه هستند؟ مردها می خواهند از در کنار هم بودن با همسر خود لذت ببرند و احتیاج به محبت دارند به همین دلیل همیشه به دنبال فرد خوش طبعی هستند که بتوانند در کنار او به آرامشی که آرزوی آن را دارند دست پیدا کنند.

++ مردها به دنبال زن هایی هستند که حس و ظرافت زنانه خود را حفظ کرده باشند.

البته منظور ما آن دسته از خانم هایی نیست که دائما به دنبال مد می روند و چهره خود را به انواع و اقسام اشکال مختلف در می آورند. خانمی که بادگلو می زند و از خود گاز معده خارج می کند هیچ گاه برای یک مرد قابل قبول نخواهد بود. این روزها خانم ها ممکن است از مشروبات الکلی استفاده کنند که این کار نیز به نوبه خود باعث میشود که نظر جنس مخالف به آنها جلب نشود. بعضی از خانم ها هستند که در زمان عصبانیت هر چه که دلشان می خواهد بار طرف مقابل می کنند که این کار به هیچ وجه به مزاج آقایون سازگار نیست. مردها نمی خواهند رفتار همسرشان به اندازه خودشان بی شرمانه و توهین آمیز باشد.

++ مردها کسی را می خواهند که حامی و پشتیبانشان باشد.

خیلی از خانم ها منتظر هستند که اشتباه کوچکی از آقا سر بزند که آنها را به باد انتقاد بگیرند و در مسائل خصوصی و حتی شغلی شان دخالت کنند. آقایون به ارتباط خود به عنوان یک سیستم محافظ نگاه می کنند زمانیکه خانم نتواند یک چنین حسی را در آنها به وجود آورد و از این گذشته تا آنجا که می تواند از آنها انتقاد هم بکند، چیزی نمی گذرد که آقا از او جدا می شود.

++ مردها از خانم های عصبی که تمام مدت داد و فریاد می کنند خوششان نمی آید.

آنها خانم هایی را می پسندند که اهل بحث و گفتگو باشند و قادر باشند که مشکلاتشان را از راه های منطقی حل کنند. شاید خلق و خوی آتشین شما را در همان روزهای اولیه اندکی جذاب باشد اما در روز به هیچ وجه به شما افتخار و قدرت نخواهد بخشید.

++ مردها از خانم هایی که آنها را به چالش وا می دارند خوششان می آید.

دوست میدارند که خانم ها، آنها در انتظار بگذارند. مردها معمولا زمانی که احساس امنیت کنند اندکی در رابطه تنبل می شوند اما زمانیکه آنها را به چالش وا می دارید، حداقل کاری برای انجام دادن دارند. اگر می خواهید مرد خود را همواره به خود علاقمند نگه دارید باید او را همیشه به چالش وادار کنید.

++ معمولا آقایون در مورد مسائل جنسی اندکی خود دار تر از خانم ها هستند.

باور کنید که حقیقت دارد. مردها می دانند که در رخت خواب چه می خواهند و به همین دلیل توجه خود را بر روی آن معطوف می کنند. شما به هیچ وجه آن همه شور و اشتیاقی که به مردها نسبت می دهند را نمی توانید در دنیای واقعی در وجودشان پیدا کنید. مردها در جهان واقعی بسیار محافظه کار هستند. آنها با هر کسی می توانند اوج لذت و خوشی خود را تجربه کنند و نیازی به داشتن همسران متفاوت ندارند. در بسیاری از آزمایشاتی که انجام شده نتیجه بر این اصل استوار بوده که مردها دوست دارند در تخت خود به راحتی بخوابند و این خانم ها هستند که بهانه گرفته و اظهار می دارند که از این نوع رابطه خسته می شوند.

++ مردها به دنبال همسری می گردند که به آنها متعهد باشد.

هر چند پیدا کردن چنین شخصی مشکل است اما می توانید حداقل آرزوی داشتن یک چنین همسری را داشته باشید. مردها نامزدی را دوست دارند که بتوانند به او اعتماد کنند و مشکلات و ناراحتی هایشان را با او در میان بگذارند. تعهد مثل یک خیابان یکطرفه نیست و باید از جانب هر دو طرف رعایت شود. چنین نیازی برای همیشه در وجود تمام مردها باقی خواهد ماند.

