آنچه [مردان] باید بدانند| (آناتومی) اندام تناسلی مردانه+سیستماتیک آلت تناسلی

http://bayanbox.ir/view/6069781854004200236/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%86-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg

در این قسمت از سایت big20.ir میخواهیم تمام فعالیت های آلت تناسلی مردان را برایتان آنالیز کنیم.. که بهتر بدانیم وظیفه هر یک از اجزای دستگاه تناسلی چیست.. با دانستنی های آلت تناسلی مردانه همراه باشید...

آنچـه مـردان باید بدانند((آناتومی اندام تناسلی)) مردانه...
آلت جنسی مردانه [  penis  ] از بخش کلاهک مانندی به نام حشفه [  glans  ] بدنه یا بخش استوانه ای شکل [  shaft  ]، بیضه دان و دو بیضه [  testis  ] تشکیل شده است. بدنه آلت از سه بافت اسفنجی نرم و استوانه ای تشکیل شده است که تعداد زیادی رگ خونی کوچک دارد. پایانه های عصبی زیادی به آلت وارد می شوند و آنرا به تماس، فشار و دما حساس می سازند..
حشفه که بخشی از پوست ختنه گاهی آن را در بر میگیرد، نسبت به بدنـه آلت پایانه های عصبی بیشتری دارد و به این دلیل به تحریک فیزیکی حساسیت بیشتری دارد. ناحیه بین حشفه و بدنه که لبه تاجی نامیده می شود و بخش مثلثی کوچکی که زیر آلت قرار دارد، جایی که نوار نازکی از پوست به نام بند (  frenum  ) به حشفه متصل است، دو ناحیه دیگر آلت اند که حساسیـت زیادی دارند..
دو بیضه درون بیضه دان قرار دارند. بیضه ها محل تولید سلول‌های جنسی مردانه (اسپرم‌ها) و هورمون جنسی مردانه <<تستوسترون>> هستند، هنگام تحـریک جنسی رگ‌های خونی بافت اسفنجی با خون پر می‌شوند و آلـت مـتورم می‌شود .

انبساط موثر رگ‌های خونی طول آلت باعث بزرگ شدن اندازه و سفت شدن آن می‌شود. تبدیل حالت آلت نرم به آلت سفت و بلند، نعوظ ( erection ) نامیده می‌شود. آلت پس از تخلیه مایع منی یا پس از رفع تحریک جنسی به سرعت به حالت استراحت در می‌آید.
وقتی آلت جنسی مردانه در آلت جنسی زنانه یا مهبل ( vagina ) فرو می‌رود و به اصطلاح مقاربت یا نزدیکی ( intercourse ) رخ می‌دهد، تماس حشفه با سطح داخلی مهبل به تحریک اعصاب آن، تهییج جنسی، اوج تجریک جنسی ( orgasm خروج منی ( semen ) از نــوک آلت و تخلیه آن به مهبل می‌انجامد. منی حاوی تعداد زیادی اسپــرم است. اسپرم‌ها سلول جنسی زن یعنی تخمــک ( ovum ) را بارور می‌کنـند. به این عمل لقاح ( fertilization ) مــی‌گویند.


اندازه آلت تناسلی زیاد مهم نیست!!
ظاهر آلت جنسی مردانه از فردی به فرد دیگر تفاوت دارد. این تفاوت ممکن است در رنگ، شکل، اندازه و حالت پوست ختنه‌گاهی باشد. بین وزن، قد، جثه فرد و اندازه آلت ارتناطی وجود ندارد.

در برخی عکس‌ها آلت تناسلی بزگتر از حالت معمول نمایش داده می‌شود. بیشتر این عکس‌ها ساختگی بوده و باعث نگرانی برخی افراد در مورد آلت تناسلی شان شده است. همه مردان در هر سنی ممکن است این نگرانی را داشته باشند. جای هیـچ‌گونه نگرانی نیست و هر آلتی با هر اندازه‌ای عمل خود را به خوبی انجام می‌دهد. برخی این باور غلــط را در خود تقویت می‌کنند که "بزرگتر و کلفت تر بهتر است" و تصور می‌کنند آلت بزرگ باعث افزایش رضایت جنسی زن می‌شود. در واقع، قطر آلت تاثیر ناچیزی بر رضایت جنسی زن دارد، زیرا ساختمان مهبل طوری است که با هر قطری به خوبی سازش پیدا می‌کند. البته ناگفته نماند که بر اساس برخی تحقیقات جهانی زنان دوست دارند برای مدتی طول و مخصوصا قطر آلت بیشتر را تجربه کنند... (که آن هم در این عصر مدرن کاملا برای مردان مقدور می باشد و آنها می توانند با روش های کاملا طبیعی و نچرال آلت تناسلی خود را بزرگتر دراز تر و کلفت تر و سفت تر از قبل کنند:

