تکنیک های جراحی: برای تغییر (اندازۀ آلت تناسلی) در مردان| افزایش سایز الت با جراحی!!

http://bayanbox.ir/view/4539120311292993359/%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg

تکنیک هــای |جراحــی | برای تغییر اندازۀ آلت تناسلــی در مردان
ضمن عرض سلام به شما بازید کننده عزیز.. در این مطلب از سایت big20.ir درباره انواع شیوه های تکنیکی جراحی آلت تناسلی حرف می زنیم.. مشغلۀ ذهنی راجع به اندازۀ آلت تناسلی یک یافتۀ شایع مابین مردان می باشد. بسیاری از مردان بخصوص مردان جوان دارای نگرانی هستند که آیا اندازۀ آلت تناسلی آنها طبیعی است یا نه؟ همین ابتدای کار باید عرض کنم که شما در هر سنی که هستید می توانید با دانلود مجموعه روش های طبیعی بزرگ شدن الت تناسلی حتی در منزلتان شاهد رشد طولی و قطر (حجم) الت خود باشید:

 

Penis-increasing-methods-men

 

بررسیهــای مختلفی در جمعیت های مختلف مردان دنیا انجام شده اند که در آن اندازۀ آلت تناسلی اندازه گیری شده است. در این بررسیها طول متوســـط آلت تناسلی در حالت شل 8 سانتیمتر و در حالت نعوظ 12 سانتیمتر بوده است. اعداد ذکر شده متوســط آن در جمعیتهای مردان مختلف می باشند که مورد بررسی علمی قرار گرفته اند.

 

از نظر علمــی ما موقعی می گوئیم که اندازۀ آلت تناسلی کوچک است که 5/2-2 انحــراف معیار کمتر از میزان طبیعی باشد. بسیاری از مردان اندازۀ آلـــت تناسلی خود را با اطلاعات ناقصی که از محیط پیرامون بدست می آورند می سنجند. باور یک مرد، چه درست و چه نادرست در مورد اندازۀ آلت تناسلی خود، سبب آسیب دیدن روانی وی و روابــط زناشوئی با همسرش خواهـــد شد...

 

در یک مطالعه 94 درصد مردانیکه از کوچکی اندازۀ آلت تناسلی خود شاکی بودند، تخمین نادرستی از اندازۀ آلت تناسلی خود داشتند. این علاوه از باورهای نادرست در مورد نقش اندازۀ آلت تناسلی در روابط زناشوئی است. فرایند یک رابطۀ زناشوئی توســط یک چرخۀ جنسی مشخص می شود که در مردان شامل 5 مرحله می باشد.

 

این مراحل به ترتیب عبارتند از:

مرحلۀ برانگیختگی، مرحلۀ کفه یا همان تداوم تحریک جنسی، مرحلۀ ارضاء، مرحلۀ فروکش و بالاخره مرحلۀ تحریک ناپذیری.

در مرحلۀ تحریک ناپذیــری، یک مرد نمی تواند دوباره یک چرخۀ جدید فعالیت جنسی را از صفر شروع نماید. این مرحله ممکن است در افراد مختلف از چند دقیقه تا چند ساعت و حتی چند روز متفاوت باشد. مدت این زمان رابطۀ مستــقیم با سن فرد دارد، و هر قدر سن فرد بالا می رود، این مدت زمان نیز طولانی تر می شود. هدف از توضیح این چرخۀ جنسی، بیان تفاوت ما بین زن و مرد می باشد.

 

چرخۀ جنسی در خانمــها فقط شامل 4 مرحلۀ اول می باشد و خانمها فاقد مرحلۀ تحریک ناپذیری هستند. این بدین معنی است که در شرایط مناسب خانمها در فرایند رابطۀ زناشوئی می توانند ارگاسم یا ارضاء جنسی مکرر را تجربه کنند بدون اینکه نیازی به مقــاربت جنسی داشته باشند، بنابراین عده ای از مردان که دلیل عدم ارضاء همســر خود را کوچکی اندازۀ آلت تناسلی خود می دانند، از نظر علمی صحیح نمی باشد و قابل توجیــه نیست، و از طــرف دیگر اندازۀ آلت تناسلی نقشی در فرایند مقاربت مرد ندارد و یک مرد با هر اندازه آلت تناسلی، به ارضاء جنسی دست پیدا خواهد کرد. با بیان مطالب فوق می توان به میزان اهمیت اندازۀ آلت تناسلی در روابط زناشوئی پی برد.


