علتها و درمان قطعی سرد مزاجی زنان در رابطه زناشویی | درمان سرد مزاجی زنان بعد از زایمان (مقابله و مبارزه با سردمزاجی زنان)؟!

درمان سرد مزاجی زنان دلایل سردمزاجی زن دختر رابطه جنسی زناشویی روابط دعا

سردمزاجی زنان چیست؟ منظور از سردمزاجی زن در رابطه زناشویی چیست؟ سرد مزاجی خانمها در روابط جنسی عوامل زیادی دارد و جالب است بدانید درمان ساده ای هم دارد که تمامشان را در این مقاله از ساید big20.ir بررسی خواهیم کرد.

باید توجه داشت مدت زمـانـی کافی که زن برای عکس العمل جنسی لازم دارد خیلی طولانی تر است تا مرد، زیرا هم زمان بیشتری لازم است تا تحریک شود و هم زمان بیشتری طول خواهد کشید تا به اوج لذت جنسی برسد.

اگر مرد روابط جـنـسـی را فقط وسیله ای برای ارضای امیال بیولوژیکی خود تصور کرده، قبل از نزدیکی برای تحریک هـمـسـر خـود کوشش نکند یا نتواند برای مدتی نعوظ خود را نگاه دارد و زود به اوج لذت جنسی برسد، زن ممکن است کاملا تحریک نشده و قبل از اتمام عمل نزدیکی به اوج لذت جنسی نرسیده باشد .

در چنین صورتی عمل مقاربت می تواند برای زن دردناک باشد و تجربه بد از رابطه جنسی در ذهن او باقی بماند.

 

ویژه: دانلود فیلم آموزشی افزایش سایز الت تناسلی مردان

 

عوامل سرد مزاجی خانمها در روابط جنسی

کامروا نشدن از همبستری :

اکثر مردان متاهل ، باور ندارند که از آیین همبستری اطلاعات ناقصی دارند. بر اساس اظهارات بانوان معلوم شده که سبب سرد مزاجی نیمی از آنان همین عامل کامروا نشدن از همبستری است.

آنها به موجب نا آشنایی همسرانشان با اصول زن داری و برقراری روابط جنسی ، چـه بسا هیچ مفهومی از این روابط در ذهن نداشته باشند، بلکه آن را عملی حیوانی ، غیر بهداشتی و مشمئز کننده بدانند که جز اتلاف وقت ثمری ندارد.

خیلی از مواقع اشـکال اصلی به طرف مقابل آنها یعنی به مرد مربوط می شود که باید وظایف خود را درست اجرا کند گاهی اوقات مرد با آنکه با شیوه های روابط جنسی آشناست بر اثر فشار شهوت یا خودخواهی ، همسر خـود را در کـامـروا شـدن یـاری نـمـی کـند و پیش از ارضای او دست از عمل زناشویی می کشد.

سردی جنسی خصیصه ای نیست که با انسان زاییده شود و تا دم مرگ باقی و برقرار بماند.

فردی کـه احساسات جنسی ندارد ممکن است فقط به این علت باشد که تاکنون با نوع تحریکی که در او عکس العمل به وجود می آورد، مواجه نشده است .

اگـر قدرت جنسی مرد ناکافی یا میل جنسی او کم باشد، اگر انزال زود یا بسرعت واقع شود و مـرد خـود را عـقب بکشد، آن وقت است که در زن تنفر و اکراهی در مقابل روابط جنسی به وجود می آید. یعنی یا تحریک نشده و یا محرومیتهای متوالی بتدریج سبب از بین رفتن احساس لذت و از بـیـن رفـتـن میل جنسی او می شود.

در هرحال اگر به طور متوالی او را محروم نگاه دارند پس از مدتی به هیچ وجه لذت نخواهد برد.

شاید همسر مردی بسیار مهربان و زن و فرزند دوست و صمیمی و صـبـور باشد. ولی از نظر عمل زناشویی هیچ توجهی به رضایت زن نداشته باشد و لذت جنسی همسر را نادیده بگیرد.

