حرفهایی که زنان عاشق شنیدنشان هستند | جملاتی برای جذب زنان + (جمله هایی که دختران را عاشق و دیوانه می کند)!!

http://s11.picofile.com/file/8396006684/%D8%AD%D8%B1%D9%81_%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%DA%A9%D9%87_%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82_%D8%B4%D9%86%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%B4_%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF_%D8%AC%D8%B0%D8%A8_%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1_%D8%AC%D9%85%D9%84%D9%87.jpg

بعضی وقت ها همه چیز با یک جمله و با یک حرف ساده شروع میشود و خیلی مهم است یاد بگیریم چه حرفی را کجا بزنیم در کجا از چه جمله ای استفاده کنیم... مخاطب این پست از سایت big20.ir مردان هستند.. چیزی وجود دارد که هر مردی لازم است درمورد همسرش از آن مطلع باشد: گفتن چه حرفهایی باعث خوشحالی او  میگردد. وقتی سخن از تعریف و تمجید بمیان می آید زنان  تـبـدیل به هیولای خـون آشـام گـرسـنـه ای می گـردند که  همیشه بیشتر و بیشتر و بیشتر طلب میکنند! و اگر شماخواسته شان را برآورده نمایید، در عـوض بـسیـار بـیـشتـر از طرف همسرتان مورد محبت و توجه قرار خواهید گرفت و  آنها خوب می دانند که چطور این کار شما را جبران کنند.

چه ازدواج کرده باشید و چه در دوران نامزدی بسر میبرید،  این قانون را بیاد داشته باشید: برای آمـاده نـگاه داشـتـن یک زن جهت ابراز مهر و محبت به شما، کافی است نکات مثبت بسیاری از او را به وی یادآوری نمایید.

در ادامه به ۱۰ مطلبی که همسر شما عاشق شنیدن آنها است اشاره میکنیم:

 

آیا دوست دارید سایز و قطر آلت تناسلی خود را افزایش دهید؟اینجا کلیک کنید تا به یک سوپرمن واقعی برای شریک جنسی تان تبدیل شوید.

 

شماره ۱۰

 “روز خوبی داشتی؟” 

هـنـگامیـکه از همسر خود در مورد چگونگی گذراندن روزش پرسش میکنید، برداشت او این خواهدبود که شما انسان با فکری هستید و مشتاقید بدانید وی ساعات کاری خود را چگونه سپری کرده است. اما یـک هشـدار: ایـن سـؤال بـه هـمـسـر شـمـا مجوز آن را خواهد داد که چند ساعتی در مورد کوچکترین اتفاقاتی که برایش افتاده صحبت نمایـد. پس برای مدت زمانی طولانی آماده نشستن و شنیدن داستانهای او شوید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: زنها به آنچه که در فکر شما میگذرد، توجه زیادی دارند. پرسش در مورد چگونگی روز او نشان می دهد کـه شمـا پذیرا، مشتـاق و علاقمند به گوش دادن حرفهای همسرتان هستید. با این عمل به او فرصتی می دهیـد تا خودش را خـالی نـموده و شما را به عنوان همراز و محرم اسرار خود در نظر بگیرد. اگر چه ممکن است بیش از زمانی که انتظار دارید مجبور به شنیدن صحبتهایش شوید، اما وقتی تمام شد، او شروع به صحبت در مورد شما خواهد کرد.

شماره ۹

“نمی تونم بگم چقدر دلربا و زیبا هستی” 

 همانطور که مشخص است، این بـه او مـی رسـاند که شما وی برای شما جذاب بوده و فرد دیـگری بـه چشمتان نمی آید. از طرف دیگر باعث افزایش اعتماد بنفس در او خواهد شد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این جمله بخصوص در روابط زناشویی بلند مدت مؤثر واقع می شود چرا که شما به همسر خود اطمینان میدهـید هنوز به او علاقه دارید. در عوض همسرتان نیز سعی خواهد کرد این زیبایی و دلربایی را با شما تقسیم نمایید. سؤالی هست؟ اینجوری فکر نمیکنید؟

