شب اول ازدواج (عروسی)چه کار کنیم؟|آیا شب زفاف ترس و درد دارد؟!! + آموزش کامل کارهایی که باید در اولین شب انجام دهید..

   http://bayanbox.ir/view/4037375623565459521/%D8%B4%D8%A8-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%B9%D9%82%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C-%D8%B2%D9%81%D8%A7%D9%81-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D8%B3.jpg

بدون شک یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی برای زوجین(عروس و دامادها) ، شب عروسی و شب زفاف است. حتی اگر چندین سال هم از آن بگذرد هنوز زن و مرد آن را به خوبی به یاد دارند و تا آخر عمر نیز آنرا از یاد نخواهند برد. این پست راهنمایی است برای شما عروس خانم ها و آقا دامادها که شب زفاف خاطره انگیزی داشته باشید جوری که طعم لذیذ آن تا یک عمر با شما همراه باشد.

در این مطلب از big20.ir هر آنچه که  در رابطه با شب زفاف که باید بدانید را برای شما شرح خواهیم داد.

 

داروهای موثر برای افزایش سایز الت مردان, داروی درمان قطعی زود انزالی با مجوز ایران, داروی زود انزالی مرد بهترین روش برای تاخیری در مردان با داروی گیاهی, داروی سیخ کننده و درمانگر زود, داروی گیاهی رفع زود انزالی, درمان کوچکی آلت مرد با طب سنتی, دلایل زود انزالی مرد, راه طبیعی حجیم کردن الت بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی, راه های زود انزالی مرد راه طبیعی برای تقویت الت جنسی, راه هایی سریع جهت افزایش دائمی سایز الت تناسلی مرد, راهکارهای تاخیر انزال مگنا ار ایکس چگونه الت خودرا بزرگتر کنیم؟ قرص مگنا اریکس, راههای تضمینی بزرگ کردن آلت آقایان, راههای تضمینی بزرگ و کلفت کردن آلت, راههایی افزایش حجم آلت تناسلی, راهی سنتی جهت افزایش سایز الت, روش اسان زیاد کردن حجم و کلفتی الت, سفارش قرص بزرگ کننده الت مردانی مردا, شیوه های درمان زودانزالی, شیوه های درمان زودانزالی دارو برای داشتن آلتی بزرگ و کلفت, طب سنتی برای افزایش طول الت مردان به صورت تضمینی, قرص برای افزایش تضمینی طول و قطر الت, قرص بزرگ کننده و افزایش سایز آلت مردان, قرص تاخیری اقایان, قرص قوی گیاهی برای افزایش طول الت گیاهان دارویی برای بزرگ کردن الات تناسلی, قرص گیاهی دراز وکلفت کننده الت بدون عوارض بزرگ کنیم, قرص ویگرکس پلاس آمریکائی اصل, قویترین داروی سنتی برای افزایش سایز الت, کرم حجم دهنده و طویل کننده الت, معرفی بهترین و قویترین راه جلوگیری از زود انزالی مردان, مناسب ترین روش های افزایش طول الت تناسلی, موثرترین دارو بزرگ کننده آلت

 

شب عروسی (شب زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار مبارک است . مبارکی آن از این جهت است که در روایت آمده مؤمن با ازدواج و عروسی کردن نیمی از ایمانش تکمیل می شود.

به همین جهت در منابع اسلامی آداب فراوانی برای شب زفاف ذکر شده است. در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند.شب زفاف در خاطره ی تمامی زوج های جوان یک شب خاطره انگیز است. در این شب همسر مرد به خانه ی وی وارد می شود و آن شب (شب زفاف)اولین شب زندگی آن زن و شوهر است.برای زفاف و آمیزش، شب انتخاب شده است و پیشوایان دینی، شب را برای رفتن عروس به خانه داماد، ترجیح داده اند و چون این عمل همواره در شب انجام می شود آن را شب زفاف می نامند.

شاید شما هم مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب عروسی خود نزدیک شوید؛ در این شرایـط هـزاران پرسش بی پاسخ به ذهن شما خطور می کند: آیا همه ی زوج ها شب عروسی با هم ارتباط جنسی برقرار می کنند؟ کسانیکه برای نخستین بار است که یک چنین تجربه ای را کسب می کنند، چگونه می توانند با هیجان وارده روبرو شده و آنرا به درستی کنترل نمایند؟ و هزاران پرسش دیگر. همچنین ممکن است برخی از افراد تصور کنند که آیا باید حتماً رابطه جنسی همان شب انجام پذیرد؟ آیا پس از اتمام کار طرفین احساس شرمندگی و دست پاچگی خواهند کرد؟ اینها سوال های رایجی هستند که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود و اگر شما هم در ذهنتان یک چنین سوالاتی را دارید، مطمئن باشید که تنها نیستید.