علل‌ روانی‌ و عاطفی‌ که می توانند در سرد مزاجی خانمها در روابط جنسی نقش داشته باشند:

  • ترس‌ از حاملگی‌

  • ترس‌ از آسیب‌ رسیدن‌ به‌ جنین‌ در صورت حامله بودن

  • دردناک بودن رابطه جنسی به دلیل فقدان‌ برانگیختگی‌ جنسی‌ و لغزندگی‌ مجرای‌ تناسلی‌ در اثر کمی‌ ترشحات‌. این‌ حالت‌ در اثر عوامل‌ مختلف‌ مثل‌ تحریک‌ جنسی‌ ناکافی‌، بیزاری‌ از مرد، خستگی‌، یا اضطراب‌ ایجاد می‌شود.

  • نداشتن‌ تجربه‌ یا اطلاعات‌ جنسی‌ سابقه‌ آسیب‌ جسمی‌ یا ضربه‌ روحی‌ ناشی‌ از روابط‌ جنسی‌

  • نداشتن‌ موقتی‌ اشتیاق‌ به‌ رابطه‌ جنسی‌

تظاهرات کلینیکی:

اختلال اولیه:که در آن هیچ گاه ارگاسم انجام نشده است
اختلال ثانویه:در شرایط خاصی ارگاسم انجام می شود.(وضعیتی)
نوع اکتسابی:تجربه اولیه حداقل برای یکبار وجود دارد.

 

عوامل ایجاد سرد مزاجی خانمها در روابط جنسی :

عوامل شخصیتی، عوامل وابسته به فیزیولوژی، عوامل فرهنگی، جامعه شناسی و روانشناسی در ارگاسم خانمها تأثیر دارند.

عوامل روانی مثل ترس از حاملگی، افسردگی پس از زایمان، طرد شدن از جانب شریک جنسی، ضربه روحی تازه، ترس از آسیب های واژن، احساس خصومت نسبت به مردها، احساس گناه، از دست دادن کنترل یا رفتار پرخاشگرانه، انتظارات فرهنگی و محدودیت های مربوط به جامعه در اختلالات ارگاسم زنان مؤثرند.

مشخص شده است که مصرف داروهای ضدافسردگی(مثل ایمی پرامین)،MAOI و مثل بعضی از فنوتیازین ها)، ضد اضطرابها (مثل بعضی از بنزودیازپین ها) و داروهای ضد فشارخون (مثل متیل دوپا) باعث عدم انجام ارگاسم در زنان می شوند.

آسیب دیسک بین مهره های کمری و ستون فقرات نیز روی ارگاسم زنان تأثیر دارند. ت

فکر اشتباه:

بعضی از زنان فکر می کنند که زن باید همیشه خود دار باشد ، و هـیـچ گـاه خود در مسائل زناشویی اقدام به کاری نکند و هرگاه که همسرش به طرف او آمد رابطه را جنسی را انجام دهد و در هنگام رابطه نیز منفعل باشد و نظاره گر.

بـرخـی از زنان از ترس آنکه از طرف شوهر به شهوترانی متهم شوند از اظهار علاقه به روابط جنسی امتناع می ورزند و ترجیح می دهند برای همیشه هم خود و هم طرف خویش را از این لذت محروم سـازنـد.

زنان باید باور کنند که آنها نیز حق لذت بردن از یک رابطه جنسی سالم با همسر خود را دارند و باید در این فرآیند مشارکت داشته باشند. و حتی در هنگامی که احساس نیاز می کنند خود شروع کننده باشند .

در روابـط جـنـسی ، زن نباید به هیچ وجه نقش مفعول [عنصر خونسرد و بی میل ] رابازی کند.

هـمـان طـوری که فعالیت مرد در تحریک زن سبب می شود که عکس العمل تحریکی خودش هم افـزوده گـردد بـه هـمـان طریق علاقه و فعالیت زن هم سبب می شود که علاقه و میل شهوانی خودش زیادتر شده ، برای انجام روابط زناشویی آماده گردد.