 

افزایش طول الت مردانی تناسلی, افزایش طول و تقویت و مقوی آلت مردونه و تاخیر انزال, افزایش طول وقطر وضخامت الت, بر ای درازو کلفت کردن آلت و چاق کردن چه کنیم؟, بزرگ کردن آلت مردونه با روش گیاهی, بزرگ کردن الت مردانی بدون دارو, بزرگ کننده تضمینی الت مردانی مردانه, بزرگ کننده فوری آلت, بهترین روش برای افزایش درشت قطر و طول, بهترین قرص برای بزرگ کردن آلت مردان در دنیا, بهترین بزرگ کننده الت مردانی تناسلی در طب دکتری سنتی, بهترین دارویی گیاهی برای رشد الت, بهترین روش گیاهی حجم دهنده آلت مردونه تناسلی, بهترین قرص, بهترین قرص برای افزایش زمان انزال آقایان افزایش سایز و کلفتی اندام تناسلی, بهترین قرص برای افزایش زمان انزال گیاه دارویی برای افزایش طول و قطر الت بدون بازگشت, بهترین قرص برای بزرگ کردن الت مردانی مرد افزایش سایز وضخیم شدن الت مردانی تناسلی داروی تاخیری و بزرگ کننده الت, بهترین قرص بزرگ کننده دائمی الت مردانی تناسلی, بهترین قرص تاخیری دارو برای افزایش سرعت اسپرم, تضمینی برای بزرگ شدن الت, تقویت کننده الت – بزرگ کننده آلت تناسلی مردان, تناسلی مردان طریقه مصرف قرص پزشکی بزرگ کننده الت113, جدیدترین روش بزرگ کردن آلت مردان, جدیدترین دارو برای درمان زودانزالی, جدیدترین روش افزایش طول الت مردانی درمان موثر قطعی زود انزالی, جدیدترین قرص افزایش دهنده عضو تناسلی, جهت بزرگ کردن الت مردانی تناسلی, چطور الت مردانی بزرگ داشته باشیم, چگونه آلت مردونه خود را طبیعی بزرگ کنیم گیاهان طبیعی برای افزایش اندازه الت مردانی, چگونه سایز الت مردانی تناسلی را افزایش دهیم, چگونه طول الت, خرید ارزان قیمت کرم کینگ سایز, خرید پستی پماد بزرگ کننده الت کینگ سایز, خرید پماد بزرگ کننده الت, خرید دارو طبیعی برای حجیم شدن الت مردانی, خرید داروی بزرگ کننده الت کینگ سایز, خرید ژل تاخیری |خرید پماد تاخیری, خرید قویترین کرم بزرگ کننده الت کینگ سای, خرید کرم بزرگ کننده تاخیری الت, خرید کرم تاخیری


اما طول یک آلت واقعی چقدر باید باشد ؟

هیچگونه ارتباطی بین اندازه ی آلت < طول یا قطر یا هر معیار دیگری > توانایی در ایجاد احساس لذت جنسی در زن وجود ندارد غالبا هر جنب هایی از احساس لذت زن در ساختار های جنسی قابل دسترسی و نزدیک متمرکز شده است که شامل کلیتوریس < چوچوله > لابیا < لب های مجرا > و فضاهای مربوطه است این فضا شامل یک سوم تحتانی واژن است که تقریبا برای هر آلت بالغ قابل دسترسی است . در رابطه ی جنسی < مانند هر فعالیت هنری > این کیفیت است که اهمیت دارد نه کمیت...
مطالعات دقیق علمی در مورد طول آلت تناسلی در حال انجام است طول یک آلت نسبتا راست 6 اینچ است ( هر اینچ 2.5 سانتیمتر ) یعنی به عبارتی 15 سانتیمتر می باشد و محدوده این اندازه بین 4.5 و 8 اینچ است . به عبارتی اندازه استاندارد آلت تناسلی در حالت نعوظ بین 10 - 11 تا 18 سانتیمتر است.
اندازه آلت که عمق نفوذ آن را در مهبل تعیین می‌کند اهمیت چندانی ندارد زیرا یک سوم اول مهبل بیشترین پایانه‌های عصبی را دارد و در تحزیک جنسی زن نقش اصلی را ایفا می‌کند. با وجود این اندازه آلت ممکن است از لحاظ روانی برای زن اهمیت مثبت یا منفی داشته باشد..


