علت (اختلال نعوظ) در مردان و (جوانان) چیست؟! + راه حل های درمانی اختلال نعوظ

علل یا علت اختلال نعوظ مردان و جوانان

Cause of erectile dysfunction in men and youth

 

اختلال نعوظ یکی از مهمترین اختلالات جنسی در مردان است. علت اختلال نعوظ در مردان متفاوت است و میتواند دلیل های فراوانی داشته باشد و هر علت، درمان مخصوص به خود را داراست. بعضی از علت ها هستند که اثرهای مخرب و مضری بر عملکرد جنسی آقایان می گذارند و با اجتناب و یا برطرف کردن آنها می توان از ایجاد اختلال نعوظ جلوگیری و یا آن را برطرف کرد...

http://bayanbox.ir/view/1265609216149262712/%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%84-%D9%86%D8%B9%D9%88%D8%B8-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B3%D8%B1.jpg

علم پزشکی نظرش این است که پیشگیری خیلی جاها بهتر از درمانه و با داشتن زندگی سالم و انجام تمهیداتی می توان از خیلی از بیماریها مخصوصا اختلال نعوظ پیشگیری کرد. در ادامه big20.ir  به برسی ( 10مورد ) از علت های ثابت شده اختلال نعوظ در مردان می پردازیم و به شما عزیزان توضیح می دهیم:

 

قرص تاخیری جنسی, قرص تاخیری سیالیس, قرص تاخیری و جنسی الت, قرص درمان زود انزالی, قرص ضد انزال زود رس و طرز سفت شدن کمر, قرص گیاهی بزرگ و کلفت کننده فوری الت مردان- روش گیاهی دراز کردن آنی و فوری الت تناسلی طب سنتی, قرص مگنا رکس اصل آمریکا راه اصلی و علمی, قرص های الات جنسی, قرص ویگاریکس پلا خرید بزرگ و کلفت کننده فوری الت, قویترین قرص گیاهی برای افزایش, کپسول ویگاریکس جهت دارو برای داشتن آلتی بزرگ و کلفت, کمر سفت کن, معرفی چند قرص تاخیری اصلی, موثرترین راه درمان انزال زودرس, ه حل افزایش سایز و طول اندام تناسلی مردان قرص برای بزرگ و کلفت کردن الت تناسلی برای همیشه, هترین داروی درمان زودانزالی, وسیله ای تضمینی, ویگرکس پلاس قویترین و بهترین قرص بزرگ کننده آلت تناسلی

 

 

مصرف الکل

alcohol consumption

 

الکل با تضعیف کردن سیستم عصبی مرکزی آقایان، باعث اختلال نعوظ می گردد. آن دسته از مردانیکه در حالت عادی مشکل نعوظ را ندارند، ممکن است با مصرف کردن الکل در بدست آوردن و یا نگهداری نعوظ مشکل پیدا کنند. پس توصیه ما به شما این است که از مصرف الکل خودداری نمایید.

 

افسردگی

Depression

 

از علت اختلال نعوظ در مردان می توان به افسردگی نیز اشاره کرد. اگر میخواهید یک نعوظ خوب داشته یاشید، باید سیستم عصبی در مردان طبیعی باشد. نعوظ در مردان دارای دو نوع رفلکسی و روانی یا سایکوژنیک است. نعوظ رفلکسی با تماس ایجاد می شود اما نعوظ روانی از طریق ذهن و فانتزی است. در مردانی که به افسردگی مبتلا هستند، افسردگی، میل و برانگیختگی جنسی را مهار می کند و سبب تاخیر در به ارگاسم رسیدن می شود.

 

مصرف برخی داروها

Taking some medicines

معمولا در بیشتر خانه ها داروهای مختلف گیاهی و شیمیائی وجود دارند که توسط خود فرد بدون تجویز پزشک مصرف می شوند و یا اینکه توسط پزشک برای درمان بیماری خاصی تجویز شده اند. تعدادی از داروها از داروهای سرماخوردگی گرفته تا داروهای ضد فشارخون و روانپزشکی ممکن است عملکرد جنسی مرد را مختل کنند و در واقع فرد به اختلال نعوظ دچار شود. در همچون مواردی می توان با مشورت با پزشک معالج راه درمان مناسب را پیدا کرد. این روزها مصرف مکملها بین مردم خیلی رواج پیدا کرده در صورتیکه استفاده بی مورد از آنها سلامتی را به خطر می اندازد. موادی مثل آمفتامین، کوکائین و ماری جوانا اثرات بشدت سوء بر عملکرد جنسی مردان دارند.

 

خشم

Anger

 

یکی دیگر از علت اختلال نعوظ خشم است زیرا سبب برافروختگی چهره بعلت ورود خون زیاد می شود. خشم جریان خون دستگاه تناسلی را کاهش می دهد. اگر این خشم بر علیه شریک جنسی باشد، دیگر برقرار کردن رابطه جنسی غیر ممکن خواهد بود.

