بهترین راه های افزایش اندازه آلت تناسلی | از همین الان بزرگترش کن!!

Best Ways to Increase Penis Size | Make it bigger now!

http://bayanbox.ir/view/5917901345941104799/Best-Ways-to-Increase-Penis-Size.jpg

بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش‌هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر و طول، یا سفت‌شوندگی (نعوظ) آلت تناسلی مرد انجام می‌گیرند. در ادامه با راه های افزایش اندازه آلت تناسلی آشنا شوید.

بسیاری از آقایان بر این عقیده هستند که هر چه آلت تناسلی بزرگتر باشد، همسرشان در موقع نزدیکی لذت بیشتری می برد. در حالی که این یک باور اشتباه است. آنچه در این زمینه نقش اصلی را دارد، رفتار و شخصیت مرد و احساس متقابلی است که بین زن و شوهر وجود دارد .

 

دامنهٔ شیوه‌های موجود از ورزش‌های دستی تا دستگاه‌های کشنده و آویزان کردن وزنه و جراحی را دربرمی‌گیرد. این شیوه‌ها با گزارش‌هایی متفاوت از موفقیت و شکست در سراسر جهان همراه بوده‌اند. بااین‌که مضر بودن برخی روش‌ها کاملاً بر همگان آشکار شده‌است، اما باقی روش‌ها می‌توانند تا حدودی نتیجه‌بخش باشند. اغلب در تبلیغ محصولات تقلبی، تفاوت میان تغییر اندازهٔ موقتی، نعوظ و تغییر اندازهٔ دائمی تعمداً خَلط می‌شود.

تحقیقات علمیِ قانونیِ اندکی به‌طور اختصاصی بر روی موضوع افزایش حجم بدون جراحی صورت گرفته‌است. وجود ادعاهای قابل توجه و افزایش حجم دائمی به‌طور کلی در حد ادعاست و هیچ‌کدام از طریق تحقیق علمی تأیید نشده‌اند و می‌توانند مبتنی بر مصالح و هیجانات منبع ادعا باشند.

 

در حال حاضر، هیچ روشی که از طریق آن بتوان بدون جراحی، به‌طور دائمی ضخامت یا طول آلت طبیعی را افزایش داد وجود ندارد. برخی تحقیقاتِ کلی راجع به ایمنی و اثربخشی (یا عدم اثربخشیِ) مواد داروییِ مختلف یا مقدمات شبه‌دارویی انجام شده‌اند، اما تاکنون هیچ ماده‌ای که موجب پدیدار شدن جریان داروییِ اصلی برای اتخاذ هریک از آن‌ها بشود به‌دست نیامده‌است.

 

راه های افزایش طول اندام تناسلی و افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان:

جراحی برای افزایش سایز آلت تناسلی:

Surgery to increase penis size

در سال  ۱۹۸۴ نوعی جراحی بزرگ کردن الت تناسلی ابداع شد. در این عمل بخشی از آلت که که داخل بدن و چسبیده به استخوان لگن هست به خارج از بدن فرد آزاد می شود. در این جراحی برشی کوچک در ناحیه شرمگاهی (پوبیس) انجام می شود و با قطع کردن رباط ساسپنسوری، آلت از استخوان لگن جدا می شود و یک پروتز کوچک بیضه برای پیشگیری از چسبیدن مجدد آلت به استخوان بین ریشه ی آلت و استخوان قرار می گیرد.

http://bayanbox.ir/view/1440491763969700771/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg

 

جلگینگ برای افزایش سایز آلت تناسلی:

Gelling to increase penis size

روش جلگینگ از گذشته های بسیار دور مورد استفاده قرار گرفته است .این روش به عنوان معمولی ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی با ماساژ نام برده می شود .

 

نحوه انجام جلگینگ برای افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ

How to do glaxing to increase the size of the genitals with massage

این تمرین بوسیله دوشیدن آلت انجام می شود. اگر میخواهید تاثیر جلگینگ را بطور کامل مشاهده کنید عمل جلگینگ را بصورت روزانه ( همه روزه ) انجام دهید !

 

برای استفاده از روش جلگینگ میبایست یک حوله ای که در آب گرم خیس خورده است را بر روی آلت تناسلی خود قرار دهید ! حوله را برای مدت ۲ یا ۳ دقیقه در اطراف آلت تناسلی قرار دهید .  ( ممکن است به دلیل گرم شدن ؛ الت در حالت نیمه راست قرار گیرد ) سپس می توانید  مقداری لوبریکانت یا روغن خراطین را به سر انگشتان خود بزنید .دقت کنید شما باید علامت OK را با انگشتان دست خود بسازید .

http://bayanbox.ir/view/9020571375433284928/Penis-massage.jpg

 

پس از آغشته کردن لوبریکانت یا روغن خراطین آلت تناسلی را میان انگشتان اشاره و شصت قرار داده و از پایین ( در قسمت تحتانی آلت به سمت سر الت به آرامی بکشید . ) این روش میبایست به آرامی انجام پذیرد . شما می توانید برای هر بار بالا و پایین بردن دست های خود شمارش قرار دهید .در مدت ۳ دقیقه ۱۰۰ بار این عمل را تکرار نمایید .

