اوج لذت جنسی چیست و کجاست؟! | اوج لذت جنسی در مردها و زنان و نشانه های مرحله ارگاسم و ارضا شدن زن و شوهر

اوج لذت جنسی چیست و کجاست؟! | اوج لذت جنسی در مردها و زنان و نشانه های مرحله ارگاسم و ارضا شدن زن و شوهر

آیا شما می دانید اوج لذت جنسی طرف مقابلتان چیست و کجاست؟؟ اوج لذت جنسی حالت فرح‌ بخش روانی و جسمانی است که در اثر تحریک جنسی به دست می‌آید و با انزال، سرخ شدن یا تشنج همراه است. در زنها و مردها هنگام رسیدن به اوج لذت جنسی عوارضی بروز می‌‌کند. برای مثال ضربان قلب بیشتر می‌شود بدن گرم می‌شود و گهگاه در بدن لرزشهائی بوجود می‌‌اید. و بطور معمول شخص احساس سرما می‌کند( که البته این حالت معمولا در شروع عمل جنسی و معاشقه رخ می دهد). اصلا میدانید چیست؟ بگذارید این پست از big20.ir را مفصلا در مورد این جریان بحث کنیم..

 

بخوانید: روشهای ساده برای حجیم تر کردن قطر آلت تناسلی

در مردها آلتشان سفت می‌شود و در زنها مقداری قطر رحمشان افزایش یافته مایعی لزج از آن بیرون میاید که در مردها نیز به همین منوال است. این مایع غالبا بیرنگ است که موجب می شود عمل دخول اسانتر صورت گیرد. در زنها قسمت داخلی رحم کمی تنگتر شده، نوک سینه ها کمی سفت و در مردها اب دهان ترشح و میزان تنفس افزایش می‌‌یابد. در مردها بعد از انزال بدن سست شده و احساسی دست می‌دهد که معمولا چشمانشان را می‌‌بندند و بلافاصله بعد از انزال عمل ادرار کردن به خوبی صورت نمیگیرد. زیرا دریچه پروستات به شکل خودکار کمی باز و بسته می‌شود.

احساس گرمایی که به زن دست می دهد برای این است که منی کاملا گرم وارد بدن زن شود زیرا سرما اسپرم ها را میکشد و منی با پرش به بیرون پرتاب می‌شود در زنها معمولا بعد انزال مرد و تمام شدن شهوت او شهوتشان میخوابد. این نکته باید مورد توجه قرار گیرد که چون در خلال عمل جنسی به دلیل شور و هیجان حواس انسان زیاد متمرکز به اطراف خود نیست بر اثر شدت شور جنسی گه گاه به یکدیگر فشارهائی وارد می‌کنند که بعد از عمل جنسی درد زیادی احساس می‌شود. مثلا در بعضی موارد پای ایشان به فرش و مانند ان مالیده می‌‌شود و یا بر اثر فشار زیاد هنگام دخول حوالی آلت تناسلی ملتهب می‌‌گردد.

حد و میزان مطلوب برانگیزش جنسی زن، به اندام فیزیولوژیکی و واکنشهای آموخته شده به وی بستگی دارد.

اوج لذت جنسی زنان: در دنیای امروز هنوز این افسانه که دخول تنها راه صحیح و پذیرفته شده برای رسیدن زنان به ارگاسم است، وجود دارد. حتی بسیاری از مشاوران جنسی، به عنوان مثال معاشقه، ناز و نوازش یا خودارضائی را روشهای ارضا کننده‌ای نمی‌دانند. به هر حال از لحاظ فیزیولوژیکی، ارگاسم، ارگاسم است. چه از طریق خودارضائی، چه از راه مقاربت، چه به روش تحریک و چه از طرق دیگر! ممکن است تجربه ذهنی این مسئله متفاوت باشد اما چرخه ی فیزیولوژیکی که یک زن برای رسیدن به اوج لذت جنسی طی می‌‌کند یکسان است.

