روش ماساژ بدن همسر، قبل از نزدیکی (و نکته های ماساژوری برای همسران) | ماساژ جنسی و زناشویی چگونه است؟

http://s10.picofile.com/file/8395820000/%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DA%98_%D8%A8%D8%AF%D9%86_%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1_%D8%B2%D9%86_%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1_%D9%82%D8%A8%D9%84_%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.jpg

ماساژ جنسی بدن زن، یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در داشتن رابطه جنسی لذت بخش و  موفق و رضایت بخش است. ماساژ جنسی یک مهارت است که می بایست با آگاهی و تمرین انجام گیرد.
مهمترین نکته ای که در رخ دادن یک ماساژ جنسی نتیجه بخش قبل از رابطه جنسی باید در نظر داشت، گوش دادن به بدن و طبیعی برگزار شدن روند آن می باشد. سپردن خود به دست جریان رودخانه و همراهی با نوسانات امواج آب است. لیکن عدم توجه به چهار نکته روانشناسانه از نزدیک شدن به اهداف بیدارسازی حسی ممانعت بعمل میاورد. این نکات را امروز با هم در big20.ir مرور می کنیم:

 

دانلود روشهای بزرگ کردن سایز و قطر آلت تناسلی مردان


- نگرانی از درستی و یا نادرستی حرکات و رفتارم حین ماساژ
- تعیین استاندارد برای ارزیابی آنچه انجام می دهیم.
- مقایسه فرد و بدن او در حین نوازش او
- انتظارات محقق شده و یا نشده از انجام آنچه انجام می دهیم.
- چند نکته در مورد ماساژ جنسی بدن زن
معمولا همه افراد از اینکه بدنشان توسط فردی از روی احساس مورد لمس و نوازش قرار گیرد، لذت فراوانی میبرند. چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود. گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام می شود. ولی گاهی هم انجام ماساژ می تواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. به این نوع ماساژ در اصطلاح ماساژ جنسی گفته می شود.
حتما” برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی و ماساژ خوب را تجربه کنید. برای انجام این کار مفرح در اتاق خوابتان شما باید با چند تکنیک ساده آشنا باشید. در اینجا ما چند نکته ساده را به شما آموزش می دهیم تا شبی خوب و بیادماندنی با یکدیگر داشته باشید:


1. ابتدا یک روغن ماساژ مرغوب تهیه کنید. روغن نباید خیلی چرب باشد تا باعث ناراحتی شما بشود. از طرف دیگر این روغن نباید به سرعت هم جذب پوست شود، تا شما بتوانید به کمک آن مدت زیادی بدن یکدیگر را بمالید. همچنین روغن نباید بوی زننده و نامطبوعی هم داشته باشد. ممکن است بتوانید روغن یا لوسیون هایی با عطرهای گوناگون که عطر بعضی از آنها بسیار محرک هم هست، تهیه کنید.


2. محیط مناسب: چراغها را خاموش کرده، چند شمع یا چراغ خواب با نور کم روشن کنید. هیچ عاملی که آرامش شما را برهم بزند نباید در محیط وجود داشته باشد. در صورت تمایل می توانید یک موزیک ملایم و مورد علاقه تان را پخش کنید. حالا فضای مناسب برای یک ماساژ جنسی فوق العاده آماده است.


3. بهتر است لباس های خود را در آورده و بدنتان را با حوله بپوشانید تا بتوانید در زمان مناسب به راحتی لخت شوید. برای شروع مقدار کمی از روغن مخصوص ماساژ روی دست ها ریخته و ابتدا بدن خودتان را ماساژ دهید! پشت گردن، شانه و بازوها را به آرامی با نوک انگشت بمالید. بهتر است فک و شقیقه خود را هم با حرکات دایره ای بمالید تا عضلات این نواحی شل شود. بعد از اینکه قسمت هایی از بدن خود را مالش دادید حالا دست های شما آماده ماساژ طرف مقابل است.


4. شریک جنسی شما باید با بدن لخت یا نیمه لخت روی شکم بخوابد. مطمئن شوید که او کاملا” راحت است. مقدار زیادی از روغن ماساژ را روی سراسر پشت او ریخته و با کف دست هایتان آنرا پخش کنید. بدن او را به آهستگی مالش دهید. بیاد داشته باشید که این عمل را حتما” باید با احساس انجام دهید. به او این اختیار را هم بدهید که هر وقت که خواست بدن شما را ماساژ بدهد. هرگز گوشت بدن یکدیگر را چنگ نزنید. بدن طرف مقابل را به آرامی فشار داده و گاهی قسمت هایی از آن را به نرمی درست مثل حالت نیشگون گرفتن، بین انگشتانتان بگیرید.


