گذشته جنسی همسر و رابطه جنسی همسر قبل از ازدواج با شما | نحوه برخورد با گذشته همسر (زن و مرد)

http://s5.picofile.com/file/8396547450/%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA%D9%87_%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C_%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1_%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87_%D9%82%D8%A8%D9%84_%D8%A7%D8%B2_%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC_%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1_%D8%B2%D9%86.jpg

میدانم خیلی دردآور است... زمانی که متوجه می شویم فرد دیگری عمیق ترین و پنهان ترین قسمت وجودی همسرمان را تجربه کرده است، احساس میکنیم به ما خیانت شده است. احساس می کنیم کسی چیزی را که فقط متعلق به ما بوده از ما دزدیده است. و به هیچ وجه دوست نداریم همسرمان را با کسی شریک شویم، حتی اگر جریان به سالها قبل برگردد.

“زوج هایی که قبل از ازدواج رابطه ی جنسی داشته اند، در زندگی زناشویی خود دچار مشکل خواهند شد.”

این جمله از زبان یک کارشناس ازدواج و رئیس موسسه ی پویایی شناسی خانواده خطاب به شنوندگان کثیری از افراد متاهل می باشد. از طریق کارهای موسسه ی پویاشناسی خانواده روی هزاران زوج، متوجه شده ایم که نتایج احساسی روابط جنسی پیش از ازدواج، در اکثر موارد، روی بیشتر جنبه های زندگی زناشویی افراد تاثیر منفی می گذارد.

 

بیش از نیمی از افرادی که امروزه ازدواج می کنند، سابقه ی روابط جنسی خود را وارد زندگی زناشویی خود می کنند. و به نظر من فقط با صحبت کردن درمورد این مشکلات کاری از پیش برده نمی شود، و مشکلات این ازدواج ها حل نخواهد شد.

پس با این مشکلات چه باید کرد؟ دراینجا توصیه هایی برای شما زوج های عزیز آورده ایم، که به زوج های بسیاری کمک کرده است. این مقاله از سایت big20.ir  را با ما دنبال کنید، شاید با کمک گرفتن از این راهنمایی ها، مشکلات شما نیز برطرف شود.

 

فرصت تخفیف : مردانی که این آموزش را دیده اند سایز و قطر آلت تناسلی شان دوبرابر شده است!!

 

 

1__ اعتراف کنید

اعتراف کردن نه تنها برای روح، بلکه برای ازدواجتان هم خوب است. اگر همسرتان نداند که شما قبل از ازدواج با او، با کس دیگری نیز رابطه ی جنسی داشته اید، مطمئن باشید که دوست دارد بداند. او همچنین باید بداند که آیا همین مسئله دلیل کشمکش های موجود در روابط جنسی خودش با شماست، یا خیر. اگر شما خواهان صمیمیتی واقعی با او هستید، پس باید همه چیز دررابطه با خودتان را با او در میان بگذارید.

همسرتان احتمالاً با شنیدن این مسئله خیلی ناراحت و رنجیده خاطر خواهد شد. من نگفتم کار ساده ای است و او راحت با آن کنار خواهد آمد. مطمئناً مشکلات و درگیری هایی بینتان ایجاد خواهد شد. اما اگر بخواهید مشکلات مربوط به صمیمیت در روابط جنسی خود را برطرف کنید، باید اسرار مربوط به گذشته تان را با همسرتان در میان بگذارید. البته منظورم این نیست که همه ی  جزئیات مربوط به گذشته ی خود را پیش او بریزید، فقط گفتن مسائل اصلی کفایت می کند. فقط به اندازه ای که خودش میخواهد بداند، با او در میان بگذارید. با اینکار به او نشان خواهید داد  که هیچ چیز را از او مخفی نکرده اید.

زندگی زناشویی که در هیچ رازی در آن وجود نداشته باشد، می تواند از پسِ همه ی موانع و مشکلات برآید. پس اولین قدم برای غلبه بر گذشته ی جنسیتان، این است که همسرتان را از آن مطلع کنید. البته باید از همسرتان هم همین توقع را داشته باشید، چون این مسئله کاملاً دوطرفه است.

