راه های (تقویت نعوظ) در مردان جوان+مسن|فرمول نعوظ قدرتمند

روش های تقویت نعوظ در مردان کدامند؟!

What are the ways to strengthen erections in men?

در این مطلب از سایت big20.ir میخواهیم فرمول هایی را به شما ارائه دهیم تا قبل از شروع رابطه جنسی با همسرتان نعوظ قدرتمندتری داشته باشید..در اکثر مواقع می توان گفت که مشکلات مربوط به نعوظ، واقعا تقصیر ما نیست. به گفته دکتر ریان یکی از متخصصین اورولوژی، ژنتیـک و مشکلات سلامتی خاص مثل بیماری های قلبی و دیابت، باعث سخت شدن حفظ نعوظ می شود، ما برای داشتن یک نعوظ خوب، نیاز به جریان خون سریع به آلت تناسلی داریم و این بیماری ها با اثر گذاشتن روی عروق و جریان خون، جریان خون در آلت تناسلی را کاهش می دهند. علاوه بر این، با این که ممکن است اختلال نعوظ در هر سنی پیش بیابد اما با افزایش سن، احتمال افزایش مشکلات مربوط به عملکرد جنسی بیشتر خواهد شد. در ادامه، راه های تقویت نعوظ را به شما میگوییم. اگر امشب خواستار نعوظ بهتر و قدرتمندتر هستید، همین امروز این ۶ تغییر را در سبک زندگی تان ایجاد کنید.

http://bayanbox.ir/view/6860952660650595436/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%B9%D9%88%D8%B8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg

برای تقویت نعوظ چه چیزهایی باید بخوریم؟

What do we need to eat to strengthen my erection?

خوراکی هایی وجود دارند که برای تقویت نعوظ بسیار مناسب هستند که در ادامه آنها را به شما معرفی می کنیم.

خوردن قهوه

Eating coffee

نوشیدنی ای که صبح انتخاب می کنید، نقش مهمی در موفقیت شما در اتاق خواب خواهد داشت. خوردن قهوه یکی از راه های تقویت نعوظ در مردان است. تحقیقات نشان داده شده است، افرادی که روزانه ۲ تا ۳ فنجان قهوه حاوی کافئین مصرف می کنند، دارای مشکلات کمتری نسبت به دیگران هستند. نویسندگان مطالعه معتقدند که خواص کافئین تقریبا مشابه خواص ویاگرا می باشد. این محرک به شریان های آلت تنناسلی شما برای منبسط شدن و افزایش جریان خون کمک می کند، این دو عامل برای داشتن یک نعوظ قوی لازم هستند.

 

افزایش تمایلات جنس, افزایش سایز الت تناسلی به صورت طبیعی, افزایش سایز دستگاه تناسلی مردان در طب سنتی, افزایش حجم و کلفتی دستگاه تناسلی مردان, افزایش طول الت به روش سنتی راههای کلفت کردن الت طبیعی, الت بدون بازگشت, برای دراز کردن آلت مردان, بزرگ شدن آلت مردان بهترین راه های بزرگ کردن آلت افزایش, بزرگ کردن آلت بطور طبیعی, بزرگ کردن آلت تناسلی به روش سنتی, بزرگ کننده و کلفت کننده الت دایمی چگونه بروش سنتی اندام تناسلی را افزایش طول دهیم موثرترین روش بزرگ کردن الت کلفت و دراز کردن الت تناسلی, بهترین روش دایمی تاخیر برای مردان،حجم دهنده و تاخیری کاملا گیاهی و 100% تضمینی, بهترین و باصرفه ترین راه درمان قطعی شلی الت, بهترین داروی رشد الت تناسلی, بهترین داروی سنتی بزرگ کننده آلت تناسلی, بهترین راه افزایش سایز الت تناسلی مردان, پماد بزرگ کننده فوری آلت شق نشدن نعوز قابل درمان, تاخیر دهنده و کلفت کننده الت مردان, تضمینی ترین دارو برای بزرگتر و کلفتتر شدن الت در مدت کم راهکار برای افزایش آلت تناسلی

 

خوردن میوه های پرتقال، سیب و گلابی

Eat oranges, apples and pears

خوردن این میوه ها از دیگر غذاهای تقویت نعوظ است. بر اساس مطالعه ای که در انگلیس روی ۲۵۰۰۰ مرد انجام شد، افرادی که بیش از ۳ بار در هفته بری، پرتقال، سیب و گلابی می خورند، در طی یک پیگیری ۱۰ ساله نسبت به دیگران، ۱۹ درصد کمتر دچار اختلال نعوظ شدند. به گفته نویسنده مطالعه، محققان متوجه شدند، ترکیباتی به نام فلاونوئید که در این خوراکی ها فراوان است می تواند با ایجاد انعطاف پذیری شریان ها، جریان خون را بهبود دهد.

 

برای تقویت نعوظ چه کارهایی باید انجام دهیم؟؟

What can we do to strengthen the erection?

برای تقویت کردن نعوظ همچنین می توانیم یکسری کارهای نادرست را که موجب مشکل نعوظ می شود کنار گذاشته و برخی کارهای درست دیگر را انجام دهیم.