دستگاه تناسلی مرد
دستگاه تناسلی مرد، تولید اسپرم <<سلول هایی که می توانند به تخمک زن متصل شده، نوزاد را به وجود بیاورند>> را برعهده دارد. همچنین این دستگاه هورمون های جنسی لازم برای تولید اسپرم و تکامل جنسی در دوران بلوغ را می سازد. اعضای تناسلی مرد از آلت تناسلی، بیضه و کیسه بیضه که بیضه ها در آن آویزان هستند، تشکیل مـی شوند.

هر بیضه حاوی لوله های سمینیفر است که اسپرم می سازند. اسپرم در اپیدیدیم <<یک لوله پیچ در پیچ که پشت هر بیضه قرار دارد>> نگهداری می شود. یک لوله دیگر به نام وازدفران، هر اپیدیدیم را به یک مجــرای انزالی وصل می کند که این مجرا خود به پیشابراه وصل می شود. سه غده یک جفت غده ساخت منی و غده پروستات، مایعــاتی را ترشح می کنند که وظیفه انتقال و تغــذیه اسپرم را برعهده دارند؛ این ترشحات همراه اسپرم، مایعی به نام مایع منی را تشکیل می دهند..

در طول فعالیت جنسی، بافـت نعوظی آلت تناسلی، پر خـون شده، آلت تناسلی را دراز و سفت می کند تا بتواند وارد مهبل زن شود. در هنگام ارگا.سم، انقباضـات عضـلانی مایع منی را از طریق هر وازدفران به طرف پیشابراه و خارج از آلـت تناسلی می راننـد.


تغییرات حاصل از بلوغ جنسی در پسرها..
بلوغ دوره ای است که طی آن مشخصات جنسی ظاهر و اعضای جنسی بالغ می شوند. در پسران، معمولاً بلوغ بین12 ‌تا 15 سالگی شـروع شده،3 ‌تا4 ‌سال طول می کشد.

غده هیپوفیز واقع در قاعده مغز شروع به ترشح هـورمون هایی می کند که بیضه را برای تولید هورمون جنسی مردانه یعنی تستوسترون تحریک می کنند. این هورمون ها باعث ایجاد تغییراتی مثل بزرگی اعضای تناسلی و رشد موی بدن و سپس تولید اسپرم و افزایش میل جنسی می شوند.


تولید اسپرم
با فرا رسیدن زمـان بلوغ، ساخت مـداوم اسپرم در بیضه ها با سرعت حدود125 ‌میلیـون اسپرم در روز شروع می شود. اسپرم ها در اطراف دیـواره های لوله های سمینیفر تکامـل پیـدا مــی کنند و دم های آنها که آنها را قادر به شنا کــردن مـی کـنند، بـه سمت مرکز لوله ها قرار می گیرند. اسپرم بالغ در یک لوله پیچ در پیچ به نام اپیدیدیم که پشت هر بیضه قرار دارد، نگهـداری می شود. سرانجـام اسپرم ها یا در طی فعالـیت جنسـی با انزال و یا جنب بیرون می روند و یا به داخل بدن بازجـذب می شوند..


زاویـه آلت از ایســتایی چقدر است؟؟
به طور کل طبیعی این اندازه بین 20 تا 40 درجه نسبـت به خط عمود است..
یکی از عجایب انسان این است که این زاویه دقیقا متناسب با زاویه واژن است. در این مورد یک استثنا وجود دارد که خوشبخـتانه نادر است بنام بیماری پیروندیس نام پزشکی آن سندرم ناخن خمیده یا bent-nail است.

