آلت تناسلی شوهرم کوچیکه | چکار کنم؟!

My husband's little penis | what do I do?!

http://bayanbox.ir/view/2972484650211859847/My-husband-s-little-penis.jpg

این روزها بازار تجهیزات آلت تناسلی داغ شده است. از دستگاه های جورواجور بگیر تا قرص ها، اسپری ها یا ژلهای عجق و وجق که به صراحت کامل باید بهتون بگم طبق تحقیقات هیچکدوم از اونا نه تنها تاثیری روی افزایش سایز آلت ندارن بلکه ضررهای بسیار خطرناکی رو هم به دستگاه های تناسلی زوجین وارد می کنه. ولی بازم این مردم دارن میرن سراغ این دستگاه ها و به این هشدارها که البته اکثرا بین المللی هم هستن هیچ توجهی نمی کنن. عزیز من با هیچ دستگاهی یا دارویی نمیتونی بطور دائمی آلتتو بزرگ کنی. ما که زیاد گفتیم به آقایون اما به حرفمون گوش نمیدن. شما که خانومشون هستید بهشون بگید و از اونها  خواهش کنید برای بزرگ شدن آلت تناسلی شان از هیچ دستگاه و دارویی استفاده نکنن. همونطور که گفتیم هیچ روشی برای بزرگ کردن دائمی اندازه آلت شوهرتان وجود ندارد. و استفاده از دستگاه های گران قیمت هم علی رغم ضرر و عوارض جانبی سلامت جنسی شما رو هم به خطر می اندازند. و البته اگر هم استفاده بشن تاثیر بسیار کوتاه مدتی دارند. البته شما خانوم های محترم هم دوست ندارید برای همیشه آلت تناسلی شوهرتون بزرگتر و بزرگتر بشه و طبق تحقیقات و نظر سنجی ها متوجه شدیم که شما فقط برای تنوع دوست دارید گاهی شوهرتون بزرگتر از همیشه باشه! خب ما این مشکل رو براتون تا حدی حل کردیم:

 

قرص پزشکی گیاهی درمان زود انزالی به صورت قطعی, قویترین گیاهان داروی پزشکیی برای افزایش درشت سایز الت تناسلی بهترین راه بزرگ و کلفت کردن الت مردانی, قویترین داروی ضمانتی بزرگ کننده آلت مردونه, قویترین کپسول تاخیری 30 تا 45 دقیقه تاخیر در انزال, قیمت قرص بزرگی الت مردانی داروهایی برای کلفت کردن آلت, قیمت کرم کینگ سایز, کپسول گیاهی تقویت و مقوی کننده جنــسی و بزرگ کننده, کرم کینگ سایز راه جدید پزشکی برای, کینگ سایز بهترین کرم برای بزرگ کردن الت, معرفی کرمهای اصل برای بزرگ کردن الت، ازچه دارویی برای زودانزالی مردان استفاده کنیم, اسپری تاخیری بانوان بزرگ کننده آلت تناسلی مردان مگنا, افزایش قطر و طول آلت, بزرگ شدن الت تناسلی به شیوه سنتی, بزرگ کننده دائمی الت تناسلی ‫بزرگ کننده آلت تناسلى با دارو‬‎, بهتری, بهترین کمر سفت کن چگونه کمرسفت کنیم, جدیدترین راههای بزرگ کردن آلت, چگونه آلت خودرابزرگ کنم, چگونه بدون دارو آلتمان را بزرگ کنیم, چگونه میتوان کمر خود را سفت کرد, دارو گیاهی برای جلوگیری از زود انزالی مردان طب سنتی در افزایش باروری در مردان, داروی بزرگی الت تناسلی مردان, داروی گیاهی افزایش سایز و طول الت, داروی گیاهی بزرگ کننده دائمی آلت بهترین و موثرترین روش افزایش طول و قطر الت روش تقویت نعوظ داروی جنسی مردان, داروی جنسی افزایش سایز, داروی گیاهی بزرگ کردن الت, داروی گیاهی کلفت کننده آلت, درمان زود امدن منی, درمان ناباروری در مردان راههای افزایش سایز و قطر الت روشهای افزایش طول و حجم آلت, دستگاه جدید بزرگ کردن الات تناسلی طویل کردن الت جنسی به شیوه سنتی, دستگاههای افزایش دهنده الت مردان, راست شدن ناقص آلت مردان قرص تاخیری اسانترین روش افزایش طول وقطر الت جنسی مردان, راه های بزرگ کردن طبیعی الت مردان, راهکار آسان و تضمینی برای, راهکار آسان و تضمینی برای بزرگ تر شدن الت به روش سنتی, راههای سنتی افزایش دایمی طول و قطر الت, راههای بزرگ شدن عضو مردانه, راههای سفت کردن الت مردان راههای بزرگ کردن الت مردان, راهی برای بزرگ شدن الت تناسلی مردان, راهی جهت افزایش بزرگی وکلفتی الت, روش بزرگ کردن کیر بدون دارو, روش گیاه داروئی جهت افزایش طول و قطر الت, طب سنتی برای افزایش سایز و حجم الت تناسلی مردان

 

دانلود آموزش 6 روش طبیعی و بی ضرر | برای بزرگ شدن الت تناسلی شوهرتان

 

 

بیش از 95 درصد مراجعه کنندگان در معاینه اندازه آلتشان نرمال است و بیخودی نگرانند. ضمنا مثل قد افراد، اندازه آلت تناسلی از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت است و نباید مقایسه گردد. هیچ ارتباطی بین قد و اندازه آلت فرد وجود ندارد. اگر اندازه الت بین حداقل  و حد اکثر نرمال باشد از نظر پزشکی نرمال می باشد.

نکته بسیار مهم در رابطه با کوچکی اندازه آلت تناسلی، اساس تعریف علمی خاص می باشد و صرفاً ادعای یک فرد دلیل وجود مشکل نیست و باید توسط متخصص ارولوژی معاینه گردد.