 

2__ تفاوت ایجاد کنید

گاهی افراد درحالی ازدواج می کنند که در گذشته با افراد دیگری رابطه ی  جنسی داشته اند. حتی اگر بدانید که همسر شما نیز مثل خودتان در گذشته چنین عملی را مرتکب شده است، باز هم مقابله با این احساس گناه و خیانت بسیار دشوار است.

دلیل اینکه با شنیدن این مسئله ناراحت و رنجیده خاطر می شویم، به خاطر حسی است که خداوند در همه ی ما قرار داده—اینکه می خواهیم طرف مورد نظر تمام و کمال متعلق به ما باشد. همه ی ما می خواهیم که خصوصی ترین لخظات زندگی همسرمان با ما گذشته باشد و تجربیاتی را با ما بگذراند که از هر لحاظ متفاوت باشد و به هیچ وجه شبیه به تجربیاتی که با دیگران گذرانده نباشد.

زمانی که متوجه می شویم فرد دیگری عمیق ترین و پنهان ترین قسمت وجودی همسرمان را تجربه کرده است، احساس میکنیم به ما خیانت شده است. احساس می کنیم کسی چیزی را که فقط متعلق به ما بوده از ما دزدیده است. و به هیچ وجه دوست نداریم همسرمان را با کسی شریک شویم، حتی اگر جریان به سالها قبل برگردد.

بنابراین، باید این حق امتیاز را به همسرمان هم بدهیم. باید سعی کنیم لحظاتی را با او بگذرانیم که هیچ کس دیگری قبلاً با او تجربه نکرده است.

به این بیندیشید که چرا بین این همه نفر، همسرتان را برای ازدواج انتخاب کرده اید و چه چیز باعث می شود که ازدواج شما خاص و منحصر به فرد باشد. به دنبل چیزهایی باشید که برای اولین بار برای هر دوی شما اتفاق می افتد که تابحال هیچکدام از شما آن تجربه را با فرد دیگری نگذرانده اید.

 

3__ به رابطه ی  بین زندگی جنسی و سلامت احساسی خود دقت بیشتری داشته باشید

زندگی جنسی شما نشانگر سلامت کلی شما در رابطه تان است. اگر با تصور رابطه جنسی با همسرتان احساس آرامش و راحتی می کنید، به این معناست که رابطه تان در وضعیت خوبی قرار دارد. اما اگر در این رابطه تفکراتی منفی داشته باشید، به استثنای مشکلات جسمی دوره ای، در اکثر موارد به این معناست که شما و همسرتان از نظر احساسی بسیار از هم فاصله دارید.

زمانی که رابطه ی شما در وضعیت خوبی قرار داشته باشد، ایجاد رابطه ی جنسی نتیجه ی آن خواهد بود. هر دوی شما احساس امنیت و آرامش خواهید کرد و این رابطه جنسی باعث بهبود وضعیت سلامتی روحی و احساسی شما خواهد شد. حتماً در همه ی  موارد اهمیت سلامت جنسی و احساسی خود و همسرتان را در نظر بگیرید و مطابق با آن رفتار کنید.

با اینکه این موارد نمی تواند بهبودی آنی در روابط شما ایجاد کند، اما به عقیده ی  من سریعترین راه حل هاست. زوج های زیادی از این راهکارها استفاده کرده و موفق بوده اند. مطمئن هستم برای شما نیز اثر بخش خواهد بود. پس امتحان کنید!

 

منبع مطلب:

saednews.com

 

 

 

 

