همه چیز در مورد اندازه آلت تناسلی

http://bayanbox.ir/view/5169711288663508172/%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C.jpg

در این مطلب از سایت big20.ir به توضیحات کاملی در مورد آلت، سایز استاندارد و تمام چیزهایی که در مورد اندازه آلت تناسلی باید بدانیم بحث کرده ایم.. امیدوارم دوست داشته باشید... تعداد زیادی از محققان علمی روی مسئله اندازه آلت تناسلی کار می کنند و سعی کرده اند که به شکل واضح و روشن به این سؤال پاسخ دهند که اندازه یا سایز مناسب آلت تناسلــی چیست؟

 

راز-افزایش-سایز-آلت-مردانه

 

 

این سؤال به شکـل‌های مختلفی در زندگی واقعی بسیاری از افراد جوامـع مختلف رخ داده است و اغلب به یک جواب مشخص نرسیده‌اند. در واقـع ما در این مطلب می‌خواهیم شما را با واقعیات علمی بدست آمده در این مطالعات مواجه کنیم و به شما نشان دهیم که اندازه آلت تناسلی به چه صورت است .

یافته‌های منتشر شده اغلب با اطلاعات پس زمینه در مورد نگرانی‌های گسترده مردم درباره اینکه آیا (آلت تناسلی) آنها به اندازه کافی بزرگ است یا خیر، یا حتی اینکه آیا شریک جنسی آنها از این مسئله راضی است یا خیر، جان گرفته‌اند و تحـت تأثیر این زمینه‌ها قرار دارند. متاسفانه گستردگــی بیش از حد پورنوگرافی و سهولت در دسترسی به آنها باعث شده است که بسیاری از افراد جامعه به سمت روش‌های غیر قانونی و نامناسب افزایش آلت تناسلــی بروند.

اما ما به شما می‌گوییــم که در مورد سایز آلت تناسلی خود نگران نباشید و به واقعیتی که در مقالات علمی ذکر شده بسنده کنید. ما در این مطلب به بسیاری از این مقالات خواهیم پرداخت تا خیال شــما را راحت کنیم.

بیان چند حقیقت ساده در مورد اندازه آلت تناسلی مردان

در اینجا برخی از نکات کلیدی در مورد اندازه مناسب و متوسط آلت تناسلی ذکر شده است. در واقع این نکات کوچک به عنوان اطلاعات اصلی در مقالات علمی آمده‌اند که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخـت:

 1. در حالی که ۸۵ درصد از زنان ممکن است از اندازه و نسبت آلت تناسلی همسرتان راضی باشند، خود مردان نسبت به این موضوع رضایت ندارند؛

 2. در حدود ۴۵ درصد مردان معتقدند که آلت تناسلی آنها کوچک است؛

 3. در این مطالعات مشخص شده است که اندازه آلت تناسلی در حالت طبیعی بین ۷ تا ۱۰ سانتیمتر است؛

 4. این اندازه در حالت نیمه فعال به حدود ۹ تا ۱۰ سانتیمتر می‌کند؛

 5. در بیشتر افراد، اندازه استاندارد آلت تناسلی در حالت راست یا نعوظ بین ۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر است؛

 6. کمترین حالت استاندارد در حالت نعــوظ برای مردان ۱۲ سانتی متر برآورد شــده است.

 

چه اندازه‌ای برای( آلت تناسلی مردان) خیلی کوچک است؟

در نظر گرفتن بهترین آستانه در مورد کوچک بودن آلت تناسلی مردان، بهتر است توسط پزشکان انجام گیرد که تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی گزارش می‌شود. محققان در نشریه اورولــوژی سایز آلت تناسلی ۸۰ نفر را اندازه گرفته‌اند و این اندازه گیری‌ها را قبل از انجام گرفتن نعوظــ صورت دادند. با بررسی نتایج و مشخص شدن مقایسه‌ها به این نتیجــه رسیده‌اند :

فقط مردان با طول آلت تناسلی کمتر از ۴ سانتیمتر در حالت معمول یا طول آلت تناسلی کمتر از 7.5  سانتیمتر در حالت نعوظ، به عنوان کسانی شناخته می‌شوند که باید برای افزایش طول آلت تناسلی خود اقدام کنند. همین جمله کوتاه نشان می‌دهد که تصور بسیاری از مردم در مورد طول و همچنین قطر آلت تناسلی آنها اشتباه بوده و صرفاً حساسیت‌های مردانــه است.