امروزه شبکه های ماهواره ای بسته به نیاز مخاطبین خود در یک منطقۀ بخصوص، تبلیغات وسیع و همه جانبه دارند. همانطور که مستــحضر هستید تبلیغات شبکه های فارسی زبان بیشتر بر حول محور محصولات و کالاهای فیزیکی جنسی، ترک اعتیـــاد، کاهش وزن، افزایش قد و چند موضوع دیگر می چرخد.

 

یکی از شگردهای مهم این رسانۀ نوین رواج فرهنگ بیماریزائی است. بیماری زائی یعنی تولید و ایجاد یک بیماری توسط یک عده افراد خبره که وجود خارجی ندارد. یعنی آنقدر موضوعی را تکرار می کنند که فرد احساس می کند که بیمار است و باید سراغ درمان خود برود. یکی از این موارد هم اندازۀ آلت تناسلی در مردان می باشد.

 

یک مثال بارز تبلیغ کرمی است که مبلغین آن مدعی هستند که سبب افزایش اندازۀ آلت تناسلی در آقایان می شود. اینها برای اینکه محصول خود را به فروش برسانند در ابتدا اقدام به بیان مطالبی کاملا کذب می کنند که به هیچ وجه مبنای علمی ندارد.

 

این نوشته را بنده از تبلیغات آنها خدمت شما ذکر می کنم: "طبق آمارهای کسب شده تقریبا 70 درصد از افراد در سراسر دنیا از کوچک بودن دستگاه تناسلی خود رنج برده و احساس حـــقارت می کنند {{جهت اطلاع بایستی خاطر نشان سازم که هر بیماری تعریف علمی خاص خودش را دارد، و صرف ادعای یک فرد دلیل بیماری وی نیست؛ مسئلۀ بعد این است که یک فرد خارج از فرایندهای فیزیولوژیک طبیعی نمی تواند انتظار خاصی از خودش داشته باشد، و مسئلۀ سوم میزان شیوع کوچک بودن دستگاه تناسلی در جوامع مختلف است، میزان شیوع مرضی این بیماری در جوامع مختلف یک در هزار است نه 70 درصد}}.

 

آنها در ادامۀ تبلیغشان می نویسند: "کوچک بودن آلت تناسلی یک مرد اثرات بسیار بدی را در زندگی و فکر او دارد و حاصلش : افسردگــی ، عدم اعتماد به نفس ، خجـــالتی شدن ، سرخورده شدن از روابط جنسی و نارضایتی شریک جنسی او و.... خواهد بود". در صورتیکـــه به هیچ وجه اینگونه نیست.

 

آنها با تبلیغات گسترده به مردان القاء می کنند که دارای مشکل هستند، و درمان مشکل نیز در نزد خود آنها است. مگر افرادیکه دارای قد 175 سانتیمتر می باشند و اگر قد آنها به 190 سانتیمتر نرسد باید دچار عدم اعتماد به نفس ، خجالتی، و سرخورده شوند، با یک مختصر آگاهی و دادن اطلاعات به افرادیکه فکر می کنند دارای مشکل هستند، تقریبا اکثر قریب به اتفاق متقاعد می شوند که دارای مشکل نمی باشند.

 

البته باید متذکر شد که متاسفانه تعداد افرادیکه در دام فریبکاریهای تبلیغاتی می افتند نیز کم نمی باشد. کدام عقل سالم قبول می کند که با پوشیدن یک دمپائی به مدت 45 روز 8 سانتیمتر قدش بلندتر خواهد شد. ولی باز متاسفانه کم نیستند افرادیکه نسبت به خرید و استفاده از این دمپائیها اقدام می نمایند. همین در مورد دستگاهها و داروهائیکه اندازۀ آلت تناسلی را زیاد می کنند نیز صدق می کند.