برای رسیدن به اوج لذت جنسی چه از لحاظ روانی و چه جسمی، تحریک جنسی لازم است. بعضی زنان با خیال پردازی و بدون تحریک اندام جنسی به ارگاسم می‌‌رسند. درصد کمتری تنها با لمس و باز هم بدون تحریک اندام جنسی اوج لذت جنسی را تجربه می‌‌کنند. برخی هم ارگاسمهای خود به خودی دارند و بعضی در حال خواب به ارگاسم می‌‌رسند. بر خلاف این استثنائات اغلب زنها برای رسیدن به اوج لذت جنسی به تحریک زیاد و طولانی مدت اندامهای جنسی نیاز دارند.

چرخه واکنشهای جنسی می‌‌تواند به چهار مرحله تقسیم شود: تحریک، پلاتو، اوج لذت جنسی و مرحله آرامش. این مراحل تفکیک‌ پذیر نیستند. یعنی یک مرحله، کاملا تمام نمی‌شود تا بعد مرحله دیگری شروع شود. در حقیقت این مرحله بندی فقط برای توصیف ترتیب عکس العمل جنسی ست که معمولا در یک روند پیوسته واقعی اتفاق می‌‌افتد.

1. مرحله انگیزش (تحریک):

وقتی بر اثر تحریک، خون در اندام جنسی جمع می‌‌شود کلیتوریس(چوچوله) سفت می‌‌شود و در همان لحظه مهبل شروع به ترشح مقداری ماده لیز کننده می‌‌کند، همچنین سطح داخلی دیوار لوله واژن بر اثر نوعی فرآیند تعریق، با یک ماده لیز کننده پوشیده می‌‌شود. سیاهرگ مهبل گشادتر و پر از خون شده، رنگ مهبل تیره تر می‌‌شود. در همین زمان میزان ضربان نبض و فشار خون به طور قابل ملاحظه‌ای بالا رفته، در اندامهای جنسی حرارت و تورم احساس شده و برانگیختگی زن از مرحله تحریک به مرحله پلاتو (دوام برانگیختگی جنسی) پیش می‌‌رود.

2. مرحله پلاتو (دوام برانگیختگی جنسی):

بافت دیواره یک سوم خارجی واژن به علت پرخون شدن، متورم می‌‌شود که در نتیجه، موجب تنگی ورودی دهانه مهبل می‌‌گردد. به این مرحله سکوی ارگاسم می‌‌گویند. در این مرحله به نظر می‌‌رسد [کلیتوریس] در زیر یک کلاهک رفته یا به داخل کشیده می‌‌شود اما در حقیقت، کلیتوریس به عنوان یک گیرنده تحریکات، درجهت پاسخ به تحریک مستقیم نواحی مجاور کمک می‌‌کند. رحم، لوله رحم و تخمدان بزرگتر شده و تنفس، ضربان نبض و حرکات زن سریعتر می‌‌شود.

3. مرحله اوج لذت جنسی:

لوله واژن به طورریتمیک شروع به منقبض شدن می‌‌کند. همچنین انقباض غیرارادی اسفنکتر مقعد نیز در این مرحله پیش می‌‌آید. تعداد نبض و میزان فشار خون بالا می‌‌رود. افزایش انقباض عضلات و مملو از خون شدن سیاهرگ موجب رسیدن به اوج لذت جنسی می‌‌شود. همچنین باید در نظر گرفت ارگاسم یا به طور مثال عکس العمل طبیعی زانو نمی‌تواند به زور صورت پذیرد، این بازتابها به طور طبیعی اتفاق می‌‌افتند.

4.مرحله آرامش:

در این مرحله، احتقان یک سوم خارجی واژن و احتقان عروقی تغییر کرده و از بین می‌‌رود. ضربان نبض کاهش یافته و بافتها از تورم خارج می‌‌شوند.رنگ تیره واژن به رنگ اولیه باز گشته و اندامهای جنسی به حالت طبیعی اولیه خود بر می‌‌گردند. بدن آرام و سست شده و گاهی عرق می‌‌کند. قابل ذکر است در پاسخ فیزیولوژیکی زن به تحریکات جنسی، اعضاء غیر تناسلی بدن نیز واکنشهایی دارند از جمله: تغییراتی در پستان، در بعضی موارد احساس اجبار در دفع ادرار در طول آمیزش یا پس از آن، افزایش فشار خون، افزایش ضربان قلب، افزایش تعداد دم و بازدم و نفسهای عمیق، تعریق ( این واکنش در افراد متفاوت است، در مرحله رسیدن به آرامش بعضی احساس گرمای شدید می‌کنند و بعضی احساس سرما. در بسیاری موارد در قسمتهای مختلف بدن قطرات عرق جاری می‌‌شود.)