 

این عمل میبایست شب ها قبل از خواب انجام شود تا بیشترین باز دهی را داشته باشد .پس انجام عمل جلگینگ در طی چند روز شما شاهد افزایش سایز اندام تناسلی خود خواهید بود .

 

نکته قابل توجه درباره این موضوع این است که افزایش سایز آلت تناسلی با ماساژ جلگینگ دائمی خواهد بود حتی اگر دیگر عمل جلگینگ انجام نشود .

 

دیر ارضا روشهای درمان زود انزالی بهترین راه برای جلوگیری از زود انزالی, راه طبیعی حجیم کردن الت مردانی, راه های بزرگ کردن الت مرد بدون دارو و قرص پزشکی, راههایی علمی جهت درمان کوچکی آلت, راههای رایج طبیعی بزرگ کردن آلت مردونه تناسلی, راهی برای بزرگ شدن الت تناسلی مردان, رشد دائمی و موثر الت, روش های افزایش حجم آلت تناسلی در مردان, زود انزالی تکنیک درمان آموزش ارضا شدن, سایت دیرانزالی سوال ها و جواب ها در مورد زودانزالی, سریع ترین داروی بزرگ کننده و حجم دهنده دائمی الت, شق کننده و تاخیری, طب گیاهی برای رشد آلت مرد, طور دائم و تضمینی چگونه الت تناسلی را بزرگ کنیم, علبهترین روش برای دیر ارضا شدن مردان چیست, قرص افزایش دهنده سایز آلت, قرص افزایش سایز, قرص سفت کننده آلت مردونه, قوی ترین داروی تاخیر در انزال, قویترین داروی پزشکی افزایش درشت آلت مردانه, قویترین و موثرترین گیاه, کدام دارو باعث بزرگ شدن الت تناسلی میشود, گیاه دارویی بزرگ کننده آلت, گیاهان دارویی تقویت جنسی, مردانه, مکمل های گیاهی بزرگ کننده الت, موثرترین دارو برای افزایش اند خرید دارویی گیاهی برای درمان قطعی زود انزالی, موثرترین گیاه داروی پزشکیی برای افزایش درشت تضمینی سایز الت, نام داروی ضمانتی گیاهی و روش استفاده برای بزرگ کردن الت مردانی, ویگاریکس، استفاده از داروبهترین راه برای بزرگ کردن الت مردانی مرد, اسم کرم بزرگ کننده الت, افزایش حجم و طول الت مردانی تناسلی, افزایش سایز و قد الت مردانی مردان, افزایش طبی و سنتی افزایش سایز و کلفتی اندام تناسلی داروهایی برای کلفت کردن آلت افزایش طول و قطر الت بدون بازگشت افزایش طول الت مردانی تناسلی بدون دستگاه

 

افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ زرد چوبه:

Increase the size of the genitals with turmeric massage

شاید تابه حال درباره افزایش سایز آلت تناسلی با زردچوبه چیزی نشنیده باشید ! زرچوبه با خواص فوق العاده ای که دارد از زمان های قدیم تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است .طبیبان هندی و یونانی از زردچوبه به عنوان یک ادویه در طب سنتی که باعث بزرگ شدن طول آلت آقایان می شود یاد نموده اند . برای این که در کنار روش های فوق سریع تر به نتیجه برسید آلت خود را با رزدچوبه ماساژ دهید . اثرات این دارو گیاهی می تواند در کم ترین زمان ممکن نمایان شود .

http://bayanbox.ir/view/2051490860535553494/Increase-the-size-of-the-genitals-with-turmeric-massage.jpg

بزرگ کردن آلت تناسلی| تزریق چربی:

Penis Enlargement Fat Injection

با استفاده از این روش جراحان ، چربی بدن خود فرد را با لیپوساکشن liposuction خارج کرده و با استفاده از سرنگ به بدنه آلت تناسلی تزریق کنند. در این روش احتمالا افزایش طول حدود 1 اینچی در طول و دور آلت تناسلی را تجربه خواهید کرد. نتیجه آن دائمی نیست و بعد از مدتی به اندازه اولیه باز خواهید گشت. البته این روش هم با عوارضی همراه است.

http://bayanbox.ir/view/2666019782904534060/Increase-penis-size-by-injecting-fat.jpg

 

افزایش طول آلات تناسلی، استفاده از دستگاه های کشنده یا extenders:

Increase genitalia length, use of lethal devices

دستگاه های کشنده وسایلی هستند که مردان در طول روز می توانند زیر لباس خود بپوشند تا به تدریج آلت تناسلی را بکشند.