در این بیماری آلت شخصا خمیدگی بد شکلـی دارد به دلایل ناشناخـته بافت آسیب دیده { اسکار } تدریجـا وارد شفت آلت می شود هنگامی که ایستایی رخ می دهد ممکن است شفت آلت رو به شمال غربــی باشد در حالی که جهت سر اندام رو له جنوب شرقی است . در این مرحله رابطه جنسی اگر غیر ممکن نباشد بسیار مغشوش خواهد بود درمان این بیماری پیچیده است و البته هنوز زیر سئوال است اما خوشبختانه بیماری مورد بسیاری نادر است..

 

هنگام انــزال چه اتفاقــی در اندام تناسلی مردانه می افتد؟
عمـل انزال عبارت از یک سلسله وقایعـی است که از نظر زمانی مربوط به نیمه ی دوم رابطه ی جنسی است این پیچیده ترین عمل مرد شبیه بازی با تیله هاست یک باره ایستایی رخ می دهد و آلـت درون واژن قرار می گیرد جریان شروع به فعالیت می کند. جریان الکتریکی در گیردنده های حسی پوست آلت به کار می افتد این گیرنده ها اختلاف دمای واژن با آلت فشار دیواره ی واژینال در تبـادل شفت ((تنه)) آلت میزان لغزندگی واژینال و غیره را اندازه گیری می کنند.
گزارش این وضعـیت ها لحظه به لحظه به مراکز جنــسی در طناب نخاعی و مغر ارسال می شود. در مقابل مراکز جنسی خون بیشتری به آلت می فرستند حساسیت گیرنده های لامسه در اندام مربوطه را افزایش می دهند و در سیگمان تحتانی طناب نخاعی انرژی عصبـی ایجاد می کنند.

همچنان که رابطه ادامه پیدا می کند ایمپالس های عصبی بین اندام های جنسی و سیستم عصبی مرکزی در یک لحظه به جریان می افتد که ایمپالس های بعدی را تولید و تقویت می کند بقیه ی محرک ها تماما وارد این سیستم می شوند. نگاه کردن به هماغوش (((همسر))) نوازش و لمس شدن به واسطه ی او همگی به ایجاد جذب و کشش سریــع کمک می کنند.

این عمل از این جهت به باد کردن بالن یا بادکنک شبیه است. فشار بیشتر و بشتر می شود تا اینکه نهایتا با یک انفجار تخلیه می گردد در نهایت به نقطه بهرانی می رسیم و در رابطه ی جنسی انزال یک انفجار است - انفجار عصبی عظیمی که یک واکنش زنجیره ای را به دنبال دارد از این پس همه چیز سریع اتفــاق می افتد.
مجرای ادرار مسدود می شود به طوری که ادرار خارج نخواهد شد ترشحات غده ی پروستات وزیکول ها و تستیکول ها (( غده مترشحه ی منی )) در یک نقطه تجمـع می کنند عضـلات لگن مرد منقبض می شوند تا آلت را عمیق تر به داخـل واژن بفرستد قوس دادن غیر ارادی پشت کل بدن را هــم زمان به جلو می راند در این لحظه هوشیاری از بین می رود .یک پمپاژ داخلی قوی موجب فوران فعال یک چهارم انس حــدود 31 گرم از مایع منی طی 6 فوران متوالی به درون واژن می شود 10 ثانیه بعد همه چیز تمام می شود تا دفعه ی بعد.


در هر انزال چنــد اسپــرم وجود دارد؟؟؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد.

بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود. خوشبختانه از هر 288 فعالیت جنسی فقط یکی منجر به حاملگی می شود که معمولا یک اوول و یک اسپرم را در بر می گیرد. ( اوول = تخمک ) در باره ایستایی چه؟ اگر انزال را با شلیک موشــک مقایسه کنیم ایستایی مانند ساختن موشک است. این اتفاق هر وقت که نزدیکی صورت بگیرد حتما رخ خواهـد داد درست زیر پوست آلت یک سری مخزن هایی شبیه به بادکنک های لاستیکــی وجود دارد.