شماره ۸

“در مورد ‌[ هر چیزی ] چه احساسی داری؟” 

 پـرسیدن این سؤال به همسرتان نشان می دهد که شما خالصانه برای احـساسـات او اهمیت قائل هستید. زنها عاشق بیان احساسات خود در مورد هر موضوع قابل تصوری می بـاشند. با این حـال بـدانید که خود را در دام گفـتگویـی طولانی و عمیق در مورد آن موضوع گرفتار خواهید کرد. بنابراین اگر شب تصمیم دیدن مسابقه فوتبالی را دارید، این سؤال را مطرح نکنید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این سؤال بیانگر جنبه مهربانی و دلسوزی یک فرد است. وقتی همسرتان در می یابد که شما توجهتان را به وی مبذول داشته اید، او نـیـز متقابلا تمام احساسات خود را با شدتی بسیار بیشتر، اهدا خواهد نمود. یعنی اگـر قـبـلا فـقـط فردی جذاب بشمار می آمدید، اکنون همانند جواهری در چشم او جلـوه خواهید کرد. متوجه منظورم می شوید؟

شماره ۷

“تو زیبا تر از دوستان دیگرت هستی”  

 قرار دادن او از بین همتاهایش بر سکوی نخست زیبایی باعث بالا رفتن اعتمـاد بـنفـس وی شـده و سـبـب می گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم جنس خود بتواند فرمانروایی کند. این تحسین و تعریف بسیار مهمی در دنیای زنانه محسوب شده و امتیاز شما را در نزد همسرتان ارتقای چشمگیری خواهد داد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: گذشته از اینکه باعث می گـردد او از لحاظ زیبایی ظاهری خود را برتر از اطرافیانش تصور کند، این جمله کوتاه به همسرتان تفهیم میکند که شما تا چه حد برای وی ارزش قائل هستید. بعلاوه زمانی که دوستانش پیش شـما هستند، کمتر احساس نگرانی خواهد کرد. او در مـورد خـودش احـسـاس خـوبـی نموده و پاداش سلیقه بخرج دادن شما را خواهد داد. با اینحال یک احتمال جانبی بالقوه وجود دارد: یک همسر حسود این سخن را مدرکی برای متهم نمودن شما به اینکه قصد برانداز نمودن و چشم دوختن به دوستانش را دارید، بشمار خواهد آورد.

شماره ۶

” تو واقعا زرنگ و باهوشی” 

  با تـصـدیـق نـمودن هـوش و ذکـاوت وی، ایـن معـنی را می رسانید که علاوه بر محاسن ظاهری، متوجه ذهن و فکر توانمندش نیز شده اید. هـمـسر شـما بـا شنیدن این جمله در مورد همه جوانب زندگی خود احساس رضایت و خوشنودی خواهد نمود. این سخـن نشانه احترام از طرف شما برای همسرتان محسوب میگردد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: همسرتان این مسئله را که شما فقـط بـه فـکر روابط جنسی نیستید و قادرید ماورای چنین موضوعات فکر کنید را تحسین خواهـد کرد. زنها عاشق مردان صـمـیمی و خـوش قـلب مـی بـاشند و هیچ چیزی بهتر از بیان و تشخیص هوش و ذکاوت آنها نمی تواند صفات آقا منشانه شما را آشکار نماید.

شماره ۵

“در روابط زناشویی بسیار خوب هستی”  

   بیان این جمله باعث می گـردد هـمـسرتان احساس کند که یک الهه است. شنیدن این عبارت به همسر شـما تفهیم می کنـد کـه روابـط جنسی و زناشویی او به چشم شما بی عیب و نقص بوده و باعث می گردد که احساس نماید واقعا می داند کـه چگـونه باید مرد خود را راضی نگاه دارد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: تحسین و تمـجید از عملکرد او نشانگر این است که شما به روابط جنسی فقط به عنوان ابزاری برای ارضا نــمودن خود نگاه نکرده، بلکه همه جنبه های آنرا مورد ستایش قرار میدهید.