 

هر پسربچه بالای یکسال که در حالت کشیده طول آلت تناسلی کمتر از 2 سانت دارد باید تحت درمان قرار گیرد.

بیشترین رشد آلت تناسلی بین 2 تا 5 سالگی و از طرفی در سن 15-17 سالگی اتفاق می افتد و بعد از بلوغ اندازه آلت تناسلی همیشه ثابت می ماند.

به علت دید فرد از بالا و از زاویه دید و چربی و چاقی بیش از حد باعث می شود که خود فرد آلت تناسلی را کمتر از نرمال حس کرده و نگران شود.

 

http://bayanbox.ir/view/7808820094612779864/What-is-the-size-of-a-normal-penis.jpg

اندازه آلت تناسلی نرمال چقدر است؟

What is the size of a normal penis?

لطفا توهم را کنار بگذارید. معمولا میانگین اندازه آلت در حالت نعوظ بیش از 13-15 سانتیمتر است. زمانی از نظر علمی گفته می شود که آلت تناسلی کوچک است که در حالت نعوظ اندازه آن کمتر از 7 سانتی متر باشد، این مورد در هر هزار مرد تنها در 6 مورد دیده می شود.

 

http://bayanbox.ir/view/7682079624313317033/relationship-between-penis-size-and-women-s-satisfaction-rate.jpg

آیا بین بزرگی آلت و درصد بالای رضایت خانم ها، ارتباطی وجود دارد؟

Is there a relationship between penis size and high female satisfaction?

جواب منفی است.البته نه برای همیشه!!! متأسفانه به علت فرهنگ سازی غلط خیلی ها بر این باورند که بین بزرگی آلت تناسلی و شدت رضایت خانم ها ارتباط مستقیمی وجود دارد در حالیکه از نظر علمی کاملاً غلط است به دلیل آنکه تنها یک سوم خارجی واژن از تماس با آلت و تحریک جنسی بیشترین تأثیر را دارد. طبق نظر سنجی های مختلف از زنان در کشورهار مختلف مشخص شده است که آنها دوست دارند به صورت مقطعی و موقت آلت تناسلی همسر و شریک جنسی شان بزرگتر باشد! (دانلود پکیج بزرگترش کن)

 

http://bayanbox.ir/view/4243220472157243862/Ways-of-Penis-Enlargement.jpg

آیا راهی برای بزرگی آلت تناسلی آقایان وجود دارد؟

Is there a way for the penis size of men?

اگر این مورد در دوران بچه گی تشخیص داده شود با داروها قابل درمان هستند ولی بعد از بلوغ هنوز در دنیا علیرغم تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی دروغ و غلط، هیچ روش جراحی و یا داروئی برای بزرگ کردن آلت تناسلی کشف نشده است. تنها روش بزرگ تر کردن الت تناسلی به صورت سالم و طبیعی استفاده از برخی تمرینات ورزشی|ماساژ آلت تناسلی است و همچنین دستورات تغذیه و برخی تکنیک ها و ترفندهای جدید است که برای آنها هیچ دستگاه و دارویی نیاز نیست.

 

http://bayanbox.ir/view/6057415681228832375/Can-penis-length-be-shorter-in-men.jpg

آیا ممکن است طول آلت تناسلی در مردان کوچک شود؟

Can the penis length be shorter in men?

با اینکه دلایل مختلفی برای کوتاه شدن طول آلت تناسلی مردان وجود دارد اما علت اصلی آن پروستاتکتومی رادیکال است. پروستاتکتومی رادیکال، برداشت غده پروستات به همراه گره های لنفاوی اطراف آن می باشد. حدود 70 درصد مردانی که تحت عمل جراحی برداشت پروستات قرار می گیرند مقداری کاهش طول آلت تناسلی را تجربه می کنند.

بر طبق مطالعات، مقدار طولی که احتمال دارد یک مرد پس از پروستاتکتومی از دست دهد متفاوت است. برای مثال در یک مطالعه، 126 مرد که تحت عمل جراحی پروستاتکتومی قرار گرفتند 3 بار قبل و بعد از جراحی طول آلت خود را اندازه گیری کردند. این مردان حداقل تا پس از 12 ماه بعد از عمل به از دست دادن طول آلت خود ادامه دادند. میانگین کاهش طول آلت در این مردان نیم اینچ (1.3 سانتی متر) در حالت شل و حدود 1 اینچ (2.3 سانتی متر) در حالت نعوظ بود.

 

http://bayanbox.ir/view/4424744879038295436/What-small-penis.jpg

تعریف میکروپنیس یا آلت کوچک از نظر علمی

Definition of a micropenis or penis scientifically

همچنانکه گفته شد اندازه آلت تناسلی به ژنتیک و هورمون و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. بسیاری از مردان همچنانکه گفته شد درباره کوچک بودن آلت تناسلی خود نگران هستند. در یک مرد بالغ وقتی که اندازه آلت کمتر از 5/2 اینچ باشد به آن میکروپنیس گفته می شود. این اندازه برای شیرخوار کمتر از ۰/۷۵ اینچ است.

 

آیا میکروپینس درمان دارد؟

علت میکروپنیس به عدم توانایی رشد کردن آلت در سه ماه دوم و سوم حاملگی می باشد و علت آن کم بودن هورمون تستوسترون در دوز خیلی کم و یا عدم جواب به تستوسترون می باشد. از نظر شیوع یک در 200 مورد تولد دیده می شود و بهترین زمان درمان قبل از بلوغ می باشد. تزریق هورمون تستوسترون بهترین درمان برای افزایش طول آلت تناسلی قبل از بلوغ می باشد که باعث افزایش طول آلت تناسلی می گردد.

توجه: بعد از بلوغ تزریق تستوسترون هیچ اثری روی افزایش طول آلت تناسلی ندارد.

