دانلود پکیج افزایش سایز آلت تناسلی آقایان | مجموعه 2020 !!! 🍌Penis Enlargement

http://bayanbox.ir/view/7958145665710869691/%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86.jpg    

دانلود پکیج افزایش سایز آلت تناسلی آقایان

بدون دستگاه و دارو

تمام روش ها را یکجا دانلود کنید!

آموزش 6 روش طبیعی بزرگتر شدن آلت تناسلی

+ 13 هدیه ویژه (جنسی و زناشویی)

حجم فایل :117 مگابایت

89000 تومان

پیشنهاد ویژه

23000 تومان

دانلود فایل

لینک دانلود پس از پرداخت؛ برای شما فعال می شود. پشتیبانی تلگرام

 

این آموزش چه نتایجی برای شما دارد؟

بزرگتر شدن طول (2 تا 7 سانت) و قطر آلت (1 تا 3 سانت)، سفت تر شدن و حجم گرفتن اندام تناسلی، درمان قطعی زودانزالی و داشتن رابطه طولانی تر، ارگاسم های پشت سر هم، تقویت قوای جنسی، تنوع در رابطه با صدها پوزیشن دوست داشتنی، احساس خوب، اعتماد به نفس بالا و رابطه جنسی لذت بخش از نتایجی هستند که در یک دوره کوتاه مدت به دست می آورید.

 

توضیحات:

در این مجموعه آموزشی علاوه بر کتاب های pdf برای تفهیم بیشتر شما از فایل های آموزشی صوتی و تصویری استفاده شده است و دارای 2 قسمت (آموزش و هدیه) می باشد..

 

قسمت اول، آموزش 6 روش معتبر و تست شده:

1. روش پیتر پلاس: شامل حرکات ترکیبی بدنسازی آقایان و تمرینات افزایش سایز آلت تناسلی به صورت همزمان و روزانه شامل 42 تمرین. این تمرینات علاوه بر رشد تمام عضلات بدن، باعث سلول سازی بافت اسفنجی آلت تناسلی شما می شود. تمام حرکات با تصویر آموزشی می باشند. همچنین توصیه های متخصصان برای بزرگ کردن آلت تناسلی در این پوشه قرار دارد.

2. روش پنیمور: یکی از محبوب ترین روش های دنیاست که هم اکنون توسط پزشکان و متخصصان سکسولوژیست به مردان توصیه میشود. این روش شامل تمرینات روزانه می باشد که به صورت فیلم و کاملا فارسی به شما آموزش داده می شود. پنیمور در واقع مجموعه ای از تمرینات کششی و تکنیک های جلکینگ است که باعث افزایش سایز آلت تناسلی و سرعت بخشیدن گردش خون در آن می شود.

3. روش بیگر دیک: شامل سری جدیدی از تمرین ها و نکات موثری است که علاوه بر افزایش طول و قطر آلت، جنبه های مثبت دیگری هم برای مردان دارد مانند قابلیت چند بار ارضاء شدن پشت سر هم، جلوگیری از انزال زودرس، کاهش خمیدگی آلت، افزایش شق شدگی، کشیدگی و سفت تر شدن آلت که باعث نعوظی قدرتمندتر و در نتیجه افزایش لذت طرفین در رابطه می شود. این متد ترکیبی از مجموعه تمرین های کششی، کگل و جلک می باشد که مراحل آن با تصویر آموزش داده شده است.

4. روش نچرال هربال (طب سنتی): این قسمت بسیار گسترده و کاملا گیاهی است که مرتبط به علم تغذیه و طب سنتی می باشد. شامل کتاب خوراکی های افزایش دهنده طول آلت تناسلی، چند فیلم در زمینه بهبود عملکرد جنسی مردان مانند تقویت قوای جنسی، توصیه هایی برای استوار ماندن آلت در حین رابطه، درمان قطعی زودانزالی و نسخه های گیاهی دیگر..، این مجموعه پس از همه اینها، دو سورپرایز برای شما دارد، اول، فیلم آموزشی ویاگراهای طبیعی (جایگزین های قرص سیلدنافیلد) که کاملا فارسی است و دوم، معرفی انواع تاخیری گیاهی که  طول مدت رابطه را تا 2 ساعت تضمین می کند. (و این جایگزین طبیعی برای داروها، قرص و اسپری های مضرر تاخیری می باشد).

5. لاکسیمور: شامل آموزش تهیه روغن ها و پمادهای طبیعی بزرگ کننده و کلفت کننده آلت تناسلی است که با روش های خاص ماساژ داده میشود. راهنمای طرز تهیه و روش صحیح ماساژ آلت به صورت فیلم در مجموعه موجود می باشد.
6. روش سابلیمینال: این روش جدیدترین و در عین حال قوی ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی است که برای اولین بار در این مجموعه قرار می گیرد. این روش مستقیما بر روی ضمیر ناخودآگاه مردان تاثیر می گذارد و خودبخود هزاران پیام مخفی و فرکانس را به مغز می رساند. این متد آسان اما رشد سریع تر آلت را برای شما به همراه دارد.

 

بزرگ کننده و حجیم کننده آلت تناسلی آقایان

علاوه بر اطلاعات و آموزش های بالا، مطالب ارزشمند دیگری هم برایتان در این مجموعه قرار داده ایم که مطمئن هستیم به درتان می خورد... بر اساس تحقیقاتی که طی این دو سال داشته ایم، متوجه شدیم که اکثر مردان و حتی زنان برای بهبود عملکرد جنسی و تداوم زندگی شیرین زناشویی شان دنبال چه چیزهایی بوده اند. و ما تمامشان را به صورت کامل و بی نقص برایتان به عنوان هدیه در این پکیج قرار داده ایم.

 

قسمت دوم، هدایای ویژه:

هدایایی که در این پکیج دریافت می کنید:

1- کتاب کامل تمرینات و ورزشهای آلت تناسلی - آرون کمر

2- آموزش تکنیک های ارگاسم چندگانه - ارگاسم بدون انزال

3- کتاب کامل 100 روش طبیعی برای درمان قطعی زودانزالی

4- کتاب آموزشی مجموعه کمر سفت کن های فوری و گیاهی

5- کتاب جدید 100 عبارت تاکیدی برای افزایش سایز آلت تناسلی

6- کتاب ارزشمند و جامع شامل 365 پوزیشن متنوع زناشویی

7- کتاب مجموعه پوزیشن جنسی برای شرایط، اهداف و موقعیت های مخصوص

8- کتاب کاربردی مجموعه پوزیشن های دوران عقد و نامزدی - ارضای بدون دخول

9- معرفی پوزیشن های اسلامی برای رابطه زناشویی

10- کتاب کامل 100 ایده عاشقانه و رمانتیک برای رهایی از زندگی زناشویی یکنواخت و خسته کننده

11- فیلم های آموزشی تقویت نیروی جنسی با طب سنتی

12- ویاگراهای طبیعی برای جایگزین کردن قرص سیلدنافیلد

13- و دو کتاب رابطه جنسی لذت بخش از دکتر هارویل هندریکس

 

 

 

چرا این مجموعه را باید بخرم؟

شما با دانلود پکیج "افزایش سایز آلت تناسلی" و روش های طبیعی و بی خطری که در آن آموزش می بینید، زندگی زناشویی خود را متحول خواهید کرد... این مجموعه صرفا یک بسته افزایش سایز آلت نیست! و برای بهبود مشکلات جنسی و زناشویی شما مطالب مفیدی ارائه می کند!

روشهای گیاهی و اصولی افزایش آلت تناسلی مردان

به جمع 32 هزارنفری ما خوش آمدید! اگر شما هم مثل اکثر کاربران سایت، احساس خوبی نسبت به اندازه و شکل اندام تناسلی تان ندارید و می خواهید آلت بزرگتری داشته باشید تنها با اختصاص 15 دقیقه در روز، اندازه الت خود را بزرگتر کنید! {برای اطمینان بیشتر از صحت تاثیر این روش ها، نظرات کاربران را در آخر همین پست مشاهده نمائید}

 

با محصول سایت های دیگر چه فرقی دارد؟

در این پکیج تمام روش های طبیعی و واقعی به صورت کامل برای شما آموزش داده شده است. در دسته بندی منظم این روش ها تلاش بسیاری شده است. هر کدام از آموزش ها شامل کتاب، عکس و فیلم می باشند در حالی که سایت های دیگر، صرفا به متن های خلاصه شده بسنده کرده اند. قطعا عکس ها و فیلم های آموزشی باعث می شود شما درک درست تری نسبت به روش ها داشته باشید و به صورت صحیح به آن عمل کنید. همچنین فایده ویژه این مجموعه برای شما این است که تمام شش روش معتبر را یکجا به شما میدهد آن هم با قیمت ارزان! البته با 13 هدیه ویژه!! {در واقع این یکجا دانلود کردن همه روش ها باعث می شود شما در هزینه و زمان صرفه حویی داشته باشید}

 

اگر سایر عضلات بدن مردان قابلیت رشد را دارند، پس بزرگتر شدن الت تناسلی هم امکانپذیر است!! این آموزش ها تا حد قابل توجهی می تواند مشکل آقایان(کوچکی آلت) را حل کند.

این مجموعه در حال حاضر کامل ترین بسته آموزشی افزایش سایز آلت تناسلی در ایران می باشد. جمع آوری و حصول اطمینان از طبیعی و واقعی بودن روش های موجود در آن توسط یک تیم تحقیقاتی و در حدود 2 سال زمان برده است. لازم به ذکر است که برخی متدهای نوین برای اولین بار در این مجموعه ترجمه شده است و در اختیار شما قرار می گیرد.

 

دانلود پکیج افزایش سایز آلت تناسلی

بسته آموزشی "بزرگترش کن!"برای تمام آقایان در هر سن و سالی قابل استفاده است. این پکیج شامل معتبرترین روش های ارائه شده در دنیاست که میتواند برای افزایش اندازه طول و محیط (قطر) آلت مردانه موثر باشد.

 

آلت تناسلی شما ارزشمند ترین قسمت بدنتان است...

