دوران نامزدی چگونه رفتار کنیم؟؟ (نامزدی موفق و رابطه جنسی) | در دوران نامزدی چه باید کرد؟ دوران نامزدی در اسلام

http://s5.picofile.com/file/8396882026/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C_%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA_%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1_%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85_.jpg

اگر تازه قصد ازدواج دارید باید بدانید در دوران نامزدی و عقد باید  از یک سری روابط چشم پوشی کنید.. هر چند برایتان سخت باشد اما بهتر است در دوران عقد از داشتن رابطه جنسی خودداری کنید زیرا ممکن است اتفاقاتی بیفتد که باعث جدایی و به هم خوردن رابطه عاشقانه شما شود. البته راه ها و پوزیشن های متنوعی هست که شما می توانید با نامزدتان معاشقه داشته باشید. حتی در این سایت پوزیشن های جنسی دوران عقد و نامزدی (ارضا شدن بدون دخول) را برای شما توضیح داده ایم که در قسمت هدایای پکیج بزرگترش کن موجود است (همچنین برای بعد از دوران نامزدی شما 365 پوزیشن جنسی متنوع و جذاب را با شکل به شما آموزش می دهیم تا رابطه عاشقانه شما با نامزدتان (همسرتان) هیچ گاه یکنواخت و تکراری نباشد. و هر بار نسبت به هم تشنه تر و تشنه تر باشید.. برای مشاهده توضیحات روی لینک زیر کلیک کنید..

ویژه: افزایش سایز آلت تناسلی + درمان زودانزالی + 365 پوزیشن زناشویی + پوزیشن های دوران نامزدی و...

 

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد

در بسیاری از خانواده های ایرانی مرسوم است دختر و پسر بعد از جاری شدن صیغه عقد مدتی را تا گرفتن جشن عروسی و آغاز کردن زندگی مشترک در زیر یک سقف در خانه پدر و مادرهایشان به سر می برند. در این دوران زوج های جوان در یک بلاتکلیفی از لحاظ روابط جنسی به سر می برند و هر چند قانونی زن و شوهرند اما از لحاظ عرف جامعه نباید رابطه زناشویی کامل برقرار کنند.

 

سوالی که در این خصوص در ذهن بسیاری از جوانان ایجاد می گردد و ما در این بخش از نمناک می خواهیم بدان پاسخ بدهیم این است که روابط زناشویی در دوران عقد چگونه باید باشد؟

 

نکاتی لازم و دانستنی برای حد و حدود رابطه جنسی در دوران عقد

بهتر است در دوران نامزدی رابطه جنسی برقرار نکنید

از نظر شرع مقدس اسلام وقتی صیغه عقد دائم بین پسر و دختر جاری شده است، آنها اجازه دارند روابط زناشویی کاملا آزادانه ای داشته باشند. یعنی می توانند با یکدیگر همبستر شوند و غریزه جنسی یکدیگر را کاملا ارضا کنند.

بنابر روایات فراوان، آمیزش زن و شوهر عبادت محسوب می شود و توصیه فراوانی بر این امر شده است. خوب این از حکم شرعی و نظر دین مبین اسلام در این خصوص. اما برخی از خانواده ها وحتی برخی از مشاوران به زوج جوان و خصوصا به دختر توصیه می کنند که از برقراری رابطه کامل جنسی در دوران عقد خود داری کنند و رابطه کامل زناشویی را به پس از عروسی موکول کنند.

 

باید بدانید که اختلافات در دوران نامزدی بسیار متداول هستند، اما کم نیستند شمار کسانی که در همان ابتدای راه زندگی و در دوران عقد، از یکدیگر جدا شده اند. بنابراین قبل از برقراری روابط کامل جنسی با نامزدتان، به این موضوعات خوب فکر کنید.

 

رابطه جنسی در دوران عقد چگونه باشد؟

نکاتی برای تصمیم گیری درست برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

دلایل زیادی برای به تعویق انداختن روابط جدی جنسی تا بعد از عروسی وجود دارد که عبارتند از :احتمال به هم خوردن ازدواج، امکان باردار شدن ناخواسته عروس ، بی قراری و انحراف فکری زیاد به دلیل بیدار شدن میل شدید شهوانی، دلبسته شدن دو طرف و عدم توانایی در شناخت کامل یکدیگر، از بین رفتن انگیزه و اشتیاق در دوطرف و خصوصا پسر برای تشکیل زندگی مشترک چرا که معتقدند مردان بعد از اینکه میل جنسی خود را ارضا کردند، برای برگزاری عروسی بی انگیزه می شوند.

 

از طرف دیگرمحدود کردن غریزه جنسی در دوران عقد عواقبی مانند اختلافات و کج خلقی را در پی دارد زیرا سرپوش گذاشتن بر میل سرکش شهوت زمانی که افراد برقراری رابطه جنسی را حق قانونی خود می دانند بسیار مشکل است.

 

چرا در دوران عقد رابطه جنسی نداشته باشیم؟

تصمیم با شماست، اما درست تصمیم بگیرید!

شرعا و قانونا برقراری رابطه جنسی در دوران عقد اشکالی ندارد اما بهتر است عقلانی تصمیم بگیرید و درباره مسائلی که ممکن است بعد از برقراری رابطه جنسی برایتان پیش آید ، اطلاعاتی کسب کنید .

 

بنابراین تنها کسی که می تواند برای شما در رابطه با برقراری رابطه جنسی دوران عقد تصمیم گیری کند خود شما و همسرتان هستید و این یک مسئله خصوصی است اما تصمیم برای این کار ساده نیست پس بهتر است سهل انگاری نکنید تا در آینده دچار مشکل گردید.

