13 نقطه تحریک پذیر بدن زنان | نقاط حساس بدن خانم ها+ (نحوه آماده کردن زن برای رابطه) [روش های شهوتی کردن و تحریک زنان]

http://s11.picofile.com/file/8396009618/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B7_%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%B3_%D8%A8%D8%AF%D9%86_%D8%B2%D9%86_%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%DA%A9_%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1_%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D8%B2%D9%86_%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%AA%DB%8C.jpg

مردها همیشه کنجکاو هستند تا بدانند شریک جنسی خود (همسرشان)را چطور باید برای رابطه زناشویی آماده کنند؟ همانطور که میدانید زنان برای آماده شدن به رابطه مراحلی را باید پشت سر بگذارند این مورد در بسیاری از احادیث و روایات اسلامی هم سفارش شده است که زنان برای برقراری رابطه جنسی احتیاج به آماده سازی (معاشقه و نوازش)دارند. نقطه هایی د ر بدن خانم ها وجود دارد که بیشتری اثر تحریک پذیری را بر رویشان دارد. اگر می خواهید نقاط حساس همسرتان آشنا بشوید با این پست از big20.ir همرا باشید. مطمئنا هر مردی از مشاهده لذت همسر خویش به وسیله او خرسند شده و حس خوشایندی بر او حاکم می شود، بر خلاف تصور اغلب خانم‌ها مردها تنها به لذت خویش فکر نمیکنند بلکه به دلیل عدم اگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم آشنایی کامل از دنیای جنسی زنان با خیال این که آن ها هم مانند مردها ارضا می شوند رفتار می کنند و بر این باورند که لذت جنسی زنها مانند مردها به یکی دو نقطه بیش از بدن معطوف نمیشود.

مردها برای برقراری رابطه جنسی به عناصر احساس، پیشنوازی و عشق بازی مانند زنان احتیاج ندارند بلکه در صورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهنی درمغز آن ها کافیست که تحریک شده و برای رابطه جنسی کاملاً آماده شوند، در حالی که زنان احتیاج به پیشنوازی و اماده سازی دارند که دانستن مطالب ذیل جهت پیشنوازی توصیه می شود.

 

پیشنهاد: چگونه آلتی درازتر و کلفت تر داشته باشیم؟!


معرفی نواحى و قسمت هایی از بدن زنان (همسرتان) که باید نوازش کنید:


1- سر

شاید یکی از ساده ترین و دل چسب ترین حرکات برای همسر شما این باشد که:

 

شما دستتان را لای موهای اوا ببرید و به تدریج با انها بازی کنید. توجه کنید که این حرکت در ۲ جا بسیار کاربرد دارد:

 

الف) در ابتدای شروع به تحریک. یعنی درست پس از این که حرفهای عاشقانه را به هم میزنید و جزء اولین حرکات فیزیکی

 

ب) بعد از پایان همبستر شدن و درست پس از لحظه ای که همسرتان و یا خودتان به ارگاسم میرسید. به یاد داشته باشید که اگر در اکنون به همسرتان توجه نکنید، همسرتان فکر خواهد کرد که شما تنها برای هوسرانی به اوا علاقه مندید. بنابراین همیشه بعد از پایان هم بسترشدن ، چند برابر به همسرتون محبّت کنید. یکی از بهترین راه ها در این وقت ها هم صحبت شدن، ابراز مکرر عبارت:دوستت دارم، در آغوش گرفتن همسر، و نوازش موهای او خواهد بود.

 

عوامل تحریک کننده زنان

 

2- گردن

بوسیدن آرام اطراف و پشت گوش و لاله گوش و همنیطور پشت گردن هم برای آقایان هم برای خانم‌ها بسیار لذتبخش هست بخاطر حساسیت و ضربان نبض در این ناحیه زنان بوسیدن این قسمت خیلی لذت می برند. ولی نکته مهم اینجاست که خیلی از زن ها از بزاق دهان خوششان نمی آید و خیلی ها برای این که همسر خویش را ناراحت نکنند این مسأله را نمی گویند و از بوسه هایی که بزاق دهان را روی قسمتهای گوناگون بدن زیاد میکند متنفرند و هیچ لذتی نمی برند. مطمئن شوید که همسر شما جزء کدام گروه از زنهاست. آن ها که از خیس شدن بدنشان از بزاق دهان بدشان می‌اید و یا آن گروه دیگری که با این مسأله مشکلی ندارند.


3- لبها
لبها را میتوان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای زنها احتمالا خیلی مهم تر از مردها باشد. خیلی از مردها تأثیر بوسیدن و لبها را در زنان نادیده می گرند ولی باید بدانند که لبها جز مهم ترین قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است. بوسیدن با عشق و آرام زنان را خیلی بیش از هر چیزی تحت‌تأثیر قرار میدهد .