 

برخی از کارشناسان معتقدند این دستگاه ها ممکن است موثر باشند ولی سایر متخصصین معتقدند که استفاده از این دستگاه ها ارزش ناراحتی و حساسیت های احتمالی در آینده را ندارد.

 

تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده جواب محکمی ارائه نکردند به علاوه این که استفاده از این دستگاه ها در طول روز روی حساس ترین قسمت بدن به هیچ عنوان راحت نیست.

http://bayanbox.ir/view/2968104822057242025/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF.jpg

افزایش طول آلت تناسلی با استفاده از قرص‌ها و مکمل‌ها:

Increase penile length with pills and supplements

شامل قرص‌ها، مکمل‌ها و پمادهایی است که برای افزایش طول دستگاه تناسلی مردان به‌وفور در سطح اینترنت معرفی و ارائه می‌شوند. این در حالی است که برخی از این محصولات حاوی مواد مضر هستند و بسیاری از جهت ایمنی و عوارض جانبی آزمایش نشده‌اند و مؤثر بودن هیچ‌کدام از این محصولات اثبات نشده‌است.

http://bayanbox.ir/view/1129573122554252263/Penis-enlargement-tablet.jpg

افزایش طول الت با روش‌های فیزیکی:

Increase penis length by physical methods

شامل تمرینات کششی هستند که توسط دست خود فرد انجام می‌شود. در این حالت فرد آلت تناسلی را در دست گرفته و بافتهای آن را به صورت طولی ماساژ می‌دهد. این حرکت رفت و برگشت دست باعث می‌شود که بافت پوست آن بازتر شده و انتقال خون در آن راحت‌تر باشد. این فرآیند باعث می‌شود که برخی از بافت‌های آلت تناسلی به مرور زمان رشد کرده و در نتیجه آن، بزرگ کردن آلت تناسلی اتفاق می افتد. تمرینات کششی ممکن است به صورت عرضی هم انجام شوند که برای افزایش حجم آلت تناسلی استفاده می‌شود. در این حالت کشیدن آلت تناسلی به صورت پیچشی بوده و تمرکز ماساژ بیشتر بر روی بافتهای عرضی آلت است.

http://bayanbox.ir/view/3484820512236860663/Increase-penis-length-by-physical-methods.jpg

افزایش طول آلت به وسیله پمپ آلت:

Increase penis length by pumping penis

استفاده از دستگاه کششی روش دیگری است که مطالعاتی برای تأیید نتایج آن صورت گرفته و در برخی موارد هم او در حال انجام است. یکی از این موارد پمپ آلت تناسلی است که تحت عنوان پمپ وکیوم آقایان شناخته می‌شود. این پمپ شامل یک سیلندر است لوله ای است و بر روی آلت تناسلی قرار می‌گیرد. هدف اصلی ساخت این دستگاه برای ایجاد نعوظ در مردان است، اما شواهدی مبنی بر افزایش طول الت تناسلی در استفاده منظم از این دستگاه وجود دارد.

http://bayanbox.ir/view/4860926789100654604/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%88%D9%85-%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C.jpg

بزرگ کننده طبیعی آلت شامل تمرینات ورزشی؛ تغذیه و تکنیک های مدرن:

Natural penis enlargers include exercise, nutrition, and modern techniques

روش آخر برای افزایش سایز اندام تناسلی آقایان شامل آموزش تکنیک هایی است که با یاد گرفتن آنها علاوه بر افزایش سایز الت مشکلات جنسی احتمالی خود را هم برطرف می کنید. مشکلاتی از قبیل زودانزالی، ضعف عمومی جنسی و..

برای انجام این تکنیک ها احتیاجی به هیچ دستگاه یا دارویی ندارید. این آموزشها تنها روشهای مرتبط با بهداشت و سلامت جنسی هستند. هم اکنون در کشور آمریکا به اکثر مردان تجویز می شود. بر اساس آمار جهانی، استفاده از این روشها برای شما هیچگونه ضرر و زیانی به همراه نخواهد داشت. برای مشاهده توضیحات کامل این تکنیک ها بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده جزئیات فایل بزرگترش کن + دانلود فایل ها

 

http://bayanbox.ir/view/4076776523172295100/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9-%D9%81%D9%88%D8%B1%DB%8C.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020