افزایش (قطر) (دستگاه) [تناسلی مردان] + آموزش تصویری (فیلم)

http://bayanbox.ir/view/3404544282701274190/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%82%D8%B7%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85.jpg

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان بیایید واقع بین باشیم: اندازه مهم است. همه ما این را می دانیم. همه ما سعی می کنیم در مورد آن فکر نکنیم، اما حقیقت صادقانه، اندازه و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان واقعا مهم است.( جهت مشاهده را و روش های طبیعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی به صورت تصویری بر روی بنر زیر کلیک کنید...)

 

جدید ترین روش علمی برای بزرگ و کلفت شدن الت مردانگی, جدیدترین راههای بزرگ شدن آلت, جنسی طبیعی, چگونگی بزرگ و کلفت شدن الات مردان از نظر علم پزشکی, چگونه آلتی بزرگ و کلفت داشته باشیم, حجم دهنده الت تناسلی با مجوز رسمی, حجیم کردن الت مردانه, خرید قرص بزرگ کننده افزایش طول و قطر آلت, داروی بزرگ کننده فوری الت, داروی گیاهی بزرگ کننده دائمی الت تناسلی, داروی الت تناسلی مرد برای سایز بزرگ سدن, درمان شق نشدن الت مردان, دلایل راست نشدن آلت مردان و درمان, راه بزرگی عضو تناسلـــــی, راه های طبیعی دراز وکلفت شدن الت مردان, راهای افزایش سایز آلت با حالت های طبیعی, راهکار مناسب برای افزایش سایز و تقویت الت تناسلی, راههای افزایش زمان انزال مردان, راههای بزرگ کردن سایز آلت, راههای سنتی افزایش سایز الت, راههای ضخیم کردن آلت, رشد طبیعی آلت مردان رشد دهنده های مقوی طبیعی, روش افزایش طول و قطر الت تناسلی مردان, روش فیزیکی جهت بزرگ کردن الت بدون بازگشت, روش گیاهی برای بزرگ کردن دستگاه تناسلی, طب گیاها شناسی رشد . افزایش اندازه, طریقه افزایش سایز الت تناسلی, قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان, قرص امیزش جنسی و بزرگ کننده سایز جنسی, قرص بزرگ کننده وحجیم کننده, قرص تداوی الت کوچک, قرصی که آلت مردان را بزرگ کند قرص کلفت کردن الت, گیاه شناسی بزرگ کننده کلفت کننده, موثرترین روش برای دراز کردن الت, نام دارو برای بزرگ کردن آلت تناسلی, واکنش های بزرگ کننده های آلت طبیعی‬‬‬

 

در دنیا صنعت میلیارد دلار دارو و محصولات افزایش اندازه و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد، اما بسیاری از آنها عمل نمی کنند. به طوری که منافع مردان را جلب کند، آیا واقعاچیزی است که بتواند اندازه آلت تناسلی من را افزایش دهد؟

خوب، پاسخ کوتاه بلــه است...

اولا درباره چیزهایــی که برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان کار نمی کنند صحبت کنید:

1. محصولات بزرگتر را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان فراموش کنید. . سه کلمه ساده: زباله.  زمان. خوب، سه کلمه دیگر: پس انداز پول. آنها گران هستند و ۹۹٪ آنها تقلبی هستند. بدون قرص، معجزه، دستگاه یا هر چیز دیگر (روش های طبیعی)، می توان به طور مداوم آلت تناسلی  را بزرگ کرد. برخی ممکن است به شما اثرات دیگری مانند ترس از وجود آن یا افزایش ضربان قلب بدهد، که شما فکر می کنید که کار می کند، اما اینها واقعا واقعی نیستند.

2. جراحی را فراموش کنید افزایش قطر تناسلی مردان با جراحی گران است (حدود 27،۰۰۰ دلار و بیشتر) و مشـکل است. جراحی طولانی مدت رباط می کنند که باعث ایجاد نعوظ می شود. این یک اینچ را اضافه می کند، اما نعوظ دیگر سلام نمی کنند. آنها فقط بین پاها آویـزان هستند و باید به صورت دستی به دهانه های وابسته به انسانی هدایت شوند. تقویت زایمان از چرک بافت چربی گرفته و آن را تحت پوست آلت تناسلی قرار می دهد. به نظر می رسد خوب، اما اغلب، نتیجه یک آلت تناسلی یکپارچه و متحرک به نظر می رسد. لازم به ذکر است که اضافه کاری آن می تواند مشکلی ایجاد کند.

