نعـــوظ (آلت تناسلی)) هنگام خواب + ارتباط آن با |شکستگــی آلت|

http://bayanbox.ir/view/6375402247521609829/%D9%86%D8%B9%D9%88%D8%B8-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8.jpg

(نعوظ آلت تناسلی) (هنگام خواب) و ارتباط آن با (شکستگی آلت) 

 
نعــوظ آلت تناسلی هنگام خواب* یکی از سوالاتـــی که برای مردان و بویژه جوانان مطرح است نعوظ یا بلند شدن آلت تناسلی هنگام خواب {Nocturnal Penile Tumescence} یاNPT است. در برخــی موارد این حالت باعث نگرانی افراد می شود و برخی نیز ان را غیر طبیعی تلقی می کنند... در این مطلب از سایت big20.ir در مورد ارتباط بین نعوظ در خواب (نعوظ صبــحگاهی) با شکستگی آلت تناسلی می پردازیم+++


نکته مهم اینجاست که این فرایند نه تنها طبیعی است بلکه نشانه سلامت سیستم نعوظی و توانایی جنسی میباشد و در کسانی که با شکایــت ناتوانی جنسی مراجعه می نمایند یکی از نخستین پرسش ها در مورد همین مساله است. این فرایند برای نخستین بار در سال 1940 و در شیرخواران توضیــح داده شد ودر سالهای بعد جزئیات آن مورد بررسی قرار گرفت.
80% موارد نعوظ شبانه الت در مرحله REM خواب(حرکات سریع چشمها) رخ مــی دهد.حداکثر زمان نعوظ حین خواب در حوالی سن بلوغ قرار دارد که آلت تناسلی در حدود 20% مدت زمان خواب در حالت نعوظ قرار دارد. در دهــه دوم زندگی میانگین این میزان به حدود 38 دقیقه میرسد و در بزرگسالی این عدد به 27 دقیقه کاهش می یابد.


در کسانی که با شکایت ناتوانی جنسی مراجعــه می نمایند بررسی این فرایند با روش های مختلفی انجام می گردد که در انها تعداد دفعات سفت شدن الت و مدت زمان و شدت سفتی در هر بار اندازه گــیری می شود.

تعداد دفعات سفتی الت معمولا 3 تا 6 بار در8 ساعت و میانگین زمان انها حدود 10 تا 15 دقیقه است و در هر بار نیز شدت سفتی الت باید بیش از 70% باشد.
یک نعوظ کامل نشانه سالم بودن محور عصبی عروقی میباشد و در نتیجه علت ناتوانی جنسی میتواند عصبی یا روحی وروانــی باشد.


نکته جالب در این میان که باید به آن توجه ویژه داشت ارتباط نعوظ هنگام خواب با شکستگی آلت است زیرا در بسیاری از نوجوانان یا جوانان که صبح ها هنگام برخاستن از خواب آلت انها بلند شده است به علت شرم و حیا از والدین و دیگران تا زمان برطرف نشدن این حالت از بستر خارج نمی شوند و برخی نیز با دست اقدام به خم نمودن ان می کنند که این حالت میتواند موجب شکستگی آلت گردد در بعضی موارد نیز هنگام غلتیدن فرد هنگام خواب, آلت بلند شده زیر بدنش گیر کــرده ودر اثر فشار وزن بر روی آن شکستگی آلت رخ می دهد.
لازم به یاداوریست که {درمان شکستگی آلت} (عمل جراحی) در اولین فرصــت است زیرا میتواند باعث ناتوانی جنسی یا کجـــی آلت در آینده گردد.

 

 

نعوظ در خواب نشانه چیست،نعوظ در خواب نی نی سایت،علت نعوظ در خواب چیست،نعوظ کودک در خواب،تعبیر نعوظ در خواب،نعوظ دائم در خواب،نعوظ نوزاد در خواب،مشکل نعوظ در خواب،اختلال نعوظ در خواب،علت حالت نعوظ در خواب،دلیل نعوظ در خواب،عوامل نعوظ در خواب،علت عدم نعوظ در خواب،علت نعوظ در هنگام خواب

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020