همه چی در مورد اندازه آلت تناسلی

اندازه طبیعی و متوسط آلت تناسلی

تحقیقی که در مجله‌ اورولوژی بر روی گروه 80 نفره از مردان انجام گرفت، نتایج خود را به دو صورت زیر گزارش کرد:

 1. سایز آلت تناسلی در حالت طبیعی و غیر نــعوظ به طور متوسط باید حدود 8.8 سانتی متر باشد؛

 2. سایز آلت تناسلی به طور متوسط در حالـت نعوظ باید 12.9 سانتی متر باشد .

این تحقیقاتـــــــ همچنین نشان می‌دهد که سایز آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ هیچگونه ارتباطی با اندازه آن در حالت طبیعی و غیر نعوظ ندارد. این به این معنی است که مردان در شرایط مختلف دارای آلت تناسلی با طول‌های مختلفی هستند که ممکن است در حالت نعوظ طول آن به شکل غیر طبیعی رشد کند. حتی در این تحقیقات مشخص شد که بین سن مردان و اندازه آلت آنها هیچ رابطه‌ای وجود ندارد.

 اما اگر از کسانی هستید که در مورد میزان رشد آلت تناسلی در حالت نعوظ نگران هستید، یک مطالعه علمی با حضور ۲۰۰ مرد از کشور ترکیه انجام گرفته و در آن افزایش طول آلت تناسلی در حالت نعوظ مورد بـررسی قرار گرفته است. در نتیجه این آزمایش ذکر شده که طول آلت تناسلی در حالت معمولی هیچ ارتباطی با اندازه آن در حالت نعوظ ندارد.

همه چی در مورد اندازه آلت تناسلی

تحقیقات در مورد اندازه آلت تناسلی در موارد دیگری نیز انجام شده که یک نمونه آن در ماه ژانویه سال ۲۰۱۴ بر روی بیش از ۱۶۰۰ مرد آمریکایی انجام گرفته است. در این آزمایش مشخص شد که هیچ ارتباطی بین دو حالت معمولی و نعوظ آلت تناسلی وجود ندارد و حتی شرایط فیزیکی مردان هم در سایز آلت تناسلی تأثیر گذار نیست.

در یک مطالعه تأثیر نحوه رسیدن مردان به حالت نعوظ به کمک دست و یا به کمک دیدن بدن زنان مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که حالت نعوظ با دیدن تصاویر تحریـک کننده باعث بزرگتر شـدن آلت تناسلی می‌شود. اندازه‌های گـزارش شده در این تحـقیق به این صورت بوده:

 1. اندازه متوسط بــرای آلت تناسلی مردان در حدود 14.2 سانتیمتر است؛

 2. اندازه دور آلت تناسلی یا همان محیط آن باید 12.2 سانتی متر باشد.

به عنوان نتیجه گیری در این قسمت اگر به دنبال اندازه گیری طول آلت تناسلی خود هستید، می‌توانید یک خطـــ کش در امتداد کشالــه ران خود و از پایه آلت تناسلی‌تان قرار دهید و به عنوان اندازه آن در نظـر بگیرید. برای اندازه دور آلت تناسلی مـی‌توانید از مترهـای نـــواری استفاده کنید.

همه چی در مورد اندازه آلت تناسلی

آیا میدانید <زنان> توجه کمتری نسبت به مردان به اندازه آلت تنـــاسلی آنها دارند؟؟

به نظر می‌رسد نگرانی‌های مردم در مورد اینکه آیا سایز آلت تناسلی او به دلخواه هـمسر باشد یا خیر، کاملاً بی اساس است. این دیدگاه اشتباه بر این واقعیت است که آنها به دلیل ذهنیت خود، آلــت تناسلی خود را کوچک‌ــتر از چیزی که هست در نظر می‌گیرند و این از لحـاظ زندگی برای آنها مثبت نیست. یک نکته امیدوار کننده برای مردان این است که آلت تناسلی از بالا دیده می‌شود و این باعث می‌شود که به نظر کوچکتر باشد. این در حالی است که نگاه مستقیم یا نگاه از کنار اندازه دقیق‌تری به ما می‌دهد.