 

منبع مطلب:

tanzimekhanevadeh.com

 

 

نشانه های ارضا شدن زنان سایت تنظیم خانواده،علائم ارضا شدن چیست؟،علائم ارضا شدن زن چیست؟،نشانه های ارضا شدن نی نی سایت،نشانه های ارضا شدن زن نی نی سایت،نشانه های ارضا شدن زنان نی نی سایت،علائم ارضا شدن نی نی سایت،علائم ارضا شدن زنان نی نی سایت،علائم ارضا شدن مردان نی نی سایت،نشانه های ارضا شدن در زنان و مردان چگونه است؟،علائم ارضا شدن زنان نی نی سایت،علائم ارضا شدن مردان نی نی سایت،علائم ارضا شدن چیست؟،علائم ارضا شدن نی نی سایت،عوارض ارضا شدن چیست،علائم ارضا شدن زن چیست؟،عوارض ارضا شدن هر روز،عوارض ارضا شدن زن با دست همسر،نشانه های ارضا شدن زن نی نی سایت،نشانه های ارضا شدن زنان نی نی سایت،نشانه های ارضا شدن زنان سایت تنظیم خانواده،علائم ظاهری ارضا شدن زنان،عوارض ارضا شدن مرد با دست همسر،علائم ارضا شدن مرد،نشانه های ارضا شدن نی نی سایت،فواید و عوارض ارضا شدن در خواب،بهترین روش ارضاء شدن،روش ارضا شدن زن نی نی سایت،روشهای ارضا شدن در دوران عقد نی نی سایت،ارضا روحی زنان،ارضا روحی زن،ارضا شدن زن نی نی سایت،ارضا شدن زن در بارداری بدون دخول نی نی سایت،ارضا شدن زن در خواب روزه را باطل میکند،ارضای صحیح زنان،ارضای صحیح زن،ارضای صحیح زن نی نی سایت،ارضا صحیح زنان،ارضای صحیح زن ویکی پدیا،ارضای صحیح زن چیست،ارضا صحیح زن،مدت زمان ارضای طبیعی زنان،ارضای زن نی نی سایت،ارضا زنان نی نی سایت،ارضا زن نی نی سایت،ارضا نشدن زنان نی نی سایت،ارضا نشدن زن نشانه چیست،ارضا نشدن زن نی نی سایت،ارضا نشدن زن باعث دل درد میشود،ارضا نشدن زن و جنسیت جنین نی نی سایت،علائم ارضا شدن مرد چیست؟،ارضا شدن مرد در خواب روزه را باطل میکند،ارضا شدن زن و تعیین جنسیت نی نی سایت،ارضا شدن زن چند ثانیه طول می کشد،ارضا شدن زن در جنسیت جنین نقش دارد،ارضا شدن زن و جنسیت جنین نی نی سایت،ارضا شدن زن در خواب روزه را باطل میکند،ارضا شدن زن در خواب روزه را باطل می کند؟،حکم ارضا شدن زن روزه دار در خواب،ارضا شدن زن علایم،دلیل ارضا شدن زنان متاهل در خواب،ارضا شدن زن نی نی سایت،ارضا شدن زن نیاز به غسل دارد،علائم ارضا شدن زنان نی نی سایت،دیر ارضا شدن زن نشانه چیست،روش ارضا شدن زن نی نی سایت،زود ارضا شدن زن نی نی سایت،دیر ارضا شدن زن نی نی سایت،ایا ارضا شدن زن نیاز به غسل داردارضا شدن مرد در سه ماهه اول بارداری،علائم ارضا شدن مردان نی نی سایت،زود ارضا شدن مرد نشانه چیست،دیر ارضا شدن مرد نشانه چیست،زود ارضا شدن مرد نی نی سایت

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020