البته نباید از زن انتظار داشت که پیوسته در ابراز علاقه جنسی آغازگر باشد. این که زن باید به آمیزش با شوهر علاقه مند باشد بدین معنی است که او پـس از رویکرد مرد به وی از تحریک شدن خویش نهراسد و خود را به رغبت در اختیار وی قرار دهد.

کمرویی و حیا کـمـرویـی و حـیـا عـامـل دیگر بی توجهی بانوان به مسائل جنسی است.

این عامل در آغاز ممکن اسـت پـدیـده ای طـبیعی و زودگذر باشد ولی هرگاه همراه با عواملی دیگر، در اخلاق زن باقی بماند، برای وی نوعی منش ثانوی ایجاد می کند که او را از همبستری با وجود میل باطنی گریزان می سازد.

در این حال ، ممکن است او از اخلاق خود رنج ببرد ولی نه به علت آن آگاه است و نـه شـیوه درمانش را می داند.

تا آنجا که رفته رفته زندگی سرد و نا شاد را بر دلبری و دلگرمی تـرجیح می دهد و در این راه چندان پیش می رود که گاهی می پندارد نمی تواند رفتاری غیراز این داشته باشد.

اگـر دخـتـری بـا ایـن فکر و عقیده پرورش یابد که ارتباط جنسی ، عملی حیوانی و باعث پستی مـنـزلـت انـسان و رفتاری غیر اخلاقی است و یا به طور دایم به خاطر بیان احساسات و عواطفش مـلامت ونکوهش شود این خیال باطل در ذهن او نقش می بندد که مسائل جنسی اصولا مبتذل و پوچ است .

مسلما این تخیلات پس از ازدواج نیز بسهولت از بین نخواهد رفت .

تجربه بد در گذشته:

گروهی از زنان در گذشته تجربه بسیار بدی از ایجاد رابطه داشته اند که می تواند این مسئله به دست درازی لاس زدن خشونت تجاوز و یا رفتاری از طرف یک فرد باشد که با رضایت ایشان نبوده است این مسئله نیز می تواند در زندگی زناشویی فرد در آینده با عث سرد مزاجی زن شود.

نامناسب بودن شرایط و تاثیر عوامل محیطی :

معمولا در برقراری روابط زناشویی ، مردان در پیگیری خواسته خود بیشتر پافشاری دارند تا زنان.

بعلاوه وجود حیا در بانوان همیشه مانع از آن است که آغازگر این تمنا باشند. آنها بمراتب بیشتر از مـردان بـه فراهم بودن موقعیت و زمینه ها می اندیشند و ترس از اموری دارند که مردان بندرت بدانها فکرمی کنند.

اگـر زمانی در زن تمایلی به برقراری رابطه زناشویی وجود داشته باشد، و زمینه ها فراهم نباشد، این میل دوام نمی یابد. گـاهـی هـم ایـن بـی میلی به سبب فراهم نبودن زمینه ها نیست بلکه به خاطر در نظر گرفتن عـواقب بعدی است.

برای مثال هرگاه دسترسی به آب برای انجام نظافت و طهارت ممکن نباشد پیش ازمرد، زن است که از انجام آمیزش خودداری می کند و بدان اشتیاقی نشان نمی دهد.

گـاهـی وجـود صـاحـبخانه یا میهمان و افراد دیگر مشکلاتی فراهم می آورد که برای مرد نادیده انـگـاشـتـن آنـهـا امـری طـبـیـعـی است در حالی که تصور وجود آنان ، برای بانوان ملال انگیز و دلسردکننده است .

مـوقـعـیـتهایی چون سفر، ایام بیماری ، ضعف جسمی ، خستگی و عواملی از این قبیل برای بانوان جدا حایز اهمیت است ، در حالی که برای مردان چنین نیست .

تاثیر دلهره و اضطراب بر میل جنسی :

وجـود دلـهـره (به هر دلیل که باشد) میل جنسی را در زنان بشدت کاهش می دهد و چه بسا این عـامـل درمـردان مانعی برای کاهش میل جنسی نباشد.