در شب زفاف چکار باید کرد ؟
احیانا اگر در شب زفاف دفعه اولی است که می خواهیم رابطه جنسی داشته باشیم . تاثیر خستگی و اضطراب را می دونید ؟ برای آقایون این احتمال هست که اندام جنسیشون راست نشه و در صورت وقوع این امر اضطراب چند برابر می شود و اوضاع بدتر . در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود  که حتی برای خانمهای کار کشته هم دخول مشکل می شود چه برسه به دختری که برای اولین بار میخواد دخول را تجربه کنه پس اولین کار شما مبارزه با اضطراب است. بهتر است اون دسته از کسانی که فامیل هاشون منتظر دیدن دستمال خونی هستند این مطلب را براشون روشن کنند که این فکر بیهوده ای است و بهتره شما را به حال خودتون بذارن .


یکی از راه های مبارزه با اضطراب اینه که منبع اونو از بین ببرید . منبع اضطراب شب زفاف  اجبار به عمل جنسی است پس این ” اجبار ” لعنتی را از بین ببرید.

اگه میتوانید با همسرتان صحبت کنید و بگویید احتیاجی نمی بینید که شب اول در اوج خستگی و تنش و اضطراب حتما رابطه جنسی داشته باشید صحبت کنید چه قبلا و چه وقتی آخر شب با هم تنها هستید که عاشق عمل جنسی هستید ولی امشب اجباری در انجام کامل اون ندارید و بهتر می بینید که این کار را به فردا یا روزهای بعد موکول کنید که بدن هاتون تازه هستند و فکرتون باز و از نظر وقت هیچ جور تنگی ندارید.

با این فکر هم آغوشی را شروع کنید اگر دوست داشتید تا آخرش بروید و هرجا احساس کردید وقتش نیست متوقف شوید . اما خواهشا وحشی بازی هم در نیارید عمل هم آغوشی را یک اجبار نشون ندهید نه به مرد و نه به زن . مرد باید اولین نکته براش راحتی و آرامش همسرش باشه و زن به جای اینکه مردانگی را توی …. سفت و دراز و زور زیاد ببینه توی اخلاق و رفتار دنبالش بگرده.


یک نکته بسیار مهم : در اولین تجربه رابطه جنسی اگر باعث ناراحتی و ناخوشایندی طرف مقابل خود بشوید این کار مطمئنا از لحاظ روحی و روانی تاثیر بدی روی رابطه جنسی آینده شما هم خواهد داشت ( می دانید که روان آدمی در رابطه جنسی چقدر تاثیر گذار است).

 

انتظارات غیر واقعی نداشته باشید
زمانیکه زندگی مشترک خود را شروع می کنید، باید همچنیان توجه داشته باشید که شب عروسی شما نمی تواند رمانتیک ترین لحظه ای باشد که در تمام طول عمر خود تجربه کرده اید. حقیقت اینجاست که شب های عروسی رمانتیک، فقط متعلق به پرده های سینما هستند. واقعیت اینجاست که هم عروس و هم داماد به دلیل فشار کاری و استرس موجود خسته تر از شب های قبل هستند، و این امر آنها را در بهترین شرایط برای معاشقه قرار نمی دهد.

تجربه شخصی شما هر چه که باشد، هیچ گاه نباید استراتژیتان این باشد که انتظار زیادی از شب عروسی داشته باشید. فشار بیخودی روی خودتان وارد نکنید چراکه این امر شما را مضطرب و عصبی می کند و سبب می شود که اجازه ندهد شما آن لذتی را که لازم است از شب عروسی خود ببرید. هیچ گونه باید و نبایدی در مورد اتفاقاتی که ممکن است در آن شب روی دهد، وجود ندارد. فقط آرام و ریلکس باشید، با هم حرف بزنید، صمیمی شوید و انتظارات خود را پایین بیاورید.

اگر بتوانید یکدیگر را آرام کنید و با هم صمیمی باشید، یک تجربه جنسی عالی را یا همان شب یا در شب های آتی تجربه خواهید کرد. از سوی دیگر حتی اگر شب اول رابطه جنسی برقرار شد اما لذتی را که در نظر داشتید نبردید، بقیه عمر وقت دارید که تکنیک هایتان را عوض کنید. در حال حاضر فقط باید روی این مطلب تمرکز کنید که از بودن با هم لذت ببرید.

شب زفاف در خاطره ی تمامی زوج های جوان یک شب خاطره انگیز است

 

برنامه ریزی کرده و خود را آماده کنید
بسیاری از زوج ها هستند که مدت های طولانی می نشینند و در مورد جزئی ترین مسائل عروسی با هم صحبت کرده و تک تک امور را برنامه ریزی می کنند، اما هیچ گونه حرفی در مورد شب عروسی با هم نمی زنند. باید قدری از توجه خود را که با وسواس تمام نثار امور نه چندان باارزش میکنید، صرف آماده شدن برای شب عروسی کنید. هر چقدر بیشتر زمان داشته باشید، کمتر ناشیانه عمل میکنید و لذت بیشتری می برید.