پس لطفا به سلامت جنسی خود احترام بگذارید و از سفارش یا استفاده از هر گونه قرص و دستگاهی که در شبکه های ماهواره ای به منظور بزرگ کردن آلت تبلیغات می شود شدیدا خودداری نمائید.

 

درصد موفقیت این روش ها چه قدر است؟

تمامی روش های افزایش سایز آلت که در این پکیج دانلود میکنید کاملا طبیعی و واقعی هستند و تاکنون بین 90 تا 98 درصد موفقیت داشته اند. همانطور که اشاره شد روش های بسیار زیادی در این پکیج وجود دارد. شما بسته به تمایلات، علایق و زمان بندی تان می توانید بهترین روش ها را انتخاب کنید. در تمامی متدها بر اساس آمار کاربران، افزایش طول آلت حدود 3 تا 7.5 سانتیمتر و محیط (قطر) آلت بین 1.5 تا 2.5 سانتیمتر گزارش شده است. لازم به ذکر است که تاثیر این روش های معتبر حتی در هفته های اول قابل مشاهده است.

و حال از داشتن آلت تناسلی بزرگتر لذت ببرید!!

 

 

 

حجم فایل :117 مگابایت

قیمت:89000 تومان

فروش ویژه

23000 تومان

 

-<   دانلود فایل  >-

 

 

توجه: لینک دانلود، پس از پرداخت به صورت اتومات برای شما نمایش داده می شود...

لطفا نظر خود را در مورد این مجموعه آموزشی برای ما بنویسید..

لینک کوتاه این صفحه: https://bit.ly/39f43Ah

afzayesh e size alat e tanasoli mardan

🍌Penis Enlargement

اطلاعات سایتتان خوب است. ماه دوم است که آموزش بزرگ کردن آلت را دنبال می کنم نتیجه عالی و مقبولی داشته است.خواستم تشکر کنم

درود دوست گرامی من این پکیج رو تهیه کردم امیدوارم که جواب بده و خیالم از این بابت راحت بشه

پکیج مفیدی بود فقط برای یک افزایش سایز تهیه کردم اما داخلش کلی اطلاعات و فیلم آموزشی زناشویی داره. لازم داشتم اینو .واقعا خسته نباشید

سلام مک خیلی مشتاقم که این بسته را دریافت کنم.آیا امکان داره به صورت پست دریافت کنن؟
سلام. این پکیج به صورت یک فایل فشرده zip هست که بعد از پرداخت آنلاین بلافاصله لینک دانلودش براتون فعال میشه. با تشکر

سلام

من پکیج شما را خریداری کرده ام و از شما راضی هستم

ممنون

شنبه ۸ شهریور ۹۹ , ۲۱:۱۹ ارشیا رجب زاده

طبق نظر دوستان خریدمش و کاملا راضیم ازش. تمام روشاش طبیعی و سالم و موثر هستن. پیشنهاد می کنم از دستش ندید

سلام خسته نباشید بعد پرداخت بسته رو باید دانلود کنم یا پست میکنید ممنون؟؟

سلام. لینک دانلود پکیج، بعد از پرداخت برای شما نمایش داده خواهد شد. با تشکر

منم میخوام اینو امتحان کنم چجوری باید پولشو پرداخت کنم 

روی دکمه ی "دانلود فایل" کلید کنید. پس از پرداخت، لینک دانلود را مشاهده خواهید کرد. با تشکر

من این محصول رو چند وقت پیش خریداری کردم و واقعا پیشنهاد میشه

آلتم 5 سانت بزرگ تر و کلفت تر شده

همچنین شهوت بیشتری رو تجربه کردم

با تشکر

التم کلفت تر و درازتر شده بعد سه ماه این روشها موثره بچه ها انجام بدین

دمت گرم دکتر سه هفته استفاده می کنم از این تمرین قطر آلتم تغییر کرده و مدت زمان نعوظ و سفتیش هم زیادتر شده.ممنون از همتون

دوشنبه ۳۰ تیر ۹۹ , ۲۱:۰۹ حاجی پور اسماعیل

با تشکر از این پکیج جامع و کاربردیتون و تشکر ویژه از اینکه به فکر بهبود زندگی جنسی خانواده ها هستید

واسه منم که عالی کار کرد این پکیج. من تاهز دامادم همش استرس داشتم واسه اولین رابطه بد ظاهر شم خدا رو شکر به کمک این پکیح همه چی عالی پیش رفت. این روشها روی حجم آلت خیلی تاثیر داره راضی ام و به همه پیشنهاد میدم

قطر آلتم حسابی بزرگتر شده همونجوری که می خاستم و خانمم دوست داشت. مرسی از راهنمایی هاتون.پیروز باشید

خیلی از شما ممنونم مشکل زودانزالی که داشتم با این پکیج شما حل شد الان رابطه طولانی دارم دعاتون می کنم موفق باشید

منم پرداخت کردم نتونستم دانلود کنم 

لطف کمک کنید که چکار باید بکنم 

اگه از طریق تلگرام میشه برام بفرستین لطفا 

سلام. بله از طریق تلگرام براتون ارسال می کنم. موفق باشید

بی نظیره دانلود کنید. روشها آسان و لذت بخشه برای قبل نزدیکی عالیه اطلاعاتش

از نظرم بهترین پکیج افزایش سایزه همه چی تمومه

همین امروز در تاریخ ۳ تیر ۹۹ خریدمش، میخوام انجامش بدم واسه اینده م، مجردم ولی لازمه.

چقدر نظراتو خوندم کیف کردم، چقدر خداروشکر کردم مشکلاتتون حل شده

سلام دو هفته تمرین داشتم با این پکیج خواستم به داداشا بگم خیلی آسان و لذت بخشه ولی واقعا تاثیر داره من هیچ وقت باور نمی کردم قدرت نعوظ یا همون سفتی آلتم به این حد عالی برسه. افزایش قطر معرکه ای میده این روشها. راستشو بگم شانسی خریدم و ایمان نداشتم اصلا جواب بده اما داد  و خوبم داد. از مسئولین سایت ممنونم

راضی ام هفته دوم تمرینها حجم و افزایش قطر عالی بوده توی رابطه کاملا معلومه تاثیر افزایش مرسی

خیلی خوب و کامل دستتون طلا از پشتیبانی و پیگیری منظمتون متشکرم. من تازه خریداری کردم بچه ها ایشالا چند ماه دیگه میام و نتیجه رو اعلام می کنم. این پکیجو یکی از دوستای دانشگام معرفی کرد که خودش نتیجه گرفته اش ایشالاه منم نتیجه بگیرم. توکل به خدا

سلام و خسته نباشید لذت بردم از این پکیج کامل و جامع شما ممنونم که خالصانه با قیمت ناچیز طیف اطلاعات گسترده و مفید رو در اختیارم قرار دادید. برقرار باشید

خسته نباشین من پرداخت کردم پولو اما دانلود نشد 

سلام. ضمن تشکر، لینک دانلود از طریق تلگرام خدمتتون ارسال میشه

چقدر ساده و واضح توضیح دادین خوشم اومد بیسته بیسته من از فردا میخوام تمریناتو شروعش کنم.امیدبخ خدا

با سلام. اولا که خیلی پکیج کاملی جمع بندی کردید یک ماهه استفاده می کنم دیگه به حجم دهنده های شیمیایی احتیاج ندارم نعوظ بهتر شده همینطور زمانرابطه طولانی تر شده واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم زندگیمو نجات دادین همسرم بخاطر اینکه نمیتونستم راضیش کنم بارها گفته بود میخواد جدا شه. تا ابد نوکرتونم

با عرض سلام و خسته نباشید 

من پرداخت رو انجام دادم بعدش سایت برام بسته شد چیکار کنم دوباره بازیابی کنم؟ 

بهترین آموزشی هست که تا حالا دانلود کردم. دمتون گرم خیلی پکیج کاملی هست حلالتون

این آموزش را خریدم برای من 3 سانت افزایش پیدا کرده آلتم و کلفت تر شده خوب است

khastam payam bedam begam mersi az in amuzeshe kameletoon ta inja baram moasser boodesh

توانستم در 2 ماه تغییر سایز دلخواهم را داشته باشم تمرینا باعث ازدیاد گردش خون در آلت میشه و حجم میده خیلی راضی هستم اولین آموزشی هست که روی بنده تاثیر داشت. پیشنهاد می کنم به داداشا

تغییرات قابل قبول بودند ممنون از سایت و محصول خوبتان

عالی بود خیلی متشکر و موفق باشید

مرسی دکتر شوهرم عالی شده روی هم رفته رابطه لذتش رفته بالا این دستوالعمل های شما معرکه هستن

خیلی بیسته آموزش شما دیشب قبل از اینکه دانلود کنم با پسرخالم که پزشک اورولوژی هستن مشورت کردم و اونم تاییدش کرد و تعجب کرد از قیمت پایینش الان که دانلود کردم می بیم  کلی اطلاعات عالی داخلش هست خیلیاشوهم نمیدونستم مرسی از شما و تیم خوبتون

2 سانت افزایش طولی داشتم دمتون گرم با این آموزشای خوب

سلام. از شما که این پکیج آموزشی کامل را با قیمت مناسب در سایت گذاشتید سپاسگزارم. بسیار کاربردی و مفید می باشد.

