آموزش (خوردن واژن زن) هنگام رابطه جنسی| تحریک کلیتوریس

آموزش خوردن واژن زن هنگام رابطه جنسی و تحریک کلیتوریس

http://bayanbox.ir/view/1037813598799068005/%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C.jpg

آموزش خوردن واژن زن هنگام رابطه جنســـی

Female vaginal training during sex

آیا لیسیدن واژن زنان برای آنها لذت بخش است؟

بعضی از آقایان دوست دارند صورت خود را لای پای زن برده و با لیسیــدن واژن او عشق را ابراز کنند. در مقابل، بعضی مردان هم هستند که هیچ علاقه ای به خوردن واژن زن ندارند. البته ناگفته نماند، بعضی از زنان هم هستند که از لیسیدن آلت شان هیچ لذتی نمی برند. بنابراین شما باید از تمایل طرف مقابل اطلاع کافی داشته باشید. گاهی انجام این عمل مرد را هم بیشتر تحریک کرده و موجب می شود او در مراحل بعدی مقاربت، بیشتر لذت ببرد.... به این خاطر که طعم و بوی آلت تناسلی زن، شما را آزار ندهد، بهتر است ابتدا با یکدیگر به حمام رفته و ضمن عشق بازی موهای آنرا تراشیده و یکدیگر را با صابون بشویید .

 

http://bayanbox.ir/view/6209577972554199695/%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%B0%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.jpg

 

بعضی از زنها ترجیح میدهند قبل از مقاربت دهانی مورد نوازش و معاشقه قرار بگیرند. مردها نسبت به ارگان جنسی زن یک احساس عجیب علاقه و تنفر همزمان دارند. بیشتر مردها رغبتی به اینکه سر خویش را مقابل جهاز جنسی شریک شان پایین بیاورند نداشته و حتی ممکن است از آن بیزار باشند! خیلی از زنها این نکته را میدانند و به همین جهت از لذت مقاربت دهانی محروم هستند. برای یک زن هیچ چیز تحریک کننده تر از آن نیست که مرد طعم آلت او را خوشمزه بداند!!!!

 

جدید ترین روش علمی برای بزرگ و کلفت شدن الت مردانگی, جدیدترین راههای بزرگ شدن آلت, جنسی طبیعی, چگونگی بزرگ و کلفت شدن الات مردان از نظر علم پزشکی, چگونه آلتی بزرگ و کلفت داشته باشیم, حجم دهنده الت تناسلی با مجوز رسمی, حجیم کردن الت مردانه, خرید قرص بزرگ کننده افزایش طول و قطر آلت, داروی بزرگ کننده فوری الت, داروی گیاهی بزرگ کننده دائمی الت تناسلی, داروی الت تناسلی مرد برای سایز بزرگ سدن, درمان شق نشدن الت مردان, دلایل راست نشدن آلت مردان و درمان, راه بزرگی عضو تناسلـــــی, راه های طبیعی دراز وکلفت شدن الت مردان, راهای افزایش سایز آلت با حالت های طبیعی, راهکار مناسب برای افزایش سایز و تقویت الت تناسلی, راههای افزایش زمان انزال مردان, راههای بزرگ کردن سایز آلت, راههای سنتی افزایش سایز الت, راههای ضخیم کردن آلت, رشد طبیعی آلت مردان رشد دهنده های مقوی طبیعی, روش افزایش طول و قطر الت تناسلی مردان, روش فیزیکی جهت بزرگ کردن الت بدون بازگشت, روش گیاهی برای بزرگ کردن دستگاه تناسلی, طب گیاها شناسی رشد . افزایش اندازه, طریقه افزایش سایز الت تناسلی, قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان, قرص امیزش جنسی و بزرگ کننده سایز جنسی, قرص بزرگ کننده وحجیم کننده, قرص تداوی الت کوچک, قرصی که آلت مردان را بزرگ کند قرص کلفت کردن الت, گیاه شناسی بزرگ کننده کلفت کننده, موثرترین روش برای دراز کردن الت, نام دارو برای بزرگ کردن آلت تناسلی, واکنش های بزرگ کننده های آلت طبیعی‬‬‬

 

خوشایندترین چیز برای یک زن آن است که مردی با انگشت او را تحریک کند لیس بزند و آلت او را با ولع بخورد. برای اینکه از چشیدن طعم آلت بدتان نیاید ابتدا با هم یک دوش بگیرید بدنتان را صابون بزنید و به هم بمالید. بعد فرج و لبهای آنرا باز کرده و کلیتوریس را با ملایمت بشویید. دست صابونی خود را پایین تر برده و باسن او را نوازش کنید تا لذت ببرد. مراقب باشید انگشت صابونی را وارد واژن نکنید.

بعد از شستن دست یک یا دو انگشت را وارد واژن کرده و دایره وار بچرخانید درست مثل وقتی که داخل یک لیوان را می شویید. آیا لذتبخش نبود؟ حال میتوانید زبانتان را با خیال راحت هرجا که دوست دارید وارد کنید....

 

http://bayanbox.ir/view/1526364253783736530/%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%B2%D9%86.jpg

حالت های مختلف خوردن واژن زن

Different ways of eating vagina

زن به پشت خوابیده بین پاهای او دراز بکشید و پاهایش را روی شانه تان بگذارید.

یا اینکه او روی لبه تخت بنشیند و شما مقابل او روی زمین زانو بزنید.