شماره ۴

“می خواهم همه عمرم را با تو سپری کنم” 

ایـن جمله ای سنگین است؛ معنی آن فاصله زیادی با دادن پیشنهاد برای ازدواج نـدارد. بنابراین پیش از گفتنش به نامزدتان مراقب عواقبش باشید. اما بخاطر داشته باشید که ریسک کردن اغلب پاداش و نتیجه مطلوب به دنبال خواهد داشت. هنگامیـکه این جـمله را بیان می دارید، او از لحاظ روانی بسیار سرکیف می گردد. جـمـلات دیـگـری کـه تقریبا همین نتیجه را داشته ولی تعهدآوری آنها کمتر می باشد، عبارتند از: ” فقط تو میتونی تا این حد منو خوشحال کنی” و ” من دوست ندارم با هیچ کس دیگری جز تو باشم.”

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: همـه زنـها عاشق شنیدن جملاتی حاکی بر سرسپردگی دیرپا و با دوام از همسرشان هستند. مطمـئـن بـاشیـد کـه بـعد از گفتن این جمله سلامی همیشگی را از او خواهید شنید.

 

دانلود پکیج بزرگتر کردن آلت تناسلی | سریعترین روشهای افزایش سایز و قطر اندام تناسلی مردان

 

شماره ۳

“تو بهترین دوست منی” 

  به او می گویید که چگونه ماورا و فراسوی مسائل جنـسی می اندیشید و به این معنی اسـت که برای رابطه اتان ارزش قائل هستید و مایلید کارهایی را بـهـمراه او انجام دهید که مردان دیگر ممکن است رغبتی به آن نداشته باشند. همسرتان بعد از شنـیـدن ایـن جمله پیوستگی مقاومت ناپذیری با شما پیدا خواهد نمود.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این جـملات شـما را در نـظر وی بـجای یـک فرد عادی که مجبور به گذراندن وقتش با او است، به انسانی معنی دار و جذاب تـبـدیـل میکند. این شما را به ابتدای لیست خواسـتگـاران پرتاب میکند چراکه شما به مهمترین نکته اشاره کرده اید: دوستی و رفاقت.

شماره ۲

“تو یک مادر ایده آل خواهی شد”

 

اغلب زنها به دنبال این هستند که روزی بچه دار شونـد. هـمـچـنین اکـثـرا با خود کلنجار می روند که آیا در این راه مـوفـق خـواهد بـود یـا خـیر. بـا گفـتن این جمله به او اطمینان می دهید که حتما به هدفش خواهد رسید. به علاوه با ارضـای نیازهای درونی او باعث آرامش و تسکین وی می شوید. بیان این کلمات از زبان شما به عنوان یک همسر، او را تبدیل به خوشحال ترین انسان روی زمین خواهد نمود.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: اینـگونه بطور غیر مستقیم به همسر خود می فهمانید که مایلید از او بچه دار شوید. واضح است که این نوایی بسیار خوشایند در گوش او می باشد. از این نقطه، همسرتان بیشتر پذیرای پیشرفت و ترقی شما خواهد شد.

شماره ۱

“تو زندگی منو کامل می کنی”  

این به او می گوید که تنها فرد مورد علاقه شما است. همه زنها دوست دارند این جمله را از شوهرشان بشنوند. بـیـان ایـن عبـارت بـه مفهوم آن است که شما همسر خود را بصورت کامل پذیرفته ایـد و ایـنـکه او به صـورت موجودی اجتناب ناپذیر و همیشگی برای شما در آمده است. در همسرتان احساس لـذت بـخش غیر قابل تصوری بوجو آمده و تا چندین روز لبخند از لبانش جدا نخواهد شد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این جـمـله اسـاسـا مـی گـوید که شما در زندگی به او نیاز داشته و نمیـتوانید بدون او به زندگی ادامه دهید. زنها از شنیدن چنین جملاتی بسیار مشعوف میگردند.