تقویت نعوظ با ورزش کردن

Strengthen erections by exercising

ورزش های کاردیو فقط برای قلب خوب نیستند بلکه برای آلت تناسلی تان هم مفیدند. مردانی که به طور منظم ورزش های هوازی انجام می دهند، شریان های خونی سالم تری {که برای راست شدن آلت تناسلی بسیار اهمیت دارد} نسبت به مردانی که دارای اضافه وزن و بدون تحرک هستند، دارند. به نظر می رسد هر چه ورزش سنگین تری انجام دهید برای سلامت آلت تناسلی تان بهتر است.

بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۵ در مجله پزشکی سلامت جنسی منتشر شد، مردانی که با شدت ۱۸ “MET” ورزش می کنند (معادل متابولیکی سوخت و ساز یا metabolic equivalent of task) که شامل مدت و شدت فعالیت می شود، در عرض یک هفته عملکرد نعوظ بهتری را نسبت به افراد بی تحرک گزارش دادند (به عنوان مثال، دویدن به مدت یک ساعت با سرعت یک مایل، در ۱۰ دقیقه امتیاز ۹٫۸٫ MET دارد که انجام آن، دو بار در هفته امتیاز بالای ۱۸MET برایتان دارد).

به گفته نویسندگان، ورزش باعث ایجاد ترکیبی در بدن به نام نیتریک اکسید می شود که باعث بهبود و ثبات عملکرد نعوظ تان می شود. به گفته دکتر ارین میکوس (Erin Michos) استادیار دانشکده پزشکی جان هاپکینز، دوچرخه سواران استقامتی که مدت زمانی طولانی را روی زین دوچرخه نشسته اند، ممکن است مشکلات اختلال نعوظ بیشتری داشته باشند. مقصر این مشکل لباس های تنگ و شکل زین دوچرخه است که ممکن است باعث ایجاد آسیب به ناحیه میان دو راه یا پرینیوم (perineum، فاصله بین مقعد و بیضه یا واژن ) می باشد.

 

ترک سیگار برای تقویت نعوظ

Quit smoking to boost erection

یکی از راه های تقویت نعوظ ترک سیگار است. باید از همین الان جلوی خودتان را بگیرید. هر چیزی که برای قلب تان خوب است، برای آلت تناسلی تان هم خوب است. یعنی ترک سیگار هم استثنا نیست. در مطالعه ای که روی بیش از ۲۸۰۰ سیگاری انجام شد، محققان ایرانی متوجه شدند که ۲۵ درصد مردانی که سیگارشان را ترک کرده بودند، بعد از یک سال، بهبود نعوظشان را گزارش کردند. در مقایسه با آن ها هیچکدام از افرادی که به سیگار کشیدن ادامه داده بودند، گزارشی مبنی بر بهبود نعوظ ارائه نکردند و ۷ درصد از سیگاری ها اعلام کردند که در طول این یک سال مشکل راست شدن آلت شان بیشتر شده است.

عنصر اصلی سیگار، نیکوتین، تنگ کننده عروق کرونر است، به این معنی که توانایی انبساط شریان های آلت تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد و زمانی که جریان خون به آلت کم شود، نعوظ تان هم کاهش پیدا خواهد کرد. حتی یک روز سیگار نکشیدن می تواند نیکوتین را از سیستم شما پاک کند و اجازه می دهد رگ های خونی، انبساط بیشتری داشته باشند.

 

کاهش استرس و تقویت نعوظ

Reduce stress and strengthen erections

استرس، قاتل رابطه جنسی است. نه تنها به خاطر هورمون های استرس مثل کورتیزول که توانایی بدن تان برای سفت شدن آلت تناسلی را مهار می کند، بلکه استرس، صمیمیت را نابودمی کند، بخش مهمی از داشتن یک رابطه جسی موفقیت آمیز. مطالعه ای در ژاپن نشان داد، مردان هر چه سطح کورتیزول بالاتری داشته باشند، عملکرد جنسی شان که شامل میزان اعتماد به نفس شان برای رسیدن به سفت شدن آلت تناسلی است، کاهش پیدا می کند و اغلب میزان نعوظ شان برای دخول کافی نیست و توانایی حفظ آن را در طول رابطه جنسی را ندارند. تحقیقی که در دانشگاه Carnegie Mellon انجام شد، نشان داد که فقط ۲۵ دقیقه مراقبه در روز برای پایین آوردن سطح هورمون استرس کافیست.

 

ترک مصرف الکل و نعوظ قوی تر و شدیدتر!

Quit drinking alcohol and erections stronger and more intense!

ترک الکل از دیگر راه های تقویت نعوظ در مردان است. نوشیدنی الکلی ممکن است باعث شود احساس یک ماشین جنسی را داشته باشید، ولی اعضای بدن تان عکس العمل متفاوتی به آن دارند. چون الکل در عملکرد عصبی که باعث ایجاد نعوظ می شود، اختلال ایجاد می کند. همچنین باعث افسردگی می شود، یعنی درست زمانی که حس می کنید آماده و سرحال هستید به احتمال زیاد خیلی زود خسته خواهید شد.

 

Here's what we want from big20.ir to give you some formulas to have a stronger erection before you start having sex with your spouse. Most of the time it can be said that erectile dysfunction is not really our fault. According to Dr. Ryan, a specialist in urology, genetics and other health problems such as heart disease and diabetes, it makes it difficult to maintain an erection. We need fast blood flow to the penis to have a good erection. Impact on the vessels and blood flow, reduce blood flow to the penis. In addition, although erectile dysfunction may occur at any age, it may increase the risk of sexual dysfunction with age. Here are some ways to strengthen your erection. If you're looking for a better and more powerful erection tonight, make these 5 changes to your lifestyle today.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020