 

با اینکه راه های طبیعی معتبری برای بزرگ شدن آلت کشفت شده است..


امروزه علم پزشکی از جمله در کشور عزیزمان ایران پیشرفت زیادی کرده و بسیاری از بیماریها قابل درمان هستند. این درمانها برای افرادیکه دارای کوچکــی اندازۀ آلت تناسلی ((مرضی)) باز هم تاکید می کنم (((مرضی))) هستند در دسترس مـــی باشند.

 

تشخیص "مرضـــی" بودن کوچکی آلت تناسلی با پزشک می باشد و صرف ادعای فرد دلیل وجود مشکل در وی نیست. ممکن است که فرد انتظارات خاصی از خود داشته باشد، ولی آن دلیل وجود بیماری نمی باشد.

 

یک مرد با قد 170 سانتیمتر که از نظر علم پزشکی طبیعــی است، ممکن است بخواهد قدش 190 سانتیمــتر شود، ولی وی انتظارات نابجائی است که از خودش دارد، و در علم پزشکی هیچ اقدامی برای ادعای وی متصور نمی باشد...


در مواردیکه فرد دارای کوچکی "مرضی" آلت تناسلی است چهار اقدام درمانی می توان انجام داد:

اولین آن دارو درمانی است که بیشتر قبل از 14 سالگی مؤثر است. اگر کوچک بودن اندازۀ آلت تناسلی قبل از کامل شدن سن بلوغ تشخیص داده شود، کمک زیادی می توان به بیمار کرد. این را همینجا متذکر شوم که اکثر پسربچــه هائی که دارای آلت تناسلی رشد نکرده هستند در آینده از نظر باروری یا همان بچه دار شدن نیز ممکن است مشکل پیدا بکنند. بنابراین تشخیص به موقع و زودرس خیلی کمک کننده خواهد بود...

 

جهت راهنمائی والدین عزیز، هر پسر بچۀ بالای یک سال که طول دستگاه تناسلی وی در حالت کشیده کمتر از 1/9 سانتی متر می باشد، باید مورد بررسی قرار گیرد. علاوه از آن با استفاده از داده های زیر می توان بطور واقعی در مورد اندازۀ آلت تناسلی قضاوت کرد که در آن طول متوسط طبیعی آلت تناسلی کشیده شده با دست بر حسب سانتیمتر در سنین مختلف نشان داده می شود.

 

نوزاد 30 هفته : 1.5 سانتی متر***** کودک 2 ساله : 2.6 ***** کودک 7 ساله : 3.9
نوزاد 34 هفته : 2.5 سانتی متر***** کودک 3 ساله : 2.9 ***** کودک 8 ساله : 3.7
نوزاد 34 هفته  : 2.5 سانتی متر***** کودک 4 ساله : 3.3 ***** کودک 9 ساله : 3.8
کودک 6 ماهه : 1.9 سانتی متر***** کودک 5 ساله : 3.5 ***** کودک 10ساله : 3.8
کودک 1 ساله : 2.3 سانتی متر***** کودک 6 ساله : 3.8 ***** بالغین .......... : 9.3
.
و اما تکنیکهای جراحی نیز برای افزایش حجم و اندازۀ آلت تناسلی در حالت +مرضی+ وجود دارند. یک از مواردیکه بطور شایــع در کلینیک با آن مواجه هستیم، در افراد چاق و بویژه کودکان، آلت تناسلی در زیر چربی ناحیۀ عانه مخفی می شود، که اصطلاحاً به آن "آلت تناسلی دفن شده یا مخفی شده" می گویند و این با آلت تناسلی کوچک فرق می کند...

 

در بسیاری از موارد با بزرگ شدن کودک و کاهش وزن وی، این مشکل برطرف می شود، ولی گاهاً خود فرد چاق نیست ولی بعلت حجم زیاد چربی ناحیۀ عانه 3-2 سانتیمتر از آلت تناسلی در چربی فوق مدفون می شود، در همچون مواردی می توان با یک عمل جراحی مشکل را به مقدار زیادی حل کرد.