سلام تاثیر مثبتی داشت روی من ممنونم

ببخشید یکی را باید انتخاب کرد یا همه را 

سلام. تمام محتوایی که در توضیحات نوشته شده است را یکجا دانلود می کنید.. (آموزش 6 روش معتبر افزایش سایز + 13 هدیه پرفروش اطلاعات جنسی و زناشویی)

رابطم با همسرم لذت بخش تر شده با این آموزش هیچ وقت فکرش هم نمیکردم خانمم با حجم بیشتر لذت ببره چون هیچ وقت بهم نمیگفتش چند روزی هست که دارم میبینم چه لذت شدیدی میبره از رابطه هر جفتمون.لذت میبرم

افزایش 2 سانتیمتری داشتم و رای هستم حتی اگه دائمی هم نباشه عالیه خوبیش اینه روشهاتون طبیعی و بدون دارو هست با این قیمت داری این همه اطلاعات درجه یک در اختیار ملت میزاری واقعا نوکرتم. 365 حرکت جنسی عالیه از امروز دارم رو آموزش تکنیک ارگاسم پشت سر هم کار می کنم برام جالبه دوستون دارم التماس دعا

سلام من هر روز سایت شما رو میخونم خواستم تشکر کنم از مطالب آموزشنده ای که برای همسران می گذارید. خیلی خوبه که آگاه سازی می کنین. راستی محصولتون هم خریدم و خیلی راضیم ازش خیلی روی حجم آلت تاثیر داشته بینهایت ممنونم

سلام ببخشید من پکیجتون خریداری کردم اینترنتم قطع شد و نشد که دانلود کامل بشه. حالا چکار کنم خواهش می کنم جواب بدید

با سلام. لینک دانلود مجدد برای شما ارسال شد. با تشکر

نسبت به قبل عالی شدم باورم نمیشد تاثیر داشته باشه حجیم تر شده از آموشات راضیم داداش. نوکرم

سلام

با تشکر از سایت خوبتون

ببخشین این روش ها باعث افزایش قطر هم میشن؟

چون مشکل من مربوط به قطر هستش

ممنون میشم جواب بدین 

با سلام. بله، طبق تجربه کاربران دستیابی به افزایش قطر سریع از افزایش طولی است.

سلام علیکم بسیار عالی و نتیجه بخش بود از شما دوست عزیز که این روشها را در اختیار می گذارید متشکرم

3 هفته دارم تمرینا رو مرتب انجام میدم عالی بوده 2 سانت افزایش طول  داشتم دیشبم توی رابطه حس کردم زودانزالیم اوکی شده . همیشه سیلدنافیل می خوردم و ژل ایموشن می زدم اما دیشب طبیعی 20 دقیقه رابطه داشتم. میخواستم یه تجربه ای رو بگم این که این روشها رو که انجام بدین در حالت نعوظ و وسط رابطه تازه متوجه میشین چقدر عالی بوده من قبلا اصلا نمیتونستم در حال نعوظ طولانی بمونم دیشب واقعا تعجب کردم زنم از حال رفته بود صب بهم گفت خیلی براش لذتبخش بود دیشب

فکر نمیکردم اینقد کامل باشه. دستتوت درد نکنه دکتر جون

خداخیرت بده همه روشها داخلش هست بچه ها تا تخفیف داره دان کنین

من هم راضی هستم از کار شما با 49 سال سن دارم نوانسته ام 3 سانتیمتر طولش را بزرگتر کنم

دومین هفته اثرات مثبتش دیده شد از نظر خانمم خیلی حجیم تر شده نسبت به قبل حس خوبیه  شما هم امتحان کنید

بیسته بیسته واسه همه مردا لازمه این پکیج با پزشکم مشورت کردم و گفت روشها علمی هستن هدایاشم عالیه

من راضیم که... تا حالا 2 سانت بزرگترش کردم آلتم خیلی قوی تر و سفت تر شده با تشکر از ش ما

خیلی لازمش داشتم عالیه پوزیشناش عالیه بچه ها 365 تا حالت مختلف نزدیکی داره با عکس.. یه تنوعی بدید به رابطه تاثیرش عالیه تو زندگی

دستتون طلا نیمی از مشکلاتم حد شد با این پکیج شما دارم ادامه میدهم...... قبلا همش ژل تاخیری می زدم سرگیجه میومد سراغم. با تکنیک های درمان زودانزالی این سایت مدت زمان انزال به 18 دقیقه رسید خوشحالم

عالیه متشکرم

برام خوب عمل کرده از افزایش حجم واقا راضیم

بی نظیره در نوع خودش همه روشهای داخل نت که هر کدومو با خداتومن می فروشن داخل این پکیج یکجا بهتون میده من خیلی راضیم از امروز تمرینا رو شروع میکنم

بزرگتر شده الان 2 ماهه خریدم

من بدون تحقیق چیزی نمی خرم یکم سرچ زدم ماه قبل دیدم همه این تکنیک ها معتبر هستن توی آمریکا به مردان تجویز میشه واسه منم تا اینجا خوب بود خوب دارم پیش میرم فقط بگم دوستانی که دنبال معجزه ی یک روزه هستن نخرن. واسه خود من تغییرات عالی بعد از 30 روز دیده شد و کاملا ازش راضی هستم

با سلام بنده نتایج قابل قبولی از پکیج شما داشتم مستدام باشید

من دنبال روش دکتر هندریکس بودم و اینو دیدم و دانلود کردم دیدم هر چی روش برای بزرگ کرد آلت هست توی این مجموعه داره. خیلی راضیم از این خرید. مرسی مرسی

به این میگن یه مجموعه آموزش کامل و پدر و مادر دار. عاشقتونم

واسه منم خوب بوده تا الان ممنونم خوبیش اینه که با فیلم توضیح دادید

یه ماهه تا سه سانت رشد طولی داشتم با این شیوه ها خدا خیرت بده زنم عاشقم شده هی ازم رابطه میخواد خیلی متشکرم

فیلمای آموزشیش برام موثر بودن با اینکه تنها یک هفته میشه تمرین می کنم اما افزایش طول و قطر آلت احساس میشه و راضی هستم نظرک 5 ستاره ست

عالیه ممنون خیلی مطالب زیاد و به دردبخوری داره . بامایی کاکو

بهترین آموزشی که خریدم ممنون از دست اندر کاران

بچه ها من از این بسته آموزشی جواب گرفتم عالیه به همه پیشنهاد می کنم

درود. عین توضیحات است بلا اغراق محتوا عالیست

خوشحالم که این پکیج را خریدم خیلی مسائل را نمی دانستم. سپاس

سلام.خاهشا گروه تلگرامی بزنید اعضا بیان باهم مشورت کنن  روحیه بگیرن از هم   کسی اشتباه انجام میده درست کنن روششونو....با تشکر فراوان از همکاری شما

سلام. به زودی گروه تلگرام برای سهولت کاربران تشکیل خواهد شد. با تشکر

خوب بود متشکرم. بله راضی هستم

سلام خواسته بودید گزارش بدم بعد 40 روز 1/7 سانت افزایش طولی داشتم و یک سانت حجمی منم میخواستم ازتون تشکر کنم بایت جمع آوری این مجموعه مفید اجرتون با خدا

سلام من هیچوقت نمیتونستم خانمم رو ارضا کنم اواخر به قدری قرص خوردم که دیگه هیچ اثری هم نمیکرد دکتر مهرانفرتوی همایش با این پکیج اشنا کرد منو و الان با 2 ماه تمرین و تکرار این روشها کلی تغییر کردم هم از نطر سایز و هم مسئله زودانزالی که داشتم اومدم تشکر کنم زندگی جنسی منو نجات دایدین.. ممنونم

سلام نزدیک ۱۰ روزه استفاده میکنم روش پنیمور و اون ویس رو گوش میدم  ان شالله تغییر کنه

دمتون گرم. آموزشا عالی هستن

سلام دوستان من اولش شک داشتم این روشها جواب بده گفتم خانمم با دختر خالش که اورولوژیسته تو اصفهان مشورت کرد و اون گفت همه اینا معتبر و شناخته شده هستند و بازدهی خوبی دارند و از قیمت پایینش کلی تعجب کرد ظاهرا هر کدام از روشهای این پکیج بالای 100 هزار تومن قیمت داره. خلاصه من خریدم و راضی هستم البته تازه شروع کردم 5 روزه تمرینات برام لذت بخشه بازم بعدا میام نتیجه های ماهانه ام رو گزارش میدم

چقدر کامله فکرشم نمی کردم این همه کتاب و فیلم به درد بخور توش باشه. دمتون گرم گرم!

ماه اولم هنوز نتیجه خوبی داشتم نعوظ قوی و طولانی پیدا کردم ممنون از روشهای موثرتون

40 روزه تمریناشو انجام میدهم حدود 2 سانت افزایش داشتم برای زودانزالی هم دیگه دارو نمیخورم مشکلم حل شده فیلمای آموزشیش با کیفیت هست

بدون شک کاملترین مجموعه است تا حالا دیدم امروز خریدمش قسمت هدایاش. بخونید یک دایره المعارف جنسی زناشویی هست. راضی ام از خریدش و ممنونم برای تخفیف رمضانی

عالی و بینظیره. دمتون گرم دنبالش بودم همه رو با هم یکجا داره مرسی

منم افزایش طول و قطر داشتم با این آموزشها. ماه گذشته خریداری نمودم.جواب میدهد

دو هفته میشه خریدم در کل خوب بوده برام هم سفت شدن آلت و هم تایم انزال را افزایش داده و افزایش قطر کاملا احساس میکنم--

بسیار جامع و کاربردی. تشکر

سلام نماز روزه ها قبولل بالاخره تونستم سه سانت بزرگتر کنم نعوظ با قدرتی دارم از وقتی این روشها رو انجام دادم صد در صد راضی هستم و از 5 امتیاز 5 میدم بهش

بی نظیره جواب همه سوالام داخلش پیدا کردم

واسه من که خوب بودش بعد از 3 هفته تغییرات خوب داشتم من یه ایرادی داشتم آلتم در حال نعوظ نمیموند و سریع شل میشد.. با این تکنیک ها که گفته شد با یک تیر سه نشان زدم مشکل زودانزالی و نعوظ و سایزم بهبود پیدا کردش البته هنو دارم ادامه هم میدم د ر کل چون طبیعی هست راهکارش به همه توضیه می کنم

عالی بود ممنون

من از این پک جواب گرفتم..بعد از 2 ماه 2/5 سانت افزایش طول داشتم در ضمن توی حالت نعوظ هم اندام تناسلیم حجیم تر از قبله. هدیه هاشم عالین

آموزش کاملی هست دوتا مزیت اساسی دارد اول: آموزش به صورت فیلم و تصویر است و دوم: مجموعه است همه روشهای معروف و جهانی در آن قرار گرفته است.

