20 نکته درباره بیـماری (پیرونی) | قاتل جنسی مردان!! (Pyrone disease)

http://bayanbox.ir/view/1733360564117249086/%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4.jpg

در این پست از سایت big20.ir لازم دانستم اطلاعاتی در مورد بیماری پیرونی بنویسم . این بیماری به محص تشخیص باید فورا برای درمان استارت بخورد و گرنه ممکن است مشکلات جنسی ناگواری را برای مردها پیش بیاورد!!

 

پیشنهاد ویژه: اگر از سایز و قطر آلت خود راضی نیستید کلیک کنید.... (دانلود پکیج بزرگتر کردن الت مردان)

 

قاتـل جنســی مردان چیست؟؟


۲۰ نکته درباره بیماری پیرونی که باید بدانیم!!!
گاهی در اطراف خودمان مردانی را می بینیم که افسرده اند و وقتی از آنها شرح حال کاملی می گیریم، متوجه می شویم که مثلا در رابطه زناشویی با همسر خودشان دچار بی میلی شدید هستند.
آنها از اظهار این مشکل نزد پزشکان نیز پرهیز می کنند و تنها بعد از مشاوره های روان است که مشخص می شود برخی از این افراد به بیماری خاصی مبتلا هستند که رابطه زناشویی را برای آنها مشکل ساز و دردناک کرده است و علت آن هم شاید ضربه و آسیبی باشد که حین برقراری رابطه به آلت تناسلی شان وارد شده. نام این بیماری، پیرونــی است.

 

بیماری پیرونی که به «سفتــی پلاستیکی آلت» ترجمه شده است؛ نوعی اختلال در بافــت فیبری آلت تناسلی مردان است که به علــت رشد پلاک های لیفی در بخشی از بافــت نرم آلت به وجود می آید و ۱ تا ۴ درصد مردان به این عارضه مبتلا می شــوند.


با توجه به اینکه این بیماری باعث بروز عوارضی مانند ناتوانی در برقراری رابطه زناشویی، کجی یا کوتاه شدن آلت تناسلی، ناتوانی در به دست آوردن یا نگهداشتن نعوظ، بروز اضطراب و استرس در مورد فعالیت زناشویی و ظاهر آلت تناسلی و در نهایت به هم خوردن روابط عاطفی با همسر و مشکل در بچه دارشدن به دلیل ناتوانــی در رابطه زناشویی می شود، در این قسمت برای شما عزیزان به ۲۰ نکته مهم که باید در مورد بیماری پیرونی توجه داشته باشید اشاره می شود...


نکته شماره 1. بیماری پیرونی، بیماری خطرناکی است که اگر به موقع درمان نشود، باعث ناتوانی جنسی خواهد شد.


نکته شماره 2. شیوع این بیماری از دهه پنجم زندگی به بعد است ولی متاسفانه در ایران بیشتر بیماران مبتلا زیر ۵۰ سال هستند و در دهه سوم و چهارم زندگی دچار این عارضه می شوند. یکی از دلایلی که باعث می شود شیوع ابتلا به این بیماری در دهه سوم و چهارم زندگی باشد، تا کردن آلت تناسلی در حالت نعوظ برای از بین بردن نعوظ است که عده ای به این عمل (( تقاندن )) می گویند.


نکته شماره 3. علت اصلی بروز این بیماری هنوز ناشناخته است ولی بیشتر دانشمندان معتقدند وارد شدن ضربه به آلت تناسلی در حالت نعوظ باعث ایجاد آن می شود.

نکته شماره 4. برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری باید از واردشدن هرگونه ضربه به آلت تناسلی جلوگیری کرد.


نکته شماره 5. حین برقراری رابطه زناشویی نیز باید از قرارگرفتن در موقعیت هایی که مرد را مستعد وارد شدن ضربــه به آلت تناسلی می کند، اجتـناب شود.


نکته شماره 6. اگر به هر دلیلی ضربه ای به آلت تناسلی وارد و باعث آسیب به آن شد، به خصوص اگر همراه با کبودی و خونمردگی بود، باید به پزشک متخصــص مراجعه شود.


نکته شماره 7. احســاس هر گونه سفتی در زیر پوست آلت تناسلی غیرطبیعی است و بلافاصله مساله را با پزشک در میان بگذارید.


نکته شماره 8. بیماری پیرونی دارای ۳ مرحله است؛ مرحله زودرس، میانی و دیررس. علامت اصلـــی این بیماری در مرحله زودرس هنگام نعوظ است.