4- رانها
چه وی برهنه باشد یا لباسی برای رابطه جنسى پوشیده باشد، پاهایش را از هم باز کنید و چند دقیقه با دست به نوازش درون و بیرون رانهایش بپردازید.

5- نوک سینه ها
تقریباً تمام زنها موافق هستند که نوک سینه را میتوان از جمله حساس ترین نقطه بدن زن و از تحریک کننده ترین قسمتها دانست. ولی به شرطی که همسرشان بداند چه طور با آن ها زنش را تحریک کند. خیلی از آقایان بر اساس تجربه به مرور زمان امکان دارد یادبگیرند که چه طور نوک سینه همسرشان را تحریک کنند ولی خیلی ها هم اصلاً نمی دانند چه طور این کار را بکنند.

 

یکی از ظریفترین و مهم ترین رفتارهای مردها در رابطه زناشویی همین هست. زن ها امکان دارد گاهی از خشونت و رابطه های جنسی خشن لذت ببرند ولی کم تر زنی است که دوست داشته باشد همیشه این چنین روابط جنسی خشن داشته باشد. تحریک نوک سینه زنان نیاز به ملایمت و حرکات ظریف دارد. حرکت آهسته دورانی زبان بر روی نوک پستان برای زنان بسیار لذتبخش تر هست تا این که مانند یک بچه شیرخواره با پستان مادر رفتار شود.

 

نقاط تحریک کننده زنان

 

6- دستها

دستش را بگیرید، طورى که کف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به مهربانی کف دستش را نوازش کنید ضمن این که بقیه انگشتانتان هم زمان سمت دیگر دستش را نوازش می کند. آرام آرام به طرف پایین پیشروى کنید تا کل دستش را نوازش کنید.

 

یکی از مهم ترین و عاشقانه ترین نقطه های حساس بدن زن که احتمالا بیش تر مردها ندانند و ناحیه نبض مچ دست وی هست. درصورتی که به این قسمت، مردها توجه کنند نبض مچ دست میتواند از جمله حساس ترین نقطه بدن زن به حساب بیاید با این که حتی احتمالا خود زنها هم ندانند. این قسمت را با بوسه های آرام و حرکت زبان میتوانید تحریک کنید و ببینید که همسرتان چه طور از ان شگفت‌زده میشود .


7- مچها

دستش را طورى بگیرید که کف دست به طرف بالا باشد، در حالی که از وقایع روزانه اش میپرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حرکت دهید. بعد از چند دقیقه نوازش کردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بلیسید و به نرمى گاز بگیرید.

- وقتى که مچش را میبوسید، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگیرید.


8- گوشها

به سراغ گوشش بروید و جمله اى مانند ”امشب شب توست، “ زمزمه کنید و بعد نرمه گوشش را داخل دهانتان بگیرید و حسابى خیسش کنید. بعد سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و آرام با دندان گازش بگیرید.

- پیش از انجام هر کارى، با انگشتانتان به آرامى موهایش را از روى گوشش کنار بزنید؛ بعد روى گردنش بسمت بالا نفس بکشید تا به محل مذکور برسید.


9- شکم و ناف
زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشتتان روی شکم و پیرامون ناف دایره بکشید. دستتون رو بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و اهسته به طرف لگن بیارید. هیچوقت از بوسیدن شکم غافل نشوید. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف خانوما خیلی لذت بخش است.

 

 

بیشتر بخوانید: روشهای طبیعی افزایش سایز و قطر آلت تناسلی مردانه

 

10 – زانوها

چه در حال عشق بازی باشید یا تنها شروع به نوازش کرده باشید، گذاشتن زانوهایش روى شانه هایتان و مالش آن ها راه خوبى براى تحریک احساسات اوست. هر کدام از زانوها را با دستانتان نوازش کرده و بعد آن ها را از سمتى به طرف دیگر ببوسید.

- موقع بوسیدن زانوها با دست ساق پایش را بالا و پایین ببرید. و مجددا، هرگز از دندانهایتان استفاده نکنید.


11 – پاها

چه به عنوان بخشى از عادت های عشق بازی یا آرامش بخشیدن به او بعد از یک روز سخت، مالش پاهاى یک زن به طرز باور نکردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش آغاز کنید. به آرامى به طرف پنجه ها و بعد به طرف پاشنه بروید.

- مدت زمانى را به مالش اطراف پاهایش اختصاص دهید و مراقب باشید قلقلکش ندهید.