 

تکنیک دوم برای افزایش طول آلت تناسلی در مردانی است که مبتلا به کوچکی مرضی اندازۀ آلت تناسلی هستند. باید متذکر شوم که این تکنیک در بهترین شرایط 5-3 سانتیمتر به طول آلت تناسلی اضافه می کند. در حالت طبیعی حدود 5-3 سانتیمتر از آلت تناسلی مرد داخل شکم وی قرار دارد .

 

در این روش ابتدا یک برش به شکل Z در بالای آلت تناسلی بر روی شکـــم داده می شود. بافت چربی ناحیۀ عانه خالی می شود و به قاعدۀ آلت تناسلی در داخل شکم دسترسی پیدا می شود. آلت تناسلی توسط دو رباط به استخوان عانه می چسبد. با بریدن این دو رباط، آلت تناسلی آزاد می شود.

به محل بریده شدن رباطها یک تکه سیلیکون گذاشته می شود که بعداً چسبندگی ایجاد نشود. به این ترتیب 5-3 سانتیمتر به طول آلت تناسلی اضافــه می شود.

 

تکنیک سوم افزایش دادن حجم به آلت تناسلی در موارد لزوم است. مثلاً بندرت ممکن است اندازه و قطر آلت تناسلی یک مرد در حالت کشیده حدوداً به اندازۀ یک خرما باشد. اینگونه افراد هستند که از نظر پزشکی بیمار محسوب شــده و نیاز به اقدام اصلاحی دارند. در این افراد علاوه از اینکه طول آلت تناسلی باید زیاد شود باید به آن حجم نیز داده شود.

 

تکنیک چهارم استفاده ای روشهای تغذیه ای و تمرین های ورزشی آلت تناسلی و همچنین ماساژ اندام تناسلی مردان است که لینک دانلود آموزش آن در صفحه اولی همین سایت قرار گرفته است.. big20.ir  این روشها کاملا طبیعی و بی ضرر بوده و نیازی به دستگاه و وسایل و دارو و فلان نمی باشید.. لازم به ذکر است که درصد موفقیت این روش بسیار بالا و قابل ملاحظه بوده است..

 

برای افزایش حجم آلت تناسلی تکنیکهای مختلفی وجــود دارد. در یکی از این تکنیکها یک فلاپ (آویخته، یک تکه ای از پوست که توسط پایه اش هنوز به بدن متصل است) بیضی شکل از پوست تهیه کرده و آنرا در زیر پوست آلت تناسلی به دور آن می پیچیم.

 

در تکنیک دوم با سوزنهای مخصوصی درزیر پوست آلت تناسلی مواد حجـــم دهنده تزریق می شود. برای اینکار مواد گوناگون مثل سیلیکون بکار می رود . بیاد داشته باشیم که اعمال جراحی فوق بدون عارضه نمی باشند، و انجام آنها در افرادیکه نیازی ندارند غیر اخلاقـــی است و ممکن است داشته های قبل از عمل فرد را نیز به مخاطره بیندازد.

 

 

 

 