بهترین کار این است که زمانی را بگذارید و با هم در مورد این مطلب صحبت کنید، انتظاراتتان را با هم در میان بگذارید و به هم بگویید که از چه چیزی لذت بیشتری خواهید برد. سعی کنید همدیگر را بیشتر بشناسید، به تمایلات یکدیگر احترام بگذارید، و مرز و محدوده را نیز رعایت کنید. حتی می توانید از همسر خود دعوت کنید تا با هم این مقاله را بخوانید تا راه گفتگوهای بیشتر در این زمنیه برای شما باز شود. اگر پیش از اینکه در مرحله انجام قرار بگیرید، در مورد آن مسائل با هم صحبت کنید، هر دو نفر احساس آرامش بیشتری پیدا خواهید کرد.

سعی کنید که پیش از آغاز زندگی مشترک به باشگاه ورزشی بروید، برنامه های تناسب اندام را از سر بگیرید، و اندام خود در یک وضعیت مناسب قرار دهید. اگر زیبا به نظر برسید، نه تنها همسرتان هم متعاقباً پاسخ مناسبی به شما خواهد داد، خودتان هم احساس بهتری پیدا خواهید کرد.

همچنین باید توجه داشته باشید که شب های دیگر با هر لباسی که می خوابید شب عروسی نباید این کار را بکنید و نه باید با شلوار جین بخوابید نه پیجامه. یک دست لباس خواب مخصوص برای این شب تهیه کنید، به طوری که به شما بیاید، و چهره تان از هر زمان دیگر زیباتر کند. البته ما نمی گوییم چیزی بپوشید که در آن راحت نباشید بلکه باید چیزی را انتخاب کنید که در آن راحت بوده و در عین حال به شما بیاید و جذابتان کند. 

 

پیش از اینکه خرج و مخارج عروسی سر به فلک بزند، بنشینید و این مورد را هم در لیست خرید های خود بگنجانید که از همه چیز مهمتر هستند.

از جمله وسایلی که باید در چمدان خود بگنجانید به شرح زیر می باشند:
۱- لباس زیر زیبا و جذاب
۲- آهنگ های عاشقانه که به شما آرامش می دهند
۳- تهیه آب نبات های طعم دار و شمع های خوشبو که فضا را عاشقانه تر کنند
۴- وان آب گرم. (هتل ها از ارائه این خدمات به شما خیلی خوشحال خواهند شد)
۵- عطرهای خوشبو و کرم های ماساژ
۶- قرص های کنترل بارداردی (مگر اینکه بخواهید از همان شب اول خانواده خود را گسترش دهید)

ریلکس باشید و فشار را از خود دور کنید
در ابتدا باید فشار را از روی خود دور کنید. هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و میخواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید.

لباس های عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید. می توانید پلاکارت لطفاً مزاحم نشوید را نیز بر روی درب اتاق خود نصب کنید تا کسی مزاحمتان نشود. درب اتاق را قفل کنید و بنشینید در کمال آرامش در مورد روزی که گذشت با هم صحبت کنید. نکات جالبی که اتفاق افتاده را با هم در میان بگذارید و بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند. همچنین می توانید یک هدیه کوچک شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید. اگر هم قرار است که صبح به پرواز برسید به یکی از بستگانتان بسپارید تا صبح شما را بیدار کند.

زمانی که فشار و استرس روزانه از شما دور شد، می توانید صحنه را قدری صمیمانه تر و نزدیک تر کنید. می توانید از جکوزی یا وان استفاده کنید. این کار آرامش بیشتری به هردوی شما می دهد. بعد هم یکدیگر را ماساژ دهید تا هم آرامش بیشتری پیدا کنید و هم ارتباط بهتری با هم برقرا کنید و هم تحریک شوید.

حرف و حرف و حرف بزنید
با هم حرف بزنید. موسیقی، لباس زیر جذاب، و شمع می توانند خیلی کمک کنند، اما هیچ چیز نمی تواند به اندازه صحبت کردن شما دو نفر را تحریک کند. حتی بوسیدن هم پس از حرف زدن به وقوع می پیوندد. افرادی که فوراً وارد تخت خواب می شوند و اینگونه به گرمای لحظه پاسخ می دهند کمتر به آن صمیمیتی می رسند که پس از حرف زدن و مطلع کردن یکدیگر از تمایلاتشان پدید می آید.

زمانیکه نوبت به صحبت کردن در مورد صمیمیت جنسی می رسد، ناشی گری یکی از بزرگترین شکاف هایی است که زوجین را از یکدیگر جدا می کند؛ اگر شما دو نفر تا کنون ننشسته اید و حرف بزنید الآن موقع انجام این کار است. هیچ کس نمی تواند به شما یاد بدهد که چگونه باید با هم رابطه جنسی برقرار کنید و یا چگونه با هم صمیمی تر شوید چرا که این امر مانند اثر انگشت در مورد هر فردی متفاوت است. یک گفتگوی کوتاه در این مورد می تواند خیلی از موانع و مشکلات را از سر راه بردارد.

