تغییرات (حالـت)+(شکل) و (اندازه) آلـت تناسلی با افزایش سـن و سال مردان

تغییرات (حالـت)+(شکل) و (اندازه) آلـت تناسلی با افزایش سـن و سال مردان

تغییر حالت و اندازه آلت تناسلی با افزایش سن مردان
این مورد به هیج وجه بر کسی پوشیده نیست که عملکرد جنسی در مردان با افزایش سن کاهش می یابد. با افزایش سن سطح تستوسترون در مردان کاهش می یابد. با کاهش سطح تستوسترون تحریک شدن برای مردان زمان بیشتری می برد و همچنین هنگامی که تحریک می شوند، برای رسیدن به نعوظ و ارگاسم زمان بیشتری لازم است و پس از ارگاسم تحریک مجدد نیز زمان بیشتری طــــول می کشد. با ما همراه باشید در این مطلب سایت big20.ir می خواهیم درباره تغییر حالت آلت تناسلی آقایان در سنین مختلف (افزایش سن) بحث و گفتگو کنیم.. امیدوارم از این بخش هم لذت ببرید..

 

افزایش تمایلات جنس, افزایش سایز الت تناسلی به صورت طبیعی, افزایش سایز دستگاه تناسلی مردان در طب سنتی, افزایش حجم و کلفتی دستگاه تناسلی مردان, افزایش طول الت به روش سنتی راههای کلفت کردن الت طبیعی, الت بدون بازگشت, برای دراز کردن آلت مردان, بزرگ شدن آلت مردان بهترین راه های بزرگ کردن آلت افزایش, بزرگ کردن آلت بطور طبیعی, بزرگ کردن آلت تناسلی به روش سنتی, بزرگ کننده و کلفت کننده الت دایمی چگونه بروش سنتی اندام تناسلی را افزایش طول دهیم موثرترین روش بزرگ کردن الت کلفت و دراز کردن الت تناسلی, بهترین روش دایمی تاخیر برای مردان،حجم دهنده و تاخیری کاملا گیاهی و 100% تضمینی, بهترین و باصرفه ترین راه درمان قطعی شلی الت, بهترین داروی رشد الت تناسلی, بهترین داروی سنتی بزرگ کننده آلت تناسلی, بهترین راه افزایش سایز الت تناسلی مردان, پماد بزرگ کننده فوری آلت شق نشدن نعوز قابل درمان, تاخیر دهنده و کلفت کننده الت مردان, تضمینی ترین دارو برای بزرگتر و کلفتتر شدن الت در مدت کم راهکار برای افزایش آلت تناسلی

 

با افزایـش سن حجم منی و تعداد اسپرم ها کاهش قابل توجهی نشان می دهند. اختلال در نعوظ(ED) یا ناتوانی جنسی، به طور مشخصی با افزایش سن مرتبط است. مطالعـات نشان مـی دهد که در بین سن 40 تا 70 سال، درصد مردان دارای قدرت بالای جنسـی از 60% به 30% کــاهش می یابد. همچنین مردان کاهش تدریجــی در عملکرد دستگاه ادراری خود را نیز تجربه می کنند. تضعیف جریــان ادراری در مردان به علت ضعف عضلات مثانه و در بسیاری از مواقع، بزرگ شدن پروستات به وجود می آید .
مطالعات جدید این ترس همیشگی مردان را تایید کرده است: با گذر از اوج دوره جنسی که برای اکثر مردان حدود سن 30 سالگی است و ورود به دوره میانسالی، در آلت جنسی هم تغییرات قابل توجهی رخ می دهد. این تغییرات در الت تناسلی مردان شامل موارد زیر می شود:::


تغییرات (ظاهری) آلت تناسلی
دو تغییر مهم در ظاهر آلت تناسلی رخ می دهد. سر آلت جنسی تدریجا رنگ ارغوانی خود را از دست می دهد که علت آن کاهش جریان خون دراین قسمت است و همچنین کاهش تدریجی در موهای ناحیه تناسلی هم دیده می شود. هم زمان با اینکه مقدار تستوسترون کاهش می یابد، آلت تناسلی تدریجا به حالت تقریبا بدون موی قبل از دوران بلوغ برمی گردد.

 

اندازه آلت تناسلــی...
توجه داشته باشید که یک موضوع شایع که در مردان با افزایش سن دیده می شود اضافه وزن در آنهاست. با تجمع چربی در ناحیه زیر شکم، سایز آلت جنسی هم به ظاهر تغییر می کند و به نظر
کوچکتر می رسد. در بسیاری از مواقع چربی شکم تقریبا تمامی آلت جنسی را می پوشاند.
"دکتر رولاند تاملر" متخصص سلامت مردان در نیویورک می گوید در بسیاری از موارد برای انگیزه دادن به مردانی که اضافه وزن دارند به آن ها می گویم با کاهش وزن، آلت جنسی آن ها به نظر چند اینچ بزرگ تر می رسد!! 


