(مردان) بعد (ارضاء شدن) چه کار کنند؟|اقایان بعد از رابطه جنسی با همسر..

خیلی از آقایان می پرسند که بعد از اتمام رابطه جنسی و ارضا شدن زن و مرد باید چه کارهایی انجام دهیم؟؟ لازم به ذکر است کع مردها برای بازیابی توان و نیروی جنسی و جسمی پس از ارضا شدن در رابطه جنسی باید به نکات مهمی توجه داشته باشند.توجه کنید که رعایت این نکته ها به تداوم حالت جسمی و تداوم رابطه جنسی تان کمک شایانی می کند. در این مطلب از سایت big20.ir با ما همراه شوید..

http://bayanbox.ir/view/6381059237843334179/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DA%86%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85.jpg

مردان بعد ارضا شدن باید چیـــکار کنند؟

مردان بعد ارضا شدن

مردان بعد ارضا شدن به دلیل فعل و انفعالات شیمایی ناشی از هورمونها، احساس خواب آلودگی و بی حسی خواهند داشت. این احساس همراه با حالت سرخوشی ناشی از ترشح دوپامین می باشد. بنابراین آقایان ترجیح می دهند بعد از رابطه جنسی بخوابند اما چرخه و فرآیند جنسی زنان به گونه ایست که یکی از مراحل رابطه جنسی در آنها به رفتار شما با وی بعد از ارگاسم مرتبط است. زنان بعد از ارگاسم تمایل دارند به آنها توجه کنید و در آغوششان بگیرید، حال فرض کنید مردان بعد ارضا شدن به جای توجه به خانم، پشت خود را به او کرده و به خواب بروند که در این صورت مرحله نهایی فرآیند جنسی برای همسر وی انجام نشده است.

 

در هنگام ارضا شدن نفس را حبس نکنید!

Do not imprison your soul when you are satisfied!

بیشتر آقایان عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و به درستی تنفس نمی کنند. بنابراین به جای حبس کردن نفس، باید دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند، بلکه به شما کمک می کند که هشیاری خود را نیز حداقل برای مدت زمان کوتاهی حفظ کنید. این روال باعث می شود تا بعد از انزال کمتر احساس خواب کنید.

 

Training-enhancing-penis-penis

 

لطفا بعد از رابطه جنسی بلافاصله نخوابید...

Please do not sleep immediately after sex ...

اگر شما بعنوان یک مرد بلافاصله بعد از رابطه جنسی و ارضا شدن بخواب بروید، تمامی لذتی که به همسرتان در فرآیند جنسی داده اید را به یکباره از بین خواهید برد. زنان بعد از رابطه زناشویی نیز نیاز به نوازش شدن، توجه و آغوش همسرشان دارند که اگر چنین نشود احساس می کنند تنها ابزاری برای لذت جنسی همسرشان بوده اند، بنا براین لازم است مردان بعد ارضا شدن، همسرتان را در آغوش گرفته و با وی صحبت کنید.

 

بعد ارضا شدن لازم نیست بلافاصله بستر را رها کنید...

After satisfying you don't have to leave the bed immediately ...

مردان بعد ارضا شدن بستر را رها کرده و به سراغ کارهای دیگرشان می روند که این کار کاملا اشتباه است. نباید سریعا سراغ فعالیتهای دیگر بروید و اجازه دهید که ریتم بدنتان به حالت نرمال بازگردد.

 

منی شما باید بصورت کامل دفع بشود.

Your semen should be completely excreted.

مردان بعد ارضا شدن باید با رفتن به دستشویی و فشردن آلت از انتها به سمت سر الت، مایع انزالی را بطور کامل دفع کنند، ممکن است ادرار شما در این شرایط منقطع باشد، این توصیه به زنان نیز می شود.

 

بعد ارضا شدن آب نخورید.

Do not drink water afterwards.

آشامیدن آب پس از نزدیکی جنسی به جهت گرم شدن بدن و اعضا موجب ضعف و کاهش حرارت غریزی می‌شود، همچنین به دلیل گرم شدن اعضاء بدن آب به سرعت به اعضاء رسیده و بدن سرد می‌شود.