 

چربی ناحیه عانه مردان

این حالت به نوجوانان و یا جوانان چاقی گفته می شود که علیرغم اینکه اندازه آلت تناسلی آنها نرمال است ولی به علت چربی زیاد ناحیه عانه آلت تناسلی در داخل آن پنهان و یا دفن شده است و این حالت اغلب باعث نگرانی والدین شده و با شکایت از کوچک بودن آلت بچه به مطب ها مراجعه می کنند تنها درمان این حالت کاهش وزن و ذوب کردن چربی است که با از بین رفتن چربی آلت اندازه طبیعی خودش را نشان می دهد.

 

اندازه واژن خانم ها که در حالت نعوظ کامل آلت مرد در داخل آن قرار می گیرد، چقدر است؟

اندازه واژن خانم ها در حالت اتساع و هنگام مقاربت بین 7-9 سانتی متر متغییر می باشد و لذا تنها 7-9 سانت آلت تناسلی مرد می تواند در داخل واژن قرار گیرد و اضافه آن در صورت فشار توأم با درد شدیدی برای خانم خواهد بود که مانع رسیدن آنها به اوج لذت جنسی یا ارگاسم می شود.

 

یک نکته بسیار مهم

در پایان ذکر این نکته مهم است که طول واژن زنان 5/7 سانتی متر می باشد که در طول تحریک جنسی به 10 سانتی متر می رسد و لذا با این توضیح اغلب مردان در حالت نعوظ بالای 10 سانتی متر طول آلت  را دارند و لذا به طور کامل واژن زن را پر خواهند کرد و نیاز به درمان اضافه ندارند.

 

 

پاورقی ها:

These days the penis equipment market is hot. From jovial devices to tablets, sprays or gels, which I must tell you outright, none of them have the effect of not only increasing penis size but also causing very serious harm to couples' genitalia. . But these people are still heading for these devices and not paying attention to the warnings, which of course are mostly international. My dear, with no device or medication you can permanently raise Alto. We have said many things to the gentlemen but they do not listen to us. Tell them you are a housewife and ask them not to use any drugs or medications to enlarge their penis. As we said, there is no way to permanently enlarge your penis size. And the use of expensive devices can also endanger your sexual health despite the harm and side effects. And of course, even if used (by some stupid husbands), they have a very short-term effect. Of course, you don't like esteemed ladies, your penis will grow bigger and bigger forever, and according to research and surveys we found out that you just love your variety sometimes to be bigger than ever! Well we have solved this problem to some extent:Jump to برای بزرگ کردن طول الت تناسلی و افزایش قطر آن چه روش هایی وجود دارد؟ بزرگ کردن ...در حالت تحریک هم وقتی لمسش کردم قدش توی دست اندازه انگشت وسط بود حس میکنم کوتاهی آلت داره علتش چیه؟ روم نمیشه ازش بپرسم ممکنه توی دخول ب مشکل بخوریم؟Sep 15, 2010 - سلام من یک مرد 33 ساله هستم با قد 170 و وزن 61 کیلو از نظر بدنی خیلی ظریف هستم و قدرت بدنیم از بچگی کم بود 2ساله که ازدواج کردم همسرم 28 سالشه با قد 180 و وزن 85 ...شوهر بی میل جنسی (شوهرم علاقه ای به رابطه ی جنسی نداره) سلام خدمت دوستان و ... (ببخشید ببخشید ببخشید) تقریبا التش به نظر من خیلی کوچیکه (تقریبا ۹ یا ۱۰ فکر ... اندازه آلت همسر شما تغییر نمی کنه طلاق بگیرید برید با کسی ازدواج کنید که ...Jan 1, 2011 - اندازه آلت تناسلی در سن بلوغ رابطه مستقیم با زمان درمان دارد. ... من 16 سال دارم بیضه ام خیلی کوچیکه ولی آلتم شق تا 26 سانت میشه وزنم 70 کیلو و ...Mar 1, 2012 - پاسخ پزشک : شما مبتلا به کجی آلت تناسلی هستید. ... زهرا : با سلام منم مشکل جنسی دارم شوهرم تمایل زیادی برای نزدیکی نشون نمیده منم تا حدودی ...Oct 22, 2013 - به شوشو گفتم ببین من دیگه خسته شدم از سکس ربع ساعته! بیا این اسپری رو هم تست کن 12 هزار تومن خریدم 45 دقیقه قبل از اقدام به رگ زیر الت و ...Nov 25, 2018 - سلام. من یک ساله ازدواج کردم و شوهرم آلتش کوچیکه کمتر از دوازده سانت. تو رابطه اصلا لذت نمیبرم.. آیا راهی برای بزرگ شدن آلت هست؟Jul 26, 2017 - من یه دخترم 24 سال دارم تازه عقد کردم همسرم تا حالا هیچگونه خود ارضایی و رابطه با کسی نداشته اولین بار که التشو دیدم موقع نعوظ از پایه و ابتدای الت ...من ۲۵ سالمه و تازه عروسی کردم ولی از نزدیکی با شوهرم لذت نمیبرم چون آلتش کوچیکه چیکار باید بکنم که آلت همسرم بزرگ بشه؟Jun 11, 2018 - الت ایشون رو حس نمی کنم چه برسه به اینکه ارضا شم. می خواستم بدونم چرا اینجوریه و من برای حل این مشکل باید چیکار کنم.Aug 28, 2015 - من الان1ساله ازدواج کردم بعد تو رابطع جنسی با شوهرم راضی نیسم چون آلت شوهرم کوچیکه متاسفانه میترسم ب گناه بیوفتم . الانم باکسی درمیون ...Nov 27, 2019 - من زیاد تو رابطه لذت نمیبرم و دلیلشم خودم حس میکنم یا به خاطر اینکه آلت تناسلی شوهرم کوچیکه یا اینکه آلت من بزرگه؟؟!! این چیزا تاثیر داره تو ...Jan 22, 2019 - ما حدود یکساله که ازدواج کردیم و هنوز رابطه جنسی برقرار نکردیم.آلت همسرم کوچیکه و زمان برقراری رابطه میگه پاتو باید زیاد باز کنی که بتونم ...البته شما میگید شاید نیاز جنسی داره اگر آلت تناسلی ایشون نعوظ کرده باشه و با ... شاید احساس می کنه آلتش کوچیکه و با این کارا و تمرینا سعی در بزرگتر کردن اون ...Feb 4, 2018 - ملایر081 - مشاوره | آلت همسرم بزرگه و من میترسم - مشاوره | آلت همسرم بزرگه و من میترسم. ... من کسی رو میشناسم که آلت همسرش اینقدر کوچیکه که کارش به جراحی ... اومدید میگید آلت شوهرم بزرگه بخدا فکر من و امثال من باشید که مجبوریم ...Jun 18, 2013 - وقتی که درمقابل هم لخت شدیم نمیدونم چرا ولی آلت من هرکاری کردم یزرگ ... تا آلت کوچیکه منی نمیاد بازم به بالشت مالشش دادم که یهو و به صورت خیلی ...شوهرم التش خیلی بزرگه - درباره ی ما ... نمیرسه,زنم نمیزاره بهش دست بزنم,~ همسرم,~م خیلی بزرگه,~ ~ش خیلی کوچیکه,~ ... آلت همسر دومم خیلی کوچیکه :: خانواده برتر.Dec 23, 2018 - اندازه طبیعی و نرمال آلت تناسلی مردان و روشهای بزرگ کردن آلت و میزان تاثیر آنها در ... از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی ... ۲۰سانته ولی دکتر میگه بیضه هام کوچیکه باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید ... من به خاطر همین موضوع میکرو پینس بودن شوهرم بعد از ۶ ماه طلاق گرفتم.Nov 22, 2017 - مجله ایرونی‎‏ (@‏‎majaleye.irooni‎‏): "‏‎. ❎شوهرم آلت تناسلی کوچیکی داره و من از این وضعیت ناراحتم. ☚همسرم به من گفت کاش آلت تناسلیم کمی…‎‏"من وقتی با شوهرم نزدیکی میکنم درد زیادی دارم. این به خاطر آلت بزرگ همسرمه و وقتی آلت ایشون داخل واژنم هست درد به اوج خودش میرسه. میشه لطفا راهنمایی کنید که چکار ...متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده 11تا 15 سانتی متر است. ... باید توجه داشت، بزرگی آلت تناسلی معادل رضایتمندی کامل جنسی نیست. ... ۱۳سانت میشه ولی از نظر خودم یه بی اعتمادی پیدا کردم فک میکنم ک کوچیکه و شاید طرفم راضی نباشه.دو ماهه ازدواج کردم آلت همسرم خیلی کوچیکه گرچه خودمم زیاد گرم نیستم. حدودا 3 4 سانته. اصلا دیگه نمی تونم حتی دوست دارم خشک و خالی بدم. سرد شدم باهاش حرف...Jun 5, 2015 - سلام ابجی گلم من خودم مجردم ولی زندگی اینواونودیدم حتی برادرخودم بهترین اخلاق داره ولی یکم بیخیاله مثه شوهرت امابااینکه اززنداداشم کوچیکترم ...... هاشه که منو خیلی اذیت میکنه چون خیلی کوچیکه، شاید تموم مشکلاتم و اینکه دوست ندارم زیاد برم پیشش ... مشکلات جنسی; اندازه آلت معمولی; شوهرم از اندام من خوشش نمیاد.از اندازه ی نرمال آلت هم کاملا آگاهی دارم ممنون میشم پاسخ کامل بدید. ... من ۲۴سالمه وآلتم خیلی کوچیکه رشدی نداشته البته نمیدونم چرابایس چیکارکنم لطفامنوراهنمایی ...Jul 27, 2018 - سلام آلت نامزدم بیش از حد بزرگه حتی خودشم میگه موقع دخول از هوش میری ...خیلی میترسم و دارم ... هست اسیبی وارد میکنه؟ و شما میگید نامزدیمو بهم ...May 7, 2019 - سلام لابد الت تناسلی شوهرت کوچیکه عزیزم ک بهت مزه نمیده. سوال های مرتبط. من که الان ماه هشتم شدم ماهای اخر رابطه جنسی ضرری داره سلام خانما ...سوال داری؟ بپرس. در اینجا لیست پرسش های مرتبط با کلیدواژه (اندازه آلت) را مشاهده می فرمائید. در حال حاضر 120 پرسش مرتبط با کلیدواژه در پرسشکده موجود است.Sep 12, 2017 - راه حلی که براش پیدا کردیم ارضا کردن همسرم بدون دخول از طریق تحریک کردنش با حرفهای شهوتی و مالیدن سینه و بدن و بخصوص لیسیدن و مالیدن آلت ... با اینکه قبل از ازدواج با مطالعه در بسیاری از سایتها خوندم که اندازه الت ... کوچیکه و کاش بزرگتر بود و دلیل ارگاسم نشدنه خودش رو کوچیکی الت من ...دنیای اطلاعات: در این پست سوالی که ذهن خیلی از دخترای در شرف ازدواج رو مشغول کرده برای عموم آماده کرده ایم با ما همراه باشید:Sep 22, 2019 - سلام خسته نباشیدبنده تازه ازدواج کردم وحالافهمیدم آلت شوهرم کوچیکه بنظرمن زیر10سانت شایدبشه به گفته خودش چون قرص آسنترامصرف میکنه ...4- اندازه آلت تناسلی مرد با سایز دستشان ارتباط مستقیم دارد. ... چطوره میتونه بگه الت شوهرم کوچیکه ، لطفا دنبال همسر مناسبی باشید، همسری که سایز الت واسش مهمه که ...آلت همسر دومم خیلی کوچیکه :: خانواده برتر. من تازه ازدواج کردم شوهرم التش خبلی خبلی بزرگه چیکار کنم نمیتونم چه جوری باهاش کنار بیام البته از قلم نیوفته ازدواج ...سیاری از مردان بخصوص مردان جوان دارای نگرانی هستند که آیا اندازۀ آلت تناسلی آنها طبیعی است یا نه. ... طول میانگین آلت تناسلی نعوظ کرده ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متر است. ... سلام من التم خیلی کوچیکه به طوری که با هرکس خواستم نزدیکی کنم مسخرم کرد یا ...سایز آلت مرد سایز من کوتاه همسرم ناراضی ارضا نشدن آلت کوتاه افزایش اندازه آلت مرد شوهر من آلت کوچک ... متاسفانه باور غلطی در جامعه وجود دارد که لذت رابطه جنسی را در طول و قطر الت تناسلی دیده و به نوعی این ... من متاهلم،متاسفانه آلت همسرم کوچیکه لطفا راهنمایی کنید ... “دلایل بی میلی مردان به زنان” | چرا شوهرم به روابط زناشویی سرد شده؟Apr 25, 2019 - کوچکی آلت همسرم | کلینیک نی نی سایت. Nov 18, 2018 - من یک ساله ازدواج کردم و شوهرم آلتش کوچیکه کمتر از دوازده سانت. تو رابطه اصلا لذت ...Feb 3, 2015 - و اینکه آیا ماهیچه های واژن هنگام رابطه سفت میشن و آلت مرد را میگیرن و با آلت مرد ... سلام،ببخشید من رحمم کوچیکه موقع نزدیکی دردشدید دارم،،چکارکنم که بهترشوم؟ ... (ارتجاعی بودم و تا قبل سکس فوق العاده واژنم تنگ بود)شوهرم همش فکر ...سلام دچار کوتاهی الت هستم حدود 10 تا 11 سانتی میشه در رابطه ی دخول با همسرم که مقداری ... من مدت 3 ساله که دچار کاهش استقامت در نعوذ شده ام ( آلت تناسلی کاملا سفت ...شوهرم اخلاق خوبی نداره و زود عصبی میشه. ... جمع جایی که من هستم به آلت تناسلی شوهرم دست میزنه به نظر شما منظورش چیه لطفا راهنماییم کنید ... بگیم که بهشون برنخوره ازطرفیم شوهرم پسر کوچیکه خونوادس میترسم بریم اونجا واسه همیشه موندگار بشیم.به منم دکتر گفت سوراخ پرده ت کوچیکه و باید جراحی کنی اما با ژل امتحان کن امکانش هم هست که موفق بشین. ... یعنی آلت شوهرم کوچیکه که من دردی احساس نمی کنم؟Sep 30, 2018 - پس بخوانید اندازه آلت تناسلی اندازه آلت تناسلی مردان اندازه آلت مردان اندازه طبیعی آلت ... از خوردن آلت تناسلی شوهرم متنفرم ولی شوهرم دوست دارد. ... سلام خسته نباشید ۱۷ سالمه سر التم کوچیکه و حالت عادی التم ۴ سانت ولی ولی در حالت ...از فروشگاه نیک خرید قبلا برای افزایش طول و کلفت کردن آلت تناسلی روغن و پماد خراطین گرفته بودم که خیلی هم خوب جواب داد یه ویدئو هم در همین زمینه ارسال کرده بودم ...Jul 8, 2016 - شوهرم شب اول عقد فقط به فکر لذت بردن خودش بود محروم کردن شوهر از ... شوهرم از اندازه آلت تناسلیش راضی نیس میگه کوچیکه نامزدم میگه هفته بعد که ...Feb 9, 2018 - تحقیقات و مطالعات بسیار زیادی در مورد اندازه نرمال و مناسب آلت تناسلی مردان صورت گرفته است و محققان سعی دارند به این سوال پاسخ دهند که ” اندازه ...ایشون یهو با عصبانیت داد زدند نخیرررر خانم کجاش کوچیکه؟ نباید اندازه ی اونی که تو دیدی باشه منظورش آلت شوهرم بود یعنی من اون لحظه جلوشوهرم اینجوری شدم ‍ مردم از ...با سلام من خانمی هستم ٣١ ساله، خدا رو شکر میکنم چون همه چیز در زندگی به من داد به غیر.