هر مخزن توســط یک دسته ورید تغذیه می شود و دارای دو دسته دریچــه است. یکی برای پر کردن و دیگری برای تخلیه. عملکــرد این عروق خونی و دریچه ها توسط یک شبکه از اعصابی کنترل می شود که مستقیما به طناب نخاعی و مغز منتهی می گردند. ( مرکز ارتباطات جنسی ) ایمپالس ها یا پیام هایی را به دو مسیر می فرستد. از آلت به مغز و طناب نخاعی { spinalcord } و از سیستم عصبی مرکزی ( c.n.s ) به آلت.


چرا (ایستایی) اهمیت دارای اهمیت زیادی است؟
در بررسی این امر دو مسئله ی حیاتی دارد چه وقتی ایستایی رخ می دهد و چه وقت رخ نمی دهد. تحریک مستقیم و به شکل آرام و ملایم نسبت به پوست آلت غالب مواقع موجب ایستایی می گردد. این یک واکنش محسوب نمی شود و حتی وقتی انسان خواب. بیهوش یا فلج باشد نیز می تواند رخ دهد نیازی به ارتباط عــصبی با مغز نیست پیام از آلت به طناب نخاعی رفته و از همانجا بر می گردد. ایستایی حتی می تواند بدون هیچ گونه تماس فیـزیکی واقع شود .


تبلیغات کذب و دروغین ماهواره ای و اینترنتی دارو های توانمندی جنسی
متاســفانه اکثر تبلیغات دارو های توانمندی جنسی ، صرفا جنبه تبلیغات داشته و به هیچ وجه پایه علمی ندارد و اکثر این دارو ها تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ایران را ندارند و حتی اگر داروی توانمندی جنسی با مجوز وزارت بهداشت و درمان نیز همراه باشد لازم و ضروری است که این دارو با
تجویز پزشک مصرف شود نه به صورت خودسرانه  چرا که مصرف برخی از این دارو ها حتی میتواند باعث سکته قلبی - مغزی یا مرگ شوند...

 

 

 

 

 