در نظر آورید که در خانه ای حمام یا آب گـرم وجـودنداشته و انجام نظافت و طهارت به خبر کردن صاحبخانه نیازمند باشد.

در این حال تـمـایـل بـه برقراری آمیزش چندان وجود ندارد. بعکس هرگاه در اتاق استراحت ، حمام کوچکی وجـود داشـته باشد که بتوان نظافت کرد، طبیعتا اشتیاق به آمیزش (حتی اگر میل قبلی نباشد) ممکن است به وجود آید.

همچنین ترس از بارداری و محیط نامناسب و .. برای زن نا امنی و دلهره به همراه می آورد . نقش تغذیه در رابطه جنسی : تغذیه ناکافی از عواملی است که در تحلیل بردن قوای جنسی نقشی بسیار مؤثردارد.

گاهی انسان به چیزی بی میل نیست ولی برای رو کردن بدان و بهره مند شدن از آن در خود توانی نمی بیند.

این در حالی است که اشتیاق به همبستری بدون تغذیه صحیح ( کافی ) میسر نـیست . اگر تغذیه زن مناسب نباشد انتظار کشش جنسی بیهوده است .

 

این راه ها بهترین راه برای درمان سرد مزاجی هستند

نداشتن تمایلات جنسی و سرد مزاجی جنسی یکی از شایع ترین مشکلاتی است که بسیاری از خانم ها بدان دچارند و به علت های گوناگونی مانند مسایل هورمونی، بیماری های مختلف، نوع روش زندگی و عوامل مختلف روانی مانند استرس در زندگی روزمره به وجود می آیند.

درمان سرد مزاجی زنان

درمان این عارضه در خانم ها امکان پذیر است و می توان با درمان عوامل زمینه ای، تغییر در برخی از روش های غلط و یا اصلاح شیوه های مختلف رفتاری و با مصرف برخی از گیاهان دارویی سرد مزاجی در زنان را درمان نمود.

 

بخوانید: چگونه آلتی درازتر و کلفت تر و سالم تر داشته باشیم؟؟؟

 

درمان سرد مزاجی زنان در روابط زناشویی

راه های درمان سرد مزاجی خانم ها

مصرف سنجد

یکی از بهترین داروهای گیاهی برای پیشگیری و درمان اختلال های جنسی در زنان مصرف دمنوش تهیه شده از سنجد یا جوشانده سنجد است.

بر اساس تحقیقات انجام شده گل گیاه سنجد و میوه آن بر درمان اختلال جنسی زنان و درمان ابتلا به اضطراب حین رابطه زناشویی بسیار موثر است تا جایی که از این گیاه کپسول هایی به صورت صنعتی تهیه شده که برای درمان بیماری های جنسی در داروخانه های کشورهای اروپایی به مردم عرضه می شود.

ریوند چینی

بسیاری از خانم ها بعد از ازدواج به علت درد رابطه زناشویی دچار ترس ها و استرس هایی می شوند که آنها را دچار مشکلات روحی و روانی بسیاری می سازد . این مشکلات در صورت عدم درمان سبب بروز مشکلات و اختلاف هایی میان زوجین می شود ودر برقراری رابطه زناشویی اثرگذار است.

چنانچه بخش سلامت جنسی نمناک اشاره کرده است نوشیدن دمنوش تهیه شده از گیاه و ریشه ریوند چینی سبب کاهش درد ناحیه لگن زنان می شود و بدین گونه این کاهش درد سبب برقراری بهتر رابطه زناشویی و رهایی از استرس و ترساز رابطه خواهد شد. اما زنانی که در مرحله شیردهی به نوزاد به سر می برند به هیچ وجه از این گیاه یا مشتقات آن استفاده نکنند.

گیاهان وسبزیجات مفید

سبزیجات و خوراکی هایی که به تقویت توانایی جنسی زنان کمک می کنند عبارتند از :چغندر، شاهی، فلفل سبز، پیاز، ترب، کشمش و تمشک ، شیره نارگیل و آب انگور. خانم ها باید برای تقویت توانایی جنسی و جسمی خود مصرف عسل طبیعی و خالص را در وعده صبحانه فراموش نکنند .