بنابراین شما با این که از راه، چه می توانید واقعا برای افزایش اندازه آلت تناسلی؟

خوب، بیایید نگاهی به سلامت کلی خودمان ببریم ، زیرا اندازه آلت تناسلی به اندازه کافی برای انجام این کار وجود دارد:

1-  ترک سیگار. اندازه قلیایــی یا ثابت، اندازه آن بستگی به میزان خون در ارگان دارد. خون کمتر به معنای آلت تناسلی کوچکتر است. سیگار کشیدن شرابها را محدود می کند، از جمله کسانی که خون را به آلت تناسلی حمل می کنند. سیگار محدود کردن جریان خون به ارگان، که آن را کوچــکتر می کند.

2-  تعداد تمرینات ورزش، سلامت شریانی را بهبود می بخشد، خون بیشتری را به آلت تناسلی می دهد. مخصوصا ورزش کردن با آلت تناسلـــی خود معجزه کننده است. رسانه های جنسی گاهی به آلت تناسلی به عنوان ((عضله عشق)) اشاره می کنند، که به این معنی است که تمرین های خاصی مانند دوسپس می توانند آن را تقویت کنند. در آلت انواع مختلفی از بافت ماهیچه وجود دارد. آلت تناسلی دارای عضلاتی (ماننده بافت های اسفنجی است که با تمرین بزرگتر می شوند.) ورزش منظبط و منظم شکم بزرگ را از بین ببرید، زیرا یک شکم بزرگ بر پایه آلت تناسلی نفوذ کرده و انــدام را کوچکتر می کند. از دست دادن چربی شکم، و آلت تناسلی شما بزرگتر می شود. هر چه شکمتو کوچیکش کنی آلتت خوشگل تر ابراز وجود می کنه.. تمرین های آلت تناسلی در پکیج بزرگترش کن در این سایت موجود است..

3- خوردن گوشت و پنیر کمتر و سبزیجات بیشتر میوه ها. رژیم غذایی حاوی چربی حیوانی کلسترول را افزایش می دهد که سرخرگها را از بین می برد، از جمله کسانی که خون را به آلت تناسلی انتقال می دهند. برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، سعی کنید روزی یا دو هفته بدون گوشت یا پنیر بخورید. و پنج تا هشت غذای روزانه میوه و سبزیجات بخورید. آنها حاوی آنتــی اکســیـــدان ها هستند که به حفظ آرتریت باز می شوند.

4- در آغوش آرامش ذهنی.(روش سابلیمینال برای بزرگ کردن قطر آلت در پکیج بزرگترش کن وجود دارد) شریان ها خون را به آلت تناسلی منتقل می کنند که بافت عضلانی احاطه شده اند. هنگامی که مردان احساس اضطراب می کنند، این عضلات در معرض انقباض عروق، کاهش شریان ها و کاهش جریان و اندازه خون می باشند. اما همان طور که مردان عمیقا آرامش می بینند، این عضلات نیز آرام می شوند ..…

 

آیا عوارض جانبی یا خطرات برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان وجود دارد؟
همانند هر جراحی، خطرات با استفاده از بیهــوشی همراه است .

عوارض جانبی بیهوشی عبارتند از:

حالت تهوع
استفراغ
خستگی
صدای خشن
گیجـــی
بیهوشی همچنین می تواند این خطرات را برای شما افزایش دهد:

ذات الریه
حمله قلبی
سکته مغزی

وب سایت Penuma گزارش می دهد که شما ممکن است در طول چند هفته اول درد ناشی از نعوظ، و همچنین برخی از احساس ضعف آلت تناسلی را تجربه کنید. اینها معمولا موقت هستند!!

اگر این عوارض جانبی بیش از چند روز طول بکشد، به پزشک خود مراجعــه کنید. در برخی موارد، حذف و بازگرداندن Penuma می تواند این عوارض جانبی را کاهــش دهد.