در مورد تمایلات و خواست های خود با یکدیگر صحبت کنید. این امر که شما در مورد رساندن یکدیگر به اوج لذت احساس مسئولیت می کنید، می تواند باز هم شما دو نفر را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند، و اگر بتوانید در مورد “چگونه” و “کدام قسمت” هم با هم حرف بزنید، این امر می تواند لذت جنسی شما دو نفر را بیشتر کند.

بسیاری از آقایونی که تجربه بیشتری نسبت به همسرانشان دارند اظهار می دارند که خانم به این دلیل که خیلی خجالتی و مضطرب، است شب زفاف را خراب می کند. چون شما همسر او هستید، پس این وظیفه شماست که او را درک کرده و با ملاحظه و محتاطانه رفتار کنید. اینگونه به قضیه نگاه کنید: این آسان ترین کار در دنیا نیست که لباس هایتان را در بیاورید و با مردی که خوب شاید کمی غریبه باشد یک رابطه جنسی آتشین داشته باشید. او فقط در حال شناختن بهتر شماست. ادراک های ابتدایی او را به منزله نوعی عدم پذیرش نگذارید. مربوط به شما نیست، مربوط به اوست و شما باید کاملاً این مطلب را درک کنید و با او در مورد این مطلب حرف بزنید و کاری کنید که او احساس راحتی و آرامش پیدا کند.

این امر در مورد خانم ها هم صدق می کند. اگر می خواهید همسرتان کاری انجام دهد و یا از انجام کاری دست بردارد به او بگویید. انتظار نداشته باشید که او از روی حالت صورتتان بفهمد که چه چیزی در ذهن دارید. اگر شما یاد نگیرید که در تخت خواب به جای خودتان صحبت کنید، همسرتان تصور می کند که همه چیز خوب و روبه راه است. شاید اینطور نباشد! به همین دلیل باید او را بدون اینکه توهینی متوجهش باشد، آموزش دهید. صمیمیت و رابطه جنسی در سایه ی رضایت و لذت معنا پیدا می کنند. هر چقدر بیشتر با هم صحبت کنید، رویهم رفته لذت بیشتری هم خواهید برد.

شب عروسی (شب زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار مبارک است . مبارکی آن از این جهت است که در روایت آمده مؤمن با ازدواج و عروسی کردن نیمی از ایمانش تکمیل می شود.

 

همه چیز به رابطه جنسی ختم نمی شود
بسیاری از زوج ها اظهار می دارند که شب اول با هم رابطه جنسی نداشته اند. خوب به هر حال این مورد اصلاً بد نیست. خودتان را در نظر بگیرید که ماهها برای این روز برنامه ریزی کرده اید و ترتیب کارهای مختلف را داده اید، و خودتان را برای بزرگترین روز زندگیتان آماده کرده اید. سنت های بیشمار، صورتحساب های بیشماری را برای پرداخت کردن به شما تحمیل می کنند. به هر حال بسیری از افراد احساس خستگی شدیدی می کنند و فقط می خواهند آرام بوده و در کنار هم باشند.

می توانید از سایر انواع نزدیکی ها، مانند:حرف زدن، لمس کردن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، ماساژ دادن و در آغوش گرفتن استفاده کرده و لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که لذات جنسی را می توان از راههای دیگر نیز نشان داد.

به خصوص برای خانم ها، معاشقه فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود. اگر احساس می کنید که آمادگی انجام رابطه جنسی را ندارید، در آغوش گرفتن، بوسیدن و نوازش کردن هم می توانند جایگزین های مناسبی برای آن باشند. بنابراین چه در شب عروسی با هم رابطه جنسی برقرار کردید چه کار به این مرحله ختم نشد، فقط باید مطمئن شوید که همدیگر را محکم در آغوش گرفته و احساساتتان را به یکدیگر انتقال می دهید. چند کار کوچک است که می توانید انجام دهید؛

به چشم های هم نگاه کنید و بگویید: “دوستت دارم” بهترین زمان برای اعتراف به این موضوع که شریکتان را دوست می دارید، زمانی است که در صمیمیت کامل به سر میبرید و یا در حین برقراری رابطه جنسی هستید. اگر در این لحظه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید، هر زمان دیگری هم می توانید! ارتباط چشمی صمیمت را تشدید می کند چراکه حاوی این پیام است که شما دو نفر برای هم اهمیت قائل هستید.

هیچ گزینه صحیح و یا غلطی وجود ندارد
رابطه جنسی چیزی نیست که در شما استرس ایجاد کند. شاید کتاب های بیشماری در این زمنیه نوشته شده باشند که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، اما همه چیز به میزان صمیمیت دو طرف بستگی دارد. نگران نباشید که آنرا حتماً به شیوه صحیح انجام دهید، برای شروع فقط اجازه دهید که همه چیز خیلی طبیعی آغاز گردد و حتم داشته باشید که از صمیمت ایجاد شده لذت خواهید برد. اگر بیشتر پیش رفتید که چه بهتر!