راضیم داداش دمت گرم

ممنونم از مدیر این سایت شوهرم آلتش خیلی کوچیک بود منم حس بسیاربدی داشتم با تمرکز و تمرین رو این روشها عالی شده و حس می کنم دوباره شوهرم متولد شده برام

دیشب بنده قبل از رابطه تمرین و ماساژی که در آموزش گفته شده انجام دادم و زمان رابطه طولانی تر شد سپاسگزارم از اطلاعات مفیدی که در اختیار قرار داده اید.

فیلمای آموزشیتون حرف نداره رشد قطر آلتم عالی شده بچه ها این تمرینا گردش خون دستگاه تناسلی رو به شدت افزایش میده عالیه من راضیم

برای من روش موفقی بود 1/5 سانت بزرگتر کردم به همه دوستان پیشنهاد می کنم همشو با دقت انجام بدین توضیحاش کامله از تهیه کنندگانم تشکر می کنم

سلام من هم تازه خریداری کردم ظاهرا عالیه دقیقا همونی هست که تبلیغ کردید وجود فیلم های آموزشی یکی از مزیت های خوب این مجموعه ست از شما و سایت مفیدتان متشکرم

فقط اومدم واسه تشکر . من سه سانتیمتر افزایش داشتم با این روش شما خدارو شکر

سه تا از روشهای این پکیج فوق العاده قوی هستند من سه هفته ای نتیجه ایده ال گرفتم و به اهدافم نزدیک دارم میشوم از 9 سانت یه 12 سانت افزایش دادم ماشالله

تازه خریداری کردم در ظاهر قابل قبول و پر محتواست انشالله موثر هم باشد. با تشکر

من به عنوان یه پزشک اورولوژیست این روشها رو تایید می کنم  اما اولا دقیقا باید طبق دستور پیش برید و ثانیا بین روزهای تمرینی حتما روز استراحت برای ریکاوری داشته باشید درسته تمرین ها زیاد سخت و نفس گیر نیستند اما ریکاوری هست که اثر تمرین ها رو نشون میده. موفق باشید

شوهرم هیچ وقت نمیتونست راضیم کنه با تمرین های این سایت تونست زودانزالیشو کلا درمان کنه این هفته اولین باری بود که توی کل 4 سال زندگیموون به اوج رسیدم دلم میخواست اینجا هم تشکر کرنم هم یه یادگاری بنویسم...

مرسی به عقدیه من کامله همینی هست که میخواستم برای زودانزالیم هم آموزش داره مچکر

گفته بودین گزارش بدیم حمیدرضا هستم 39 ساله در 2/5 ماه تمرین با این روشهای شما حدود 2 سانت از طول و نیم سانت از قطر رشد داشتم و نسبتا راضی ام مطمئنم یکمی دیگه بگذره نتیجه بهتری برام میاره. مرسی

بهترین آمورشی هست که از اینترنت دانلود کردم همه با فیلم آموزش داده شده

بهترین اموزشه خداییش در عرض سه ماه از 12 کردمش 14 سانت دیگه زودانزالی هم ندارم هواستون باشه بچه ها هر چی این اموزش گفته موبه مو انجام بدین انشالله موفق میشین همگی

خیلی کامل و شیک دراوردید خوشم اومد امروز تازه خریدم بریم به سوی لاکچری شدن

نتیجه خوبی برام داشت ممنونم. خواستم نظر بدم و به همه داداشا پیشنهاد بدم حتما این تمرینا رو انجام بدند. بعد یک ماه روند صعودر آلت خود بخود مشهود میشه و لذتبخشه هم برا خودتون و هم خانوماتون. من که از وقت بزرگتر شده همسرم تند تند ازم رابطه میخواد قبلا حسی نداشت چون راضی نمیشد اصلا .این تمرین ها کارساز بودهمشون برام

آموزش هاتون عالی بودند خدا قوت

عالی بود آلتم سفت تر شده تو این مدت کم حدود 3 هفته است افزایش طول و قطر کاملا حس می کنم.

تونستم با روش هایی که قید کردین 1/5 سانت افزایش بدم حس خوبی دارم مرسی

سلام من پکیج را امروز خریداری کردم اما موفق نشدم فایل ها را دانلود کنم؟ چه کنم الان من؟

با سلام/ لینک دانلود مجدد به شماره شما پیامک شد.

سلام این پکیج خیلی کمکم کرد مرسی

خوب بود من حدود 2 سانت افزایش واقعی داشتم با 3 تا از روش ها. تازه بقیه را امتحان نکردن در بهترین مجموعه است به نظرم. خسته نباشید

با سلام من پکیج شما رو خریداری کردم در هفته اول افزایش یک سانتی طول و سفتی آلت قابل قبول داشتم.رضایت بخش بود متشکرم. از اطلاعات و راهنمایی های سایت هم ممنون

من پولشو چه جوری  باید پرداخت کنم منم داشته  باشم

بعد از پرداخت آنلاین، لینک دانلود پکیج برای شما نمایش داده می شود.
جمعه ۲۹ فروردين ۹۹ , ۱۲:۲۷ مهرداد عبداللهی

فیلماش خیلی خوبن مخصوصا قسمت آموزش 365 پوزیشن جنسی رو خیلی دوس دارم دیشب با نامزدم همشو نگا می کردیم پوزیشناروو

عالی بود استفاده کردم دست شما درد نکنه با این مجموعه کامل قسمت بزرگی از مشکلات جنسی خانواده ها مرتفع می شود.سپاس

با سلام; نسبت به قبل نعوظ با کیفیت تری دارم و مشکل زودانزالی ام رفع شده است.بسیار متشکرم

مممنون عالیه همین که آموزشا ویدئو هستن کارمون راحت شده تازه الان فهمیدم قبلا روش ها را اشتباهی می فتم.ممنون برای تخفیف-از 5 نمره 5 میدم بهش

تجربه من اینه شوهرم از این روشها استفاده کرد سه ماهه تغییرات سایز و حجمش باورنکردنیه من بیهوش میشم از اول رابطه مون چنین لذتی نداشتم 

13 سانت بود با سه هفته تمرین 15 سانت شده. ممنونم دکتر روش هات حرف نداره

بی نظیره آقا هر کی دان نکنه ضرر کرده - دمت گرم دنبال همش بودم

ممنونم از روش شما حدود 3 سانت افزایش طولی در حالت نعوظ دارم راضی ام

با سلام. عالی بود

داداش عزیزم خیلی داری ارزون میفروشی این فایلا رو من خودم فروشگاه آنلاین دارم قیمت هر کدومشون از روشها 50 هزارتومنه بازار خرابی نکن دوست من درست نیست

سلام خدمت شما/ البته بنده بیشتر از این مبالغی که شما فرمودید برای گرداوری این پکیج هزینه کرده ام. اما هدف اصلی، ارتقاء سطح آگاهی مردان است و نه چیز دیگر/ موفق باشید/

تاثیرات مثبتش هم من و هم خانمم رو شگفت زده کرده پیشنهاد می کنم دانلود کنید کیفیت زناشویی و تمایلات طرفین رو کلا زیر و رو می کنه

ممنون برای پکیج خوب و کاملتون دوس داشتم

سلام. عالی بود حال کردم. فقط کاش عکس های 365 پوزیشن س.ک.سی رو بزرگتر میزاشتین. البته همینم خوب و واضحه دمتون گرم محتواش زیاده

اهل نظر دادن نیستم جایی اما دانلود ک کردم دیدم خیلی علی و کامل و بینظیر برای هر زن و شوهری لازمه داشتنش... مرسی

با این قیمت مفته خداییش. دیشب خریدم  دوستم که تو کانادا زندگی می کنه میگه فقط روش سابلیمینالش 20 دلار قیمتشه! میخوام بزرگترش کنم خلاصه یا حق

بینهایت عالی ممنونم دکتر

به تازگی دانلود نمودم روشهای سالم و بی ضرر هستند متشکر ک آموزش هایتان را با فیلم توضیح دادید. عبدالله از سیرجان

سلام پیشرفت خوبی داشتم کاش یه امکانی بگذارید تا من عکس قبل و بعد بفرستم و بررسیش کنین خودم و خانمم که خیلی راضی ایم

هفته اولم تا اینجا که خوب بوده تا ببینم خدا چی بخواد آلتم خوب سفت و حجیم شده

آلتم بزرگتر شده با این پکیج اولش فکر نمی کردم تاثیر کنه زودانزالی هم داشتم که الان بهترم مشاوره های داخلشو استفاده کردم البته من ماه پیش 43 خریدم و لی خب بازم به نظرم خریدم عالی بودش خیلی هاشو جایی ندیدم تو نت برای کسانی که مث من کتابخون نیستن خوبه همه چی توش داره خلاصه و مفید و به دردبخورس

بیسته بیستی دمت گرم من روش پنیمور رو اشتباهی می رفتم یه مدت امروز درستشو یاد گرفتم مرسی که با فیلم یاد دادی واضح تر بود برام گردش خون آلتم خوب شده مدت بیشتری توی حالت نعوظ باقی می مونه قیمتش خوب بود دمت گرم حاجی

سلام من نظرای مثبت دوستان را دیدم و خرید کردم و راضی هستم ارزش مطالب نسبت به قیمت شگفت انگیز خیلی خوبه و میارزد.خدا قوت

به نظرم عالیه این آموزش سفتی آلت در هفته های اول حس میشه دوس دارم تمرین هاشو سابلیمینال هم هر روز تو ماشین گوش میدم تاثیر خوبی داشته تا حالا. راضی هستم....