متاسفانه بیشتر مردان این نشانه را بی اهمیت تلقی می کنند یا در مواردی به دلیل خجالت به پزشک مراجعه نمی کنند درحالی که این مرحله بهترین زمان برای مراجعه به پزشک است و درمان دارویی در این مرحله تا حد زیادی موثر خواهد بود.. (عاجزانه تقاضا می کنم در این مسائل خجالت را کنار بگذارید و به طور کاملا صریح مسئله را با پزشکتان در میان بگزارید..))

 

اگر در این مرحله بیمار به پزشک مراجعه نکند، کم کم بافت فیبری و پلاک ایجاد می شود و با گذشت زمان، کلسیم در بافت فیبری یا همان پلاک رسوب می کند که بیماری در این مرحله غیرقابل درمان خواهد بود. تشکیل این پلاک ها باعث کوچک شدن آلت تناسلی می شود.


نکته شماره 9. با تشخیص ندادن این بیماری در مراحل اولیه یا به موقع درمان نشدن آن، در بیشتر موارد سیر روند بیماری به تدریــج پشرفت می کند و وارد مراحل بعدی {میانــی و دیررس} می شود.

 

نکته شماره 10. در مرحله ای که پلاک تشکیل شده ولی هنوز کلسیم در آن رسوب نکرده است، در ۳۰-۲۰ درصد موارد می توان با تجـــویز دارو پلاک را از بین برد و کجی آلت تناسلی را اصلاح کرد یا اینکه حداقل از پیشرفت آن به مرحله رسوب کلسیم جلـوگــیری شود.


نکته شماره 11. بهترین روش تشخیص پلاک و رسوب کلسیم در پلاک، سونوگرافی از آلت تناسلی است که باید به وسیله افراد خبره انجام شود.


نکته شماره 12. وجود بافت سفت در پوشش آلت تناسـلی ( پلاک ) نشانه پیشرفت بیماری است. پلاک ها نقاطی کاملا سفت، مانند سکه هستند که به راحتی با دست قابل لمس اند. اندازه آنها از چند میلــی متر تا چند سانتی متر می تواند متفاوت باشد. تعداد پلاک ها ممکن است به یک یا چند عدد محـدود شود.


نکته شماره 13. در مرحله دیررس فقط حدود ۲۰ درصد بیماران قابل درمــان هستند زیرا مرحله دیررس نیز به ۲ مرحله جداگانه *ابتدایــی* و *نهایــی* تقسیم می شود. در مرحله ابتدایی فقط پلاک تشکیل شده است و اگر کلسیم روی آن رسوب کند که در اصطلاح به آن << پلاک کلسیفیه >> می گویند، بیماری وارد مرحله دیررس نهایی شده که تقریبا در این مرحلــه غیر قابل درمان است.


نکته شماره 14. یکی از علایم مهم ابتلا به بیماری پیرونی، کجی آلت تناسلی است. تشکیل پلاک در هر قسمتی از آلت تناسلی باعث انحراف آن می شود بنابراین اگر اخیرا دچار کجی آلت تناسلی شده اید، این مساله را جدی بگیریــد.


نکته شماره 15. ابتلا به بیماری پیرونی به تدریج باعث بروز عوارض دیگری چون اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی در مردان به دلیل ایجاد نشت وریدی به وسیله پلاک خواهد شد. اختلال نعوظ ناشی از نشت وریدی بدترین نوع اختلال نعـوظ است.


نکته شماره 16. کجــی آلت تناسلی را می توان با جراحی اصلاح کرد ولی جراحی تاثیری در درمان بیماری پیرونی ندارد.


نکته شماره 17. در شرایــطی که پیشرفت بیماری پیرونی باعث می شود کجی آلت تناسلی با شدت بیشتری تظاهر پیدا کند، نباید برای عمل جراحی عجله کرد...


نکته شماره 18. یکی دیگر از علل مهـم این بیماری، شکستگـی آ لت تناسلی است که اگر فورا جراحی نشود بعدها محل شکستگی ترمیم و باعث ایجاد پلاک و ناتوانی جنسی می شود. بسیاری از بیماران مبتلا به شکستگی آلت تناسلی به دلیل خجالت به پزشک مراجعه نمی کنند و بعدها دچار عوارض جبران ناپذیری می شوند.

اگر مردی مشکوک به شکستگی آلت تناسلی است باید بلافاصله به پزشک متخصص مراجعه کند، اگر عمل جراحی خوب انجام شود، ۹۰ درصد این بیماران حالت طبیعی قبل از شکستگی را دوباره به دست می آورند.