یک راه دیگر اینست که او پاهایش را دو طرف سرتان بازکند و تقریبا” روی صورت شما بنشیند. (در این حالت صورتتان خیلی خیس خواهد شد)

یکی از بهترین وضعیتها برای خوردن واژن حالت ۶۹ است. وقتی زن به حالت وارونه روی شما قرار بگیرد میتوانید هر دو یکدیگر را تحریک کنید و از زبان و دستتان همراه هم استفاده کنید. گاهی میتوانید در این وضعیت جای خود را با یکدیگر عوض کنید. وضعیت ۶۹ را میتوان بصورت: مرد در بالا زن در بالا یا پهلو به پهلو انجام داد.

خیلی از زوجها راحتتر هستند تا ص.ک.س دهانی را در حالتی که به پهلو کنار یکدیگر خوابیده اندانجام دهند. بعضی از خانمها علاقه دارند تا در همه این وضعیت ها ص.ک.س دهانی داشته و لیسیده شوند. عده ای در حالتی که مرد در بالاباشد احساس خفگی میکنند. هر چند در این حالت مرد میتواند به راحتی آلت خود را در دهان زن فرو برده و لذت ببرد!

 

http://bayanbox.ir/view/6403456980013249155/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%B2%D9%86.jpg

نحوه شروع یک رابطه جنسی و خوردن واژن زن

How to start a sexual relationship and eat a woman's vagina

بهتراست برای شروع مقابل هم نشسته و یکدیگر را ببوسید. سپس با نوازش نقاط حساس بدن اورا تحریک کنید. بتدریج دست خود را پایین برده و رانها و بعد از آن ناحیه تناسلی را بمالید. اگر این عمل را خوب انجام دهید شریک جنسی شما برای مقاربت دهانی کاملا” آماده شده و حتی ممکن است با دست خودش سر شما را به سمت پایین ببرد!!! در واقع کلیتوریس مهمترین اندام جنسی زن است.

بدون توجه کافی به کلیتوریس، زن هیچ لذتی از مقاربت نمیبرد. خانمها در مورد تحریک کلیتوریس شان احساس و درک متفاوتی دارند. عده ای عاشق آن هستند که کلیتــوریس شان به سختی مکیده شود ولی ممکن است این کار برای بعضی دردناک باشد. تحریک با زبان لیـسیدن و مکیدن ورودی واژن زن را به اوج آســمان میبرد. لیسیدن را از واژن شروع و به سمت کلیتوریس بروید.

در یک طرف لب بزرگ و کوچک واژن را با دو لبتان بگیرید زبان خود را شل کرده بین آن دو بکشید. سپس زبان را داخل واژن برده و موقع بیرون آوردن به دورادور آن بکشید. اینک لب خارجی را با دست کشیده و با زبان به آن محکم ضربه بزنید. بعد زبان را کاملا” روی آن کشیده و دوباره به سوی کلیتوریس برگردید.

انجام این عمل زن را از خود بیخود کرده و حتی ممکن است به ارگاسم برساند. حال کلیتوریس را به دهان برده و خیلی کوتاه و سریع بمکید و با زبان به اطراف آن ضربه بزنید. گاهی در همین موقع فرو کردن انگشت در واژن میتواند باعث ارگاسم شدیدی شود. اگر این عمل را در وضعیت ۶۹ انجام دهید لذت زیادی خواهد داشت.

بهترین راه به ارگاسم رساندن زن از طریق مقاربت دهانی استفاده از ضربات ریتمیک و پشت سر هم زبان به کلیتوریس است.

۱- زبان خود را دور کلیتوریس بکشید...

۲- کلیتوریس را با لبتان بمکید...

۳- زبان خودرا به شکل عدد ۸ دور کلیتوریس و لبهای وا.ژن بکشید...

۴- با زبان خود به آهستگی به کلیتوریس ضربه بزنید...

۵- زبان خودرا داخل واژن برده و درون آن بچرخانید...

 

 

Without sufficient attention to the clitoris, the woman enjoys no pleasure in intercourse. Women have a different feeling and understanding about stimulating their clitoris. Some people love to have their clitoris squeezed hard, but it can be painful for some. Stimulation by licking and sucking brings the woman's vaginal inlet to the sky. Start licking from the vagina and head to Clitoris.

The best way to get an orgasm through intercourse is to use rhythmic and bursts of language to Clitoris.

Drag your tongue around Clitoris ...
Suck Clitoris with your mouth ...
Draw your tongue in the number 4 around the clitoris and vaginal lips ...
Slowly tap Clitoris with your tongue ...
Put your tongue inside the vagina and rotate it inside ...

خوردن واژن باعث عفونت واژن می شود،خوردن واژن باعث انتقال ایدز می شود،ایا خوردن واژن باعث عفونت واژن می شود،آیا خوردن واژن باعث عفونت میشود،آیا خوردن واژن باعث انتقال ایدز می شود،ایا خوردن واژن عوارض دارد

 

 

سلام ، بسیار خوب  و آ موزنده بود.

فقط توضیح ندادید که کلیتوریس در پره پوس است یا زیر آن و اینکه گلنس را چطور بیرون بیاریم ؟ و نحوه برخورد و تحریک آن چگونه است؟

راجع به نقاط G , U ,A توضیح ندادید ؟

سلام واژن خیست

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020