افزایش بافت اسفنجی آلت تناسلی | روش سلول سازی افزایش حجم + دستوالعمل علمی بزرگتر کردن اندام تناسلی

http://bayanbox.ir/view/9080217771748339176/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%81%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1.jpg

بافت آلت تناسلی مردان و ساخت و کار طبیعی حجیم شد آن

تمرینات چگونه میتوانند به بزرگ شدن اندام تناسلی منجر شوند؟!

بافت اندام تناسلی در مردان به صورت استوانه ای شکل هستند  که از سه (3) بافت تو در تو تشکیل شده است. این بافت ها اسفنجی شکل هستند و در واقع عملیات آن ها خیلی شبیه به جک های بادی است به این صورت که حاوی سلول هایی می باشند که در هنگام تحریک جنسی (شق شدن و یا راست شدن آلت مرد) ، با ارسال پیام عصبی در بخش استوانه ای آلت ، عروق گشادتر و وسیع تر شده که باعث افزایش سریع گردش خون در آلت تناسلی و آخر سر ، حجم زیادی از خون به فضاهای موجود در بافت نعوظی وارد می شود.

 

کلیک کنید: دانلود 6 روش طبیعی افزایش سایز و قطر آلت

 

اجسام غاری و جسم اسفنجی پرخون و گشاد و بزرگ می شوند و وریدهای خود را بر روی غلاف عضلانی و ماهیچه های اطراف خود می فشارند. سپس به این ترتیب ، جریان خون از بافت نعوظی به تعویق می افتد و فشار داخلی بیشتر و بیشتر میشود بالا می ماند و در نتیجه ، طول و قطر آلت افزایش می یابد و نعوظ حاصل می گردد. این تمام مکانیسم بزرگ شدن آلت بوسیله افزایش بافت اسفنجی دستگاه تناسلی مرد میباشد.

پس تا اینجا دانستیم که به لحاظ علمی آلت تناسلی دارای سه حفره بافت اسفنجی است که خون را جذب میکند که از سیستم گردش خون به آلت تناسلی می‌رسد. با ادامه مطلب در این پس از big20.ir همراه باشید..

خب حالا می خواهیم بدانیم آیا راهکار و یا دستوالعملی وجود دارد که به وسیله آن بتوان  این بافت های اسفنجی آلت تناسلی را بزرگتر و حجیم تر نمود؟؟ با مطرح کردن این سوال آدم به یاد تبلیغات ماهواره ای می افتد که در آنها معمولا پیشنهاد می شود که با یک دستگاه، وزنه و یا پمپ های آلت، مردان اندام تناسلی خود را بزرگتر کنند!!  میدانم که قبلا در باره معایب و آسیب های دستگاه ها و داروها (قرص های افزایش سایز و قطر آلت) مطالعه کرده اید پس در این مطلب از توضیح در مورد این قضیه فاکتور می گیریم. پس به سلامت اندام جنسی خود احترام بگذارید ودارو و دستگاه و حتی عمل جراحی افزایش سایز آلت تناسلی را فراموش کنید.

 

خب پس چکار کنیم؟ چاره کار چیست؟!

اصلا نگران نباشید. این مطلب را برای همین تشکیل داده ایم. که به شما مشاوره ی کوتاهی درباره روشهای طبیعی و بدون ضرر و البته (تست شده) بزرگ کردن آلت تناسلی بدهیم.. بله درست متوجه شدید برای افزایش سایز و قطر دستگه تناسلی مردان روشهای طبیعی هم وجود دارد. منظور از روشهای طبیعی بزرگ کردن آلت این است که برای انجام آن شما به هیچگونه دارو و دستگاه جانبی ندارید و کاملا خودتان هستید و خودتان!! هر جایی که باشید فرقی ندارد.. در هر زمانی که خودتان دوست داشته باشید میتوانید این روش ها و تمرینات را انجام دهید. (فقط لازمه ی آن آموزش و آگاهی نسبت به انجام صحیح و بی نقص تمرینات است). مثل هر کاری دیگری، شما برای بزرگ کردن اندام تناسلیتان هم به آموزش احتیاج دارید. زیاد سخت نیست تگران نباشید. ما با شما هستیم تا آخر خط. با ادامه این بحث همراه شوید..