 

 12 –  پشت

بیش تر زنها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خویش را روی مهره ها فوق و پائین ببرید و کمر او را بمالید.

 

13 –  باسن

تحریک این منطقه بسیار تحریک انگیز بوده می توانید آن را نوازش کنید. در هنگام شروع تحریک به تدریج و آهسته آهسته وهمزمان با تحریک شما، جریان خون در این منطقه و در منطقه ی لگن افزایش مییابد. توجه داشته باشید که دست زدن به باسن هم باید به نرمی صورت بگیرد.

 

منبع مطلب:

www.beytoote.com

 

 

 

نقاط حساس بدن زنان متولد ماه های مختلف،نقاط حساس بدن زن کجاست،نقاط حساس بدن زن اردیبهشت،نقاط حساس بدن زن متولد مهر،نقاط حساس بدن زنان متولد ماه بهمن،نقاط حساس بدن زنان کجاست،نقاط حساس بدن زن متولد خرداد،نقاط حساس بدن زنان متولد ماه آبان،نقاط حساس بدن زن متولد فروردین،کدام نقاط بدن زن مرد را تحریک میکند،نقاط حساس بدن زن متولد تیر،نقاط حساس بدن زن متولد اسفند،نقاط حساس بدن زن متولد اردیبهشت،کدام نقاط بدن زن حساس است،نقاط احساسی بدن زن،نقاط حساس بدن زن برای ضربه زدن،نقاط حساس بدن زن ویکی پدیا،حساس ترین نقاط بدن زن کجاست،نقاط تحریک آمیز بدن زن،حساس ترین نقاط بدن زن و مرد،نقاط حساس بدن زن چیست،نقاط حساس بدن زن متولد دی ماه،نقاط حساس بدن زن نی نی سایت،نقاط حساس بدن زن متولد شهریور،عکس نقاط حساس بدن زن و مرد،نقاط حساس بدن زنان که حتما باید بوسید،نقطه حساس بدن زن کجاست،حساس ترین نقطه بدن زن کجاست،نقاط لذتبخش بدن زن و مرد،نقاط حساس و لذتبخش بدن زن و مرد،نقاط حساس بدن زن متولد دی،نقاط حساس بدن زنان متولد آذر،نقاط حساس بدن زنان متولد شهریور،نقاط حساس بدن یک زن،نقاط حساس بدن زن چیست،کدام نقاط بدن زن مرد را تحریک میکند،عکس از نقاط حساس زن،در مورد نقاط حساس زن،نقاط حساس بدن زن چیست،کدام نقاط بدن زن حساس است،نقاط حساس زن کدام است،نقاط حساس زنان سرد مزاج،نقاط حساس زن کجاست،نقاط حساس زنان کجاست،نقاط حساس زنان ویکی پدیا،نقاط حساس زنان متولد ماه های مختلف،نقاط حساس زنان نی نی سایت،نقاط حساس زن متولد فروردین،نقاط حساس زن متولد بهمن،نقاط حساس زن در عشق بازی،نقاط حساس زن کدام است،نقاط حساس زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد،نقاط حساس بدن زن اردیبهشت،نقاط حساس بدن زن متولد اسفند،نقاط حساس بدن زن متولد اردیبهشت،نقاط حساس زن برای عشق بازی،بازی با نقاط حساس زن،نقاط حساس بدن زن متولد تیر،تصویر نقاط حساس زن،تصاویر نقاط حساس زن،نقاط حساس بدن زن متولد خرداد،در مورد نقاط حساس زن،نقاط حساس زنان در رابطه زناشویی،نقاط حساس زنان در زناشویی،نقاط حساس بدن زن برای ضربه زدن،نقاط حساس بدن زن متولد شهریور،نقاط حساس صورت زن،نقاط حساس بدن زن متولد فروردین،فیلم نقاط حساس زن،نقاط حساس بدن زن کجاست،نقاط حساس زن ها کجاست،نقاط حساس بدن زنان کجاست،نقاط حساس بدن زنان که حتما باید بوسید،نقاط حساس وتحریک کننده زن،نقاط حساس و لذتبخش بدن زن و مرد،نقاط حساس بدن زن متولد مهر،نقاط حساس بدن زن نی نی سایت،نقاط حساس یک زن،نقاط حساس ی زن،نقاط حساس یک دختر،نقاط حساس یه دختر،نقاط حساس بدن یک زن،،نقاط تحریک پذیری و آماده کردن زن،حساس ترین نقاط بدن زن کجاست،نقاط تحریک مردان کجاست،عکس جاهای شخصی زن،کلماتی که زنان را تحریک میکند،زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد،ناز زن کجاست،عکسهای تحریک اور،مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد،

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020