 

بر اسـاس ارزیابی مردان مبتلا به این نوع جراحی، عوارض احتمالی عبارتند از:

پرفوراسیون و عفونت ایمپلنت
دوختن دوختن (جدا کردن بخیه )
ایمپلنت جدا شدن
لخته های خون در بافت آلتو تناسلی
بعد از عمل جراحی شما ممکن است از شکل آلت تناسلی شما ناراحت نشوید. این می تواند آلت تناسلی خود را به نظر قابل توجهی بزرگ و یا به میل خود را شکل نمـی دهد.

پیش از این که روش انجام شود، اطمینان حاصل کنید که انتظارات واقع بینانه برای ظاهر شدن آلت تناسلی و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان را با جراح خود در نظر بگیرید.

 

آیا این روش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان همیشه موفق است؟

با توجه به وب سایت Penuma، میزان موفقیت این روش بالا است. اکثر عوارض جانبی یا عوارض به علت افرادی که دستورالعمل های بعد از عمل جراحی را دنبال نمی کنند مطرح می شود.

مجله پزشکی جنسی گزارش داد که ارزیابی جراحی ۴۰۰ مرد که تحت درمان با Penuma بودند. این مطالعه نشان داد که ۸۱ درصد رضایت خود را از نتایج آنها حداقل “بالا” و یا “بسیار بالا” برای افزایش قطر تناسلی مردان اظهار کردند.

تعدادی از افراد عوارض از جمله seroma، زخم، و عفونت را تجربه کردند و ۳ درصد نیاز به از بین بردن دستگاه ها به علت مشکلات ناشی از این روش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان بود.

بازاریابان ادعا می کنند که افزودنی ها، دستگاه های خلاء، قرص ها و لوسیون ها می توانند اندازه آلت تناسلی  مردان را افزایش دهند. اما آیا روش های بزرگ شدن آلت تناسلی کار می کنند؟

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان منبع اضطراب است . این امر موجب افزایش بزرگ شدن آلت تناسلی چند میلیون دلاری یا افزایش تولید مردانه در این صنعت شده است..

این مطلب از سایت big20.ir به اثربخشی و عوارض جانبی روشهای بزرگ شدن و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان نگاه خواهد کرد. همچنین در مورد طول و ابعاد آلت تناسلی به طور متوسط، و زمانی که یک فرد ممکن است مایل به دیدن دکتر خود باشد..

 

آیا فرد می تواند اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهد؟
دکتر با بیمار صحبت می کند
اندازه آلت تناسلی یک منبع اضطراب است.
اکثر افرادی که درمان بزرگ شدن و قطر تناسلی مردان را در نظر می گیرند، دارای آلت تناسلی معمولی هستند، به این معنی که آنها برای فعالیت جنسی و ادرار کردن مناسب هستند.

تولید کنندگان ادعا می کنند که محصولات، از جمله قرص ها، کرم ها و دستگاه های کشش، می تواند اندازه و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان را افزایش دهد. برخی افراد نیز جراحی را در نظر می گیرند.

با این حال، بنیاد مراقبت اورولوژی اشاره می کند که تقریبا هیچ یک از این روش ها برای افزایش قطر تناسلی مردان کار نمی کند!!

 

روش های مختلف بزرگ شدن آلت تناسلی خود را در زیر می بینیم:

دستگاه کشش برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان :

دستگاه کشش هدف آن افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با کشش بافت آلت تناسلی است. یک فرد یک وزن یا چارچوب کوچک را بر روی آلت مردانه قرار می دهد تا به آرامی آن را بپوشاند.

بر طبق بررسی علمی سال ۲۰۱۰، افزودنی های آلت تناسلی تنها تکنیـک مبتنی بر شواهد برای طـول می باشد و نتایج ممکن است کمتر از عمل جراحــی آلت تناسلی باشد...

مطالعات متعدد اثرات دستگاه کشش با نتایج متفاوت را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان مورد بررسی قرار داده اند. بعضی از نتایج نشان می دهد که دستگاه ها می توانند تا ۱-۳ سانتی متر (سانتی متر) آلت تناسلی را طولانی تر کنند.