اصلاً نگران نباشید که چرا همه چیز آنطور که باید پیش نرفت. شما برای تمرین کردن هزاران شب دیگر را نیز در اختیار دارید. شاید اکثر زوج ها شب اول ناشیانه نسبت به هم برخورد کنند چراکه گامی به سوی برداشتن کلیه مرزهاست. به خودتان وقت بیشتری بدهید تا باز هم یکدیگر را بهتر درک کنید و متوجه شوید که دفعه آینده چگونه می توایند آنرا بهتر انجام دهید.

انواع درد رابطه جنسی
باید بدانیم در شب زفاف که اولین رابطه ی جنسی دختر و پسر است در نتیجه ی آن دختر پرده ی بکارت خود را از دست می دهد که در بیشتر مواقع با درد همراه است.پاره شدن پرده بکارت ، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز زنانگی و پایان دوشیزگی شمرد. باید گفت در اولین تجربه ی جنسی دو نوع درد برای دختر ممکن است به وجود آید.این دو نوع درد عبارتند از:

 

• درد به علت پارگی پرده بکارت
این درد همان طور که در بالا گفته شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است. که این گونه زخم ها معمولاً دردناک تر از سایر زخم ها هستند. برای کنترل درد، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است. این کار سبب می شود تا دختر به مرحله ی ارگاسم یا نزدیک آن برسد. رسیدن به ارگاسم، آستانه ی درد را بالا می برد و باعث می شود که درد یا خیلی کم شود و یا قابل تحمل گردد.

• درد به علت دخول
این درد دقیقاً به علت کشش دیواره ی واژن است.واژن برای اولین بار می خواهد باز شود. پس درد زیادی را حس می کند.برای کنترل این درد دقیقاً مثل راه حل بالا، باید معاشقه طولانی داشت. تا هم واژن لیزشود و هم آستانه درد افزایش یابد. برای این منظور می شود از ژل مخصوص نیز استفاده نمود.

در شب زفاف برای آمیزش بهتر و کم دردتر باید به نکات زیر توجه نمود:
- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ی ارگاسم
- استفاده از ژل مخصوص
- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد
- در صورت داشتن درد شدید از سوی دختر از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

موارد لزوم مراجعه به پزشک:
- پارگی پرده بکارت معمولاً دارای خونریزی کم است. البته این قضیه به چثه و سن دختر بستگی دارد. در بعضی از موارد پرده بکارت دختر با نزدیکی پاره نمی شود. در این حالت حتماً باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی با روش جراحی پرده را باز نماید.

- تا سه روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی، طبیعی است و نباید نگران بود. ولی در صورت ادامه پیدا کردن خونریزی حتماً باید به جراح و متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.
چرا برخی زنان در اولین ارتباط جنسی و در شب زفاف خونریزی ندارند

گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتی که زن در هنگام رابطه ی جنسی ، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه ی واژنش به اندازه ی کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود . به این ترتیب ممکن است در اولین ارتباط خونریزی نداشته باشد و یا به دلیل نوع خاصی از پرده بکارت اتفاق مشابه این می افتد. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

از آنجایی که در نظر مردم پرده بکارت پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود ، برخی مردها در هنگام رابطه ی جنسی فشار زیادی به دهانه ی واژن آورده و موجب پارگی دهانه ی واژن و درد و خونریزی می شوند. در صورتی که، اگر زن هنگام رابطه ی جنسی آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

رابطه جنسی درشب عروسی چیزی نیست که در شما استرس ایجاد کند

 

نکات قابل توجه در مورد پرده بکارت:
رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل درصورت آرامش جسمی و روانی پارگی آن معمولاً با درد کمی همراه است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

زنان بهتر است قبل از نزدیکی نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت، بلکه به دلیل آگاهی ازنوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند؛ زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است احتیاج به عمل جراحی دارد. ضمن این که تحریک زن و خروج ترشحات از دهانه ی واژن موجب روان شدن دهانه ی واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بکارت با یکی دو بار نزدیکی کاملاً پاره نمی شود و هر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند و البته بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملگی ایجاد شود. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

چرا برخی زنان در اولین ارتباط جنسی و در شب زفاف خونریزی ندارند
گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتی که زن در هنگام رابطه ی جنسی ، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه ی واژنش به اندازه ی کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود . به این ترتیب ممکن است در اولین ارتباط خونریزی نداشته باشد و یا به دلیل نوع خاصی از پرده بکارت اتفاق مشابه این می افتد. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.