همچنین خوردن روزانه حب های تهیه شده از خرما، گردو و دارچین نیز بسیار موثر است. برای تهیه این حب ها ابتدا هسته خرما ها را جدا کرده و مغز گردو و خرما را بکوبید تا نرم شود و سپس به آن دارچین اضافه نمایید و حب ها را درست کنید و هر روز4 تا 5 حب بخورید. برای تهیه این حب ها شما به 6خرما و 3 مغز گردو و کمی دارچین نیاز دارید.

تغذیه برای سرد مزاجی زنان و درمان آن

بهترین راه های درمان سرد مزاجی زنان

سبک زندگی تان را عوض کنید..

بو علی سینا معتقد بوده است که کاهش میل جنسی بیماری است که با نوع رژیم غذایی هر فرد ارتباط دارد. او یکی از عوامل موثر در کاهش میل جنسی را مصرف بیش از اندازه از غذا و خوراکی های نامناسب می داند.

از دیگر مواردی که در ابتلا به ناتوانی و کاهش میل جنسی بسیار موثر است، سبک زندگی افراد ، چگونگی حمام کردن، زمان بیدار شدن و به خواب رفتن آنان است .

افرادی که دچار کاهش میل جنسی هستند بهتر است از نخود، لوبیا، تخم خربزه، کنجد، پیاز، هویج، ماهی ازون برون، خاویار، عسل، زعفران، انگور شیرین، گوشت گوسفند، شلغم، کلم، حلیم گندم، کنگر، نعناع، شنبلیله و مارچوبه در برنامه غذایی خود یا به صورت چاشنی غذاهایشان استفاده نمایند.

گل سرخ درمانی

یکی از گیاهان موثر در درمان ناتوانی یا کم توانی جنسی گل سرخ است که می توان از آن به صورت خوراکی یا موضعی برای درمان استفاده نمود. برای درمان ناتوانی جنسی و افزایش توانایی بدن مردان و زنان بهتر است از روغن گل سرخ به صورت موضعی استفاده نمایید و این روغن را به ناحیه شکم بمالید و یا اینکه می توانید به صورت خوراکی از گل سرخ استفاده نمایید.

امروزه عصاره گل سرخ به صورت صنعتی در داروخانه ها و عطاری ها وجود دارد . مصرف گل سرخ به صورت خوراکی سبب بهبود عملکرد دستگاه گوارش و افزایش آرامش و کنترل تپش قلب می شود.

مصرف جنسینگ

مصرف جنسینگ که ریشه یک گیاه چندین ساله چینی است می تواند سبب افزایش قوای جنسی گردد.چینی ها این گیاه را در برنامه غذایی اعضای خانواده می گذارند و در آشپزخانه تمامی خانواده های چینی ریشه گیاه جنسینگ پیدا می شود زیرا این گیاه ابتلا به ناتوانی و کم توانی جنسی و جسمی را درمان می کند.

 

درمان های طبیعی و گیاهی برای سرد مزاجی زنان

چگونه سرد مزاجی را در زنان از بین ببریم؟

مصرف ویتاگنوس

مصرف عصاره و قطره گیاه ویتاگنوس یا پنج انگشت در درمان سرد مزاجی زنان موثر است. مصرف این قطره در رفع اختلالات قاعدگی، رفع اختلال های یائسگی، موثر در کیست های رحم و تخمدان، موثر در فیبروم، جلوگیری از تنبلی تخمدان خانم ها و انواع دیگر اختلال های هورمونی زنان موثراست.

مصرف دارچین

مصرف دارچین در درمان سرد مزاجی موثر است .طبع این گیاه گرم است و نباید بیش از حد مجاز استفاده شود. برای درمان سردمزاجی چای یا دمنوش دارچین بنوشید و یا پودر دارچین را به غذاهایتان اضافه کرده و از خواص آن بهره مند شوید.