 بنابراین مشاهده کــردن آلت تناسلی از بالا و همچنین احتمالاً مقایسه آن با فیلم‌های پورنوگرافی و یا آلت تناسلی سایر مردان، این دیدگاه کاذب و خیالی را در آنها به وجود می‌آورد. اما آیا زنان درک بهـتر و قابل اعتمادتری نسبت به این موضوع دارند؟

همه چی در مورد اندازه آلت تناسلی

یک مطالعه علمی در مجله بین المللی ارولوژی بریتانـیـا، مشخـص کرده است که اکثریت زنان، در حدود ۸۵ درصد، نسبت به طول و قطر آلت تناسلی همسر خود راضی بودند، این در حالی بود که مردان آنها نسبت به اندازه آلــــت تناسلی خود مطمئن نبودند. تقریباً نیمی از مردان مورد مطالعه، ۴۵ درصد، معتقد بودند که آلت تناسلی کوچکتر دارند، اما محققان گزارش داده اند که اندازه کوچک آلت تناسلی واقعاً یک پدیده نادر است.

 حدود ۱۷۰ زن در یک مطالعه دیگر به در پرسشنامه به سؤالات محققان پاسخ داده‌اند پاسخ آنها یک دیدگاه واضح و جالب نسبت به سایز آلت تناسلی می‌دهد. این تحقیقات نشان داد که طول آلت تناسلی در درجه اهمیت کمتری برای آنها قرار دارد. بر اساس این مطالعه، در حالی که بیشتر مردم در مورد طول آلت تناسلی خود نگران هستند، باید بدانند که زنان بیشتر علاقه مند به قطر آلت تناسلی هستند. مطالعه ۵۰ دانشجوی دختر فعال جنــسیتی گزارش داد که برای درصد بسیار بالایی از زنان، ۹ نفر از ۱۰ نفر، قطر آلت جنسی رضایت بیشتری در رابطه جنسی برای زنان به وجود می‌آورد.

زنان به مردان با آلت تناسلی بزرگ علاقه ندارند

یک دیدگاه اشتباه عمومی در رابطه با اندازه آلت تناسلی این است که آلت تناسلی بزرگتر باشد، رضایت زنان بیشتر است. این در حالی است که یک مطالعه منتشر شده در مجله PLOS ONE در نوامبر 2015 از روش‌های جدیدی برای درخواست زنان در مورد ترجیحات اندازه آلت تناسلی استفاده کرده و از مدل‌های مدل‌های سه بعدی برای بررسی نتایج استفاده کرده است.

اندازه‌های مشـخص شده در این تحقـیق در محدوده‌ ۴ اینچ تا 8.5 اینچ در مـورد طـول آلـت تناسـلی و در محدوده 2.5 اینچ تا 7 اینچ برای قطــر آلت تناسلی انجـام گرفته است. در واقع انـدازه متوسط آلت تناسلی در مردان آمریکایی در حالت نــعوظ ۶ اینچ طول دارد و دور آن حدود ۵ اینچ دارد. نتایج بدست آمده در این تحقیق نشان داد که کسانی که صــرفاً برای یک بار رابطه جنسی برقـرار می‌کنند، به آلـت تناسلی بزرگتر و با قطــر بیشتر علاقه دارند.

 1. برای همسران دائمی، زنان به آلت‌هایی با قطر کمتر و در عین حال طول کمتر نسبت گزینه‌های دیگر علاقه دارند.

 2. برای کسانی که چند رابطه جنسی در یک شب را تجربه می‌کنند، به طور میانگین طول 6.3 اینچ و قطر 4.8 اینچ انتخاب بهتری بود.

 3. برای کسانی که فقط یک رابطه جنسی برقرار می‌کنند، طول آلت تناسلی 6.4 اینــچی و قطر آلت تناسلی ۵ اینچی بهترین انتخــاب بود.

گزارشات و مطالعات بیشتر در مورد( سایز آلت تناســـلیـــــ )

تعداد زیادی از مطالعات علمی به دنبال تعیین یک اندازه مناسب برای آلت تناسلی هستند. یکی از این تحقیقات در سال ۲۰۰۱ منتشر شد که اندازه گیری‌های آنها بر روی ۳۳۰۰ مرد ایتالیایــی جوان بین ۱۷ تا ۱۹ سال انجام شد. در این آزمایش مشخص شد که طول آلـت تناسلی در حالت معمولی ۹ سانتیمتر و قطر آن در حــالت معمولی ۱۰ سانتــی متر بود .