آلت مردانه، آلت تناسلی مرد (کیر) یا دودول، اندامی است بی‌استخوان و غضروفی در انسان مذکر که بافت نعوظی آن از سه سیلندر (دو عدد جسم غاری (به انگلیسی: Corpus ...Drawing of the Male Internal Sexual Anatomy ... دستگاه تولید مثل مردانه دستگاهی در بدن مردان است که وظیفهٔ بنیادی‌اش تولید مثل است. ... اعضای تناسلی مرد از آلت تناسلی، خایه (تخم) و کیسه خایه که بیضه‌ها در آن آویزان هستند، تشکیل شده‌است.Aug 25, 2019 - غده پروستات ساختاری به اندازه یک گردو است که زیر مثانه و در مقابل مقعد قرار گرفته است.غده پروستات مایعی را به مایع انزال می‌افزاید.آنچه مردان باید بدانند/آناتومی اندام تناسلی مردانه آلت جنسی مردانه ( penis ) از بخش کلاهک مانندی به نام حشفه ( glans ) بدنه یا بخش استوانه ای شکل ( shaft )، بیضه دان و دو ...Sep 17, 2019 - آناتومی دستگاه تناسلی مردان. دستگاه تناسلی مردان شامل کیسه بیضه، بیضه‌ها، مجاری اسپرم (لوله‌های بیضه)، غدد جنسی و آلت تناسلی است. این ارگان‌ها ...در برخی عکس‌ها آلت تناسلی بزگتر از حالت معمول نمایش داده می‌شود. ... آلت جنسی مردانه (Penis) از بخش کلاهک مانندی به نام حشفه (Glans) بدنه یا بخش استوانه‌ای شکل ...Mar 4, 2019 - قسمت اعظم دستگاه تناسلی آقایان را بخش خارجی آن تشکیل می دهد که عبارتند از: آلت (پنیس؛ Penis)، کیسه بیضه (اسکروتوم؛ Scrotum)، بیضه ها ...Mar 18, 2011 - اسپرم ها در بیضه ها تولید میشوند و در طی مقاربت جنسی، آلت تناسلی اسپرم ها را به دستگاه تناسلی مؤنث منتقل مینماید.دستگاه تولید مثل مرد هورمون ...آﺷﻨﺎﻳﻲ ﺑﺎ ﻓﻴﺰﻳﻮﻟﻮژی و آﻧﺎﺗﻮﻣﻲ. دﺳﺘﮕﺎه ﺗﻨﺎﺳﻠﻲ ﻣﺮد. ﺷــﺎﻣﻞ دوﺑﺨــﺶ داﺧﻠــﻲ و ... آﻟﺖ ﺗﻨﺎﺳﻠ. آﻟﺖ ﺗﻨﺎﺳﻠﻲ: : ﻋﻀﻮ ﺟﻨﺴﻲ ﻣﺮدان اﺳﺖ ﻛﻪ در ﻫﻨﮕﺎم ﻧﺰدﻳﻜﻲ و. ﻧﻴﺰ ادرار ﻛﺮدن از آن اﺳﺘﻔﺎده ﻣ ﺷﻮد. ﻧﻴﺰ ادرار ﻛﺮدن از آن اﺳﺘﻔﺎده ...کلاهک نوک حساس آلت تناسلی مرد میباشد. اطراف کلاهک را پوست ختنه گاه احاطه کرده است. می توانید پوست ختنه گاه را به عقب یا جلو بکشید. برخی مردان ختنه می شوند.اسپرم توسط دستگاه تناسلی مردانه و تخمک توسط دستگاه تناسلی زنانه تولید می‌شوند. اسپرم در حین فعالیت جنسی در اثر انزال از طریق آلت مردانه وارد دستگاه تناسلی ...به وقوع پیوندد . مراحل. اعمال جنسی در مردان. از نظر عملکرد فیزیولوژیک، تقسیم بندی زیر را برای اعمال جنسی مردانه در نظر می گیرند. : 1. -. نعوظ آلت تناسلی. ) Erection.آلت تناسلی مرد و کیسه بیضه. Penisen och pungen - dari. در اینجا شما میتوانید در مورد قسمت های مختلف آلت تناسلی مرد و کیسه بیضه، و اینکه آلت تناسلی و کیسه ...فیزیولوژی بیضه - توجه ! این فیلم مناسب افراد بالای 23 سال است !Human Physiology - Functional Anatomy of the Mar 4, 2020 - مکانیسم نعوظ و شکست آلت تناسلی مردان اگر در حالت نعوظ کامل و سفت و سختی آلت تناسلی، فشار زیادی جهت خم کردن این سیلندرهای پرخون انجام ...آﻧﺎﺗﻮﻣﻲ درﺳﻨﺎﻣﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﺜﻞ. 1 ... در ﻧﺎﺣﻴﻪ ﭘﺮﻳﻨﻪ ﻣﺮد آﻟﺖ، اﺳﻜﺮوﺗﻮم و ﻣﻘﻌﺪ و در ﭘﺮﻳﻨﻪ زن vulva. (. ارﮔﺎن ﺧﺎرﺟﻲ. ﺗﻨﺎﺳﻠﻲ زﻧﺎﻧﻪ. ) ... آﻧﺎﺗﻮﻣﻲ ﻟﮕﻦ ﺣﻘﻴﻘﻲ اﺳﺖ و ﭼﻮن آﻧﺎﺗﻮﻣﻲ اﺳﺘﺨﻮان ﻫﺎی ﺗﺸﻜﻴﻞ دﻫﻨﺪه ﻗﺒﻼً ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ. ﺷﺪه. اﺳﺖ،.May 12, 2013 - آشنایی با آناتومی بدن(دستگاه تناسلی مردان) موجودات زنده همگی قابلیت تولید مثل دارند و همین موضوع عامل بقای نسل آنهاست در فرآیند تولید مثل ...کلاهک، قسمتِ حساسِ آلت تناسلی مرد است. اطراف کلاهک را پوست ختنه گاه احاطه کرده است. می توانید پوست ختنه گاه را به عقب یا جلو حرکت دهید. برخی مردان را ختنه می ...Male دستگاه تناسلی مردان چه وظایفی دارد؟ آناتومی دستگاه(اندام) تناسلی مردانه شامل چه قسمتهایی است وچگونه کار میکند؟بهمراه فیزیولوژی،عکس وشکل دستگاه تناسلی ...Reproductive System (Updated

دانستنی های مردانه،کانال دانستنی های مردانه،دانستنی های جالب درباره مردان،دانستنی ها راجب مردان،دانستنی های جالب در مورد مردان

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020