4 days ago - چاقی در هر دو جنس باعث می شود با افزایش ضخامت چربی زیر جلدی بویژه در نواحی شکم و ناحیه شرمگاهی (پوبیس) از حداکثر سایز آلت برای دخول ...3 days ago - اگر شما هم به این قضیه فکر کرده اید پس زمان مشورت کردن با پزشک در مورد خطرات ممکن رسیده است. عوارض جانبی جراحی های افزایش طول آلت تناسلی ...جراح برای افزایش طول آلت با ایجاد کردن برشی در پایین شکم رباط‌های پایه آلت را قطع می‌کند. این رباط‌ها بلند شدن طبیعی آلت تناسلی را ممکن می‌کنند. سپس بافت ...‍افزایش سایز کارتون با چند برش ساده ترفند جالبی بود 33; 33;. funifun. 21 بازدید 1 هفته ... جراحی پروتز آلت تناسلی همراه با دکتر رضا مطیعی متخصص اورولوژی.دکتر کیوان رادخواه دارای فلوشیپ فوق تخصصی انکوارولوژی ، جراحی ترمیمی و واریکوسل می باشد و با بهره گیری از روش های نوین به درمان بیماری ها می پردازد .May 25, 2017 - در حال حاضر شایع ترین و کم عارضه ترین روش برای افزایش طول آلت تناسلی، قطع لیگمان ساسپنسوری است. در این روش حدود 2 سانت به سایز آلت ..Dec 27, 2018 - دکتر کیوان رادخواه دارای فلوشیپ فوق تخصصی انکوارولوژی ، جراحی ترمیمی و واریکوسل می باشد و با بهره گیری از روش های نوین به درمان بیماری ها ....جراحی بزرگ کردن یا افزایش سایز آلت تناسلی بهترین روش برای بزرگ‌تر کردن ... با توجه به تاثیرات روان‌شناختی این عمل برخی جراحان اصرار می‌کنند که بیمار حتماً ...اطلاعات درمورد عمل جراحی بزرگ کردن و افزایش طول و حجم آلت تناسلی. پسری جوان ... در این روش فرد با دست آلت تناسلی خود را جلو-عقب کرده تا کشیده شود. اما آیا این ...بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر و طول، یا سفت‌شوندگی (نعوظ) ... چندین جراحی وجود دارد که همگی خطر عوارض مهمی را با خود دارند.مشکل دوم در برخی از مردان این است با وجود اینکه اندازه‌گیری نشان دهد که اندازه ... سایزآلت تناسلی مردانه عدم آگاهی لازم از اندازه های استاندارد دستگاه تناسلی خارجی در مردان… ... که جراحی به طور میانگین کمتر از ۲٫۵ سانتی‌متر می‌تواند طول آلت را افزایش دهد.Sep 12, 2018 - به احتمال زیاد آلت تناسلی شما خوب است و اندازه ای طبیعی دارد ولی اگر در مورد افزایش سایز و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی کنجکاو هستید چند ... برخی جراحان می توانند با با برش یک رباط، طول آلت تناسلی مردان را افزایش دهند.Jump to 5️⃣ جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان‎ - جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان ... گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که ... و اینکه اقای دکتر سایز آلت من حدودا ۱۵ سانتی متر در ...Jump to جراحی آلت تناسلی‎ - افزایش اندازه آلات تناسلی با کمک روش جراحی در دو سطح صورت ... لحاظ حجم، عرض و طول تغییراتی در سایز آلت تناسلی به وجود آید.و اما تکنیکهای جراحی نیز برای افزایش حجم و اندازۀ آلت تناسلی در حالت "مرضی" وجود دارند. یک از مواردیکه بطور شایع در کلینیک با آن مواجه هستیم، در افراد چاق و بویژه ...Jump to افزایش سایز اندام تناسلی با عمل جراحی‎ - در حالت کلی، دو نوع عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان وجود دارد. در یکی از روش ...Feb 13, 2019 - برخی بیماران که دچار کوچکی آلت هستند با چند دوره استفاده از دستگاه وکیوم به افزایش سایز مد نظر خودشون دست میابند و نیاز به عمل جراحی دیگه در ...Jul 15, 2019 - یکی از روش های جراحی افزایش سایز آلت تناسلی آقایان ٬‌برداشتن پرده ی آلت ... با لذت بیشتری انجام خواهد شد و از طرفی در ظاهر آلت نیز ٬‌افزایش سایز ...Oct 2, 2019 - برخی از افراد که سایز آلت جنسی آنان از حد نرمال بزرگتر و یا ... جراحی بزرگ کردن آلت با دو روش انجام می گیرد. روش اول : تزریق چربی. در این روش که بیشتر جهت افزایش قطر آلت انجام می گیرد، سلول های چربی به داخل آلت تزریق می شود.جراحی پلاستیک آلت تناسلی,افزایش سایز آلت تناسلی. ... جراحی بزرگ کردن یا افزایش سایز آلت تناسلی بهترین روش برای بزرگ‌تر کردن آلت است که نتیجه‌ای ...

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020