همچنین علاوه بر این کوچک شدن ظاهری (که با پکیح افزایش سایت الت این سایت برگشت پذیر است) کاهش واقعی در اندازه  آلت جنسی نیز رخ می دهد، که برگشت پذیر نیست. این کاهش<<در اندازه و ضخامت>> معمولا چشمگیر نیست اما ممکن است قابل ملاحظه باشد. اگر اندازه آلت جنسی یک مرد در 30 سالگی در زمان نعوظ 6 اینچ (15.24 سانتی متر) باشد، وقتی به سن 60 یا 70 سالگی برسد اندازه آن 5/5 اینچ (13.97 سانتی متر) خواهد بود.


علت این کوچک شدن آلت تناسلی مردان(اندام جنسی آقایان) چیست؟ حداقل دو مکانیسم برای توضیح این موضوع شناخته شده است. اول اینکه رسوب تدریجی چربی {پلاک ها} در عروق خونــی کوچکِ داخـل آلت جنسی، باعث اختلال در خونرسانی آن می شود. این پروسه که آترواسکلروزیس نامیده می شود، مشابه همان حالتی است که در انسداد عروق کرونری قلب اتفاق می افتد و منجر به حمله قلبـی می شود.


مکانیسم دیگر تجمع تدریجی کلاژن های غیر قابل انعطاف در غلاف فیبری آلت جنسی است. این غلاف فیبری در برگیرنده کانال های موجود در آلت جنسی است. وقتی نعوظ رخ می دهد این کانال ها با خون انباشته می شوند. انسداد در طول عروق آلت جنسی (و افزایش فزاینده کانال های غیرقابل انعطاف) باعث می شوند که در هنگام نعوظ آلت تناسلی کوتاه تر باشد. (به خوبی شق نمی شود)


با تغییر در سایز آلت جنسی، سایز بیضه ها نیز تغییر می کند. در حدود سن 40 سالگی بیضه ها شروع به کوچک شدن می کنند. بیضه های یک مرد 30 ساله باید قطری در حدود 3 سانتی متر داشته باشند که این اندازه در 60 سالگی به 2 سانتی متـــر می رسد...


انحــنای آلت تناسلی (کج شده آلت تناسلی مردانه)
اگر بافت کلاژنی در غلاف فیبری آلت تناسلی به طور غیر یکنواخت تجمع کند، این موضوع سبب می شود که آلت جنسی به نظر منحنی برسد. این حالت به عنوان "بیمــاری پیرونی" شناخته می شود و بیشتر در مردان میانسال دیده می شود. این بیماری منــجر می شود که نعــوظ دردناک شود و رابـطه جنسی داخل واژنــی را مشکل می کند. درمان این بیماری مـمکن است به جراحـی نیاز داشته باشد.


<حساسیت> آلت تناســلی مردان...
مطالعات متعدد نشان داده است که با گذر زمان، حساسیت آلت جنسی به تدریج کم می شود که این موضوع رسیدن به نعوظ و داشتن ارگاسم  را سخت تر می کند. اینکه آیا این امر سبب می شود تا ارگاسم نیز کمتر لذت بخش باشد، هنوز یک سوال بی پاســخ است.


به گفته متخصصین این تغییرات به معنای نابود شدن زندگی جنسی شما نیستند. یک مطالعه جدید نشان داده است اگرچه با افزایش سن کاهش قابل توجهی در نعوظ، میل جنسی و انزال در مردان شرکت کننده در این مطالعه دیده شده بود، اما این مردان تنها یک کاهش متوسط در رضایتمندی جنسی را تجـربه کرده بودند. این محــققین نتیجه گیری کرده اند در مردان مسـن تر (سن بالا) این احتمال کمتراست که تغییرات تدریجی آلت تناسلی به عنوان یک مشکل در نظر گرفته شود و باعــث ناخشنودی آن ها شود.

بهتر است به یاد داشته باشید مهمترین عنصر برای داشتن یک زندگی جنسی رضایت بخش، توانایی در جلب رضایت شریک جنسی تان است و برای اینکار به اوج عملکرد جنسی و یا آلت جنسی بزرگ نیازی ندارید.

 

 

 

 

Feb 1, 2019 - Puberty begins and brings changes. Your testes (testicles), scrotum, penis, and pubic hair all begin to grow. Testosterone levels peak in your ...Jan 6, 2020 - There Will Be Penis Shrinkage. No, not the out-of-the-pool constriction we all know. There is a progressive loss of size as you age. ( ...Jun 15, 2019 - Your penis size will change. Your body is regulated through testosterone. Remember puberty? That's when your body first started producing it ...Experts explain how a penis changes in size, appearance, and sexual function as a man ages. ... It's no secret that a man's sexual function declines with age.Jan 15, 2015 - Happy gets older, too. “You don't wake up one morning and realize it is different. It's a gradual process, but starting around age 40, the changes ...Oct 1, 2018 - And other dick size data you may or may not want to know. ... Does size penis matter or is too much importance being placed on it? The answer ...Jun 27, 2018 - The length and girth of a flaccid penis changes frequently, primarily based on temperature. A flaccid uncircumcised penis that still has its foreskin ...May 17, 2018 - Penises can continue to grow throughout puberty, but the bulk of the growing occurs between the ages of ... By 19, most men have reached their full penis size. ... Dear parents, be the change you want to see in your children.Nov 1, 2018 - The fact that penises shrink with age can cause real difficulties for men living in ... Scar tissue can also reduce penis size among older men, and can ... duty it can be more than slightly difficult to replace those staff for the shift.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020