در مطالعه دیگری، یک آزمایش فیزیکــی بر روی ۳۰۱ نفر از مـردان هندی انجام گرفـت و نتایج آن با یافته‌های مربوط به سایر کشــورها مقایسه شد. نویسندگان این مطالعــه که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد معتقد بودند که نتایج آزمایش آنها به کسانی که در مورد سایز آلت تناسلی خود نگران بودنـد یا به دنبال جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی بودن کمک کرده است. این نتایج در دو بند ذکر شده است ::

 1. اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ: طول متوسط ۱۳ سانتیمتر و محیط آلت تناسلی 11.5 سانتی متر؛

 2. اندازه آلت تناسلی در حالت معمولی: طول متوسط 8.2 سانتی متر و قطر آن در حدود 9.1 سانتی متر.

تحقیقات زیادی در یکصد سال گذشته و در کشورهای مختلف بر روی طول آلت تناسلی و قطر آلت تناسلی انجام گرفته است و معمولاً نتایج آنها با کمی اغماض به یکـدیگر شبــیه هستند. در این آزمایشات مشخص شده که بیشتر مردم نسبت به این موضوع نگــران هستند، در طرف مقابل زنان کمتر به این موضوع اهمیت می‌دهند. در هر صورت اگر اندازه آلت تناسلی برای شما به یک چــالش تبدیل شده، می‌توانید با استفاده از روش های کاملا طبیعی و بدون عوار در منزل خودتان اندازه طول و قطر الت تناسلی تان را بزرگتر و بزرگتر کنید... برای مشاهده توضیحات و لینک دانلود روی بنر زیر کلیک کنید...

 

Packing-bigger-making-penis-masculine

 

 

 

 

