نعوظ صبحگاهی (مردان) + علت های رخ دادن آن|نعوظ صبحگاهی مردها نشانه چیست؟!

مردانی که از دستگاه تناسلی سالمی برخوردار باشند همواره با نعوظ صبحگاهی مواجه می‌شوند. نعوظ صبحگاهی آلت مرد در بسیاری از آقایان بالغ دیده می شود. علت نعوظ صبحگاهی آلت تناسلی مردان را در این مطلب اط سایت big20.ir  کاملا توضیح خواهیم داد. اگر دوست دارید درباره علت نعوظ صبحگاهی آلت تناسلی مردان بیشتر بدانید با ما همراه شوید...

http://bayanbox.ir/view/4106740198171560650/%D9%86%D8%B9%D9%88%D8%B8-%D8%B5%D8%A8%D8%AD-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%B5%D8%A8%D8%AD%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF.jpg

نعوظ صبحگاهی و علت رخ دادن آن هنگام خواب چیست؟

What is morning erection and why does it occur while sleeping?

نعوظ صبحگاهی به معنای تورم شبانه آلت مردانه یا نعوظ در هنگام خواب و یا بیدار شدن آلت تناسلی است. کسانی که از مشکل اختلال نعوظ رنج نمی برند، به طور کاملاً طبیعی، راست شدن آلت تناسلی را ۳ تا ۵ مرتبه در هنگام خواب تجربه می کنند.

نعوظ صبحگاهی حتی در جنین هم برای فرزند رخ می دهد و طی عمر وی ادامه دارد. البته باید بدانید که آقایان در چنین اتفاقاتی تنها نیستند و خانم‌ها هم پدیده مشابهی به اسم نعوظ کلیتوریس (چوچوله) و یا تجمع خون در واژن را حین خواب تجربه می کنند اما متوجه آن نمی شوند. همچنین غیر از انسان‌ها بسیاری از پستانداران وجود دارند که نعوظ صبحگاهی را تجربه می کنند.

پس در نتیجه راست شدن آلت تناسلی حین خواب و هنگام صبح، یک اتفاق خیلی طبیعی در تمام مردان است که در تمام مراحل زندگی و از دوران بلوغ جنسی آنها اتفاق می افتد و نباید نگرانش بود.

 

دیرانزالی و رفع زود انزالی, راه های تاخیر در انزال بهترین روش های طب گیاهی جهت بزرکتر شدن آلت, راهای تضمینی و سنتی برای افزایش رشد کردن الت, راهکار طبیعی برای بزرگ نمودن الت مردان, راههای افزایش سایز آلت به صورت طبیعی آسان برای افزایش طول و قطر آلت بدون عوارض, راههای جلوگیری از انزال زودرس در زمان کم

 

علت نعوظ صبحگاهی در مردان

Cause of morning erection in men

با اینکه تئوری‌های مختلفی برای توضیح نعوظ صبحگاهی طی سال‌های اخیر ارائه شده است، دلایل اصلی آن همچنان مبهم است. نعوظ هنگام صبح همانند نعوظ کلیتوریس در ارتباط باخواب‌هاییست که با حرکت سریع چشم و پلک (اصطلاحا REM یا Rapid Eye Movement) همراه است. یک ایده اینست که طی این نوع خواب‌ها، سلول‌هایی از مغز که مرتبط با کنترل ماهیچه‌های آلت هستند، اصطلاحاً خاموش می‌شوند. بنابراین وقتی فعالیت آنها طی خواب کند می‌شود، واکنشهای تستسترون در بدن موجب نعوظ می‌شود.

همچنین این ادعا بیان شده است که راست شدن آلت تناسلی هنگام صبح در ارتباط با آزاد شدن اکسید نیتروژن است. اکسید نیتروژن توسط سلول‌هایی در رگ‌های خونی ترشح می شود که به روان شدن خون و در نتیجه راحتی عضلات کمک می کند و همین روان شدن خوب باعث ضخیم‌تر شدن رگ‌ها و درنتیجه افزایش جریان خون به آلت می‌شود که نهایتاً منجر به راست شدن کامل آلت تناسلی خواهد شد.

 

علت نعوظ در خواب

Cause of erections in sleep

آنچه که در طول شب اتفاق می‌افتد یک سری تغییرات عصبی و هورمونی است که در چرخه خواب برای بدن ایجاد می‌شود. این تغییرات باعث نعوظ صبحگاهی آلت تناسلی مردان می‌شود که مستقل و جدای از خواب‌ها و رویاهای شبانه است. محققان دریافتند که مردان هر شب حدود پنج بار نعوظ دارند که به چرخه خواب رویابینی‌شان مربوط است. بنابراین نعوظ یا راست شدن آلت مرد مختص صبح نبوده و در نیمه شب و خواب نیز رخ می‌دهد.