یه سوال داشتم آلت تناسلی من 13 سانتی در حالت شق شدن است اگر ازدواج کنم کدام مشکلی نیست ... آلت شوهرم کوچیکه چکار کنم بزرگشه 8سانته تا9سانته نهایت .What are the ways to enlarge the penis length and increase its diameter? Growing up ... even when I touched it, when I touched it, it was in the middle of my middle finger. Sep 15, 2010 - Hi I am a 33 year old man with a height of 170 kg and 61 kg body weight is very delicate and my body strength was low since I was 2 years old when I married my 28 year old wife Height 180 and 85 ... Husband unwillingly (Husband not interested in sex) Hello friends and sorry ... (sorry sorry sorry) Almost seems to me to be too small (almost 1 or 2 thoughts .. Your spouse's penis size will not change Divorce Get married to someone who ... Jan 1, 2011 - Penis size has a direct relationship with the time of puberty ... I am 16 years old My testicles are very small but my penis Shag up 26cm can weigh 70kg and ... Mar 1, 2012 - Doctor's answer: You have a penis ... Zahra: Hi I'm having a sexual problem My husband doesn't have much desire for proximity. Oct 22, 2013 - I told Shushu that I was tired of quarter-hour sex again! Come test this spray I bought 12,000 tomans 45 minutes before attempting vein ... Nov 25, 2018 - Hi. I was married for a year and my husband was a little under 12 inches tall. Jul 26, 2017 - I have a 24 year old daughter I just got married My wife has never had any self-esteem and relationship with someone the first time I saw her during erectile dysfunction. At the beginning ... I got 5 years old and just got married, but close by I do not feel his hand, let alone satisfy. I wanted to know why this is how I and I should do to solve this problem Aug 28, 2015 - I got married for a year now, then I'm not happy with my husband because of the pity of my unfortunate husband. Boxing now ... Nov 27, 2019 - I don't enjoy the relationship much and I feel good about it either because my husband's penis is small or my penis is big ?? !! These things have an effect on you ... Jan 22, 2019 - We've been married for about a year and haven't had sex yet. If her penis is erect and with ... Maybe she feels like her penis is trying to enlarge her ... Feb 4, 2018 - Malayer 081 - Advice | My wife's penis is big and I'm scared - Advice My wife's penis is big and I'm scared. ... I know someone whose penis is so small that he has surgery ... You came to say that my penis is big, God forbid I think ... Jun 18, 2013 - When we got naked in front of each other I don't know why but My penis did everything I can ... until my little penis rubs on my pillow that suddenly and very ... my husband is very big - about us ... Very Large, ~ ~ Very Small, ~ ... Second Wife Very Small :: Top Family Dec 23, 2018 - Men's Natural and Normal Penis Size and Methods of Penis Enlargement and Their Influence on ... Scientific and practical, only Oh, surgery to increase penis size, and all the procedures ... 1cm, but the doctor says, what should my little testicle do? Ironi Magazine (@ majaleye.irooni): "My husband has a small penis and I'm upset about it. My wife told me I wish my penis a little ..." When I was close to my husband I am in great pain. This is because of my wife's large penis and when her penis is in my vagina the pain reaches its peak. Could you please advise what ... The average penis size is in the range of 11 to 15 cm. ... It should be noted, penis size is not equivalent to complete sexual satisfaction. ... 2 cents but it was a distraction for me. I think she's small and maybe not satisfied. I got married for two months. My wife's penis is too small, though I'm not too hot. About 3 4 inches. I can't even afford to dry. I got cold talking to her ... Jun 5, 2015 - Hi Abji Glam I am single but my life is not even my brother's best ethics but a bit like my husband but even though I am younger than him ... Maybe all my problems and I don't want to go too far ... sexual problems; Ordinary penis size; My husband does not like my body. I am fully aware of the size of the penis as well. ... I am 5 years old and my baby is very young, I do not know what to do Cherabies, please ... Does he enter? And you say our fiancé ... May 7, 2019 - Hello baby, your little man's penis doesn't taste good. Related questions. When I was eight months old, the last month of sex has been harmful. ask. Here is a list of questions related to the keyword (pen size). There are currently 120 keyword questions on the staff at Sep. Sep 12, 2017 - The solution we found to satisfy my spouse without interfering with stimulating her with lust and rubbing her breasts and body and especially licking and ... Although I read in many sites before marriage, I read that her penis size was small and I wish she had a small orgasmic reason. I ... The world of information: In this post we have prepared for the public the question that many girls are planning to marry Join us on: Sep 22, 2019 - Hi don't get tired of getting married again and I guess my little penis might look like under 10cm According to himself, because he is taking asthma pills ... 