http://bayanbox.ir/view/5792079948724176879/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D9%88-%D9%82%D8%B7%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%DB%8C.jpg

این امر در سراسر جهان به اثبات رسیده است  که تمرینات متعدد  و متنوع می تواند برای افزایش اندازه آلت تناسلی انجام شود. به گونه ای که با انجام این تمرین ها ۱۰۰٪  تغییر کامل در اندازه الت تناسلی را مشاهده خواهید کرد. شما با تنها پنج روز تمرین در هرهفته برای حداقل 2 تا 6 ماه می توانید به نتایج قابل قبول خود برسید. بدیهی است که بعد از دو تا سه هفته از شروع  تمرین ها، تغییرات افزایش سایز و حجم آلت خود را به وضوح احساس خواهید کرد.

راستی شما کدام روش رابرای افزایش سایز آلت تناسلی خود ترجیح می دهید؟

الف. استفاده از داروهای شیمیایی و زیان بار (که معمولا یکجا را خوب می کنند و صد جا را خراب)

ب. خریدن وسایل گران قیمت از قبیل دستگاه اکستندر، پمپ آلت، لارجر باکس و... (که حتی در کوتاه بودن به بافت ها و رگ ها آلت تناسلی آسیب جدی و دردناک وارد می کنند)

ج. استفاده از روشها و تمرین های طبیعی و بدون درد (که هیچ عارضه مخربی برای سیستم تناسلی شما نخواهد داشت)

 

طبیعتا شما هم با من هم عقیده هستید. روش ج هم سالم تر و هم کم ریسک تر است. و البته با به اثبات رسیدن تاثیراتش در حال حاضر معتبر ترین و زودبازده ترین روش برای افزایش سایز و قطر دستگاه تناسلی مردان می باشد.

بهتر است بدانید که هدف غایی این تمرینها ایجاد قدرت و استحکام کششی بافت‌ های اسفنجی آلت تناسلی است (که مسئول نعوظ آلت می باشند) .بسیار حائز اهمیت است که امر، افزایش این بافت‌ها را به دنبال خواهد داشت.

و اما اصل مطلب...

بر اساس گزارشات، مطالعات پی در پی و نظر سنجی افراد مختلف و مشاوره با پزشکان ، توانستم مجموعه ای برای افزایش سایز الت تناسلی آقایان جمع آوری کنم و آن را در این سایت برای دانلود عموم قرار دهم. در آن 6 روش کاملا طبیعی آموزش داده شده است و 13 محصول از دانستنی ها و اطلاعات آموزشی زناشویی که در سایت های مختلف با قیمت بالایی به فروش می رسانند، به همراه این 6 روش به طور کاملا رایگان (هدیه) برایتان قرار داده ام که همه با هم در یک فایل فشرده قرار گرفته است. برای مشاهده توضیحات ودانلود این مجموعه به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود مجموعه 6 روش افزایش سایز آلت تناسلی

Extend-make-up-length-diameter-penis-penis

 

 

 

 

 

 

افزایش سایز و قطر اندام تناسلی،بزرگ کردن آلت تناسلی مردان،سلول سازی بافت اسفنجی با متد علمی،افزایش بافت اسفنجی،افزایش سلول سازی بافت اسفنجی،راههای افزایش بافت اسفنجی،افزایش حجم بافت اسفنجی،نسخه فارسی دستورالعمل دکتر هندریکس،دانلود کتاب سلول سازی بافت اسفنجی،دستورالعمل دکتر هندریکس ،دانلود مقاله دکتر هندریکس، ،جزوه دکتر هندریکس،دستورالعمل دکتر هندریکس رایگان،مقاله دکتر هندریکس،پیترتاک و روشهای دکتر هندریکس،افزایش حجم بافت اسفنجی،راههای افزایش بافت اسفنجی،افزایش رشد بافت اسفنجی،روش افزایش بافت اسفنجی،افزایش سلول سازی بافت اسفنجی،چگونه بافت اسفنجی را افزایش دهیم،بزرگ کردن اندام تناسلی،افزایش سایز دستگاه تناسلی مردان،افزایش قطر آلت مرد،روش افزایش حجم آلت تناسلی، حجیم شدن اندام تناسلی آقایان، حجم گرفتن آلت شوهر،بزرگ کردن آلات تناسلی،افزایش سایز آلات تناسلی

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020