5. ماساژ را از ناحیه پشت گردن او شروع کرده به سمت شانه ها پایین بیایید. مراقب باشید که با فشار بیش از حد به گردن اون آسیب وارد نکنید. بازوهای شریک جنسی تان را از هم باز کرده و ماهیچه های بازو را با نوک انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید. بعد از دو طرف از سمت بازو به سمت ستون مهره ها بیایید ولی روی خود استخوان مهره ها زیاد فشار نیاورید. اطراف مهره ها را در دو طرف ماساژ دهید و همینطور به سمت استخوان دنبالچه پایین بیایید. مراقب باشید که قسمت انتهایی مهره ها بسیار حساس است و نباید آنرا زیاد فشار دهید.


6. بعد از ماساژ بازو و پشت، حالا به سراغ پاهای او بروید. مخصوصا” قسمت داخلی رانها را که از تحریک پذیری بالایی برخوردار است را با دقت بمالید. از ران تا ساق پا و نوک انگشتان را با ظرافت نوازش کنید. در نظر داشته باشید که مهمترین نکته در ماساژ جنسی موفق، آرامش و عجله نداشتن است. سعی کنید با حوصله و آرامش این کار را انجام دهید.


7. پشت او را به شکلی ماساژ بدهید که گاهی سینه شما با پشت و کمر او تماس پیدا کند. انجام این عمل تاثیر زیادی در تحریک شریک جنسی تان دارد. همچنین در حین ماساژ می توانید سایر قسمت های بدن خود را هم به او بمالید! هر از چند مدت یکبار بازدم خود را روی بدن او بدمید. تماس هوای گرم بازدمی شما می تواند او را تا مرز جنون ببرد. همچنین گاهی بدن خود را به او چسبانده و گوشهای او را به آرامی بمکید یا اینکه بخورید.


8. هیچوقت کلمات محبت آمیز و عاشقانه به همراه بوسه های داغ را فراموش نکنید. همیشه در نظر داشته باشید که انجام یک ماساژ صحیح علاوه بر از بین بردن خستگی از بدن شما، می تواند تاثیر شگرفی در روح و روان داشته و ضمن ایجاد آرامش ذهنی، لذت جنسی سکس را برای شما دو چندان سازد. ماساژ جنسی بدن زن همواره بعنوان یکی از بهترین مقدمات سکس و معاشقه مورد توجه بوده و تاثیر زیادی در رضایت جنسی و تسهیل ارگاسم رسیدن زن دارد.

 

منبع مطلب:

vista.ir

 

 

ماساژ همسر در بارداری،ماساژ همسر نی نی سایت،کارشناس یزدی ماساژ پای همسر،ماساژ پرینه توسط همسر نی نی سایت،ماساژ بارداری توسط همسر،ماساژ همسر با روغن زیتون،ماساژ پای همسر با شیر،ماساژ صحیح همسر،طرز ماساژ همسر،ماساژ ماه عسل همسر،فواید ماساژ همسر،عکس-آموزش-ماساژ-عاشقانه-با-توضیحات-کامل،،ماساژ همسر،آموزش ماساژ برای رفع خستگی،آموزش ماساژ اسلامی،اموزش ماساژ با روغن زیتون،دانلود فیلم آموزش ماساژ درمانی (دوبله فارسی)،فواید و مضرات ماساژ،ماساژ در منزل قیمت،ترتیب ماساژ،متن زیبا در مورد ماساژ، تحریک زنان نی نی سایت،تحریک زن خانواده برتر،تحریک صحیح زنان،تحریک صحیح زن،تحریک زن نی نی سایت،تحریک نشدن زن نشانه چیست،تحریک نشدن زن نی نی سایت،علت تحریک نشدن زنان،دلایل تحریک نشدن زنان،ماساژ آلت تناسلی،ماساژ اندام تناسلی مردان،ماساژ چوچوله، ماساژ دستگاه تناسلی آقایان،ماساژ برای افزایش سایز آلت مرد

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020