4- The size of the penis is directly related to the size of their hands. ... how can she say that my husband is small, please look for the right wife, the wife whose size is important ... My second wife is too small :: The superior family. I am just getting married. My husband is a big bitch I can't figure out how to get away with getting married, of course. Unmarried men, especially young men, have concerns about whether their penis size is normal. ... The average erect penis length is 2 to 4 cm. Hi, I'm so small that I used to go close to anyone I wanted or ... My penis size My wife size Unhappy widow not satisfied Penis size Increased penis size My husband penis ... Unfortunately there is a false belief in society There is the pleasure of sex throughout the length and diameter of the penis and somehow this ... I'm married, unfortunately my little penis please guide ... "The Reasons for Men's Despair" | Why Is My Husband Cool In Marriage Apr 25, 2019 - My wife's small penis | Tiny Clinic Site. Nov 18, 2018 - I have been married for a year and my husband is a little under 12 inches tall. Have fun in intercourse at all ... Feb 3, 2015 - And if the vaginal muscles become stiff during intercourse and stab with penis ... Hi, sorry, my little uterus, when I am in close proximity, what can I do to get better? ... (I was reactionary and had extremely vaginal sex before) My husband was always thinking ... Hi I'm short about 10 to 11cm in connection with my wife who has been with me for some 3 years. Decreased stamina in my erection (penis quite stiff ... my husband has no good morals and gets nervous soon ... ... all over where I am touching my penis What do you mean please say ... They don't go through my husband's little boy scared to go there to always be patient. To me the doctor said the hole in your curtain is small and you have to have surgery but try it with gel. Yen ... Is my penis small so I don't feel pain? Sep 30, 2018 - So read Penis Size Men Penis Size Penis Size Men's Penis Size ... I hate eating my penis but my husband likes it. Hi, don't be tired; it's a small salmon and a normal 5cm but in the ... I had already bought from the Good Store to increase the thickness and thickness of the penis and the ointment, which worked very well. The same video My husband was just thinking about enjoying himself the first night ... Deprived of her penis size Husband says little to my fiancé says next week ... Feb 9, 2018 - Lots of normal size research and studies The penis is suitable for men, and researchers are trying to answer the question: "Size ... She's angry. No, where's she?" It shouldn't have been the size of what you saw. My husband's penis meant I was like that at that moment; people are from ... Hi I'm a lady, 5 years old, thank God because she gave me everything in life. My penis is 13cm in the state of bending If I get married no problem ... My penis is big 8cm to 9cm.  شوهرم دوستت دارم،شوهرم عشقم،شوهرم تاج سرم،شوهرم آلتش کجه،شوهرم در دوران بارداری رابطه میخواد،شوهرم اونجامو میخوره نی نی سایت،شوهرم التش کوچیکه،شوهرم هرشب رابطه میخواد نی نی سایت،شوهرم ازم خسته شده،شوهرم التمو میخوره نی نی سایت،شوهرم التش بزرگه نی نی سایت،شوهرم التش کوچیکه نی نی سایت،شوهرم التمو گاز میگیره،شوهرم اونجاش بزرگه نی نی سایت،از شوهرم متنفرم،از شوهرم میترسم،از شوهرم ناراحتم،از شوهرم خسته شدم،از شوهرم خیلی میترسم نی نی سایت،از شوهرم متنفرم چه کنم،از شوهرم دلگیرم،از شوهرم راضی نیستم،شوهرم با من نزدیکی نمی کند نی نی سایت،شوهرم به حرفم گوش نمیده،شوهرم بغلم نمیکنه،شوهرم باهام قهره،شوهرم بهم محبت نمیکنه،شوهرم بهم اهمیت نمیده،شوهرم به خانوادم احترام نمیزاره،شوهرم باهام سرد شده،ب شوهرم شک دارم،ب شوهرم شیر میدم،ب شوهرم مشکوکم،ب شوهرم شک دارم نی نی سایت،ب شوهرم خیانت میکنم،ب شوهرم اعتماد ندارم،ب شوهرم حسی ندارم،ب شوهرم هیچ حسی ندارم،شوهرم پروفایل،شوهرم پولداره نی نی سایت،شوهرم پول نداره،شوهرم پیشاپیش تولدت مبارک،شوهرم پزشکه،شوهرم پیره نی نی سایت،شوهرم پلیسه،شوهرم پیشاپیش روزت مبارک،شوهرم پ،شوهرم تند میکنه نی نی سایت،شوهرم تو رابطه اذیتم میکنه نی نی سایت،شوهرم تنبیهم میکنه نی نی سایت،شوهرم تولدت مبارک،شوهرم تاج سرمه،شوهرم تکیه گاهمه،شوهرم تولدمو تبریک نگفت،شوهرم ثبات شخصیتی نداره،شوهر ثریا قاسمی کیست،شوهر ثروت در سریال دلدادگی،شوهر ثریا قاسمی کیه،شوهر ثریا معشوقه شهریار،شوهر ثریا حکمت،شوهر ثریا حکمت کیست،شوهر ثروت در دلدادگی،شوهرم جنب میشه نی نی سایت،شوهرم جای خوابشو عوض کرده،شوهرم جلو همه کتکم زد نی نی سایت،شوهرم جواب پیاممو نمیده،شوهرم جوابمو نمیده،شوهرم جواب پیامامو نمیده،شوهرم جذاب نیست،شوهرم جنون داره،شوهرم چشم چرونه،شوهرم چشم چرونی میکنه،شوهرم چاقه نی نی سایت،شوهرم چیزی به نامم نمیکنه،شوهرم چی بخوره که پسر دار