 

اضطراب

Anxiety

 

اضطراب از دیگر علت اختلال نعوظ می باشد. هر مردی اضطراب داشته باشد که نکند در رابطه زناشوئی ناموفق خواهد شد، حتما ناموفق می شود. اضطراب از هر نوع می تواند بر عملکرد جنسی اثر سوء داشته باشد و منجر به اختلال نعوظ شود. مردانی که بعلت اضطراب از برقرار کردن رابطه زناشوئی طفره می روند، رابطه عاطفی آنها با همسرشان کم کم مختل شده و مرد را وارد یک حلقه معیوب می کند که در آن با بدترشدن رابطه عاطفی عملکرد جنسی نیز بدتر می شود.

 

استرس

Stress

 

استرس از عوامل موثر بر اختلال نعوظ می باشد. در واقع استرس با آزاد کردن موادی بنام کاتکول آمینها سبب از بین رفتن نعوظ مرد می شود. استرس امروزه جزو زندگی انسانها شده است و بسیاری از آنها توسط خود ما و اطرافیان ما ایجاد می شوند بدون اینکه نیازی به ایجاد و تحمل آن باشد. یک عده استرسها در زندگی روزمره غیر قابل اجتناب هستند ولی روش برخورد افراد و واکنش افراد در مقابل آنها نیز متفاوت است. افزایش مسئولیت در محیط کار، بدهی، وجود بیمار در خانواده، بیکاری، مرگ عزیزان و غیره همگی سبب وارد شدن استرسهای بزرگ بر انسانها می شوند. گاهی تغییر در سبک زندگی سبب کاهش استرسها و بهبود عملکرد جنسی می شود.

 

چاقی

Obesity

چاقی و اضافه وزن از جهات مختلف اثر سوء بر عملکرد جنسی مردان دارد و منجر به اختلال نعوظ می شود. چاقی باعث کاهش اعتماد به نفس، دیابت، کاهش هورمونهای مردانه، کم تحرکی، افزایش فشار خون، تنگی عروق خونی و کاهش جریان خون ناحیه تناسلی می شود.

 

داشتن میل جنسی کم

Low sexual desire

کاهش میل جنسی را نباید با ناتوانی جنسی اشتباه کرد، مردانیکه دچار کاهش میل جنسی هستند در عملکرد جنسی مشکل ندارند بلکه تمایلی به برقرار کردن رابطه جنسی ندارند. علل کاهش میل جنسی در مردان و زنان زیاد هستند.

 

خود بد انگاری

Selfishness

عده ای از مردان و زنان وقتی در آینه خود را نگاه می کنند فکر می کنند که ظاهر زشت، اندام نامناسب و مورد تمسخر دیگران دارند. عده ای نیز انتظارات بی مورد از خود دارند، در صورتیکه دارای مشکل نیستند. بخاطر داشته باشیم که انسانها بیشتر از آنچه که به ظاهر اهمیت بدهند به باطن اهمیت می دهند. مردان و زنان بزرگ با گذشت زمان چنان در دل همسر خود جای می گیرند که هیچکس نمی تواند جای آنها را بگیرد. بیاد داشته باشید که اگر ظاهر شما سبب جلب افراد شود، به راحتی قابل جایگزین با فرد دیگری خواهید بود.

 

نداشتن جسم و روان سالم

Lack of a healthy body and mind

داشتن جسم و روان سالم لازمه یک عملکرد طبیعی جنسی در مردان است، وزن طبیعی، فشارخون طبیعی، قلب و عروق سالم، سبک زندگی سالم، تغذیه مناسب و غیره همگی دارای تاثیرات بسزا در روابط زناشوئی هستند.

با توجه به مطالب بالا مشخص می شود که بسیاری از اختلالات جنسی در مردان ریشه در موارد فوق دارند و لزومی ندارد با کوچکترین مشکل به پزشک مراجعه و متحمل هزینه های زیاد شد. کافی است یک نگاهی به اطراف خود بیندازید و با نگاه عمیق تری به سبک زندگی تان خود را از مشکل اختلال نعوظ برای همیشه خلاص کنید...

 

Erectile dysfunction is one of the most important sexual disorders in men. The cause of erectile dysfunction in men is different and can have many causes and each cause has its own treatment. There are some causes that have devastating effects on men's sexual function and can be prevented or eliminated by avoiding or removing erectile dysfunction ... Medical science thinks that prevention is much better Many diseases, especially erectile dysfunction, can be prevented from treatment and living a healthy life. Here's a look at big20.ir (10 cases) about the proven causes of erectile dysfunction in men and explain to you loved ones

 

 

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020