++ مردها دوست ندارند که تنها زندگی کنند.

حقیقت این است که مردهای امروزی به دنبال یک خانم مجرد قابل اطمینان و جذاب هستند که بتوانند رابطه بلند مدتی را با او آغاز کنند. آنها می خواهند با او از زندگی خود لذت ببرند و دقایق خود را با او تقسیم کنند تا آرام و قرار بگیرند. افراد مجرد کمی وجود دارند که خواهان ارتباط بلند مدت هستند. مشکلی که مردها با آن مواجه هستند این است که دنیا به طور کلی عوض شده. زمانی که انتظار هیچ چیزی را ندارند به سرعت برایشان زن می گیرند و طوری که متوجه نشوند بچه دار می شوند. آنها فقط و فقط به دنبال ارزش و احترام از طرف شریک زندگی خود هستند و بس.

منبع:

tanzimekhanevadeh.com

 

 

مردان و آنچه مردان از زنان خود انتظار دارند و دردو دلهای مردانه و آنچه آقایان در رابطه می خواهند اما نمی گویند و حرف های دل مردان و آنچه باید زنان متاهل بدانند در نمناک.

11 چیز که مردها می خواهند ولی نمی گویند مهمترین خواسته یک مرد از زن زندگی,تشویق کردن همسر,قدردانی از همسر,احترام همسر.

آنچه مردها از شریک زندگی خود می خواهند. مردها چه میخواهند. بیشتر مردان از شریک زندگی همان چیزی را می‌خواهند که خانمها می‌خواهند. در ظاهر به نظر می‌رسد که مردان موجوداتی مریخی ...مردها عاشق چه زنی می شوند،زیبایی ظاهر تنها خصوصیت بارز یک زن نیست، آنچه یک زن را زیبا و جذاب می کند، خصوصیات اخلاقی اوست. اما این خصوصیات کدامند؟

- مرد ها چه می خواهند؟ روانشناسی مرد. خانم ها معمولا اظهار می دارند که رفتار آقایون آنها را تا حدی گیج می کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها ...
معرفی کامل فیلم آنچه مردان می خواهند (What Men Want) () به همراه امتیازها و نظر مردم و منتقدان، عکس‌ها، ویدئو، نقد و اخبار حواشی فیلم در سلام سینما.
- ... یک رابطه عمیق و پایدار باید بدانیم که طرفین از این رابطه چه انتظاراتی دارند. در این مطلب به شما می گوییم که مردها از یک رابطه عاطفی چه می‌خواهند؟

در مقدمه کتاب «آنچه مردها می‌خواهند: راهنمایی‌های سه مرد تحصیلکرده برای آشنایی زنان با مرد دلخواه » می‌خوانیم: «تا به حال از خود پرسیده‌اید چرا مردان زنانی را که دوست دارند، ...نماز که تمام می شود متوجه می شوند که خانوادهای مرده و مرد طلب کار فرار کردهاند، و ... مسلمانها نمی خواهند اخصار پذیرایی از اسرائیلی هایی را که از آن سوی مرز برای قمار می ...

مردان جذب چه زنانی می شوندزیبایی ظاهری,هنگام انتخاب همسر , زندگی مشترک,ترس از دست دادن , داشتن یک زیبایی طبیعی, زنان ظریف و ترسو , خانم های جوان.
- اکثر مردان جذب زنی می‌شوند که با او سه چیز به دست آورند: در درجه ی اول لذت، درجه ی دوم آرامش و در درجه ی سوم پیشرفت است چرا که از لذت آرامش به دست می ...

بسیاری از خانم ها به غلط می پندارند که مردان فقط جذب ظاهر زیبای آنان می گردند و ویژگی های دیگر ... مرد ها از زنانی که بیش از حد احساساتی می شوند، خوش شان نمی آید.