نکته شماره 19. برای درمان بیماری پیرونی روش های زیادی پیشـنهاد شده است که هیچ کدام آنها تاثیر قطعی در درمان ندارند. پزشک با توجه به شرایط بیمار و تجربه خود می تواند از مجموعه ای از داروهای اختصاصی برای درمان استفاده کند. در بسیاری از موارد در فواصل معین نوع دارو عوض می شود تا بهترین دارو برای بیمار انتخاب شود.


نکته شماره 20. برخی پزشکان معتقدند تزریق بعضی داروها در پلاک مانند داروهای مهارکننده کانال های کلسیمی از جمله « - وراپامیل - » باعث از بین رفتن پلــاک می شود درحالی که شواهــد کافی در این مورد وجود ندارد.

 

 

 

 

 

بیماری پِیرونی: (به انگلیسی: Peyronie's disease) نوعی بیماری اکتسابی آلت تناسلی مردانه است که موجب انحراف و کوتاهی آن می‌شود. این بیماری به علت تشکیل ...همه چیز درباره بیماری پیرونی و مشکل دردناک جنسی مردان. سردسته بیماری هایی که سبب کجی اکتسابی آلت تناسلی می شود، بیماری پیرونی است که وارد شدن ضربه به ...ناتوانی جنسی مردان کج شدن آلت تناسلی درد آلت تناسلی بیماری پیرونی علائم بیماری پیرونی,علل ناتوانی جنسی مردان,درمان کج شدگی آلت تناسلی مردان,دانستنیهای ...7 days ago - بیماری پیرونی به صورت یک پلاک و التهاب و سفت شدگی موضعی در قسمت های مختلف آلت تناسلی می شود و با رشد آن باعث کج شدگی آلت تناسلی مرد ...سابقه و هدف: از زمان اولین گزارش بیماری پیرونی در سال 1743 تاکنون روش های متعددی جهت درمان طبی و جراحی آن به کار رفته است. اما هیچ یک به طور کامل رضایت بخش ...Oct 23, 2018 - بیماری پیرونی (Peyronie) از توسعه یافتن بافت فیبروتیک در داخل آلت تناسلی مرد ایجاد میشود که باعث کج شدن آلت و نعوظ دردناک میگردد.مقدمه تعیین میزان تأثیرتزریق وراپامیل داخل ضایعه در بهبود شکایات و علائم ناشی از بیماری پیرونی می باشد. روش کار در این مطالعه توصیفی مداخله ای 27 بیمار ...Feb 1, 2020 - بیماری پیرونی یک بیماری جنسی خاص است که موجب خمیده شدن آلت تناسلی شده و در نتیجه رابطه جنسی را دردناک و عملاً غیرممکن می‌کند.در این مقاله ...
 
 
 