مشکلی نداره من امروز خریدم به نظر کامله تازه میخوام شروع کنم. خوبیش همینه که آموزشای تصویری با فیلم گذاشته خدابیامرزه امواتتو دنبالش بودم من. پیشنهاد میشه

روی من جواب داده اینا همگی سالم و بی ضرر هستن یکماهه تاثیرش رویت می شه جالبه

ازتون متشکرم مشکل زودانزالی همسرم با این پکیج رفع شد نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم من همیشه ارزوی یک رابطه طولانی داشتم بالاخره به ارزوم رسیدم مرسی خیلی خوشحالم کاش میتونستم تمام احساسمو بگم اما نمیشه. مرسی مرسی مرسی

حدود 2 سانت افزایش طولی آلت داشتم و همچنین سفتی آلت در 3 ماه کاملا حس کردم ممنون از مشاوه هاتون این روش ها واقعنی موثر هستند دمتون گرم

عالیست به همه توصیه می شود

سلام من خارج ایرانم چطوری میتونم این بسته زا تهیه کنم 

سلام. لطفا از طریق آشنایان خود در ایران اقدام نمائید. با تشکر

بسیار مجموعه خوبی جمع آوری کردین مرسی من امروز خریدم اینو و توش پر از اطلاعات عالی و به درد بخور هست

توی یکی از مطلب های سایتتون خوندم اندازه الت تناسلی واسه خانم ها اهمیتی نداره خواستم بگم این طور نیست و این ذهنیت غلطه. اتفاقا خانم ها دوست دارند واسه تنوع هم شده حجم و قطر بزگتری رو تجربه کنند. این نظر من تنها نیست که بگین فقط من تمایل دارم چون از همه همکارام و دوستان هم پرسیدم اونا هم با من هم عقیده هستن. من این پکیج رو واسه همسرم خریدم و راضی هستم هم از لحاظ آموش بزرگ کردن دستگاه تناسلی و هم مسائل دیگه مثل رفع زودانزالی و مخصوص 365 پوزیشن جنسی که من عاشقشم تنوع خاصی به رابطمون داده مرسی از همگیتون. سال خوبی داشته باشید

بچه ها من همین امروز خریدم و تمرین رو شروع کردم برای حجم آلت تاثیر خوبی داره و سفت می کنه خوب-امیدوارم بتونم 2 سانتی بزرگتر کنم. مرسی از همه خوش باشین

با سلام از این پکیج کامل راضی هستم. متشکر ازشما و سایتتان

بالاخره تونستم با این روشها 2 سانت بزرگتر کنم مرسی از پشتیبانی و راهنمایی های شما بزرگوار

خیلی ممنونم که آموزشهای تصویری پنیمور را در این مجموعه قرار دادین خیلی دنبالش بودم یک هفته است تمرین می کنم و افزایش حجم و قطر خوبی داشتم موفق باشید

دوستان در خرید این فایل اندگی شک نداشته باشید من هر چی فایل برای بزرگ کردن الته تو نت خریداری کردم این از همه کاملتره بیخود گول قیمتای بالای سایتای دیگه رو نخورید فقط بخشی از همین مجموعه رو چند جا دیدم 150-200 میفروشن بی انصافا. من با این تمرین ها 3 سانت تونستم آلتم رو بزرگتر کنم. شما هم امتحان کنید

خیلی راضی ام از روند تمرین ها دستتون طلا داره جواب میده

نتیجه خوبی برام داشت هم اندازه دستگاه تناسلی و هم رفع زودانزالی. سپاس از شما

سلام وقت بخیر  میبخشید من آموزشتون رو خریداری کردم ولی سرعت نتم پایین بود و گوشیم هنگ شد نتونستم دانلودش کنم. راهنمایی میکنین ممنون

سلام
ضمن تشکر، لینک دانلود مجدد؛ بزودی برایتان ارسال میشود

از هر لحاظی عالی بود برای من..... جالبه که 6 سال هست ازدواج کردم یه چیزهای مهمی رو نمیدونستمو تو این مجموعه یاد گرفتم خیلی منون از لطف شما سپاس

بی نظیره به همه بازدیدکننده ها پیشنهاد می کنم بنده خودم باور نداشتم و شانسی این روش ها رو دو ماه پیش دانلود کردم اما با اصرار ورزیدن همسرم به طور انجام مرتب شاهد تغییرهای شگفتی انگیزی هستم هم طول آلت و هم سفتی و حجم دور آلت بسیار قابل قبول بوده است. متشکر از دوستان تولید کننده این محتوای ارزشمند موفق و موید باشید .

خداخیرت بده عزیز با این روشا نجاتم دادی همسرم همش مسخرم می کرد دوماهه دارم با تمرینات کار می کنم خیلی تغییر کردم و راضی ام. اصلا روم نمیشد برم دکتر و متخصص هر چی از خدا می خوای بهت بده ایشالله

در عرض یکماه تونستم 1/5 سانت افزایش داشته باشم انزال زودرسم هم درمان شد تقریبا دوس داشتم این پکیجو..

بهترین پکیجیه که تا حالا دانلود کردم خیلی حال کردم دمتون گرم به همه داداشا پیشنهاد میدمش

عالیه به همه پیشنهاد می کنم بخرن هفته اولم تاثیرش رو گذاشت گردش خون رو عالی تغییر میده و همین سبب میشه که آلت رشد داشته باشه و حجم بگیره

سلام و ارادت خدمت شما من هم موفق شدم در کمتر از 3 ماه طول الت را افزایش دهم امدم برای تشکر ممنونم که این مرجع کامل را بی منت و با قیمت ارزان در خدمت می گذارید. سربلند باشید

خیلی راضی هستم دو سانت طولی رشد داشتم منم من خیلی نرمه چول بودم این اموزش به کاروم اومد برای زنان هم خوب است دستت طلا

من امروز خریدم به نظرم عالیه اموزشا تصویریه که خیلی خوبه همین چیزیه که می خواستم و دنبالش می گشتم لطف کردید ممنون

کلی چیز به درد بخور داخلش هست من فکر کردم فقط واسه افزایش سایزه عالیه بچه ها دانلود کنید با این قیمت می ارزه

اموزشا خوب بود بعضیاشو برای اولین بار دارم اینجا می بینم رو من در مدت کم اثر گذاشته باور نکردنیه حتی مشکل زودانزالیم هم رفع شده تا احساس خوب دارم الان همسرمم هم خوشحاله هر روز ازم رابطه میخواد تعجب می کنم جدای از مسئله الت و بزرگ کردنش بیشتر با صمیمی شدیم نمیدونم البته شایدم همه اینا بهم ربط داره بهر حال دمتونگرمومرسی

ممنون استفاده کردم برای دوستان باید بگم که روش سابلیمینال که تو این مجموعه هست فوق العاده موثره و با گوش دادنش هزاران پیام جنسی مغز دریافت می کنه معرکه ست حتما استفاده کنید و از نتیجش شگفت زده میشید

با سلام خدمت مدیر سایت لازم بود بیایم و تشکر کنم روشهای آموزش داده شده در این پکیج برایم تاثیر قابل قبولی داشت در طی دو ماه به افزایش طول و حجم دلخواهم دست یافتم.قدردان زحمات شما هستم پیروز باشید

راضی هستم بچه ها.. همه اموزشا تصویریه خوشم اومد حلالت

کاملتر از این جایی ندیدم. جواب همه سوالام توش بود. مرسی

یه مجموعه کامل اینو بخرید بی نظیره ارزون و پرمحتوا

این حرکتا برا التم معجزه کرده قدرتش بالایه خیلی هم ممنون

عالیه و پر محتواا

خوبه. باعث طبیعی هستن گردش خون الت رو زیاد میکنه حتی یه بار تمرینشم التو خوب سفت میکنه. راضی ام قشنگه سیزده بدرمونو با این مشغول میشیم ببینیم چی میشه........

سلام من تازه خریداری کردم به نظر کامل و علمی است،،امیدوارم برایم موثر باشد.از مدیریت سایت ممنونم.موفق باشید

اینو یادم رفت بگم یه کتابی توش هست که حدود 400 تا حالت های نزدیکی زن و شوهر رو با شکل داره خیلی خوبه .. چیه همش تکرای و بس تنوع. والا

مال شوهرم سه سانت بزرگتر شد عالیه

پوزیشن ها رو دوست دارم خیلی دنبالش بودم من دوستان این مجموعه بجز اموزشهاش یه سری هدیه داره که یکیش فقط صد روش برای درمان زودانزالی میده من دیشب سه روش تست کردم عالی بود نسبت به قبل طول کشید پیشنهاد میکنم به شماهم

ممنون برای تخفیف... من دانلود کردم خیلی بیشتر می ارزه

کامل و دوستداشتنی. ممنون دکترجون

خیلی راضی هستم. خانواده هم راضی هستند از تغییرات. متشکر

از روند این تمرینا که خریدم خیلی راضی هستم

خوب بود خوشم اومد توش پره از مطالب مفید که مدتها دنبالشون بودم

سلام دکتر متد پنیمور و سابلسمینال روم جواب داده از هفته بعد نچرال هرب هم شروع میکنم دمت گرم

سه ماهه یک و نیم سانت داد به من روشش رو دست نداره دمت گرم کاکو

خوشحالم که این اموزش ها رو دانلود کردم قسمت هدیه هاشم خیلی دوس داشتم. از امروز شروع میکنم.. تشکر

فیلمهای هدیه اش خیلی کاربردیه قسمت مرد چند ارگاسمی واسم عالی کار کرد.. تو این روش میشه بارها ارگاسم شد بدون از دست دادن نعوظ و انزل طولانی تر میشه. دوستان قرص نخورید خیلی عوارض داره پیشنهاد میکنم از روشهای همین پک استفاده کنید همه طبیعی هستند من که خریدم راضی هستم

این روشها تک تکشون رو بنده اثرگذار بوده و راضیم از شما پشتیبان محترم هم ممنونم که به سوالاتم پاسخ میدید و تنهام نگذاشتید. سال خوبی براتون میخوام

خداخیرت بده من چهارساله ازدواج کردم خیلی چیزا رو نمیدونستم. روشنم کردی. ممنونم ازت دکتر

کاملترین اموزشه هر کی دان نکنه ضرر کرده

عالی بود ممنونم زودانزالیم هم رفع شد.