اشاره باشکوه

“دوستت دارم”  

    این جمله “دو کلمه ای” معروف و کوتاه کـه هـمگی ما برایـش اهـمیت بسیار زیادی قائل هستیم، می تواند تاثیر شگرفی به همراه داشته بـاشد. اگر ازدواج کرده اید خوب است هر روزه چندین بار برای همسرتان تکرارش نمایید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: گفتن این عبارت بهـمسرتان بـاعث روشن نگاه داشتن شعله های آتشی می گردد که همیشه نیاز به برافروزی دارند. اگـر در بـین شما کسانی تـا حال این جمله را به همسرشان نـگفـتـه انـد، هر گاه احساس آمادگی نمودید، تردید به خود راه نداده و آن را بیان کنید. هیچگاه از گفته خود پشیمان نخواهید شد وقتی که عکس العمل او را می بینید ( یا احساس می کنید ).

گفتگوی عشق

اکنون که آموختید که چگونه می توانید همسر خود را خوشنود کرده و صورتش را سـرخ نمایید، اینکار را انجام دهید! فقط به این نکته فکر کنید که او در جواب کار شما در آینده چطور جبران خواهد نمود.

 

منبع مطلب:

www.mardoman.net

 

 

 

 

جملات عاشقانه برای جذب زنان،جملات عاشقانه برای جذب زن،جملات عاشقانه برای جذب دختر،جملات عاشقانه برای جذب دوست دختر،جملات عاشقانه زنانه،جملات عاشقانه زنان به مردان،جملات عاشقانه زن و شوهری،جملات عاشقانه زن به مرد،جملات عاشقانه زن به همسرش،جملات عاشقانه زن به شوهرش،جملات عاشقانه زن و شوهر،جملات عاشقانه زن ب مرد،جملات عاشقانه ای که زنان را مجذوب میکند،جملات عاشقانه زن برای شوهر،جملات عاشقانه زن برای مرد،جملات عاشقانه زن ب شوهرش،جملات عاشقانه برای تحریک زن،تاثیر جملات عاشقانه بر زنان،جملات عاشقانه برای جذب زنان،جملات عاشقانه برای جذب زن،جملات عاشقانه به زن خود،جملات عاشقانه درباره زنان،جملات عاشقانه درباره زن،جملات عاشقانه که زنان دوست دارند،جملات عاشقانه در مورد زنان،جملات عاشقانه روز زن،جملات عاشقانه راجب زن،جملات عاشقانه که زنان را مجذوب میکند،جملات عاشقانه تبریک روز زن،جملات عاشقانه برا روز زن،جملات زیبا عاشقانه برای زنان،جملات عاشقانه زن شوهر،جملات عاشقانه مخ زن،جملات عاشقانه زن و مرد،جملات عاشقانه در مورد زن،جملات عاشقانه واسه زن،جملات عاشقانه بین زن و شوهر،جملات کوتاه عاشقانه زن و شوهری،جملات عاشقانه برای زن و شوهر،جملات عاشقانه برای زن ها،جملات عاشقانه برای همسر زن،جملات عاشقانه یک زن به همسرش،جملات عاشقانه یک زن،جملات عاشقانه به یک زن،جملات عاشقانه جذب کننده،جملات عاشقانه برای جذب مردان،جملات عاشقانه برای جذب دختر،جملات عاشقانه برای جذب زنان،جملات عاشقانه برای جذب پسر،جملات عاشقانه برای جذب دوست پسر،جملات عاشقانه برای جذب شوهر،جملات عاشقانه برای جذب همسر،جملات عاشقانه برای جذب دوست دختر،جملات عاشقانه برای جذب زن،جملات عاشقانه و جذب کننده،جملات عاشقانه برای جذب مرد،جملات زنانه پسند،جملات زنانه عاشقانه،جملات زنان مغرور،جملاتی که زنان را دیوانه میکند،جملاتی که زنان را عاشق میکند،جملاتی ک زنان را دیوانه میکند،جملاتی که