(توقعات زنانه) انتظارات زنان از مردان در هنگام رابطه جنسی و زناشویی چیست؟ | خواسته های (زنان) از (مردان) در روابط

http://bayanbox.ir/view/307044916387042023/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg

این مسئله بر همگان کاملا روشن است که مردهای  ایده آل در زندگی جنسی خصوصیات متفاوتی دارند. این خصوصیات را هر مردی می تواند در زندگی زناشویی داشته باشد و همسرش را در روابط جنسی به اوج برساند. اگر موارد زیر را در نظر بگیرید می توانید به نیازهای زن زندگی تان پاسخ دهید و در مقابل باید منتظر باشید که او نیز به نیازهای شما توجه متقابل داشته باشد. مردهایی در رابطه جنسی برای زنان ایده آل هستند که ... خصوصیان زیر را داشته باشند. با این قسمت از مطالب big20.ir همراه باشید.

پیشنهاد ویژه: دانلود 6 روش افزایش سایز آلت تناسلی با تخفیف ویژه

جدید ترین روش علمی برای بزرگ و کلفت شدن الت مردانگی, جدیدترین راههای بزرگ شدن آلت, جنسی طبیعی, چگونگی بزرگ و کلفت شدن الات مردان از نظر علم پزشکی, چگونه آلتی بزرگ و کلفت داشته باشیم, حجم دهنده الت تناسلی با مجوز رسمی, حجیم کردن الت مردانه, خرید قرص بزرگ کننده افزایش طول و قطر آلت, داروی بزرگ کننده فوری الت, داروی گیاهی بزرگ کننده دائمی الت تناسلی, داروی الت تناسلی مرد برای سایز بزرگ سدن, درمان شق نشدن الت مردان, دلایل راست نشدن آلت مردان و درمان, راه بزرگی عضو تناسلـــــی, راه های طبیعی دراز وکلفت شدن الت مردان, راهای افزایش سایز آلت با حالت های طبیعی, راهکار مناسب برای افزایش سایز و تقویت الت تناسلی, راههای افزایش زمان انزال مردان, راههای بزرگ کردن سایز آلت, راههای سنتی افزایش سایز الت, راههای ضخیم کردن آلت, رشد طبیعی آلت مردان رشد دهنده های مقوی طبیعی, روش افزایش طول و قطر الت تناسلی مردان, روش فیزیکی جهت بزرگ کردن الت بدون بازگشت, روش گیاهی برای بزرگ کردن دستگاه تناسلی, طب گیاها شناسی رشد . افزایش اندازه, طریقه افزایش سایز الت تناسلی, قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان, قرص امیزش جنسی و بزرگ کننده سایز جنسی, قرص بزرگ کننده وحجیم کننده, قرص تداوی الت کوچک, قرصی که آلت مردان را بزرگ کند قرص کلفت کردن الت, گیاه شناسی بزرگ کننده کلفت کننده, موثرترین روش برای دراز کردن الت, نام دارو برای بزرگ کردن آلت تناسلی, واکنش های بزرگ کننده های آلت طبیعی‬‬‬

 


1. در رختخواب با همسرشان صحبت می کنند
بیان احساسات و عواطف عاشقانه قبل ، هنگام و بعد از رابطه جنسی می تواند حس امنیت و محبوبیت به زن ها دهد . زن ها دوست دارند که کلمات عاشقانه را در حین رابطه از زبان همسرشان بشنوند .

2. عشق و احساس شان را در بیرون از اتاق خواب هم ابراز می کنند
اگر مردی با دادن شاخه گل ، پیام عاشقانه و یا گفتن دوستت دارم احساسش را در بیرون از اتاق خواب و در طی روز به همسرش نشان دهد می تواند رابطه جنسی خوبی در شب داشته باشد که توام با عشق و علاقه می باشد .

3. قبل از عشق ورزی خود را از نظر فیزیکی و جسمانی آماده می کنند
مردهایی مطلوب هستند که پیش از رابطه جنسی دهان شان را خوشبو می کنند ، دوش می گیرند و به خود عطر می زنند و به این ترتیب خود را برای رابطه جنسی آماده می کنند .

4. از نوازش همسرشان لذت می برند
با لمس کردن عشق را به همسرتان نشان دهید . دستهای شما توانی دارد که می تواند نیروی جنسی تان را منتقل کند . زن ها با نوازش های عاشقانه خیلی خوب علاقه همسرشان را درک می کنند .

5. همسرشان را با نوازش دادن تحریک می کنند
زن ها باید قبل از رابطه جنسی خیلی خوب آماده شوند و این آمادگی از طریق نوازش و لمس کردن ایجاد می شوند . مردهای ایده ال در رابطه جنسی در این مورد مهارت خوبی دارند.با موهای همسرشان بازی می کنند.

6. در بوسیدن همسرشان مهارت خوبی دارند
بوسه عاشقانه قلب زنان را شعله ور می سازد و آنها را بیش از پیش برای رابطه جنسی آماده می کند .

7. در رابطه جنسی آرام عمل می کنند
برای تحریک همسرتان باید زمان بگذارید . مردهایی که ابتدا زن زندگی شان را تحریک می کنند و سپس رابطه جنسی برقرار می کنند محبوب تر هستند.

 

منبع مطلب:

niniban.com

 

انتظارات زنان از یک مرد ایده آل،زنان چه انتظاراتی از مردان دارند،انتظارات زن از مرد در زندگی،انتظاراتی که زنان از مردان دارند،لیست انتظارات زن از مرد،انتظارات زن و مرد از همدیگر،انتظارات یک زن از مرد،چه مردانی از نظر زنان جذابند،زنان شاد از نظر مردان،زنان مستقل از نظر مردان،زیباترین زنان از نظر مردان ایرانی،زنان باهوش از نظر مردان،زنان مغرور از نظر مردان،زیباترین ارایش زنان از نظر مردان،عوامل جذابیت مردان از نظر زنان،خصوصیات زنان جذاب از نظر مردان،زنان کوتاه قد از نظر مردان،خواسته های زن از زندگی مشترک،خواسته های منطقی زن از همسرش،خواسته های زن از همسرش،خواسته های یک زن از همسرش،خواسته های یک زن از شوهرش،خواسته های یک زن،خواسته های یک زن از همسر آینده،خواسته های یه زن از شوهرش،خواسته های یک زن از زندگی،خواسته های یک زن از مردش،انتظارات زن از مرد در زندگی،انتظارات زناشویی،انتظارات زن از همسر آینده،انتظارات زن از همسرش،انتظارات زنان از یک مرد ایده آل،انتظارات زن و شوهر از یکدیگر،انتظارات زن باردار از همسرش،انتظارات زن از همسرش چیست،انتظارات زن و شوهر از همدیگر،انتظارات زن و شوهر،انتظارات زنان از همسرانشان،انتظارات زنان از همسر ایده آلشان،انتظارات یک زن از همسرش،انتظارات مرد از زن در زندگی مشترک،انتظارات یه مرد از زن زندگیش،انتظارات یک زن از زندگی مشترک،انتظارات یک زن از شوهرش،انتظارات یه زن از شوهرش،انتظارات یک زن از شوهر،انتظاراتی که زنان از مردان دارند،لیست انتظارات زن از مرد،انتظارات زن و مرد از همدیگر،انتظارات یک زن از مرد،انتظارات یک زن از مردش،انتظارات جامعه از زنان حوزوی،انتظارات یک زن از همسر آینده،انتظارات یک زن

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020