سه سانت افزایش طولی الت داشتم با چهارتا روشی که در مجموعه هست. عوارضی هم نداره باید فقط دو یا سه ماه مرتب تمرین کنید روزی 10_15 دقیقه کافیه. حتی هفته های اول الت سفت و حجیم میشه.

به این میگن اموزش قشنگ همه رو با عکس و فیلم توضیح داده.. من یه مدت بود پنیمور رو اشتباه میرفتم اما الان با این فیلما خوب یادگرفتم. نکته مهم و قابل توجه قیمت خوب و ارزونشه.. مرسی که هوای ما رو داری دکتر جون عیدت مبارک

پوزیشن هاش خیلی خوبه ما مردم ایران واقعا غافل هستیم از اینا 365 تا حالت نزدیکی تو این مجموعه هست در قسمت هدایا این واقعا تنوع میده به رابطه زن و مرد ممنون از شما این مجموعه ارزشش بالاست هر کی دانلود نکنه ضرر کرده هر قسمتش یه دانشگاهه خودش

تمریناش الت تناسلیت رو سفت میکنه و سریع عمل میکنه حداقل دو سانت اضافه سایز روشاخه. دمتون گرم. همشون تصویری هست من خیلی دنبال این اموزشا بودم.باحالید

من شانسی خریدم ولی دیدن نه.. حرفای به دردبخوری داره کاملم هست. خلاصه بگم هر چی مرد امروزی میخواد داخلش گذاشتن. باارزشه

یه ماهه سه سانت افزایش دارم و نعوظ طولانی خیلی خوب شدم.خودم راضی ام راستش تا حالا نتونسته بودم کامل زنمو راضی کنم با این تمرینات و اموزشهای ارگاسم پیاپی تونستم بالاخره ممنونتم دکتر بزرگی مرسی

اندام تناسلی همسرم بزرگتر شده و هر دومون لذت بیشتری از رابطه داریم. ممنونم از شما و از این تخفیف خوب.انشالله سال خوبی باشه واستون

خوب جواب داده رو من تاحالا  سفتی الت کاملا مشهوده. متشکر بخاطر جمع اوری این اطلاعات مفیدوعالی

خیلی کاربردی بود. مرسی از لطفتون

به قول دوستمون برای روزهای قرنطینه خوبه منم دانلود کردم و در حال اموزش هستم به نظرم خوبه و مشکلی نداره باز اگه سوالی داشتم میپرسم ممنون از پیگیریاتون بابت نظر و رضایت خریدار.. موفق باشید

سلام. من دانلود کردن پکیج را. محتوایش کامل و علمی است بدون اغراق و فریب تبلیغ شده است. برای ایام قرنطینه عالی است. التماس دعا

تا دوسانت راحت بزرگتر میکنه من تست کردم به دوتا ازهمکارام هم معرفیتون کردم. مرسی دکتر

منم فکرشو نمی کردم جواب بده اما با تخفیف خریدم و راضی هستم حتی اگر هم دائمی نباشه بازم می ارزه چون طبیعیه نعوظ قوی تری دارم و زودانزالیم تا حدی کنترل کردم ممنون

حتی در هفته اول تاثیر مثبتش رو حس کردم سفتی الت و نعوظ طولانی عالی بود

واقعا جواب میده ؟حتی دوسانت بزرگ بشه عالیه

ممنون از اموزش کاربردی و کامل شما. به نظرم ارزشش بیشتر هم هست. امیدوارم موثر باشه واسم

معجزه کره واسه من بچه ها فکرشو نمی کردم با حرکت تمرینی بتونم حجم بدم. بیشتر از من خانمم تعجب کرده و احساس رایت داریم هر دومون پیشنهاد می کنم دانلود کنید سال خوبی داشته باشید

با این روش ها آلتم سفت تر و حجیم تر شد.اونم عالی ش

من مشکل اختلال نعوظ داشت آلتم با همین تمرین برطرف شد و تونستم به مدت 2 ماه 2 سانت افزایش سایز طولی داشته باشم. راضی بودم از دکتر شمس ممنونم که اینو بهم معرفی کردند

بهترین آموزشی هست که دانلود کردم. خدا خیرت بده عزیز

این متد ها جزو معروفترین ها هستن من و دوستم سورس خارجیشو دیدیم روش پنیمور خیلی عالی با فیلم ترجمه شده اولین ترجمه خوبیه که از پنیمور دیدم من و دوستم در یک ماه 2 سانت افزایش داشتیم حتی اگه دائمی هم نباشه خیلی با ارزشه چون اولا بی ضرره و دوم اینکه سریع جواب میده حتی سریع تر از دستگاه های مضخرف بزارید خیالتونو راحت کنم من هر جور دستگاهی داشتم همشون فقط آسیب می زنن .. سمت دارو و دستگاه نرید بچه ها..خطرناکه

من اهل نظر دادن و چرت وپرت گفتن نیستم اما واسه این لازم بود بگم چون دیدم خیلی ها نظر دادن برام جالب شد خریدمش یک هفته س دارم تمریناتو انجام میدم و سایز آلتم تغییر کرده خیلی راضی هستم و به همه بازدیدکننده های سایت پیشنهاد می کنم . خوشحالم که امسال یه شروع جدید داشتم و خانمم هم خیلی ذوق کرده و خوشحاله.

بی نظیره دوستان دانلود کنید من نتیجه خوبی داشتم ازش/ با تشکر از عوامل سازنده این آموزش

سلام دکتر خوبید؟ مشکل من تا حد زیادی با این مجموعه آموزشی حل شد. سفت شدن آلت خیلی خوب حس میشه و حجم محیط الت هم همینطور. خیلی لطف کردید من دیگه از اون دستگاه لعنتی خسته شده بودم. نجاتم دادی مرسی دکترمو فق باشی انشالله......

خلی خوب بود فیلمای آموزشی اش عالی هست. متشکر

اولش باورم نمیشه اصلا اما بعد 3 هفته خوب حس می کنم حجمش زیاد شده در حالت نعوظ هم سفت تر و بزرگتره با این که تمرین های ساده هستند اما قدرت بالایی در افزایش گردش خون دارد حتی من مدتی بود نعوظ صبحگاهی نداشتم و یک هفته میشه که این مورد هم رفع شده که خودش نشانه سلامت آلته. ممنون

بهترین ورزشهای آلت تناسلی رو در این مجموعه دیدم بی اغراق عرض کنم همه روش ها متناسب با سبک زندگی و ژنتیکه مردهاست و همه علمی هستند. به شدت توصیه می کنم مخصوصا الان که تخفیف هم دارد.

دستت درد نکنه دکتر جون این روش داره جواب میده زنم عاشقم شده تو این دوهفته.. همش میگه تو یه کاری کردی اینجوری نبودی..مرسی

خوبیش اینه که همه روش ها با هم یکجاست خداییش با کیفیت بود دکتر میگفت راحت 3 سانت میشه با این تمرینا بزرگ کردامید به خدا امروز شروع کردم.عیشما هم مبارک عزیزان سال خوبی داشته باشید همگی یا علی

به نظر خوبه بنده خریدم  با یه مرور دیدم که خیلی کامل است دوس دارم اموزشا رو نگا کنم این تعطیلات خوبه بزرگترش کنیم راستی در سایتتون یه پژوهش گذاشتید که خانم ها الت بزرگ و بزرگتر براشون اهمیت نداره اما اینجور نیست من دوبار ازدواج کردم و هر دو دوس داشتند که به آلتم بیشتر برسم و بزرگتر و حجیم تر بشه قبلا دستگاه می خریدم ولی عوارض دارد دیگر میخوام با روش طبیعی برم جلو. تشکر از سایتتان

راضی ام ازش. خوب جواب داره میده.. مخصوصا روش سابلیمینال فوق العادست

اقا مرسی مشکل من یک ماهه حل شد سال جدید مبارک

سلام خدمت شما..اومدم به سایتتون این شب عیدی یک تشکر خاص از شما داشته باشم. یک ماه و نیم پیش اینو خانومم واسم خرید و من خیلی ناراحت شدم و حتی دعوامون شد و گفتم دروغه همه اش. اما با اصرارش تمرینات مجموعه شما را هر روز تکرار نمودم الان 2 سانتی متر افزایش درازی آلت دارم و خیلی از قبل بهتر شدم دمتون گرم بابت این تحقیقات ارزشمندتان..من خیلی تعجب کردم خودمم هم باورم نمیشود. ممنون خیلی بزرگوارید

مرسی هم طبیعیه و هم سریع تاثیرش رو میگذاره

دوستان انتظار معجزه نداشته باشید اما این روش ها کاملا علمی هستند و با تمرین و تکرار جواب میدهند من خودم در 4 هفته حس می کنم سفت تر و بزرگتر شدم.. این بسته رو دانلود کنید همه روش ها توش هست

بینظیره این به همه دوستامم لینک پیجتون رو فرستادم. اطلاعات مجموعه راحت 500 هزار تومن می ارزه ممنون که جمع اوری کردیند و یک جا واسه دانلود گذاشتین. موفق باشید سال نوتون هم مبارک

من دانلود کردم همه چی خوبه و بیش از حد کامله فقط ایکاش کیفیت فیلما فورکی بود ولی خب همینم خوبه همه چی شفاف معلومه مرسی ازتون من بیست امتیاز میدم به مجموعه خوبتون... بازم از این کارا بکنید

قدرت تمرینات بالاست هفته پیش با دوبار ماساژ خوب سفت شد هر دوی ما راضی بودیم. والی خداییش حسابی شق می کنی با اینا دادا

بقول فرمایش دوستان همین که فیلم آموزشی گذاشتین کارما راحت شده من هدفم 21 سانت هست به سفارش خانمم البته

رو من شدید جواب داد این شب عیدی مراد دل ما رو دادی دمت گرم بروبچ بزرگش کنید که این شبا با خانواده باید یه تسویه حساب اساسی کرد.خخخخ

تمرینایی گذاشتی از همه سایتای مشابه بیشتره اینا گردش خون رو میارن بالا عالیه آقایی

از محتوای کاربردی و کامل شما استفاده کردم. بسیار متشکرم

بسیار کامل و خوب توضیح داده شد و از اون مهمتر آموزش با فیلمه ممنونم بابت این تخفیف.. واقعا با ارش هست به همه داداشا پیشنهاد می کنم با این تخفیف عالیه شک نداشته باشید. شاد باشید

سابلیمینال جدیده میخوام استفادش کنم تعریفشو زیاد شنیدم در کل مجموعه خوب جم شده ممنون و سال خوبی داشته باشی

خیلی بیشتر از اینا می ارزه خدا حفظ کنه شما رو. فقط هدایاش 100 می ارزه خوشحالم از این خرید

کلی چیز خوب یادگرفتم فقط کاش پوزیشن ها علاوه بر عکس، فیلم هم داشتن. ولی بازم خوبه مرسیی

من راضی هستم از نتایجی که گرفتم با این مجموعه خیلی ممنون از سایت خوبتان

خوب بود ممنون

سلام من خریدمش امروز به نظرم عالیه چند هفته باید انجام بدم راهنمایی می کنید لطفا

سلام.. ضمن تشکر، در این مجموعه 6 روش معتبر وجود دارد که دوره تمرینی هر یک در قسمت آموزشی هر کدام ذکر شده است.. بر اساس گزارشات کاربران سایت، بعد از دو ماه اول، تغییرات متفاوتی را مشاهده خواهید نمود. با احترام..