از آنجایی که در نظر مردم پرده بکارت پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود ، برخی مردها در هنگام رابطه ی جنسی فشار زیادی به دهانه ی واژن آورده و موجب پارگی دهانه ی واژن و درد و خونریزی می شوند. در صورتی که، اگر زن هنگام رابطه ی جنسی آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

آداب روابط زناشویی زن و مرد :


الف – آداب شب زفاف که عبارت است از :
- ابتدا عروس و داماد وضو بگیرند.


- تکبیر گفتن در شب زفاف
برخلاف مراسم جاهلیت – که متأسفانه عده ‏ای در عصر ما به بعضی از آنها گرفتاراند و شب زفاف را به بی عفتی و بی غیرتی و گناه  میگذرانند – در اسلام ، نخستین حرکت سازنده زندگی مشترک ، با شعار «تکبیر» آغاز می گردد .


- خواندن دو رکعت نماز در شب زفاف ؛
خواندن این نماز در شب زفاف، با حال خضوع و خشوع و دعای ذیل در سرنوشت عروس و داماد بسیار مؤثر است: خدایا الفت و مودت و رضایت زن را نسبت به من و رضایت مرا نسبت به او، بر من ارزانی دار و میان ما را به بهترین وجه مجتمع نما و نیکوترین الفت را به ما عطا کن، همانا تو حلال را دوست می داری و حرام را زشت می شماری».

-خواندن دعا و نیایش، که بعد از خواندن نماز زفاف صورت می گیرد.

- دست گذاشتن داماد بر پیشانی عروس ؛
پس از ورود عروس به حجله ، داماد در حالی که رو به قبله می ایستد، دست خویش را بر پیشانی عروس بگذارد و برای خود و عروس و اولاد آینده‏شان ، چنین دعا کند: خدایا این زن را به امانت از تو گرفتم و با کلمات تو او را حلال کردم، اگر از این زن فرزندی برای من مقرر فرمودی او را پربرکت و پارسا قرار ده و برای شیطان در او بهره‏ای قرار مده».

ب – آداب عمومی ( مستحبات) زناشویی:
- گرفتن وضو
- گفتن بسم اللّه‏
- در هنگام جماع تعجیل نکند و زن را برای آن آماده کند تا او هم کاملاً لذت ببرد.
- جماع در شب‏های دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه یا جمعه باشد.
- هنگام جماع با زن ملاعبه و بازی کند تا او کاملاً آماده شود.
- جماع را وقتی انجام دهد که زن میل دارد.
- بهتر است نزدیکی در اول شب نباشد ، بلکه ساعاتی بعد از خوردن شام باشد ، زیرا معده پر است و نزدیکی موجب قولنج و فلج و چکیدن بول و فتق و ضعف بینایی و برخی بیماری های دیگر می شود.

 

 

منبع مطالب:

www.beytoote.com1

www.beytoote.com2

 

 

 