در بسیاری از این آزمایشها، شرکت کنندگان دستگاه ها را بین ۴ تا ۶ ساعت در روز پوشیدند. در یکی از آنها، دستگاه ها را ۹ ساعت در روز پوشیدند.

محققان همچنین تحقیق می کنند که آیا استفاده از دستگاه های کشش قبل یا بعد از جراحی آلت تناسلی می تواند نتایج را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان بهبود بخشد.

با این حال شواهد مربوط به دستگاه کشش محدود است. تعیین ایمنی و اثربخشی آنها برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان نیازمند تحقیقات بیشتری است و بنیاد مراقبت اورولوژی در حال حاضر از استفاده آنها حمایت نمی کند .همچنان در حال تحقیقات اثر بخش برای رشد قطر وحشتناک آلت تناسلی هستیم

 

دستگاه های خلاء برای افزایش طول دستگاه تناسلی مردان

یک دستگاه خلاء حاوی لوله ای است که بر روی آلت تناسلی قرار دارد. پمپاژ هوا خلاء ایجاد می کند که خون را به آلت تناسلی می کشد و موجب بروز آن می شود.

افراد معمولا از دستگاه های خلاء برای درمان ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ استفاده می کنند. شواهد علمی قوی نشان می دهد که آنها می توانند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند. ( افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان )

 

قرص ها و لوسیون ها برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

بسیاری از قرص ها و کرم ها وعده می دهند که اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند. آنها دارای ویتامین ها ، مواد معدنی، گیاهان یا هورمون های مختلف هستند.

هیچ شواهد علمی قوی وجود ندارد که هیچکدام بتواند بر اندازه آلت تناسلی تاثیر بگذارد.

 

جراحی آلت تناسلی برای بزرگ کردن طول

دو نوع اصلی از جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی وجود دارد.

تقویت آلت تناسلی و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان شامل تزریق سلول های چربی به آلت تناسلی است. هدف این است که در بعضی موارد حجم، یا عرض و همچنین طول را افزایش دهیم..

این روش دارای خطرات است. عوارض جانبی ممکن است شامل تورم و تحریف آلت تناسلی باشد. اگر یک عارضه جانبی شدید باشد، آلت تناسلی ممکن است نیاز به حذف داشته باشد.

روش دیگر تقویت و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان شامل انتقال چربی سلول ها از جاهای دیگر بدن به آلت تناسلی است. این کمتر تهاجمی است و می تواند بعد از ۱۲ ماه به طور متوسط ۲٫۳۹-۲٫۶۵ سانتی متر اضافه شود .+

با این حال، ارگان می تواند ۲۰-۸۰ درصد از حجم جدید را در عرض ۱ سال عمل جراحی از دست بدهد، بنابراین ممکن است افراد برای انجام نتیجه مطلوب نیاز به چندین عمل جراحی داشته باشــند.

دومین نوع عمل جراحی، آزادسازی لجن است. این لگومن آلت تناسلی را به ناحیه گوش و حلق و بینی متصل می کند و در حین نعوظ پشتیبانی می کند. اگر یک جراح رباط را قطع کند، زاویه آلت تناسلی را تغییر می دهد که می تواند طول آن را افزایش دهد.

به طور متوسط، آزاد شدن رباط  می تواند طول آلت تناسلی مردانه را بین ۱ تا ۳ سانتیمتر افزایش دهد ، اما میزان رضایت بیمار و همسران کم است. فقدان حمایت در حین نصب، می تواند نفوذ را دشوار کند.

همانند بنیاد مراقبت اورولوژی، انجمن ارولوژی آمریکا معتقد است که جراحی تقویت آلت تناسلی نه ایمن و نه موثر است و برای افزایش قطر تناسلی مردان خوب نیست .


استفاده از روشهای موثر و طبیعی مانند روغن خراطین در روش های لاکسیمور و پیتــرتاک و بیگر دیک (در مجموعه آموزشی همین سایت) بسیار منطقی تر از روشهای پرخطر برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان است. اما شما باید یاد بگیرید چگونه به صورت صحیح و اصولی و تاثیر گذار روغن ها بر روی آلت ماساژ دهید.. زیرا روش مالش و ماساژ بسیار اهمیت زیادی در تقویت و افزایش رشد طول و قطر آلت تناسلی شما دارد. نگران این مسئله نباشید. اگر قصد دارید سایز آلت تناسلی خود را تا حد قابل افزایش دهید دی این سایت ما شما را راهنمایی می کنیم و تمامی روشهای طبیعی (بدون دارو و دستگاه) را برای افزایش سایز سریع آلت تناسلی تان آموزش داده ایم کافی است در صفحه اصلی سایت لینک دانلود پکیج را ببینید و با دانلود این پکیج، بزرگتر شدن آلت تناسلی تان را هر روز شاهد باشید...