خوب آموزش داده استفاده کردیم مرسی بازم از این مجموعه های کامل بسیازین واسمون

با سلام پکیج بزرگ کردن آلت تناسلی رو پرداخت کردم اما نتم قطع شد و کامل نتونستم دانلود کنم. چکار کنم الان؟ لطفا جواب بدین

سلام.. ضمن تشکر از شما، لینک دانلود مجدد به شماره همراهتان پیامک شد. با احترام

فوق العاده موثره دوستان. در دانلود این مجموعه شک نداشته باشید. از شما و خانم دکتر موحدی سپاسگزارم. پیشاپیش عیدتون هم مبارک

سلام تشکر بابت این پکیج خوبتون رشد طولی سه سانتیمتری را در سه ماه اول دیدم با احترام و تشکر

حله داداش.. دمت گرم خوب کامله

بی نظیر بود این آموزشا مرسی مال همسرم خیلی تغییر کرد مرسی

طبق نظرات دوستان خریدم و راضیم. روشها به طور تصویری آموزش داده شده امیدوارم موثر باشه برام. ممنون

به جرات میتونم بگم اولین باری هست که اینقدر زود جواب میده هم واسه طول و هم قطر عالیه. ممنونم از شما و دکتر شمس برای معرفی این اموزش موفقیت روزافزاون داشته باشید

اقا دستت درد نکنه زندگیمو نجات دادی این اواخر خیلی رابطه ها تکراری شده بود.. تنوع لازمه

حدود دوسانت افزایش طول داشتم

از وقتی تمرین می کنم آلتم سفت تر شده و در حال نعوظ حجیم تر ه و رابطه شیرینتر شده واسه من و خانمم. متشکرهستم از این آموزشخوب و جامع

همین که با فیلم آموزش میده خیلی حرفه من خریدم راضی بودم  دم مرامتون گرم که با قیمت پایین گذاشتین همه دانلود کنن. به این کاملی هیجا ندیده بودم حتی واسه زودانزالی و پوزیشن هم دارن

سلام.ممنون من پکیج شمار و دریافت کردم کامل تنظیم کردید نتایجه خوبی گرفتم در کوتاه مدت متشکر از لطفتون

عالیه این پکیج خریدمش هر روز تمرین دارم

از پنیمور و بیگردیک و سابلیمینال خیلی راضی ام مخصوصا سابلیمینال که خیلی قدرت داره

مرسی دکتر عزیز.. من با یک ماه انجام این آموزش ها در حالت نعوظ بزرگترشدن آلتم رو حس کردم امروز هم بزرگتر و هم سفرتر و حجیمتر خودمم موندم از تعجب دستت درد نکنه ممنونتم دکتر

شما و سایتتون بی نظیر هستین

2 سانت افزایش طول الت داشتم با راهنمایی شما ممنون

مرسی من واسه اقامون گرفتم 22سانتی موخام

عالیه با این قیمت دمتون گرم همهروشها رو یکجا داره.

روش پنیمور را خیلی خوب با فیلم توضیح داید برای اولین بار در مجموعه شما آموزش صحیح مشاهده کردم. سپاس از شما و تیم گرامیت ان

متشکرم از آموزش این راهکارها بنده ماه دوم هستم و نتیجه قابل قبولی گرفتم من خیلی پکیج برای افزایش گرفتم اما اینی که شما جمع آوری کردید از همه کاملتره به همه دوستان و برادران پیشنهاد می کنم استفاده کنن موید باشید

عالی بود من واسه ی این 365 پوزیشن زن و شوهریش دانلود کردم بعضیاشون خوبن ولی بعضیاشواقعا سخته آدم عکسشو می بینه یه جوریش میشه چه برسه واقعی.. مرسی در کل خوب مجموعه ای درآوردین واهس همه زن و شوهرا خوبه پیشنهاد می کنمش

این تمرین ها سبب میشه گردش خون در آلت زیاد باشه و همیشه رفرش و شارژ بمونه.برای قبل رابطه هم من استفاده کردم روش های ماساژ با روغن جواب داد زودانزالی هم داشتم که بهتر شدم الان مرسی از سایت خوبتون

با سلام خدمت دکتر عزیزم. این پکیح را دانلود کردم و حقیقت متعجب ماندم چون بیش از انتظاراتم در آن اطلاعات خوب و بدرد بخور داشت.راستش اصلا گمان نمی کردم با ایت قیمت کم این قدر فایل و کتاب خوب و مفید دانلود کنم. از امروز تمرین ها را شروع کرده ایم. ارادت وار دکتر جون دکتر بیا پیکمو پر کن بیاد آقای ساسی مانکن

سلام.هفته چهارم دارم تمرین ها را انجام میدهم 1/5 سانت درازتر شده آلتم و هم سفت تر شده

شک داشتم ولی خریدم الان می بینم تا حالا به این کاملی چیزی ندیدم خیلی زحمت کشیدید سپاس عزیزان گفتم فقط یه نظر بدم احساس خوبمو به اشتراک بزارم

میخواستم بگم این مجموعه تون خیلی کامله من روش پنیمور رو یکسال اشتباه میرفتم و اثر ندیدم. اما کمتر از دوماهه طبق فیلم اموزشی شما میرم دو سانت بزرگتر شده التم.خوشحالم واقعا مرسی 

ماه دوم تمرینم خیلی فرق کرده کاش میشد عکس خودتون ببینید چی بود و چی شده !!!!!! تنکیو بزرگترش کن! راضیم ازت

با این فایلا خوب دارم پیش میرم هدفم 20 سانت ه پیج شمارا اقای دکترمجد معرفی کردن خودشون روی روش سابلیمینال تاکید میکرد منم هر روز 10 دقیقه فایلا را گوش میدم نتیجه داده مرسی ازشما و دکتر پیشاپیش عیدتان مبارک

عالیه 4 تا از روش های این مجموعه واقعا جواب میده من و باجناقم تست کردیم اوکی شدیم حدودا 2 سانت رشد طولی و ازون مهم تر سفتی و قطر الته که در حال راست شدن کاملا مشخصه رشدش. خوبیه اینا اینه که طبیعی ان و عوارض ندارن اصلا من دیگه اسپری هم نمیزنم و زودانزالیم هم با کتابی که توی همین فایل است کلا رفع شد راضی هستیم ما

خوبه دانلود کنید.راستی قسمت هدیه اش یه چیز جالب داره 365 نوع پوزیشن و حالت سکس توشه با عکس خیلی خوشم اومد این به زندگی زناشویی تنوع خوبی میده هر شب با یه حالت. امشب نوبت کدومه؟ حال کردم ممنون میشم نظرمو تایید کنید تا برای دوستان راهنمایی باشه فقط اینو بگم بچه ها هر کی دانلود نکنه از جیبش

به این میگن یه آموزش کاربردی.دستتون درد نگنه هر چی ازش بگم کمه بیست بیست

مرسی عمو دانلود کردم خوشم اومد میخوام سوپرمن بشم واسه زنم

مرسی دوماهه دارم عمل می کنم به اموزشتون راضی شدم2/5 سانت اضافه سایز داشته التم خیلی کوچیک بود نجات پیداکردم

دمت گرم داداش. روشها رو من کار کرد

چیزی که در ظاهر فایلها میبینم همه روش های طبیعی و بی عارضه هستند همانطور که در توضیح نوشتید. راضی ام دست مریزاد

نتیجه شگفت انگیزی برام داشت خودمم باورم نشد. خیلی بزروگواری که با قیمت ناچیز داری زکات علم میدی به همه برات کلی دعا کردم همیشه موفق باشی هر کی که هستی......

مرسی دکتر واقعا نتیجشو دیدم بعد یکماه عالی درجه یک

افزایش سایز 2 سانتی و همین طور سفت شدن  رو با ترکیب چند تا از این روش ها داشتم. دوستان به جای خریدن دستگاه همین تمرینات ورزشی آلت رو انجام بدید. من همه جور دستگاه داشتم همشون بی خودن

خریداری کردم امیدوارم موثر باشد.مباحث کامل و گسترده است ممنون از زحمات

متشکر بابت پشتیبانی و پاسخگویی شما. مشکلی که در اجرای فایل ها داشتم برطرف شد. ایام به کام

اقا خیلی خوبه.همه چی داره خداخیرت بده همشو یکجا میدی با این فی# میریم که بزرگترش کنیم

بهترین هدیه ست برای روز مرد...