 

بعد از  اتمام رابطه زناشویی بیشتر از قبل دو نفره شوید! (نکته طلایی)

After the marriage is over, more than twice as many as before! (Golden Tip)

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می کند، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود. بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید: “چرا برای بدست آوردن انرژی یک چرت نزنیم؛ بعد می تونیم با هم دوش بگیریم، شام رو آماده کنیم و دوباره این کارو تکرار کنیم.” و فراموش نکنید که دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما را به این روز در آورده.

 

 

 

Many men ask what to do after the sex is over and men and women are satisfied. It is important to note that men need to pay attention to restoring sexual and physical strength after satisfying sex. Keep in mind that keeping these tips will help you stay fit and maintain your sex. Follow us on this site from big20.ir

بعد از ارضا شدن چی بهترین تغذیه،ایا بعد از ارضا شدن باید غسل کرد،ایا بعد از ارضا شدن غسل واجب است،بعد از ارضا شدن چه غسلی واجب است،ایا بعد از ارضا شدن میشود ورزش کرد،ایا زن بعد از ارضا شدن باید غسل کند،علت اسهال بعد از ارضا شدن،احساس گریه بعد از ارضا شدن،بهترین تغذیه بعد از ارضا شدن،علت تهوع بعد از ارضا شدن،برای تقویت کمر بعد از ارضا شدن،ارضا شدن بعد از انتقال جنین،بعد از ارضا شدن چه ویتامینی بخوریم،چرا بعد از ارضا شدن خسته می شویم،علت خندیدن بعد از ارضا شدن،علت خونریزی بعد از ارضا شدن در زنان،علت خونریزی بعد از ارضا شدن،علت خونریزی بعد از ارضا شدن در مردان،علت خونریزی بعد از ارضا شدن دختر،علت خواب بعد از ارضا شدن،آیا بعد از ارضا شدن میتوان نماز خواند،چرا بعد از ارضا شدن دل درد میگیریم،چگونه بعد از ارضا شدن دوباره نعوظ داشته باشیم،لکه بینی بعد از ارضا شدن در بارداری،لکه بینی بعد از ارضا شدن در بارداری نی نی سایت،چرا بعد از ارضا شدن سرگیجه می گیریم،علت سردرد بعد از ارضا شدن زنان،درمان سردرد بعد از ارضا شدن،علت سردرد بعد از ارضا شدن،علت سرگیجه بعد از ارضا شدن،چگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم،علت درد زیر شکم بعد از ارضا شدن در بارداری،غذاهای مقوی بعد از ارضا شدن،علت افت فشار بعد از ارضا شدن،ترشحات قهوه ای بعد از ارضا شدن،علت تپش قلب بعد از ارضا شدن،چرا بعد از ارضا شدن سرگیجه میگیریم،لکه بینی بعد از ارضا شدن،لکه بینی بعد از ارضا شدن بدون دخول،لکه بینی بعد از ارضا شدن بدون دخول در بارداری،علت لکه بینی بعد از ارضا شدن در بارداری،علت درد لگن بعد از ارضا شدن،لکه قهوه ای بعد از ارضا شدن،علت سردرد بعد از ارضا شدن مرد،علت خونریزی واژن بعد از ارضا شدن،علت درد تخمدان ها بعد از ارضا شدن،بعد از ارضا شدن چی بهترین تغذیه،برای تقویت کمر بعد از ارضا شدن،چرا بعد از ارضا شدن دل درد میگیریم،چرا بعد از ارضا شدن خسته می شویم،چرا بعد از ارضا شدن سرگیجه میگیریم،چگونه بعد از ارضا شدن دوباره نعوظ داشته باشیم،چگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم،چگونه پس از ارضا شدن بلافاصله نعوظ کنیم،علت سردرد بعد از ارضا شدن چیست،علت سردرد بعد از ارضا شدن،دلیل سردرد بعد از ارضا شدن

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020