زنان عاشق شنیدنش هستند،جملاتی ک زنان را عاشق میکند،جملاتی که زنان را جذب میکند،چه جملاتی زنان را عاشق میکند،جملاتی از زنان موفق،جملات انگیزشی زنان موفق،جملات انگیزشی زنان،جملات احساسی زنان،جملات انگیزشی زنانه،جملات احساسی زنانه،جملات احساسی زن به مرد،جملات احساس زنانه،جملات برعکس زنان،جملات بزرگان زنان،جملات برابری زن و مرد،جملات بزرگان زن،جملات عاشقانه زنان به مردان،جملاتی درباره زن بودن،جملاتی زیبا برای زنان،جملات تنهایی زن،جملاتی که باعث تحریک زنان میشود،جملاتی برای جذب زنان،جملاتی برای جادوی زنان،جملات حقوق زنان،جملات حسادت زنانه،جملات حقوق زن،جملاتی درباره حقوق زنان،جملاتی در مورد حقوق زنان،جملات خوشایند زنان،جملاتی که زنان را خوشحال میکند،جملاتی درباره زنان،جملاتی درباره زنان قوی،جملاتی در مورد زنان،جملاتی درباره زنان موفق،جملاتی درباره زن،جملات درباره زنان،جملات درباره زنان قدرتمند،جملاتی در مورد زن،جملاتی راجب زنان،جملات راجب زنان،جملاتی راجب زن،جملات روانشناسی زنان،جملات زن زندگی،جملات زیبا درباره زنان،جملات زیبای زنانه،جملات زیبای زن و شوهری،جملات زیبا زن و شوهری،جملات زیبا درباره زن،جملات زیبا در مورد زن،جملات زیبایی زن،جملات سنگین زنانه،جملات سنگین زن و شوهری،جملات ستایش زن،جملات سیاست زنانه،جملاتی که زنان را سرد میکند،جملاتی که زنان عاشق شنیدنشان هستند،جملاتی که زنان عاشق شنیدن آن هستند،جملات ضد زنان،جملات ضد زن از بزرگان،جملات ضد زن،جملات ضد زن نیچه،جملات ضد زن بزرگان،جملات طنز زن و شوهری،جملات طنز زنانه،جملات علیه زنان،جملات عاشقانه زنان،جملات عاشقانه زن و شوهری،جملات زن غمگین،جملات غمگین زنانه،جملات فلسفی زنان،جملات فیتنس زنان،جملات فلسفی زنانه،جملات فلسفی زن،جملاتی در مورد زنان قوی،جملاتی درباره قدرت زنان،جملاتی در مورد قدرت زنان،جملاتی که زنان را ناراحت میکند،جملاتی که نباید به زنان گفت،جملات لبخند زن،جملات موفقیت زنان،جملات محبوب زنان،جملات مخ زن،جملات مثبت زنانه،جملات مقام زن،جملات ناب زنان،جملات ناب زنانه،جملات ناب زن و شوهری،جملات ناب زن بودن،جملات نویسندگان زن،جملات زن و شوهری عاشقانه،جملاتی از کتاب زنان ونوسی مردان مریخی،جملاتی در وصف زنان،جملاتی که زن ها را عاشق میکند،جملاتی که زن ها را دیوانه میکند،جملات یک زن،جملاتی درباره ی زنان، افزایش سایز آلت، دانلود پکیج بزرگتر کردن آلت مرد، روشهای افزایش سایز و قطر دستگاه تناسلی مردان،جملات دخترونه،جملات زیبا دخترانه،جملات دختر پسند،جملات دخترانه کوتاه،جملات دختر و پدری،جملات احساسی دختر به پدر،جملاتی که دخترا خوششون میاد،جملاتی که دخترا عاشق شنیدنشن،جملاتی برای بیوگرافی دخترانه،جملاتی برای جذب دختر،جملاتی که دختر را جذب میکند،جملاتی که باعث جذب دختر میشود،جملاتی که دختر را عاشق میکند،جملاتی که دختر را دیوانه میکند،جملاتی که یک دختر را عاشق میکند،

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020