من خریدم و راضی هستم نسبت به حجم اطلاعاتش واقعا مفته خداییش. بخرید خانوما برا خودتونم خوبه کتاب مرد چند ارگاسمی هم توش هست باعث میشه مردتون یادبگیره خوب سیرتون کنه!!!@@ شما که کارتون بیسته واسه سفت شدن سینه هم یه محصول بزارید مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی

روش صحیح و درست پنیمور را در این مجموعه شما یاد گرفتم و تاثیر چشم گیری بر روی سفتی و طول آلت داشت.با تشکر از تیم محترم شما که با این قیمت ناچیز اطلاعات با ارزش را در اختیار عموم قرار داده اید. داوود عبدی- اسفند98

درود. کامله و ارزان. من قبلا تک تک این روشها رو دونه پنجاه خریدم که همشم کتابای پنج صفحه ای و به درد نخور بودن. این پک شما خیلی کامله و همین که فیلم اموزشی داره کار همه رو راحت کردین.سپاس 

جواب داد روی شوهرم مرسیییی

سلام دکتر فقط اومدم تشکر کنم ازت من در 3 ماه سه سانت طولی و نیم سانت قطری رشد کردم چاکرتم

از گرداوری و ارائه این مجموعه ارزشمند کمال تشکر را دارم. مطالب کاملا علمی می باشند. موفق تر باشید

با این قیمت یه کتاب هم الان نمیدن به آدم خیلی خوبه دو دل بودم واسه خریدش الان دیدم پر از موضوعات و آموزش های به دردبخور و عالیه ارزشش بالاتر از این حرف هاست.خاطرجمع باشید ممنون وعید همگی مبارک

مرسی که با فیلم آموزش دادین روش ها رو بدجوری دنبالش بودم با کتاب واقعا نمیشه چیزی یاد گرفت. به همه خانوما میگم که اینو بخرین برای همسرتون چون تهش خوشبحال خودتونم میشه.اهوم

عالیییی عاشق قسمت نچرال هربالش شدم همش روشهای گیاهی داره همونی که میخواستم پرفکت

خوب بود واسه در مدت یک ماه 1/5 سانت افزایش طولی داشتم....خودمم شوک شدم

کرونا_را_شکست_میدهیم

راضی هستم کاملترین و بهترین آموزشیه که دانلود کردم روش کار شده واقعا طبقه بندی آموزش هاش خیلی زیاد و جذابه باید بگم که بعضی از نکاتی که در فایلها دیدم هیج جا به چشمم نخورده خیلی هاش تازه ترجمه شدن بالاتر از این قیمتا ارزش داره شک ندارم-ممنونیم از تولید کننده ش

vaseye shoharam kharidamesh aval k kheyli narahat shod ama ba esrare man in amoozesha ro anjam dad .alan kheyli raziyam az rabete.. bavaresh sakhte ama modate zamane toole rabetamoon ham 4 barabar shode. hese khoobe zendegiiiii

بخاطر روش سابلیمینال دانلود کردم قدرت سابلیمینالها رو بچه ها دست کم نگیرید روزی دوبار گوشش میدم تاثیرش خیلی خوبه باقی روشهاشم علمی و قابل قبول هستن روی هم رفته مجموعه کامل و لازمی است. اما توجهم بیشتر روی سابلیمینالهاست. من پارسال یه سابلیمینال برای درمان زودانزالی دوماه گوش می کردم روزی 5 دقیقه به طور قطع درمان شدم و نیازی به موارد تاخیری مثل ژل و اسپری ندارم

این آموزشو یکی از دوستانم که ارولوژیست هستند تو همایش معرفی کرد منم بعد از یک ماه افزایش طول و سفتی آلت رو داشتم و به همه پیشنهاد میکنم.موفق باشید

چقدر شما خوبید این همه اطلاعات مفید و کاربردی در این فایلها که دانلود نمودم هست دوستان همه اش علمیه و بدون اغراق تبلیغ شده واسه این روزا که خانه نشین هستیم عالی هست حداقل دوسانتی بزرگتر کنیم شادی باشه ازمدیر این سایت هم ممنون هستم

با این قیمت فکر کردم چیز بی خودی باشه اما دان کردم نظرم عوض شد هر چی میخام توش گذاشتید*کتاب کمرسفت کناش عالیه امشب تستش کنیم مرسیکم الله خوشمان امد. هر کی دان نکنه ضرر کرده

عالیییی من جواب گرفتم ازش ترکیب همشون با هم جواب میده تست بزنین

نمیدنم چطور قدردانی کنم ازتون.....شوهرم خیلی بی اعتمادبه نفس شده بود تازگیها هم به رابطه فکر نمیکرد الان با روش پیترتاک هم ورزش کار شده هم قدرت جنسیش بالا رفته تصمیم داشتم ازش جدا شم خداشاهده زندگی منو نجات داد این آموزش شما..... پوزیشنهاشم دوست داشتم چون من چاق هستم همیشه مشکل داشتیم موقع رابطه....مشکلمون حل شد مرسیییییییییی

خواستم تشکر کنم و یه واقعیتی رو بگم. من دوماه بود روش پنیمور رو اشتباهی می رفتم این محصول شما رو که خریدم دیدم پنیمور با فیلم توضیح داده شده نکته عجیب اینه که با روشی که شما آموزش دادین تونستم تو یه هفته سفتی آلت رو قشنگ داشته باشم. اصالا خودم می فهمم که حجم داره می گیره دلیل علمی اونم از یه دکتری پرسیدم گفت چون با این نوع ماساژها جریان خون ریتم سریعتری پیدا میکنه برای هین باعص بهبود میشه. بابت هدیه ها هم ممنونم ازتون فقط اینو بگم که اگه 200 هزارتومنم پول داده بودم هیچ وقت از خریدش پشیمون نمیشدم. فقط صد روش درمانی زودانزالی که دادین خداتومن می ارزه. متشکرم ازتون معلوم میشه شما گروه موفقی هستین. فقط برای بهبود جنسی خانم ها هم یه محصول مثل همین کامل درست کنید.بازم متشکر

همه روشهایی که دادین عالی هستن من و دوستم با ترکیب 3 تا از روشهاش در طول دو هفته تمرین یک سانت افزایش سایز داشتیم. داریم ادامه می دیم همینطوریی راستی پوزیشنا خیلی خوبن 365 تاست یعنی برای هر روز یه دونه خیلی قشنگه که خانوماهم خیلی دوس دارن تنوع رو. ممنون از لطفتان رامینم از کرمانشاه

من خریدم/نتایج خوبی داشتن/ سپاس

می ارزه داداش دمتم خیلی گرمه حال کردم اجرت با خدا

دانلود کنید من دوهفته ای میشه که تمرین می کنم با این روش ها دارم نتیجه می گیرم.ارزشش خیلی بیشتر این حرفاست من هدفم 20 سانته دارم نزدیک میشم

بهترین آموزش بود دستتون طلا واقعا. دوستان روش پنیمور تو این محصول با فیلم و تصویر آموزش داده شده. نحوه صحیحشو انجام بدین خیلی مهمه این من یک هفته است تمریناتو انجام میدم آلتم سفت تر شده و تغییراتشو دارم حس می کنم. آموزشای دیگشم خوبه مثل نچرال و پیتر. پیتر خیلی معرکست ورزشای آلت تناسلی رو کامل یاد میده.خیلی راضی هستم. یه دونه اید دوستان سال خوبی داشته باشید پیشاپیش

misi.doosesh dashtam.bazam aziina dorost konin

عالی بود.تشکر از دست اندرکاران این مجموعه خوب و کاربردی.دست همگیتون درد نکنه

سلام.میبخشید من هزینه فایلو پرداخت کردم ولی نتم قط شد و نتونستم دانلود کنم چکارباید بکنم؟

سلام. لینک دانلود مجدد به شماره شما پیامک شد. با تشکر

خوب بود مرسییییی

سلام.از چیزی که فکر می کردم فراتر بود. خوب و با سلیقه کار کردید و بزن و در رو نیست* با این قیمت عالیه باید بگم که ارزش محتوا خیلی بالاتر از این قیمته.من اصلا اهل نظر دادن نیستم اما دیدم واقعا کار شده واجب دونستم قدردانی کنم.فارع از اون شش آموزش که بسیار کامل تهیه شده هدایاش برای همه مردان و زنان متاهل لازمه.خیلی از سوالاتم و مشکلاتم رفع شد.ممنون وتشکراززحمات شما

ممنونم ازتون بابت این تلاشی که کردین. 15 تومن پول دو تا چیپسه خداییشش من خریدمش ماشالله خیلی مفید و کامله خوشحالم که بعدمدتا یه خرید به درد بوخور کردم.راضیم ممنون

سلام و عرض ادب

واقعا مفید بود-خواستم فقط تشکر کنم-موفق باشین

اولش فکر کردم چاخانه دو دل بودم راستش چون قیمتش کم بود خریدم ولی دیدم بیست بیسته خیلی بیشترازینا میارزه.واسه همه مردا و پسرا لازمه ایناها رو بدونن. من تازه دامادم خب از قسمت پوزیشن دوران نامزدیش کلی استفاده کردم نامزدمم اینجاس تشکر میکنه.خخخ. بهر حال مرسی از آموزش کاملتون خدانگهدار

سلام خداخیرت بده خیلی به کارم اومد چند سالی هس دنبال یه راهکار کاملم تشکر

داداش چرا ارزون داری می فروشی؟ من هر کدوم از اینا رو دارم تو سایتم 30 هزار میفروشم!عجبا تازه هدیه هم توش گذاشتی که اونام همشون 100 هزار قیمتشونه دمت گرمه داداش/مال تو خیلی هم کاملتر از مال منه معلومه برای زحمت کشیدی اما قیمت خیلی پایین نیست؟ نوکرتم

ممنونم از سایت خوب تون.از این فایلا خیلی راضی بودم.من برا شوهرم گرفتم خوشش اومد.مرسی که با فیلم آموزش دادین.کارو خیلی راحت کرده.

دمتون گرم با این قیمت مناسب اطلاعات کاملی دادین. من قبلا فقط روش پیتر تاک رو از یه سایتی خریدم 60 تومن که تازه خیلی هم ناقص بود. 

خیلی ممنون واقعا موثر بود روشها به همه دوستان پیشنهاد می کنم

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
آخرين مطالب
Designed By big20.ir Copyright © 2020