 
Jan 5, 2019 - بیماری پلاک پیرونی Peyronie's Disease را باید قاتل نعوظ در مردان دانست که به مرور باعث ایجاد درد و کجی در آلت تناسلی شده ، مشکلات روحی روانی ...علائم، دلایل و عوامل خطر بیماری پیرونی چیست؟ تشخیص و درمان بیماری پیرونی چگونه انجام میشود؟ زمینه و هدف : بیماری پیرونی از نظرسبب شناسی و عوامل زمینه‌ای به طورکامل شناخته شده نیست و درمان قطعی نیز برای آن اثبات نشده است. برخی درمان‌های طبی اثرات ...بیماری پیرونی اولین بار توسط دانشمندی به نام فالوپیوس در سال ۱۵۶۱ میلادی گزارش شد ولی در سال ۱۷۴۳ توسط جراح مشهور فرانسوی، پیرونی، کامل‌تر بیان شد و ...سابقه و هدف: از زمان اولین گزارش بیماری پیرونی در سال 1743 تاکنون روش های متعددی جهت درمان طبی و جراحی آن به کار رفته است. اما هیچ یک به طور کامل رضایت بخش ...Nov 13, 2019 - بیماری پیرونی چیست؟ چه علایم و عوارضی دارد؟ پزشکان چگونه درمانش می‌کنند؟ بیماری پیرونی یک بیماری مردانه است که به موجب آن، نوعی بافت ...Aug 12, 2017 - در این مرحله کجی آلت‌ تناسلی شدت یافته و بیمار مبتلا به اختلال در نعوظ ... از طرفی تشخیص بیماری پیرونی در مرحله حاد اهمیت زیادی دارد، چون اگر ...Aug 27, 2016 - سردسته بیماری‌هایی که سبب کجی اکتسابی آلت‌تناسلی می‌شود، بیماری پیرونی است. عامل اصلی بیماری مشخص نیست ولی بسیاری، وارد شدن ضربه ...Oct 6, 2019 - آیا درمان کارآمدی برای پلاک پیرونی وجود دارد؟ بسیاری از جایگزین های متنوع درمانی که برای بیماری پلاک پیرونی پیشنهاد می شود از تاثیر درمانی ...بیماری پیرونی قاتل عملکرد جنسی مردان است. در این بیماری یک پلاک در پوشش آلت تناسلی ایجاد شده و سبب کجی و کوتاهی آلت تناسلی و ناتوانی جنسی می شود.Jump to بیماری پیرونی‎ - بیماری پیرونی ( Peyronie's disease ) نوعی بیماری اکتسابی آلت تناسلی مردانه است که موجب انحراف و کوتاهی آن می‌شود و یکی از ...بیماری پیرونی بیماری است که در آن بافت اسکار فیبری در داخل آلت تناسلی رشد کرده و باعث نعوظ منحنی و دردناک می شود. آلت تناسلی هر مرد در شکل و اندازه متفاوت از ... بیماری پیرونی مادرزادی،بیماری پیرونی نی نی سایت،بیماری پیرونی حاد،بیماری پیرونی قابل درمان است،بیماری پیرونی و درمان آن،بیماری پیرونی دکتر کرمی،بیماری پیرونی مردان،بیماری پیرونی چگونه ایجاد میشود،بیماری پیرونی چیست،بیماری پیرونی به انگلیسی،بیماری پیرونی چگونه است،آیا بیماری پیرونی خطرناک است،ایا بیماری پیرونی درمان دارد،انواع بیماری پیرونی،آیا بیماری پیرونی واگیردار است،درمان بیماری پیرونی با طب سنتی،درمان بیماری پیرونی با سنگ شکن،درمان بیماری پیرونی با داروهای گیاهی،درمان بیماری پیرونی با لیزر،درمان بیماری پیرونی با زالو،درمان بیماری پیرونی با داروی گیاهی،درمان بیماری پیرونی با گیاهان دارویی،بیماری پلاک پیرونی چیست،بیماری پلاک پیرونی،بیماری پیرونی ویکی پدیا،تشخیص بیماری پیرونی،تصاویر بیماری پیرونی،تجربه بیماری پیرونی،جراحی بیماری پیرونی،عمل جراحی بیماری پیرونی،بیماری پیرونی چیه،بیماری پیرونی یعنی چی،بیماری پیرونی در مردان چیست،برای درمان بیماری پیرونی چه باید کرد،چگونه بیماری پیرونی را درمان کنیم،بیماری پیرونی دکتر حسین کرمی،بیماری پیرونی خفیف،بیماری پیرونی درمان خانگی،بیماری پیرونی در مردان،بیماری پیرونی در نوجوانان،بیماری پیرونی در طب سنتی،بیماری پیرونی درمان،بیماری پیرونی و راههای درمان آن،درمان بیماری پیرونی روازاده،روند بیماری پیرونی،بیماری پیرونی طب سنتی،بیماری پیرونی و سرطان،بیماری پیرونی و طب سنتی،سن بیماری پیرونی،شکل بیماری پیرونی،درمان بیماری پیرونی با شوک،درمان بیماری پیرونی در طب اسلامی،درمان بیماری پیرونی در طب سنتی،بیماری پیرونی عکس،بیماری پیرونی علائم،عمل بیماری پیرونی،علاج بیماری پیرونی،عکسهای بیماری پیرونی،قرص بیماری پیرونی،بیماری پیرونی مردان چیست،بیماری پیرونی و معافیت،درمان بیماری پیرونی مردان،متخصص بیماری پیرونی،معالجه بیماری پیرونی،نشانه بیماری پیرونی،درمان بیماری پیرونی،بیماری پیرونی و راه درمان،بیماری پیرونی و درمان،بیماری پیرونی و راههای درمان،زالو و بیماری پیرونی،آیا بیماری پیرونی خطرناک است،آیا بیماری پیرونی درمان دارد،آیا بیماری پیرونی قابل درمان است،آیا بیماری پیرونی واگیردار است،برای درمان بیماری پیرونی چه باید کرد،چگونه بیماری پیرونی را درمان کنیم،چگونه بیماری پیرونی درمان میشود،چه چیزی باعث بیماری پیرونی می شود،پیرونی چه بیماری است،بیماری پیرونی چگونه است،بیماری پیرونی چیست،بیماری پیرونی چیست؟
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020