 

متوسط ​​اندازه آلت تناسلی

خط کش
بر طبق یک مطالعه، آلت تناسلی صاف، ۱۲/۱۲ سانتی متر (۵٫۱۶ اینچ) طول دارد.
Penises در تمام اشکال و اندازه ها است و اندازه آنها می تواند متفاوت باشد.

مطالعه ۲۰۱۴ ، که از سراســر جهان شامل ۱۵۵۲۱ مرد، مشخص شد که:

متوسط ​​ضخامت آلت تناسلی به اندازه ۹٫۱۶ سانتیمتر و یا ۳٫۶۱ اینچ (در)، طول ۹٫۳۱ سانتی متر (۳٫۶۶ اینچ ) در این محدوده است.
متوسط ​​آلت تناسلی راست (شق شده) ۱۳٫۱۲ سانتیمتر (۵٫۱۶ سانتیمتر) و زاویه دار ۱۱٫۶۶ سانتیمتر (۴٫۵۹ سانتیمتر) است
تخمین زده اند که ۵ درصد مردان دارای یک آلت تناسلی راست کشیده بیش از ۱۶ سانتیمتر هستند. در ۵ درصد دیگر، آلت تناسلی صاف کمتر از ۱۰ سانتیمتر خواهـد بود.

 

جراحی برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

جامعه پزشکی تنها در صورت داشتن یک بیماری به نام میکروپنی، عمل جراحی را ضروری می داند. این عمل وقتی یک آلت تناسلی را اندازه گیری می کنند که ۷٫۵ سانتی متر است یا کوتاه تر از آن وقتی که آن بصورت کشیده باشد..

خطرات و عوارض جانبی جراحی برای بزرگ شدن آلت تناسلی

جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی ممکن است باعث عوارض جانبی متعددی از جمله تورم و عفونت شود. این می تواند بسیار شدید باشد که آلت تناسلی نیاز به مراقبتهای ویژه دارد.

جراحی افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، همچنین می تواند باعث اختلال در نعوظ شود.

علاوه بر این، استفاده بیش از حد از یک پمپ خلاء برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان می تواند به بافت آلت تناسلی آسیب بزند و می تواند باعث ناتوانی شود.

 

نکاتی برای بهبود زندگی جنسـی

احساسات منفی در مورد اندازه آلت تناسلی می تواند یک لذت شخصی را مهار کند.
بیشتر روشهای بزرگ شدن آلت تناسلی و  افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان کار نمــی کنند، اما مشاوره می تواند با ایجاد اعتماد به نفس و اصلاح ایده های تحریف شده مربوط به تصویر بدن کمک کند و یا اینکه از روشهای طبیعی مانند مانند روشهای ارائه شده در این سایت استفاده کنید. (توضیحات پکیج بزرگترش کن)

سایر راهنمایی های لازم مثل زدن موی ناحیه شکمی است که باعث می شود که آلت تناسلی بزرگتر دیده شود. همچنین وزن اضافی در اطراف شکم می تواند آلت تناسلی را کوچکتر نمایان کند..

 

اضطراب آلت تناسلی کوچک (SPA)
افراد مبتلا به این بیماری اغلب نگران هستند که دیگران آلت تناسلی آنها را کوچک می دانند و نمی خواهند که از دیگران خجالت بکشند.

بسیاری از مردان در مورد اندازه آلت تنــاسلی خود مضطرب هستند

با این حال، شواهد محدود نشان می دهد که برخی از این روش ها مانند برخی تمرین های روزانه و روش سابلیمینال موثر هستند و بسیاری نیز با خطرات جدی (دستگاه و دارو) مواجه هستند.

هر کسی که در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران است، میتواند با پزشک یا متخصص جنس صحبت کنید.