- مردها زنانی را می‌پسندند که روی پاهای خود می‌ایستند. یک مرد دوست دارد شما را زنی قوی ببیند، کسی که نیاز ندارد کس دیگری از او حمایت کند یا مراقبش ...
- در این مطلب به 10 خصوصیت خانم‌ها که مردان را شیفته می‌کند اشاره شده و به توضیح ... اگر چنین رفتاری دارید باید بدانید که هیچ مردی زنی را که خودخواهانه ... وقار، آرامش، سلیقه و خودداری خصوصیاتی هستند که می‌تواند یک مرد را جذب کند.
- مردها نسبت به زنان بصری تر هستند و برای همین زنها برای جذب مردان به لباس ... خوب و برازنده است اما مردها بیشتر جذب زنانی می شوند که خودشان هستند!
- با اعتمادبه‌نفس و کنترل تان. ما به شما می‌گوییم چطور او را بدون هیچ تلاشی مجذوب خودتان نگه دارید. ... مردان جذب چه زنانی می شوند؟ تا به حال به این فکر ...
- مردان عاشق چه زنانی می شوند؟ تا به حال چند بار از گفته‌ها یا نگفته‌ها، رفتارها و حرف‌های مرد زندگی خود دلخور شده‌اید؟ احتمالا دست آخر به این نتیجه ...
- مرد‌ها از زنانی که بیش از حد احساساتی می‌شوند، خوش‌شان نمی‌آید ... به عمل آمده ۸۹ درصد از مردان اعتراف کرده‌اند که بوی خوش همسرانشان آن‌ها را جذب می‌کند.

لبخند، بوی خوش عطر، هوش و شاید هم اندامی زیبا -- فکر می‌کنید کدامیک برای مردان جذاب‌تر است؟ کدامیک از این خصوصیات در خانم‌ها باعث می‌شود مردی شیفته زنی شده و ...

مردان عاشق و خصوصیات مرد عاشق و عاشق واقعی و ویژگی های مرد عاشق و عاشق کردن مردان و عشق واقعی را در نمناک مشاهده نمایید. ... 8 رفتاری که مردان وقتی که عاشق میشوند از خو بروز می دهند ... تفاوت عشق و هوس را چگونه از روی رفتار و نگاه تشخیص دهیم؟مرد ها از زنانی که بیش از حد احساساتی می شوند، خوش شان نمی آید ... زنی باشید که کارهایش را عاقلانه انجام می دهد و می داند چه می خواهد و می داند چگونه باید به آن برسد اما ...

مردها چگونه عاشق می شوند ؟! می خواهی که مرد زندگی ات فقط و فقط به تو فکر کند ؟ همه چیز به تو بستگی دارد. مردها همه شبیه هم هستند، همان طور که زن ها مثل یکدیگرند و ...
- به گزارش گروه باشگاه جوانی خبرگزاری برنا؛ وقتی صحبت از این می‌شود که مردها چگونه هستند، نمی‌توان یک نظر کلی برای همه صادر کرد، اما یک سری ...
چگونه می‌توان به عشق مردان نسبت به خودمان پی ببریم؟ آیا می توان نشانه های دوست داشتن مردان را شناسایی کرد؟ مردان عاشق چگونه رفتار می‌کنند؟ در قدم اول...
چطور یک مرد ایرانی را عاشق خودتان بکنید عشق‌های آتشین,ابراز عشق‌ ,ابراز عشق‌ مردها ... فرسوده می‌شوند و برای همین حتی ذره‌ای کوچک از مهربانی می‌تواند حال‌شان را خوب کند.
مردان را چگونه و چطور کاملا عاشق و شیدای خود کنیم قسمت دوم مردان را چگونه عاشق ... از ان استفاده می شود اما اگر واقعا علاقمند به دانستن قانون جذب مردان هستید پس الان چه ...
- اکثر مردان جذب زنی می‌شوند که با او سه چیز به دست آورند: در درجه ی اول لذت، ... زنان زیادی هستند که هنوز نمی‌دانند چگونه می‌توانند همسرشان را جذب و عاشق ...
- می خواهید بدانید شوهر شما دوست دارد چگونه رفتار کنید؟ دوست دارید زن محبوب او باشید؟ این مقاله را بخوانید ... مردان عاشق چه زنانی می شوند؟ تا به حال چند ...
- در این مقاله چند مورد کوچک آمده که با انجام آن مردها عاشق و دلشیفته شما می شوند. ... وقتی مردی متوجه می شود که شما برای همه این نیازهایش ایده آل به نظر می رسید، در آن لحظه وارد عمل می شود و برای ... درمان قطعی کبد چرب گرید 2 چگونه است؟
 