گذشته همسر نی نی سایت،گذشته همسر ترامپ،گذشته همسر چقدر مهم است،گذشته همسرم اذیتم میکنه،گذشته همسر آینده،گذشته همسرمان،گذشته همسر خود،گذشته همسرتان،گذشته همسر مهم است،گذشته همسر قبل از ازدواج،گذشته ی همسرم اذیتم میکنه،آیا گذشته همسر مهم است،اشتباهات گذشته همسر،اهمیت گذشته همسر،گذشته بد همسر،همسر گذشته بهاره رهنما،بخشش گذشته همسر،گفتن روابط گذشته به همسر،بخشیدن گذشته همسر،گفتن ارتباطات گذشته به همسر،گفتن اشتباهات گذشته به همسر،به گذشته همسرم شک دارم،شک به گذشته همسر،بدبینی به گذشته همسر،حسادت به گذشته همسر،حساسیت به گذشته همسر،پذیرفتن گذشته همسر،با گذشته همسرم چه کنم،چگونه گذشته همسر خود را فراموش کنیم،چگونه گذشته همسر را فراموش کنیم،گذشته خراب همسر،همسران گذشته رامبد جوان،چگونه گذشته همسرم را فراموش کنم،چطور گذشته همسرم را فراموش کنم،روانشناسی گذشته همسر،بزرگ کردن آلت تناسلی شوهر،افزایش سایز و قطر اندام تناسلی مردان،روش بزرگ کردن حجم آلت مردانه،زندگی گذشته همسر،همسر گذشته سحر قریشی،عشق گذشته همسر،فهمیدن گذشته همسر،فراموشی گذشته همسر،نفقه گذشته همسر،گذشته ی همسر،گذشته ی همسرم،آیا گذشته همسر مهم است،به گذشته همسرم شک دارم،چطور گذشته همسرم را فراموش کنم،چطور گذشته همسرمان را فراموش کنیم،چگونه گذشته همسر خود را فراموش کنیم،چگونه گذشته همسر را فراموش کنیم،چطور با گذشته همسرم کنار بیام،گذشته همسر چقدر مهم است،چگونه با گذشته همسرم کنار بیایم،گذشته شوهرم،گذشته شوهرم نی نی سایت،گذشته شوهر نی نی سایت،گذشته شوهرم عذابم میده،گذشته شوهرم اذیتم میکنه،گذشته شوهرم آزارم میده،چگونه گذشته شوهرم را فراموش کنم،با گذشته شوهرم چه کنم،گذشته زن و شوهر،گفتن ارتباطات گذشته به شوهر،گذشته زن ترامپ،گذشته زنوزی،گذشته زندگی،گذشته زن و شوهر،گذشته زندگیت مهم نیست،گذشته زنجان،گذشته زنگنه،گذشته زنده یاد افشین مقدم،نفقه گذشته زن،مطالبه نفقه گذشته زن،نفقه ایام گذشته زن،بازیگران زن گذشته،میخواهم به گذشته زنگ بزنم،میخوام به گذشته زنگ بزنم،زن در گذشته،در گذشته زندگی نکن،در گذشته زندگی نکنیم،در گذشته زندگی نکنید،در گذشته زندگی،در گذشته ات زندگی نکن،رازهای گذشته یک زن زبان اصلی،زنان بی گذشته،زیباترین زنان گذشته،زنان زیبا در گذشته،زنان از خود گذشته،زنان صد سال گذشته،هیپنوتیزم و زندگی گذشته،تناسخ و زندگی گذشته،جویی و زندگی گذشته،هیپنوتیزم و زندگیهای گذشته،من و زندگیم گذشته ای تلخ آینده ای شیرین،رازهای گذشته یک زن،خاطرات گذشته یک زن،فیلم رازهای گذشته یک زن بدون سانسور،سینمایی رازهای گذشته یک زن،فیلم خاطرات گذشته یک زن،فیلم رازهای گذشته یک زن زبان اصلی،فیلم رازهای گذشته یک زن ویکی پدیا،روابط گذشته هلاکویی،آیا روابط گذشته مان را به همسرمان بگوییم،گفتن روابط گذشته به همسر،ایا روابط گذشته را به همسرمان بگوییم ؟،گفتن روابط گذشته به خواستگار،روابط عاطفی گذشته،افشای رابطه گذشته،پشیمانی از روابط گذشته،گفتن روابط نامشروع گذشته به همسر از نظر اسلام،گفتن روابط نامشروع گذشته به همسر،آیا روابط گذشته مان را به همسرمان بگوییم،ایا روابط گذشته را به همسرمان بگوییم ؟،چگونه رابطه گذشته را فراموش کنیم،چگونه رابطه ی گذشته را فراموش کنیم

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020