علاوه بر این، اضطراب موجب می شود که خون را از قسمت مرکزی بدن ، از جمله آلت تناسلی به سمت اندام دیگر فرار کند . اما مردان آرام، خون به سمت اعضای مرکزی بدن، از جمله آلت تناسلی سوق میدهند

گرم نگه داشتن . شما احتمالا متوجه شده اید که در اتاق های سرد، به نظر می رسد که آلت تناسلی شما کوچک است. اما پس از دوش داغ، به نظر می رسد بزرگــتر شده است..
گرما آرامش بخش است و جریان خون و اندازه آن را افزایش می دهد. قبل از رابطه جنسی، حمام کردن یا دوش گرفتن برای اینکار بسیار مفید است..

 

فراتر از این روشها، در اینجا دو راه برای افزایش اندازه آلت تناسلی وجود دارد:

استفاده از برخی تمرین های آلت تناسلی روزانه، برخی خوراکی ها یاد گرفتن ماساژ صحیح آلت با انواع روغن ها (خراطین) در متدهای معروف پنیمور و لاکسیمور  میتواند بصورت کاملا طبیعی و بدون عوارض آلت تناسلی شما را از طول و قطر افزایش دهد..

حلقه : این دستگاه قویا آلت تناسلی را محاصره می کنند. به طور معمول برای کمک به حفظ نعوظ استفاده می شود، همچنین یک افزایش کوچک را فراهم می کنند. خون در داخل و خارج از آلت تناسلی جریان دارد. یکی از رگهای که خون را حمل می کند نزدیک پوست ارگان قرار می گیرد. این حلقه تا حدی با فشرده سازی این جریان، خروج جریان را محدود می کند.

روش نوین سابلیمینال: سابلیمینالها فایل های صوتی هستند که با شنیدن آنها به هزاران پیام و فرنکاس مخفی وارد مغز شما می شود و به مغز دستور میدهد شما را به اهدافتان نزدیک تر کنید.. این متد در حال حاضر بهترین روش طبیعی برای بزرگ کردن سایز اندام تناسلی(طول و قطر) مردان می باشد. که به همراه کتابچه آموزشی و نحوه استفاده واضح در پکیج این سایت قرار گرفته است.. شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که روزانه 10 یا 15 دقیقه یه فایل صوتی را گوش دهید باقی کارها خودبخود انجام می شوند.

سابلیمینال افزایش سایز آلت تناسلی در مجموعه بزرگترش کن در همین سایت موجود است..  برای دانلود به صفحه اول سایت مراجعه نمائید...

همچنین به یاد بیاورید که روغن هایی طبیعی که میتوانید استفاده کنید که می توانند بصورت کاملا طبیعی ، عملکرد جنسی شما را بهبود بخشند. اما باید یاد بگیرید که چطور آنها را برای افزایش سایز آلت تناسلی تان بمالید و ماساژ دهید..

برای استفاده از روغن یا مکمل های دیگر برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، میتوانید با پزشک خود صحبت کنید.

جالب است یاد بگیرید که هنگامی که میخواهید روغن ها را برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان  استفاده کنید یک آزمایش کوچک انجام دهید:

مقدار کمی روغن را در ساعد خود بریزید
منطقه را با یک باند بپوشانید
۲۴ ساعت صبر کنید . اگر تحریک شد و یا قرمزی، تورم یا سوزش احساس کردید نباید استفاده کنید
دستورالعمل های کاربرد روغن را دقیقا مطالعه کنید..

اگر علایم زیر را دیدید از مصرف روغن خودداری کنید :
تحریک پوست
بثورات یا ضربه
لکه های مایع پر شده
خارش یا سوزش در سایت برنامه
این اثرات ممکن است چند ساعت یا چند روز پس از اینکه شما با استفاده از روغن ها را متوقف کردید، برطرف شود.