Jump to انواع مختلف پمپ آلت تناسلی‎ - به طور کلی دو نوع پمپ آلت تناسلی در بازار موجود است که ... کارایی دستگاه وکیوم آقایان فوق العاده است و به عنوان یک ...Jump to کشیدن آلت تناسلی به کمک دستگاه وکیوم مردان‎ - اما اگر می‌خواهید از دستگاه کشش آلت تناسلی استفاده کنید، مراحل انجام کشیدن آلت تناسلی ...Aug 28, 2018 - آموزش کامل استفاده از دستگاه وکیوم افزایش دهنده حجم آلت تناسلی آقایان (لارجر باکس Larger Box) توسط فروشگاه زناشویی بادبادک .جهت سفارش ...دستگاه وکیوم وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد . نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش ...Mar 4, 2019 - تعریف: پمپ آلت تناسلی مردانه یکی از چند گزینه های درمانی برای ناتوانی جنسی است که از آن برای به دست آوردن یا حفظ نعوظ استفاده میشود. یک پمپ ...کاربرد دستگاه وکیوم مردانه. بزرگ کردن آلت. رفع مشکل کجی آلت تناسلی. رفع مشکل بلند شدن آلت تناسلی. توان دستگاه برای بزرگ کردن آلت. با استفاده از وکیوم ...Jun 16, 2019 - این دستگاه در برگیرنده یک لوله پلاستیکی است که روی آلت تناسلی مردان قرار می گیرد و دارای یک عدد پمپ دستی استوانه ۳ عدد کاندوم شیت، دو عدد ...دستگاه وکیوم الت مناسب برای مردانی که از کوتاهی الت ،شلی الت ،کجی الت و مشکلات ... از آنجا که عملـکرد این دستــگاه مطابق با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی می باشد، ...خرید دستگاه برای بزرگ کردن آلت تناسلی ... ماه پیش بعلت کوچکی الت تناسلی ام که 10 سانتی متر است یک دستگاه لارجر باکس مگنت دار که مورد تایید وزارت بهداشت ...Jump to 5️⃣ جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان‎ - جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان ... اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه ...دستگاه وکیوم الت تناسلی مردانه برای درمان نعوظ و ناتوانی جنسی مردان ساخته شده ... (پمپ یا دستگاه مکش) با افزایش خونرسانی به بافتهای اسفنجی آلت تناسلی حجم ...Mar 21, 2018 - دستگاه وکیوم مردانه روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی و درمان اختلال نعوظ. دستگاه وکیوم مردانه (بادکش آلت تناسلی،یا پمپ خلا) چیست؟ دستگاه ...ه شق شدگی آلت مرد کیر مرد اسپرم مایع منی آلت مردان اندازه آلت مردانه اندازه آلت تناسلی مردان.دستگاه وکیوم مردانه آلوارس برای افزایش حجم آلت تناسلی وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد . نعوظ مؤثر که ...اعتماد به نفست رو بالا ببر ‼️دستگاه گلدن وکیوم مردانه ، دستگاهی برای تقویت نعوظ و بزرگ کردن آلت مردانه بزرگ کننده و کلفت کننده آلت تناسلی آقایان سفت...دستگاه جس اکستندر کشنده آلت اصلاح انحراف آلت دراز کننده آلت قطور ... این دستگاه برای افزایش اندازه و سایز طول و قطر آلت تناسلی و رفع کجی و انحراف الت کاربرد ...برای رفع شلی و کجی آلت نیز می توانید از این دستگاه استفاده نمایید . دستگاه وکیوم مردانه ، با ایجاد کشش و مکندگی بر روی آلت تناسلی باعث رشد طولی و قطر آن شده ...مشکل دستگاه تناسلی مردان و انواع بیماری های آن. تعداد زیادی اختلال و بیماری های مزمن وجود دارد که می تواند آلت تناسلی مرندانه را مبتلا کند و آزار دهد و که در نتیجه آنها ...آموزش استفاده از وکیوم مردانه دستگاه افزایش طول و قطر آلت تناسلی آقایان ارسال محرمانه ::: پرداخت درب محل ارسال رایگان به تهران و شهرستان خرید آنلاین از سایت ...Oct 13, 2018 - خرید بزرگ کننده آلت مردان بهترین دستگاه حجم دهنده آلات تناسلی خرید بزرگ کننده آلت بهترین وسیله که باعث بزرگ کردن دائمی الت مردان می شود.Mar 29, 2020 - یک مرد طبیعی ممکن است آلت تناسلی خود را به نظر خیلی کوچک بداند و به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی خود باشند و یا یک زن ممکن است ظاهر اندام ...Jump to ۲ دستگاه تولید مثل در مردان‎ - علاوه بر آمیزش جنسی، دستگاه تولید مثل در مردان هورمون‌های ... اعضای تناسلی مرد از آلت تناسلی، بیضه و کیسه بیضه که ...دستگاه حجم دهنده و طویل کننده آلت تناسلی مردان در افغانستان بدون کدام عوارض جانبی قیمت ثابت 3900 افغانی شماره تماس : 0787206316 و 0798171780 آدرس فروشات.در مردان برای ختنه کردن پوست رویی آلت تناسلی آنها برداشته می شود. ختنه زنان و دختران با تغییر یا برداشتن بخشی از قسمت بیرونی آلت جنسی آنها همراه است. بعضی ...وکیوم بزرگ کردن آلت تناسلی دستگاه وکیوم بزرگ کردن آلت تناسلی یکی از دستگاههایی است برای آقایان که خاصیت تقویت ناحیه تناسلی آقایان را دارد این دستگاه ...مشکل شق شدن آلت تناسلی بخشی از زندگی است. یعنی شق کردن آلت تناسلی دشوار است یا نمی توان در مدتی که آدم میل جنسی احساس می کند آلت را شق نگهداشت.در این مقاله با انواع درمان های کوتاهی آلت تناسلی آشنا می شوید. ... دستگاه وکیوم به آقایان دچار اختلال نعوظ کمک می‌کند تا به نعوظ برسند، اما آلت را بلندتر نمی‌کند.از عمده ترین دلیل بسیاری از موارد ناتوانی جنسی، کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا فقدان قدرت نگهداری خون در بافت اسفنجی آلت را می توان نام برد. این دستگاه با ...Dec 15, 2019 - اگزمای دستگاه تناسلی در مردان، ناحیه آلت و اطراف آن را درگیر می‎کند و می‏‎تواند پوست و بافت آن را قرمز و دچار خارش، پوسته پوسته و شکننده کند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020