خواب انسان در مراحل مختلفی اتفاق می‌افتد و کامل می‌شود خواب سطحی به مرور به خواب عمیق تبدیل می‌شود که در واقع از خواب سبک تا مرحله حرکت سریع و سطحی چشم معروف به REM یا خواب و رویای عمیق پیش می‌رود.

در طول خواب مغز ما به صورت آهسته مواد شیمیایی به نام انتقال دهنده‌های عصبی در بدن ترشح می‌کند. توسط این روش مغز عملکرد بدن را به طور اتوماتیک کنترل می‌کند. همچنین مانع از آن می‌شود که در هنگام خواب دیدن به رفتارهای ناخودآگاه خود دست به عمل بزنیم. یکی از این انتقال دهنده‌های عصبی نوراپینفرین (norepinephrine) است که نقش مهمی در محدود کردن جریان خون دارد. در طول خواب یا REM که نوراپینفرین کمتر فعال می‌شود باعث می‌شود رگهای خونی باز شود و گردش خون جریان بیشتری می‌یابد که از جمله در آلت تناسلی گردش خون بیشتر می‌شود.

 

تست نعوظ در خواب

Test for erections in sleep

آقایانی که حس می کنند نعوظ در خواب ندارند می توانند با یک تست ساده متوجه آن شوند.

برای مشخص کردن این مسئله که مطمئن شوید سیستم بدنی شما حالت نرمال داشته و کلیه عصب ها، ماهیچه ها و رگ هایی که در این زمینه کاربرد دارند درست کار می کنند می توانید به سادگی با چسباندن یک برچسب بر بدنه آلت تناسلی به خواب روید. پس از بیدار شدن در روز اگر برچسب سرجایش نباشد به این معنا است که در شب دچار تحریکات شده اید و کاملا سالم هستید.

 

فواید نعوظ صبحگاهی برای آلت مرد

Benefits of Erectile Morning for the Penis

نعوظ صبحگاهی باعث می‌شود که پوست بزرگ شونده آلت، کشیده شود که در نتیجه رسیدن اکسیژن به آن را تسهیل می‌کند. رسیدن اکسیژن به پوست، منجر به شادابی و جلوگیری از فساد آن می‌شود. این در حالی است که نرسیدن اکسیژن کافی به پوست یکی از دلایل نارسایی نغوظ در مردان است.

 

نعوظ صبحگاهی آلت تناسلی نشانه چیست؟

What is a Penis Morning Erectile Sign?

معمولاً بین ساعت ۷ تا ۹ میزان دو هورمون تستوسترون و کورتیزول افزایش می‌یابد. فعالیت همزمان این دو هورمون نشانه‌ای واضح دارد که همان نعوظ است. این موضوع هیچ ارتباطی به تمایلات جنسی ندارد مگر اینکه فردی بخواهد از آن در این جهت استفاده کند. در هر حال آگاهی از عملکرد دستگاه تناسلی علاوه بر کمک به انجام یک رابطه جنسی موفقیت آمیز و رسیدن به ارگاسم می‌تواند از سالم بودن این اعضا و تمامی موارد مرتبط با آن خبر دهد.

نعوظ صبحگاهی آلت تناسلی مردان همانطور که در بالا هم گفته شد فواید بیشماری دارد که یکی از انها رسیدن خون بیشتر به آلت تناسلی است برای اینکه دچار شکستگی آلت در هنگام نعوظ صبحگاهی آلت تناسلی نشوید بهتر است شب ها لباس زیر نپوشید.

 

 

 

 

Men with a healthy reproductive system always have morning erections. Morning penis erection is seen in many adult men. We will fully explain the cause of morning penis erection on big20.ir. If you would like to know more about the cause of your penis morning erections join us ...

چرا نعوظ صبحگاهی ندارم،چگونه نعوظ صبحگاهی داشته باشیم،نعوظ صبحگاهی چیست،نعوظ صبحگاهی،نعوظ صبحگاهی،نعوظ صبحگاهی تا چه سنی،نعوظ صبحگاهی خانواده برتر،نعوظ صبحگاهی مردان چیست،نعوظ صبحگاهی در کودکان،نعوظ صبحگاهی نی نی سایت،نعوظ صبحگاهی از چه سنی شروع می شود،علت نعوظ صبح،علت نعوظ اول صبح،دلیل نعوظ اول صبح،نعوظ در اول صبح،علت نعوظ صبحگاهی،نعوظ صبحگاهی چیست،نعوظ در صبح،عدم نعوظ در صبح،دلیل نعوظ در صبح،دلیل نعوظ صبح،نعوظ سر صبح،عدم نعوظ صبحگاهی،علت نعوظ اول صبح مردان،نداشتن نعوظ صبح،نعوظ هنگام صبح،نعوظ در هنگام صبح،چرا صبح ها نعوظ ندارم

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020