 

درمان سرد مزاجی زنان با دارچین

دمنوش رازیانه و عسل

نوشیدن دم کرده رازیانه و ترکیب آن با مقداری عسل روزی یک بار برای درمان سرد مزاجی موثر است . برای درمان سرد مزاجی می توانید صبح یک قاشق مرباخوری عسل ناشتا بخورید. 

 

منابع:

fa.parsiteb.com

namnak.com

 

 

 

 

سرد مزاجی زنان بعد از زایمان،سرد مزاجی زنان خانواده برتر،سرد مزاجی زنان چیست،سرد مزاجی زنان رابطه زناشویی،سرد مزاجی زنان نی نی سایت،سرد مزاجی زنان بعد از زایمان نی نی سایت،سرد مزاجی زنان در دوران بارداری،سرد مزاجی زنان یعنی چه،سرد مزاجی زنان درمان،سرد مزاجی زنان از چیست،سرد مزاجی زنان بعد از سزارین،درمان سرد مزاجی زنان از نظر دکتر خیراندیش،سرد مزاجی زنان چگونه است،درمان سرد مزاجی زنان از نظر طب سنتی،سرد مزاجی زن بعد از زایمان،سرد مزاجی زنان بعد زایمان،سرد مزاجی زنان برای چیست،درمان سرد مزاجی زنان با داروهای گیاهی،درمان سرد مزاجی زنان با دارو،درمان سرد مزاجی زنان بعد از زایمان،با سرد مزاجی زنان چه کنیم،مقابله با سرد مزاجی زنان،مبارزه با سرد مزاجی زنان،راههای مقابله با سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان پس از زایمان،پرسش و پاسخ سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان تبریزیان،درمان سرد مزاجی زنان تبادل نظر،تست سرد مزاجی زنان،تقویت سرد مزاجی زنان،تشخیص سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان با تغذیه،تبادل نظر سرد مزاجی زنان،تغذیه برای سرد مزاجی زنان،علت سرد مزاجی زنان جوان،جلوگیری از سرد مزاجی زنان،سرد مزاجی زن چیست،علت سرد مزاجی زنان چیست،برای سرد مزاجی زنان چه باید کرد،دلیل سرد مزاجی زنان چیست،برای سرد مزاجی زنان چی خوبه،چه چیزی باعث سرد مزاجی زنان می شود،چه چیزی برای سرد مزاجی زنان خوب است،چه عواملی باعث سرد مزاجی زنان می شود،چه غذاهایی باعث سرد مزاجی زنان می شود،راه حل سرد مزاجی زنان،راه حل برای سرد مزاجی زنان،راه حل درمان سرد مزاجی زنان،راه حلی برای سرد مزاجی زنان،راه حل مشکل سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان خیراندیش،درمان سرد مزاجی زنان دکتر خیراندیش،درمان سرد مزاجی زنان در خانه،درمان خانگی سرد مزاجی زنان،برای سرد مزاجی زنان چه باید خورد،سرد مزاجی زنان در بارداری،سرد مزاجی زن در رابطه،سرد مزاجی در زنان چیست،سرد مزاجی خانمها درمان،سرد مزاجی در زنان نی نی سایت،سرد مزاجی در زنان نشانه چیست،در مورد سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان،در مورد سرد مزاجی خانمها،چگونه سرد مزاجی زن را درمان کنیم،چگونه سرد مزاجی زن را برطرف کنیم،رفع سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان دکتر روازاده،علت سرد مزاجی زنان در روابط زناشویی،درمان سرد مزاجی زنان در روابط زناشویی،درمان سرد مزاجی زنان بعد زایمان،سرد مزاجی زنان طب سنتی،سرد مزاجی زنان در طب سنتی،سرد مزاجی زن نی نی سایت،رفع سرد مزاجی زنان طب سنتی،درمان سرد مزاجی زنان طب سنتی،درمان سرد مزاجی زنان نی نی سایت،درمان سرد مزاجی زنان شیرده،سرد مزاجی زن و شوهر،برطرف شدن سرد مزاجی زنان،علت سرد مزاجی زنان در دوران شیردهی،درمان سرد مزاجی