بشه،شوهرم چشم چرونه نی نی سایت،شوهرم چیزی به نامم نمیکند،شوهرم چشم چرونه چیکار کنم،چ کنیم شوهرمان عاشقمان شود،چ کنیم شوهرمان خیانت نکند،چ دعایی بخونم شوهرم عاشقم بشه،چ دعایی بخونم شوهرم بمیره،چ کنیم ک شوهرمان عاشقمان شود،چ سوالاتی از شوهرم بپرسم،چجوری برای شوهرم دلبری کنم،شوهرم حرفمو گوش نمیده،شوهرم حرف نمیزنه،شوهرم حرفای عاشقانه نمیزنه،شوهرم حوصله نداره،شوهرم حوصله بچه نداره،شوهرم حرصم میده،شوهرم حلقه دستش نمیکنه،شوهرم حرفای زشت میزنه،شوهرم خیلی لب میگیره،شوهرم خیلی سرده،شوهرم خیلی دوسم داره،شوهرم خواب دیده من باردارم،شوهرم خیلی نی نی سایت،شوهرم خیلی بغلم میکنه نی نی سایت،شوهرم ختنه ام کرد،شوهرم خیلی عصبیه،شوهرم دیر ارضا میشه نی نی سایت،شوهرم دنیامه،شوهرم دلمو شکست،شوهرم دلمو شکسته،شوهرم دوست ندارم،شوهرم درکم نمیکنه،شوهرم د،شوهر ذلیل نی نی سایت،شوهرم تو ذوقم میزنه،شوهرم بی ذوقه،شوهرم خیلی بی ذوقه نی نی سایت،چگونه ذهن شوهرم را بخوانم،شوهرم حرف تو ذهنش نمیره چیکار کنم،شوهرم روم میخوابه،شوهرم روم میخوابه نی نی سایت،شوهرم رابطه سه نفره میخواد نی نی سایت،شوهرم رو دوست ندارم،شوهرم روزت مبارک،شوهرم رفیق بازه،شوهرم رابطه میخواد نی نی سایت،شوهرم روانیه،مادر شوهرم،شوهرم زن دوم گرفته نی نی سایت،شوهرم زندگیمه،شوهرم زشته،شوهرم زور میگه،شوهرم زود عصبانی میشه،شوهرم زود عصبی میشه،شوهرم زندانه،شوهرم زود میخوابه،شوهرم سینم رو گاز میگیره،شوهرم سینمو میمکه،شوهرم سراغمو نمیگیره،شوهرم سرم داد زد نی نی سایت،شوهرم سیلی میزنه،شوهرم سرد است،شوهرم سختگیره،شوهرم سیر نمیشه،شوهرم شیر میخواد،شوهرم شکاکه،شوهرم شکاکه نی نی سایت،شوهرم شیشه میکشه،شوهرم شیره میکشه،شوهرم شیو نمیکنه،شوهرم شیره میخوره نی نی سایت،شوهرم شیر میخواد نی نی سایت،شوهرم صورتمو دوست نداره نی نی سایت،شوهرم صیغه کرده نی نی سایت،شوهرم صبح زود رابطه میخواد،شوهرم صدامو ضبط میکنه،شوهرم صیغه کرده خانواده برتر،شوهرم صبح رابطه میخواد،شوهرم صبح تا شب سرکاره،شوهرم صدامو ضبط میکنه نی نی سایت،شوهرم ضعیفه چیکار کنم،شوهرم ضعیفه،شوهرم ضایعم کرد نی نی سایت،شوهرم ضعیف شده چیکار کنم،شوهرم ضایعم میکنه،شوهرم ضربان قلبمه،شوهر ضیغمی،شوهر ضعیف نی نی سایت،شوهرم طلاق میخواد،شوهرم طلاقم داد،شوهرم طلسم شده،شوهرم طرف من نیست،شوهرم طرفدارم نیست،شوهرم طبیعی جلوگیری میکنه،شوهرم طلاقم نمیده نی نی سایت،شوهرم طلاقم داد نی نی سایت،شوهرم ظرف نمیشوره،شوهرم ظرف میشوره،شوهر ظالم نی نی سایت،شوهر ظالم کیست،شوهر ظریف،شوهرم از ظاهرم ایراد میگیره نی نی سایت،شوهرم از ظاهرم راضی نیست،شوهرم بهم ظلم میکنه،شوهرم عشقمه،شوهرم عاشق باسنمه نی نی سایت،شوهرم عاشق سینمه نی نی سایت،شوهرم عزیزم،شوهرم عزیزم تولدت مبارک،شوهرم عشقه،شوهرم عوض شده،شوهرم غیرتی شد کتکم زد نی نی سایت،شوهرم غسل نمیکنه،شوهرم غیرتیه نی نی سایت،شوهرم غرور داره،شوهرم غیرتی نی نی سایت،شوهرم غیرتی شد کتکم زد،شوهرم غرغرو است،شوهرم غیرتی نیست نی نی سایت،شوهرم فهمید،شوهرم فهمید نی نی سایت،شوهرم فوت شده نی نی سایت،شوهرم فکر میکنه بهش خیانت میکنم،شوهرم فهمید باکره نیستم،شوهرم فلج شده،شوهرم فیتیله پیچم میکنه،شوهرم فهمید دوست پسر دارم نی نی سایت،شوهرم قرص میخوره،شوهرم قدش کوتاهه،شوهرم قدرمو نمیدونه،شوهرم قهر کرده رفته،شوهرم قهره،شوهرم قرص مصرف میکنه نی نی سایت،شوهرم قدر کارامو نمیدونه،شوهرم قلیون میکشه،شوهرم کافر شده،شوهرم کچله نی نی سایت،شوهرم کتکم زد نی نی سایت،شوهرم کمرش شله،شوهرم کم حرفه نی نی سایت،شوهرم کجایی،شوهرم کینه ایه،دعا ک شوهرم به حرفم گوش دهد،دعایی ک شوهرم عاشقم بشه،دعای ک شوهرم بهم وابسته بشه،چیکار کنم ک شوهرم بهم وابسته بشه،چیکار کنم ک شوهرم عاشقم بشه،چکار کنیم ک شوهرمان عاشقمان شود،چیکار کنم ک شوهرم بهم توجه کنه،چیکار کنم ک شوهرم تحریک بشه،شوهرم گاز میگیره،شوهرم گل میکشه،شوهرم گفت نی نی سایت،شوهرم گفته طلاق،شوهرم گوشیشو خاموش کرده،شوهرم گفت طلاقت میدم نی نی سایت،شوهرم گوشیمو هک کرده،شوهرم گم شده،شوهرم لبامو میخوره نی نی سایت،شوهرم لب دوست نداره،شوهرم لب میگیره،شوهرم لبمو گاز میگیره،شوهرم لکنت زبان دارد،شوهرم لباس باز دوست داره نی نی سایت،شوهرم لج کرده،شوهرم لکنت داره،شوهرم میگه اونجات سیاهه نی نی سایت،شوهرم مرا خوب نمیکند،شوهرم مرا نمیکند،شوهرم میگه گشادی نی نی سایت،شوهرم منو میفروشه نی نی سایت،شوهرم میمکه،شوهرم میگه به خودت برس،شوهرم میگه زشتی نی نی سایت،شوهرم نمیتونه سیرم کنه،شوهرم ناس مصرف میکند،شوهرم نی نی سایت،شوهرم نفسمه،شوهرم نازمو نمیکشهشوهرم نه ،شوهرم وسواس فکری داره،شوهرم ولم کرده،شوهرم وکیله،شوهرم ولخرجه نی نی سایت،شوهرم و جاریم،شوهرم ولنتاینت مبارک،شوهرم وکیله نی نی سایت،شوهرم واریکوسل عمل کرده،شوهرم و من،من و شوهرم نی نی سایت،من و شوهرم طلاق عاطفی گرفتیم،از شوهرم و خانواده اش متنفرم،پروفایل پسرم و شوهرم،شوهرم هیچ حسی بهم نداره،شوهرم همش باهام دعوا میکنه،شوهرم همش میگه برو خونه بابات،شوهرم هیکلمو دوست نداره نی نی سایت،شوهرم همیشه خسته است،شوهرم هی بهم امپول میزنه،شوهرم همش بهونه میگیره،شوهرم یک بیضه دارد،شوهرم یعنی،شوهرم یعنی زندگیم،شوهرم یه حیوونه،شوهرم یه شهر دیگه کار میکنه،شوهرم یکیو صیغه کرده،شوهرم یواشکی سیگار میکشه نی نی سایت،شوهرم یکی دیگه رو دوست داره نی نی سایت،خانواده ی شوهرم نی نی سایت،حوصله ی شوهرمو ندارم،بچه ی شوهرم نی نی سایت،دیوونه ی شوهرمم نی نی سایت،بچه ی شوهرم،از خانواده ی شوهرم متنفرم،عکس نوشته ی شوهرم عاشقتم،عکس نوشته ی شوهرم،شوهر 100 روزه،شوهر 100 روزه من
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020