مردان عاشق زنان بی تفاوت هستند،مردان عاشق چه کلماتی هستند،مردان عاشق چه مدل مویی هستند،مردان عاشق به چه فکر میکنند،مردان عاشق ویژگی،مردان عاشق نی نی سایت،مردان عاشق بعد از جدایی،مردان عاشق تعریف و تمجید،مرد عاشق باید رو عشقش غیرت داشته باشه،مردانه عاشق باش،مرد باید عاشق باشه،مرد بسیار عاشق،زنان عاشق مردان بد میشوند ویکتور هوگو،مرد عاشق تنها،مرد عاشق تلاش میکند،مرد عاشق تلاش می کند دوستت دارم را بگوید،مرد تنهای عاشق،عاشقانه مرد تنها،عکس مرد عاشق تنها،پروفایل مرد عاشق تنها،مردان عاشق چ زنی می شوند،مرد عاشق چگونه حرف می زند،ایا مرد عاشق حسود است،یه مرد عاشق حسن شجاعی،مرد عاشق و حسود،مرد عاشق ایرج حبیبی،حساسیت مردان عاشق،مرد عاشق خانواده برتر،مرد عاشق خیانت میکند؟،مرد عاشق خجالتی نی نی سایت،حرکات مرد عاشق خجالتی،یک مرد عاشق خوب میمیرد،آیا مرد عاشق خیانت میکند،حرکات مرد عاشق خانواده برتر،مرد عاشق دیوانه،عاشق مرد دیگری هستم،مردان عاشق چه دخترانی می شوند؟،چرا مرد عاشق دوری میکند،رفتار مرد عاشق در جمع،ایا مردان دوباره عاشق می شوند،مردان عاشق رفتار،مرد عاشق چه رفتاری دارد،عاشق مرد زن دار نی نی سایت،ژست مردان عاشق،مرد عاشق شهرام صولتی،مرد عاشق طبسی،مرد عنکبوتی عاشقانه،علائم مردان عاشق،عصبانیت مردان عاشق،مرد عاشق غمگین،عکس مرد عاشق غمگین،پیج مرد عاشق غذا،مرد عاشق فروردین،مرد فروردینی عاشق،مردان متولد فروردین عاشق چه زنانی می شوند،مرد عاشق عباس قادری،جملاتی ک مردان را عاشق میکند،کلماتی ک مردان را عاشق میکند،مرد عاشق گریه میکنه،مرد عاشق گیلانی که در غار زندگی می کند،یک مرد عاشق گریه هایش درد دارد،آیا مرد عاشق گریه میکند،کتاب مردان عاشق اینگونه زنانند،لبخند مردان عاشق،مرد عاشق نی نی سایت،مرد عاشق نشانه،کتاب مردان عاشق نمیشوند،حرکات مرد عاشق نی نی سایت،خصوصیات مرد عاشق نی نی سایت،نشانه مردان عاشق،مرد عاشق واقعی کیست،خصوصیات مرد عاشق واقعی،یک مرد عاشق واقعی چه ویژگی هایی دارد؟،مرد عاشق چه ویژگی دارد،ویژگی مردان عاشق مغرور،زن و مرد عاشقانه جدید،مرد یعنی عاشق پنجشنبه شب،مرد یبار عاشق میشه،نشانه ی مردان عاشق،نشانه ی مرد عاشق،گریه ی مرد عاشق،خصوصیات ی مرد عاشق،نشانه ی عاشقی مردان،

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020