 

باید ها و نباید های رابطه جنسی در دوران عقد و نامزدی

مشکلات بعد از برقراری رابطه جنسی در دوران عقد:

قبل از برقراری رابطه جنسی با همسرتان بهتر است با مشکلاتی که ممکن است در آینده برایتان پیش آید ، آشنا شوید . بارداری ناخواسته ، یکی از مشکلات برقراری رابطه در دوران عقد است و جدا شدن از یکدیگر و طلاق از دیگر مشکلات دوران عقد است که باید قبل از برقراری رابطه درباره آن ها خوب بیاندیشید.

 

طلاق و جدایی بعد از برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

در دوران عقد به این دلیل که نمی توان از عاقبت ازدواج با خبر بود و دائم بودن آن را در نظر گرفت ، بهتر است با نامزدتان همبستر نشوید زیرا در صورت جدایی هم دختر و هم پسر دچار مشکلاتی می گردند گر چه تبعات رابطه زناشویی در دوران عقد برای دختران بیشتر است اما مسئولیت های قانونی پسران نیز در صورت برداشته شدن بکارت بیشتر می شود.

 

احتمال به هم خوردن رابطه در دوران شیرین عقد

احتمال بارداری ناخواسته از تبعات برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

اگر می خواهید در دوران عقد بچه دار نشوید بهتر است برقراری رابطه جنسی را به بعد از مراسم عروسی موکول کنید زیرا تمام راه های جلوگیری از بارداری 100% تضمین شده نیستند.

 

داشتن رابطه در عقد چه عوارضی دارد؟

برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد موقعیت مکانی خود را بسنجید

برخی از پسران می پندارند اولین رابطه جنسی یک تجربه رمانتیک است اما باید بدانید که اولین رابطه برای دختران درد آور و همراه خونریزی است بنابراین بهتر است رابطه زناشویی بعد از عروسی باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید برای درمان و بهبود وضعیت اقدام کنید.

 

مشکلات پس از رابطه جنسی در دوران عقد

رضایت کامل طرفین برای برقراری رابطه جنسی در دوران عقد

بسیاری از جوانان در دوران عقد به علت اینکه دوستشان رابطه جنسی کامل با همسرش را در این دوران تجربه کرده ،آن ها نیز می خواهند این کار را انجام دهند و یا اینکه به خاطر نامزدشان علی رغم میل باطنی خود حاضر به برقراری رابطه هستند . باید بدانید برقراری رابطه به این دو دلیل کاملا اشتباه است و باید برای برقرای آن خودتان نیز رضایت داشته باشید.

 

منبع مطلب:

namnak.com

 

 

 

 

دوران نامزدی چیست،دوران نامزدی موفق،دوران نامزدی نی نی سایت،دوران نامزدی در اسلام،دوران نامزدی به انگلیسی،دوران نامزدی چگونه رفتار کنیم،دوران نامزدی چگونه است،دوران نامزدی چه باید کرد،دوران نامزدی چه کنیم،دوران نامزدی pdf،رمان اخرین شب دوران نامزدی pdf،نامزدی به انگلیسی،افزایش سایز و قطر آلت مرد،آلت شوهرم کوچیک شده،بزرگ شدن الت همسر،افزایش سایز اندام تناسلی مردانه،بزرگ کردن اندازه طول آلت،افزایش آلت تناسلی آقایان،کلفت تر کردن آلت همسر،روش طبیعی و گیاهی بزرگ کردن آلت تناسلی،افزایش سایز و قطر اندام تناسلی همسر،نامزدیت مبارک،نامزدی ساسی مانکن،نامزدی مبارک،نامزدی چیست،نامزدی ات مبارک،نامزدی در خواب،نامزدیمون مبارک،نامزدی تان مبارک،لباس نامزدی.com،حلقه.com نامزدی،نامزد definition،نامزدی in english،نامزد english translation،نامزد fiance،نامزدهای golden globe 2019،gلباس نامزدی،نامزدی instagram،نامزدی instagram،نامزدی insta،لباس نامزدی instagram،حلقه نامزدی instagram،instagram لباس نامزدی،نامزد instagram،ویزای نامزدی k1،نامزد meaning،نامزد meaning in urdu،یکشنبه طولانی نامزدی manech،نامزدی ninisite،نامزدی on instagram،نامزدی pn،دوران نامزدی pdf،sms نامزدی،نامزدهای the best،نامزد translate،پیتزا نامزدی tehran province ،،wedding نامزدی،wallpaper نامزدی،نامزدهای 1400،مدل لباس نامزدی 1397،نامزدی 2018،نامزدی 2019،حلقه نامزدی 2018،لباس نامزدی 2018،لباس نامزدی 2019،مانتو نامزدی 2018،حلقه نامزدی 2019،کیک نامزدی 2018،نامزدی 2،فیلم نامزدی 2،نامزدهای 37 جشنواره فجر،فیلم 5سال نامزدی،فیلم نامزدی 5 ساله،دانلود فیلم نامزدی 5 ساله،5 سال نامزدی،6 سال نامزدی،لباس نامزدی 98،نامزدهای 96،لباس نامزدی 97،حلقه نامزدی 98،لباس نامزدی 99،دوران عقد+روابط،دوران عقد نی نی سایت،دوران عقد و روابط زناشویی،دوران عقد و نامزدی،دوران عقد و رابطه،دوران عقد خانواده برتر،دوران عقد چه باید کرد،دوران عقد رابطه،دانلود رمان دوران عقد pdf،

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020