شب اول ازدواج چه کار کنیم،شب اول ازدواج اینستا،شب اول ازدواج یا زفاف،شب اول ازدواج چه باید کرد،شب اول ازدواج چه اتفاقی می افتد،شب اول ازدواج نی نی سایت،شب اول ازدواج در افغانستان،شب اول ازدواج چه کار کنم،شب اول ازدواج حیات و مورات،شب اول ازدواج از نظر اسلام،شب اول ازدواج ایران،شب اول ازدواج از نظر اهل سنت،شب اول ازدواج اموزش،شب اول ازدواج امید و دافنه،شب اول ازدواج در اینستا،از شب اول ازدواج میترسم،اس ام اس شب اول ازدواج،شب اول ازدواج باید چکار کنیم،شب اول ازدواج باید چه کاری کرد،شب اول ازدواج باید چگونه باشد،آشنایی با شب اول ازدواج،در رابطه با شب اول ازدواج،نکات مربوط به شب اول ازدواج،مسائل مربوط به شب اول ازدواج،شب اول ازدواج تصاویر،شب اول ازدواج در ترکیه،تجربه شب اول ازدواج نی نی سایت،تجربیات شب اول ازدواج،تاپیک شب اول ازدواج،ترس شب اول ازدواج نی نی سایت،توصیف شب اول ازدواج،ترول شب اول ازدواج،رسوم شب اول ازدواج در جهان،جزئیات شب اول ازدواج،جوک شب اول ازدواج،جک های شب اول ازدواج،جوک های شب اول ازدواج،شب اول ازدواج چقدر درد دارد،شب اول ازدواج چگونه میگذرد،شب اول ازدواج چه کاری انجام میدهند،شب اول ازدواج چه کارهایی باید کرد،شب اول ازدواج چه کنیم،شب اول ازدواج چ میکنند،حاملگی شب اول ازدواج،حدیث در مورد شب اول ازدواج،شب اول ازدواج در ایران،شب اول ازدواج در عربستان،شب اول ازدواج در نی نی سایت،شب اول ازدواج در اینستاگرام،شب اول ازدواج درد دارد،در شب اول ازدواج چه کنیم،خونریزی در شب اول ازدواج،بارداری در شب اول ازدواج،آیا در شب اول ازدواج باید چکار کرد،شب اول ازدواج را چگونه بگذرانیم،شب اول ازدواج را چگونه شروع کنیم،چگونه شب اول ازدواج رابطه برقرار کنیم،چگونه باید شب اول ازدواج رابطه برقرار کنیم،رسوم شب اول ازدواج در مراکش،رسوم شب اول ازدواج،رسم شب اول ازدواج در مراکش،رابطه شب اول ازدواج نی نی سایت،شب اول ازدواج زفاف چه باید کرد،شب اول ازدواج زویا و اسد،ازدواج فیلم شب اول زفاف بدون سانسور،وظایف زن در شب اول ازدواج،شب اول ازدواج شهرزاد و قباد،شب اول ازدواج چگونه شروع کنیم،شرایط شب اول ازدواج،شعر شب اول ازدواج،شرح شب اول ازدواج،خاطرات شیرین شب اول ازدواج،احکام شرعی شب اول ازدواج،شب اول ازدواج صنم و اهیل،روش صحیح شب اول ازدواج،طریقه شب اول ازدواج،طریقه نزدیکی شب اول ازدواج،شب اول ازدواج عاشقانه،شب اول ازدواج عمر و دفنه،شب اول ازدواج عروس،شب اول ازدواج چگونه عمل کنیم،کارهای شب اول ازدواج عکس،شب اول ازدواج چیکار کنیم عکس،شب اول ازدواج همراه با عکس،غسل شب اول ازدواج،شب اول ازدواج فیلم ایرانی،شب اول ازدواج فاطما گل،شب اول ازدواج چیکار کنیم فیلم،فیلم شب اول ازدواج در آپارات،اموزش رابطه شب اول ازدواج با فیلم،شب اول ازدواج کره ای ها،شب اول ازدواج چیکار کنیم،شب اول ازدواج چه کار باید کرد،شب اول ازدواج چه لباسی بپوشیم،لباس شب اول ازدواج،عکس لباس شب اول ازدواج،لباس های شب اول ازدواج،مدل لباس شب اول ازدواج،لباس خواب برای شب اول ازدواج،وسایل لازم برای شب اول ازدواج،شب اول ازدواج من و همسرم،شب اول ازدواج در کشورهای مختلف،شب اول ازدواج چه اتفاقی میوفته،شب اول ازدواج نی نی،شب اول ازدواج نظرات،شب اول ازدواج نماشا،داستان شب اول ازدواج نی نی سایت،درد شب اول ازدواج نی نی سایت،خاطرات شب اول ازدواج نی نی سایت،شب اول ازدواج ویکی پدیا،ویدئو شب اول ازدواج،آموزش های شب اول ازدواج،دانستنی های شب اول ازدواج،سوتی های شب اول ازدواج نی نی سایت،رمان های شب اول ازدواج،توصیه های شب اول ازدواج،خاطره ی شب اول ازدواج،داستان درباره ی شب اول ازدواج،توضیحاتی درباره ی شب اول ازدواج،مطالبی درباره ی شب اول ازدواج،توضیح درباره ی شب اول ازدواج،اموزش رابطه ی شب اول ازدواج،اطلاعات درباره ی شب اول ازدواج،اطلاعاتی درباره ی شب اول ازدواج،شب اول عروسی نی نی سایت،شب اول عروسی چقدر درد دارد،شب اول عروسی چی باید کد،شب اول عروسی چقدر خون میاد،شب اول عروسی از نگاه اسلام،شب اول عروسی چی اتفاق می افتد،شب اول عروسی چه کاری انجام میدهند،شب اول عروسی در ترکیه،شب اول عروسی اهل سنت،شب اول عروسی از نظر اسلام،شب اول عروسی اسد و زویا،شب اول عروسی آموزش،از شب اول عروسی میترسم،از شب اول عروسی میترسم