برای افزایش آلت ، شما میتوانید از روش های طبیعی استفاده کنید و خیالتان از بابت تاثیر گذاری آن برای افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان راحت باشد.. خیالتان کاملا راحت... همه روشهای طبیعی را به صورت فشرده در یک فایل برایتان گذاشته ایام تا دانلود کنید.. (در صفحه اصلی سایت)

 

 

 

 

 

 

روش پنیمور به عنوان یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا می باشد. این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت ...بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر و طول، یا سفت‌شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی مرد انجام می‌گیرند. دامنهٔ شیوه‌های موجود از ورزش‌های ...Jun 7, 2019 - کشیدن آلت تناسلی یکی از راهکارهایی است که از گذشته تا کنون برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به کار گرفته شده است.هنوز هم این روش به ...بزرگ کردن آلت تناسلی مردان چگونه است؟ متوسط اندازه آلت در حالت شل 6 تا 10 سانتی متر است. متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده 11تا 15 سانتی متر است.یکی از بهترین روش های بزرگ کردن آلت تناسلی تزریق ژل است که توسط متخصصان انجام می شود.6 days ago - سایز آلت تناسلی همیشه ذهن همه مردان را به خود مشغول می کند. اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان چقدر است؟ بهترین راه های بزرگ کردن الت تناسلی کدام اند؟Jan 17, 2020 - کلفت کردن و افزایش سایز آلت تناسلی مردان تا 30 سانت!!! با روش‌های طبیعی برای رابطه جنسی در مسائل زناشویی ویدیوی آموزش اختصاصی زنیکس ...Aug 24, 2019 - به احتمال زیاد آلت تناسلی شما خوب است و اندازه ای طبیعی دارد ولی اگر در مورد افزایش سایز و روش های بزرگ کردن آلت تناسلی کنجکاو هستید چند ...Jump to 5️⃣ جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان‎ - این عمل برای بزرگ کردن الت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین ...Jun 3, 2019 - بزرگ کردن آلت تناسلی با 5 روش طبیعی. 12,399. کلکسیون ویدیو 4.5 هزار دنبال‌ کننده. 12,399 بازدید. 171. دانلود ویدیو. با کیفیت 240p.Aug 28, 2018 - افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو بزرگ کردن آلت تناسلی بدون دارو چقدر ممکن است ؟ آیا از روغن خراطین.... بزرگ کردن آلت تنها با ...افزایش سایز الت تناسلی|بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی (مردان)-6 روش طبیعی و خانگی. dr.zanashuyi. 941 بازدید 1 هفته پیش. 8:51 ...Jun 29, 2018 - در این نوشتار فهرستی از توصیه‌ها و نکات مربوط به تقویت طبیعی و بزرگ کردن آلت تناسلی به شما ارائه می‌شود که می‌توانید آن‌ها را در اوقات ...محصولات مختلفی برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان در قالب قرص, کرم و دستگاه تولید و تبلیغ می شوند سوال این است آیا این محصولات واقعا موثر و بی خطر می ...نمایندگی رسمی کرم گیاهی کینگ سایز در ایران. به سایت رسمی داروی گیاهی کینگ سایز بزرگ ساز الت خوش امدید. کرم کینگ سایز. داروی گیاهی کینگ سایز ساخت ..چگونه آلت خود را بزرگ کنیم ؟ در این مقاله به روش هایی عملی برای بزرگ کردن آلت تناسلی ( الت مرد ) و افزایش سایز به روش طبیعی اشاره خواهیم کرد..Mar 19, 2018 - در این مقاله میخواهیم روش های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان را بطور کامل ، مطمئن و مختصر برای شما بیان نماییم . بزرک کردن آلت تناسلی مردان با دانش ...Mar 5, 2020 - بزرگ کردن آلت تناسلی | افزایش سایز آلت تناسلی مردان | بزرگ شدن سریع در کمترین زمان | تمرینات افزایش حجم آلت | روشهای 2020 برای بزرگ شدن .بزرگ کردن آلت تناسلی | همه چیز درباره آلت تناسلی روش های موثر برای افزایش سایز اندام جنسی مردانه افزایش طول و قطر آلت تناسلی در مردان ایمپلنت و وکیوم آلت...بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بدون توجه به نیاز به آن، چه از نظر ظاهر بدن و چه از نظر کارکرد اندام تناسلی در روابط جنسی و حتی اثر آن در ایجاد و درک لذت رابطه.Nov 29, 2019 - بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان همیشه یکی از دغدغه‌های فکری مردها بوده ، شما هم تبلیغات زیادی در حوزه کلفت کردن آلت تناسلی و افزایش طول آلت ..در اینجا روش های بزرگ کردن آلت تناسلی و همچنین سایز طبیعی الت تناسلی مردان را توضیخ دادیم. تعداد زیادی از مردان بابت سایز و قد آلت تناسلی خود نگرانیهایی دارند ....2 days ago - تمرینات کشیدن آلت تناسلی که به وسیله دست خودتان انجام می گیرد شامل استفاده کردن از دست تان برای ماساژ دادن بافت های طول آلت تان است.تعداد زیادی از مردان بابت سایز و قد آلت تناسلی خود نگرانیهایی دارند و تصور میکنند طول آلت آنها به اندازه کافی نیست ! این افراد برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود ...اندازه آلت تناسلی مرد در حالت طبیعی. راهی علمی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود دارد؟ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۶ - کد خبر: 200774. راهی علمی برای بزرگ کردن آلت ...گرچه دامنه وسیعی از تکنیک ها، قرص ها، داروها، تجهیزات برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی وجود دارد، اما تا بحال روش کاملا روشن و اثبات شده ای وجود ندارد که بهترین و ...همچنین توصیه های متخصصان برای بزرگ کردن آلت تناسلی در این پوشه قرار دارد. 2- لاکسیمور: شامل آموزش تهیه روغن ها و پمادهای طبیعی بزرگ کننده و کلفت کننده آلت ..عمل بزرگ کردن آلت تناسلی(افزایش طول و قطر) چه روش ها ومراحلی دارد؟چه کسانی برای این جراحی مناسب اند؟مراحل انجام عمل بهمراه مراقبتهای بعد،نتایج،عوارض وهزینه..Mar 5, 2020 - راههای طبیعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی, ... جدیدترین کردن مردان , ضخیم کردن و کلفت کردن , و کلفت کردن اقایان , راحترین کننده وحجیم دهنده , راههای ...Jul 29, 2018 - افزایش طول و حجم الت تناسلی مردان- بهترین روش موثر برای بزرگ و کلفت کردن آلت تناسلی کرم آلمانی لارگو - فیلپو فروش لوازم جنسی با مجوز های ...Oct 6, 2017 - بزرگ کردن آلت تناسلی! اندازه آلت تناسلی در مردان به جثه، ژنتیک، چاقی و لاغری و شرایط محیط جغرافیایی بستگی دارد بنابراین اندازه ی.یک بررسی اخیر نشان ‌می‌دهد که اکثریت مردانی که به دنبال جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی هستند، به این عارضه مبتلا هستند. این افراد اغلب از نتیجه عمل کمترین ...خرید دستگاه برای بزرگ کردن آلت تناسلی ... ماه پیش بعلت کوچکی الت تناسلی ام که 10 سانتی متر است یک دستگاه لارجر باکس مگنت دار که مورد تایید وزارت بهداشت .Feb 17, 2020 - بهترین روش برای بزرگ و کلفت کردن آلت تناسلی اقایان. کپسول بیگ رایز. (big rize). قیمت: 185000 تومان. کپسول بیگ رایز محصولی جدید است .....افسانه یا واقعیت؟ بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه به صورت دائمی : حتماً تاکنون عبارت "بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به صورت دائمی " یا "افزایش طول آلات تناسلی ...بزرگ کردن آلت تناسلی بهترین و کم خطرترین راه برای بزرگ کردن آلت تناسلی صددرصد تضمینی و تست شده.6700. مرد ایرانی. بیش از 6 هزار مرد ایرانی به کمک ما موفق به افزایش سایز آلت تناسلی خود شده اند ... آیا بزرگ کردن آلت تناسلی واقعا امکان دارد؟ در دنیای امروز علم برای ..بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان ، از مواردی است که بسیاری از مردان دنبالش هستند. در این مقاله به روش های موثر و واقعی برای افزایش سایز آلت پرداخته ایم. برای دانستن ....امروزه متأسفانه تبلیغات زیادی در فضاهای مجازی برای بزرگ کردن و حجیم کردن آلت تناسلی وجود دارند که در ادامه در رابطه با آنها توضیح خواهیم داد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020