زنان با داروهای شیمیایی،داروی شیمیایی رفع سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان دکتر ضیایی،داروی ضد سرد مزاجی زنان،قرص ضد سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان طب اسلامی،سرد مزاجی زن و طلاق،درمان سرد مزاجی زنان در طب سنتی،درمان سرد مزاجی زنان در طب اسلامی،علائم سرد مزاجی زنان،علت سرد مزاجی زنان،علل سرد مزاجی زنان،علت سرد مزاجی زنان در رابطه زناشویی،علت سرد مزاجی زنان بعد از زایمان،عوارض سرد مزاجی زنان،علل سرد مزاجی زنان بعد از زایمان،علل سرد مزاجی زنان چیست،علل سرد مزاجی در زنان،علل و درمان سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان با مواد غذایی،درمان سرد مزاجی زنان فوری،قرص سرد مزاجی زنان،قطره سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان با قرص،قرص درمان سرد مزاجی زنان،قرص برای سرد مزاجی زنان،درمان قطعی سرد مزاجی زنان،قرص رفع سرد مزاجی زنان،بهترین قرص سرد مزاجی زنان،برای سرد مزاجی زنان چه کنیم،کتاب سرد مزاجی زنان،کاهش سرد مزاجی زنان،کانال تلگرام سرد مزاجی زنان،برای درمان سرد مزاجی زنان چه باید کرد،درمان سرد مزاجی زنان گیاهی،درمان سرد مزاجی زنان با گیاهان دارویی،داروی گیاهی سرد مزاجی زنان،داروهای گیاهی سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان با داروی گیاهی،داروی گیاهی برای سرد مزاجی زنان،دارو گیاهی برای سرد مزاجی زنان،سرد مزاجی و بی میلی زنان،مشکل سرد مزاجی زنان،متخصص سرد مزاجی زنان،مشاوره سرد مزاجی زنان،مشکلات سرد مزاجی زنان،مضرات سرد مزاجی زنان،داروی سرد مزاجی زنان نی نی سایت،رفع سرد مزاجی زنان نی نی سایت،علت سرد مزاجی ناگهانی زنان،سرد مزاجی زنان و درمان،سرد مزاجی زنان و درمان آن،علل سرد مزاجی زنان و درمان آن،علت سرد مزاجی زنان و درمان آن،درمان سرد مزاجی زنان و مردان،علت سرد مزاجی زنان و درمان،رازیانه و سرد مزاجی زنان،علت و درمان سرد مزاجی زنان،سرد مزاجی زن ها،درمان سرد مزاجی زن ها،علت سرد مزاجی زن ها،نشانه های سرد مزاجی زنان،علت های سرد مزاجی زنان،راه های درمان سرد مزاجی زنان،راه هایی برای سرد مزاجی زنان،همه چیز درباره سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان یائسه،آیا سرد مزاجی زنان درمان دارد،از بین بردن سرد مزاجی زنان،جلوگیری از سرد مزاجی زنان،در مورد سرد مزاجی زنان،درمان سرد مزاجی زنان،برای سرد مزاجی زنان چی خوبه،برای سرد مزاجی زنان،برای رفع سرد مزاجی زنان،برای درمان سرد مزاجی زنان،برای سرد مزاجی زن،برای سرد مزاجی زن چی خوبه،برای سرد مزاجی زنان چه باید کرد،برای سرد مزاجی زنان چه باید خورد،چگونه سرد مزاجی زن را درمان کنیم،چگونه سرد مزاجی زن را برطرف کنیم،چه چیزی باعث سرد مزاجی زنان می شود،چه چیزی برای سرد مزاجی زنان خوب است،چه عواملی باعث سرد مزاجی زنان می شود،چه غذاهایی باعث سرد مزاجی زنان می شود،سرد مزاجی زنان چیست،علت سرد مزاجی زنان چیست،دلیل سرد مزاجی زنان چیست،سرد مزاجی زنان از چیست،درمان سرد مزاجی زنان چیست،داروی سرد مزاجی زنان چیست،دلایل سرد مزاجی زنان چیست،سرد مزاجی زنان برای چیست

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020