نی نی سایت،اس ام اس شب اول عروسی،شب اول عروسی باید چه کاری انجام دهیم،شب اول عروسی باید چکار کنیم نی نی سایت،شب اول عروسی باردار شدم،مسائل مربوط به شب اول عروسی،آشنایی با شب اول ازدواج،شب اول عروسی جی باید کرد،عکس شب اول عروسی جدید،جوک شب اول عروسی،جک شب اول عروسی،جواب معما شب اول عروسی،سوال و جواب شب اول عروسی،شب اول عروسی چکار باید کرد،شب اول عروسی چقدر درد دارد نی نی سایت،شب اول عروسی چه باید کرد ویکی پدیا،شب اول عروسی حیات و مورات،شب اول عروسی حضرت فاطمه،شب اول عروسی حیات مورات،شب اول عروسی حیات و مراد،شب اول ازدواج حیات و مورات،فیلم شب اول عروسی حیات و مورات،شب اول عروسی از حاج آقا قرائتی،خاطرات شب اول حجله عروسی،شب اول عروسی دلبرم بود مصطفی ابراهیمی،شب اول عروسی در زمان قاجار،شب اول عروسی در نی نی سایت،در شب اول عروسی چکار باید کرد،در شب اول عروسی باید چکار کنیم،در شب اول عروسی چی اتفاق می افتد،در شب اول عروسی چه کارهایی باید انجام داد،در شب اول ازدواج باید چکار کرد،در شب اول ازدواج چه کنیم،در شب اول ازدواج چه کار باید کرد؟،در شب اول ازدواج چه کار کنیم،شب اول عروسی رعیت در زمان قاجار،شب اول عروسی را چگونه آغاز کنیم،شب اول عروسی رمانتیک،شب اول ازدواج را چگونه بگذرانیم،شب اول ازدواج را چگونه شروع کنیم،شب اول عروسی چه رخ میدهد،چگونه شب اول ازدواج رابطه برقرار کنیم،شب اول عروسی زفاف باید چکار کرد،شب اول عروسی شهرزاد و قباد،شب اول ازدواج شهرزاد و قباد،شب اول ازدواج چگونه شروع کنیم،شب اول ازدواج صنم و اهیل،ماجرای شب اول عروسی و صبح بعدش،صفر تا صد شب اول عروسی،پیج مشکلات شب اول عروسی طنز،طریقه شب اول عروسی،طنز شب اول عروسی،غسل شب اول عروسی،غسل شب اول عروسی چیست،قواعد شب اول عروسی،قوانین شب اول عروسی زفاف،کارهایی ک شب اول عروسی باید انجام داد،شب اول ازدواج چه لباسی بپوشیم،مدل لباس شب اول عروسی،وسایل لازم برای شب اول عروسی،شب اول عروسی مرد باید چکار کند،شب اول عروسی مراد و حیات،شب اول عروسی میترسم،شب اول ازدواج من و همسرم،شب اول عروسی نرگس محمدی،رمان شب اول عروسی من،شب اول ازدواج نی نی سایت،شب اول ازدواج نی نی،شب اول ازدواج نظرات،شب اول ازدواج نماشا،خاطرات شب اول عروسی نی نی سایت،خاطره شب اول عروسی نی نی سایت،ازدواج و شب اول عروسی،خاطره ی شب اول عروسی،نکاتی درباره ی شب اول عروسی،توضیحات درباره ی شب اول عروسی،مطالبی درباره ی شب اول عروسی،متن درباره ی شب اول عروسی،اطلاعات درباره ی شب اول عروسی،توضیحاتی درباره ی شب اول عروسی،اطلاعاتی درباره ی شب اول عروسی،شب اول عقد نی نی سایت،شب اول عقد خانواده برتر،شب اول عقد باید چکار کنیم،احکام شب اول عقد،استرس شب اول عقد،شب اول بعد عقد،خاطرات شب اول عقد خانواده برتر،شب اول پس از عقد،شب اول عقد چه کار کنیم،شب اول عقد چکار باید کرد،شب اول عقد چی بپوشم نی نی سایت،خاطرات شب اول عقد جدید،شب اول بعد از عقد چه کنم،شب اول عقد باید چیکار کنیم،خاطرات شب اول عقد نی نی سایت،خاطره شب اول عقد نی نی سایت،شب اول دوران عقد،درباره شب اول عقد،نحوه برخورد در شب اول عقد،رسم شب اول عقد،کارای شب اول عقد،لباس مناسب شب اول عقد،نکات مهم شب اول عقد،آموزش های شب اول عقد،آموزش شب اول دوران نامزدی یا عقد،شب اول نامزدی چه کنیم،شب اول نامزدی نی نی سایت،خاطرات شب اول نامزدی،خاطره شب اول نامزدی،خاطرات شب اول نامزدی نی نی سایت،آموزش شب اول نامزدی،اداب شب اول نامزدی،رمان شب اول نامزدی،اموزش شب اول نامزدی،شب اول نامزدی باید چکار کرد،شب اول دوران نامزدی،آموزش شب اول دوران نامزدی یا عقد،شب اول نامزدی چکار کنیم،شب زفآف چیست،شب زفآف چیست با عکس،شب زفافی که سه نفر شد،شب زفافی که به بیمارستان کشید،شب زفافم خاطرات نی نی سایت،شب زفافم نی نی سایت،شب زفافتون چطور بود نی نی سایت،شب زفافتون نی نی سایت،در شب زفافی که به بیمارستان کشید،خاطره ی شب زفافم نی نی سایت،زفاف چیست،زفاف یعنی چه،زفاف فاطمة گل و کریم،زفاف بلا زوجین،زفاف چیست با عکس،زفاف لباس زیر عروس،زفاف شب اول عروسی نی نی سایت،زفاف اینستا،زفاف اموزش،زفاف پیامبر،پوزیشن زفاف نی نی سایت،پارچه زفاف،پرواز زفاف،زفاف در پریودی،حالات زفاف

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020